Hotel Podium Extreme Duathlon

Hotel Podium, osiedle Bajcary, Wisła, Polska
08.04.2018

Wyniki

Hotel Podium Extreme Duathlon 35 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Bieg 7km Rower 24km Bieg 4km min/km km/h Czas końcowy
1
KUBIAK Maciej
Endure / Zoeller
52 POL Reda 00:30:21:00 00:48:09:00 00:20:13:00 2:50 21.21 01:38:43:00
2
ZEBATKA Lary
Www.laryzebatka.com
51 POL Rzeszów 00:33:02:00 00:48:08:00 00:20:21:00 2:55 20.71 01:41:31:00
3
CHOJNOWSKI Sebastian
Silesiaman Team
18 Gliwice 00:32:21:00 00:48:45:00 00:20:58:00 2:55 20.59 01:42:04:00
4
WRÓBEL Marcin
69 POL Wysoka 00:31:44:00 00:49:54:00 00:20:48:00 2:56 20.47 01:42:26:00
5
GRUDZIEŃ Krzysztof
#odkrywcy Taurus
48 POL Ustroń 00:34:42:00 00:54:29:00 00:16:35:00 3:02 19.89 01:45:46:00
6
PAWLICA Piotr
45 POL Jeleśnia 00:32:57:00 00:51:15:00 00:22:14:00 3:03 19.77 01:46:26:00
7
RAKUS Kornel
Makrak
16 POL Kisielów 00:32:37:00 00:52:35:00 00:21:44:00 3:04 19.66 01:46:56:00
8
GUBAŁA Arkadiusz
Grupetto Gorlice
11 POL Gorlice 00:33:23:00 00:52:35:00 00:21:09:00 3:04 19.55 01:47:07:00
9
STWORA Dawid
Policja Bielsko-Biała
21 POL Bielsko-Biała 00:31:41:00 00:54:11:00 00:22:12:00 3:06 19.44 01:48:04:00
10
KUBACZKA Grzegorz
Www.ag-Architekci.pl
56 POL Skoczów 00:33:51:00 00:55:20:00 00:19:49:00 3:07 19.23 01:49:00:00
11
LISIEŃSKI Michał
Chop Ze Żelaza Tri Team
64 Siemianowice Śl. 00:35:00:00 00:52:04:00 00:23:13:00 3:10 19.02 01:50:17:00
12
SMOLEŃ Jaro
61 POL Mysłowice 00:33:31:00 00:56:32:00 00:21:02:00 3:11 18.92 01:51:05:00
13
GUBAŁA Wojtek
Grupetto Gorlice / Pakikala
13 POL Gorlice 00:36:09:00 00:50:44:00 00:24:24:00 3:11 18.92 01:51:17:00
14
MIKOŚ Marcin
Wujek Biega
15 POL Katowice 00:35:11:00 00:52:36:00 00:23:36:00 3:11 18.82 01:51:23:00
15
PUZOŃ Robert
Nutrend Team
70 POL Bielsko-Biała 00:34:43:00 00:54:36:00 00:23:25:00 3:14 18.62 01:52:44:00
16
GLAJCAR Jakub
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
2 Wisła 00:31:18:00 00:59:22:00 00:22:22:00 3:14 18.62 01:53:02:00
17
KLINIK Paweł
Rafako Triteam
25 POL Racibórz 00:35:38:00 00:55:41:00 00:22:40:00 3:16 18.42 01:53:59:00
18
GOŁAWSKI Krzysztof
Kuznia Triathlonu
42 POL Siewierz 00:36:34:00 00:53:58:00 00:23:42:00 3:16 18.42 01:54:14:00
19
KRAWENDA Robert
32 POL Płaza 00:35:42:00 00:54:26:00 00:24:14:00 3:17 18.32 01:54:22:00
20
AMBORSKI Rafał
35 POL Katowice 00:34:26:00 00:56:33:00 00:23:29:00 3:17 18.32 01:54:28:00
21
DANIEL Piotr
10 POL Bielsko-Biała 00:35:10:00 00:56:13:00 00:23:05:00 3:17 18.32 01:54:28:00
22
SOKÓŁ Łukasz
Fenix Tychy
47 POL Tychy 00:34:26:00 00:56:47:00 00:23:26:00 3:17 18.32 01:54:39:00
23
BRATEK Mariusz
Seat Dynamica
43 POL Częstochowa 00:44:40:00 00:45:18:00 00:25:10:00 3:18 18.23 01:55:08:00
24
PASUTO Grzegorz
Jw 3940
1 Katowice 00:37:25:00 00:54:55:00 00:23:36:00 3:19 18.13 01:55:56:00
25
ZIACH Mariusz
Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza
46 POL Dąbrowa Górnicza 00:35:11:00 00:57:45:00 00:24:05:00 3:21 17.95 01:57:01:00
26
BIK Miłosz
63 POL Częstochowa 00:36:34:00 00:54:32:00 00:26:50:00 3:23 17.77 01:57:56:00
27
KRUPIŃSKI Maciej
68 00:36:14:00 00:56:31:00 00:25:37:00 3:23 17.77 01:58:22:00
28
MIKOŚ Adam
Duklanowski Team
26 POL Warszawa 00:37:54:00 00:47:43:00 00:35:24:00 3:28 17.33 02:01:01:00
29
TOMASZEK Jarosław
K T Żywiec
19 POL Żywiec 00:38:47:00 00:57:51:00 00:25:33:00 3:30 17.16 02:02:11:00
30
WAGNER Robert
Silesiaman Triathlon Team
50 POL Bytom 00:38:47:00 00:57:35:00 00:26:09:00 3:31 17.16 02:02:31:00
31
MACULEWICZ Mateusz
Multipower Polska Team
33 POL Gdynia 00:36:57:00 00:58:41:00 00:27:10:00 3:31 17.07 02:02:48:00
32
ZĄBER Łukasz
41 POL Ustroń 00:37:51:00 00:59:18:00 00:27:22:00 3:34 16.83 02:04:31:00
33
PIERZCHALSKI Sebastian
Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko
75 POL Radomsko 00:37:12:00 01:00:06:00 00:27:18:00 3:34 16.83 02:04:36:00
34
KALAMARZ Kamil
66 POL Rybnik 00:40:36:00 00:57:12:00 00:27:11:00 3:35 16.83 02:04:59:00
35
CICHOS Konrad
Kuźnia Triathlonu
31 POL Chorzów 00:39:00:00 00:59:25:00 00:28:17:00 3:38 16.59 02:06:42:00
36
GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława
Wm Triself
57 POL Zielonki 00:39:06:00 01:03:32:00 00:24:18:00 3:38 16.51 02:06:56:00
37
RZEMEK Bartosz
Wm Triself
65 POL Kraków 00:38:28:00 01:02:51:00 00:26:08:00 3:39 16.51 02:07:27:00
38
FIREK Sandra
Fire'k Team & Trek Bielsko-Biała
22 POL Bielsko-Biała 00:39:28:00 01:02:30:00 00:25:56:00 3:40 16.43 02:07:54:00
39
PYSZ Grzegorz
Hrmax Zory
39 POL Żory 00:38:31:00 01:02:24:00 00:27:47:00 3:41 16.28 02:08:42:00
40
BIENIOSZEK Dariusz
Laski, Wino I Kasyno
37 POL Jankowice 00:42:12:00 01:02:15:00 00:27:38:00 3:47 15.91 02:12:05:00
41
CZERNIK Artur
Chop Ze Żelaza Tri Team
29 POL Bieruń 00:40:33:00 01:00:53:00 00:31:06:00 3:48 15.84 02:12:32:00
42
BARTECKI Aleksander
Olomoto Auto Spa
5 POL Żory 00:42:18:00 01:02:36:00 00:27:44:00 3:48 15.84 02:12:38:00
43
ŻOK Filip
12 Siemianowice Śląskie 00:41:20:00 01:03:53:00 00:28:09:00 3:49 15.77 02:13:22:00
44
WRUK Remigiusz
Bieg Opolski
14 POL Opole 00:40:51:00 01:04:50:00 00:29:47:00 3:53 15.49 02:15:28:00
45
KĘDZIOR Piotr
Rafako Triteam
24 POL Racibórz 00:42:35:00 01:02:44:00 00:30:34:00 3:53 15.49 02:15:53:00
46
ZAJDEL Michał
Socios Silesia
55 POL Halemba 00:41:30:00 01:04:27:00 00:30:13:00 3:54 15.42 02:16:10:00
47
DANKÓW Krzysztof
Triatlon W Opolu
7 POL Opole 00:40:44:00 01:06:31:00 00:29:08:00 3:54 15.42 02:16:23:00
48
CIASTO Sebastian
27 POL Przezchlebie 00:42:28:00 01:02:12:00 00:31:59:00 3:55 15.35 02:16:39:00
49
TOCHOWICZ Bartosz
Olza Cieszyn
60 POL Goleszów 00:42:43:00 01:05:53:00 00:28:18:00 3:55 15.35 02:16:54:00
50
DUKACZEWSKI Michał
4 POL Gdynia 00:41:41:00 01:03:26:00 00:32:21:00 3:56 15.28 02:17:28:00
51
PODOWSKI Jan
Akuloft Spla Tychy
67 POL Tychy 00:41:04:00 01:07:00:00 00:30:16:00 3:58 15.15 02:18:20:00
52
ROZEK Jacek
Węglohut
44 POL Rybnik 00:45:08:00 01:04:06:00 00:30:07:00 3:59 15.09 02:19:21:00
53
FAMUŁA Tomasz
Tri Division Triathlon Team, Future Processing ...
38 POL Katowice 00:44:00:00 01:04:06:00 00:32:39:00 4:02 14.89 02:20:45:00
54
BARTECKA Sabina
Różowe Tri
54 POL Żory 00:45:01:00 01:09:00:00 00:26:55:00 4:02 14.89 02:20:56:00
55
HUBCZAK Wojciech
Artech Forklift
3 POL Żywiec 00:42:29:00 01:08:31:00 00:30:45:00 4:03 14.83 02:21:45:00
56
SEWERYN Krzysztof
23 POL Bielsko-Biala 00:42:18:00 01:07:16:00 00:32:41:00 4:04 14.77 02:22:15:00
57
ORLIK Marcin
74 00:45:09:00 00:59:32:00 00:40:52:00 4:10 14.40 02:25:33:00
58
RUMIŃSKA-PIETRZYK Joanna
Aktywna Strona Życia
30 POL Kraków 00:47:16:00 01:04:36:00 00:33:49:00 4:10 14.40 02:25:41:00
59
KOZŁOWSKI Tomasz
Raceclub.io
62 POL Katowice 00:43:58:00 01:09:30:00 00:32:49:00 4:11 14.34 02:26:17:00
60
WEJKUĆ Grzegorz
9 POL Mrągowo 00:40:55:00 01:19:14:00 00:28:08:00 4:15 14.17 02:28:17:00
61
MACHOWSKI Artur
17 POL Bielsko-Biała 00:43:26:00 01:11:03:00 00:34:03:00 4:15 14.11 02:28:32:00
62
URBAŃCZYK Marcin
Urbańczyk Dziadu Team
8 Dąbrowa Górnicza 00:47:28:00 01:09:11:00 00:32:30:00 4:16 14.06 02:29:09:00
63
BLACHA Marek
Laski, Wino I Kasyno
36 POL Jankowice 00:42:14:00 01:13:21:00 00:35:36:00 4:20 13.89 02:31:11:00
64
JEŻYNA Marcin
6 00:41:24:00 01:24:18:00 00:29:35:00 4:27 13.51 02:35:17:00
65
CIEŚLAR Piotr
Ustrońska Gruba Biegowa
49 POL Ustroń 00:45:10:00 01:16:18:00 00:34:09:00 4:27 13.51 02:35:37:00
66
PAWLAK Anna
58 POL Katowice 00:52:39:00 01:15:50:00 00:39:41:00 4:49 12.50 02:48:10:00
67
CIACIURA-JARNO Magdalena
Tmteam
59 POL Ruda Śląska 00:50:09:00 01:27:02:00 00:35:34:00 4:57 12.15 02:52:45:00

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU