HALLOWEEN MASAKRATOR

Katowice, Polska
03.11.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Bączek Klaudiusz - / M

Zapłacone

2. Badura Basia - / K POL Dąbrowa Górnicza Momo Team

Zapłacone

3. Banasik Sylwestra - / K POL Mikołów Kuźnia Damiana

Zapłacone

4. Bandura Aleksandra - / K POL Sosnowiec Mroczne kopytka

Zapłacone

5. Baran Tomek - / M POL Śledziejowice

Zapłacone

6. Bartosińska Katarzyna - / K POL Sosnowiec Dzik Z Duszą Sarenki

Niezapłacone

7. Bas Mariusz - / M POL Chorzów Gitfit

Zapłacone

8. Bazylewicz Paweł - / M POL Czeladź

Niezapłacone

9. Beigert-Kielar Barbara - / K POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

10. Biegańska Joanna - / K POL Ruda Śląska Kuźnia Damiana

Zapłacone

11. Bielecka Katarzyna - / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

12. Bielecki Mariusz - / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

13. Bieszczad Dawid - / M POL Świętochłowice TERMOKLINA

Zapłacone

14. Bieszczad Kamil - / M POL Świętochłowice TERMOKLINA

Zapłacone

15. Biskupek Filip - / M Karate&fitness

Zapłacone

16. Błąkała Andrzej - / M POL Kobielice

Zapłacone

17. Błaszczyk Patryk - / M Karate&fitness

Zapłacone

18. Bochenek Dawid - / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

19. Bongilaj Anna - / K POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

20. Bongilaj Anna - / K POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

21. Brański Tomasz - / M POL Roszków ATE trips

Zapłacone

22. Brodziński Łukasz - / M POL Czeladź Gitfit

Zapłacone

23. Buchta Adrian - / M POL Gliwice

Zapłacone

24. Buchta Martyna - / K POL Gliwice

Zapłacone

25. Budzik Krzysztof - / M POL Katowice Karate&fitness

Zapłacone

26. Byrtus Józef - / M POL Jaworzynka Husaria Race Team

Zapłacone

27. Cajza Zbig - / M POL Gierałtowice

Zapłacone

28. Cembrzyński Fabian - / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

29. Cetnarska Magdalena - / K POL Sosnowiec

Zapłacone

30. Chętkiewicz Sandra - / K POL Sosnowiec Momo Team

Zapłacone

31. Chmielewski Patryk - / M POL Mysłowice Bushi No Nasake Dojo

Zapłacone

32. Cieśla Damian - / M POL Bobrowniki Strefa Byków Bytom

Zapłacone

33. Ciszowski Łukasz - / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

34. Ćwikła Kinga - / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Niezapłacone

35. Cyprian Dominik - / M POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

36. Czech Bartłomiej - / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

37. Czempas Tomasz - / M POL Mysłowice

Zapłacone

38. Czerwińska Wioletta - / K POL Katowice

Zapłacone

39. Dąbrowska Izabela - / K POL Zabrze Wolontariusze Hunt Runa

Niezapłacone

40. Dąbrowski Daniel - / M POL Zabrze SOCIOS SILESIA

Zapłacone

41. Dąbrowski Krzysztof - / M POL Zabrze SOCIOS SILESIA

Zapłacone

42. Długajczyk Katarzyna - / POL Katowice Karate&fitness

Zapłacone

43. Długosz Paweł - / M POL Siemianowice Śląskie Husaria Race Team

Zapłacone

44. Drost Dawid - / M POL Piekary Śląskie Lecimy durs

Zapłacone

45. Dubiel Kamil - / M POL Dabrowa Gornicza

Zapłacone

46. Duch Dawid - / M POL Mysłowice PwC SDC runners team

Zapłacone

47. Duda Barbara - / K Karate&fitness

Zapłacone

48. Duda Bartek - / Karate&fitness

Niezapłacone

49. Duda Magdalena - / Karate&fitness

Niezapłacone

50. Duda Marcin - / M POL Katowice Karate&fitness

Zapłacone

51. Duda Przemek - / Karate&fitness

Zapłacone

52. Duda Wioletta - / K Karate&fitness

Zapłacone

53. Dutkiewicz Tomasz - / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

54. Dynowski Pawel - / M POL Bulowice 1970

Zapłacone

55. Uczestnik anonimowy - / M POL Katowice

Zapłacone

56. Fabia Janusz - / M POL Racibórz

Niezapłacone

57. Fiedor Tomasz - / M POL Koniaków Husaria Race Team

Zapłacone

58. Filik Anna - / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

59. Franica Mateusz - / M POL Zabrze Mateusz Franica

Zapłacone

60. Fryc Jerzy - / M POL Ruda Slaska

Zapłacone

61. Gabryś Michał - / M POL Wieliczka Wolontariusze Hunt Runa

Zapłacone

62. Gach Damian - / M POL Świętochłowice Kuźnia Damiana

Zapłacone

63. Gansiniec Anna - / K POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

64. Gansiniec Tomasz - / M POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

65. Garnczarek Kaśka - / K POL Bytom

Zapłacone

66. Gawlikowska Kinga - / K POL Mikołów Kuźnia Damiana

Zapłacone

67. Gewald Mateusz - / M POL Sosnowiec GITFIT

Zapłacone

68. Golonka Igor - / M POL Sosnowiec

Zapłacone

69. Goryczka Tomasz - / M POL Katowice Lubie Burpeesy

Zapłacone

70. Grabka Anna - / K POL Mysłowice

Zapłacone

71. Grabowska Anita - / K POL Sosnowiec

Zapłacone

72. Grabowski Tomasz - / M POL Radlin Cross Sport

Niezapłacone

73. Grad Maria - / K POL Sosnowiec

Zapłacone

74. Grudniok Damian - / M POL Katowice CarbonOCRRacinTeam/10Blog

Zapłacone

75. Gryboś Patrycja - / K POL Radzionków

Zapłacone

76. Guzdek Tomasz - / M POL Bytom Psp Bytom

Niezapłacone

77. Horbacz Dariusz - / M POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

78. Hyjek Ewa - / K POL Racibórz

Zapłacone

79. Hyjek Wojciech - / M POL Racibórz

Zapłacone

80. Izba Damian - / M POL Jaworzynka Husaria Race Team

Zapłacone

81. Jadwiszczok Jacek - / M DEU Kerpen

Zapłacone

82. Jagiełka Rafał - / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

83. Jaksik Monika - / K Kalety Spartan Team

Zapłacone

84. Jamrozik Adrian - / M POL Krakow Husaria Race Team

Zapłacone

85. Jamroży Marcin - / M POL Sosnowiec Magneti Marelli Poland

Zapłacone

86. Janaszek Karolina - / K POL Sosnowiec

Zapłacone

87. Janke Pawel - / M POL Siemianowice Śląskie Śląsk Runners

Zapłacone

88. Jański Michał - / M POL Katowice

Zapłacone

89. Jarmundowicz Michał - / M POL Rybnik ABC TEAM

Zapłacone

90. Jarosz Michał - / M POL Sosnowiec

Zapłacone

91. Jasiński Tomasz - / M POL Katowice Karate&fitness

Zapłacone

92. Jędrzejek Krzysztof - / M POL Jaworzno

Niezapłacone

93. Jurok Bartłomiej - / M POL Chorzów Kuźnia Damiana

Zapłacone

94. Kaczmarek Jacek - / M POL Czerwionka Leszczyny GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

95. Kaczwiński Paweł - / M POL Dąbrowa Górnicza Factory Squosh & Fitnes

Zapłacone

96. Kalinowska Małgorzata - / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

97. Kamiński Zbigniew - / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom

Zapłacone

98. Kamola-Kasak Monika - / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

99. Kapcia Monika - / K POL Sosnowiec Momo Team

Zapłacone

100. Karcz Dorota - / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

101. Karkos Sebastian - / M POL Bukowno Kuźnia Damiana

Zapłacone

102. Kawecka Ania - / K POL Maków #czeladzbiega

Zapłacone

103. Uczestnik anonimowy - / K POL Katowice Mroczne kopytka

Zapłacone

104. Kierat Joanna - / K POL Sosnowiec

Zapłacone

105. Kinel Agnieszka - / K POL Siemianowice Śląskie Kuźnia Damiana

Zapłacone

106. Kistela Aneta - / K POL Dabrowa Gornicza Zimnokrwisci

Zapłacone

107. Kistela Krystian - / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

108. Klimas Patrycja - / K POL Sosnowiec Gym El Torro

Zapłacone

109. Kmita Zuzanna - / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

110. Kobyłecki Tomasz - / M Czechowice-Dzidzice Husaria Race Team

Zapłacone

111. Kochel Jakub - / M POL Gliwice

Zapłacone

112. Kolasińska Monika - / K POL Gliwice

Zapłacone

113. Kolezka Maks - / M POL Katowice Mario biega!

Zapłacone

114. Kołodziej Adrian - / M POL Katowice STG Katowice

Zapłacone

115. Komarnicki Tomasz - / M POL Rybnik Grubiorze Lotajom

Zapłacone

116. Koniec Mariusz - / M POL Dąbrowa Górnicza Husaria Race Team

Zapłacone

117. Koperski Konrad - / M POL Katowice

Zapłacone

118. Kordusiak Tomasz - / M POL Knurów SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

119. Kosmala Sebastian - / M POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

120. Kossakowska Aleksandra - / K POL Sosnowiec GITFIT

Zapłacone

121. Kossakowski Łukasz - / M POL Sosnowiec GITFIT

Zapłacone

122. Kot Katarzyna - / K POL Sosnowiex

Zapłacone

123. Kot Sebastian - / M POL Sosnowiec

Zapłacone

124. Uczestnik anonimowy - / M POL Rzyki

Zapłacone

125. Kowalczyk Jakub - / M POL Gliwice BRAK

Zapłacone

126. Kowalczyk Kamila - / K POL Gliwice

Niezapłacone

127. Kowalski Tomasz - / M POL Dabrowa Gornicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

128. Koza Robert - / M POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

129. Kozłowska Agnieszka - / K POL Katowice

Zapłacone

130. Krainski Piotr - / M POL Czeladź Czeladz Biega

Zapłacone

131. Krętosz Marcin - / M POL Orzesze

Zapłacone

132. Krogulecki Michał - / M POL Katowice -

Zapłacone

133. Król Piotr - / M POL Rybnik SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

134. Król Żaneta - / K POL Świętochłowice Kuźnia Damiana

Zapłacone

135. Królikowski Jacek - / M POL Sosnowiec

Zapłacone

136. Krukowska Monika - / K POL Sosnowiec

Zapłacone

137. Krzak Katarzyna - / K POL Sosnowiec

Zapłacone

138. Krzak Małgorzata - / K POL Sosnowiec

Zapłacone

139. Krzyżowski Grzegorz - / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom

Zapłacone

140. Kubica Arek - / M POL Gliwice SRTG GLIWICE

Zapłacone

141. Kuchno Michał - / M POL Bochnia Wolontariusze Hunt Run

Zapłacone

142. Kudaszewicz-Duda Sylwia - / K Karate&fitness

Zapłacone

143. Kudliński Leszek - / M POL Lubliniec

Zapłacone

144. Kuna Kasia - / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

145. Kurka Kasia - / K POL Bytom Czarownica loto

Zapłacone

146. Kuś Konstancja - / POL Katowice Karate&fitness

Zapłacone

147. Kuźniarz Paulina - / K POL Gliwice

Zapłacone

148. Kuźnik Ania - / K POL Katowice Husaria Race Team

Zapłacone

149. Kuźnik Rafał - / M POL Katowice Husaria Race Team

Zapłacone

150. Kwiecień Kornelia - / K Karate&fitness

Zapłacone

151. Leiszner Izabela - / K POL Bytom Husaria Race Team

Niezapłacone

152. Libera Klaudia - / K POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

153. Liptak Michał - / M POL Katowice Monkey fly

Zapłacone

154. Lisowski Adam - / M POL Mysłowice Socios Silesia

Zapłacone

155. Lisowski Grzegorz - / M POL Świętochłowie SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

156. Lizurek Agnieszka - / K POL Orzech MDT

Zapłacone

157. Los Patryk - / M POL Krapkowice LosTeam

Niezapłacone

158. Lubos Jan - / M POL Dąbrowa Górnicza Herbalife

Zapłacone

159. Lubos Kinga - / K POL Dabrowa Górnicza Herbalife

Zapłacone

160. Łysiak Sylwia - / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

161. Macholc Bartosz - / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

162. Magdzński Wojciech - / M POL Racibórz Unia

Zapłacone

163. Maj Monika - / K POL Ruda Śląska Kuźnia Damiana

Zapłacone

164. Majchrzyk Dorota - / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

165. Majchrzyk Szymon - / M POL Chorzów Kuźnia Damiana

Zapłacone

166. Majewski Przemysław - / M POL Chruszczobród Zimnokrwiści

Zapłacone

167. Malara Dalia - / K POL Zabrze Carbon Race Team

Zapłacone

168. Malik Tomasz - / M POL Ruda Śląska Maliki Śię Szlajają

Zapłacone

169. Malinowski Adrian - / M POL Będzin #czeladzbiega

Niezapłacone

170. Maliszewski Andrzej - / M POL Sosnowiec

Zapłacone

171. Małyjurek Ola - / K POL Jaworzynka

Zapłacone

172. Małyjurek Rafał - / M POL Jaworzynka

Zapłacone

173. Uczestnik anonimowy - / K POL Bytom MDT

Zapłacone

174. Markiewicz Dagmara - / K POL Sosnowiec Momo Team

Zapłacone

175. Marszałek Tomasz - / M POL Jaworzno Harpagan Best

Zapłacone

176. Marszałek Tomasz - / M POL Jaworzno Harpagan Best

Niezapłacone

177. Maruszczyk Marcin - / M POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

178. Masny-Jarmundowicz Marta - / K POL Rybnik ABC TEAM

Zapłacone

179. Matusik Adam - / M POL Jejkowice Grubiorze Lotajom

Zapłacone

180. Menzel Stefan - / M DEU Gorlitz

Zapłacone

181. Migdał Maciej - / M POL Bochnia Wolontariusze Hunt Run

Niezapłacone

182. Milewska Marta - / K Karate&fitness

Zapłacone

183. Miller Albert - / M POL Sosnowiec GitFit

Zapłacone

184. Mirosław Paweł - / M POL Wojciechów WOLONTARIUSZE HUNT RUNA

Zapłacone

185. Mołdrzyk Kinga - / K POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

186. Mróz Hubert - / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

187. Nabiałek Aleksandra - / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

188. Nadolna Aleksandra - / K POL Dąbrowa Górnicza Hdg

Niezapłacone

189. Norwa Michał - / M POL Warszawa

Zapłacone

190. Nowakowska Joanna - / K POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

191. Nowakowski Karol - / M POL Piekary Śląskie Spartan Team

Zapłacone

192. Nowatkowski Łukasz - / M POL Tarnowskie Góry Szofery

Zapłacone

193. Ochenduszko Grzegorz - / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

194. Ogłaza Joanna - / K POL Katowice

Niezapłacone

195. Ogłaza Marek - / M POL Katowice

Niezapłacone

196. Osadnik Magdalena - / K POL Orzech MDT

Zapłacone

197. Osadnik Rafał - / M POL Orzech MDT

Zapłacone

198. Uczestnik anonimowy - / M POL Skrzyszów xRunners

Niezapłacone

199. Pałka Agnieszka - / K POL Katowice Dzika Ekipa

Zapłacone

200. Pałys Ewelina - / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

201. Uczestnik anonimowy - / M POL Katowice Hanys z Eichenau

Zapłacone

202. Papaja Tomasz - / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

203. Parchański Marcelina - / K POL Skoczów

Zapłacone

204. Pasternak Patryk - / M POL Sosnowiec Pogoria Morsuje

Zapłacone

205. Paździerski Rafał - / M POL Sosnowiec

Zapłacone

206. Petrus Karolina - / K POL Katowice SRTG Katowice

Zapłacone

207. Pidanty Łukasz - / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

208. Pieczątka Marcin - / M POL Mysłowice

Zapłacone

209. Piekarski Tomasz - / M POL Katowice SRTG KATOWICE

Zapłacone

210. Pierzak Marcin - / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

211. Pierzak Monika - / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

212. Plewińska Oliwia - / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

213. Pobłocki Piotr - / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

214. Podstawny Katarzyna - / K POL Sosnowiec

Zapłacone

215. Pośpiech Krzysztof - / M POL Gorzyce xRunners

Niezapłacone

216. Prokop Sara - / K POL Siemianowice Śląskie Grubiorze Lotajom

Zapłacone

217. Purgoł Adam - / M POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

218. Pyka Daniel - / M POL Piekary Śląskie Lecymy durś

Zapłacone

219. Pyzalski Wojciech - / M POL Białystok Harpagan Beast

Zapłacone

220. Rabiasz Kamil - / M POL Nowy Targ

Zapłacone

221. Rabiasz Renata - / K POL Nowy Targ Wolontariusze Hunt Runa

Zapłacone

222. Radoła Marcin - / M POL Katowice Stg Katowice

Zapłacone

223. Radwański Patryk - / M POL Sosnowiec Momo Team

Zapłacone

224. Rajwa Agnieszka - / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

225. Rapcia Rafał - / M POL Zawiercie Wolontariusze Hunt Runa

Zapłacone

226. Redziak Izabela - / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

227. Redziak Robert - / M POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

228. Rekieć Kaja - / K POL Dąbrowa Górnicza Husaria Race Team

Zapłacone

229. Rodak Katarzyna - / K POL Katowice Carbon Race Team Katowice

Niezapłacone

230. Rogowicz Mariusz - / M Karate&fitness

Zapłacone

231. Rosa Arkadiusz - / M POL Katowice Srtg Katowice

Zapłacone

232. Rożdżyńska Maja - / K POL Niegowoniczki

Zapłacone

233. Siadkowski Łukasz - / M POL Płońsk Wolontariusze Hunt runa

Zapłacone

234. Sielańczyk Małgorzata - / K POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

235. Siemianowska Olga - / K POL Rybnik Grubiorze Lotajom

Zapłacone

236. Sikora Michał - / M POL Piekary Śląskie Lecymy durś

Zapłacone

237. Sikora Piotrek - / M POL Piekary Śląskie Lecimy durs

Zapłacone

238. Sikora Rafał - / M POL Piekary Śląskie Lecimy durs

Zapłacone

239. Sitko Sylwester - / M POL Preczów Zimnokrwiści

Zapłacone

240. Siudziński Dawid - / M POL Piekary Śląskie Koksiki

Zapłacone

241. Skoczek Aleksandra - / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

242. Śliwka Agnieszka - / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

243. Smolik Sławomir - / M POL Świętochłowice Gitfit

Zapłacone

244. Smółka Dawid - / M POL Katowice

Zapłacone

245. Sobczyńska Aleksandra - / K POL Bydgoszcz Wolontariusze Hunt Runa

Zapłacone

246. Sokół Marian - / M POL Dąbrowa Górnicza DZIADY OCR RADA

Zapłacone

247. Sokołowska Maria - / K POL Sosnowiec

Zapłacone

248. Sosz Ania - / K POL Szczejkowice

Zapłacone

249. Stanclik Krzysztof - / M POL Katowice Husaria Race Team

Niezapłacone

250. Starczynowska Anna - / K POL Sosnowiec Gym El Torro

Zapłacone

251. Starzycki Przemysław - / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Niezapłacone

252. Staszczyk Tatiana - / K POL Katowice

Niezapłacone

253. Staszczyk Tatiana - / K POL Katowice

Niezapłacone

254. Stefański Kamil - / M POL Piekary Śląskie Müller Adrenalina Team

Zapłacone

255. Strączek Magda - / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

256. Surma Łukasz - / M POL Chorzów #Czeladźbiega

Zapłacone

257. Świadek Wojciech - / M POL Psary

Niezapłacone

258. Swierc Damian - / M POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

259. Synal Marta - / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

260. Szady Jan - / M POL Katowice

Zapłacone

261. Szadyko Monika - / K POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

262. Szczendzina Mariusz - / M POL Zabrze

Zapłacone

263. Szczęśniak Małgorzata - / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

264. Szczęśniak Sylwia - / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

265. Szczurek Izabela - / K POL Świętochłowice Wolontariusze Hunt Runa

Niezapłacone

266. Szklarski Przemysław - / M POL Bytom Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

267. Szmajduch Beata - / K POL Bełk

Zapłacone

268. Uczestnik anonimowy - / K POL Bełk

Zapłacone

269. Uczestnik anonimowy - / K POL Bełk

Zapłacone

270. Szołtysek Brajan - / M POL Świętochłowice Sekcja Morsowania I Lodowego Pływania Termoklina Świętochłowice

Zapłacone

271. Szota Magdalena - / K POL Katowice

Niezapłacone

272. Szymańska Ewa - / K POL Sosnowiec Tym El Torro

Zapłacone

273. Szymura Magdalena - / K POL Rybnik

Niezapłacone

274. Szymusik Maja - / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

275. Szyszka Bożena - / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

276. Szyszka Przemysław - / M POL Osowa Kolonia Wolontariusze Hunt Runa

Zapłacone

277. Tojka Anna - / K POL Dąbrowa Górnicza Bushi No Nasake Dojo

Zapłacone

278. Tomys Karolina - / K POL Radzionków MDT

Zapłacone

279. Trojak Marcin - / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

280. Trzcionka Klaudiusz - / M POL Sosnowiec

Zapłacone

281. Twarkowska Aleksandra - / K POL Sosnowiec Momo Team

Zapłacone

282. Twarkowska Anna - / K POL Sosnowiec Momo Team

Zapłacone

283. Tyczka Krzysztof - / M POL Radzionków Szofery

Zapłacone

284. Voytovych Halyna - / K POL Warsszawa

Zapłacone

285. Wałęsiak Patrycja - / K POL Sosnowiec Power Training

Zapłacone

286. Warczok Karina - / K POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

287. Warso Kamil - / M POL Sosnowiec Bushi No Nasake

Zapłacone

288. Warso Wojtek - / M POL Sosnowiec Bushi No Nasake

Zapłacone

289. Wąs Katarzyna - / K POL Sosnowiec

Zapłacone

290. Węgrzyn Robert - / M POL Katowice Gitfit

Zapłacone

291. Wicherek Mateusz - / M POL Mikołów

Zapłacone

292. Widuch Ryszard - / M POL Rybnik

Zapłacone

293. Wieczorek Arkadiusz - / M POL Żory Wieczne Młodzieniaszki

Zapłacone

294. Wieczorek Mirosław - / M POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

295. Wieczorowski Rafał - / M POL Katowice Karate&fitness

Zapłacone

296. Wielg Weronika - / K POL Warszawa Wolontariusze Hunt Runa

Zapłacone

297. Wiertek Sylwia - / K POL Kraków VIVERTO Sp. z o.o.

Niezapłacone

298. Wiśniewski Mikołaj - / M POL Racibórz Team Marudy

Zapłacone

299. Witkoś Patryk - / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

300. Uczestnik anonimowy - / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

301. Wojas Jakub - / M POL Mysłowice Husaria Race Team

Zapłacone

302. Wojtasiewicz Marek - / M POL Katowice Wolontariusze Hunt Runa

Zapłacone

303. Wojtasiewicz Wiktoria - / K POL Katowice Wolontariusze Hunt Runa

Zapłacone

304. Wykurz Liliana - / K POL Sosnowiec Salon Fryzjerski

Zapłacone

305. Uczestnik anonimowy - / K POL Sosnowiec Salon fryzjerski

Zapłacone

306. Wypukoł Jakuba - / M POL Katowice SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

307. Wysłuch Iza - / K POL Skoczów OCR Polska

Niezapłacone

308. Zabawa Małgorzata - / K POL Chorzów ZIMNOKRWIŚCI

Niezapłacone

309. Zajdel Michał - / M POL Halemba Socios Silesia

Niezapłacone

310. Zaprzałka Klaudia - / K POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

311. Żarska Dominika - / K POL Katowice Dzika Ekip

Zapłacone

312. Zarzeczny Marcin - / M POL Pawłowice Husaria Race Team

Zapłacone

313. Zarzycki Marek - / POL Katowice Karate&fitness

Zapłacone

314. Zarzycki Piotr - / M POL Warszawa

Niezapłacone

315. Zbroszczyk Damian - / M POL Rybnik Carbon OCR Racing Team

Niezapłacone

316. Zbroszczyk Roksana - / K POL Rybnik

Niezapłacone

317. Żero Dagmara - / K POL Będzin Ghostbikers

Zapłacone

318. Żero Sebastian - / M POL Będzin Ghostbikers

Zapłacone

319. Zgoda Ania - / K POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

320. Uczestnik anonimowy - / M POL Dzierżoniów

Niezapłacone

321. Zioła Michał - / M POL Katowice Dzika Ekipa

Zapłacone

322. Zych Wioleta - / K POL Preczów ZIMNOKRWIŚCI

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU