II Rogoźnicki Bieg na 5-kę

Rogoźnik Park
17.09.2016

Wyniki

Open 0km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
KRAWCZYK Kamil
Sportowe Piekary
137 Dobieszowice 00:19:44:00
2
WYLĘŻEK Paweł
Sportowe Piekary
87 Piekary Śląskie 00:20:51:00
3
ODRÓBKA Stanisław
117 Siemianowice Śląskie 00:21:40:00
4
PAJĄK Roch
Harpagan Sosnowiec
115 Sosnowiec 00:21:54:00
5
DRABIŃSKI Mariusz
Kb Mckis Jaworzno
192 Jaworzno 00:22:27:00
6
OLEJNICZAK Paweł
91 Wojkowice 00:22:42:00
7
ZIĘBA Aleksander
Strzyżowice Team
21 Strzyżowice 00:22:57:00
8
STACHOWIAK Sebastian
Stadion Śląski
123 Katowice 00:23:14:00
9
KASPRZYK Łukasz
86 Będzin 00:24:31:00
10
DZIK Andrzej
Wkb Meta Lubliniec
34 Miasteczko Śląskie 00:24:57:00
11
PITAS Kacper
Zapierdalacze
71 Rogoźnik 00:25:04:00
12
PŁOSZEJ Sebastian
179 00:25:04:00
13
RUS Michał
84 Ruda Śląska 00:25:05:00
14
GRABOWSKI Sławomir
9 Bytom 00:25:08:00
15
DYSZY Grzegorz
79 Bobrowniki 00:25:23:00
16
SULEJ Grzegorz
Brak
101 Piekary Śląskie 00:26:01:00
17
MUCHA Mateusz
182 Siemianowice Śląskie 00:26:24:00
18
PIECH Mateusz
69 Radzionków 00:26:37:00
19
WITKOWSKI Patryk
141 Bobrowniki 00:26:51:00
20
KLIMOWICZ Piotr
190 Piekary Śląskie 00:26:57:00
21
LASSOTA-BUJAK Mariola
#czeladźbiega#
130 Czeladź 00:27:01:00
22
GALAS Zbigniew
60 Czeladz Piaski 00:27:11:00
23
KACPRZYK Martyna
#czeladzbiega
146 Sosnowiec 00:27:29:00
24
PAWŁOWSKI Kamil
#czeladźbiega
108 Czeladź 00:27:35:00
25
GROCHOWSKI Zbigniew
56 Bytom 00:27:47:00
26
SZUKALSKI Dariusz
Damon
33 Wojkowice 00:28:02:00
27
CICHOŃ Mariusz
63 Wojkowice 00:28:09:00
28
MIKOLAJCZYK Lukasz
147 Czeladź 00:28:09:00
29
ZAWIŚLAK Dawid
125 Piekary Śląskie 00:28:13:00
30
FASKA Ryszard
Brak
83 Piekary Śląskie 00:28:13:00
31
DROZD Marcin
94 Dąbrowa Górnicza 00:28:16:00
32
PYKA Dawid
100 Dobieszowice 00:28:17:00
33
BANEREK Arkadiusz
187 00:28:20:00
34
GRYGIEREK Krzysztof
128 Rogoźnik 00:28:22:00
35
LACH Mateusz
135 Dobieszowice 00:28:36:00
36
CHRUŚCIEL Tomasz
59 Bedzin Grodziec 00:28:37:00
37
SZEWCZYK Marcin
47 Piekary Śląskie 00:28:46:00
38
HANĆ Patryk
129 Piekary Śląskie 00:28:46:00
39
SCHROEDER Tomasz
Ham Solo
122 Rogoźnik 00:28:49:00
40
JELEŚNIAŃSKI Roman
24 Bobrowniki 00:28:54:00
41
PITAS Marcin
167 Wojkowice 00:29:19:00
42
CIOCHOŃ Rafał
23 Bytom 00:29:29:00
43
HANASIEWICZ Marcin
41 Czeladź 00:29:42:00
44
MILKA Michał
90 Strzyżowice 00:29:43:00
45
KONIECZKO Tomasz
73 Dobieszowice 00:29:58:00
46
MACIASZEK Monika
-
165 Ruda Śląska 00:29:59:00
47
KUCHARSKI Rafał
150 Sosnowiec 00:30:03:00
48
HYLA Mateusz
160 Miasteczko Śląskie 00:30:06:00
49
ERNT Grzegorz
111 Bobrowniki 00:30:29:00
50
SKRZYPCZAK Tomasz
Kfpr
168 Bytom 00:30:46:00
51
KURZYŃSKI Krzysztof
1 Rogoźnik 00:30:58:00
52
FORNICKI Dariusz
#czeladzbiega
145 Czeladź 00:31:04:00
53
ZAMARSKI Karol
Niezrzeszony
171 Czeladź 00:31:10:00
54
DRABIŃSKI Jacek
93 Jaworzno 00:31:18:00
55
OLEJNIK Mariusz
11 Strzyżowice 00:31:48:00
56
DWOJNA Natalia
78 Katowice 00:31:49:00
57
WAWRZOŁA Magdalena
19 Rogoźnik 00:31:59:00
58
NAJBOR Rafał
#czeladzbiega
45 Czeladź 00:31:59:00
59
URBAŃCZYK Aleksandra
Biegam Bo Lubię
18 Piekary Śląskie 00:31:59:00
60
CZEMPIEL Mateusz
Promilki Z Piekar
104 Piekary Śląskie 00:32:04:00
61
KŁĘBEK Barbara
Runners Wojkowice Team
68 Wojkowice 00:32:06:00
62
KROLIKOWSKA Gabriela
Jozefinka
26 Katowice 00:32:08:00
63
BEZKOROWEJNY Łukasz
175 00:32:20:00
64
BOBROWSKI Mariusz
120 Rogoźnik 00:32:24:00
65
BOBROWSKA Paulina
119 Rogoźnik 00:32:26:00
66
WÓJCIK Karolina
8 Bobrowniki 00:32:35:00
67
GAWEŁ Artur
158 Piekary Śląskie 00:32:39:00
68
FERDYN-GRYGIEREK Joanna
126 Rogoźnik 00:32:43:00
69
MAZAN Justyna
112 Twardowice 00:32:46:00
70
MASLANKA Krzysztof
166 Czeladz 00:32:46:00
71
SZUKALSKA Monika
Damon
32 Wojkowice 00:32:49:00
72
FILIK Ania
#czeladźbiega#
136 Czeladź 00:32:50:00
73
BLOCH Michał
118 Psary 00:32:56:00
74
FILIPCZYK Basia
105 Będzin 00:33:02:00
75
KRÓLICKI Karol
163 Sosnowiec 00:33:12:00
76
DZIKI Marek
Synowie Rambo
7 Rogoźnik 00:33:18:00
77
BARTOSIK Monika
#czeladzbiega
39 Czeladź 00:33:34:00
78
MAJCHRZYK Dorota
#czeladzbiega
10 Czeladź 00:33:35:00
79
OPACKI Łukasz
140 Bytom 00:33:58:00
80
BOMBELKA Dagmara
151 Siemianowice Śląskie 00:34:15:00
81
BARGIELA Alina
38 Radzionków 00:34:21:00
82
OLESIŃSKI Łukasz
Exploteam
139 Psary 00:34:24:00
83
DETKO Anna
5 Czeladź 00:34:31:00
84
ŻMUDA Tomasz
50 Radzionków 00:34:55:00
85
COP Martyna
51 Strzyżowice 00:35:09:00
86
PASZEK Marek
188 00:35:36:00
87
ŻOKOWSKI Rafał
#czeladzbiega
148 Czeladź 00:35:42:00
88
DUCKA Patrycja
155 Siemonia 00:35:57:00
89
SOLIK Krystyna
30 Siemianowice Śląskie 00:36:35:00
90
ŚLIWA Grzegorz
85 Chorzów 00:36:55:00
91
BORACZYŃSKI Jacek
152 Sosnowiec 00:37:17:00
92
SOLIK Krzysztof
12 Siemianowice Śląskie 00:37:24:00
93
FLORECKA Jolanta
Akmb Pędziwiatr Gliwice
134 Gliwice 00:37:42:00
94
LAZAR Teresa
164 Siemonia 00:37:43:00
95
LAZAR Aleksandra
Brak Klubu
172 Siemonia 00:37:43:00
96
KRUPA-SZCZĘSNY Izabela
#czeladzbiega
107 Czeladź 00:38:45:00
97
WIESZAŁA Marzena
20 Siemianowice Śląskie 00:39:06:00
98
CZOK Robert
-
154 Katowice 00:39:11:00
99
CZOK Agnieszka
-
153 Katowice 00:39:17:00
100
POLAK Małgorzata
Opel Active Team
29 Ruda Śląska 00:40:14:00
101
WINIARCZYK Hanna
124 Rogoźnik 00:43:46:00
102
GĘBSKA Joanna
127 Sosnowiec 00:44:22:00
103
BAKALASKI Grzegorz
174 00:44:22:00
104
PIĄTEK Okiwia
176 00:45:34:00
105
OPACKA Karolina
131 Sosnowiec 00:45:37:00
106
POLAK Jakub
Opel Active Team
27 Ruda Śląska 00:46:00:00
107
POLAK Krzysztof
Opel Active Team
28 Ruda Śląska 00:46:01:00
108
MAJ Małgorzata
95 Sosnowiec 00:57:24:00
109
OCHAL Gabriela
98 Czeladź 01:06:31:00
110
JANKOWSKA Aleksandra
161 Czeladź 01:06:31:00

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU