II Bieg Niepodległości

Park Miejski, Al. Niepodległości, Tychy, Polska
11.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
1. Anczykowski Nikodem - D10 / M40 POL Tychy Warsztat Formy
2. Antczak Alicja 67 D10 / K40 Pawonków KS Sprint
3. Babiak Wojciech - D10 / M40 POL Bieruń RUNSTUNT
4. Babiuch Rafał - D5 / M16 POL Tychy
5. Bąk Stefania 55 D10 / K16 Pawonków Revel Runs
6. Bałazińska Agnieszka - D10 / K16 POL Mysłowice Mors Hubertus Mysłowice
7. Bałaziński Paweł - D10 / M16 POL Mysłowice Mors Hubertus Mysłowice
8. Banach Aleksandra 56 D10 / K16 Pawonków KS Sprint
9. Banach Kordian - D10 / M40 POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
10. Baran Daniel 52 D10 / M40 Pawonków Klub Sportowy Runners
11. Bartczak Waldemar 20 D5 / M40 Pawonków
12. Basamanowicz Aleksander - D10 / M16 POL Tychy Akademia Biegania 42k Szymon Wdowiak
13. Białek Sylwia 66 D10 / K40 Pawonków KS Sprint
14. Biela Robert - D10 / M16 POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
15. Bień Agnieszka - D5 / K16 POL Tychy
16. Bień Irmina - D5 / K40 POL Tychy
17. Błaszczyk Kazimierz 46 D10 / M16 Pawonków Klub Sportowy Runners
18. Błaszczyk Marcin - D10 / M16 POL Sosnowiec
19. Bogusz Genowefa 59 D10 / K16 Pawonków Revel Runs
20. Boroja Drago - D10 / M40 POL Tychy 40-latek TYCHY
21. Brożek Tereska - D10 / K16 POL Tychy Warsztat Formy
22. Chochół Jacek - D10 / M16 POL Tychy Różowe unicorny
23. Cichoń Agata 38 D5 / K40 Pawonków
24. Cichoń Jolanta 64 D10 / K40 Pawonków Klub Sportowy Runners
25. Cieśla Ewelina 27 D5 / K16 Pawonków Revel Runs
26. Cieślak Ryszard 7 D5 / M16 Pawonków Revel Runs
27. Cieślik Paulina 74 D10 / K40 Pawonków Revel Runs
28. Ćwikła Grzegorz - D10 / M16 POL Katowice Real Madrid
29. Czajka Iwona 73 D10 / K40 Pawonków Klub Sportowy Runners
30. Czmok Paulina - D10 / K16 POL Tychy
31. Czypionka Żaneta - D10 / K16 POL Tychy Nessi Team
32. Czyż Jarosław 1 D5 / M16 Pawonków KS Sprint
33. Czyż Rafał 14 D5 / M40 Pawonków KS Sprint
34. Długosz Renata 68 D10 / K40 Pawonków Klub Sportowy Runners
35. Domagała Sebastian 2 D5 / M16 Pawonków Revel Runs
36. Drozd Halina 35 D5 / K40 Pawonków Klub Sportowy Runners
37. Drozd Paulina 34 D5 / K40 Pawonków KS Sprint
38. Dudek Władysław 41 D10 / M16 Pawonków
39. Dziedzic Stanisław 45 D10 / M16 Pawonków Revel Runs
40. Dziki Ewa - D10 / K16 POL Bielsko-Biała BB RUNNERS
41. Ficek Sebastian - D10 / M40 POL Bieruń RunStunt
42. Frąckowiak Rafał 21 D5 / M40 Pawonków
43. Fryt Marcin - D10 / M16 POL Mysłowice FRYTKA TEAM
44. Fundowicz Łukasz - D10 / M40 POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
45. Gajewska Magdalena - D5 / K16 POL Katowice
46. Gajewski Marek - D10 / M16 POL Katowice
47. Giedwiłło Marta - D10 / K16 POL Tychy Nessi Team
48. Gil Urszula 30 D5 / K16 Pawonków
49. Godyla Sebastian - D10 / M16 POL Tychy TOP-THIMM
50. Goj Adrian - D10 / M16 POL Tychy
51. Goj Hanna - D10 / K40 POL Mysłowice Mors Hubertus
52. Golba Ryszard - D10 / M40 POL Tychy Vikingi Training Center
53. Golonka Marek - D10 / M40 POL Mysłowice Rozbiegane mysłowice
54. Góra Wiesław 19 D5 / M40 Pawonków KS Sprint
55. Górecka-Mazur Monika - D10 / K40 POL Tychy
56. Uczestnik anonimowy - D5 / K16 POL Tychy
57. Grabowska Katarzyna - D10 / K40 POL Tychy
58. Grel Krzysztof - D10 / M16 POL Tychy
59. Grzesica Agnieszka - D10 / K16 POL Siemianowice Śląskie Mors hubertus Mysłowice
60. Hadam Przemek - D10 / M16 POL Tychy Mela team
61. Helios Aleksandra - D10 / K40 POL Tychy
62. Hermann Matthias - D10 / M40 POL Katowice
63. Iglikowska-Plewniak Grażyna - D10 / K40 POL Tychy 40-latek Tychy
64. Jackowski Jakub - D10 / M16 POL Tychy
65. Janiak Józef 5 D5 / M16 Pawonków KS Sprint
66. Janik Sylwia - D10 / K16 POL Bieruń
67. Jasińska-Sikora Anna - D5 / K40 POL Chorzów
68. Uczestnik anonimowy - D5 / M16 POL Tychy Bękarty Wódki
69. Jońca Michał - D10 / M16 POL Katowice
70. Jóźwiak Stanisław 15 D5 / M40 Pawonków Revel Runs
71. Kaczor Ewa 57 D10 / K16 Pawonków Klub Sportowy Runners
72. Kaczor Paweł 42 D10 / M16 Pawonków KS Sprint
73. Kaliszewska Martyna - D10 / K16 POL Tychy
74. Kania Maciej 4 D5 / M16 Pawonków Klub Sportowy Runners
75. Kaszuba Bogdan - D10 / M40 POL Tychy 40-latek TYCHY
76. Kaszuba Grażyna - D10 / K40 POL Tychy 40-latek TYCHY
77. Kawa Joanna - D10 / K40 POL Mysłowice #Wawrzynteam
78. Uczestnik anonimowy - D10 / M16 POL Tychy
79. Klich Izabela - D10 / K16 POL Mysłowice Truchtacz Mysłowice
80. Klimasara Magdalena - D10 / K40 POL Katowice Lecymy Durś
81. Klimczok Patrycja - D10 / K40 POL Mysłowice
82. Klimowicz Sylwester - D10 / M40 POL Tychy Amator
83. Koma Anna - D10 / K40 POL Warszawa -
84. Konieczna Stanisław 12 D5 / M40 Pawonków
85. Konieczny Mirosław 9 D5 / M16 Pawonków
86. Konopka Agnieszka 65 D10 / K40 Pawonków Klub Sportowy Runners
87. Kordon Anna - D10 / K16 POL Łaziska Górne Laziskie łaziki
88. Kościańska Marta - D10 / K16 POL Katowice
89. Kostrzewa Karolina 32 D5 / K40 Pawonków Revel Runs
90. Kostrzewska Beata - D10 / K16 POL Katowice FRYTKA TEAM
91. Kostrzewski Jakub - D10 / M16 POL Katowice FRYTKA TEAM
92. Kowal Krzysztof 23 D5 / M40 Pawonków KS Sprint
93. Kowalczyk Iwona 60 D10 / K16 Pawonków
94. Kowalczyk Iwona 71 D10 / K40 Pawonków
95. Kowalczyk Tomasz - D10 / M16 POL Tychy Kafary
96. Kowalewska Renata - D10 / K16 POL Tychy
97. Kowalska Sylwia - D10 / K16 POL Tychy
98. Kowalski Marcin - D10 / M40 POL Tychy Warsztat Formy
99. Kozyra Grzegorz - D10 / M16 POL Tychy TOP-THIMM
100. Krajewski Mariusz - D10 / M40 POL Mikołów
101. Król Czesław 3 D5 / M16 Pawonków Klub Sportowy Runners
102. Krupowicz Aneta - D10 / K40 POL Mysłowice
103. Krupowicz Wiktoria - D10 / K16 POL Mysłowice
104. Krześlak Kamil - D10 / M16 POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
105. Książek Magdalena 58 D10 / K16 Pawonków
106. Książek Teresa 61 D10 / K16 Pawonków Klub Sportowy Runners
107. Kubasik Aneta - D10 / K40 POL Będzin
108. Kuczera Bernadeta - D10 / K16 POL Czernica INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM
109. Kuczera Marek - D10 / M40 POL Czernica INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM
110. Kulesza Irena 40 D5 / K40 Pawonków
111. Kurzawa Justyna - D10 / K16 POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
112. Kurzawa Łukasz - D10 / M16 POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
113. Labiak Krystian - D10 / M16 POL Katowice
114. Ledwoch Wioleta - D10 / K16 POL Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają
115. Libera Klaudia - D10 / K16 POL Jaworzno HARPAGAN BEAST
116. Łączniak Piotr - D10 / M16 POL Katowice BIEGAMY Z OSZCZEPEM
117. Łukaszewski Bartosz - D5 / M16 POL Tychy
118. Majcherczyk-Psiuch Patrycja - D10 / K16 POL Tychy Biegnę byle dobiec
119. Majewska Ewelina - D10 / K16 POL Tychy 40 Latek Tychy/Vege runners
120. Maksymov Vadym - D10 / M16 POL Tychy Danone
121. Malkusz Damian - D10 / M16 POL Katowice Giszowiec Biega Razem
122. Małecki Grzegorz - D10 / M40 POL Tychy
123. Marczak Roman 8 D5 / M16 Pawonków
124. Marszałek Grażyna 76 D10 / K40 Pawonków
125. Maszczyńska-Skalik Ania - D10 / K16 POL Tychy
126. Matysiak Damian 17 D5 / M40 Pawonków Revel Runs
127. Matysiak Tomasz 48 D10 / M40 Pawonków Revel Runs
128. Mazur Krzysztof - D10 / M40 POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
129. Mazur Krzysztof 10 D5 / M16 Pawonków KS Sprint
130. Mazurkiewicz Alicja 26 D5 / K16 Pawonków Revel Runs
131. Mendrela Katarzyna - D10 / K16 POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
132. Michalska Ewa - D5 / K16 POL Tychy Mela team
133. Moskwa Przemysław - D10 / M40 POL Tychy Wkurw_Team
134. Mroskowiak Marcin - D5 / M16 POL Katowice Biegamy z Oszczepem
135. Mucha Alicja 39 D5 / K40 Pawonków Revel Runs
136. Muszyńska Joanna - D10 / K16 POL Tychy 40-latek Tychy
137. Naleźniak Bernadetta - D10 / K40 POL Tychy 40-latek TYCHY
138. Nawrot Czesław 6 D5 / M16 Pawonków Revel Runs
139. Nędza Konrad - D10 / M16 POL Bobrek
140. Niska Agnieszka - D5 / K16 POL Chorzów
141. Nykiel Marlena - D10 / K16 POL Mysłowice
142. Olbrych Monika - D10 / K16 POL Mysłowice Mors Hubertus Myslowice
143. Olszak Anna - D10 / K16 POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
144. Orliński Łukasz - D10 / M16 POL Tychy
145. Ostrowska Aleksandra - D10 / K16 POL Tychy Hager Team Sport
146. Pajer Barbara - D10 / K16 POL Tychy
147. Paluch Kamil 44 D10 / M16 Pawonków Klub Sportowy Runners
148. Panek Mateusz 51 D10 / M40 Pawonków
149. Parafiński Grzegorz - D10 / M16 POL Tychy
150. Pastuszka Artur - D10 / M16 POL Bieruń RUN STUNT
151. Paszek Joanna - D10 / K16 POL Tychy
152. Paszek Przemek - D10 / M16 POL Tychy
153. Patałąg Agnieszka - D10 / K16 POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
154. Pawlak Marek - D10 / M70 POL Tychy 40-latek TYCHY
155. Piecuch Grzegorz - D10 / M16 POL Tychy Biegnę Byle Dobiec
156. Pietyra Grzegorz - D10 / M16 POL Tychy
157. Plewniak Jerzy - D10 / M40 POL Tychy 40-latek Tychy
158. Płaczek Justyna - D5 / K16 POL Chorzów
159. Polak Mateusz 11 D5 / M16 Pawonków Revel Runs
160. Polak Mieczysław 43 D10 / M16 Pawonków
161. Poloczek Tomasz - D10 / M40 POL Tychy Teampapry20
162. Połcik Justyna - D10 / K16 POL Mysłowice Frytka team
163. Powązka-Nabiałek Aleksandra - D10 / K40 POL Dąbrowa Górnicza
164. Przybyła Ewa 72 D10 / K40 Pawonków
165. Przybyła Violetta - D10 / K40 POL Tychy Nessi Team
166. Psiuch Jarosław - D10 / M40 POL Tychy
167. Ptak Kamil 49 D10 / M40 Pawonków Revel Runs
168. Ptak Łucja - D5 / K40 POL Tychy 40-latek TYCHY
169. Ptak Zdzisław - D10 / M40 POL Tychy 40-latek TYCHY
170. Rak Stanisław 53 D10 / M40 Pawonków
171. Roskowski Stanisław - D10 / M70 POL Tychy 40-latek TYCHY
172. Różycka-Fryt Katarzyna - D10 / K40 POL Mysłowice FRYTKA TEAM
173. Rudzińska Ewa - D10 / K16 POL Tychy Press Glass Biegamy i wspieramy
174. Ryniak Joanna - D10 / K40 POL Tychy 40-Latek Tychy
175. Ryniak Mariusz - D10 / M40 POL Tychy SPLA Tychy
176. Rzeszotarska Antonina - D10 / K16 POL Tychy
177. Sagan Irena - D5 / K40 POL Tychy 40-latek TYCHY
178. Sagan Marian - D5 / M70 POL Tychy 40-latek TYCHY
179. Sagan Zbigniew - D10 / M40 POL Tychy
180. Saternus Iwona - D10 / K40 POL Katowice
181. Seifert Mariusz - D5 / M16 POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
182. Serafin Natalia 29 D5 / K16 Pawonków KS Sprint
183. Sieja Zbyszek - D10 / M40 POL Piekary Śl Lecymy Durś
184. Sieka Maciej - D10 / M40 POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
185. Sieka Magdalena - D10 / K16 POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
186. Sikora Arkadiusz - D5 / M40 POL Chorzów
187. Sikora Dawid - D10 / M16 POL Tychy TOP-THIMM
188. Sikora Paulina - D5 / K16 POL Chorzów
189. Sikora Tomasz - D5 / M16 POL Chorzów
190. Sikora Tomasz - D10 / M16 POL Mysłowice
191. Sikorska Anna - D10 / K16 POL Sosnowiec Frytka Team
192. Sitarz Tomasz - D10 / M40 POL Tychy
193. Siwek Władysław 16 D5 / M40 Pawonków
194. Siwinska Gosia - D5 / K40 POL Tychy
195. Skiba Iwona 70 D10 / K40 Pawonków Klub Sportowy Runners
196. Skowron Władysław 22 D5 / M40 Pawonków Klub Sportowy Runners
197. Skowroński Szymon - D10 / M16 POL Tychy Bsfz
198. Skrzypczak Kazimierz 24 D5 / M40 Pawonków Revel Runs
199. Skrzypczak Stefania 33 D5 / K40 Pawonków
200. Słota Natalia - D10 / K16 POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
201. Słowik Jolanta 36 D5 / K40 Pawonków
202. Słowik Weronika - D10 / K16 POL Tychy Nessi Team
203. Smolej Sebastian - D10 / M40 POL Chełm Śląski
204. Sojka Sławomir - D10 / M16 POL Tychy Viking Training Center
205. Solik Marcin - D10 / M16 POL Siemianowice Śląskie Siemianowice i przyjaciele biegają
206. Sonek Gosia - D10 / K16 POL Katowice
207. Stawowski Łukasz - D10 / M16 POL Katowice
208. Strączek Grzegorz - D10 / M40 POL Siemianowice Śląskie
209. Stukator Teresa - D5 / K40 POL Tychy 40-latek TYCHY
210. Stulka Aleksandra - D5 / K40 POL Tychy 40-latek TYCHY
211. Stulka Krzysztof - D10 / M40 POL Tychy 40-latek TYCHY
212. Stysz Daria - D10 / K16 POL Świerczyniec Mors Hubertus Mysłowice
213. Stysz Fabian - D10 / M16 POL Świerczyniec Mors Hubertus Mysłowice
214. Suszczyk Monika - D10 / K40 POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
215. Świątek Edyta 25 D5 / K16 Pawonków
216. Święs Piotr - D10 / M40 POL Kobiór 40-Latek Tychy
217. Swoboda Katarzyna - D10 / K16 POL Katowice
218. Swoboda Krzysztof - D10 / M40 POL Katowice
219. Szajbel Joanna - D10 / K40 POL Katowice Parkrun Katowice
220. Szczepanik Jerzy 13 D5 / M40 Pawonków Revel Runs
221. Szewczyk Janina 28 D5 / K16 Pawonków Klub Sportowy Runners
222. Sznepka Łukasz - D10 / M16 POL Tychy ANTOM TEAM
223. Tatoń Marcin - D10 / M16 POL Tychy
224. Tatoń Marzena - D10 / K16 POL Tychy
225. Trela Krystyna - D10 / K40 POL Mysłowice Mysłowice Mors Hubertus
226. Tuleja Aleksandra - D10 / K16 POL Katowice Sayonara
227. Tyczyńska Katarzyna - D10 / K16 POL Tychy
228. Wajer Magdalena - D10 / K16 POL Mysłowice
229. Wałęsiak Jakub - D10 / M40 POL Tychy Parkrun Tychy
230. Wawro Małgorzata - D10 / K40 POL Katowice
231. Wawrzyniak Bożena 37 D5 / K40 Pawonków
232. Wicher Grzegorz - D10 / M40 POL Mysłowice
233. Wieczorek Zbigniew 50 D10 / M40 Pawonków
234. Witczak Zofia 62 D10 / K16 Pawonków KS Sprint
235. Włoka Jessica - D10 / K16 POL Katowice Biegamy z Oszczepem
236. Wojciechowska Aleksandra - D10 / K16 POL Piekary Śląskie
237. Wójcik Jarosław 47 D10 / M40 Pawonków
238. Wrona Dorota 69 D10 / K40 Pawonków Revel Runs
239. Żaczkiewicz Sylwia - D10 / K16 POL Koniecpol
240. Żak Halina 75 D10 / K40 Pawonków Revel Runs
241. Żak Stefania 63 D10 / K16 Pawonków Klub Sportowy Runners
242. Zawada Artur 54 D10 / M40 Pawonków Klub Sportowy Runners
243. Zawada Stanisław 18 D5 / M40 Pawonków Revel Runs
244. Zawora Szymon - D10 / M16 POL Tychy
245. Żebrowska Matylda - D10 / K40 POL Mysłowice MORS HUBERTUS MYSŁOWICE
246. Zięba Małgorzata 31 D5 / K40 Pawonków KS Sprint
247. Zielińska Izabela - D10 / K40 POL Tychy Biegaj z Trenerami
248. Żłobiński Adam - D10 / M40 POL Tychy
249. Żółty Dawid - D10 / M16 POL Tychy
250. Żuk Marcin - D10 / M16 POL Tychy Danone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU