Horror Masakrator

Ignacego Paderewskiego 8, Kalety, Polska
02.11.2019

Status zawodów

Rejestracja zamknięta

Do rozpoczęcia zawodów zostało

Ilość uczestników

410

Nazwa zawodów

Horror Masakrator

Lokalizacja

Ignacego Paderewskiego 8, Kalety, Polska

Start

02.11.2019 18:00

Kategoria zawodów

Biegi przygodowe

Strona zawodów

http://masakratorrun.pl

Ograniczenie wiekowe

16

Organizator

MUSIC SPORT EVENTS

E-mail organizatora

kontakt@masakratorrun.pl

Telefon organizatora

501502076

UWAGA

Regulamin zawodów jest dostępny poniżej (pod klasyfikacjami)!
Po kliknięciu buttona REGULAMIN (w panelu z lewej strony) przechodzimy do rulebooka (instrukcji/regulaminu pokonywania wybranych przeszkód).

Klasyfikacje

ELITA - godzina 18:00

Dystans

6 km

Płeć

K,M

Wiek

16-100

Uczestników

61


Opłaty

do 28.10.2019

99.00 zł

Fala 2 - godzina 18:15

Dystans

6 km

Płeć

K,M

Wiek

16-100

Uczestników

61


Opłaty

do 28.10.2019

89.00 zł

Fala 3 - godzina 18:30

Dystans

6 km

Płeć

K,M

Wiek

16-100

Uczestników

60


Opłaty

do 28.10.2019

89.00 zł

SPARTAN TEAM KALETY-godz. 18:45

Dystans

6 km

Płeć

K,M

Wiek

16-100

Uczestników

63


Opłaty

do 28.10.2019

89.00 zł

Fala 5 - godzina 19:00

Dystans

6 km

Płeć

K,M

Wiek

16-100

Uczestników

58


Opłaty

do 28.10.2019

89.00 zł

Fala 6 - godzina 19:15

Dystans

6 km

Płeć

K,M

Wiek

16-100

Uczestników

59


Opłaty

do 28.10.2019

89.00 zł

Fala 7 - godzina 19:30

Dystans

6 km

Płeć

K,M

Wiek

16-100

Uczestników

48


Opłaty

do 28.10.2019

89.00 zł

REGULAMIN HORROR MASAKRATOR

2 listopada, Kalety

1. ORGANIZATORZY:
- MUSIC SPORT EVENTS Mariusz Ziach;
- Stowarzyszenie Pozytywnie Zakręceni;
- ART BEAUTY DAY SPA & FITNESS

2. MIEJSCE, START
Biuro zawodów: Kalety, ul. Paderewskiego 8. Godziny odbierania pakietów startowych - od 16:00 do godziny przed startem ostatniej fali.

3. TRASA I FORMUŁA PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW
Dystans - około 6 km, nie mniej niż 20 przeszkód. W przypadku trudnych warunków pogodowych trasa może ulec skróceniu, a ilość przeszkód zredukowana. Zawodnicy będą startować w 50 osobowych grupach, co 15 minut. Start pierwszej fali ELITE o 18:00. SAMOWOLNA ZMIANA PRZYDZIELONEJ FALI SKUTKUJE DYSKWALIFIKACJĄ ZAWODNIKA! Limit czasu na pokonanie trasy dotyczy tylko fali ELITE (1,5h dla mężczyzn, 2 h dla kobiet) i ostatniej fali (1,5 h). Trasa - trudna, na której mogą występować m.in.: zimna woda, piach, błoto, strome podbiegi oraz specjalnie przygotowane przeszkody sztuczne (np. ściany, multiring, monkey bar, zasieki z drutu kolczastego itp.) Trasa biegu będzie oznaczona strzałkami i taśmą. Za niepokonanie danej przeszkody lub niepoprawne jej pokonywanie trzeba wykonać karne zadanie (np. 20 burpees, 20 pompek, 10 przysiadów z ciężarem – decyduje obsługa przeszkody). Na trasie biegu będą znajdować się sędziowie i wolontariusze, którzy będą informować o sposobie pokonania przeszkód i weryfikować poprawność ich pokonania. Wzajemna pomoc uczestników jest dozwolona ( z wyjątkiem startujących w pierwszej fali – ELITE). ZALECANE POSIADANIE LATARKI CZOŁOWEJ. TRASA NIEOŚWIETLONA!

4. WARUNKI UCZESTNICTWA
Prawo startu w MASAKRATOR mają osoby, które w dniu zawodów będą miały ukończone 18lat, podczas weryfikacji w biurze zawodów okażą dokument tożsamości, nie mają przeciwwskazań do biegów długodystansowych oraz podpiszą oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność. Dopuszcza się również do startu osoby, które w dniu zawodów będą miały ukończone 16 lat, podczas weryfikacji w biurze zawodów okażą dokument tożsamości oraz pisemną zgodę rodziców na start, nie mają przeciwwskazań do biegów długodystansowych oraz podpiszą oświadczenie, łącznie z podpisem rodzica, o starcie na własną odpowiedzialność. W szczególnych przypadkach dopuszcza się również do startu osoby poniżej 16 roku życia (zawodnicy klubów sportowych) - oprócz zgody rodzica lub opiekuna wymagane jest zaświadczenie trenera weryfikujące odpowiedni poziom sprawności. Podczas weryfikacji zawodnicy muszą posiadać dokument ze zdjęciem celem weryfikacji danych osobowych oraz wieku. Zawodnicy dokonujący zgłoszenia do udziału w imprezie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej imprezy potwierdzają znajomość regulaminu i akceptują go oraz wyrażają zgodę na publikację ich wizerunku oraz imienia i nazwiska na materiałach promocyjnych i reklamowych organizatorów w ramach promocji imprezy MASAKRATOR. Wyrażają również zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zawodów, w tym na wysyłanie pod wskazany adres e-mail informacji odnośnie imprezy i materiałów promocyjnych organizatorów.

5. ZGŁOSZENIA I OPŁATA WPISOWA
Przyjmowanie zgłoszeń odbywa się za pośrednictwem formularza na stronie internetowej zawodów. Dopuszczeni do startu zostaną zawodnicy, którzy wniosą stosowną opłatę wpisową oraz zostaną zarejestrowani na stronie: www.dostartu.pl
Istnieje również możliwość zgłoszeń bezpośrednio w biurze zawodów w razie nie wyczerpania limitu zgłoszeń. Organizator dopuszcza możliwość wprowadzenie limitu startujących.
REJESTRACJA I OPŁATA W DNIU ZAWODÓW, NIE GWARANTUJE OTRZYMANIA PEŁNEGO PAKIETU I MEDALU W DNIU ZAWODÓW (mogą być dosłane w terminie późniejszym).
Opłaty:
- dla pierwszych 50 opłaconych osób, cena = 49 zł;
- od 50 do 100 opłaconych osób, cena = 69 zł;
od 100 do 150 opłaconych osób, cena = 79 zł
- powyżej 150 opłaconych, do dnia 28.10.2019 r., cena = 89 zł;
- w dniu zawodów, cena = 150 zł.
Dla fali ELITE obowiązuje dodatkowa opłata 10 zł.
Wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. Opłata może być scedowana na innego zawodnika.

6. KLASYFIKACJA, NAGRODY
Będą prowadzone następujące klasyfikacje:
* indywidualna mężczyzn i indywidualna kobiet - ELITE (1,2,3 miejsce) ;
* indywidualna mężczyzn i indywidualna kobiet - OPEN (1,2,3 miejsce);
* drużynowa ELITE (brane pod uwagę czasy najszybszych 1 kobiety i 2 mężczyzn w zespole).
* drużynowa OPEN (brane pod uwagę czasy najszybszych 1 kobiety i 2 mężczyzn w zespole).

Dodatkowo mogą być docenione, jak zwykle: stroje, makijaże, uroda, krągłości, muskulatura itp. Informacje dotyczące nagród w poszczególnych klasyfikacjach zostaną podane w terminie późniejszym na www, funpage oraz w wydarzeniu na Facebooku.

7. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Świadczenia dla uczestników w ramach pakietu startowego: elektroniczny pomiar czasu, posiłek, woda, gorące napoje, medal (w przypadku ukończenia biegu). Pakiet startowy nie zawiera koszulki! Za dopłatą jest możliwość rozszerzenia pakietu o koszulkę techniczną, t-shirt fullprint, rashguard, skarpety kompresyjne, legginsy, majtki, rękawki, buff, czapkę, bluzę itp. Dostępne produkty można przejrzeć podczas procesu rejestracji i opłacić razem z opłatą startową. Istnieje też możliwość domówienia produktu w późniejszym terminie, ale nie później niż do 28 października, jeśli chce się mieć gwarancję jego odebrania w dniu zawodów.

Dla uczestników zostanie udostępniony depozyt i przebieralnia na czas zawodów.
W czasie trwania zawodów organizator zapewnia opiekę medyczną; nie zapewnia ubezpieczenia NNW.
ZGUBIENIE LUB ZNISZCZENIE CHIPA POMIAROWEGO NIE JEST PODSTAWĄ REKLAMACJI.
Zawodnicy podczas wyścigu zobowiązani są do przestrzegania niniejszego regulaminu oraz odnoszenia się z należytym szacunkiem do innych uczestników zawodów, wolontariuszy, organizatorów oraz służb medycznych.
Zawodnicy rezygnujący z udziału w zawodach w trakcie trwania zawodów, niezależnie od przyczyny wycofania się, zobowiązani są do poinformowania o tym fakcie biuro zawodów.
Uczestnicy biegu MASAKRATOR wyrażają zgodę na publikację ich wizerunku w materiałach foto i wideo zamieszczanych zarówno na stronie, portalach społecznościowych i materiałach marketingowych.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie, w tym wprowadzenia limitu uczestników, o których zobowiązuje się poinformować wszystkich przed rozpoczęciem imprezy.
UWAGA!!! Ze względu na charakter zawodów, każdy z uczestników musi liczyć się z ewentualnymi zadrapaniami, otarciami i kontuzjami spowodowanymi warunkami atmosferycznymi i pokonywaniem przeszkód na trasie. Niezależnie od opisanej powyżej odpowiedzialności uczestnika, organizator zastrzega sobie prawo do ściągnięcia z trasy uczestnika w sytuacji, gdy uzna, że jego stan wymaga interwencji medycznej.
Warunkiem dopuszczenia zawodnika do startu będzie własnoręcznie podpisanie OŚWIADCZENIA o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w zawodach.

OŚWIADCZENIE
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem MASAKRATOR i zobowiązuję się do jego przestrzegania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach realizacji przedsięwzięcia oraz dla celów marketingowych. Oświadczam, że jestem świadom charakteru biegu, jego zasad i warunków i potwierdzam, że jestem zdolny do startu w biegu i startuję na własną odpowiedzialność. Oświadczam, że uczestniczę w MASAKRATOR w pełni świadomy zagrożeń wynikających z charakteru biegu, i że startuję na własne ryzyko. Zobowiązuję się do zachowania zasad bezpieczeństwa by uchronić zdrowie własne oraz innych uczestników. Zgadzam się na filmowanie mnie, na fotografowanie mnie, na wykorzystywanie moich danych obecnie i w przyszłości przez organizatorów zawodów dla potrzeb klasyfikacji i promocji.

Dyskusja

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU