I Bieg Jelenia

Parkowa 17, Tychy, Polska
19.11.2017

Wyniki

Dystans ok.8km 8 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
JAMIŃSKI Adam
Spla Tychy
307 POL Tychy 3:36 16.67 00:28:46:53
2
SEWERYN Jacek
58 POL Mysłowice 3:41 16.33 00:29:27:34
3
CZYPEK Damian
4 POL Tychy 3:52 15.38 00:30:55:26
4
BUCZEK Paweł
133 POL Tychy 3:57 15.38 00:31:29:68
5
TRZNADEL Maciej
K.s. Kandahar
254 POL Bytom 3:58 15.09 00:31:39:49
6
WALUKIEWICZ Przemyslaw
Sportowe Tychy
123 POL Tychy 3:59 15.09 00:31:45:53
7
CIEŚLAK Bartłomiej
Runhogs Tychy
304 POL Tychy 3:59 15.09 00:31:47:59
8
GRUDZIEŃ Krzysztof
251 POL Ustroń 3:60 15.09 00:31:55:99
9
KOPIEC Przemek
19 POL Tychy 4:03 14.81 00:32:21:79
10
WOJTASIK Damian
Od. H
155 POL Tychy 4:07 14.55 00:32:53:13
11
RAJEK Sebastian
112 POL Tychy 4:09 14.55 00:33:04:26
12
SZUPLAK Michał
Apn Gks Tychy
73 POL Tychy 4:10 14.55 00:33:17:53
13
WALENDOWSKI Dominik
295 POL Tychy 4:10 14.29 00:33:18:49
14
ZUGAJ Robert
308 POL Ruda Śląska 4:12 14.29 00:33:33:04
15
RAKOCZY Rafał
40Latek Tychy
13 POL Tychy 4:13 14.29 00:33:37:48
16
OLEJNIK Adam
276 POL Katowice 4:13 14.29 00:33:43:63
17
HASIK Zbigniew
200 POL Sosnowiec 4:15 14.04 00:33:54:39
18
KOBIERSKA Agnieszka
Spla Tychy
306 POL Gliwice 4:15 14.04 00:33:58:78
19
PYTEL Janusz
Sokoł Zakopane
118 POL Sosnowiec 4:16 14.04 00:34:04:69
20
MAJ Witold
Oldboys Truskolasy
205 POL Wręczyca Wielka 4:17 14.04 00:34:14:53
21
HATLAS Krzysztof
210 POL Wisla 4:18 14.04 00:34:17:68
22
ZOGRODNIK Andrzej
Press Glass Biegamy I Wspieramy
298 POL Lędziny 4:19 14.04 00:34:24:23
23
DOBRZYNIECKI Tomasz
1977
207 POL Tychy 4:19 14.04 00:34:27:56
24
BORKOWY Michał
Niezrzeszony
293 POL Bojszowy 4:19 14.04 00:34:29:74
25
NAWROCKI Tobiasz
184 POL Tychy 4:20 13.79 00:34:33:09
26
GÓRAK Henryk
40-Latek Tychy
245 POL Tychy 4:20 13.79 00:34:34:39
27
GRZESICA Paweł
264 POL Lędziny 4:21 13.79 00:34:41:96
28
JUZYK Adam
Biegamy Z Sercem
153 POL Ruda Śląska 4:22 13.79 00:34:48:59
29
URBANEK Rafal
1987
178 POL Tychy 4:22 13.79 00:34:50:48
30
MUSIOŁ Andrzej
Team Papry 20
56 POL Tychy 4:22 13.79 00:34:54:08
31
KANDORA Arkadiusz
60 POL Tychy 4:23 13.79 00:34:59:73
32
ŻERDKA Michał
Brykajaca Grupa Biegowa
126 POL Bieruń 4:24 13.56 00:35:06:79
33
MOJ Rafał
156 POL Strumień 4:24 13.56 00:35:07:99
34
HERNAS Kamil
39 POL Tychy 4:26 13.56 00:35:20:08
35
ORKWISZEWSKA Ola
Tta Bieruń
1 POL Bieruń 4:26 13.56 00:35:24:43
36
MYCH Bartosz
235 POL Tychy 4:26 13.56 00:35:26:43
37
RACZEK Marcin
270 POL Koszarawa 4:27 13.56 00:35:28:88
38
NOSZCZYK Sebastian
113 POL Tychy 4:28 13.33 00:35:43:39
39
HEJDUK Tomasz
Techniki Lakiernicze
236 POL Tychy 4:29 13.33 00:35:47:59
40
GŁĄB Waldemar
196 POL Tychy 4:30 13.33 00:35:53:54
41
BARANOWSKI Adam
32 POL Tychy 4:30 13.33 00:35:58:86
42
GALBIERZ Agnieszka
27 POL Pszczyna 4:31 13.33 00:36:01:78
43
KUŹNIK Rafał
206 POL Katowice 4:31 13.33 00:36:07:79
44
WŁODARCZYK Dawid
226 POL Katowice 4:32 13.33 00:36:14:79
45
BRODACKI Wieslaw
40-Latek Tychy
267 POL Tychy 4:33 13.11 00:36:21:88
46
LEBUDA Grzegorz
85 POL Tychy 4:35 13.11 00:36:36:98
47
ZYGMA Kordian
71 POL Ligota 4:35 13.11 00:36:38:89
48
JAGLARZ Kalina
Vilamalia
201 POL Katowice 4:36 13.11 00:36:46:48
49
HECZKO Daniel
37 POL Ustroń 4:37 13.11 00:36:48:66
50
SZKLORZ Sylwester
Ads Masna Krytyczna
165 POL Katowice 4:37 13.11 00:36:51:26
51
JARAWKA Natalia
62 POL Sosnowiec 4:37 12.90 00:36:54:76
52
STANIECKO Michał
116 POL Tychy 4:38 12.90 00:37:01:36
53
SKOWROŃSKI Szymon
Bsfz
91 POL Tychy 4:38 12.90 00:37:03:86
54
POCHA Jarosław
274 POL Czechowice-Dziedzice 4:39 12.90 00:37:05:96
55
KOSTKA Sebastian
1983
63 POL Myslowice 4:40 12.90 00:37:15:43
56
WINKLER Marek
Ads Masna
191 POL Katowice 4:40 12.90 00:37:15:66
57
BIEL Sławomir
176 POL Tychy 4:40 12.90 00:37:16:03
58
BORUSZEWSKA Beata
185 POL Bytom 4:40 12.90 00:37:17:04
59
KLIMA Adam
Runhogs Tychy
51 POL Tychy 4:41 12.90 00:37:24:46
60
BIELA Robert
93 POL Mysłowice 4:42 12.70 00:37:35:03
61
BUCHTA Piotr
135 POL Tychy 4:43 12.70 00:37:38:29
62
MUC Tomasz
164 POL Lędziny 4:43 12.70 00:37:40:68
63
ZIMNIK Marek
53 POL Tychy 4:45 12.70 00:37:53:46
64
PIETRAS Tomasz
121 POL Tychy 4:45 12.70 00:37:53:69
65
MUSZYŃSKI Piotr
Team Papry 20
88 POL Bieruń 4:45 12.70 00:37:57:14
66
ŻUK Marcin
252 POL Tychy 4:47 12.50 00:38:09:73
67
PRONOBIS Marek
Bwm Team
258 POL Bystra 4:47 12.50 00:38:10:89
68
STOKFISZ Bogusław
Bieruniok
278 POL Bieruń 4:47 12.50 00:38:15:64
69
SZCZOTKA Katarzyna
87 POL Pszczyna 4:49 12.50 00:38:24:69
70
SZYJA Marcin
Padam Na Ryj Team
100 POL Tychy 4:49 12.50 00:38:30:28
71
ŻYCHOŃ Krzysztof
Kochamtorobić
243 POL Katowice 4:49 12.50 00:38:31:44
72
DUDZIAK Ryszard
157 POL Sosnowiec 4:50 12.50 00:38:35:94
73
KRZEMIEŃ Michał
Mktime.pl
315 Katowice 4:50 12.50 00:38:39:18
74
FELKOWSKI Mariusz
220 POL Wola 4:51 12.31 00:38:42:18
75
BOROŃ Tomek
Runhogs Tychy
2 POL Tychy 4:52 12.31 00:38:49:93
76
NIR Łukasz
Warsztat Formy
105 POL Tychy 4:52 12.31 00:38:54:83
77
PISZCZEK Krzysztof
Kochamtorobic
212 POL Katowice 4:53 12.31 00:38:59:19
78
WOZNIAK Artur
296 POL Jaworzno 4:53 12.31 00:39:00:76
79
NOGA Łukasz
Zdzieraj Kapcie
273 POL Sosnowiec 4:53 12.31 00:39:03:33
80
ŻMIJEWSKI Maciej
Uzależniony Od Ruchu
253 POL Zabrze 4:54 12.31 00:39:04:93
81
STUDNIK Jarosław
171 POL Ruda Śląska 4:54 12.31 00:39:10:26
82
JANIK Paweł
Kęckie Harpagany
211 POL Kęty 4:55 12.31 00:39:14:58
83
GRANEK Michał
187 POL Tychy 4:55 12.31 00:39:17:18
84
NUSBAUM Irek
147 POL Jaworzno 4:57 12.12 00:39:29:99
85
ZIOŁA Sebastian
70 POL Tychy 4:57 12.12 00:39:30:83
86
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
160 POL Tychy 4:57 12.12 00:39:35:84
87
KWAŚNIEWICZ Przemek
90 POL Tychy 4:58 12.12 00:39:37:68
88
JOHNA Adam
Press-Glass Biegamy I Wspieramy
45 POL Tychy 4:58 12.12 00:39:39:69
89
MAI-MATACZ Sabina
Runhogs Tychy
313 POL Tychy 4:58 12.12 00:39:43:26
90
BORCZ Tomasz
Zagłębie Dąbrowskie
158 POL Dąbrowa Górnicza 4:59 12.12 00:39:44:44
91
PUCHAJDA Monika
289 POL Oświęcim 4:59 12.12 00:39:45:39
92
COLIK Przemyslaw
111 POL Tychy 4:59 12.12 00:39:46:36
93
DWORSKI Marek
Akmb Pędziwiatr Gliwice
190 POL Gliwice 4:59 12.12 00:39:50:59
94
MIECH Szymon
64 POL Ustroń 4:60 12.12 00:39:52:24
95
ANCZYKOWSKI Nikodem
Tp20
108 POL Tychy 4:60 11.94 00:39:54:88
96
SZLĘZAK Piotr
288 POL Kobiór 4:60 11.94 00:39:55:59
97
TORBA Marcin
42 POL Tychy 5:01 11.94 00:40:01:23
98
ZACHMYRDA Robert
275 POL Katowice 5:01 11.94 00:40:04:56
99
MARCZAK Sławomir
134 POL Brzeźce 5:01 11.94 00:40:06:59
100
OKRZESIK Ryszard
150 POL Tychy 5:02 11.94 00:40:08:24
101
DAWID Karolina
302 POL Tychy 5:02 11.94 00:40:10:29
102
PALUCH Daniel
266 POL Dąbrowa Górnicza 5:02 11.94 00:40:14:69
103
LECHOWICZ Tadeusz
Szare Morsy
231 POL Jastrzębie-Zdrój 5:03 11.94 00:40:20:13
104
BLASZCZAK Henryk
40-Latek Tychy
115 POL Tychy 5:03 11.94 00:40:22:09
105
ZIĘBA Łukasz
Runhogs Tychy
14 POL Tychy 5:04 11.94 00:40:28:54
106
MIŚKÓW Marcin
Zarazić Pasją
198 POL Żory 5:06 11.76 00:40:46:89
107
GAJDA Marcin
96 POL Tychy 5:07 11.76 00:40:48:14
108
STOJANOWSKI Dawid
Runhogs Tychy
57 POL Tychy 5:07 11.76 00:40:54:96
109
GŁUCHOWSKI Jacek
242 POL Bielsko-Biała 5:08 11.76 00:40:59:79
110
FIDOR Marzena
Runhogs Tychy
305 POL Tychy 5:08 11.76 00:41:02:59
111
TRZCIONKA Mirosław
Profi Auto Sport Team
213 POL Katowice 5:08 11.76 00:41:03:04
112
ŁAKOMY Jakub
Procars
103 POL Tychy 5:11 11.59 00:41:22:19
113
LUBECKI Tomasz
280 POL Oświęcim 5:12 11.59 00:41:30:18
114
MACURA Ewa
Hrmax Żory
229 POL Żory 5:12 11.59 00:41:31:36
115
MISZCZAK Damian
Imielin-Biega
15 POL Imielin 5:12 11.59 00:41:32:96
116
BELOWSKI Dariusz
179 POL Tychy 5:12 11.59 00:41:35:66
117
OLESZEK Magdalena
#czeladzbiega
223 POL Czeladź 5:13 11.59 00:41:36:96
118
KOWALCZYK Piotr
149 POL Tychy 5:13 11.59 00:41:40:89
119
MAĆKOWSKI Adam
214 POL Chełmek 5:15 11.43 00:41:52:73
120
DZIEDZIC Piotr
297 POL Tychy 5:15 11.43 00:41:58:89
121
OLEKSY Krzysztof
Ads Masna
95 POL Katowice 5:16 11.43 00:42:07:36
122
SZAREK Rafał
Jaworzno Runners
26 POL Jaworzno 5:18 11.43 00:42:16:99
123
WYSOCKI Tomasz
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
168 POL Czechowice-Dziedzice 5:19 11.27 00:42:24:36
124
SZCZYGIEŁ Damian
Kochamtorobić
215 POL Katowice 5:19 11.27 00:42:24:88
125
WYSOCKA Agnieszka
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
167 POL Czechowice-Dziedzice 5:19 11.27 00:42:26:43
126
KUROWSKI Michał
Night Runners Gliwice
281 POL Ruda Śląska 5:19 11.27 00:42:27:09
127
GARYGA Łukasz
Runhogs Tychy
3 POL Gliwice 5:19 11.27 00:42:27:34
128
KAŁMUK Marcin
36 POL Tychy 5:20 11.27 00:42:33:50
129
JASKÓLSKI Piotr
Miraz Race Team
163 POL Chorzów 5:20 11.27 00:42:37:33
130
KRAL Piotr
Runhogs Tychy
98 POL Tychy 5:21 11.27 00:42:44:44
131
WALECZEK Krzysztof
Łąka Biega
271 POL Łąka 5:22 11.27 00:42:50:96
132
SYROCKI Arkadiusz
77 POL Tychy 5:22 11.11 00:42:54:83
133
BRANDT Marcin
209 POL Piekary Śląskie 5:23 11.11 00:42:56:04
134
REKIEĆ Kaja
146 POL Dąbrowa Górnicza 5:23 11.11 00:42:57:84
135
MAĆKOWIAK Maciej
303 POL Katowice 5:24 11.11 00:43:06:13
136
MUSZYŃSKA Bożena
Team Papry 20
81 POL Bieruń 5:24 11.11 00:43:07:74
137
PORĘBSKI Marek
Speed Team Brzeszcze
244 POL Oświęcim 5:24 11.11 00:43:08:39
138
SIEMIESZ Paweł
Soca
221 POL Czerwionka 5:24 11.11 00:43:09:09
139
SZTOMPKA Zbigniew
49 POL Tychy 5:24 11.11 00:43:10:69
140
STANICKA Monika
Runhogs Tychy
66 POL Tychy 5:24 11.11 00:43:11:09
141
OSLISLOK Paweł
Soca
222 POL Czerwionka 5:25 11.11 00:43:12:54
142
ŁAZARZ Zbigniew
311 POL Tychy 5:25 11.11 00:43:16:28
143
BIESTEK Barbara
161 POL Tychy 5:25 11.11 00:43:18:53
144
KONIECZKA Paweł
Banda Vip
144 POL Sosnowiec 5:27 10.96 00:43:35:29
145
SKRABAKA Marcin
Banda Vip
129 POL Tychy 5:28 10.96 00:43:36:26
146
CEMPEL Piotr
-
72 POL Bielsko-Biała 5:28 10.96 00:43:38:74
147
BORUTA Marcin
#czeladzbiega
238 POL Czeladź 5:29 10.96 00:43:44:69
148
FAJ Sylwia
287 POL Katowice 5:30 10.96 00:43:53:69
149
BRZEZINKA Mariusz
225 POL Rybnik 5:30 10.96 00:43:58:79
150
KOZIOŁ Tomasz
Runhogs Tychy
9 POL Tychy 5:31 10.96 00:44:02:84
151
ŚLEZIONA Piotr
Runhogs Tychy
17 POL Tychy 5:32 10.81 00:44:10:94
152
ŚLIWIŃSKA Alicja
Night Runners Gliwice
263 POL Gliwice 5:32 10.81 00:44:15:14
153
FRĄC Dariusz
Night Runners Gliwice
257 POL Gliwice 5:32 10.81 00:44:15:29
154
GÓRAL Piotr
148 POL Katowice 5:34 10.81 00:44:31:89
155
WYGRABEK Wojciech
10 POL Tychy 5:35 10.81 00:44:35:68
156
SOŁTYSIK Przemek
Cienka Niebieska Linia Tychy
52 POL Tychy 5:35 10.81 00:44:37:79
157
WĘGRZYNOWICZ Klaudia
5 POL Tychy 5:35 10.81 00:44:38:39
158
PRESNAL Agnieszka
Katowice
299 POL Katowice 5:35 10.81 00:44:38:99
159
SZYMAŃSKA Malgorzata
175 POL Tychy 5:36 10.67 00:44:43:36
160
BASTER Sławomir
Chrzanów
255 POL Chrzanów 5:36 10.67 00:44:45:64
161
FAJ Paweł
286 POL Katowice 5:37 10.67 00:44:51:79
162
ZIELIŃSKI Marcin
6 POL Tychy 5:37 10.67 00:44:53:23
163
HAMIK Rafał
292 POL Chełm Śląski 5:37 10.67 00:44:53:74
164
NOWAK Kamil
Runhogs Tychy
41 POL Tychy 5:38 10.67 00:44:58:54
165
NOREK-CISZAK Beata
131 POL Tychy 5:38 10.67 00:45:00:39
166
NOWICKA Monika
4Faces
54 POL Tychy 5:39 10.67 00:45:04:99
167
LENART Robert
Ford Autoklimat Tychy
189 POL Tychy 5:39 10.67 00:45:07:86
168
PŁASZCZYCA Rafał
97 POL Tychy 5:41 10.53 00:45:21:39
169
BŁOŚCISZEWSKI Michał
50 POL Mysłowice 5:41 10.53 00:45:23:29
170
GRALAK Adam
119 POL Lędziny 5:43 10.53 00:45:38:69
171
GALA Jerzy
177 POL Mnich 5:43 10.53 00:45:39:66
172
SZYMAŃSKI Paweł
152 POL Tyxhy 5:43 10.53 00:45:41:26
173
KLIMKOWSKI Mariusz
Skipper
204 POL Tychy 5:45 10.39 00:45:58:89
174
ŻÓŁTY Dawid
33 POL Tychy 5:46 10.39 00:46:01:26
175
OKRZESIK Artur
151 POL Tychy 5:46 10.39 00:46:01:99
176
ŚLEZIONA Jagoda
Runhogs Tychy
314 POL Tychy 5:46 10.39 00:46:04:38
177
FIEDOROWICZ Dawid
Lecymy Durś
127 POL Piekary Śląskie 5:46 10.39 00:46:06:99
178
ZYCH Rafał
193 POL Czeladź 5:46 10.39 00:46:07:89
179
SZUKALSKI Krzysiek
197 POL Tychy 5:47 10.39 00:46:10:39
180
BRYŁA Dariusz
239 POL Tychy 5:47 10.39 00:46:11:16
181
SIDZINA Jakub
269 POL Brzeszcze 5:47 10.39 00:46:12:34
182
MOSTOWIK Marcin
268 POL Brzeszcze 5:47 10.39 00:46:13:76
183
JASNOCH B
132 POL Mikołów 5:47 10.39 00:46:15:54
184
OSIOR Agnieszka
110 POL Tychy 5:48 10.39 00:46:17:14
185
PAWŁOWSKI Bartłomiej
208 POL Tychy 5:48 10.39 00:46:19:19
186
BATCZYK Justyna
216 POL Bielsko-Biała 5:48 10.39 00:46:23:96
187
STUKATOR Teresa
40-Latek Tychy
309 POL Tychy 5:49 10.39 00:46:27:06
188
SŁOMKA Andrzej
Press Glass Biegamy I Wspieramy
23 POL Katowice 5:49 10.26 00:46:31:99
189
FIEDOROWICZ Mateusz
Lecymy Durś
125 POL Piekary Śląskie 5:50 10.26 00:46:33:78
190
WIRKUS Łukasz
Kochamtorobić
250 POL Zabrze 5:50 10.26 00:46:37:64
191
KUBICA Mariusz
143 POL Tychy 5:51 10.26 00:46:41:26
192
LUBAS Kalina
272 POL Tąpkowice 5:51 10.26 00:46:45:88
193
KRUPA-SZCZĘSNY Izabela
#czeladzbiega
224 POL Czeladź 5:52 10.26 00:46:49:23
194
PLUTA Joanna
Bb Runners
256 POL Bielsko-Biała 5:53 10.26 00:46:57:74
195
KALFA Roman
284 POL Tychy 5:55 10.13 00:47:16:49
196
DMOCHOWSKI Artur
279 POL Bytom 5:55 10.13 00:47:19:04
197
JASIŃSKI Krzysztof
79 POL Bojszowy Nowe 5:57 10.13 00:47:31:46
198
LENART Sylwia
182 POL Tychy 5:57 10.13 00:47:31:96
199
KONIECZKO Tomasz
61 POL Dobieszowice 5:57 10.13 00:47:33:54
200
MUSIOŁ Piotr
283 POL Imielin 5:57 10.13 00:47:34:20
201
KWAŚNIEWSKI Tadeusz
Team Papry 20
59 POL Lędziny 5:57 10.13 00:47:35:09
202
MUCHA Krzysztof
12 POL Tychy 5:58 10.13 00:47:37:28
203
MATYASZEWSKA-BOŁDYS Agnieszka
20 POL Tychy 5:58 10.13 00:47:37:54
204
STRZELCZYK Magdalena
35 POL Tychy 5:58 10.13 00:47:37:79
205
LEKI Monika
31 POL Tychy 5:58 10.13 00:47:38:08
206
DŁUGOSZ Agata
Spla Tychy
310 POL Tychy 5:58 10.13 00:47:39:69
207
MUZYK-ŚWIĘTEK Paulina
80 POL Tychy 5:58 10.13 00:47:40:39
208
DUDKA Ewa
122 POL Tychy 5:58 10.13 00:47:40:89
209
GOŁĘBIOWSKI Paweł
145 POL Tychy 5:58 10.00 00:47:42:13
210
MAJCHRZYK Dorota
#czeladzbiega
237 POL Czeladź 5:59 10.00 00:47:48:98
211
MAJDA Robert
217 POL Orzesze 5:60 10.00 00:47:53:49
212
OKOŃSKI Kazimierz
Pttk Tychy
202 POL Tychy 6:01 10.00 00:48:00:68
213
BRANDYS Krystyna
170 POL Pawłowice 6:01 10.00 00:48:03:69
214
BRANDYS Michał
RUNTEAM Pawłowice
169 POL Pawłowice 6:01 10.00 00:48:04:44
215
HEROK Renata
Runhogs Tychy
75 POL Tychy 6:01 10.00 00:48:05:96
216
RÓŻEWICZ Dariusz
Pance
86 POL Tychy 6:04 9.88 00:48:31:56
217
WOJTASIK Ewelina
124 POL Tychy 6:10 9.76 00:49:18:09
218
COFAŁA Jan
Leje Na Pokład
109 POL Tychy 6:10 9.76 00:49:18:39
219
FOKT Rafał
192 POL Tychy 6:11 9.76 00:49:23:88
220
KRAJEWSKA-PALUCH Ewa
265 POL Dąbrowa Górnicza 6:12 9.64 00:49:30:89
221
SOBCZYK Renata
Biegam I Już
291 POL Tychy 6:13 9.64 00:49:38:78
222
KAWA Paweł
195 POL Tychy 6:14 9.64 00:49:44:24
223
MAŁEK Marzena
Team Papry 20 / Irons Tychy
82 POL Tychy 6:14 9.64 00:49:47:56
224
MUCHA Wojciech
Team Papry 20
74 POL Tychy 6:14 9.64 00:49:47:76
225
BEBEROK-SUROWIEC Agnieszka
234 POL Katowice 6:14 9.64 00:49:49:99
226
FROŃ Mariusz
249 POL Tychy 6:15 9.64 00:49:52:64
227
FILIPEK Dariusz
Hkbno Tychy
114 POL Tychy 6:15 9.64 00:49:58:49
228
ŁABA-SZYMURA Małgorzata
262 POL Będzin 6:16 9.64 00:50:01:86
229
BARAN Irena
Szare Morsy
230 POL Jastrzębie-Zdrój 6:17 9.52 00:50:13:84
230
SADOWSKI Tomasz
W Pogoni Za Duchem
102 POL Sosnowiec 6:19 9.52 00:50:26:59
231
POLACZEK Adam
Aamaa Drim Tim ;-)
233 POL Katowice 6:19 9.52 00:50:29:74
232
NOWAK-GOMUŁKA Agnieszka
Aamaa Drim Tim ;-)
232 POL Katowice 6:19 9.52 00:50:29:98
233
BIERNACKI Robert
Fizjoterapia Robert Biernacki
194 POL Tychy 6:19 9.52 00:50:30:89
234
JASKÓLSKI Szymon
Miraz Race Team
282 POL Katowice 6:20 9.52 00:50:34:94
235
ZYCH Monika
277 POL Nowa Wola 6:22 9.41 00:50:49:49
236
RAFF Damian
Runhogs Tychy
11 POL Tychy 6:26 9.30 00:51:23:03
237
CZARNECKI Krzysztof
107 POL Tychy 6:30 9.20 00:51:59:93
238
LEBUDA Sylwia
84 POL Tychy 6:31 9.20 00:52:01:39
239
MAŁEK Franciszek
Team Papry 20
83 POL Tychy 6:31 9.20 00:52:01:59
240
RÓŻEWICZ Ewa
Pance
89 POL Tychy 6:31 9.20 00:52:07:26
241
PIETRZYK Aleksandra
141 POL Tychy 6:32 9.20 00:52:08:29
242
KONIOR Joanna
260 POL Radziechowy 6:33 9.20 00:52:23:84
243
OGÓREK Tomasz
261 POL Bielsko-Biała 6:34 9.20 00:52:24:29
244
ZUB Natalia
128 POL Tychy 6:34 9.20 00:52:25:76
245
MOSKWA Przemysław
24 POL Tychy 6:35 9.09 00:52:37:39
246
ĆWIELĄG Mariola
241 POL Chełmek 6:37 9.09 00:52:50:14
247
PAWLAK Marek
Klub Biegowy 40-Latek Tychy
154 POL Tychy 6:37 9.09 00:52:50:29
248
KAŹMIERCZAK Monika
117 POL Tychy 6:38 9.09 00:53:01:19
249
DZIEDZIOCH Sandra
48 POL Tychy 6:39 8.99 00:53:08:59
250
GRZYWA Radosław
T3M4T Family
25 POL Tychy 6:39 8.99 00:53:08:86
251
FUKS Barbara
Runhogs Tychy
101 POL Tychy 6:40 8.99 00:53:13:39
252
PIEKARSKI Rafał
Runhogs Tychy
92 POL Tychy 6:40 8.99 00:53:13:59
253
PRZESÓR Barbara
228 POL Brzezinka 6:40 8.99 00:53:16:49
254
JEZIORKOWSKA Anna
248 POL Oświęcim 6:40 8.99 00:53:17:48
255
ZIENKIEWICZ Magdalena
16 POL Tychy 6:40 8.99 00:53:19:86
256
KUBCZAK Dominika
30 POL Tychy 6:42 8.99 00:53:33:38
257
SUPERA Anna
43 POL Dąbrowa Górnicza 6:42 8.99 00:53:34:83
258
MALMIGA Maciej
44 POL Dąbrowa Górnicza 6:42 8.99 00:53:35:08
259
MIERZWA Agnieszka
186 POL Siemianowice Śląskie 6:43 8.99 00:53:40:96
260
PAPIERZYŃSKI Robert
199 POL Katowice 6:43 8.99 00:53:41:16
261
STANISZEWSKA-COLIK Magdalena
65 POL Tychy 6:44 8.89 00:53:47:69
262
SZOJDA Adam
34 POL Tychy 6:44 8.89 00:53:50:28
263
BUGIEL Roman
Tychy
162 POL Tychy 6:47 8.89 00:54:08:54
264
SPAŁA Aleksandra
Stowarzyszenie Sportowe Tychy
22 POL Tychy 6:50 8.79 00:54:39:23
265
BELOWSKA Anna
180 POL Tychy 6:51 8.79 00:54:41:20
266
CICHOWSKI Mariusz
181 POL Tychy 6:51 8.79 00:54:43:06
267
PLUDRA Michał
Bbl Mikołów
120 POL Mikołów 6:51 8.79 00:54:47:89
268
KAWULAK Kazimierz
28 POL Jaworzno 6:52 8.79 00:54:51:99
269
SMOLAK Kasia
38 POL Katowice 6:53 8.70 00:54:58:24
270
ADAMIK Magda
Team Papry 20
40 POL Tychy 6:55 8.70 00:55:17:18
271
SZCZELINA Marta
Speed Team Brzeszcze
227 POL Brzeszcze 6:57 8.70 00:55:28:13
272
WINIARSKI Alan
Banda Vip
137 POL Jaworzno 6:58 8.60 00:55:40:43
273
SZOJDA Paulina
8 POL Tychy 6:58 8.60 00:55:43:29
274
PRZYBYŁA Violetta
21 POL Tychy 6:60 8.60 00:55:59:08
275
WALUŚ Sandra
300 POL Międzybrodzie Bialskie 7:01 8.60 00:56:05:29
276
KOŁDON Patryk
7 POL Świętochłowice 7:01 8.60 00:56:05:49
277
URBAŃCZYK Alicja
47 POL Pszczyna 7:01 8.51 00:56:06:49
278
JAKUBIEC-ZYPSER Agnieszka
46 POL Bielsko-Biała 7:02 8.51 00:56:10:16
279
DROŻDŻ Małgorzata
218 POL Czechowice-Dziedzice 7:02 8.51 00:56:10:36
280
KRUCZEK Małgorzata
219 POL Bielsko-Biała 7:02 8.51 00:56:11:89
281
KRUCZEK Radosław
159 POL Bielsko-Biała 7:02 8.51 00:56:13:79
282
KRZYŻOWSKI Maciej
67 POL Tychy 7:02 8.51 00:56:15:44
283
JAWORSKA Magdalena
Spot Pszczyna
203 POL Pszczyna 7:03 8.51 00:56:17:24
284
ŁUKASIK Aldona
Npś
174 POL Żory 7:03 8.51 00:56:23:59
285
ZAWADA Jakub
Npś
173 POL Chrzanów 7:03 8.51 00:56:23:79
286
KRZYŻOWSKA Agata
68 POL Tychy 7:07 8.42 00:56:49:56
287
ZIELIŃSKA Izabela
142 POL Tychy 7:08 8.42 00:57:02:19
288
GREŃ Karolina
99 POL Tychy 7:12 8.33 00:57:29:23
289
LOSKA Anita
247 POL Piasek 7:12 8.33 00:57:34:86
290
SOSNA Kinga
166 POL Pszczyna 7:29 8.00 00:59:48:28
291
ROLNIK Aleksandra
246 POL Piasek 7:29 8.00 00:59:49:79
292
GOCAŁEK Wiesław
Niezrzeszony
136 POL Tychy 7:50 7.69 01:02:38:96
293
KAŃTOCH Barbara
240 POL Oświęcim 7:57 7.55 01:03:31:75

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU