II Rodzinny Mini Festiwal Biegowy Bieg Główny i Nordic Walking

Szkolna 43, Dobczyce, Polska
03.06.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Bachowicz Agnieszka - NW5 / K POL Niepołomice

Niezapłacone

Bączyński Rafał 1 BIEG 5KM / M 30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

Bałuszyński Sławomir 2 BIEG 5KM / M 40-49 POL Kraków Biegnij Tak Szybko Jakbyś Coś Ukradł :-)

Zapłacone

Banaś Adrian 3 BIEG 5KM / M 20-29 POL Wadowice

Zapłacone

Barci Dominika 4 BIEG 5KM / K 30-39 POL Kraków

Zapłacone

Bartuś Patryk 5 BIEG 5KM / M 17-19 POL Kraków

Zapłacone

Basara Bernadetta 6 BIEG 5KM / K 30-39 POL Skawina Biegam bo lubie

Zapłacone

Bidzińska Agnieszka 7 BIEG 5KM / K 30-39 POL Siepraw Sieprawska Piątka

Zapłacone

Bielska Angelina 8 BIEG 5KM / K 30-39 POL Kraków

Zapłacone

Bierówka Bartłomiej 9 BIEG 5KM / M 17-19 Myślenice

Zapłacone

Blak Izabela 10 BIEG 5KM / K 30-39 POL Czechowka Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Błaszczak Magdalena 11 BIEG 5KM / K 30-39 Dziekanowice

Zapłacone

Bochenek Marek 12 BIEG 5KM / M 14-16 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Boguta Beata 13 BIEG 5KM / K 40-49 POL Kraków

Zapłacone

Boguta Maciej 14 BIEG 5KM / M 14-16 POL Kraków

Zapłacone

Boryczko-Smolik Małgorzata - NW5 / K POL Kraków

Niezapłacone

Bras Monika 15 BIEG 5KM / K 40-49 POL Brzaczowice

Zapłacone

Brózda Monika 401 NW5 / K POL Myślenice Gimnastyka Artystyczna Dobczyce

Zapłacone

Bryl Sławomir 16 BIEG 5KM / M 30-39 POL Koźmice Wielkie Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Buczko Adam 402 NW5 / M POL Kraków

Zapłacone

Bujas Agnieszka 17 BIEG 5KM / K 40-49 POL Siepraw Sieprawska Piątka

Zapłacone

Bukowska Elżbieta 18 BIEG 5KM / K 40-49 POL Krakow Bukowszczaki Team

Zapłacone

Bukowska Paulina 403 NW5 / K POL Krakow Bukowszczaki Team

Zapłacone

Bukowski Dawid 19 BIEG 5KM / M 14-16 POL Zdzięsławice Bukowszczaki Team

Zapłacone

Bukowski Piotr 20 BIEG 5KM / M 40-49 POL Zdzięsławice Bukowszczaki Team

Zapłacone

Bularz Leszek 21 BIEG 5KM / M 40-49 POL Skawina

Zapłacone

Butryn Wojciech 22 BIEG 5KM / M 40-49 POL Kraków Es-System Running Team

Zapłacone

Bystrzycki Piotr 23 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków

Zapłacone

Bzukała Janusz 24 BIEG 5KM / M 40-49 POL Kraków Zabierzów Biega

Zapłacone

Caban Helena 404 NW5 / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

Cabon Tomasz 25 BIEG 5KM / M 30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

Celary Karolina 26 BIEG 5KM / K 30-39 POL Tomaszkowice Adam Czerwiński Team

Zapłacone

Chanek Robert 27 BIEG 5KM / M 30-39 POL Dobczyce #adamczerwińskiteam

Zapłacone

Chorobik Monika 28 BIEG 5KM / K 20-29 POLSKA Bieńkowice Active Academy

Zapłacone

Chwaja Marcin 29 BIEG 5KM / M 30-39 POL Jasienica

Zapłacone

Ciapa Fabian 30 BIEG 5KM / M 20-29 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Cichoń Konrad 31 BIEG 5KM / M 20-29 POL Skawina

Zapłacone

Cichoń Marek 32 BIEG 5KM / M 50-59 POL Skawina

Zapłacone

Cichoń Paweł 33 BIEG 5KM / M 30-39 POL Gdów Gdów Proud Runners

Zapłacone

Ciebień Marcin 34 BIEG 5KM / M 30-39 POL Wieliczka

Zapłacone

Cierpiałek Jakub 35 BIEG 5KM / M 30-39 POL Inwałd

Zapłacone

Ciszek Katarzyna 36 BIEG 5KM / K 20-29 POL Kraków

Zapłacone

Ciszek Paulina 37 BIEG 5KM / K 20-29 POL Krakow

Zapłacone

Ciuła Tomasz 38 BIEG 5KM / M 30-39 POL Krakow Rebellion of Free Runners

Zapłacone

Cyankiewicz Agnieszka 405 NW5 / K POL Kraków Kijanki

Zapłacone

Cyankiewicz Anna 406 NW5 / K POL Kraków

Zapłacone

Czerwiński Adam - BIEG 5KM / M 30-39 POL Czasław Max-Fliz Ekspedycja

Niezapłacone

Czyszczoń Bogdan 39 BIEG 5KM / M 40-49 POL Wieliczka

Zapłacone

Dańda Dominik 40 BIEG 5KM / M 30-39 POL Stojowice Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Danek Roksana 41 BIEG 5KM / K 20-29 POL Kraków

Zapłacone

Daniec Maria 42 BIEG 5KM / K 40-49 Bochnia Bochnia Biega

Zapłacone

Daniel Lidia 407 NW5 / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

Danys Emil 408 NW5 / M POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

Danys Helena 409 NW5 / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

Daraż Małgorzata 43 BIEG 5KM / K 20-29 POL Dzielec

Zapłacone

Dębski Bartłomiej 44 BIEG 5KM / M 20-29 POL Dobczyce

Zapłacone

Dec Jacek 45 BIEG 5KM / M 40-49 POL Kraków

Zapłacone

Dobosz Konrad 46 BIEG 5KM / M 20-29 POL Siepraw

Zapłacone

Dominik Paulina 47 BIEG 5KM / K 30-39 POL Wiśniowa

Zapłacone

Dominik Zuzanna 48 BIEG 5KM / K 30-39 POLSKA Dobczyce

Zapłacone

Drab Bogdan 49 BIEG 5KM / M 30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

Drab Magdalena 50 BIEG 5KM / K 20-29 POL Kraków TS Wisła Masters Kraków

Zapłacone

Drzymała Tomasz 51 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków

Zapłacone

Drzyzga-Błaszczyk Anna 52 BIEG 5KM / K 30-39 POL Skrzynka Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Dudzik Ewelina 53 BIEG 5KM / K 20-29 POL Dobczyce

Zapłacone

Dudzik Krzysztof 54 BIEG 5KM / M 20-29 POL Raciechowice Luzacy

Zapłacone

Dybek Jan 55 BIEG 5KM / M 60-99 POL Czernichów 1949

Zapłacone

Dybek Mateusz 56 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków Kinesis Fizjoterapia

Zapłacone

Dyduła Julia 57 BIEG 5KM / K 14-16 POL Krzyszkowice

Zapłacone

Dyduła Magdalena 58 BIEG 5KM / K 40-49 POL Krzyszkowice

Zapłacone

Dzieciuchowicz Michał 59 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków

Zapłacone

Dziedzic-Wójtowicz Agnieszka 60 BIEG 5KM / K 40-49 POL Targowisko

Zapłacone

Dziewońska Katarzyna 61 BIEG 5KM / K 14-16 POL Nowa Wieś

Zapłacone

Dziura Maciej 62 BIEG 5KM / M 40-49 POL Dziekanowice

Zapłacone

Elżbieciak Łukasz 410 NW5 / M POL Lachowice Mocni Pomocni

Zapłacone

Fijał Tomasz - BIEG 5KM / M 30-39 POL Siepraw

Niezapłacone

Fikas Krzysztof 63 BIEG 5KM / M 50-59 POL Myślenice

Zapłacone

Frączek Krzysztof 64 BIEG 5KM / M 30-39 POL Borzęta Kraków Airport Running Team

Zapłacone

Franiek Łukasz 65 BIEG 5KM / M 30-39 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Franiek Marta 66 BIEG 5KM / K 40-49 POL Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

Fudali Jakub 67 BIEG 5KM / M 17-19 POL Kraków Runonline.pl

Zapłacone

Furtak Dorota 411 NW5 / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

Furtak Franciszek 412 NW5 / M POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

Garb Marcin 68 BIEG 5KM / M 40-49 POL Kraków Garb Extreme Team

Zapłacone

Garzeł Grzegorz 69 BIEG 5KM / M 40-49 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

Gawęda Beata 70 BIEG 5KM / K 40-49 POL Koźmice Małe Małokoźmiccy Biegacze

Zapłacone

Gaweł Bogdan 71 BIEG 5KM / M 60-99 POL Oświęcim-Zaborze Festiwal Biegowy W Krynicy-Zdrój

Zapłacone

Gawin Katarzyna 72 BIEG 5KM / K 30-39 POL Stadniki

Zapłacone

Gawin Wiktoria 73 BIEG 5KM / K 14-16 POL Stadniki

Zapłacone

Gawlik Irena 413 NW5 / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

Gawłowicz Bartłomiej 74 BIEG 5KM / M 20-29 POL Bochnia Nauka Biega

Zapłacone

Gawron Bogdan 75 BIEG 5KM / M 30-39 POL Limanowa Brygada Beskidów

Zapłacone

Gawron Janusz 76 BIEG 5KM / M 20-29 POL Limanowa Brygada Beskidów

Zapłacone

Głowacz Stanisława 414 NW5 / K POL Jachówka

Zapłacone

Gołąb Paweł 77 BIEG 5KM / M 17-19 POL Żmiąca

Zapłacone

Gorączko Jadwiga 415 NW5 / K POL Myślenice

Zapłacone

Grandys Konrad 78 BIEG 5KM / M 20-29 POL Dobczyce

Zapłacone

Gratka Beata 79 BIEG 5KM / K 40-49 POL Kojszówka 1974

Zapłacone

Gratka Mirosław 416 NW5 / M POL Kojszówka 1973

Zapłacone

Grendzisz Lidia - NW5 / K POL Kraków Kijanki

Niezapłacone

Grzegorzak Wojciech 80 BIEG 5KM / M 30-39 POL Niepołomice Grubsonbiega

Zapłacone

Grzesiek Anna 81 BIEG 5KM / K 20-29 POL Babica

Zapłacone

Grzybczyk Maciej 82 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków

Zapłacone

Grzybek Dawid 83 BIEG 5KM / M 20-29 POL Czasław luzacy

Zapłacone

Grzywacz Wiesław - BIEG 5KM / M 50-59 PCN Rheda-Wd LG-BURG-WIEDENBRÜCK

Niezapłacone

Guśpiel Radosław 84 BIEG 5KM / M 20-29 POL Kraków

Zapłacone

Hadzik Tomasz 85 BIEG 5KM / M 20-29 POL Katowice 1990

Zapłacone

Halota Izabella 417 NW5 / K POL Kraków Kijanki

Zapłacone

Hanusiak Jacek - BIEG 5KM / M 20-29 POL Tokarnia Beskid Tokarnia

Niezapłacone

Herc Joanna 86 BIEG 5KM / K 30-39 POL Kraków

Zapłacone

Hodurek Stanisław 87 BIEG 5KM / M 50-59 POL Myślenice

Zapłacone

Hołda Agnieszka 88 BIEG 5KM / K 20-29 Jastrzębia

Zapłacone

Hujdus Monika 418 NW5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

Huszlak Marta 89 BIEG 5KM / K 40-49 POL Kraków

Zapłacone

Jagieła-Kurtyka Renata 90 BIEG 5KM / K 40-49 POL Kraków Es-System Running Team

Zapłacone

Jakubiec Sebastian 91 BIEG 5KM / M 30-39 Kokotów

Zapłacone

Janiak Mariusz 92 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków

Zapłacone

Janiec Małgorzata 93 BIEG 5KM / K 30-39 POL Wieliczka #adamczerwinskiteam

Zapłacone

Janiszewski Marcin 94 BIEG 5KM / M 40-49 POL Kraków

Zapłacone

Janus Marta 95 BIEG 5KM / K 40-49 POL Koźmice Małe Małokoźmiccy Biegacze

Zapłacone

Janus Michał 96 BIEG 5KM / M 14-16 POL Koźmice Małe Małokoźmiccy Biegacze

Zapłacone

Jaros Kajetan 97 BIEG 5KM / M 17-19 Myślenice

Zapłacone

Jarząbek Małgorzata 419 NW5 / K POL Dobczyce Kózki

Zapłacone

Jasińska Stanisława 420 NW5 / K POL Kraków Bukowszczaki Team

Zapłacone

Jędrzejewski Włodek 421 NW5 / M POL Kraków Nowohucki Kombinat Sportowy

Zapłacone

Job Mateusz 98 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

Jop Dorota 99 BIEG 5KM / K 40-49 POL Skawina

Zapłacone

Jura Maciej 100 BIEG 5KM / M 20-29 POL Nowy Sącz Itmbw Kraków

Zapłacone

Kaczmarczyk Marta 102 BIEG 5KM / K 30-39 POL Brzączowice

Zapłacone

Kaczmarczyk Marta 101 BIEG 5KM / K 30-39 POL Kraków

Zapłacone

Kaczmarczyk Michał 103 BIEG 5KM / M 30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

Kaczmarek Magdalena - BIEG 5KM / K 20-29 POL Wieliczka 1990

Niezapłacone

Kaczmarski Robert 104 BIEG 5KM / M 30-39 POL Dobczyce Es-System Running Team

Zapłacone

Kądziela Malwina 105 BIEG 5KM / K 30-39 POL Kraków

Zapłacone

Kądziela Paulina 106 BIEG 5KM / K 30-39 POL Kraków

Zapłacone

Kałuża Urszula 422 NW5 / K POL Kraków Kijanki

Zapłacone

Kamińska Joanna 107 BIEG 5KM / K 40-49 POL Wieliczka Ukslider

Zapłacone

Kanik Bogusław 108 BIEG 5KM / M 30-39 POLSKA Dobczyce

Zapłacone

Kaptur Magda 109 BIEG 5KM / K 40-49 POL Kraków 2PL

Zapłacone

Karcz Barbara - BIEG 5KM / K 30-39 POL Kornatka Dzieło Pomocy Św. Ojca Pio

Niezapłacone

Kasza Gabriela 110 BIEG 5KM / K 14-16 POL Dobczyce

Zapłacone

Kasza Jarosław - BIEG 5KM / M 40-49 POL Dobczyce

Niezapłacone

Kędziora Wioletta 111 BIEG 5KM / K 40-49 POL Zagórzyce Dworskie

Zapłacone

Klemensiewicz Paweł 112 BIEG 5KM / M 30-39 POL Wiśniowa

Zapłacone

Klich Tomasz 113 BIEG 5KM / M 20-29 POL Bodzanów

Zapłacone

Klinowski Mariusz 114 BIEG 5KM / M 40-49 POL Skawina Mini Poland Team

Zapłacone

Kniaziowski Paweł 115 BIEG 5KM / M 40-49 POL Bochnia Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Koczwara Justyna 116 BIEG 5KM / K 30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

Kołodziej Robert 117 BIEG 5KM / M 40-49 POL Dobczyce

Zapłacone

Kordowska Bogusława 423 NW5 / K POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

Kordowski Piotr 424 NW5 / M POL Kraków Nordic Walking Poland

Zapłacone

Korus Magdalena 118 BIEG 5KM / K 30-39 POL Borzeta Riders & Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta

Zapłacone

Korus Piotr 119 BIEG 5KM / M 30-39 POL Borzęta Riders & Runers Team Stajnia Przylesie

Zapłacone

Kostkowski Kazimierz 120 BIEG 5KM / M 40-49 POL Dobczyce

Zapłacone

Koszut Marek 121 BIEG 5KM / M 40-49 POL Skrzynka Top-Spin Dobczycki Klub Tenisowy

Zapłacone

Kowal Sylwester 122 BIEG 5KM / M 20-29 POL Kraków Active Academy

Zapłacone

Kowalczyk Joanna 425 NW5 / K POL Kraków 1973

Zapłacone

Kowalczyk Tadeusz 426 NW5 / M POL Kraków 1954

Zapłacone

Kowalska Ana - BIEG 5KM / K 30-39 POL Poznań 1989

Niezapłacone

Kowalska Natalia 123 BIEG 5KM / K 20-29

Zapłacone

Kozień Ewa 124 BIEG 5KM / K 50-59 POL Masłomiąca

Zapłacone

Krajcer Jakub - BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków Lpp Team

Niezapłacone

Krawczyk Alina 125 BIEG 5KM / K 50-59 POL Kraków Dzielne Krawczyki

Zapłacone

Krawczyk Kamila 126 BIEG 5KM / K 30-39 POL Kraków DZIELNE KRAWCZYKI

Zapłacone

Krawczyk Natalia 127 BIEG 5KM / K 20-29 POL Krakow Dzielne Krawczyki

Zapłacone

Krawczyk Tomasz 128 BIEG 5KM / M 60-99 POL Kraków Dzielne Krawczyki

Zapłacone

Kruk Paulina 129 BIEG 5KM / K 20-29 POL Kraków Night Runners

Zapłacone

Krupowicz Tatiana 130 BIEG 5KM / K 30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

Książek Grzegorz 131 BIEG 5KM / M 40-49 POL Kraków

Zapłacone

Kubiesa Jakub 132 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

Kubiesa Patrycja 133 BIEG 5KM / K 30-39 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

Kuc Joanna 134 BIEG 5KM / K 30-39 POL Zasań

Zapłacone

Kudlik Elżbieta - NW5 / K POL Limanowa Hotel Kasztelan

Niezapłacone

Kudlik Paweł - NW5 / M POL Dobczyce Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Samo Zdrowie Sp zoo

Niezapłacone

Kupiec Renata 135 BIEG 5KM / K 30-39 POL Dziekanowice

Zapłacone

Kurek Monika 136 BIEG 5KM / K 40-49 POL Siepraw Sieprawska Piątka

Zapłacone

Kurtyka Joanna 137 BIEG 5KM / K 14-16 POL Kraków Es-System Running Team

Zapłacone

Kus Krzysztof 138 BIEG 5KM / M 20-29 POL Kobielnik Es-System Running Team

Zapłacone

Kwaśniewski Tomasz 139 BIEG 5KM / M 40-49 Kraków

Zapłacone

Kwiatkowski Jakub 140 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

Lenart Bartłomiej 141 BIEG 5KM / M 14-16 POL Brzączowice

Zapłacone

Leonarczyk Jerzy 142 BIEG 5KM / M 50-59 POL Kraków

Zapłacone

Leonarczyk Krystyna 427 NW5 / K POL Kraków

Zapłacone

Liszkowski Artur 143 BIEG 5KM / M 40-49 POL Krakow 1970

Zapłacone

Lubieniecki Maciej 144 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków LACHO TEAM

Zapłacone

Lucinski Jakub 145 BIEG 5KM / M 40-49 POL Sierakow

Zapłacone

Łaciak Marian 428 NW5 / M POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

Łaciak Władysława 429 NW5 / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

Łaski Mateusz 146 BIEG 5KM / M 20-29 POL Lanckorona

Zapłacone

Łatas Agnieszka - NW5 / K POL Kornatka

Niezapłacone

Łazarz Mateusz 430 NW5 / M POL Dobczyce Kózki

Zapłacone

Łodzińska Katarzyna 147 BIEG 5KM / K 14-16 Kraków

Zapłacone

Łoza Iwona 148 BIEG 5KM / K 20-29 POL Koźmice Wielkie

Zapłacone

Łukasik Sylwia 149 BIEG 5KM / K 20-29 POL Kraków

Zapłacone

Machnicki Maciej 150 BIEG 5KM / M 30-39 POL Dobczyce Zs W Dobczycach

Zapłacone

Machynia Rafał 151 BIEG 5KM / M 20-29 POL Kraków RUNONLINE. PL TEAM

Zapłacone

Madej-Garb Joanna 152 BIEG 5KM / K 40-49 POL Kraków Garb Extreme Team

Zapłacone

Majewska Ewa - NW5 / K POL Stróża

Niezapłacone

Majka Tomasz 153 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków Tomasz Majka

Zapłacone

Maksym Joanna - BIEG 5KM / K 40-49 POL Kra

Niezapłacone

Malara Robert 154 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków Owca Androidów

Zapłacone

Malewski Zygmunt 155 BIEG 5KM / M 60-99 POL Bochnia

Zapłacone

Malewski Zygmunt - BIEG 5KM / M 60-99 POL Bochnia

Niezapłacone

Malinowski Mateusz - BIEG 5KM / M 30-39 POL Skawina

Niezapłacone

Mamica Andrzej 156 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

Maniecka Katarzyna 431 NW5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

Marecka Zofia 157 BIEG 5KM / K 30-39 POL Kraków Lpp Team

Zapłacone

Marecki Tomasz 158 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków

Zapłacone

Maszczak Dariusz 159 BIEG 5KM / M 40-49 POL Kraków Animex

Zapłacone

Miękina Piotr 160 BIEG 5KM / M 40-49 POL Kraków

Zapłacone

Mieszczak Paweł 161 BIEG 5KM / M 20-29 POL Żywiec

Zapłacone

Miłowska Katarzyna 162 BIEG 5KM / K 30-39 POL Kraków

Zapłacone

Miłowski Łukasz 163 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków Intelli One Łukasz Miłowski

Zapłacone

Misiak Paulina 164 BIEG 5KM / K 30-39 POL Tomaszkowice

Zapłacone

Mistarz Dorota 432 NW5 / K POL Dobczyce Małopolskie Stowarzyszenie Nordic Walking

Zapłacone

Mitura-Tokarz Magdalena - BIEG 5KM / K 30-39 Kraków

Niezapłacone

Mleko Roman 165 BIEG 5KM / M 50-59 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

Modlińska Sylwia 166 BIEG 5KM / K 20-29 POL Pajęczno

Zapłacone

Motłoch Piotr 167 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków

Zapłacone

Murzyn Anna 433 NW5 / K POL Dobra Gimnastyka Artystyczna Dobczyce

Zapłacone

Murzyn Jacek 168 BIEG 5KM / M 30-39 POL Dobczyce Es-System Running Team

Zapłacone

Murzyn Jolanta 434 NW5 / K POL Dobra Gimnastyka Artystyczna Dobczyce

Zapłacone

Murzyn Karolina 435 NW5 / K POL Dobra Gimnastyka Artystyczna Dobczyce

Zapłacone

Musiał Anna 169 BIEG 5KM / K 30-39 POLSKA Kraków Adam Czerwiński Team

Zapłacone

Musiał Witold 170 BIEG 5KM / M 40-49 POLSKA Kraków Adam Czerwiński Team

Zapłacone

Mynarski Damian 171 BIEG 5KM / M 20-29 POL Krakow

Zapłacone

Nabielec Joanna 172 BIEG 5KM / K 30-39 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

Nieszkowiecki Dominik 173 BIEG 5KM / M 20-29 POL Wieliczka Uks Lider

Zapłacone

Nosal Elżbieta 436 NW5 / K POL Dobczyce Małopolskie Stowarzyszenie Nordic Walking

Zapłacone

Nowak Katarzyna 174 BIEG 5KM / K 30-39 POL Niepołomice

Zapłacone

Nowak Monika 175 BIEG 5KM / K 20-29 POL Wieliczka Luzacy

Zapłacone

Nowak Sławomir 176 BIEG 5KM / M 30-39 POL Niepołomice

Zapłacone

Nowakowski Mariusz 177 BIEG 5KM / M 40-49 POL Dobczyce Dobczyce I Okolice W Drodze Na Marsa

Zapłacone

Ogiński Piotr 178 BIEG 5KM / M 40-49 POL Bochnia "Oginki Biegają"

Zapłacone

Opałek-Bassara Anna 437 NW5 / K POL Dobczyce Małopolskie Stowarzyszenie Nordic Walking

Zapłacone

Opryszek Bogusław 179 BIEG 5KM / M 50-59 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

Oskwarek Dominik 180 BIEG 5KM / M 17-19 POL Trzebunia Zs Dobczyce

Zapłacone

Ostafin Szymon - BIEG 5KM / M 20-29 POL Trzebunia

Niezapłacone

Ostrowski Tomasz 181 BIEG 5KM / M 20-29 POL Bolmin

Zapłacone

Pabian Lena 182 BIEG 5KM / K 14-16 POL Dziekanowice

Zapłacone

Palacz Sylwester 183 BIEG 5KM / M 30-39 POL Lanckorona

Zapłacone

Pamuła Wojciech 184 BIEG 5KM / M 40-49 POL Kraków Dream Team

Zapłacone

Panocha Joanna 185 BIEG 5KM / K 30-39 POL Kraków #ACTeam

Zapłacone

Panuś Kamila 186 BIEG 5KM / K 30-39 POL Borzęta

Zapłacone

Para Daniel 187 BIEG 5KM / M 20-29 POL Dobczyce

Zapłacone

Para Klaudia 188 BIEG 5KM / K 17-19 POL Dobczyce

Zapłacone

Para Magdalena 189 BIEG 5KM / K 20-29 POL Dobczyce

Zapłacone

Pasek Tomasz 190 BIEG 5KM / M 30-39 POL Wieliczka Eko Motel Na Wierzynka Park Pinokio

Zapłacone

Paszt Agnieszka 191 BIEG 5KM / K 30-39 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Paszt Łukasz 192 BIEG 5KM / M 20-29 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Pawlikowska-Góralik Joanna 193 BIEG 5KM / K 30-39 POL Trzemeśnia Zs Dobczyce

Zapłacone

Pawłowska Małgorzata 438 NW5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

Pawłowski Radosław 194 BIEG 5KM / M 50-59 POL Bydgoszcz JFTC SU

Zapłacone

Paździora Mariusz 439 NW5 / M POL Wadowice Wadowickie Nordic Walking

Zapłacone

Piątkowska Marta 195 BIEG 5KM / K 30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

Piechówka Bernardeta 440 NW5 / K POL Kraków Dream Team

Zapłacone

Piechowska Martyna 196 BIEG 5KM / K 17-19 POLSKA Kraków Active Academy

Zapłacone

Pierzynka Rafał 197 BIEG 5KM / M 40-49 POL Kraków

Zapłacone

Pietera Kamil 198 BIEG 5KM / M 30-39 POL Zakliczyn

Zapłacone

Pietras Mateusz 199 BIEG 5KM / M 30-39 POL Śledziejowice Lajcik Team

Zapłacone

Pilch Rafał 200 BIEG 5KM / M 30-39 POL Borzęta Es-System Running Team

Zapłacone

Piórkowska Aleksandra 201 BIEG 5KM / K 40-49 POL Biskupice #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

Piórkowski Tomasz 202 BIEG 5KM / M 40-49 POL Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

Piskorska Zofia 441 NW5 / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

Piwowarczyk Dominik 203 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków #adamczerwińskiteam

Zapłacone

Piwowarczyk Joanna 204 BIEG 5KM / K 17-19 Dobczyce Zs Dobczyce

Zapłacone

Piwowarczyk Katarzyna 205 BIEG 5KM / K 30-39 POL Mogilany Szkółka Piłkarska Borek Kraków

Zapłacone

Piwowarczyk Magdalena 206 BIEG 5KM / K 30-39 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Piwowarczyk Piotr 207 BIEG 5KM / M 20-29 Dobczyce

Zapłacone

Piwowarczyk Urszula 208 BIEG 5KM / K 30-39 Kraków

Zapłacone

Płatek Grzegorz 209 BIEG 5KM / M 30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

Płoskonka Dariusz 210 BIEG 5KM / M 30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

Płoskonka Patrycja - BIEG 5KM / K 20-29 POL Dobczyce

Niezapłacone

Pogonowski Maciej 211 BIEG 5KM / M 30-39 POL Niepołomice Allforbody

Zapłacone

Pokrywa Lucyna 442 NW5 / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

Polak Katarzyna 212 BIEG 5KM / K 20-29 POL Brzezie

Zapłacone

Popek Dominika - BIEG 5KM / K 30-39 POL Kraków

Niezapłacone

Porębski Rafał 213 BIEG 5KM / M 40-49 POL Zawada Evil Team

Zapłacone

Posiadała Marek 214 BIEG 5KM / M 40-49 Kraków

Zapłacone

Postrożna Joanna - BIEG 5KM / K 20-29 POL Kraków

Niezapłacone

Przebinda Bogdan 215 BIEG 5KM / M 50-59 POL Wołowice

Zapłacone

Przebinda Renata 216 BIEG 5KM / K 40-49 POL Wołowice

Zapłacone

Pułkowski Jakub 217 BIEG 5KM / M 30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

Pyzik Jadwiga 218 BIEG 5KM / K 30-39 POL Koźmice Wielkie Active Academy

Zapłacone

Raba Dariusz 219 BIEG 5KM / M 20-29 POL Myslenice

Zapłacone

Raba Dariusz - BIEG 5KM / M 20-29 POL Myslenice

Niezapłacone

Radoń Monika 220 BIEG 5KM / K 20-29 POL Kobielnik Es-System Running Team

Zapłacone

Radzik Stanisław 221 BIEG 5KM / M 50-59 POL Łyczanka Tkkf Uklejna Myślenice

Zapłacone

Rebilas Adam - BIEG 5KM / M 20-29 POL Nowy Wiśnicz

Niezapłacone

Regiec Agnieszka 222 BIEG 5KM / K 20-29 POL Kraków

Zapłacone

Reszka Sabina 223 BIEG 5KM / K 30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

Rogula Mariusz 224 BIEG 5KM / M 40-49 POL Dobczyce 72D Windsport Powered By Oshee

Zapłacone

Romańska Katarzyna 443 NW5 / K POL Katowice

Zapłacone

Rozwadowska Paulina 225 BIEG 5KM / K 30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

Rudzińska Elżbieta 226 BIEG 5KM / K 30-39 POL Jaroszówka

Zapłacone

Rybiec Iwona 227 BIEG 5KM / K 40-49 POL Dobczyce Emi Runners

Zapłacone

Rybiec Mateusz 228 BIEG 5KM / M 20-29 POL Dobczyce Es-System Running Team

Zapłacone

Ryś Wacław 229 BIEG 5KM / M 60-99 POL Myslenice Zarabia-Biega

Zapłacone

Sala Andrzej 444 NW5 / M POL Kojszówka Podbabiogórskie Nordic Walking

Zapłacone

Semik Justyna 445 NW5 / K POL Stryszawa Dzik LIgota

Zapłacone

Serafin Paweł 230 BIEG 5KM / M 30-39 POLSKA Siepraw Active Academy

Zapłacone

Seweryn-Woźnica Wanda 446 NW5 / K POL Księżnice

Zapłacone

Sidor Agata 231 BIEG 5KM / K 30-39 POL Myślenice

Zapłacone

Sidor Jolanta 447 NW5 / K POL Lubień

Zapłacone

Skalny Małgorzata 232 BIEG 5KM / K 40-49 POL Kraków Kinesis Fizjoterapia

Zapłacone

Skoczylas-Drzymała Natalia 233 BIEG 5KM / K 30-39 POL Kraków

Zapłacone

Skowronek Bogusława 448 NW5 / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

Skrzyńska Mariola 234 BIEG 5KM / K 30-39 POL Niepołomice Iron runners

Zapłacone

Skrzyński Rafał 235 BIEG 5KM / M 30-39 POL Niepołomice Iron runners

Zapłacone

Skuza Filip 236 BIEG 5KM / M 17-19 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Skuza Grzegorz 237 BIEG 5KM / M 40-49 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Ślęczka Elżbieta 238 BIEG 5KM / K 20-29 POL Borzęta Es-System Running Team

Zapłacone

Słonka Ewelina 449 NW5 / K POL Kraków

Zapłacone

Śmigla Katarzyna 239 BIEG 5KM / K 17-19 POL Kędzierzynka Zs Dobczyce

Zapłacone

Smolik Janusz - NW5 / M POL Kraków

Niezapłacone

Soltysik Katarzyna 240 BIEG 5KM / K 20-29 POL Czechowice-Dziedzice Forum Górski Świat

Zapłacone

Soswa Aleksandra 241 BIEG 5KM / K 30-39 POL Gdów Gdów Proud Runners

Zapłacone

Stankiewicz Bogusław 242 BIEG 5KM / M 40-49 POL Głogoczów

Zapłacone

Stępniewska-Włoch Sandra 243 BIEG 5KM / K 20-29 POL Wieliczka

Zapłacone

Sternal Józef 244 BIEG 5KM / M 30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

Sternal Renata 245 BIEG 5KM / K 30-39 POL Skrzynka

Zapłacone

Stolarska Agata 246 BIEG 5KM / K 30-39 POL Kraków PUNCHER

Zapłacone

Stolarski Sławomir 247 BIEG 5KM / M 40-49 POL Kraków PUNCHER

Zapłacone

Struzik Monika 248 BIEG 5KM / K 30-39 POL Kraków Es-System Running Team

Zapłacone

Strzępek Aneta 249 BIEG 5KM / K 20-29 POL Włosań

Zapłacone

Strzępek Mariola 250 BIEG 5KM / K 20-29 POL Włosań

Zapłacone

Sulka Wioletta 450 NW5 / K POL Stryszawa Mocni Pomocni

Zapłacone

Sułkowski Rafał - BIEG 5KM / M 17-19 POL Limanowa

Niezapłacone

Sułkowski Wojciech 251 BIEG 5KM / M 40-49 POL Limanowa Limanowa Biega

Zapłacone

Surmacz Tomasz 252 BIEG 5KM / M 20-29 POL Dobczyce

Zapłacone

Surowiec Dariusz 253 BIEG 5KM / M 50-59 POL Wieliczka ACTeam.

Zapłacone

Surowiec Krystyna 451 NW5 / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

Suś Katarzyna 452 NW5 / K POL Dobczyce Kózki

Zapłacone

Suś Maciej 453 NW5 / M POL Dobczyce Kózki

Zapłacone

Suś Tomasz 454 NW5 / M POL Dobczyce Kózki

Zapłacone

Świątek Joanna 254 BIEG 5KM / K 20-29 POL Kraków -

Zapłacone

Szawul Piotr 255 BIEG 5KM / M 40-49 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

Szczepańska Katarzyna 455 NW5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

Szczepański Stanisław 256 BIEG 5KM / M 30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

Szewczyk Gabriela 456 NW5 / K POL Stadniki

Zapłacone

Szklana Anita 257 BIEG 5KM / K 20-29 POL Wieprzec

Zapłacone

Szlachetka Michał 258 BIEG 5KM / M 30-39 POL Dobczyce ES -SYSTEM Running Team

Zapłacone

Szlósarczyk Krzysztof 259 BIEG 5KM / M 20-29 POL Myślenice

Zapłacone

Szlósarczyk Marek 260 BIEG 5KM / M 30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

Szot Magdalena 457 NW5 / K POL Kraków

Zapłacone

Szot Piotr 261 BIEG 5KM / M 30-39 POL Dobczyce KOZIOŁKI

Zapłacone

Szpakiewicz Jarek 262 BIEG 5KM / M 30-39 POL Myślenice

Zapłacone

Szuba Marta 458 NW5 / K POL Brzesko

Zapłacone

Szymczyna Zdzisław 263 BIEG 5KM / M 60-99 POL Kraków

Zapłacone

Tałach Jolanta 459 NW5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

Targosz Michał 264 BIEG 5KM / M 30-39 POL Krakow Roma Itmbw Krakow

Zapłacone

Tekiela Tadeusz 265 BIEG 5KM / M 60-99 POL Kraków

Zapłacone

Tkaczyk Roman 460 NW5 / M POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

Tokarz Józefa - NW5 / K POL Wrząsowice Kijanki

Niezapłacone

Tokarz Łukasz - BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków

Niezapłacone

Tokarz Wojciech 266 BIEG 5KM / M 20-29 POL Stojowice Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Tomaśko Barbara 267 BIEG 5KM / K 30-39 POL Brzączowice

Zapłacone

Tracz Aneta 268 BIEG 5KM / K 40-49 POL Niezdów Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Tracz Dariusz 461 NW5 / M POL Niezdów

Zapłacone

Tracz Sławomir 269 BIEG 5KM / M 40-49 POL Myślenice Tkkf

Zapłacone

Trojańska Wiesława 462 NW5 / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

Trojańska-Urbanik Edyta 270 BIEG 5KM / K 40-49 POL Gdów Gdów Proud Runners

Zapłacone

Trytko Łukasz 271 BIEG 5KM / M 30-39 POL Myślenice

Zapłacone

Trytko Mariusz 272 BIEG 5KM / M 30-39 POL Osieczany

Zapłacone

Trzaska Barbara 273 BIEG 5KM / K 30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

Trzaska Daniel 274 BIEG 5KM / M 30-39 POL Czechowka

Zapłacone

Trzupek Jarosław 275 BIEG 5KM / M 30-39 POL Szczyrzyc

Zapłacone

Tuleja Bogumiła 463 NW5 / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

Urbaniak Ania - BIEG 5KM / K 30-39 POL Kraków Wataha

Niezapłacone

Urgacz Piotr 276 BIEG 5KM / M 30-39 POL Zakliczyn K Myslenic

Zapłacone

Wajda Krystyna 464 NW5 / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

Warmuz Magdalena 277 BIEG 5KM / K 30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

Wąsik Magdalena 465 NW5 / K POL Gruszów

Zapłacone

Wątorek Roman 278 BIEG 5KM / M 60-99 POL Dobczyce Samorząd

Zapłacone

Wawrzusiak Dawid 279 BIEG 5KM / M 40-49 POL Brzączowice

Zapłacone

Wawrzusiak Filip 280 BIEG 5KM / M 14-16 POLSKA Brzączowice

Zapłacone

Węglarz Andrzej 281 BIEG 5KM / M 40-49 POL Dobczyce

Zapłacone

Węglarz Kamila 466 NW5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

Węglarz Małgorzata 467 NW5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

Węgrzyn Iwona 282 BIEG 5KM / K 30-39 POL Myślenice

Zapłacone

Wiechniak Magdalena 468 NW5 / K POL Brzączowice

Zapłacone

Wierzba Kornelia 469 NW5 / K POL Dobczyce Kózki

Zapłacone

Wierzba Michał 283 BIEG 5KM / M 17-19 Dobczyce

Zapłacone

Wierzba Piotr 470 NW5 / M POL Dobczyce Kózki

Zapłacone

Wincencik Joanna 284 BIEG 5KM / K 20-29 POL Kokotów 90040504462

Zapłacone

Winkler Agata 285 BIEG 5KM / K 40-49 POL Borzęta Active Academy

Zapłacone

Włoch Mariusz 286 BIEG 5KM / M 30-39 POL Wieliczka Biegam Za Tych Co Nie Mogą

Zapłacone

Włódyka Bożena 287 BIEG 5KM / K 30-39 POL Kędzierzynka Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Wojciechowski Marcin 288 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

Wojcieszek Damian 289 BIEG 5KM / M 20-29 POL Szydłowiec ITMBW Kraków

Zapłacone

Wojtan Ewa 290 BIEG 5KM / K 40-49 Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Wojtan Ireneusz 291 BIEG 5KM / M 40-49 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Wojtan Magdalena 292 BIEG 5KM / K 20-29 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Wojtas Kamil 293 BIEG 5KM / M 20-29 POL Kraków Kkb Dystans

Zapłacone

Wójtowicz Józefa 471 NW5 / K POL Osieczany

Zapłacone

Wójtowicz Magdalena 294 BIEG 5KM / K 20-29 POL Myślenice

Zapłacone

Wojtyca Rafal 295 BIEG 5KM / M 20-29 POL Polanka

Zapłacone

Wolak-Tworzydło Karolina 296 BIEG 5KM / K 30-39 POL Bochnia Bochnia Biega

Zapłacone

Woźniak Elżbieta 472 NW5 / K POL Koźmice Wielkie

Zapłacone

Woźniak Łukasz 297 BIEG 5KM / M 30-39 POL Kraków Poranny Patrol

Zapłacone

Woźny Paweł 298 BIEG 5KM / M 40-49 POL Niepołomice Lpp Team

Zapłacone

Wydra Marta 473 NW5 / K POL Osieczany

Zapłacone

Załęczny Anna 474 NW5 / K POL Koźmice Wielkie

Zapłacone

Załęczny Jan 475 NW5 / M POL Koźmice Wielkie Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Ziębowicz Mirosław - BIEG 5KM / M 50-59 POL Kraków Lacho Team

Niezapłacone

Zimirski Paweł 299 BIEG 5KM / M 20-29 POL Dobczyce

Zapłacone

Żuławińska-Czyż Józefa 476 NW5 / K POLSKA Dobczyce Małopolskie Stowarzyszenie Nordic Walking

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU