I Bieg Ekumeniczny „NoToKaplica”

Zofii Kossak-Szatkowskiej 74, Skoczów, Polska
29.12.2018

Wyniki

Trasa Czerwona - Bieg dorośli 8.2 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
MIŚKIEWICZ Mariusz
156 POL Cieszyn 4:08 14.64 00:33:48:99
2
RAKUS Kornel
124 POL Kisielów 4:13 14.14 00:34:32:26
3
SIKORA Mieczysław
230 POL Ustroń 4:18 13.90 00:35:10:74
4
KUBACZKA Grzegorz
Www.ag-Architekci.pl
11 POL Skoczów 4:23 13.67 00:35:49:03
5
GAWLAS Dominik
BushCraft
135 POL Cieszyn 4:26 13.67 00:36:16:91
6
JURASZEK Andrzej
8 POL Ustroń 4:28 13.44 00:36:32:15
7
KRUPA Przemysław
Biegiem Przez Chybie
98 POL Mnich 4:28 13.44 00:36:37:30
8
MOLA Mateusz
MUKS Cieszyn
112 POL Wilamowice 4:34 13.23 00:37:19:32
9
GRUDZIEŃ Krzysztof
95 POL Bładnice Dolne 4:34 13.23 00:37:20:28
10
MAŁYSZ Jarosław
Olza Cieszyn
99 POL Hażlach 4:35 13.02 00:37:32:07
11
THEN Dawid
85 POL Bielsko-Biała 4:36 13.02 00:37:43:04
12
MIKLER Joachim
83 POL Kisielów 4:38 13.02 00:37:55:22
13
SZCZUREK Marcin
5 POL Skoczów 4:38 13.02 00:37:56:64
14
LICHOTA Wojciech
Lichota Team
80 POL Skoczów 4:42 12.81 00:38:28:48
15
MAZGAJ Dawid
Biegiem Przez Chybie
57 POL Chybie 4:47 12.62 00:39:07:36
16
SLIŻ Sławomir
172 POL Wisła 4:48 12.42 00:39:18:14
17
KOŁEK Wojciech
122 POL Cieszyn 4:50 12.42 00:39:31:97
18
CIEŚLAR Marcin
1982
101 POL Goleszów 4:50 12.42 00:39:35:06
19
PIWOWARCZYK Paweł
ROZBIEGANE DOBCZYCE
26 POL Dobczyce 4:50 12.42 00:39:37:09
20
BUCHHOLTZ Tomasz
18 POL Międzyświeć 4:51 12.42 00:39:40:16
21
CICHY Krzysztof
Opony Serafinowski
55 POL Górki Wielkie 4:51 12.42 00:39:40:70
22
KAMECKI Tomasz
Opony Serafinowski
113 POL Jastrzebie Zdroj 4:51 12.42 00:39:44:28
23
MARSZAŁEK Piotr
InO SCI
14 POL Marklowice Górne 4:56 12.24 00:40:22:81
24
ZĄBER Łukasz
142 POL Ustroń 4:58 12.06 00:40:37:66
25
WANTULOK Paweł
35 POL Cieszyn 5:01 12.06 00:41:02:00
26
WOJTAN Ireneusz
Rozbiegane Dobczyce
28 POL Dobczyce 5:02 11.88 00:41:08:42
27
STANNY Kuba
InO SCI, 131 BLP
10 POL Bładnice Dolne 5:03 11.88 00:41:17:71
28
DYBCZYŃSKA Jadwiga
LKS Pogórze
15 POL Górki Wielkie 5:05 11.88 00:41:40:10
29
SZCZYPKA Piotr
Biegiem przez Chybie
102 POL Chybie 5:06 11.71 00:41:46:24
30
WRÓBEL Tomasz
93 POL Goleszów 5:08 11.71 00:42:01:21
31
HAJTO Dominik
183 POL Chybie 5:11 11.55 00:42:24:29
32
GAWEŁ Bogdan
Festiwal Biegowy W Krynicy-Zdrój
2 POL Oświęcim-Zaborze 5:11 11.55 00:42:25:35
33
GOŁUSZKO Adam
4 POL Opole 5:11 11.55 00:42:30:01
34
ZAGÓRNY Marek
144 POL Skoczów 5:12 11.55 00:42:34:19
35
LISTOWSKI Andrzej
72 POL Namysłów 5:15 11.39 00:42:55:22
36
LEHRICH Wojciech
208 POL Skoczów 5:15 11.39 00:42:57:81
37
STAŃCZAK Szymon
138 POL Skoczów 5:20 11.23 00:43:37:32
38
CHMIEL Filip
206 POL Kowale 5:21 11.23 00:43:45:61
39
KUSY Rafał
Olza Cieszyn
157 POL Międzyświeć 5:21 11.23 00:43:49:67
40
WYSŁUCH Wojtek
Ej To My
105 POL Skoczów 5:24 11.08 00:44:11:76
41
BIJOK Marcin
146 POL Skoczów 5:24 11.08 00:44:15:34
42
ROKOWSKI Jakub
40 POL Simoradz 5:24 11.08 00:44:15:78
43
WOJNAR Piotr
Lukam Skoczów
179 POL Simoradz 5:25 11.08 00:44:19:99
44
WAWRZECZKO Adam
54 POL Łazy 5:25 11.08 00:44:23:63
45
ŁOBODA Marcin
Świry Stela
184 POL Ustroń 5:30 10.93 00:45:01:10
46
CZYŻ Mateusz
Lichota Team
161 POL Bremen 5:30 10.93 00:45:02:64
47
RAKUS Maria
MakRak
120 POL Kisielów 5:31 10.93 00:45:08:92
48
CZUDEK Szymon
143 POL Skoczów 5:33 10.79 00:45:30:38
49
BRAŃCZYK Łukasz
Olza Cieszyn
81 POL Cieszyn 5:34 10.79 00:45:37:55
50
MATUSZEK Marek
20 POL Skoczów 5:35 10.79 00:45:43:30
51
KWAŚNIEWICZ Przemek
37 POL Tychy 5:35 10.79 00:45:46:24
52
DĄBROWSKI Marek
76 POL Pierściec 5:35 10.79 00:45:46:85
53
FOLTYN Dawid
Włodawa Biega
45 POL Kostkowice 5:36 10.79 00:45:47:49
54
BRODA Marcin
193 POL Skoczów 5:37 10.65 00:45:57:58
55
KAMYCZEK Adam
119 POL Bąków 5:39 10.65 00:46:13:53
56
LAPCZYK Dominika
41 POL Dębowiec 5:40 10.65 00:46:26:26
57
KRUCZEK Tomasz
32 POL Łazy 5:40 10.65 00:46:26:29
58
NOWAK Mateusz
17 POL Górki Wielkie 5:40 10.65 00:46:27:40
59
MICHALSKI Piotr
147 POL Ustroń 5:42 10.51 00:46:37:63
60
PASTWA Grzegorz
Ultra Beskid Sport
111 POL Jasienica 5:43 10.51 00:46:47:41
61
KLAPPHOLZ Adriana
Biegiem Przez Chybie
155 POL Cieszyn 5:43 10.51 00:46:47:41
62
ORLICKI Stanisław
181 POL Rudze 5:43 10.51 00:46:48:46
63
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
6 POL Skoczów 5:44 10.51 00:46:55:60
64
KAWULOK Kamil
185 POL Simoradz 5:46 10.38 00:47:13:82
65
KURASIŃSKI Konrad
Świry Stela
195 POL Brenna 5:46 10.38 00:47:17:20
66
TOCHOWICZ Bartosz
197 POL Goleszów 5:47 10.38 00:47:20:81
67
DAWIEC Gabriela
Biegiem Przez Chybie
96 POL Mnich 5:48 10.38 00:47:27:00
68
ZAGÓRNY Alicja
145 POL Skoczów 5:48 10.38 00:47:29:09
69
WYSŁUCH Iza
Ej To My
103 POL Skoczów 5:49 10.38 00:47:38:98
70
Uczestnik anonimowy
HUSARIA RACE TEAM
56 POL Skoczów 5:54 10.12 00:48:18:39
71
BIELECKI Paul
Husaria Race Team
65 POL Górki Wielkie 5:56 10.12 00:48:33:44
72
MATYKIEWICZ Marek
Lichota Team
73 POL Pogwizdów 5:56 10.12 00:48:33:75
73
KUŹMA Michalina
Opony Serafinowski
186 POL Cieszyn 5:57 10.12 00:48:40:62
74
KUŚ Paweł
Świry Stela
75 POL Simoradz 6:04 9.88 00:49:39:51
75
BRÓZDA Tomasz
187 POL Skoczów 6:04 9.88 00:49:41:59
76
MANISZEWSKA Dorota
175 POL Cieszyn 6:04 9.88 00:49:42:07
77
WYSŁUCH Tomek
Ej To My
106 POL Skoczów 6:06 9.88 00:49:58:02
78
BOJDA Brygida, Dawid
Świrystela
61 POL Pierściec 6:06 9.88 00:50:00:07
79
PARUCH Bogusław
MORSY SKOCZÓW
132 POL Pogórze 6:07 9.88 00:50:04:68
80
WILD Oskar
189 POL Wisła 6:07 9.76 00:50:07:21
81
RATKA-MATEJKO Marcin
9 POL Dębowiec 6:07 9.76 00:50:07:22
82
MARIANEK Jarosław
192 PHL Wislica 6:08 9.76 00:50:15:54
83
OBARA Piotr
52 POL Jaworze 6:09 9.76 00:50:23:00
84
MADZIA Daria
43 POL Dzięgielów 6:10 9.76 00:50:31:88
85
WISEŁKA Zbigniew
OLZA Cieszyn
148 POL Dębowiec 6:13 9.65 00:50:50:89
86
STEC Krystian
Opony Serafinowski
97 POL Skoczów 6:14 9.65 00:50:58:66
87
CZYŻ Stanisław
104 POL Wisła 6:15 9.65 00:51:12:07
88
GUNIA Mariusz
ZADYSZKA Oświęcim
3 POL Oświęcim 6:17 9.53 00:51:27:85
89
BANAŚ Justyna
Świry Stela
64 POL Jaworze 6:18 9.53 00:51:34:03
90
WACH Marcin
Świry Stela
58 POL Iskrzyczyn 6:18 9.53 00:51:34:57
91
SULKIEWICZ Grzesiek
70 POL Skoczów 6:20 9.53 00:51:50:53
92
NOWAK Piotr
36 POL Tychy 6:20 9.43 00:51:54:60
93
JARCO Kamil
134 POL Ikrzyczyn 6:20 9.43 00:51:55:75
94
JARCO Dominik
133 POL Iskrzyczyn 6:20 9.43 00:51:55:86
95
SZKLORZ Tymoteusz
141 POL Goleszów 6:22 9.43 00:52:06:96
96
BRUDNY Agnieszka
7 POL Ochaby 6:23 9.43 00:52:12:83
97
CZYŻ Jacek
Olza Cieszyn
127 POL Cieszyn 6:23 9.43 00:52:15:73
98
CZYŻ Leonarda
Olza Cieszyn
129 POL Cieszyn 6:23 9.43 00:52:16:14
99
WOJTYNEK Joanna
100 POL Międzyświeć 6:24 9.43 00:52:27:05
100
SIKORA Mateusz
63 POL Pierściec 6:27 9.32 00:52:46:00
101
RAJSKI Jacek
123 POL Pawłowice 6:27 9.32 00:52:53:26
102
KAFKA Ewelina
Lichota Team
78 POL Skoczów 6:28 9.32 00:52:59:93
103
LEBIEDZIK Sławomir
91 POL Skoczów 6:31 9.21 00:53:20:53
104
GWIZDOŃ Liliana
24 POL Świętoszówka 6:33 9.21 00:53:40:68
105
ŚWIĘS Wojciech
71 POL Cieszyn 6:34 9.11 00:53:44:79
106
LERCH Bożena
RUNTEAM Pawłowice
202 POL Jastrzębie-Zdrój 6:34 9.11 00:53:48:40
107
CZUDEK Mariusz
Oby do mety
137 POL Skoczow 6:35 9.11 00:53:57:18
108
TARGOSZ Piotr
Olza Cieszyn
107 POL Cieszyn 6:37 9.11 00:54:10:56
109
RASZYK Alina
42 POL Iskrzyczyn 6:37 9.11 00:54:11:89
110
ZIEMIŃSKA Patrycja, Konrad
Świry Stela
62 POL Międzyświeć 6:37 9.11 00:54:12:70
111
KOBIAŁKA Paweł
Rozbiegane Dobczyce
30 POL Dobczyce 6:40 9.01 00:54:32:17
112
CZUDEK Marcin
31 POL Skoczów 6:40 9.01 00:54:33:30
113
GWÓŹDŹ Mateusz
69 POL Pierściec 6:42 9.01 00:54:52:71
114
MACURA Bartosz
151 POL Pogórze 6:45 8.91 00:55:16:84
115
KUKIEŁKA Piotr
130 POL Skoczów 6:46 8.91 00:55:22:52
116
KNYPS Adam
Opony Serafinowski
159 POL Skoczów 6:46 8.91 00:55:22:53
117
KAMYCZEK Grzegorz
190 POL Wiślica 6:47 8.82 00:55:34:27
118
STEBEL Piotr
PRZEWODNIK
60 POL Skoczów 6:49 8.82 00:55:50:21
119
NOWAK Marcin
140 POL Bielawa 6:51 8.82 00:56:03:12
120
FOKS Damian
RUNTEAM Pawłowice
204 POL Warszowice 6:52 8.72 00:56:16:03
121
LERCH Maria
RUNTEAM Pawłowice
203 POL Jastrzębie-Zdrój 6:52 8.72 00:56:16:76
122
MAŁYSZ Maciej
110 POL Kostkowice 6:55 8.63 00:56:42:15
123
TOMI Sylwia
152 POL Cieszyn 6:58 8.63 00:57:05:23
124
CZENDLIK Dorota
188 POL Skoczów 7:08 8.45 00:58:26:45
125
BRZUSKA Katarzyna
Olza Cieszyn
125 POL Cieszyn 7:09 8.37 00:58:30:92
126
CHMIEL Tomek
194 POL Skoczów 7:13 8.37 00:59:04:02
127
Uczestnik anonimowy
51 POL Bielsko 7:14 8.28 00:59:14:00
128
ROKOWSKI Michał
48 POL Bielsko Biała 7:14 8.28 00:59:14:80
129
JAWORSKA Monika
153 POL Ustroń 7:17 8.28 00:59:41:57
130
Uczestnik anonimowy
21 POL Ustroń 7:17 8.20 00:59:42:05
131
JAWORSKI Marek
Biegnę za żoną.
154 POL Ustroń 7:17 8.20 00:59:42:16
132
CAPAŁA Marcin
150 POL Skoczów 7:24 8.12 01:00:37:23
133
MOKRY Seb
16 POL Mysłowice 7:26 8.04 01:00:56:98
134
STEKLA Joanna
160 POL Skoczów 7:30 8.04 01:01:24:35
135
BRYCHLEC Renata
149 PCN Wiślica 7:30 8.04 01:01:24:87
136
ROZMUS Marzena
ŚWIERCZYNIEC RUNNING
136 POL Bojszowy Nowe 7:38 7.88 01:02:30:93
137
WŁODARCZYK Bogdan
191 POL Skoczów 7:39 7.81 01:02:43:55
138
SZPICKA Justyna
38 POL Zamarski 7:42 7.81 01:03:01:87
139
KOŁEK Katarzyna
115 POL Cieszyn 7:43 7.81 01:03:10:11
140
STAŃCZAK Maksymilian
139 POL Skoczów 7:45 7.74 01:03:29:69
141
WAWRZECZKO Monika
44 POL Łazy 7:45 7.74 01:03:32:35
142
STEKLA MAJER Anna
Grupa Sportowa Rekord
158 POL Skoczów 7:46 7.74 01:03:33:93
143
TYCZYŃSKA Małgorzata
SZYBKIE ŻÓŁWIE
13 POL Pogwizdów 7:47 7.74 01:03:44:05
144
ADAMUS Katarzyna
Olza Cieszyn
77 POL Cieszyn 7:52 7.66 01:04:24:71
145
HARATYK Joanna
33 POL Kiczyce 7:52 7.66 01:04:24:78
146
MALINOWSKA Aneta
Olza Cieszyn
79 POL Cieszyn 7:60 7.52 01:05:31:47
147
FRANEK Iwona
174 POL Cieszyn 7:60 7.52 01:05:32:41
148
KAMECKA Hanna
OPONY SERAFINOWSKI
114 POL Jastrzebie Zdr 7:60 7.52 01:05:33:00
149
STOCH Anna
39 POL Cieszyn 8:04 7.45 01:06:05:50
150
STASIAK Aneta
116 POL Cieszyn 8:10 7.32 01:06:56:38
151
KUKIEŁA Sebastian
50 POL Bielsko-Biała 8:18 7.26 01:08:01:52
152
ZAJĄC Paweł
Koko dzambo i do przodu
109 POL Katowice 8:33 7.01 01:10:05:37
153
NIEMIEC Katarzyna
108 POL Pierściec 8:33 7.01 01:10:06:43
154
RYSZKA Szymon
46 POL Bielsko-Biała 8:55 6.72 01:13:01:32

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU