I Rzekuńska Wieczorna Szybka Dycha

ul. Miła, Rzekuń, Polska
22.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abramowski Mateusz - 10 km / M20 POL Kałuszyn brak klubu / miasto Kałuszyn
2. Bednarczyk Jakub - 10 km / M16 Gmina
POL Drwęcz Biegam bo muszem

Zapłacone

3. Biedka Robert - 10 km / M40 Powiat
POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka
4. Biernat Tomasz - 10 km / M40 Powiat
POL Ostrołęka OSM Piątnica
5. Brodzik Mariusz - 10 km / M40 POL Ostrołęka
6. Chojnowska Natalia - 10 km / K30 Gmina
POL Tobolice Biegam bo lubię Ostrołęka

Zapłacone

7. Chrzanowska Monika - 10 km / K40 Gmina
Powiat
POL Nowa Wieś Wschodnia Biegam bo lubię Ostrołęka
8. Cyrankiewicz Patryk - 10 km / M20 POL Żabia Wola Dąbrowski Team

Zapłacone

9. Czartoryjska Justyna - 10 km / K30 Powiat
POL Ostrołęka Reebok Run Crew
10. Czartoryska Sylwia - 10 km / K40 POL Łomża Następny Krok
11. Dąbrowski Przemysław - 10 km / M30 Gmina
POL Rzekuń AGRO-METAL Ostrołęka
12. Darkowski Daniel - 10 km / M30 Powiat
POL Baranowo DĄBROWSKI TEAM 2
13. Długołęcki Hubcik - 10 km / M30 Gmina
Powiat
POL Ławy
14. Długołęcki Kamil - 10 km / M20 Gmina
POL Warszawa Daleko Jeszcze ?
15. Eliasz Magdalena - 10 km / K40 Powiat
POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka
16. Gawek Michał - 10 km / M40 POL Ostrołęka DĄBROWSKI TEAM 2

Zapłacone

17. Gerwatowski Konrad - 10 km / M30 Powiat
POL Lelis
18. Górska Joanna - 10 km / K50 Powiat
POL Gnaty Ars Longa Choir/Biegam Bo Lubię Ostrołeka

Zapłacone

19. Grala-Mąka Wiesława - 10 km / K50 POL Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka

Zapłacone

20. Grzyb Mateusz - 10 km / M20 Gmina
POL Rzekuń
21. Gumkowski Andrzej - 10 km / M60 Powiat
POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka
22. Jarosińska Liwia - 10 km / K30 POL Maradki EGGER/Klub Biegacza Mrągowo

Zapłacone

23. Jarzabek Wojtek - 10 km / M50 Powiat
POL Ostrołęka Bieg Piastów
24. Jędrzejczyk Łukasz - 10 km / M30 POL Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo

Zapłacone

25. Jędrzejewski Andrzej - 10 km / M50 Powiat
POL Ostrołęka

Zapłacone

26. Kaczkowski Miłosz - 10 km / M20 POL Wałbrzych Dąbrowski Team
27. Kaczmarek Fryderyk - 10 km / M20 POL Poznań Dąbrowski Team

Zapłacone

28. Kalinowski Daniel - 10 km / M30 Powiat
POL Siarki
29. Kalinowski Jarosław - 10 km / M30 POL Ostrołęka

Zapłacone

30. Kamiński Andrzej - 10 km / M50 POL Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka

Zapłacone

31. Kamiński Arkadiusz - 10 km / M30 POL Załuzie
32. Kamionowski Mariusz - 10 km / M50 Powiat
POL Ostrołęka Morsy Ostrołęka

Zapłacone

33. Karczmarczyk Jakub - 10 km / M30 Powiat
POL Ostrołęka Reebok run Crew Ostrołęka

Zapłacone

34. Klimaszewski Michał - 10 km / M30 POL Łomża

Zapłacone

35. Konrad Marek - 10 km / M40 POL Ostrów Mazowiecka Ostrów Biega

Zapłacone

36. Kowalik Paweł - 10 km / M20 POL Komarówka Podlaska Kalenji by Decathlon
37. Krupiński Marek - 10 km / M20 Gmina
Powiat
POL Ostrołęka
38. Kuciejczyk Henryk - 10 km / M60 POL Szydłowo Tempo Mława

Zapłacone

39. Kucisz Martyna - 10 km / K30 Powiat
POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka
40. Kucisz Piotr - 10 km / M30 Powiat
POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka
41. Kwapisz-Cichowska Katarzyna - 10 km / K40 Powiat
POL Ostrołęka

Zapłacone

42. Leończuk Andrzej - 10 km / M20 POL Białystok AGRO-METAL Ostrołęka

Zapłacone

43. Leszczyński Roman - 10 km / M60 Powiat
POL Ostrołęka so-biebie-gam

Zapłacone

44. Liszewska Anna - 10 km / K30 Gmina
POL Susk Stary biegam bo biegam

Zapłacone

45. Liszewski Rafał - 10 km / M30 Gmina
POL Susk Stary biegam bo biegam

Zapłacone

46. Major Sandra - 10 km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

47. Mąka Sławomir - 10 km / M50 POL Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka

Zapłacone

48. Małkowski Leszek - 10 km / M50 Gmina
Powiat
POL Susk Nowy KS ARCO Ławy

Zapłacone

49. Mateusiak Radosław - 10 km / M20 POL Różan Dąbrowski Team
50. Matysiak Krzysztof - 10 km / M40 POL Sękocin Stary ANGE TEAM
51. Mieczkowska Anna - 10 km / K30 Powiat
POL Ostrołęka
52. Miniuk Paweł - 10 km / M20 POL Białystok Palę Wrotki

Zapłacone

53. Modzelewski Krzysztof - 10 km / M50 POL Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka

Zapłacone

54. Modzelewski Wiesław - 10 km / M50 POL Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka

Zapłacone

55. Morawski Piotr - 10 km / M40 Powiat
POL Ostrołęka Agromasz Rzekuń

Zapłacone

56. Możejewski Adam - 10 km / M20 Powiat
POL Ostrołęka

Zapłacone

57. Nadwodna-Piersa Dorota - 10 km / K50 Powiat
POL Ostrołęka
58. Rak Tomasz - 10 km / M40 POL Olsztyn Pszczółkowski Team
59. Regulski Dariusz - 10 km / M50 Powiat
POL Ostrołęka DĄBROWSKI TEAM 2
60. Rykowski Grzegorz - 10 km / M40 Powiat
POL Drężewo

Zapłacone

61. Rypina-Gałązka Dorota - 10 km / K50 Powiat
POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

62. Rzewnicki Marek - 10 km / M30 Powiat
POL Czerwin Nadleśnictwo Ostrołęka

Zapłacone

63. Sadłowski Piotr - 10 km / M16 Gmina
Powiat
POL Susk Nowy AGRO-METAL Ostrołęka

Zapłacone

64. Siemiątkowski Norbert - 10 km / M40 Gmina
Powiat
POL Rzekuń KS ARCO Ławy

Zapłacone

65. Siok Sebastian - 10 km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

66. Składanek Zuzanna - 10 km / K20 POL Morzyczyn Włościański Ostrów Biega

Zapłacone

67. Sobczak Justyna - 10 km / K30 POL Wyszków KB Wyszków
68. Strykowski Daniel - 10 km / M30 POL Warszawa carrefour ruuning team

Zapłacone

69. Sul Marcin - 10 km / M30 POL Olsztyn

Zapłacone

70. Syguła Anna - 10 km / K50 Powiat
POL Drężewo
71. Szafaryn Mariusz - 10 km / M40 Powiat
POL Ostrołęka Morsy Ostrołęka
72. Szewczak Andrzej - 10 km / M60 POL Białystok MASTERS BIAŁYSTOK

Zapłacone

73. Szynkowska Iwona - 10 km / K40 POL Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
74. Trochimowicz Artur - 10 km / M50 POL Szczytno AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM
75. Tutas Michał - 10 km / M20 Powiat
POL Ostrołęka

Zapłacone

76. Warszawik Tomasz - 10 km / M30 Powiat
POL Ostrołęka Amator_Sportu
77. Werner Jakub - 10 km / M30 POL Kętrzyn
78. Werner Małgorzata - 10 km / K40 POL Kętrzyn
79. Wiśniewski Krzysztof - 10 km / M40 Powiat
POL Ostrołęka Amator_Sportu

Zapłacone

80. Wiśniewski Mariusz - 10 km / M40 Powiat
POL Łyse
81. Wojnar Barbara - 10 km / K30 Powiat
POL Kruki Biegam Bo Lubię Ostrołęka
82. Wojnar Dariusz - 10 km / M40 Powiat
POL Kruki Biegam Bo Lubię Ostrołęka
83. Wójtowicz Robert - 10 km / M40 Powiat
POL Ostrołęka Amator_Sportu

Zapłacone

84. Żebrowska Beata - 10 km / K40 Powiat
POL Ostrołęka Morsy Ostrołęka/Reebok Run Crew Ostrołęka

Zapłacone

85. Żebrowski Marek - 10 km / M50 Gmina
Powiat
POL Rzekuń KS ARCO Ławy

Zapłacone

86. Zyborowicz Bartek - 10 km / M20 POL Gdańsk AGRO-METAL Ostrołęka

Zapłacone

87. Zyśk Arkadiusz - 10 km / M40 Gmina
Powiat
POL Ławy KS ARCO Ławy

Zapłacone

88. Zyskowski Artur - 10 km / M40 Powiat
POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU