II BIEG UTOPCA DLA WOŚP

Bieruń
10.01.2016

Wyniki

Bieg 17 km 17 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
JAMIŃSKI Adam
AZS AWF Katowice
634 Tychy 3:41 16.35 01:02:30.02
2
KOVAR Roman
704 Moravsky Beroun 3:50 15.74 01:05:03.45
3
BARTUŚ Adrian
234 Oświęcim 3:55 15.32 01:06:22.05
4
CZAJA Roman
8. Baza Lotnictwa Transportowego
559 Oświęcim 3:57 15.32 01:06:53.85
5
BOBLA Walenty
1SecondStudio
222 Bieruń 3:58 15.18 01:07:21.57
6
DORIGHI Wojciech
Olza Cieszyn
49 Cisownica 4:01 14.91 01:08:11.27
7
WÓJCIK Paweł
Zadyszka Oświęcim
534 Brzeszcze 4:03 14.91 01:08:38.72
8
KRUPA Przemysław
Biegiem przez Chybie
550 Mnich 4:07 14.66 01:09:45.30
9
SENDERSKI Przemysław
GLADIATORZY
66 Przytkowice 4:07 14.53 01:09:54.42
10
PIEKUT Mariusz
642 Tychy 4:08 14.53 01:10:09.17
11
KOZIARZ Przemysław
423 Jankowice 4:09 14.53 01:10:21.72
12
LIS Paweł
Kompletny amator
392 Lędziny 4:09 14.53 01:10:27.00
13
SKWORC Grzegorz
97 Siemianowice Śląskie 4:14 14.29 01:11:41.30
14
MALINA Adam
niezrzeszony
88 Bojszowy 4:14 14.17 01:11:52.69
15
MATUSZNY Marek
Olza Cieszyn
387 Dzięgielów 4:14 14.17 01:11:57.80
16
MENDECKA Michalina
MOSiR Łaziska Górne/ 1 second team
632 Łaziska Górne 4:17 14.05 01:12:37.67
17
MARTINI Dawid
Longer_7 - amator runner
58 Lędziny 4:17 14.05 01:12:41.22
18
RYSZKA Karol
Gomola Trans Airco
692 Katowice 4:17 14.05 01:12:41.42
19
KOT Remigiusz
Beskidy Tri Sport Team
86 Bielsko-Biała 4:19 13.93 01:13:11.12
20
CIENIAWSKI Piotr
286 Bytom 4:20 13.93 01:13:29.97
21
SAMBAK Tadeusz
Zadyszka Oświęcim / Parkrun Chrzanów
162 Brzeszcze 4:21 13.82 01:13:42.79
22
BROL Marcin
Sport w Wielkim Miescie
311 Katowice 4:23 13.71 01:14:14.67
23
SZCZUREK Marcin
244 Dębowiec 4:24 13.60 01:14:42.37
24
SZPAK Damian
600 Tychy 4:24 13.60 01:14:47.20
25
JANICKI Michał
90 Bytom 4:25 13.60 01:14:51.90
26
NOWORYTA Grzegorz
283 Rudze 4:25 13.60 01:14:52.22
27
WYBRANIEC Michał
245 Bieruń 4:25 13.60 01:15:01.22
28
TOPORCZYK Daniel
trend BIERUŃ
300 Tychy 4:25 13.60 01:15:04.20
29
PIEKORZ Marcin
563 Bojszowy 4:26 13.60 01:15:06.45
30
ADAMSKI Robert
315 Bieruń 4:26 13.60 01:15:06.77
31
GACEK Krzysztof
448 Wyźrał 4:26 13.60 01:15:07.92
32
FRANK Pavel
705 Moravsky Beroun 4:26 13.60 01:15:15.65
33
WARCHOLIK Marek
71 Katowice 4:28 13.49 01:15:48.52
34
DOBRZYNIECKI Tomasz
SPORTRUN TEAM
284 Tychy 4:28 13.49 01:15:53.47
35
PIEKORZ Szymon
551 Bojszowy 4:28 13.49 01:15:53.99
36
SATŁAWA Adam
Pracownia Rehabilitacji Adamed
299 Tychy 4:28 13.39 01:15:55.62
37
MARSZAŁEK Piotr
UKS ZSZ - Jedynka Jastrzębie-Zdrój
626 Marklowice Górne 4:29 13.39 01:16:00.32
38
KWAŚNIEWSKI Tadeusz
Longer_7
666 Lędziny 4:29 13.39 01:16:11.42
39
SZOZDA Arkadiusz
KB MCKiS Jaworzno
646 Jaworzno 4:31 13.28 01:16:30.72
40
URBANEK Zbigniew
anilewE, diwaD, limaK
517 Pszczyna 4:31 13.28 01:16:32.62
41
BADERA Krzysztof
masters brzeszcze
432 Jawiszowice 4:31 13.28 01:16:32.92
42
WYSŁUCH Izabela
Olza Cieszyn/LKS Pogórze
489 Skoczów 4:32 13.28 01:16:54.62
43
CIEŚLAK Bartłomiej
RUNHOGS TYCHY
329 Tychy 4:32 13.28 01:16:58.39
44
OLSZEWSKI Jarosław
Wódka Team Extreme
554 Kozy 4:33 13.18 01:17:06.50
45
SOJKA Adam
STS Biegaton Mikołów
107 Mikołów 4:33 13.18 01:17:08.12
46
GAJDA Marcin
40-latek Tychy
390 Tychy 4:34 13.18 01:17:24.99
47
GLIK Dariusz
GMINA Strzelce Opolskie
177 Szymiszów 4:34 13.18 01:17:35.99
48
JACHIMCZYK Aleksandra
parkrun Chrzanów
110 Chrzanów 4:35 13.18 01:17:40.27
49
GAWEŁ Bogdan
Festiwal Biegowy w Krynicy - Zdrój
114 Oświęcim 4:35 13.08 01:17:48.22
50
OŁOWNIA Łukasz
parkrun Chrzanów
396 Trzebinia 4:35 13.08 01:17:54.72
51
KANIA Karol
ManiacSport Team
202 Jastrzębie-Zdrój 4:36 13.08 01:18:05.82
52
STYSŁO Łukasz
377 Wola 4:37 12.98 01:18:22.09
53
KIEPIELA Dawid
Klub biegacza Fartlek
257 Jastrzębie-Zdrój 4:37 12.98 01:18:25.50
54
KAPUŚNIK Tomasz
Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
112 Czechowice-Dziedzice 4:37 12.98 01:18:28.27
55
DEJAS Tomasz
151 Wesoła 4:37 12.98 01:18:28.55
56
STOJANOWSKI Paweł
69 Tychy 4:39 12.98 01:18:47.60
57
FIDELUS Leszek
6 Chrzanów 4:39 12.88 01:18:54.92
58
GOZDEK Andrzej
parkrun Chrzanów
673 Trzebinia 4:40 12.88 01:19:14.02
59
WIECZOREK Damian
130 Katowice 4:40 12.88 01:19:14.22
60
ANTOSZ Michał
TTA Bieruń
13 Bieruń 4:41 12.88 01:19:21.10
61
KUBIS Witold
Rodzina
640 Czarków 4:41 12.78 01:19:31.22
62
KENIG Maciej
Turkucie Podjadki
268 Krzeszowice 4:42 12.78 01:19:44.00
63
MZYK Grzegorz
JCI / 40-LATEK TYCHY
555 Lędziny 4:42 12.78 01:19:44.69
64
KASTELIK Mariusz
TTA Bieruń - Parkrun Chrzanów
536 Oświęcim 4:43 12.78 01:20:03.02
65
PIECHACZEK Jacek
Stare Babice Biegają
198 Jastrzębie-Zdrój 4:45 12.69 01:20:30.12
66
PETELCZYC Piotr
322 Tychy 4:45 12.69 01:20:38.69
67
PACHURKA Ewa
271 Jarocin 4:45 12.59 01:20:44.82
68
DE PAOLA Luigi
Gruppo podistico 2000 Ruffano
668 Ruffano 4:46 12.59 01:20:48.19
69
STANIECKO Michał
437 Tychy 4:46 12.59 01:20:52.92
70
CHUDY Dawid
371 Przeciszów 4:46 12.59 01:20:54.97
71
ORKWISZEWSKA Ola
TTA
605 Bieruń 4:46 12.59 01:20:55.20
72
CZECHOWSKI Damian
Sportowe Homera
419 Bieruń 4:46 12.59 01:20:59.32
73
BORTEL Mirosław
40 latek Tychy Festiwal Biegowy Krynica
335 Tychy 4:47 12.59 01:21:04.77
74
MYCH Bartosz
57 Tychy 4:47 12.59 01:21:09.09
75
CUPIAŁ Jacek
358 Imielin 4:47 12.59 01:21:13.72
76
BRODACKI Wiesław
40-latek Tychy
134 Tychy 4:48 12.50 01:21:26.60
77
MAŁYSZ Karol
Beskidy Tri Sport Team
209 Stara Wieś 4:52 12.32 01:22:31.45
78
PAWLIK Przemysław
OKR Passionbike
381 Oświęcim 4:52 12.32 01:22:39.29
79
PYRSCH Zbigniew
40-latek Tychy
308 Tychy 4:53 12.32 01:22:47.39
80
KOŁTUN Andrzej
410 Tychy 4:53 12.32 01:22:54.19
81
GÓRSKI Jakub
RYTM - Rozbiegamy to miasto
167 Czechowice-Dziedzice 4:53 12.32 01:22:57.35
82
KIEC Mateusz
611 Bieruń 4:53 12.32 01:22:59.85
83
LACHENDRO Sławomir
Opel Active Team
85 Bieruń 4:56 12.14 01:23:45.80
84
SOWA Łukasz
306 Katowice 4:56 12.14 01:23:49.42
85
STOKFISZ Bogusław
Bieruniok
318 Bieruń 4:57 12.14 01:23:54.72
86
KATOLIK Rafał
RUNNERS ROCK
414 Tychy 4:57 12.14 01:24:03.40
87
KAMIŃSKI Piotr
FRACHT FWO POLSKA
233 Sosnowiec 4:57 12.14 01:24:06.55
88
HEJDUK Tomasz
20 Tychy 4:57 12.14 01:24:08.79
89
PANEK Krzysztof
KrisOPoranku
211 Bieruń 4:58 12.14 01:24:10.47
90
DROBNY Rafał
293 Brzeszcze 4:58 12.06 01:24:18.50
91
SWOBODA Piotr
606 Bieruń 4:58 12.06 01:24:18.72
92
BROŻEK Wojciech
41 Tychy 4:58 12.06 01:24:24.17
93
KWAŚNIEWICZ Przemysław
biegam bo chce
264 Tychy 4:59 12.06 01:24:27.39
94
NAWROCKI Tobiasz
43 Tychy 4:59 12.06 01:24:31.32
95
ZIFCAK Ondrej
698 Moravsky Beroun 4:59 12.06 01:24:34.72
96
WALKIEWICZ Marek
KS PIAST
12 Bieruń 4:59 12.06 01:24:37.05
97
MIELCZAREK Wojciech
686 Tychy 4:59 12.06 01:24:39.92
98
PODEMSKA Dominika
STS Biegaton
28 Tychy 4:60 12.06 01:24:43.55
99
FITRZYK Jakub
boss
298 Mysłowice 4:60 12.06 01:24:48.69
100
NALEPKA Zdzisław
Biegiem przez góry, bieg dla Alka
732 Sosnowiec 4:60 11.97 01:24:54.01
101
JARECKA Monika
ŚCIEŻKI BIEGOWE
137 Siemianowice Śląskie 4:60 11.97 01:24:54.95
102
MATEJEK Tomasz
Hazoki
100 Ruda Śląska 4:60 11.97 01:24:54.97
103
SĘPIOŁ Adam
95 Tychy 4:60 11.97 01:24:55.22
104
LOREK Dariusz
WAPIENICKI TEAM
148 Jasienica 5:01 11.97 01:25:03.75
105
KUBACZ Piotr
547 Mikołów 5:02 11.97 01:25:23.47
106
LANGER Filip
543 Trzebinia 5:02 11.97 01:25:28.40
107
KĘSICKI Robert
Crazy Team
296 Katowice 5:03 11.89 01:25:35.67
108
KASPRZYK Jolanta
168 Bachowice 5:03 11.89 01:25:36.12
109
STROIŃSKI Kamil
451 Tychy 5:03 11.89 01:25:40.17
110
ANCZYKOWSKI Nikodem
EKOBET BUDUJEMY FORME
382 Katowice 5:03 11.89 01:25:41.55
111
WIERZCHOWSKI Marek
sam sobie biegam
297 Będzin 5:04 11.89 01:25:52.60
112
SZKLORZ Sylwester
522 Katowice 5:04 11.89 01:25:59.30
113
KOCUR Marek
279 Bieruń 5:04 11.89 01:26:05.75
114
GĄSZCZAK Michał
RUNHOGS TYCHY
468 Tychy 5:05 11.81 01:26:10.27
115
MALEJKA Katarzyna
ADS Masna Krytyczna
236 Katowice 5:05 11.81 01:26:12.40
116
BEDNARCZYK Rafał
613 Bojszowy 5:05 11.81 01:26:16.69
117
GRALAK Adam
153 Lędziny 5:06 11.81 01:26:25.79
118
RUDZKI Tomasz
355 Bieruń 5:06 11.81 01:26:26.07
119
HAJDUK Jan
STRONG HOUSE CZELADŹ
117 Sosnowiec 5:06 11.81 01:26:30.32
120
TOMASZEWICZ Krzysztof
53 Tychy 5:06 11.81 01:26:37.65
121
MAJ Przemysław
Klub Biegacza Fartlek
255 Jastrzębie-Zdrój 5:07 11.72 01:26:45.50
122
ZJAWIONY Adam
524 Katowice 5:07 11.72 01:26:50.32
123
KACZOR Sebastian
KOCHAM CIĘ ASIU
369 Tychy 5:07 11.72 01:26:51.79
124
KASPRZAK Michał
256 Mysłowice 5:07 11.72 01:26:51.81
125
PIECZARA Krzysztof
KB MCKiS Jaworzno
690 Jaworzno 5:07 11.72 01:26:52.15
126
KOCOŃ Marcin
IRON FRIENDS
480 Tychy 5:07 11.72 01:26:56.82
127
PILSZEK Adam
IRON Friends
493 Tychy 5:08 11.72 01:26:59.59
128
PAPAŁA Leszek
158 Łaziska Górne 5:09 11.72 01:27:16.79
129
GWÓŹDŹ Andrzej
AKB Maraton Wola
304 Wola 5:09 11.72 01:27:17.77
130
SOSNA Kamil
Iabytakdalej
460 Ćwiklice 5:09 11.64 01:27:24.22
131
GOLBA Przemysław
Beskidy Tri Sport Team
184 Buczkowice 5:09 11.64 01:27:28.02
132
DZIENNY Adrian
120 Tychy 5:09 11.64 01:27:28.49
133
LENART Andrzej
BTMRUNNERS
478 Bytom 5:09 11.64 01:27:32.15
134
DUDEK Mariusz
188 Ruda Śląska 5:11 11.64 01:27:51.15
135
GABAŁA Michał
W pogoni z duchem
697 Sosnowiec 5:11 11.56 01:28:05.12
136
CZEKAJ Krzysztof
40-latek Tychy
79 Tychy 5:12 11.56 01:28:08.55
137
MIROCHA Mariusz
BESKIDY TRI SPORT TEAM
275 Kraków 5:12 11.56 01:28:09.99
138
STOJANOWSKI Dawid
RUNHOGS TYCHY
22 Tychy 5:12 11.56 01:28:11.52
139
JANUS Justyna
NIGHT RUNNERS ŚLĄSK
152 Chorzów 5:12 11.56 01:28:14.52
140
ŻOGAŁA Jan
353 Katowice 5:12 11.56 01:28:18.72
141
DOBICZEK Łukasz
512 Lędziny 5:12 11.56 01:28:21.09
142
SZĘDZIELORZ Krystian
Silesia Runners Club
399 Siemianowice Śląskie 5:12 11.56 01:28:23.97
143
KASZUBA Bogdan
40-latek Tychy SPLA
176 Tychy 5:13 11.56 01:28:26.02
144
SZCZYPKA Piotr
BIEGIEM PRZEZ CHYBIE
394 Chybie 5:13 11.49 01:28:31.42
145
KOSTYRA Dawid
Lotej...!!!
730 Bieruń 5:13 11.49 01:28:33.45
146
DEPTA Aleksnder
438 Katowice 5:13 11.49 01:28:33.80
147
PAJĄK Michał
412 Dankowice 5:14 11.49 01:28:55.59
148
CZYPEK Damian
UR MONTAŻ FIAT
173 Tychy 5:15 11.49 01:28:59.52
149
STROCZYŃSKI Paweł
106 Tychy 5:15 11.49 01:29:01.27
150
BAKALARZ Ariel
499 Jedlina 5:16 11.41 01:29:28.07
151
KANIA Artur
ManiacSport Team
373 Jastrzębie-Zdrój 5:16 11.41 01:29:29.02
152
WYRÓD Karol
Tubes International Gliwice
72 Tychy 5:16 11.41 01:29:29.80
153
SEREMAK Łukasz
282 Bieruń 5:16 11.41 01:29:31.10
154
CIEŚLAK Jakub
RUNHOGS TYCHY
35 Tychy 5:17 11.41 01:29:33.45
155
KOBAK Krzysztof
Mysłowice
262 Mysłowice 5:17 11.41 01:29:33.95
156
DRAGON Jacek
289 Łaziska Górne 5:17 11.41 01:29:40.42
157
WRÓBLEWSKA Katarzyna
60 Chorzów 5:17 11.33 01:29:46.35
158
WALKOWSKI Kamil
59 Tychy 5:17 11.33 01:29:48.00
159
MAŁEK Mirosław
WUJEK BIEGA
228 Katowice 5:17 11.33 01:29:48.32
160
NYCZ Krzysztof
538 Oświęcim 5:17 11.33 01:29:48.79
161
FĄFROWICZ Adriana
BESKIDZKA160NARATY
242 Cieszyn 5:18 11.33 01:29:51.30
162
PIECHULA Katarzyna
172 Tychy 5:18 11.33 01:29:52.47
163
PASECKA Sylwia
Night Runners Gliwice
424 Gliwice 5:18 11.33 01:29:59.55
164
KUBIAK Rafał
570 Chorzów 5:18 11.33 01:30:05.70
165
BIENIOSZEK Grzegorz
TTA BIERUŃ
55 Bieruń 5:19 11.33 01:30:06.55
166
CHWAJA Michał
parkrun Chrzanów
696 Chrzanów 5:19 11.33 01:30:09.29
167
TOMASZEWSKI Paweł
584 Tychy 5:19 11.33 01:30:11.22
168
CZAPNIK Mateusz
Bieganie - sposób na bycie lepszym
319 Tychy 5:19 11.26 01:30:20.60
169
SZUST Marek
507 Tychy 5:20 11.26 01:30:33.42
170
MARYNIOK Piotr
-
510 Katowice 5:20 11.26 01:30:35.49
171
BLACHA Marek
Laski, wino i kasyno
562 Jankowice 5:20 11.26 01:30:35.51
172
KRZCZUK Benedykt
160 Tychy 5:20 11.26 01:30:35.55
173
WITEK Jacek
OPEL ACTIVE TEAM
149 Gliwice 5:20 11.26 01:30:35.57
174
HORNIK Łukasz
411 Katowice 5:20 11.26 01:30:37.05
175
WILCZEWSKI Tomasz
JCI / 40-latek Tychy
208 Tychy 5:20 11.26 01:30:37.15
176
REPLIŃSKA Magdalena
PARKRUN CHRZANÓW
463 Trzebinia 5:21 11.26 01:30:47.59
177
KIŚLEWSKI Wojciech
Parkrun Chrzanów
503 Libiąż 5:21 11.26 01:30:50.60
178
KUŁAKOWSKI Grzegorz
W pogoni za duchem
354 Dąbrowa Górnicza 5:21 11.26 01:30:53.12
179
STEFAŃSKI Antoni
676 Lędziny 5:22 11.18 01:30:58.15
180
HABIAK Piotr
40-latek Tychy
378 Tychy 5:22 11.18 01:31:00.50
181
KNAPIK Artur
Opel Active Team
500 Zabrze 5:22 11.18 01:31:03.22
182
WITKOWSKI Maciej
402 Katowice 5:22 11.18 01:31:10.10
183
SOCHA Dorota
SPORTRUN
639 Tychy 5:23 11.18 01:31:14.62
184
ZIOŁO Paweł
Night Runners
569 Gliwice 5:23 11.18 01:31:17.90
185
DAWID Michał
40-latek Tychy
190 Tychy 5:23 11.18 01:31:18.27
186
KUBIAK Artur
81 Mysłowice 5:23 11.18 01:31:19.02
187
DOMBEK Andrzej
359 Mysłowice 5:23 11.18 01:31:20.75
188
BELOWSKI Dariusz
384 Tychy 5:23 11.18 01:31:23.92
189
FIC Roman
Irons
400 Tychy 5:23 11.18 01:31:29.39
190
KUNERT-GRUDZIEŃ Katarzyna
parkrun Chrzanów
403 Chrzanów 5:24 11.11 01:31:34.67
191
SIEŃKO Angelika
Sportowe Homera
416 Tychy 5:24 11.11 01:31:34.95
192
KROCZEK Hubert
475 Katowice 5:24 11.11 01:31:41.57
193
HAPONIUK Robert
404 Imielin 5:24 11.11 01:31:43.55
194
GRZĘDZIŃSKI Bartłomiej
Silesia Skating Team
672 Sosnowiec 5:25 11.11 01:31:48.62
195
KUDŁA Jarosław
Klub Biegacza KP/40-latek Tychy
620 Poznań 5:25 11.11 01:31:53.72
196
ZASUCHA Grzegorz
Stowarzyszenie "Puls Śląska"
415 Katowice 5:25 11.11 01:31:55.70
197
WILK Damian
Jajosty
128 Tychy 5:25 11.11 01:31:58.59
198
FIDOR Michał
RUNHOGS Tychy
19 Tychy 5:26 11.04 01:32:06.62
199
GÓRSKI Mariusz
457 Tychy 5:26 11.04 01:32:09.95
200
BOJDA Grzegorz
Wapienicki Team
326 Bielsko-Biała 5:26 11.04 01:32:15.89
201
NOWOTARSKI Michał
testyoutdoorowe.pl
401 Pszczyna 5:27 11.04 01:32:23.60
202
SŁONKA Sebastian
155 Bielsko-Biała 5:27 11.04 01:32:27.62
203
BIENIOSZEK Dariusz
Laski, wino i kasyno
560 Jankowice 5:27 11.04 01:32:29.09
204
ŁAGOSZ Katarzyna
CA AKTYWNI CA BROKER
398 Tychy 5:27 11.04 01:32:33.00
205
SOIŃSKI Artur
325 Tychy 5:27 11.04 01:32:34.95
206
ZIĘBA Łukasz
RUNHOGS TYCHY
341 Tychy 5:28 10.97 01:32:42.99
207
PIJANOWSKI Leszek
521 Katowice 5:28 10.97 01:32:46.55
208
WYKRĘT Kamil
Drużyna A :)
477 Porąbka 5:29 10.97 01:33:04.80
209
SOSNA Kazimierz
15 Jedlina 5:30 10.97 01:33:14.47
210
BROMBOSZCZ Karol
Truchtacz-Mysłowice
436 Katowice 5:30 10.90 01:33:20.87
211
MICHALAK Mirosław
337 Inowrocłąw 5:30 10.90 01:33:21.89
212
BROŃKA Dawid
Andrychów <3 running
545 Andrychów 5:30 10.90 01:33:22.67
213
WÓJCIK Dawid
Andrychów Running
548 Andrychów 5:30 10.90 01:33:23.50
214
ŻOŁNECZKO Marcin
303 Racibórz 5:30 10.90 01:33:25.99
215
KUBACZKA Adam
NIGHT RUNNERS ŚLĄSK
288 Katowice 5:31 10.90 01:33:36.29
216
GORAUS Kamil
ADS MASNA KRYTYCZNA
224 Ruda Śląska 5:31 10.90 01:33:41.32
217
NIEMCZOK Daniel
338 Imielin 5:32 10.83 01:33:56.62
218
HUMPA Filip
687 Katowice 5:32 10.83 01:33:58.80
219
FOJCIK Asia
608 Rybnik 5:32 10.83 01:34:01.32
220
KURAS Katarzyna
413 Chełmek 5:33 10.83 01:34:04.69
221
SOBCZAK Adam
157 Tychy 5:33 10.83 01:34:07.30
222
MASIALSKA Magdalena
641 Podolsze 5:33 10.83 01:34:08.45
223
DZIUBDZIELA Marcin
689 Katowice 5:33 10.83 01:34:08.97
224
IWAŃSKI Ireneusz
www.libelle.pl
452 Bieruń 5:33 10.83 01:34:09.92
225
MIERNIK Piotr
46 Bieruń 5:33 10.83 01:34:13.02
226
KLIMA Michał
TTA Bieruń
4 Bieruń 5:33 10.83 01:34:15.27
227
CIENIECKA Ewelina
586 Wola 5:33 10.83 01:34:16.30
228
LUBOWICKA Anna
40 - latek Tychy
530 Tychy 5:33 10.83 01:34:17.72
229
CICHOŃ Kinga
Zadyszka Oświęcim
446 Oświęcim 5:33 10.83 01:34:18.15
230
BUDA Michał
Night Runners Slonsk
516 Pszczyna 5:34 10.83 01:34:28.79
231
SIWIRSKI Michał
474 Zabrze 5:34 10.76 01:34:30.50
232
KUMIĘGA Joanna
454 Mysłowice 5:34 10.76 01:34:35.82
233
PAŹDZIOREK Adam
STS Biegaton Mikołów
287 Mikołów 5:35 10.76 01:34:39.30
234
KUROWSKI Michał
Night Runners Gliwice
735 Ruda Śląska 5:35 10.76 01:34:48.35
235
WOJDA Maksymilian
604 Oświęcim 5:36 10.76 01:35:00.65
236
PORĘBSKI Marek
10 5:36 10.76 01:35:01.19
237
KWIEK Maciej
496 Tychy 5:36 10.76 01:35:01.89
238
SZCZEPANIAK Paweł
HARRISDENT
462 Tychy 5:36 10.76 01:35:02.90
239
BIELAK Sławomir
LOTOMY DURCH
31 Bieruń 5:36 10.76 01:35:03.82
240
MIERNIK Sara
SKB "Waluś"
47 Bieruń 5:36 10.76 01:35:04.25
241
CHŁAP Elżbieta
doliniarze.com
332 Katowice 5:36 10.76 01:35:05.10
242
WÓJCIK Justyna
587 Brzeszcze 5:36 10.69 01:35:07.52
243
RYBARZ Artur
JAKOŚ LECI
368 Brzeszcze 5:37 10.69 01:35:20.55
244
SIKORSKI Piotr
WF SportRun Team
491 Tychy 5:37 10.69 01:35:28.32
245
CZYSZCZOŃ Wojciech
TTA Bieruń
135 Bieruń 5:38 10.69 01:35:34.35
246
JAWORSKI Maciej
526 Tychy 5:38 10.69 01:35:41.72
247
NOWAK Renata
niezrzeszona
109 Poręba Wielka 5:39 10.63 01:35:51.79
248
GRANICA Dani
Virtual Runner Club
476 Cieszyn 5:39 10.63 01:35:54.49
249
STEC Mariusz
Beskidy Tri Sport Team
366 Szczyrk 5:40 10.63 01:36:14.02
250
REINERT Aleksandra
169 Pszczyna 5:40 10.56 01:36:18.12
251
DREWUSZEWSKI Maciej
333 Pławniowice 5:41 10.56 01:36:31.82
252
MARSZAŁEK Hanna
UKS ZSZ - Jedynka Jastrzębie-Zdrój
625 Marklowice Górne 5:41 10.56 01:36:33.99
253
WOJCIESZAK Ewa
Biegiem przez góry, bieg dla Alka
731 Sosnowiec 5:42 10.56 01:36:50.62
254
PUCHAŁA Ewelina
Da Vinci Team
589 Katowice 5:43 10.49 01:36:56.77
255
NASTUŁA Mariusz
XIII
541 Bytom 5:43 10.49 01:36:57.47
256
DZIUBDZIELA Jarosław
688 Katowice 5:43 10.49 01:37:01.02
257
ZIĘBA Arkadiusz
490 Tychy 5:43 10.49 01:37:02.32
258
LUBOWIECKI Paweł
272 Tychy 5:43 10.49 01:37:02.41
259
TRZCIONKA Dawid
654 Tychy 5:43 10.49 01:37:02.75
260
SITKO Pawel
25 Katowice 5:43 10.49 01:37:07.90
261
CHWAŁEK Ewelina
Rozbiegamy to miasto Czechowice-Dziedzice
206 Bestwina 5:45 10.49 01:37:29.72
262
BIGOS Grzegorz
GRAMMI
56 Jaworzno 5:45 10.43 01:37:37.29
263
KWIECIEŃ Zbyszek
Faudana
273 Tychy 5:45 10.43 01:37:41.07
264
GIEREZ-DOBICZEK Sylwia
513 Lędziny 5:45 10.43 01:37:44.62
265
KUSAK Adam
330 Oświęcim 5:46 10.43 01:37:45.15
266
OLCZYK Cezary
374 Tychy 5:46 10.43 01:37:45.85
267
SMAGOROWICZ Artur
w pogoni za duchem
294 Sławków 5:46 10.43 01:37:46.59
268
MICHURA Daniel
344 Tychy 5:46 10.43 01:37:53.50
269
ADAMIK Magdalena
324 Tychy 5:46 10.43 01:37:53.85
270
JANUSZ Jarosław
JMJ
479 Czechowice-Dziedzice 5:46 10.43 01:37:54.39
271
BOROWSKI Jarosław
Zadyszka Oświęcim
269 Brzeszcze 5:46 10.43 01:37:59.72
272
PODZIEMSKI Michał
93 Tychy 5:46 10.43 01:38:00.60
273
LENART Adrian
BTM Runners
470 Bytom 5:47 10.43 01:38:04.72
274
LISOWSKA Joanna
STS Biegaton
232 Mikołów 5:47 10.37 01:38:07.82
275
KSEPKO Renata
WAPIENICKI TEAM
166 Bielsko-Biała 5:47 10.37 01:38:09.12
276
DUDEK Agnieszka
Night Runners
119 Ruda Śląska 5:47 10.37 01:38:10.52
277
GOŁĄBEK Agnieszka
BBL Mikołów
660 Tychy 5:48 10.37 01:38:20.77
278
KUBECZKO Andrzej
393 Wola 5:48 10.37 01:38:31.02
279
KOZIOŁ Tomasz
34 Tychy 5:49 10.37 01:38:36.07
280
GŁĄB Mariusz
IRON-FRIENDS
231 Tychy 5:49 10.37 01:38:36.35
281
BEKUS Marcin
425 Wola 5:49 10.37 01:38:41.22
282
FARON Joanna
196 Mikołów 5:49 10.30 01:38:45.30
283
FARON Piotr
TKKF HADES MIKOŁÓW
197 Mikołów 5:49 10.30 01:38:45.99
284
ŻOŁNECZKO Łukasz
104 Racibórz 5:49 10.30 01:38:49.42
285
KOST Wojciech
691 Tychy 5:50 10.30 01:38:56.42
286
GROCHOWSKI Grzegorz
Grupa Nomax
580 Piekary Śląskie 5:50 10.30 01:39:04.42
287
GOŁASZEWSKA Karolina
Warsztat Formy
372 Tychy 5:51 10.30 01:39:12.00
288
PLATA Marta
408 Bytom 5:51 10.24 01:39:19.37
289
PAWLAK Magdalena
brak
542 Chrzanow 5:51 10.24 01:39:19.60
290
SYRAKOWSKI Witold
515 Tychy 5:51 10.24 01:39:19.99
291
CHRZĄSZCZ Mirosław
ParkRun Chrzanów
651 Chrzanów 5:51 10.24 01:39:22.09
292
ŁUGOWSKA Marzena
ALPEBIKE.PL
633 Tychy 5:51 10.24 01:39:23.02
293
SPYRA Zdzisław
Śląska Oficyna Drukarska
345 Pszczyna 5:51 10.24 01:39:26.05
294
DANIELCZYK Szymon
BBL Mikołów
270 Tychy 5:52 10.24 01:39:27.92
295
MICELSKI Jacek
389 Mikołów 5:52 10.24 01:39:36.09
296
SZEWERDA Hanna
BTM Runners
629 Bytom 5:52 10.24 01:39:36.35
297
HIPNER Marcin
SPOT Pszczyna
191 Babice 5:52 10.24 01:39:37.17
298
KIJAS Marcin
571 Tychy 5:52 10.24 01:39:39.22
299
CHWAŁEK Agnieszka
Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
205 Bestwina 5:52 10.24 01:39:43.62
300
CZUBALA Michał
628 Dąbrowa Górnicza 5:53 10.24 01:39:44.17
301
ANTOSZ Patrycja
SPOT Pszczyna
637 Pszczyna 5:53 10.24 01:39:44.92
302
PASTERNAK Krystian
443 Tychy 5:53 10.24 01:39:52.55
303
KLUSKA Krzysztof
575 Tychy 5:54 10.18 01:40:05.15
304
HEROK Joanna
Wapienicki Team
156 Bielsko-Biała 5:55 10.18 01:40:21.82
305
KUŁAKOWSKA Monika
W pogoni za duchem
113 Dąbrowa Górnicza 5:55 10.12 01:40:32.39
306
BULANDA Andrzej
292 Bieruń 5:56 10.12 01:40:37.59
307
KOLNY Łukasz
523 Tychy 5:56 10.12 01:40:43.87
308
GRZYBOWSKI Tomasz
447 Mysłowice 5:56 10.12 01:40:45.17
309
KUBICA Patrycja
Olza Cieszyn
87 Cieszyn 5:57 10.12 01:41:03.62
310
SKOTNICA Karolina
SPOT Pszczyna
216 Pszczyna 5:57 10.06 01:41:06.92
311
PORCZYŃSKA Patrycja
SPOT Pszczyna
217 Pszczyna 5:57 10.06 01:41:07.17
312
WITKOWSKA Anna
310 Zielonki 5:58 10.06 01:41:12.87
313
JAROLIM Marcin
122 Goczałkowice-Zdrój 5:58 10.06 01:41:17.00
314
DINDORF Jacek
459 Oświęcim 5:58 10.06 01:41:22.00
315
JARECKI Ryszard
171 Siemianowice Śląskie 5:58 10.06 01:41:24.32
316
MZYK Fabian
BBL MIKOŁÓW
258 Orzesze 5:60 10.00 01:41:46.22
317
WASZTYL Sylwia
amatorka
146 Bielsko-Biała 5:60 10.00 01:41:48.42
318
MUCHA Krzysztof
125 Tychy 6:01 10.00 01:42:15.79
319
JAWORSKI Grzegorz
525 Tychy 6:02 9.94 01:42:23.35
320
SĘKOWSKI Damian
WF SPORTRUN
561 Tychy 6:02 9.94 01:42:30.65
321
KOSTYRA Damian
482 Kraków 6:04 9.88 01:42:57.89
322
CZYRWIK Sabina
616 Świerczyniec 6:04 9.88 01:42:59.19
323
BUGAJSKI Artur
492 Dąbrowa Górnicza 6:05 9.88 01:43:15.60
324
DONAT Romualda
132 Żywiec 6:05 9.88 01:43:19.20
325
PONIEWIERSKA Marzena
Sie Doleci
30 Tychy 6:06 9.88 01:43:28.92
326
DZIDA Jakub
189 Pszczyna 6:06 9.83 01:43:30.97
327
PACUŁA Piotr
SPOT Pszczyna
266 Pszczyna 6:06 9.83 01:43:37.82
328
ŁATA Waldemar
116 Czeladź 6:07 9.83 01:43:51.77
329
MARCINOWSKA Marta
RUN & FUN JAWORZNO
627 Jaworzno 6:08 9.83 01:44:02.90
330
MARCINOWSKI Tomasz
RUN & FUN JAWORZNO
630 Jaworzno 6:08 9.83 01:44:03.25
331
FLASZ Mateusz
80 Będzin 6:08 9.83 01:44:05.87
332
URBANEK Malgorzata
wapienicki team
407 Bielsko-Biała 6:08 9.77 01:44:08.02
333
RAPANICZ Joanna
Turkucie Podjadki
644 Zielonki 6:08 9.77 01:44:11.87
334
KENIG Katarzyna
Turkucie Podjadki
323 Krzeszowice 6:08 9.77 01:44:12.12
335
KRYZIA Emilia
W pogoni za duchem
82 Dąbrowa Górnicza 6:09 9.77 01:44:20.20
336
KRYZIA Grzegorz
W pogoni za duchem
83 Dąbrowa Górnicza 6:09 9.77 01:44:20.42
337
KOPCZYK Krzysztof
422 Tychy 6:09 9.77 01:44:24.25
338
GRYGIEL Katarzyna
Leśne Ludki Żarki Letnisko
260 Żarki Letnisko 6:09 9.77 01:44:28.17
339
KOST Aleksandra
501 Studzionka 6:09 9.77 01:44:30.72
340
WILK Barbara
Jajosty
129 Tychy 6:11 9.71 01:44:57.90
341
STRZELECKI Andrzej
Biegaton Mikołów
263 Mikołów 6:14 9.66 01:45:43.49
342
GÓRNY Magdalena
CA AKTYWNI / CA BROKER
557 Lędziny 6:15 9.60 01:46:00.40
343
PNIOK Ania
27 Świerczyniec 6:15 9.60 01:46:09.85
344
COFAŁA Jan
Leje na Pokład
484 Tychy 6:15 9.60 01:46:13.05
345
DUDEK Dariusz
291 Bieruń 6:16 9.60 01:46:22.22
346
ŁOCHOWSKA-PIOTROWICZ Magdalena
23 Tychy 6:17 9.55 01:46:32.92
347
BANASZAK Magdalena
456 Trzebinia 6:17 9.55 01:46:35.92
348
UNIEJEWSKI Kamil
11 Wola 6:17 9.55 01:46:42.80
349
PIEKORZ Jakub
442 Tychy 6:18 9.55 01:46:53.20
350
ROZMUS Marzena
127 Bojszowy 6:19 9.50 01:47:11.12
351
PIEPRZYCA Mariusz
40 Tychy 6:20 9.50 01:47:27.15
352
HOLAK Aleksandra
453 Głębowice 6:22 9.44 01:47:58.57
353
KOLANKIEWICZ Rafał
568 Katowice 6:22 9.44 01:48:05.40
354
LUDWIG Marcin
123 Pławniowice 6:22 9.44 01:48:06.87
355
KRAL Piotr
RUNHOGS Tychy
50 Tychy 6:22 9.44 01:48:07.92
356
TARASZKA Magdalena
Turkucie Podjadki
327 Krzeszowice 6:25 9.34 01:49:00.69
357
RYPUŁA Zenon
441 Lędziny 6:25 9.34 01:49:01.27
358
NALEPA Marcin
360 Zabrze 6:27 9.34 01:49:27.15
359
NOWOŻYN Joanna
SPOT Pszczyna
458 Pszczyna 6:28 9.29 01:49:51.92
360
NOWAK Piotr
449 Tychy 6:29 9.29 01:49:58.80
361
NALEPA Marta
343 Zabrze 6:29 9.24 01:50:07.29
362
KRUK Anna
535 Lędziny 6:29 9.24 01:50:10.02
363
JAWORSKA Patrycja
201 Tychy 6:29 9.24 01:50:12.45
364
GRZEBNIEWSKA Judyta
WF Sport Run Team
602 Tychy 6:30 9.24 01:50:28.07
365
RADZIOCH Andrzej
316 Tychy 6:30 9.24 01:50:28.52
366
BROŻEK Teresa
WF SportRun Team / W pogoni za duchem
16 Tychy 6:32 9.19 01:50:54.80
367
PŁAŻYŃSKI Bartosz
W pogoni za duchem
339 Sosnowiec 6:32 9.19 01:50:55.00
368
SKRZYPCZYK Aleksandra
SPOT pszczyna
240 Pszczyna 6:33 9.19 01:51:12.49
369
ZAJĄCZKOWSKA Grażyna
KB FARTLEK
280 Bielsko-Biała 6:34 9.14 01:51:33.72
370
ZAJĄCZKOWSKI Sebastian
KB FARTLEK
281 Bielsko-Biała 6:34 9.14 01:51:33.95
371
PŁOSKONKA Dagmara
KB KP/ 40-latek Tychy
444 Tychy 6:35 9.14 01:51:51.82
372
PYRSCH Agnieszka
40-latek Tychy
307 Tychy 6:35 9.14 01:51:53.89
373
BAJURA Sara
658 Bieruń 6:37 9.09 01:52:13.70
374
ŻÓŁKIEWICZ Grzegorz
ITPunkt Active Team
553 Tychy 6:38 9.04 01:52:35.59
375
MAJERAN Iwona
163 Katowice 6:38 9.04 01:52:42.82
376
SZCZYPIÓR Roman
161 Tychy 6:38 9.04 01:52:43.02
377
KOPCZYK Katarzyna
420 Tychy 6:39 9.04 01:52:59.32
378
KLIŚ Tomasz
BESKIDY TRI SPORT TEAM
175 Bielsko-Biała 6:39 9.04 01:52:59.57
379
POKŁADNIK Agata
648 Studzionka 6:41 8.99 01:53:28.87
380
WLAZŁO Damian
Kolka Team :)
662 Tychy 6:42 8.99 01:53:41.75
381
SIEJA Tomasz
Kolka Team :)
667 Tychy 6:42 8.99 01:53:41.95
382
KUŹBIŃSKA Magdalena
248 Bieruń 6:42 8.95 01:53:47.22
383
WDOWIAK Szymon
42k.com.pl
483 Tychy 6:42 8.95 01:53:47.42
384
OSIOR Agnieszka
450 Tychy 6:42 8.95 01:53:52.75
385
BABIŃSKA Ksymena
238 Wieprz 6:45 8.90 01:54:40.67
386
MOSKWA Przemysław
598 Tychy 6:47 8.85 01:55:03.52
387
KOŁODZIEJ Wojciech
471 Tychy 6:48 8.85 01:55:21.42
388
RURARZ Aleksandra
235 Tychy 6:48 8.85 01:55:21.92
389
CZYŻEWSKI Łukasz
225 Tychy 6:48 8.85 01:55:22.40
390
GUZIK Agata
239 Andrychów 6:48 8.85 01:55:28.27
391
SUCHOŃ Tomasz, Piotr
212 Tychy 6:50 8.81 01:55:58.02
392
SITKO Dorota
24 Katowice 6:51 8.76 01:56:22.27
393
PECYNA Katarzyna
CA Aktywni CA Broker
609 Piasek 6:53 8.72 01:56:57.97
394
ŁACH Żanetta
Run & fun Jaworzno
621 Jaworzno 6:54 8.72 01:57:15.50
395
FORNAGIEL Katarzyna
21 Oświęcim 6:58 8.63 01:58:20.92
396
PASZEK Joanna
214 Tychy 7:06 8.46 02:00:30.07
397
PASZEK Paulina
487 Tychy 7:07 8.42 02:00:54.69
398
TYCZYŃSKA Paulina
182 Pogwizdów 7:20 8.17 02:04:39.09
399
MOKRY Jaroslaw
Brak
37 Bieruń 7:28 8.06 02:06:40.95
400
MAGREJAN Agnieszka
138 Tychy 7:38 7.87 02:09:45.30
401
FRYDRYSIAK Sylwia
506 Katowice 7:38 7.87 02:09:45.59
402
MIKULSKA Karolina
SKB "Waluś'
581 Bieruń 7:38 7.87 02:09:45.82
403
MAKOWSKA Agnieszka
W pogoni za duchem
340 Sosnowiec 7:39 7.87 02:09:46.35
404
LECH Aleksander
488 Mysłowice 7:39 7.87 02:09:46.95
405
MADEJ Józef
Zadyszka Oświęcim
309 Oświęcim 7:43 7.80 02:10:55.75

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU