II Bieg Iława – Susz – “Zasuwaj”

bulwar Jana Pawła II, Iława, Polska
23.02.2020

Wyniki

Dystans 27km 27 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Czas Brutto min/km km/h Czas końcowy
1
WOJDYŁO Mariusz
Brodnica Biega
142 POL Brodnica 01:48:38.00 4:02 14.92 01:48:37.00
2
SOBOLEWSKI Marcin
UKS TRS Susz
109 POL Zalewo 01:49:01.00 4:03 14.84 01:49:00.00
3
GŁÓWCZEWSKI Grzegorz
Biegający Tczew
32 POL Tczew 01:50:02.00 4:05 14.75 01:50:01.00
4
FOREMSKI Sławomir
27 POL Toruń 01:50:46.00 4:07 14.59 01:50:45.00
5
BELKA Przemysław
Iława Biega
5 POL Iława 01:53:47.00 4:13 14.21 01:53:44.00
6
KLEJNA Dawid
ORKA MASTERS IŁAWA
54 POL Lubawa 01:53:53.00 4:13 14.21 01:53:48.00
7
ADAMUSIAK Sławomir
Iława biega
1 POL Gałdowo 01:53:56.00 4:14 14.21 01:53:54.00
8
SATKIEWICZ Piotr
Rozbiegany Pasłęk
108 POL Pasłęk 01:54:45.00 4:15 14.14 01:54:44.00
9
MAZURKIEWICZ Mateusz
85 POL Iława 01:55:19.00 4:17 14.06 01:55:18.00
10
HORBA Kamil
20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana
39 POL Barty 01:56:17.00 4:19 13.92 01:56:16.00
11
PYPEĆ Mariusz
Pogoń Prabuty
105 POL Prabuty 01:57:08.00 4:21 13.85 01:57:07.00
12
STEC Arkadiusz
Grzmot Komorniki
122 POL Komorniki 01:57:26.00 4:21 13.78 01:57:22.00
13
KLINICKI Tomasz
8ranobasen emp iława
56 POL Iława 01:57:51.00 4:22 13.78 01:57:50.00
14
KOTLENGA Przemysław
62 POL Iława 01:58:30.00 4:24 13.71 01:58:29.00
15
JURJEWICZ Grzegorz
44 POL Szczecinek 02:00:22.00 4:28 13.43 02:00:21.00
16
KOSTAŃSKI Adam
Brodnica Biega
60 POL Brodnica 02:01:40.00 4:31 13.30 02:01:37.00
17
ARANOWSKI Patryk
Lubawa Kocha Biegać
2 POL Lubawa 02:02:07.00 4:32 13.30 02:02:04.00
18
ZUBRYCKI Łukasz
Windsurfing Team Węgorzewo
150 POL Węgorzewo 02:02:41.00 4:33 13.24 02:02:39.00
19
SZCZECINA Rafał
IŁAWA BIEGA
125 POL Iława 02:03:03.00 4:34 13.17 02:02:59.00
20
ZALEWSKI Daniel
Tri Negu
147 POL Susz 02:03:36.00 4:35 13.11 02:03:34.00
21
OSICKI Dawid
Lubawa kocha biegac
96 POL Lubawa 02:04:59.00 4:38 12.98 02:04:56.00
22
DALKIEWICZ Dariusz
Crossfitsusz
18 PCN Susz 02:05:20.00 4:39 12.92 02:05:17.00
23
SZYMAŃSKI Maciej
Lets Go Team
128 POL Warszawa 02:05:28.00 4:39 12.92 02:05:22.00
24
RYGIELSKI Arkadiusz
Klub Biegacza MOWI
107 POL Iława 02:06:19.00 4:41 12.80 02:06:18.00
25
BANACKI Sławomir
Orka Iława
3 POL Iława 02:07:20.00 4:43 12.74 02:07:15.00
26
SULIŃSKI Dariusz
Rozbiegany Susz
74 POL Susz 02:07:32.00 4:44 12.68 02:07:31.00
27
SZATKIEWICZ Sławomir
124 POL Ostróda 02:07:40.00 4:44 12.68 02:07:35.00
28
LEWANDOWSKI Maciej
71 POL Brodnica 02:08:37.00 4:46 12.62 02:08:35.00
29
WOJAS Aneta
141 POL Grudziadz 02:09:09.00 4:47 12.56 02:09:07.00
30
SZCZYPIŃSKI Krzysztof
126 POL Iława 02:09:38.00 4:48 12.50 02:09:29.00
31
DRYGAS Paweł
Sam Dla Siebie
23 POL Olsztyn 02:09:42.00 4:49 12.50 02:09:39.00
32
ŚWIEGOCKA Beata
IŁAWA BIEGA
133 POL Iława 02:10:04.00 4:49 12.50 02:09:53.00
33
PIOTROWICZ Tomasz
Kurzetnik Biega
127 POL Iława 02:10:04.00 4:49 12.44 02:10:02.00
34
ETMAŃSKI Radosław
#8ranobasen emp iława
24 POL Iława 02:10:16.00 4:50 12.44 02:10:11.00
35
KANIEWSKI Piotr
8ranobasen emp iława
50 POL Iława 02:10:47.00 4:51 12.39 02:10:36.00
36
GOŁAŚ Robert
OrkaMasters Iława
33 POL Iława 02:10:56.00 4:51 12.39 02:10:49.00
37
BARTKOWSKA Joanna
KM UMK Toruń
4 POL Brzozówka 02:11:20.00 4:52 12.33 02:11:15.00
38
ŁĄTKOWSKI Sławek
OrkaMasters Iława
76 POL Lubawa 02:11:26.00 4:52 12.33 02:11:20.00
39
STEMPOWSKI Tomasz
OT
123 POL Rudzienice 02:12:13.00 4:54 12.27 02:12:06.00
40
WILCZYŃSKI Mikołaj
140 POL Iława 02:12:57.00 4:55 12.22 02:12:44.00
41
SZYPNIK Maciej
Orkamasters Iława
131 POL Iława 02:13:09.00 4:56 12.16 02:13:02.00
42
GĄSIOR Piotr
Rozbiegany Susz
30 POL Susz 02:13:22.00 4:57 12.16 02:13:18.00
43
CZARZASTY Zbigniew
Zeno Team
16 POL Iława 02:13:24.00 4:57 12.16 02:13:20.00
44
LESZCZYŃSKI Tomasz
69 POL Sztum 02:13:39.00 4:57 12.11 02:13:36.00
45
CHOJNOWSKI Andrzej
14 POL Iława 02:13:53.00 4:58 12.11 02:13:48.00
46
ŚWIĘCKI Przemysław
Sport A-Z Team Iława
135 POL Iława 02:14:13.00 4:58 12.11 02:14:02.00
47
KOŁECKI Michał
Misiek_Runner / AVE SILESIA / MTZBHP
59 POL Iława 02:14:11.00 4:59 12.05 02:14:11.00
48
SIŁAKOWSKI Adam
Olbrzym Prabuty
114 POL Prabuty 02:14:48.00 4:60 12.00 02:14:44.00
49
KULIK Grzegorz
BEZTLENOWI MALBORK
67 POL Malbork 02:15:39.00 5:02 11.95 02:15:36.00
50
KUŁYK Andrzej
Iława Biega
99 POL 02:15:54.00 5:02 11.95 02:15:45.00
51
BRODACKI Wieslaw
40-Latek Tychy
11 POL Tychy 02:17:15.00 5:05 11.79 02:17:10.00
52
SZYPNIK Arkadiusz
Sport A-Z Team Iława
130 POL Iława 02:18:11.00 5:07 11.74 02:18:00.00
53
BULIK Grażyna
12 POL Laseczno 02:18:15.00 5:08 11.74 02:18:12.00
54
ŚWIĘCKI Dariusz
Sport A-Z Team Iława
134 POL Iława 02:18:57.00 5:09 11.69 02:18:46.00
55
MARNIK Janusz
Rozbiegany Pasłęk
82 POL Pasłęk 02:18:57.00 5:09 11.69 02:18:52.00
56
ZABOROWSKI Mariusz
146 POL Malbork 02:19:35.00 5:11 11.59 02:19:30.00
57
LIPKA Tomasz
Klub Morsów Zmarźlak
72 POL Ostróda 02:20:24.00 5:12 11.54 02:20:16.00
58
GUZOWSKI Paweł
BGS IŁAWA
36 POL Iława 02:20:36.00 5:13 11.54 02:20:27.00
59
MISIAK Przemysław
Crossfit Susz
90 POL Susz 02:20:36.00 5:13 11.54 02:20:33.00
60
JASICZEK Roman
SZWLA Stargard
41 POL Zielona Góra 02:20:50.00 5:13 11.49 02:20:44.00
61
KŁODAWSKI Marek
kłodasie
57 POL Bratian 02:21:11.00 5:14 11.49 02:21:06.00
62
WASILEWSKI Mirosław
ORKAMASTERS IŁAWA
139 POL Iława 02:21:14.00 5:14 11.49 02:21:10.00
63
DOWGIAŁO Grzegorz
21 POL Olsztyn 02:21:32.00 5:15 11.44 02:21:27.00
64
SKRONIK Wojtek
117 POL Nowe Miasto Lubawskie 02:21:48.00 5:16 11.44 02:21:47.00
65
ŁĄTKOWSKA Mirka
OrkaMasters
75 POL Lubawa 02:22:03.00 5:16 11.39 02:21:56.00
66
KLAWIKOWSKI Jakub
Beztlenowi Malbork
53 POL Malbork 02:22:32.00 5:17 11.39 02:22:29.00
67
JERZYK Robert
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
42 POL Kaniczki 02:22:36.00 5:17 11.34 02:22:31.00
68
PARADOWSKI Rafał
98 POL Bagno 02:22:58.00 5:18 11.34 02:22:45.00
69
MARASZEK Mirosław
Rozbiegany Susz
80 POL Susz 02:22:50.00 5:18 11.34 02:22:46.00
70
LISZEWSKI Paweł
73 POL Prabuty 02:23:16.00 5:19 11.30 02:23:08.00
71
PRUCHNIEWSKI Marek
Lubawa Kocha Biegać
103 POL Lubawa 02:23:35.00 5:19 11.30 02:23:26.00
72
BIESIEKIERSKI Krzysztof
AKM Olsztyn / Drużyna Wilka
8 POL Olsztyn 02:23:41.00 5:20 11.30 02:23:37.00
73
MAŚKIEWICZ Michał
OrkaMasters Iława
83 POL Iława 02:23:53.00 5:20 11.25 02:23:45.00
74
BURANDT Magdalena
AKM Olimp Olsztyn/Najmowicz Triatlon
13 POL Iława 02:24:07.00 5:21 11.25 02:24:01.00
75
JÓZEFOWICZ Grzegorz
Amator Biegania
43 POL Iława 02:24:51.00 5:22 11.20 02:24:42.00
76
TRZCIŃSKI Grzegorz
Pogoń Prabuty
137 POL Prabuty 02:25:36.00 5:24 11.16 02:25:26.00
77
KALISZ Arkadiusz
47 POL Lidzbark 02:25:46.00 5:24 11.11 02:25:34.00
78
JURKIEWICZ Sławek
Rozbiegany Susz
46 POL Susz 02:26:02.00 5:25 11.11 02:25:59.00
79
SIUDA Adam
RC Klasztorek
115 POL Kwidzyn 02:26:07.00 5:25 11.11 02:26:02.00
80
BIELSKI Piotr
Radomno Biega
6 POL Radomno 02:26:27.00 5:26 11.07 02:26:20.00
81
RUSZKIEWICZ Malgorzata
106 POL Susz 02:26:45.00 5:26 11.07 02:26:38.00
82
CZESZEJKO Bartłomiej
17 POL Iława 02:27:34.00 5:28 10.98 02:27:22.00
83
BIEŃKOWSKI Stanisław
WODNIAK
7 POL Obórki 02:27:32.00 5:28 10.98 02:27:23.00
84
PIECZKOWSKI Artur
Radomno Biega
101 POL Nowe Miasto Lubawskie 02:27:43.00 5:28 10.98 02:27:35.00
85
KLIMIK Marcin
55 POL Iława 02:28:00.00 5:29 10.98 02:27:49.00
86
KWIATKOWSKA Joanna
Iława Biega
68 POL Iława 02:28:15.00 5:30 10.93 02:28:13.00
87
MAZUREK Tomasz
84 POL Iława 02:28:44.00 5:31 10.89 02:28:34.00
88
GŁOWACKI Ireneusz
31 POL Lidzbark 02:29:12.00 5:32 10.89 02:28:58.00
89
KOWALSKA Amelia
Ostróda Runners
64 POL Ostróda 02:29:12.00 5:32 10.84 02:29:10.00
90
PAĆKOWSKI Dawid
97 POL Pokrzydowo 02:29:42.00 5:33 10.84 02:29:27.00
91
ZAPADKA Stanisław
KLUB BIEGACZA MRĄGOWO
148 POL Mrągowo 02:30:12.00 5:34 10.80 02:30:02.00
92
MACHNIO Marek
OrkaMasters Iława
78 POL Bytom 02:30:31.00 5:35 10.76 02:30:25.00
93
SKOCKI Bartłomiej
Kurzętnik biega
116 POL Kurzętnik 02:30:30.00 5:35 10.76 02:30:26.00
94
DĄBKOWSKA Aleksandra
Taka RYBA
19 POL Gdańsk 02:30:35.00 5:35 10.76 02:30:28.00
95
OLSZEWSKI Jarosław
IŁAWA BIEGA
94 POL Iława 02:30:42.00 5:35 10.76 02:30:31.00
96
SOSNÓWKA Bartosz
Klub Sosnowy
120 POL Działdowo 02:31:16.00 5:36 10.71 02:31:02.00
97
MISIAK Marta
Crossfit Susz
89 POL Susz 02:31:24.00 5:37 10.71 02:31:14.00
98
ŁUKWIŃSKI Ireneusz
Radomno biega
77 POL Iława 02:32:27.00 5:39 10.63 02:32:20.00
99
SEPIOŁO Katarzyna
110 POL Prabuty 02:33:32.00 5:41 10.55 02:33:20.00
100
KOGUT Piotr
Gmina Gardeja Biega
58 POL Kwidzyn 02:33:31.00 5:41 10.55 02:33:23.00
101
PĘKAL Artur
Maraton Leśny Kwidzyn
100 POL Sadlinki 02:34:03.00 5:43 10.51 02:33:55.00
102
TOCHA Zbigniew
Aktywni Kociewiacy
136 POL Skórcz 02:34:27.00 5:43 10.51 02:34:12.00
103
ZIĘBA Mariusz
BGS Iława
149 POL Iława 02:34:25.00 5:43 10.51 02:34:13.00
104
KAMIŃSKI Andrzej
Team Kopeć
48 POL Iława 02:34:42.00 5:44 10.47 02:34:30.00
105
SEROCZYŃSKI Adam
111 POL Iława 02:34:55.00 5:44 10.47 02:34:47.00
106
GRZĄDKOWSKA Monika
35 POL Gdańsk 02:35:01.00 5:45 10.47 02:34:52.00
107
ŚWIDER Janusz
RUN-BIKE TRAVEL TEAM
132 POL Kwidzyn 02:36:16.00 5:47 10.38 02:36:09.00
108
DROŃ Grzegorz
UMKS Kwidzyn
22 POL Kwidzyn 02:36:17.00 5:47 10.38 02:36:09.00
109
JURKIEWICZ Aldona
Rozbiegany Susz
45 POL Susz 02:36:33.00 5:48 10.34 02:36:24.00
110
KITLIŃSKI Zbigniew
52 POL Kisielice 02:36:33.00 5:48 10.34 02:36:25.00
111
MILAN Grzegorz
88 POL Olsztyn 02:38:10.00 5:52 10.27 02:38:00.00
112
SZYMCZAK Bart
bart_runner
129 POL Iława 02:38:35.00 5:52 10.23 02:38:24.00
113
NAZARUK Wiktor
93 POL Iława 02:38:48.00 5:53 10.23 02:38:36.00
114
MARCINIAK Tomasz
Radomno biega
81 POL Pustki 02:39:05.00 5:54 10.19 02:38:58.00
115
SIEMIĄTKOWSKI Arkadiusz
EXPOM TEAM
113 POL Nowe Miasto Lubawskie 02:39:58.00 5:56 10.15 02:39:50.00
116
WYSOCKA Alicja
Pies Ich Ganiał
144 POL Prabuty 02:40:02.00 5:56 10.15 02:39:52.00
117
NAPIERSKA Marlena
Się Biega
92 POL Jajkowo 02:41:11.00 5:58 10.07 02:40:58.00
118
PIÓRKOWSKI Stanisław
t,k.k.f.sierpc
102 POL Sierpc 02:41:55.00 5:60 10.00 02:41:51.00
119
LESZEK Piotr
Radomno biega
70 POL Nawra 02:42:20.00 6:01 10.00 02:42:12.00
120
SOBIEŚ Alina
Gmina Gardeja Biega
119 POL Gardeja 02:42:50.00 6:02 9.96 02:42:39.00
121
KOZŁOWSKI Łukasz
66 POL Iława 02:42:43.00 6:02 9.96 02:42:39.00
122
MAJEWSKI Jan
KLUB BIEGACZA MRĄGOWO
79 POL Mrągowo 02:43:23.00 6:03 9.93 02:43:13.00
123
GAZARKIEWICZ Antoni
BHMW_GDYNIA
29 POL Gdańsk 02:43:55.00 6:04 9.89 02:43:42.00
124
KARPIŃSKI Robert
SieBiega
51 POL Pokrzydowo 02:45:00.00 6:07 9.82 02:44:47.00
125
GRABOWSKI Marek
Budimex
34 POL Olsztyn 02:45:02.00 6:07 9.82 02:44:50.00
126
KAMIŃSKI Łukasz
Biegam U KOLESI
49 POL Dębień 02:45:58.00 6:09 9.78 02:45:46.00
127
CIURA Michał
Iława biega
15 POL Iława 02:48:04.00 6:13 9.64 02:47:50.00
128
SOSNÓWKA Leszek
Klub Sosnowy
121 POL Działdowo 02:48:40.00 6:15 9.61 02:48:26.00
129
SIEBERT Leszek
112 POL Ulnowo 02:49:11.00 6:16 9.57 02:49:01.00
130
BORAWSKA Anna
Mała Lady Pank Biegam dla Siebie
10 POL Płock 02:49:12.00 6:16 9.57 02:49:06.00
131
OSIAKOWSKI Radoslaw
95 POL Iława 02:52:18.00 6:23 9.41 02:52:10.00
132
HARAJDA-WISZNICKA Monika
Rozbiegany Susz przy CSiR
38 POL Susz 02:54:54.00 6:29 9.28 02:54:44.00
133
JARZYŃSKA Izabela
Megatrans
40 POL Susz 02:54:55.00 6:29 9.28 02:54:45.00
134
FALKOWSKI Piotr
25 POL Iława 02:59:46.00 6:40 9.03 02:59:33.00
135
SŁAWSKA Gabriela
Gmina Gardeja Biega
118 POL Kwidzyn 03:00:36.00 6:41 8.97 03:00:26.00
136
GUZOWSKI Piotr
BGS IŁAWA
37 POL Iława 03:00:43.00 6:42 8.97 03:00:32.00
137
WROŃSKA Dorota
Lubawa Kocha Biegać # Wawrzynteam
143 POL Lubawa 03:00:44.00 6:42 8.97 03:00:35.00
138
KOWALSKA Anna
Kwidzyn Biega
65 POL Kwidzyn 03:04:36.00 6:50 8.79 03:04:25.00
139
KOTŁOWSKA Marlena
Kwidzyn Biega
63 POL Kwidzyn 03:12:31.00 7:08 8.41 03:12:21.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU