II Bieg CichociemnychFREZA

Racibórz, Polska
27.04.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Białas Bartosz - Fala III / M POL Racibórz Sami Swoi

Zapłacone

Boraca Aureliusz - Fala III / M POL Świerklany

Zapłacone

Brzezinka Mariusz - Fala IV / M POL Rybnik

Zapłacone

Bugdoł Andrzej - Mun / M POL Krowiarki Psp Raciborz

Zapłacone

Chojna Zygmunt - Fala I / M POL Piekary Śląskie Dziady OCR

Zapłacone

Chomicz Krzysztof - Fala I / M POL Orzesze 16 bpd

Zapłacone

Chylińska Barbara - Fala IV / K POL Racibórz drużyna FREZA

Zapłacone

Ciesielski Mateusz - Mun / M POL Ruda Śląska OPP Katowice

Zapłacone

Czekajło Jacek - Fala II / M POL Racibórz

Zapłacone

Dec Marek - Fala IV / M POL Opole Legion dzików

Zapłacone

Depta Michał - Fala I / M POL Racibórz

Zapłacone

Dzierżanowski Mateusz - Fala IV / M POL Opole Legion dzików

Zapłacone

Farkowski Konrad - Fala I / M POL Mysiadło Koniuchy OCR

Zapłacone

Fielhauer Mateusz - Fala I / M POL Racibórz KP PSP Racibórz

Zapłacone

Gach Damian - Fala III / M POL Świętochłowice Kuźnia Damiana

Zapłacone

Gagatek Jakub - Fala I / M POL Siemianowice Śląskie Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Gawlikowska Kinga - Fala III / K POL Mikołów Kuźnia Damiana

Zapłacone

Główczak Grzegorz - Mun / M POL Bojanów Eko-Okna Runners

Zapłacone

Główka Marcin - Fala V / M POL Racibórz INSTAL-TECH TEAM

Zapłacone

Gołębiowski Bogdan - Fala I / M POL Ruda Śląska Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Gołębiowski Konrad - Fala I / M POL Ruda Śląska Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Gołębiowski Tomasz - Fala I / M POL Ruda Śląska Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Gonsior Tomasz - Fala IV / M POL Schodnia Legion Dzików

Zapłacone

Górecki Adam - Fala III / M POL Racibórz Maruda

Zapłacone

Grzybowski Mateusz - Fala III / M POL Kłobuck

Zapłacone

Grzybowski Patryk - Fala III / M POL Kłobuck

Zapłacone

Gucik Piotr - Mun / M POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Hajdasz Arkadiusz - Fala III / M POL Namysłów KORMORANY

Zapłacone

Halfar Łukasz - Fala IV / M POL Bełk

Zapłacone

Hałas Grzegorz - Fala III / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Horak Lesław - Fala IV / M POL Mnich Kryzys Wieku Średniego

Zapłacone

Iwański Łukasz - Mun / M POL Zabrze

Zapłacone

Jadczyk Tomek - Mun / M POL Sławków OPP Katowice

Zapłacone

Jarząbek Dawid - Fala I / M POL Szczerbice Socios Silesia

Zapłacone

Jarzyński Wojciech - Fala III / M POL Płochocin Glks Nadarzyn / OSP BISKUPICE

Zapłacone

Jaskólski Piotr - Fala III / M POL Chorzów Carbon OCR Resing Team

Zapłacone

Jędrzejek Krzysztof - Fala IV / M POL Jaworzno

Zapłacone

Jochimczyk Witek - Fala III / M POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

Jurok Bartłomiej - Fala III / M POL Chorzów Kuźnia Damiana

Zapłacone

Kaczor Szymon - Fala I / M POL Mielec

Zapłacone

Kania Roman - Fala III / M POL Namysłów KO

Zapłacone

Karasiński Łukasz - Fala III / M POL Świętochłowice

Zapłacone

Karkos Sebastian - Fala III / M POL Bukowno Kuźnia Damiana

Zapłacone

Karpiel Maciej - Fala I / M POL Tuchów Weteran Działań Poza Granicami Państwa

Zapłacone

Kilijan Wiktor - Fala IV / M POL Racibórz

Zapłacone

Klonowski Kamil - Fala I / M POL Łaziska Górne Husaria Race Team

Zapłacone

Kłodziński Dariusz - Fala II / M POL Dzbańce Osiedle Eko-Okna Runners

Zapłacone

Kobiałka Rafał - Fala IV / M POL Bielsko-Biała Kryzys Wieku Średniego

Zapłacone

Koenig Patryk - Fala I / M POL Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

Kończyło Katarzyna - Fala IV / K POL Raciborz BBL

Zapłacone

Kosorz Marcin - Fala III / M POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Kot Bartosz - Mun / M POL Sosnowiec OPP Katowice

Zapłacone

Koza Robert - Fala I / M POL Świętochłowice Carbon racing team

Zapłacone

Krauz Sandra - Fala IV / K POL Opole Legion dzików

Zapłacone

Kremer Piotr - Fala IV / M POL Racibórz Crosstrening Racibórz

Zapłacone

Kucza Robert - Fala IV / M POL Racibórz Crosstrening Racibórz

Zapłacone

Kulak Aleksandra - Fala IV / K POL Raciborz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Kuliga Marek - Fala IV / M POL Racibórz Sami Swoi

Zapłacone

Lamenta Andrzej - Fala I / M POL Warszawa Trener24.com.pl

Zapłacone

Lebioda Marcin - Fala I / M POL Rybnik SOCIOS SILESIA

Zapłacone

Lepiarz Michał - Fala I / M POL Kępie Husaria Race Team

Zapłacone

Lesniak Grzegorz - Fala IV / M POL Bielsko-Biala

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala IV / K POL Racibórz

Zapłacone

Makuch Jakub - Fala III / M POL Namysłów Kormorany

Zapłacone

Makuch Mirosław - Fala III / M POL Namysłów Kormorany

Zapłacone

Malinowski Krzysztof - Fala III / M POL Gdańsk

Zapłacone

Marek Aleksandra - Fala IV / K POL Racibórz druzyna FREZA

Zapłacone

Marek Iwona - Fala IV / K POL Racibórz druzyna FREZA

Zapłacone

Marek Tomasz - Fala IV / M POL Racibórz Team Freza

Zapłacone

Michalczyk Karolina - Fala II / K POL Katowice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Miczek Michał - Mun / M POLSKA Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Misztalska Kamila - Fala II / K POL Kutno Koniuchy OCR

Zapłacone

Mizgała Daniel - Fala V / M POL Mysłowice

Zapłacone

Morgaś Mariusz - Fala I / M POL Warszawa Trener24h.com.pl

Zapłacone

Myszakowski Marek - Fala IV / M POL Racibórz amator

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Mun / M POL Świerklany KM PSP Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Olaniszyn Tomasz - Fala I / M POL Racibórz

Zapłacone

Olejnik Anna - Mun / K POL Chorzów

Zapłacone

Osetek Paweł - Fala I / M POL Pszów Radlinioki w Biegu

Zapłacone

Oslizlo Tomek - Fala I / M POL Husaria Race Team

Zapłacone

Paliga Łukasz - Fala I / M POL Pszów

Zapłacone

Pasierbiński Damian - Fala III / M POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Pendzich Małgorzata - Fala III / K POL Racibórz Speedy Gosiaczek

Zapłacone

Piątek Agnieszka - Fala II / K POL Racibórz Crosstreningracibórz

Zapłacone

Pieła Szymon - Fala V / M POL Rydułtowy

Zapłacone

Pinkowicz Maciej - Fala III / M POL Ruda Slaska Kuźnia Damiana

Zapłacone

Polak Michał - Fala III / M POL Gliwice Wolny Proton

Zapłacone

Polak Rafał - Fala III / M POL Kozłówki Wolny Proton

Zapłacone

Pośpiech Krzysztof - Fala II / M POL Gorzyce xRunners

Zapłacone

Poznakowski Andrzej - Fala III / M POL Dutrów BBL

Zapłacone

Przybysz Maciej - Fala IV / M POL Rybnik

Zapłacone

Radecki Mateusz - Mun / M POL Centawa

Zapłacone

Rozmus Marcin - Fala III / M POL Turza Śląska

Zapłacone

Rygoł Janusz - Fala III / M POL Mikołów Kuźnia Damiana

Zapłacone

Rzeszowski Tomasz - Fala IV / M POL Zabrze MIRAZ Race Team

Zapłacone

Skwarek Tomasz - Fala I / M POL Katowice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Słomski Tomasz - Fala I / M POL Pielgrzymowice

Zapłacone

Sobonkiewicz Leszek - Fala IV / M POL Opole Legion dzików

Zapłacone

Sprutta Mateusz - Fala I / M POL Mysłowice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Stana Maria - Fala IV / K POL Książenice

Zapłacone

Stanclik Krzysztof - Mun / M POL Katowice OPP Katowice

Zapłacone

Stolarski Kamil - Fala IV / M POL Rybnik

Zapłacone

Sulski Łukasz - Fala III / M POL Pszów Eko-Okna Runners

Zapłacone

Syrewicz Sylwia - Fala II / K POL Orzesze

Zapłacone

Szczęsny Denis - Fala II / M POL Racibórz

Zapłacone

Szklarski Przemysław - Fala II / M POL Bytom Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Sztajer Bartek - Fala I / M POL Będzin Lubię Burpeesy

Zapłacone

Wilkowska Iwona - Mun / K POL Kędzierzyn-Koźle 1 Kompania BLP Gliwice

Zapłacone

Winczura Agata - Fala IV / K POL Dzierżysław Eko-Okna Runners

Zapłacone

Wirkus Łukasz - Fala IV / M POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

Wiśniewski Mikołaj - Fala III / M POL Racibórz Team Marudy

Zapłacone

Wojnar Miłosz - Fala I / M POL Milówka

Zapłacone

Wollny Kamil - Fala IV / M POL Kornice Eko-Okna Runners

Zapłacone

Wrzosek Karolina - Fala II / K POL Czeladź Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Wrzosek Patryk - Fala I / M POL Czeladź Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Wyleżoł Karolina - Fala II / K POL Racibórz

Zapłacone

Wysłuch Iza - Fala II / K POL Skoczów xRunners

Zapłacone

Wysłuch Wojciech - Fala II / M POL Skoczów MKS SMS Victoria Racibórz

Zapłacone

Żądło Tomasz - Mun / M POL Tychy OPP Katowice

Zapłacone

Zeidler Aleksander - Fala IV / M POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

Zemła Kinga - Fala II / K POL Zaborze Carbon Racing Team

Zapłacone

Zięba Robert - Fala I / M POL Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU