II Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej MAM w SOBIE SIŁĘ oraz RUN for UNITY

Trzcianka, Polska
18.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Albigowska Ewa - 5km / K18 RFU5km
POL Łańcut

Zapłacone

2. Uczestnik anonimowy - 5km / M15 WPZ
POL Katowice Dom Dziecka Stanica Katowice

Zapłacone

3. Antosiewicz Adam - 5km / M18 WPZ
POL Izdebno Ośrodek Pomocy DzieckuZielone Izdebno

Zapłacone

4. Antosiewicz Ewa - 2km / K15 POL Izdebno Ośrodek Pomocy DzieckuZielone Izdebno

Zapłacone

5. Arent Adrian - 2km / M15 POL Izdebno Ośrodek Pomocy DzieckuZielone Izdebno

Zapłacone

6. Artych Julia - 2km / K11 POL Wilga Gen 3 Mariapoli Fiore

Zapłacone

7. Babula Sylwester - 5km / M18 WPZ
POL Skopanie Domy Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

8. Barski Mateusz - 5km / M15 WPZ
POL Puławy POW im. M. Konopnickiej

Zapłacone

9. Uczestnik anonimowy - 5km / K18 WPZ
POL Katowice Dom Dziecka Stanica

Zapłacone

10. Bielak Dominik - 2km / M13 POL Lublin Pogodny Dom

Zapłacone

11. Bogdanowicz Daniel - 5km / M15 WPZ
POL Kosewo DDiM SZANSA w Kosewie

Zapłacone

12. Chłopska Katarzyna - 2km / K15 POL Kwidzyn Dom dla Dzieci w Kwidzynie

Zapłacone

13. Cichecka Natalia - 2km / K15 POL Izdebno Ośrodek Pomocy DzieckuZielone Izdebno

Zapłacone

14. Dąbek Adrianna - 2km / K15 POL Kwidzyn Dom dla Dzieci w Kwidzynie

Zapłacone

15. Daszkiewicz Robert - 5km / M15 WPZ
POL Siedlce Wioska Dziecięca SOS w Siedlcach

Zapłacone

16. Długosz Armand - 5km / M18 WPZ
POL Zabrze Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży w Zabrzu

Zapłacone

17. Uczestnik anonimowy - 5km / K18 WPZ
POL Łopuszka Mała Dom dla Dzieci w Łopuszce Małej

Zapłacone

18. Duszkiewicz Łukasz - 5km / M15 WPZ
POL Skopanie Domy Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

19. Uczestnik anonimowy - 5km / K15 WPZ
POL Łopuszka Mała Dom dla Dzieci w Łopuszce Małej

Zapłacone

20. Uczestnik anonimowy - 2km / K15 POL Zabrze Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży w Zabrzu

Zapłacone

21. Uczestnik anonimowy - 2km / M9 POL Gostynin Nasz Nowy Dom w Gostyninie

Zapłacone

22. Uczestnik anonimowy - 2km / M13 POL Kosewo DDiM SZANSA w Kosewie

Zapłacone

23. Górzkowski Jacek - 5km / M18 RFU5km
POL Wilga Biegacze Wilga

Zapłacone

24. Uczestnik anonimowy - 5km / M18 WPZ
POL Łopuszka Mała Dom dla Dzieci w Łopuszce Małej

Zapłacone

25. Uczestnik anonimowy - 2km / M15 POL Izdebno Ośrodek Pomocy DzieckuZielone Izdebno

Zapłacone

26. Uczestnik anonimowy - 5km / M15 WPZ
POL Katowice Dom Dziecka Stanica Katowice

Zapłacone

27. Jędrasiak Martin - 2km / M15 POL Suchy Las brak

Zapłacone

28. Jurek Ada - 5km / K18 WPZ
POL Lublin Pogodny Dom

Zapłacone

29. Klukow Jerzy - 5km / M18 RFU5km
POL Lublin Pogodny Dom

Zapłacone

30. Kolibski Piotr - 5km / M18 WPZ
POL Puławy POW im. M. Konopnickiej

Zapłacone

31. Korchut Artur - 2km / M15 POL Lublin POW im.M. Konopnickiej

Zapłacone

32. Uczestnik anonimowy - 2km / K15 POL Gostynin

Zapłacone

33. Uczestnik anonimowy - 2km / M13 POL Zabrze Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży w Zabrzu

Zapłacone

34. Uczestnik anonimowy - 2km / K15 POL Zabrze Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży w Zabrzu

Zapłacone

35. Uczestnik anonimowy - 2km / K15 POL Zabrze Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży w Zabrzu

Zapłacone

36. Kuriata Dawid - 2km / M13 POL Skopanie Domy Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

37. Kursa Oliwier - 2km / M13 POL Lublin Pogodny Dom

Zapłacone

38. Łętek Maciej - 5km / M15 RFU5km
POL Ropczyce

Zapłacone

39. Majewska Paulina - 5km / K15 WPZ
POL Puławy POW im. M. Konopnickiej

Zapłacone

40. Uczestnik anonimowy - 2km / K15 POL Gostynin

Zapłacone

41. Marciniak Daniel - 2km / M15 POL Łaskarzew

Zapłacone

42. Mucha Martin - 5km / M15 WPZ
POL Skopanie Domy Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

43. Mucha Michał - 5km / M18 RFU5km
POL Garwolin

Niezapłacone

44. Nagadowski Jakub - 2km / M15 POL Trzcianka Gen 3 Mariapoli Fiore

Zapłacone

45. Ochla Paweł - 2km / M15 POL Pniewy

Zapłacone

46. Oleksiak Iwona - 5km / K18 RFU5km
POL Wilkowyja Victus Rębkòw

Zapłacone

47. Orchowski Kamil - 5km / M15 WPZ
POL Kosewo DDIM SZANSA w Kosewie

Zapłacone

48. Orchowski Szymon - 5km / M15 WPZ
POL Kosewo DDIM SZANSA w Kosewie

Zapłacone

49. Pasek Anna - 5km / K15 WPZ
POL Skopanie Domy Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

50. Pasek Małgorzata - 5km / K15 WPZ
POL Skopanie Domy Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

51. Paśnicka Daria - 5km / K18 RFU5km
POL Łaskarzew

Zapłacone

52. Paziewska Dominika - 2km / K15 POL Garwolin

Zapłacone

53. Paziewska Zosia - 2km / K9 POL Garwolin

Zapłacone

54. Uczestnik anonimowy - 2km / K15 POL Zabrze Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży w Zabrzu

Zapłacone

55. Pietrzyk Nataniel - 5km / M15 WPZ
POL Kwidzyn Dom dla Dzieci w Kwidzynie

Zapłacone

56. Plackowski Dawid - 2km / M13 POL Izdebno Ośrodek Pomocy DzieckuZielone Izdebno

Zapłacone

57. Plackowski Marcin - 2km / M15 POL Izdebno Ośrodek Pomocy DzieckuZielone Izdebno

Zapłacone

58. Uczestnik anonimowy - 5km / M15 WPZ
POL Łopuszka Mała Dom dla Dzieci w Łopuszce Małej

Zapłacone

59. Podhorecka Kinga - 2km / K11 POL Lublin Gen3 Lublin

Zapłacone

60. Praska Elżbieta - 5km / K18 RFU5km
POL Siedlce

Zapłacone

61. Uczestnik anonimowy - 5km / M15 RFU5km
POL Ropczyce RopczyceTheBestCity

Zapłacone

62. Rudzki Sebastian - 2km / M15 POL Izdebno Ośrodek Pomocy DzieckuZielone Izdebno

Zapłacone

63. Ruta Daniel - 2km / M13 POL Garwolin

Zapłacone

64. Ruta Dawid - 2km / M15 POL Garwolin Wilga garwolin

Zapłacone

65. Rybaczuk Adrian - 5km / M18 WPZ
POL Siedlce Wioska Dziecięca SOS Siedlce

Zapłacone

66. Ryszkowska Julia - 2km / K13 POL Lublin Gen 3 Lublin

Zapłacone

67. Stachowiak Marysia - 2km / K13 POL Lublin Pogodny Dom

Zapłacone

68. Uczestnik anonimowy - 2km / K13 POL Zabrze Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży w Zabrzu

Zapłacone

69. Stańczak Małgorzata - 2km / K15 POL Gostynin Nasz Nowy Dom w Gostyninie

Zapłacone

70. Uczestnik anonimowy - 2km / M13 POL Łopuszka Mała Dom dla Dzieci w Łopuszce Małej

Zapłacone

71. Uczestnik anonimowy - 5km / M18 WPZ
POL Łopuszka Mała Dom dla Dzieci w Łopuszce Małej

Zapłacone

72. Uczestnik anonimowy - 5km / M18 WPZ
POL Katowice Dom Dziecka Stanica Katowice

Zapłacone

73. Szeleszczuk Justyna - 2km / K9 POL Lublin Gen 3 Lublin

Zapłacone

74. Szwagierczak Damian - 5km / M18 RFU5km
POL Tarnobrzeg Domy Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

75. Szykowna Serafina - 5km / K18 WPZ
POL Garwolin

Zapłacone

76. Szykowny Beniamin - 5km / M15 WPZ
POL Garwolin

Zapłacone

77. Szynal Bartłomiej - 2km / M13 POL Izdebno Ośrodek Pomocy DzieckuZielone Izdebno

Zapłacone

78. Uczestnik anonimowy - 2km / K13 POL Gostynin Nasz Nowy Dom w Gostyninie

Zapłacone

79. Uczestnik anonimowy - 2km / M15 POL Gostynin Nasz Nowy Dom w Gostyninie

Zapłacone

80. Trybulski Sylwester - 5km / M18 WPZ
POL Grójec Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Szachach

Zapłacone

81. Turek Dominik - 5km / M15 WPZ
POL Marwica

Zapłacone

82. Turek Franciszek - 5km / M18 RFU5km
POL Zabrze Brak

Zapłacone

83. Urniaż Kamil - 5km / M15 WPZ
POL Marwica

Zapłacone

84. Wachowicz Iga - 2km / K11 POL Trzcianka Gen 3 Mariapoli Fiore

Zapłacone

85. Wachowicz Weronika - 2km / K13 POL Trzcianka Gen 3 Mariapoli Fiore

Zapłacone

86. Uczestnik anonimowy - 5km / M15 WPZ
POL Siemianowice Śląskie Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza nr 1 w Siemianowicach Śląskich

Zapłacone

87. Wierzbicki Patryk - 2km / M15 POL Kwidzyn Dom dla Dzieci w Kwidzynie

Zapłacone

88. Witek Antoni - 2km / M9 POL Skopanie Domy Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

89. Witek Paulina - 5km / K15 WPZ
POL Skopanie Domy Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

90. Włoszek Ewa - 2km / K13 POL Lublin Gen 3 Lublin

Zapłacone

91. Wołącewicz Alicja - 2km / K13 POL Lublin Gen 3 Lublin

Zapłacone

92. Wołącewicz Natalia - 2km / K9 POL Lublin Gen 3 Lublin

Zapłacone

93. Wołącewicz Weronika - 2km / K13 POL Lublin Gen 3 Lublin

Zapłacone

94. Zach Paweł - 5km / M18 RFU5km
POL Warszawa

Niezapłacone

95. Uczestnik anonimowy - 5km / M15 WPZ
POL Rakszawa Dom dla Dzieci w Rakszawie

Zapłacone

96. Uczestnik anonimowy - 5km / M15 WPZ
POL Rakszawa Dom dla Dzieci w Rakszawie

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU