II Bieg Bez Gaci

Dolina Trzech Stawów, Trzech Stawów, Katowice, Polska
23.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Anderko Rozalia - D5 / K POL Mikołów

Niezapłacone

2. Babiak Wojciech - D5 / M POL Bieruń RUNSTUNT

Zapłacone

3. Bałazy Michał - D5 / M POL Sosnowiec Pogoria Morsuje

Zapłacone

4. Baran Paulina - D5 / K POL Bębło Toursport Running Team

Zapłacone

5. Baran Piotr - D5 / M POL Sobienie Jeziory

Zapłacone

6. Barwa Wojciech - D5 / M POL Spytkowice

Zapłacone

7. Bezak Łukasz - D5 / M POL Katowice

Zapłacone

8. Bialojanska Klaudia - D5 / K POL Bielsko Biała

Zapłacone

9. Białas Bartosz - D5 / M POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

10. Błąkała Damian - D5 / M POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

11. Bober Wojciech - D5 / M POL Rogów

Niezapłacone

12. Bohm Mariusz - D5 / M POL Mysłowice

Zapłacone

13. Boroń Tomek - D5 / M POL Tychy Runhogs Tychy

Niezapłacone

14. Boryczka Szymom - D5 / M POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

15. Breguła Michał - D5 / M POL Chorzów

Zapłacone

16. Brodowicz Paweł - D5 / M POL Jaworzno KKM ARKTYKA

Zapłacone

17. Bryś Krzysztof - D5 / M POL Katowice

Zapłacone

18. Bryzik Krzysztof - D5 / M POL Chorzów

Zapłacone

19. Bryzik Wojciechryzik - D5 / M POL Chorzów

Zapłacone

20. Brzozowski Krzysztof - D5 / M POL Zabrze Harciole Świętochłowice

Zapłacone

21. Bugański Damian - D5 / M POL Dąbrowa Górnicza Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

22. Chmielarz Michał - D5 / M POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Niezapłacone

23. Cholewiński Paweł - D5 / M POL Chorzów Harciole

Zapłacone

24. Chorąży Magda - D5 / K POL Katowice Harciole

Zapłacone

25. Chrobasik Monika - D5 / K POL Siemianowice Śląskie MK Team

Zapłacone

26. Czernek Marek - D5 / M POL Gliwice Biegaj z Trenerami

Zapłacone

27. Czerwiński Czesław - D5 / M POL Knurów KKM ARKTYKA

Zapłacone

28. Dobosz Kamil - D5 / M POL Koszęcin

Zapłacone

29. Dobrzyński Michał - D5 / M POL Bytom

Zapłacone

30. Dolatowska Iwona - D5 / K POL Zabrze Ania Loki Team

Niezapłacone

31. Dubiel Kamil - D5 / M POL Dabrowa Gornicza

Niezapłacone

32. Duch Emil - D5 / M POL Warszawa JB Warsaw

Zapłacone

33. Duszyńska Marta - D5 / K POL Katowice

Zapłacone

34. Dutkiewicz Magdalena - D5 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

35. Dutkiewicz Tomasz - D5 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

36. Dworaczyk Monika - D5 / K POL Wrocław Tasmanian Devils

Zapłacone

37. Faj Paweł - D5 / M POL Katowice

Zapłacone

38. Faj Sylwia - D5 / K POL Katowice

Zapłacone

39. Uczestnik anonimowy - D5 / M POL Oświęcim X-team Special Forces

Niezapłacone

40. Uczestnik anonimowy - D5 / K POL Katowice

Zapłacone

41. Frelek Katarzyna - D5 / K POL Katowice Pwc Sdc Runners Team

Niezapłacone

42. Fryc Jerzy - D5 / M POL Ruda Śląska Amator

Zapłacone

43. Gabriela Agnieszka - D5 / K POL Mysłowice

Zapłacone

44. Uczestnik anonimowy - D5 / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

45. Golec Jarosław - D5 / M POL Gliwice STG Gliwice

Zapłacone

46. Górnioczek Adam - D5 / M POL Mkołów

Zapłacone

47. Górnioczek Mariusz - D5 / M POL Katowice

Zapłacone

48. Grabiańska Katarzyna - D5 / K POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

49. Grudniok Damian - D5 / M POL Katowice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

50. Gruszka Kamil - D5 / M POL Jaworzno ICE FEVER - Lodowa Gorączka

Zapłacone

51. Guzdek Tomasz - D5 / M POL Bytom TourSport Running Team

Zapłacone

52. Han Marcin - D5 / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

53. Heba Sylwia - D5 / K POL Chorzów Mamy Biegamy Gliwice

Zapłacone

54. Holeczek Marcin - D5 / M POL Chorzów Born Tu Bi Lotac

Zapłacone

55. Horbacz Dariusz - D5 / M POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

56. Jabłonka Mariusz - D5 / M POL Mysłowice DZIADY OCR

Niezapłacone

57. Jamroz Kamil - D5 / M POL Ruda Śląska Lubię Burpeesy

Zapłacone

58. Janicki Arkadiusz - D5 / M POL Strzelce Opolskie Niezrzeszony

Zapłacone

59. Jasek Wiola - D5 / K POL Zabrze Wataha

Niezapłacone

60. Jędrzejek Krzysztof - D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

61. Jeleń Michał - D5 / M POL Chełm Śląski

Zapłacone

62. Jezierski Grzegorz - D5 / M POL Katowice

Zapłacone

63. Kaczmarek Katarzyna - D5 / K POL Gliwice Srtg Gliwice

Zapłacone

64. Kajzer Damian - D5 / M POL Bedzin

Zapłacone

65. Uczestnik anonimowy - D5 / K POL Katowice

Niezapłacone

66. Kania Agnieszka - D5 / K POL Mysłowice Toursport Running Team

Zapłacone

67. Kazek Sebastian - D5 / M POL Katowice

Zapłacone

68. Kistela Aneta - D5 / K POL Dabrowa Gornicza Zimnokrwisci

Zapłacone

69. Kistela Krystian - D5 / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

70. Kloc Sabina - D5 / K POL Gliwice SRTG GLIWICE

Zapłacone

71. Klose Marek - D5 / M POL Siemianowice Śląskie Gitfit

Zapłacone

72. Kluska Piotr - D5 / M POL Katowice

Zapłacone

73. Kluska Sylwia - D5 / K POL Katowice

Zapłacone

74. Kocyan Małgorzata - D5 / K POL Gliwice Biegaj z trenerami

Zapłacone

75. Koniec Mariusz - D5 / M POL Dąbrowa Górnicza BezTimuTim

Zapłacone

76. Koper Karolina - D5 / K POL Karpacz

Zapłacone

77. Korbela Maciek - D5 / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

78. Korobij Krzysztof - D5 / M POL Lądek Zdrój X- Team Special Forces

Zapłacone

79. Kosman Anna - D5 / K POL Ruda Śląska

Niezapłacone

80. Kosowska Anna - D5 / K POL Łódź

Zapłacone

81. Kossakowska Aleksandra - D5 / K POL Sosnowiec GITFIT

Zapłacone

82. Kozaczka Maciej - D5 / M POL Katowice vikingowie

Zapłacone

83. Kozakowska Iwona - D5 / K POL Dąbrowa Górnicza Masakrator

Zapłacone

84. Koziarz Przemysław - D5 / M POL Jankowice

Niezapłacone

85. Kozieł Jeremiasz - D5 / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Niezapłacone

86. Kruszek Małgorzata - D5 / K POL Katowice Przekoty

Zapłacone

87. Krywult Mariusz - D5 / M POL Bielsko-Biała pull up or shut up

Zapłacone

88. Krzymowski Dariusz - D5 / M POL Chorzów Batory Harciole Świętochlowice

Zapłacone

89. Kubisty Anka - D5 / K POL Oświęcim

Zapłacone

90. Kulik Krzysztof - D5 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

91. Kurasiński Konrad - D5 / M POL Brenna Świry Stela

Zapłacone

92. Kwiador Artur - D5 / M POL Gliwice Świetochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

93. Uczestnik anonimowy - D5 / K POL Mysłowice

Zapłacone

94. Lenart Paweł - D5 / M POL Warszawa

Zapłacone

95. Lewinski Artur - D5 / M POL Kaniów Mors Czechowice

Zapłacone

96. Łukasik Sylwia - D5 / K POL Kraków

Zapłacone

97. Łyczko Ewelina - D5 / K POL Kozy

Zapłacone

98. Madejska Beata - D5 / K POL Chorzów Born Tu Bi Lotać

Zapłacone

99. Madejski Sebastian - D5 / M POL Chorzów Born tu bi lotać

Zapłacone

100. Magnuszewska Izabela - D5 / K POL Knurów

Zapłacone

101. Majewski Andrzej - D5 / M POL Kłodzko W Pogoni za Duchem

Zapłacone

102. Majowski Michał - D5 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

103. Malara Dalia - D5 / K POL Zabrze CARBON OCR RACING TEAM

Zapłacone

104. Maniak Grzegorz - D5 / M POL Wrocław Wrocławskie Morsy

Niezapłacone

105. Marszalik Anna - D5 / K POL Katowice

Zapłacone

106. Marszalik Stanisław - D5 / M POL Katowice

Zapłacone

107. Mierzchała Ilona - D5 / K POL Katowice Świętochłowicki Klub Harciole

Zapłacone

108. Minor Zuzanna - D5 / K POL Czeladź

Zapłacone

109. Noga Łukasz - D5 / M POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Niezapłacone

110. Nowak Michał - D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

111. Ochenduszko Grzegorz - D5 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

112. Ogaza Anna - D5 / K POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

113. Okroskowicz Tomasz - D5 / M POL Radzionków Toursport running Team

Zapłacone

114. Olbrych Monika - D5 / K POL Mysłowice Mors Hubertus

Niezapłacone

115. Orzechowska Żaneta - D5 / K POL Pyskowice Srtg Gliwice

Zapłacone

116. Para Agnieszka - D5 / K POL Chorzow

Zapłacone

117. Pastuszka Artur - D5 / M POL Bieruń RunStunt

Zapłacone

118. Pietroń Monika - D5 / K POL Kraków

Niezapłacone

119. Pilarski Grzegorz - D5 / M POL Jastrzębie-Zdrój ICE FEVER - Lodowa Gorączka

Zapłacone

120. Pinocy Szymon - D5 / M POL Lędziny

Zapłacone

121. Piotrowska Anna - D5 / K POL Katowice

Zapłacone

122. Pojda Grzegorz - D5 / M POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

123. Prokop Elżbieta - D5 / K POL Gliwice Biegaj z trenerami

Zapłacone

124. Puszek Mateusz - D5 / M POL Katowice

Zapłacone

125. Rabsztyn-Pilarska Sylwia - D5 / K POL Dąbrowa Górnicza ICE FEVER - Lodowa Gorączka

Zapłacone

126. Radoła Marcin - D5 / M POL Katowice Stg Katowice

Zapłacone

127. Redziak Izabela - D5 / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

128. Redziak Robert - D5 / M POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

129. Rodak Katarzyna - D5 / K POL Katowice Carbon Race Team Katowice

Zapłacone

130. Rogóż Kamil - D5 / M POL Będzin Przekoty

Zapłacone

131. Rosa Arkadiusz - D5 / M POL Katowice STG-KATOWICE

Zapłacone

132. Rozwadowski Rafał - D5 / M POL Będzin Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

133. Rybak Tomasz - D5 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

134. Rybarski Przemysław - D5 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

135. Ścisły Mateusz - D5 / M POL Świerklaniec UFOKI Świerklaniec

Zapłacone

136. Seifert Mariusz - D5 / M POL Mysłowice

Zapłacone

137. Sendek Katarzyna - D5 / K POL Klimontów Husaria Race Team

Zapłacone

138. Seręga Anna - D5 / K POL Bolęcin Wkurw_team

Zapłacone

139. Sielańczyk Małgorzata - D5 / K POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

140. Sikora Marek - D5 / M POL Mikolow

Zapłacone

141. Uczestnik anonimowy - D5 / M POL Mikołów

Zapłacone

142. Sikora Piotr - D5 / M POL Mikołów

Zapłacone

143. Uczestnik anonimowy - D5 / M POL Kraków Wkurw_Team

Zapłacone

144. Skotnicka Justyna - D5 / K POL Wrocław

Zapłacone

145. Śliwińska Aleksandra - D5 / K POL Wrocław

Zapłacone

146. Śliwka Agnieszka - D5 / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

147. Sławicka Liliana - D5 / K POL Zabrze Ania Loki Team

Zapłacone

148. Śmiatek Marcino - D5 / M POL Siemianowice Śląskie AGRESOR

Zapłacone

149. Smolik Sławomir - D5 / M POL Świętochłowice Gitfit

Zapłacone

150. Sobieraj Bartosz - D5 / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

151. Sorek Wojciech - D5 / M POL Imielin Ocr carbon Katowice

Zapłacone

152. Stańczyk Tomasz - D5 / M POL Kalety O Cobiega W Kaletach

Niezapłacone

153. Staszewska Marzena - D5 / K POL Ruda Śląska SonkoTeam / IBteam/Harciole

Zapłacone

154. Stefan Grzegorz - D5 / M POL Czerwionka-Leszczyny Carbon Ocr Racing Team

Zapłacone

155. Stefanska-Wylezek Slawomira - D5 / K POL Wojkowice

Zapłacone

156. Stępak Patrycja - D5 / K POL Gliwice SRTG Gliwice

Zapłacone

157. Straś Andrzej - D5 / M POL Sosnowiec Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

158. Sygiet Emilia - D5 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

159. Szczendzina Mariusz - D5 / M POL Zabrze Mariox Team

Zapłacone

160. Szczęsna-Sobczyk Marle - D5 / K POL Żary

Zapłacone

161. Szewczykowski Adrian - D5 / M POL Częstochowa Ania Sebastian Team

Zapłacone

162. Szmajduch Beata - D5 / K POL Bełk

Niezapłacone

163. Sznajder Ola - D5 / K POL Pyskowice

Zapłacone

164. Szojda Małgorzata - D5 / K POL Katowice

Zapłacone

165. Szperlich Grzegorz - D5 / M POL Siemianowice Śląskie Przełajka

Zapłacone

166. Szpila Agnieszka - D5 / K POL Chorzów

Niezapłacone

167. Terech Tomasz - D5 / M POL Radzionkow TourSport Running Team

Zapłacone

168. Tiahnybok Paweł - D5 / M POL Kalety Socios Silesia

Zapłacone

169. Trąba Ania - D5 / K POL Bielsko-Biała ASC RUNNING TEAM

Zapłacone

170. Trela Anna - D5 / K POL Bytom

Zapłacone

171. Trela Oliwia - D5 / K POL Bytom

Zapłacone

172. Trela Sławomir - D5 / M POL Bytom

Zapłacone

173. Trojak Marcin - D5 / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

174. Turos Maciej - D5 / M POL Kraków X-team Special Forces

Zapłacone

175. Urbanik Aneta - D5 / K POL Mysłowice Morsy Hubertus

Zapłacone

176. Urbański Maciej - D5 / M POL Chorzów Touran Sport Tuning Team

Zapłacone

177. Waligóra Agata - D5 / K POL Imielin

Zapłacone

178. Warmińska Klaudia - D5 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

179. Ważny Łukasz - D5 / M POL Smarchowice Wielkie

Niezapłacone

180. Ważny Mariusz - D5 / M POL Nisko

Zapłacone

181. Wieczorek Karol - D5 / M POL Imielin Ocr carbon

Zapłacone

182. Uczestnik anonimowy - D5 / M POL Pyskowice

Zapłacone

183. Wójcik Krzysztof - D5 / M POL Katowice brak

Zapłacone

184. Wojtan Martyna - D5 / K POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

185. Wszołek Katarzyna - D5 / K POL Bytom

Zapłacone

186. Wtorek Ilona - D5 / K POL Będzin Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

187. Wydra Oliwia - D5 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

188. Wylężek Mateusz - D5 / M POL Nakło Śląskie

Zapłacone

189. Żelech Grzegorz - D5 / M POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

190. Zemła Izabela - D5 / K POL Katowice

Zapłacone

191. Zwoliński Marcin - D5 / M POL Dobieszowice HARCIOLE,WATAHA,LECYMY DURŚ

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU