I Bieg o Złotą Kaczkę

Toszek
09.05.2015

Wyniki

Biegi 8 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
BAJON Bartłomiej
GKS Piast Gliwice Zapł.
12 Nieborowice 3:32 17.02 00:28:15:27
2
BASA Przemysław
KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska Zapł.
97 Ruda Śląska 3:50 15.69 00:30:33:78
3
STACHURA Mateusz
105 Zabrze 3:51 15.69 00:30:47:88
4
MIKOS Wojciech
Dream Athletics
107 3:53 15.38 00:30:57:53
5
BAJDA Jacek
JW 4101 WKB META LUBLINIEC Zapł.
48 PILSZCZ 3:53 15.38 00:31:03:38
6
WOLNY Dariusz
Zapł.
177 Strzelce Opolskoe 3:54 15.38 00:31:10:78
7
ZIĘTEK GRZEGORZ
MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA Zapł.
209 BYTOM 4:01 14.81 00:32:06:02
8
KOŁAK Szymon
Piast Gliwice Zapł.
197 Pyskowice 4:04 14.81 00:32:24:38
9
LESKOWSKI Sebastian
154 4:06 14.81 00:32:41:67
10
SOŁODUCHA Hubert
JW 4115
188 Gliwice 4:07 14.55 00:32:52:07
11
TOMANEK Angelika
Zapł.
234 Toszek 4:09 14.55 00:33:04:47
12
DZIUBAŃSKI Grzegorz
OAT
7 Pyskowice 4:10 14.55 00:33:12:88
13
ŚMIGIELSKI Krystian
GMINA STRZELCE OPOLSKIE Zapł.
119 Strzelce Opolskie 4:10 14.29 00:33:18:15
14
KANIA Michał
130 Rybnik 4:14 14.29 00:33:50:99
15
PAWŁOWSKI Jakub
202 Kotulin 4:16 14.04 00:34:03:85
16
PIELKA Erwin
Orczyk Słupsko Zapł.
160 Słupsko 4:18 14.04 00:34:21:67
17
FAJER Marek
niezrzeszony
215 Myszków 4:22 13.79 00:34:55:68
18
ADAMCZYK-NOWAK Beata
Miechowicka Grupa Biegowa Zapł.
63 Bytom 4:23 13.79 00:34:56:63
19
DANIEL Mariusz
Zapł.
15 Pisarzowice 4:23 13.79 00:35:03:13
20
SZYGUŁA Tomasz
Zapł.
31 Zacharzowice 4:24 13.56 00:35:06:52
21
WAWRZAK Ryszard
Niezrzeszony Zapł.
193 Gliwice 4:25 13.56 00:35:12:28
22
GUBAŁA Roman
Zapł.
201 Bytom 4:26 13.56 00:35:24:18
23
WRÓBLEWSKI Robert
Miechowicka Grupa Biegowa Zapł.
168 Bytom 4:27 13.56 00:35:31:85
24
ZWOLENKIEWICZ Sławomir
Zapł.
69 Leśnica 4:28 13.56 00:35:36:37
25
POCHWAŁA Dariusz
JW 4115
187 Głubczyce 4:28 13.56 00:35:36:97
26
KLONEK Krzysztof
Dream Athletics Zapł.
185 Toszek 4:29 13.33 00:35:46:77
27
WIECZOREK Dawid
PSYCHONAUCI Zapł.
247 Zabrze 4:29 13.33 00:35:49:42
28
MAJDA Kamil
Zapł.
244 gliwice 4:31 13.33 00:36:04:23
29
STĘPIEŃ Wojciech
Night Runners Gliwice - eNeRGy Team Zapł.
95 Gliwice 4:31 13.33 00:36:05:49
30
PANDEL Grzegorz
SZUS BOGUSZYCE Zapł.
200 Boguszyce 4:32 13.33 00:36:14:02
31
SMĘDZIK Ewelina
Niezrzeszona Zapł.
250 Kotulin 4:34 13.11 00:36:27:77
32
KROCZEK Piotr
Zapł.
78 Bycina 4:35 13.11 00:36:37:68
33
ZIELIŃSKI sebastian
Zapł.
176 katowice 4:37 13.11 00:36:49:99
34
SOBASZEK Aureliusz
Zapł. Zapł.
245 Gliwice 4:39 12.90 00:37:09:13
35
TKACZUK Marcin
Nigft Runners Gliwice Zapł.
124 Gliwice 4:39 12.90 00:37:11:38
36
KWAŚNIOK Rafał
Night Runners Gliwice Zapł.
163 Toszek 4:43 12.70 00:37:42:08
37
WEIS Mariusz
Zapł.
117 Toszek 4:43 12.70 00:37:42:44
38
OGONOWSKI Edward
Żółwik Opole Zapł.
76 Opole 4:43 12.70 00:37:42:93
39
GRZEGORCZYK Ewelina
Zapł.
213 Gliwice 4:44 12.70 00:37:46:13
40
MROZEK marek
OSP kotulin Zapł.
203 kOTULIN 4:44 12.70 00:37:48:97
41
-- --
84 4:46 12.70 00:38:05:58
42
SZĘDZIELORZ Rafał
MGB Zapł.
87 Bytom 4:47 12.50 00:38:11:25
43
ROMIK Krzysztof
FUNDACJA "TACY SAMI" Zapł.
194 Pyskowice 4:48 12.50 00:38:20:67
44
JANIK Janusz
Night Runners Gliwice Zapł.
71 Gliwice 4:51 12.50 00:38:41:55
45
MATUĆ Dariusz
MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA Zapł.
145 BYTOM 4:51 12.31 00:38:47:83
46
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
JW 3940 Zapł.
138 GLIWICE 4:52 12.31 00:38:48:05
47
-- --
34 4:53 12.31 00:38:57:57
48
ORZEŻEWSKI Marek
104 4:53 12.31 00:39:01:93
49
CHWALISZEWSKI Jarosław
Night Runners GLIWICE - eNeRGy team Zapł.
100 Gliwice 4:54 12.31 00:39:07:07
50
KOPREK Janusz
- Zapł.
171 Toszek 4:55 12.12 00:39:18:99
51
WITEK Jacek
Opel Active Team Zapł.
249 Gliwice 4:56 12.12 00:39:21:99
52
SMUDA Andrzej
AKMB Pędziwiatr Gliwice Zapł.
210 Gliwice 5:01 11.94 00:40:00:87
53
SMĘDZIK Kamil
206 5:02 11.94 00:40:13:72
54
LISEK Jozef
Gmina Strzelce Opolskie
221 Strzelce Opolskie 5:03 11.94 00:40:23:28
55
PONDO Sebastian
162 5:04 11.94 00:40:28:72
56
BAŁABUCH Damian
Miechowicka Grupa Biegowa Zapł.
231 Bytom 5:04 11.94 00:40:29:17
57
PISKORZ Krzysztof
Miechowicka Grupa Biegowa Zapł.
165 Bytom 5:04 11.94 00:40:29:73
58
KOWALSKI-NEUKIRCH Henryk
Truchtacz Mysłowice Zapł.
116 Katowice 5:07 11.76 00:40:54:49
59
BUJARA Wiktoria
103 5:08 11.76 00:41:02:13
60
DZIEWIOR Marek
Zapł.
195 Miasteczko Śląskie 5:10 11.59 00:41:13:28
61
JENDRYSIK Kinga
Night Runners Gliwice Zapł.
184 Toszek 5:10 11.59 00:41:17:73
62
PUC Marcin
Zapł.
56 Gliwice 5:12 11.59 00:41:32:12
63
OBRUŚNIK Adrian
60 5:12 11.59 00:41:32:78
64
MATERLA Julita
Zapł.
157 Słupsko 5:12 11.59 00:41:33:47
65
MATERLA Marek
Zryw Słupsko Zapł.
158 Słupsko 5:13 11.59 00:41:37:68
66
PAWŁOWSKA-DEAKI Aleksandra
JW 4115 Zapł.
169 Zabrze 5:18 11.43 00:42:16:65
67
BDZIONEK JOLANTA
Zapł.
190 WIELOWIEŚ 5:18 11.27 00:42:22:14
68
OSIŃSKI Paweł
Night Runners Gliwice Zapł.
205 Gliwice 5:19 11.27 00:42:24:49
69
WILCZEK Małgorzata
Zapł.
125 Toszek 5:21 11.27 00:42:42:15
70
MILEWSKI Aleksander
51 5:25 11.11 00:43:17:13
71
KISZKIEL Paweł
Zapł.
180 Strzelce Opolskie 5:26 11.11 00:43:20:63
72
PAWŁOWSKI Marek
Zapł.
189 Kotulin 5:27 10.96 00:43:32:38
73
GABRYŚ Jola
Zapł.
240 Gliwice 5:28 10.96 00:43:41:19
74
WĘGLARZ Tomasz
Zapł.
172 Toszek 5:30 10.96 00:43:59:03
75
GOGOLIN Jerzy
Zapł.
182 Zabrze 5:31 10.96 00:44:03:52
76
JAKIMOWICZ Krzysztof
Zapł.
111 Pisarzowice 5:32 10.81 00:44:08:65
77
GABRYŚ Gerard
59 5:34 10.81 00:44:26:05
78
PRZEŚLICA Jan
niezrzeszony Zapł.
102 Gliwice 5:34 10.81 00:44:29:69
79
DONNERSTAG Bruno
112 5:35 10.81 00:44:33:22
80
SZCZĘDZINA Robert
127 5:35 10.81 00:44:38:78
81
BOGULAK Grzegorz
Run! GB Run! Zapł.
230 Gliwice 5:36 10.67 00:44:43:63
82
SKÓRA Aneta
Zapł.
137 Gliwice 5:36 10.67 00:44:45:08
83
BENSKA Krystyna
Miechowicka Grupa Biegowa Zapł.
132 Bytom 5:38 10.67 00:44:59:88
84
GOGOLIN Anna
183 5:39 10.67 00:45:07:77
85
JAKLOWSKA Izabela
146 5:39 10.67 00:45:10:35
86
GABRYSIAK Dominik
Zapł.
159 Pisarzowice 5:40 10.67 00:45:13:82
87
KOWAL Beata
Miechowicka Grupa Biegowa Zapł.
141 Bytom 5:40 10.67 00:45:16:05
88
STEINDOR-KISZKIEL Małgorzata
Zapł.
181 Strzelce Opolskie 5:40 10.53 00:45:19:05
89
CISZAK ZOFIA
MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA Zapł.
208 BYTOM 5:43 10.53 00:45:42:62
90
CZAPLA Katarzyna
Zapł.
19 Gliwice 5:44 10.53 00:45:49:85
91
CZAPLA Aleksander
Zapł.
122 Gliwice 5:44 10.53 00:45:50:47
92
DONNERSTAG Maciej
14 5:45 10.39 00:45:54:78
93
MALSKA-WYROZUMSKA MAŁGORZATA
Zapł.
136 GLIWICE 5:46 10.39 00:46:02:45
94
HEHLMANN BEATA
Zapł.
43 KĘDZIERZYN-KOŻLE 5:47 10.39 00:46:12:87
95
FOLTYN ARMIN
Zapł.
80 KĘDZIERZYN-KOŻLE 5:47 10.39 00:46:13:12
96
KONOWOŁ Szymon
174 Słupsko 5:48 10.39 00:46:16:28
97
ADAMCZYK Kamil
Zapł. Zapł.
123 Toszek 5:48 10.39 00:46:20:78
98
BRZEZINA Sebastian
Zapł.
216 Rybnik 5:50 10.26 00:46:33:58
99
-- --
128 5:50 10.26 00:46:37:69
100
LEGIEŻYŃSKI Krzysztof
Zapł.
214 Gliwice 5:51 10.26 00:46:43:99
101
RALL Monika
Zapł.
226 Toszek 5:51 10.26 00:46:44:38
102
PAWŁOWSKI Kazimierz
Zapł.
55 Toszek 5:53 10.26 00:46:57:55
103
-- --
232 5:54 10.26 00:47:04:38
104
GĘBSKI Andrzej
Miechowicka Grupa Biegowa
74 Bytom 5:54 10.13 00:47:10:18
105
KONIECZKA Katarzyna
Miechowicka Grupa Biegowa Zapł.
166 Bytom 5:56 10.13 00:47:20:92
106
-- --
167 5:57 10.13 00:47:33:65
107
STRZELCZYK Andrzej
248 Pyskowice 5:57 10.13 00:47:34:15
108
ZAWADA Piotr
109 5:58 10.00 00:47:43:18
109
JAKLOWSKI Błażej
13 5:59 10.00 00:47:47:13
110
-- --
222 5:59 10.00 00:47:47:87
111
WINICKA DARIA
Zapł.
175 TOSZEK 5:60 10.00 00:47:52:83
112
KOŁODZIEJ Jacek
Night Runners Gliwice Zapł.
24 Gliwice 5:60 10.00 00:47:54:99
113
NITECKI Damian
Zapł.
75 Bytom 5:60 10.00 00:47:57:22
114
ŁUKAWSKI Henryk
Zapł.
41 Kotulin 6:01 10.00 00:48:00:17
115
MATUĆ ALEKSANDRA
MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA Zapł.
144 BYTOM 6:01 10.00 00:48:00:69
116
KĘDZIERSKI Zbigniew
192 6:01 10.00 00:48:07:65
117
MATLIK Agnieszka
GB "Bwarek" Tarnowskie Góry Zapł.
225 Kalety 6:03 9.88 00:48:22:13
118
CZAPEK Anna
bieg sikornik Zapł.
235 gliwice 6:03 9.88 00:48:23:49
119
PIELKA Marek
Amator Zapł.
99 Poniszowice 6:04 9.88 00:48:25:02
120
CZAPEK Marek
bieg sikornik Zapł.
236 gliwice 6:04 9.88 00:48:25:03
121
RENKIEL Tomasz
Zapł.
70 Gliwice 6:06 9.88 00:48:46:73
122
URBAŃSKA Justyna
Miechowicka Grupa Biegowa Zapł.
131 Bytom 6:12 9.64 00:49:32:47
123
KAŁMUG Ilona
20 6:16 9.64 00:50:01:62
124
PISKORZ Aleksandra
Miechowicka Grupa Biegowa Zapł.
164 Bytom 6:17 9.52 00:50:08:18
125
PYREK Marek
TOROS DE ESPANA
186 Laryszów 6:20 9.52 00:50:34:58
126
OSTROWSKI Roman
AKMB Pędziwiatr Gliwice Zapł.
196 Gliwice 6:21 9.41 00:50:43:55
127
LIPOK Małgorzata
Miechowicka Grupa Biegowa Zapł.
149 Bytom 6:21 9.41 00:50:47:77
128
JUSZCZAK Kalina
Zapł.
241 Gliwice 6:22 9.41 00:50:51:78
129
WILCZEK iwona
Zapł.
156 toszek 6:26 9.30 00:51:20:24
130
KLAK agnieszka
amator Zapł.
155 Toszek 6:26 9.30 00:51:20:43
131
SOBELSKA Monika
amator Zapł.
148 Pniów 6:33 9.20 00:52:20:08
132
GOLAS Jan
126 6:34 9.20 00:52:28:25
133
NALEPKA Katarzyna
Miechowicka Grupa Biegowa Zapł.
110 Bytom 6:37 9.09 00:52:48:72
134
STOKŁOSA Magdalena
PWMS
114 Gliwice 6:47 8.89 00:54:13:95
135
-- --
115 6:47 8.89 00:54:14:87
136
KACZKIEWICZ Agnieszka
Zapł.
134 Gliwice 6:48 8.79 00:54:19:49
137
KACZKIEWICZ Damian
Zapł.
135 Gliwice 6:48 8.79 00:54:19:68
138
LEWICKA Beata
NIGHT RUNNERS GLIWICE Zapł.
198 Gliwice 7:03 8.51 00:56:20:82
139
BRZEZIŃSKA Teresa
Nighy Runners Gliwice Zapł.
170 Gliwice 7:03 8.51 00:56:20:84
140
BŁAŻYTKO Alfred
Zapł.
143 Pisarzowice 7:06 8.51 00:56:40:37
141
LIPOK Iwona
Miechowicka Grupa Biegowa Zapł.
151 Bytom 7:46 7.77 01:02:00:38
142
KROCHMALSKA Jadwiga
Miechowicka Grupa Biegowa Zapł.
101 Bytom 7:59 7.55 01:03:44:97
143
MILEWSKA Ewa
Amator Zapł.
47 Toszek 8:19 7.21 01:06:25:08

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU