I Bieg Herbowy dla Miłoszka

Dębowa, Reńska Wieś, Polska
13.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Akonom Agnieszka 1 Bieg 10 km / K30 KS Koziołek
POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN KOŹLE

Zapłacone

2. Badura Tomasz 2 Bieg 10 km / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

3. Bajer Ewa 3 Bieg 5 km / K30 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

4. Bąk Tymoteusz 9 Bieg 10 km / M40 POL Gliwice i-systems.pl

Zapłacone

5. Balicki Darek 4 Bieg 10 km / M40 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

6. Banach Aleksandra 5 Bieg 5 km / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

7. Banaszek Sławomir 6 Bieg 5 km / M40 POL Żary BIEGACZE ZJADACZE KM ŻARY

Zapłacone

8. Banaszkiewicz Tomasz - Bieg 10 km / M40 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

9. Baron Kamil 7 Bieg 10 km / M20 POL Jasiona Silesia Ring

Zapłacone

10. Bawoł Adam 8 Bieg 5 km / M40 KS Koziołek
POL Strzelce Opolskie KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN Koźle

Zapłacone

11. Berger Edyta 11 Bieg 10 km / K40 POL Otmuchów RUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNK

Zapłacone

12. Berger Edyta 10 Bieg 5 km / K40 POL Otmuchów RUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIK

Zapłacone

13. Berger Piotr 12 Bieg 5 km / M40 POL Otmuchów RUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIK

Zapłacone

14. Błach Łukasz - Bieg 10 km / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

15. Born Marcin 13 Bieg 5 km / M50 N
POL Kędzierzyn-Kożle OSP Kłodnica

Zapłacone

16. Bryś Ewa 14 Bieg 5 km / K40 POL Kędzierzyn Koźle Napalone Dziki

Zapłacone

17. Burczyk Klaudiusz 15 Bieg 10 km / M30 POL Urbanowice

Zapłacone

18. Cebula Dawid 16 Bieg 5 km / M30 POL Brożec

Zapłacone

19. Chłap Klaudia - Bieg 10 km / K20 POL Mokre Kolonia

Niezapłacone

20. Cibis Adam 17 Bieg 10 km / M30 KS Koziołek
POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE/EDWARD RYDZEWSKI TEAM

Zapłacone

21. Ciechomska Iwona 18 Bieg 5 km / K40 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

22. Ciechomski Bogdan 19 Bieg 5 km / M60 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

23. Czak Tomasz 20 Bieg 10 km / M40 POL Kędzierzyn-Koźle MT Team

Zapłacone

24. Czapla Natalia 21 Bieg 10 km / K30 POL Głogówek Drim tim

Zapłacone

25. Czarnecka Klaudia 22 Bieg 5 km / K30 POL Stara-Kuźnia Zawisza Stara-Kuźnia

Zapłacone

26. Czarnecki Przemysław 23 Bieg 5 km / M30 POL Stara-Kuźnia ZAWISZA Stara-Kuźnia

Zapłacone

27. Czekaj Bogdan 24 Bieg 5 km / M40 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

28. Czekaj Justyna 25 Bieg 5 km / K20 KS Koziołek
POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek

Zapłacone

29. Czekała Krzysztof 26 Bieg 10 km / M40 POL Krowiarki Eko-Okna Runners

Zapłacone

30. Czernek Darek 27 Bieg 10 km / M40 POL Gogolin Gogolin biega

Zapłacone

31. Deierling Arek 28 Bieg 5 km / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Infiniti Fitness Club

Zapłacone

32. Dziekan Katarzyna 29 Bieg 5 km / K20 POL Kędzierzyn-Koźle Antonteam

Zapłacone

33. Dzierżak Edyta 30 Bieg 5 km / K30 POL Nysa TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

34. Dzierżak Krzysztof 31 Bieg 5 km / M40 POL Nysa TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

35. Filusch Marek 32 Bieg 10 km / M50 POL Kedzierzyn Kozle Parkrun

Zapłacone

36. Fortuna Agata 33 Bieg 10 km / K30 POL Kędzierzyn Koźle świszczący łańcuch

Zapłacone

37. Fortuna Marcin 34 Bieg 5 km / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Świszczący Łańcuch

Zapłacone

38. Frank Aleksander 35 Bieg 10 km / M20 MGRW
KS Koziołek
POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

39. Fulara Patryk 36 Bieg 10 km / M20 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

40. Furman Dawid 37 Bieg 5 km / M30 POL Błażejowice Dla Milusi

Zapłacone

41. Gaj Monika 38 Bieg 5 km / K30 POL Kietrz Dar-Bud Team

Zapłacone

42. Gajek Halina 39 Bieg 10 km / K40 POL Prudnik TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

43. Gerlach Agnieszka - Bieg 5 km / K40 POL Krapkowice

Niezapłacone

44. Giet Adam 40 Bieg 5 km / M50 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

45. Giet Magdalena - Bieg 10 km / K20 POL Dziergowice

Niezapłacone

46. Glik Dariusz 41 Bieg 10 km / M30 POL Szymiszów Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

47. Gnyla Adam 42 Bieg 5 km / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Napalone Dziki

Zapłacone

48. Godulla Paweł 43 Bieg 10 km / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Optyk Maxima

Zapłacone

49. Gorczyca Samanta 44 Bieg 5 km / K20 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

50. Górska Ewa - Bieg 10 km / K20 POL Kędzierzyn-Koźle PARKRUN Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

51. Górska Magdalena 45 Bieg 5 km / K40 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

52. Grzesik Andrzej 46 Bieg 10 km / M50 POL Kuźnia Raciborska Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

53. Grzyb Tymoteusz 47 Bieg 5 km / M15 POL Biedrzychowice Anton Team

Zapłacone

54. Grzywna Grzegorz 48 Bieg 5 km / M20 KS Koziołek
POL Wojciechów KS KOZIOŁEK KEDZIERZYN-KOZLE

Zapłacone

55. Grzywna Marek 49 Bieg 5 km / M50 N
POL Wojciechów MDM NT

Zapłacone

56. Gumienny Magdalena 50 Bieg 10 km / K40 POL Kotlarnia ZAWISZA Stara Kuźnia

Zapłacone

57. Gural Jarek 51 Bieg 5 km / M40 POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

58. Halusiak Szymon 52 Bieg 10 km / M50 POL Kędzierzyn Koźle Brak

Zapłacone

59. Harmansa Kornelia 53 Bieg 5 km / K40 POL Gogolin Triathlon Gogolin

Zapłacone

60. Harmansa Piotr 54 Bieg 10 km / M50 POL Gogolin Triathlon Gogolin

Zapłacone

61. Harnus Damian 55 Bieg 10 km / M20 POL Kedzierzyn-Kozle

Zapłacone

62. Harynek Robert 56 Bieg 5 km / M30 POL Krapkowice

Zapłacone

63. Holzner Pavel 57 Bieg 5 km / M60 CZE Krnov Krnov

Zapłacone

64. Hyjek Ewa - Bieg 5 km / K30 POL Racibórz

Niezapłacone

65. Hyjek Wojciech - Bieg 5 km / M30 POL Racibórz

Niezapłacone

66. Ilczyszyn Dominika 58 Bieg 5 km / K40 POL Zabrze Drim Tim Głogówek running

Zapłacone

67. Ilnicka Monika 59 Bieg 5 km / K30 POL Racławice Śl Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

68. Iwanicka Alina - Bieg 5 km / K30 POL Kietrz Ks gryf kietrz

Niezapłacone

69. Jabłoński Łukasz 60 Bieg 5 km / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Prywatny Gabinet Masażu Karolina Sebesta-Jabłońska

Zapłacone

70. Jadasz Anna 61 Bieg 5 km / K30 POL Gogolin Arkadiusz Gardzielewski Running Team

Zapłacone

71. Janicki Arkadiusz 62 Bieg 10 km / M40 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

72. Jankowska Ala - Bieg 10 km / K40 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

73. Jerzyk Andrzej 63 Bieg 5 km / M30 POL Gliwice

Zapłacone

74. Jurczyga Katarzyna 64 Bieg 5 km / K30 POL Kędzierzyn Koźle TEAM(F)RUN

Zapłacone

75. Jurczyga Michał 65 Bieg 10 km / M30 POL Kędzierzyn Koźle TEAM(F)RUN

Zapłacone

76. Kacprzak Grzegorz 66 Bieg 10 km / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

77. Kałwiński Adam - Bieg 10 km / M40 POL Krapkowice RUN HARD SYSTEM TEAM

Niezapłacone

78. Kampik Michal 67 Bieg 10 km / M30 N
POL Modzurow

Zapłacone

79. Kania Magda - Bieg 5 km / K40 POL Jełowa

Niezapłacone

80. Kansy Dominika 68 Bieg 5 km / K15 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

81. Kansy Izabela 69 Bieg 5 km / K40 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

82. Kansy Marcel 70 Bieg 10 km / M15 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

83. Kansy Zygmunt 71 Bieg 5 km / M40 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

84. Kluge Damian - Bieg 10 km / M30 POL Kędzierzyn Koźle

Niezapłacone

85. Kochon Łukasz 72 Bieg 10 km / M30 KS Koziołek
POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

86. Kochon Marzena 73 Bieg 5 km / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

87. Koenig Partyk - Bieg 5 km / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

88. Kokot Beata 74 Bieg 10 km / K30 POL Głogówek Drim tim

Zapłacone

89. Kolbe Monika 75 Bieg 10 km / K40 POL Strzelce Opolskie Śmigło Team

Zapłacone

90. Kolek Roman 76 Bieg 5 km / M50 POL Jemielnica Dyszka dla Serca

Zapłacone

91. Kołdyka-Gawron Marzena 77 Bieg 5 km / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

92. Kopeć Mateusz 78 Bieg 10 km / M15 KS Koziołek
POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek

Zapłacone

93. Kordyaczny Krzysztof - Bieg 5 km / M60 POL Pawłowiczki ZawiszaStaraKuzniea

Niezapłacone

94. Kotowicz Bernadetta - Bieg 5 km / K40 POL Kędzierzyn Koźle Mamy-Biegamy Gliwice

Niezapłacone

95. Kowalska Barbara 79 Bieg 5 km / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

96. Kowalski Łukasz 80 Bieg 10 km / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

97. Kowynia Grzegorz 81 Bieg 5 km / M20 POL Twardawa ANTONTEAM

Zapłacone

98. Kozak Paweł 82 Bieg 5 km / M20 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

99. Krasny Szymon 83 Bieg 5 km / M20 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

100. Krawczyk Marta 84 Bieg 5 km / K40 POL Zawadzkie

Zapłacone

101. Kręcichwost Kamil 86 Bieg 5 km / M20 KS Koziołek
POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

102. Krekora Paulina 85 Bieg 10 km / K20 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

103. Król Katarzyna 87 Bieg 5 km / K30 POL Szonów Nessi Team

Zapłacone

104. Król Krystyna 88 Bieg 5 km / K40 POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

105. Krzysica Katarzyna 89 Bieg 5 km / K30 KS Koziołek
POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek

Zapłacone

106. Kubień Adam 90 Bieg 10 km / M40 KS Koziołek
POL Kędzierzyn-Koźle Ks KOZIOŁEK KĒDZIERZYN-KOŹLE

Zapłacone

107. Kuczyńska Kinga 91 Bieg 10 km / K20 KS Koziołek
POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

108. Kudlek Krzysztof 92 Bieg 5 km / M30 POL Kędzierzyn Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

109. Kupka Jacek 93 Bieg 10 km / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

110. Kurc Iwona 94 Bieg 5 km / K30 POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

111. Kurpas Agata 95 Bieg 10 km / K30 POL Zdzieszowice Multifit

Zapłacone

112. Kuś Tomasz 96 Bieg 5 km / M20 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

113. Lach Rafał 97 Bieg 10 km / M30 KS Koziołek
POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

114. Latała Eryk - Bieg 10 km / M40 POL Skoroszyce

Niezapłacone

115. Legieć Michał 98 Bieg 10 km / M30 POL Opole

Zapłacone

116. Lewandowski Roman 99 Bieg 10 km / M50 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

117. Lisek Jozef 100 Bieg 10 km / M60 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

118. Łozińska Anna 101 Bieg 5 km / K40 POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

119. Łukaszczykiewicz Paweł 102 Bieg 5 km / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Antonteam

Zapłacone

120. Łukowski Dariusz - Bieg 10 km / M50 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Niezapłacone

121. Łuszczyna Agata 103 Bieg 10 km / K40 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

122. Maćków Martyna 104 Bieg 5 km / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

123. Majewski Andrzej 105 Bieg 10 km / M30 POL Strzelce Opolskie Kronospan Strzelce Opolskie

Zapłacone

124. Maksim Arek 106 Bieg 10 km / M20 KS Koziołek
POL Kędzierzyn Koźle KS Koziołek Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

125. Maksim Kamila 107 Bieg 5 km / K20 KS Koziołek
POL Kędzierzyn Koźle KS Koziołek Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

126. Mańka Piotr 108 Bieg 10 km / M60 POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

127. Marciniak Henryk - Bieg 5 km / M60 KS Koziołek
POL Reńska Wieś Klub Sportowy Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

128. Maźniewski Piotr 109 Bieg 10 km / M40 POL Częstochowa

Zapłacone

129. Melich Tomek - Bieg 10 km / M20 POL Łany A.Berger Polska

Niezapłacone

130. Michalak Rafał - Bieg 5 km / M20 POL Czepielowice CZAPLA TEAM

Niezapłacone

131. Mielcarek Leszek 110 Bieg 5 km / M60 POL Bytom Nierzeszony

Zapłacone

132. Mierzejewski Marek 111 Bieg 10 km / M50 KS Koziołek
POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

133. Mikołajec Paulina 112 Bieg 10 km / K20 POL Żory

Zapłacone

134. Milińska Lilianna - Bieg 5 km / K30 POL Niemodlin niemodlin biega

Niezapłacone

135. Minartowicz Piotr 113 Bieg 5 km / M40 POL Głubczyce

Zapłacone

136. Mirska-Zacharczuk Ewa 114 Bieg 10 km / K40 KS Koziołek
POL Kędzierzyn Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN KOŹLE

Zapłacone

137. Młynarczyk Patryk 115 Bieg 5 km / M20 POL Racibórz

Zapłacone

138. Mróz Bartłomiej 116 Bieg 5 km / M20 N
POL Warszawa

Zapłacone

139. Mróz Małgorzata 117 Bieg 5 km / K40 N
POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

140. Mróz Piotr 118 Bieg 10 km / M40 KS Koziołek
POL Kędzierzyn Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

141. Mrozowski Paweł - Bieg 10 km / M30 POL Kedzierzyn-Kozle

Niezapłacone

142. Niemiec Damian - Bieg 5 km / M30 POL Kędzierzyn-Kożle Kolegium Sędziów Opolski Związek Piłki Nożnej

Niezapłacone

143. Nogala Aleksandra 119 Bieg 10 km / K20 POL Kędzierzyn-Kozle

Zapłacone

144. Nowak Katarzyna - Bieg 5 km / K30 POL Tułowice

Niezapłacone

145. Nowak Michał 120 Bieg 5 km / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

146. Nowicz Agnieszka - Bieg 5 km / K20 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

147. Nykiel Michał 121 Bieg 10 km / M20 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

148. Osak Małgorzata 122 Bieg 5 km / K30 POL Zawadzkie

Zapłacone

149. Osiecka Anna 123 Bieg 5 km / K60 KS Koziołek
POL Kędzierzyn-Koźle Klub Sportowy Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

150. Pacan Zbigniew 124 Bieg 10 km / M50 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

151. Parusel Sonia 125 Bieg 5 km / K20 POL Stara Kuźnia parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

152. Parzonka Magdalena - Bieg 5 km / K30 POL Kędzierzyn-Koźle Świszczący Łańcuch

Niezapłacone

153. Parzonka Michał - Bieg 10 km / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Świszczący Łańcuch

Niezapłacone

154. Pawluś Mariola 126 Bieg 10 km / K30 POL Dzbance Osiedle MT Team

Zapłacone

155. Piśniak Agnieszka 127 Bieg 5 km / K40 POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

156. Uczestnik anonimowy 128 Bieg 10 km / K40 POL Racibórz amator

Zapłacone

157. Ploch Karolina 129 Bieg 10 km / K40 POL Pyskowice

Zapłacone

158. Płoskoński Piotr - Bieg 5 km / M50 POL Strzałków KBKS-Radomsko

Niezapłacone

159. Polak Łukasz 130 Bieg 5 km / M30 POL Oborniki Śląskie Oborygeni

Zapłacone

160. Poślednia Teresa - Bieg 5 km / K40 POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Niezapłacone

161. Pospisil Petr - Bieg 5 km / M40 CZE Otice Otice

Niezapłacone

162. Prenger Marcelina 131 Bieg 5 km / K15 MGRW
POL Renska Wies Amator

Zapłacone

163. Przybył Elżbieta 132 Bieg 10 km / K40 POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

164. Przybył Rafał 133 Bieg 5 km / M40 POL Radzionków

Zapłacone

165. Pustułka Adam 134 Bieg 5 km / M40 POL Głogówek Drim Tim Głogówek running

Zapłacone

166. Radiowski Piotr 135 Bieg 5 km / M40 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

167. Runau Anna - Bieg 5 km / K30 POL Stara Kuźnia Zawisza stara kuźnia

Niezapłacone

168. Runau Marcin - Bieg 5 km / M30 POL Stara Kuźnia Zawisza stara kuźnia

Niezapłacone

169. Sadłowska Agnieszka 136 Bieg 5 km / K30 POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

170. Sędzik Aleksander 137 Bieg 10 km / M50 POL Bytom

Zapłacone

171. Sieniawska Janina 138 Bieg 5 km / K60 KS Koziołek
POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

172. Śliwa Marek 155 Bieg 5 km / M40 POL Nysa Tigers Prudnik/Runners Team Nysa

Zapłacone

173. Śliwa Patrycja 156 Bieg 5 km / K30 POL Nysa Tigers Prudnik/Runners Team Nysa

Zapłacone

174. Słotosz Waldemar 139 Bieg 10 km / M40 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

175. Sobolewska Stefania - Bieg 5 km / K40 POL Gliwice

Niezapłacone

176. Sobolewski Krzysztof - Bieg 5 km / M40 POL Gliwice

Niezapłacone

177. Sowa Sylwia 140 Bieg 5 km / K40 POL Zawadzkie

Zapłacone

178. Stachowicz Szymon 141 Bieg 10 km / M20 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

179. Stanek Natalia 142 Bieg 10 km / K20 POL Ozimek

Zapłacone

180. Uczestnik anonimowy 143 Bieg 5 km / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

181. Starczewski Wojciech - Bieg 10 km / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

182. Stolarek Ewa 144 Bieg 5 km / K40 POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

183. Stosiek Dawid 145 Bieg 10 km / M30 POL Racibórz EASY RUN Racibórz

Zapłacone

184. Stosiek Michasia 146 Bieg 10 km / K20 POL Racibórz

Zapłacone

185. Sutor-Ziemba Marta 147 Bieg 10 km / K40 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

186. Szałkoplas Bronisław 148 Bieg 5 km / M60 POL Wrocław

Zapłacone

187. Szatkowska Grażyna 149 Bieg 5 km / K40 POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

188. Szczepańska Bożena 150 Bieg 5 km / K40 POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

189. Szczepański Tomasz 151 Bieg 5 km / M40 POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

190. Szczęsny Andrzej 152 Bieg 5 km / M60 POL Bytom

Zapłacone

191. Szulc Ewa 153 Bieg 5 km / K20 POL Nysa Runners Team Nysa/ Tigers Prudnik

Zapłacone

192. Szulc Maciej 154 Bieg 5 km / M30 POL Nysa Runners Team Nysa/ Tigers Prudnik

Zapłacone

193. Tarasiewicz Iwona 157 Bieg 5 km / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

194. Tomaszek Grzegorz 158 Bieg 10 km / M30 POL Kraków

Zapłacone

195. Tułnowski Rafał 159 Bieg 5 km / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

196. Tymków Agnieszka - Bieg 5 km / K20 POL Nysa Niezapłacone - Bieg 5 km / K30 POL Nysa TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA

Niezapłacone

197. Tymków Katarzyna - Bieg 5 km / K20 POL Nysa

Niezapłacone

198. Urbaniak Dawid - Bieg 10 km / M20 POL Krapkowice Szansa

Niezapłacone

199. Wandzel Piotr 160 Bieg 10 km / M30 POL Opole

Zapłacone

200. Wawrzaszek Anna - Bieg 5 km / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

201. Węcławowicz Przemek - Bieg 10 km / M40 POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Niezapłacone

202. Wędzicha Agnieszka 161 Bieg 5 km / K30 POL Krapkowice

Zapłacone

203. Węgrzyk Eugeniusz 162 Bieg 10 km / M60 POL Nieznaszyn

Zapłacone

204. Węgrzyk Roman 163 Bieg 5 km / M40 POL Ujazd ROMUS-TEAM UJAZD

Zapłacone

205. Wiercioch Tomasz 164 Bieg 10 km / M40 POL Kędzierzyn-Koźle PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zapłacone

206. Wilpert Beata 165 Bieg 5 km / K50 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

207. Winder Weronika 166 Bieg 5 km / K30 POL Boguchwałów DAR-BUD TEAM

Zapłacone

208. Wodarczyk Marcin - Bieg 10 km / M30 POL Poczołków

Niezapłacone

209. Wójcik-Bednarz Monika 170 Bieg 5 km / K40 POL Rogów Opolski Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

210. Wojda Tadeusz 167 Bieg 10 km / M60 MGRW
POL Biłgoraj

Zapłacone

211. Wolak Małgorzata 168 Bieg 5 km / K30 POL Kędzierzyn-Koźle Bergson Team Run

Zapłacone

212. Wollny Kamil 169 Bieg 10 km / M20 POL Kornice Eko-Okna Runners

Zapłacone

213. Wroński Lucjan 171 Bieg 10 km / M30 POL Kotlarnia ZAWISZA Stara Kuźnia

Zapłacone

214. Wyszynska Karina - Bieg 5 km / K30 POL Kietrz Dar-Bud Team

Niezapłacone

215. Zadrożny Zbigniew 172 Bieg 5 km / M40 POL Walce

Zapłacone

216. Zajdel Dariusz 173 Bieg 10 km / M50 POL Zawadzkie Zawadzkie Biegnie

Zapłacone

217. Zajdel Elżbieta 174 Bieg 5 km / K20 POL Zawadzkie Zawadzkie Biegnie

Zapłacone

218. Zajdel Mirosława 175 Bieg 5 km / K50 POL Zawadzkie Zawadzkie Biegnie

Zapłacone

219. Zawadzka Aneta 176 Bieg 5 km / K30 POL Raszowa

Zapłacone

220. Zdon Paweł 177 Bieg 5 km / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

221. Żegleń Agnieszka 182 Bieg 10 km / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

222. Zembrzuski Krzysztof 178 Bieg 10 km / M30 POL Brzeźce Napalone Dziki

Zapłacone

223. Zemlak Adriana 179 Bieg 10 km / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

224. Zemlak Bartek 180 Bieg 10 km / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

225. Zieba Anna - Bieg 5 km / K30 POL Kietrz Dar bud team

Niezapłacone

226. Ziemba Damian - Bieg 10 km / M40 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

227. Żłobicka Agnieszka 183 Bieg 5 km / K30 POL Kietrz Dar-Bud Team

Zapłacone

228. Zych Paweł 181 Bieg 10 km / M30 KS Koziołek
POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zapłacone

229. Żymańczyk Marzena - Bieg 5 km / K40 POL Opole Morsy Opole Aktywni

Niezapłacone

230. Żytko Piotr - Bieg 10 km / M30 POL Zdzieszowice DYCZUŚ TEAM

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU