I Rogoźnicki Półmaraton Leśny

Rogoźnik Park
17.09.2016

Wyniki

Open 21 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
JAGIEŁA Adam
Krs Tkkf
389 Siemianowice Śląskie 4:13 14.29 01:28:26:00
2
RYSZKA Karol
Gomola Trans Airco
398 Katowice 4:20 13.91 01:30:46:00
3
CZECH Robert
Azs Awf Kraków Masters
409 Kraków 4:20 13.91 01:30:50:00
4
WARCHOLIK Marek
362 Katowice 4:26 13.55 01:32:55:00
5
KORZUSZNIK Wojciech
Luxtorpeda Czerwionka
348 Czerwionka-Leszczyny 4:40 12.88 01:37:43:00
6
WYMYSŁO Andrzej
Przegląd Piekarski
373 Piekary Śląskie 4:46 12.57 01:39:58:00
7
SZYNAWA Marcin
379 Si 4:46 12.57 01:39:59:00
8
BAZYL Adam
W Pogoni Z Duchem
337 Dąbrowa Górnicza 4:57 12.14 01:43:53:00
9
SKWORC Grzegorz
330 Siemianowice Śląskie 4:60 12.00 01:44:48:00
10
SKRZYDELSKI Tomasz
324 Piekary Śląskie 5:05 11.80 01:46:44:00
11
ZAWIŚLAK Patryk
Runners Wojkowice Team
381 Wojkowice 5:11 11.60 01:48:34:00
12
WACHOWIAK Krzysztof
Jedynak Runerski
315 Chorzów 5:11 11.60 01:48:39:00
13
MYRTA Artur
317 Wojkowice 5:11 11.60 01:48:45:00
14
ŻYWCZAK Piotr
Brak
420 Siemianowice Śląskie 5:13 11.54 01:49:26:00
15
KOPIEC Piotr
309 Bielsko-Biała 5:14 11.48 01:49:37:00
16
GWÓŹDŹ Piotr
Psp
355 Piekary Śląskie 5:15 11.48 01:49:57:00
17
CIEŚLA Wojciech
Brak
393 Wojkowice 5:15 11.41 01:50:08:00
18
SZPARA Paweł
366 Rogoźnik 5:15 11.41 01:50:13:00
19
BETLEJA Marek
382 Będzin 5:18 11.35 01:51:05:00
20
OLSZEWSKI Łukasz
Irun4Fun.pl
302 Dąbrowa Górnicza 5:18 11.35 01:51:14:00
21
FIJOŁEK Stanisław
340 Sączów 5:24 11.11 01:53:08:00
22
KLUSZCZYK Mariusz
307 Siemonia 5:24 11.11 01:53:17:00
23
SIWY Krzysztof
412 Miasteczko Śląskie 5:24 11.11 01:53:22:00
24
PRACKI Dariusz
329 Miasteczko Śląskie 5:25 11.11 01:53:32:00
25
GRALAK Adam
384 Lędziny 5:25 11.11 01:53:40:00
26
CHOJNA Zygmunt
Socios Górnik
395 Piekary Śląskie 5:27 11.05 01:54:07:00
27
LIGOCKI Tomasz
Chop Ze Żelaza Tri Team
357 Siemianowice Śląskie 5:27 11.05 01:54:09:00
28
KOWAL Tomasz
W Pogoni Za Duchem
345 Bedzin 5:27 10.99 01:54:19:00
29
WOŹNICZKA Marek
Nonstop Adventure
419 Siemianowice Śląskie 5:28 10.99 01:54:30:00
30
TORBUS Mateusz
358 Sosnowiec 5:31 10.88 01:55:44:00
31
GABAŁA Michał
W Pogoni Z Duchem
383 Sosnowiec 5:32 10.88 01:55:58:00
32
GRABIEC Tomasz
Pomagamyinnym
352 Bytom 5:33 10.82 01:56:30:00
33
PAJAK Daniel
414 Siemianowice Śląskie 5:34 10.77 01:56:48:00
34
NIEDŹWIECKI Ryszard
429 5:36 10.71 01:57:22:00
35
PŁACHTA Łukasz
360 Dąbrowa Górnicza 5:37 10.66 01:57:56:00
36
BOROWIAK Piotr
322 Bytom 5:38 10.66 01:58:08:00
37
MALIK Tomasz
Exploteam
369 Sosnowiec 5:38 10.66 01:58:13:00
38
PLATA Michał
Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego
400 Piekary Śląskie 5:41 10.61 01:59:01:00
39
MUC Tomasz
386 Lędziny 5:43 10.50 01:59:49:00
40
KAŃTOCH Paweł
Brak
410 Twardowice 5:43 10.50 01:59:54:00
41
KLIMEK-MARSZAŁEK Kamila
W Pogoni Za Duchem
338 Sosnowiec 5:44 10.50 02:00:04:00
42
BIENIECKI Mirosław
422 5:44 10.50 02:00:04:00
43
WNUK Piotr
Saint-Gobain Squad
418 Dąbrowa Górnicza 5:47 10.40 02:01:18:00
44
SKRZYPCZAK Mirosław
423 5:50 10.29 02:02:17:00
45
MĄCZKA Bronisław
361 5:53 10.19 02:03:18:00
46
BORUTA Marcin
#czeladzbiega
335 Czeladź 5:55 10.14 02:04:06:00
47
KNAP Jarosław
376 Będzin 5:57 10.10 02:04:40:00
48
WITKOWSKA Monika
-
331 Bobrowniki 5:57 10.10 02:04:47:00
49
KUROWSKI Michał
Night Runner`s Gliwice
318 Ruda Śląska 5:57 10.10 02:04:48:00
50
WIETHY Michał
Goń Zajączka Sqad
305 Rzeszów 5:57 10.10 02:04:55:00
51
PAPESZ Tomasz
Opel Active Team
415 Ruda Śląska 5:58 10.05 02:05:11:00
52
BEDNARSKI Bartłomiej
377 Jaworzno 5:59 10.05 02:05:20:00
53
WOLNY Damian
354 Świętochłowice 6:01 10.00 02:06:17:00
54
LAZAR Henryk
356 Twardowice 6:03 9.95 02:06:49:00
55
GAIDA Jan
Biegam Bo Chcę
310 Miasteczko Śląskie-Żyglin 6:05 9.86 02:07:36:00
56
MILKA NEUMAN Aleksandra
402 Będzin 6:06 9.86 02:07:57:00
57
GLOMBIK Agnieszka
#czeladźbiega#
336 Czeladź 6:08 9.81 02:08:30:00
58
BIELECKI Mariusz
#czeladzbiega
334 Czeladź 6:08 9.81 02:08:33:00
59
KRZYŻANIAK Joanna
404 Dąbrowa Górnicza 6:08 9.81 02:08:38:00
60
ZIAJA Robert
Robert-Alkocholik
374 Siemianowice Śląskie 6:11 9.72 02:09:30:00
61
FLORECKI Andrzej
Akmb Pędziwiatr Gliwice
397 Gliwice 6:12 9.72 02:09:51:00
62
WARMUZ Ewa
303 Rogoźnik 6:12 9.68 02:09:56:00
63
CISZOWSKI Łukasz
#czeladzbiega
332 Czeladź 6:15 9.59 02:11:15:00
64
PRACKA Danuta
328 Miasteczko Śląskie 6:18 9.55 02:12:12:00
65
MINTA Maciej
W Pogodni Za Duchem
339 Będzin 6:21 9.46 02:13:04:00
66
KOCOT Patrycja
Amator
411 Nowa Wieś 6:21 9.46 02:13:06:00
67
SKRZYPCZYK Aleksandra
Mierzęcice Runners Team
350 Przeczyce 6:21 9.46 02:13:06:00
68
WOŹNIAK Marek
Pogoria Biega
372 Wojkowice 6:26 9.33 02:14:57:00
69
KUR Mariusz
325 Zawiercie 6:28 9.29 02:15:44:00
70
BUJOCZEK Magdalena
Runaways
306 Tarnowskie Góry 6:29 9.25 02:15:54:00
71
RUP Wieslaw
Brak Klubu
341 Wojkowice 6:29 9.25 02:15:55:00
72
KOWALSKI-NEUKIRCH Henryk
Truchtacz Mysłowice
365 Katowice 6:38 9.05 02:19:02:00
73
PORADA Anna
Rajsport Active
417 Zdzieszowice 6:41 9.01 02:20:01:00
74
KOCOJ Dominika
427 6:45 8.90 02:21:31:00
75
RODKO Marta
Sekcja Piaski
401 Czeladź 6:46 8.90 02:21:53:00
76
DZIEKAŃSKA Marta
W Pogoni Z Duchem
343 Będzin 6:46 8.86 02:22:02:00
77
GONIEWICZ Aleksandra
W Pogodni Za Dauchem
346 Sosnowiec 6:46 8.86 02:22:02:00
78
PROŃ Agnieszka
370 Katowice 6:48 8.82 02:22:46:00
79
WIZNER Czesław
421 6:49 8.82 02:22:49:00
80
PROŃ Adam
Ipronman
371 Katowice 6:52 8.75 02:23:52:00
81
NOWAK Łukasz
#czeladzbiega
378 Czeladź 6:57 8.64 02:25:52:00
82
KŁĘBEK Kamil
Runners Wojkowice Team
368 Chorzów 7:04 8.50 02:28:11:00
83
KITA Ewa
312 Kędzierzyn-Koźle 7:05 8.47 02:28:33:00
84
ROSTKOWSKI Szymon
363 Jaworzno 7:05 8.47 02:28:40:00
85
DACHOWSKI Patryk
396 Jaworzno 7:05 8.47 02:28:40:00
86
ZEMŁA Krzysztof
342 Malinowice 7:11 8.37 02:30:39:00
87
MÓL Wioletta
#czeladzbiega
333 Czeladź 7:12 8.33 02:30:57:00
88
JAKUBCZYK Barbara
Tkkf Czeladż
311 Psary 7:16 8.27 02:32:34:00
89
SINDERA Mirosław
Tkkf Czeladż
314 Psary 7:16 8.27 02:32:34:00
90
PLOCH Tomasz
Toka Bhp
394 Gliwice 7:24 8.11 02:35:11:00
91
CHYLINSKA Dorota
Akademia Biegania Grudziądz
321 Grudziądz 7:31 7.98 02:37:34:00
92
NOWAK Roman
375 Chorzów 8:13 7.32 02:52:21:00

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU