III Bieg Olszynki Grochowskiej

Warszawa
23.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abramowski Mateusz 1 10km / M14-29 POL Kałuszyn Następny Krok.pl

Zapłacone

2. Adamiak Antosia 717 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

3. Adamiak Piotr 2 10km / M40-49 POL Warszawa Biegam Z IDEA KUCHNI

Zapłacone

4. Adamska Paulina 718 Dzieci / K POL Warszawa UKL Olimpijczyk 112

Zapłacone

5. Aksamitowski Robert 3 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

6. Andrzejewski Konrad 719 Dzieci / M POL

Zapłacone

7. Andrzejewski Mariusz 341 5km / M40-49 POL Łuków

Zapłacone

8. Andrzejkiewicz Kamil 342 5km / M13-29 POL Kałuszyn

Zapłacone

9. Artymiuk Olaf 343 5km / M30-39 POL Legionowo

Zapłacone

10. Artyszuk Mirosław 344 5km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

11. Bader-Strzała Adrianna 720 Dzieci / K POL Warszawa Pro Family Sport Team

Zapłacone

12. Bajkiewicz Beata 345 5km / K13-29 POL Piaseczno Dyspozycja Dnia Team

Zapłacone

13. Bajorek Jacek 346 5km / M40-49 POL Wyszków

Zapłacone

14. Bąk Jacek 353 5km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

15. Bakalarska Mariola 347 5km / K50-59 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

16. Bakker Lars 721 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

17. Bakker Laura 722 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

18. Bakuła Wiesław 4 10km / M50-59 POL Wach wampir

Zapłacone

19. Banasiuk Maciej 5 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

20. Banasiuk Szymon 723 Dzieci / M POL Warszawa SP254

Zapłacone

21. Barabasz Artur 348 5km / M30-39 POL Otwock Otwock Biega

Zapłacone

22. Baranowski Łukasz 6 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

23. Barciak Marcin 349 5km / M40-49 POL Ząbki

Zapłacone

24. Bartczak Robert 7 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

25. Bartecka-Matuszewska Urszula 350 5km / K30-39 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

26. Barwicki Marcin 8 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

27. Basiak Michał 9 10km / M14-29 POL Józefów

Zapłacone

28. Baszczyńska Katarzyna 351 5km / K50-59 POL Warszawa

Zapłacone

29. Baszczyński Tomasz 352 5km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

30. Bechta Damian 354 5km / M13-29 POL Biała Podlaska Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

31. Bednarski Tomasz 10 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

32. Bednarz Filip 355 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

33. Bejm Marcin 11 10km / M40-49 POL Warszawa Wybiegane:)

Zapłacone

34. Białecki Wojciech 12 10km / M40-49 POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

35. Biederka Zbigniew 356 5km / M60-99 POL Paprotnia

Zapłacone

36. Bielak Tomasz 357 5km / M30-39 POL Jabłonna

Zapłacone

37. Bielecki Jacek 358 5km / M40-49 POL Czarnów Run Czarnów

Zapłacone

38. Bielecki Jan 359 5km / M13-29 POL Nasielsk

Zapłacone

39. Bielecki Mateusz 13 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

40. Bielecki Sławomir 14 10km / M40-49 POL Nasielsk

Zapłacone

41. Błachowicz Łukasz 360 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

42. Błaszczyk Anna 15 10km / K30-39 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

43. Błażejczyk Karolina 361 5km / K13-29 POL Warszawaqqq

Zapłacone

44. Błuś Hanna 724 Dzieci / K POL Warszawa Szkoła Podstawowa nr 382

Zapłacone

45. Błuś Helena 725 Dzieci / K POL Warszawa Szkoła Podstawowa nr 382

Zapłacone

46. Bochenek Jerzy 362 5km / M60-99 POL Warszawa 1954

Zapłacone

47. Bodaszewska Lidia 363 5km / K50-59 POL Warszawa Pstrokaty pareomaraton

Zapłacone

48. Bogucka Aneta 16 10km / K40-49 POL Warszawa Pstrokaty Pareomaraton

Zapłacone

49. Boniecki Maciej 17 10km / M30-39 POL Warszawa GET RUN

Zapłacone

50. Borkowski Jacek 364 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

51. Borowski Marek 365 5km / M40-49 POL

Zapłacone

52. Brodziuk Anna 18 10km / K40-49 POL Warszawa Grupa Biegowa Um W-Wa

Zapłacone

53. Broniszewski Jakub 19 10km / M40-49 POL Ząbki Play

Zapłacone

54. Brzezińska Agnieszka 20 10km / K40-49 POL Budy Barcząckie Dusza Drzewa

Zapłacone

55. Brzeziński Sergiusz 21 10km / M40-49 POL Budy Barcząckie Dusza Drzewa Sergiusz Brzeziński

Zapłacone

56. Brzoska Gosia 22 10km / K40-49 POL Warszawa Bractwo Biegowe BGK

Zapłacone

57. Brzozowski Tomasz 366 5km / M13-29 POL Czarna Im Szybciej Tym Szybciej

Zapłacone

58. Buchowiecka Anna 23 10km / K30-39 POL Warszawa Pstrokaty Pareomaraton

Zapłacone

59. Buczek Robert 24 10km / M40-49 POL Tłuszcz Bóbr Tłuszcz

Zapłacone

60. Budek Maciek 367 5km / M13-29 POL Warszawa

Zapłacone

61. Budek Robert 368 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

62. Bugajski Adam 369 5km / M40-49 POL Warszawa MSZ Biega

Zapłacone

63. Bujalski Konrad 370 5km / M13-29 POL Jakubiki Farmacja Tarchomin

Zapłacone

64. Bujnicki Kazimierz 25 10km / M50-59 POL Wołomin Morsy Zielonka

Zapłacone

65. Burczyńska Beata 371 5km / K40-49 POL Warszawa ZakręcOna

Zapłacone

66. Buś Grzegorz 26 10km / M60-100 POL Warszawa sam

Zapłacone

67. Bytniewski Jakub 27 10km / M40-49 POL Warszawa Żelechów Team

Zapłacone

68. Ceberak Maciej 28 10km / M14-29 POL Lubartów Fizjoterapia Maciej Ceberak

Zapłacone

69. Cęcelewski Jarek 29 10km / M40-49 POL Cisie Figlarze

Zapłacone

70. Charlej Ireneusz 30 10km / M40-49 POL Mierzyn Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

71. Chlebicz Pawel 31 10km / M50-59 POL Sieradz

Zapłacone

72. Chłanda Sebastian 372 5km / M30-39 POL Gorlice Grupetto Gorlice

Zapłacone

73. Chmielewski Antoni 32 10km / M60-100 POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka grupa biegowa

Zapłacone

74. Chmielewski Mariusz 33 10km / M40-49 POL Warszawa Wat

Zapłacone

75. Chmielewski Michał 726 Dzieci / M POL

Zapłacone

76. Choiński Paweł 373 5km / M40-49 POL Zambrów

Zapłacone

77. Chojnowski Andrzej 34 10km / M40-49 POL Warszawa Biegam na Tarchominie

Zapłacone

78. Chołuj Agata 374 5km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

79. Chrząszcz Dominik 376 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

80. Chrzaszcz Przemek 375 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

81. Chuchała Paweł 35 10km / M40-49 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

82. Chudio Marcin 36 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

83. Cichoń Sławomir 37 10km / M40-49 POL Warszawa KrosSki

Zapłacone

84. Cichowicz Mariusz 377 5km / M40-49 POL Warszawa 1975

Zapłacone

85. Ciemska Weronika 38 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

86. Cimochowski Mieczysław 39 10km / M40-49 POL Kanie MC SERWIS

Zapłacone

87. Cybulski Mateusz 40 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

88. Czajka Basia 41 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

89. Czajka Beata 42 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

90. Czajka Justyna 378 5km / K40-49 POL Parzniew

Zapłacone

91. Czajka Urszula 43 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

92. Czajkowski Marcin 44 10km / M14-29 POL Nowe Osiny

Zapłacone

93. Czarnecka Paulina 45 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

94. Czarnecki Jarosław 379 5km / M40-49 POL Nowy Dwór Mazowiecki 1. BLTr

Zapłacone

95. Czechoski Adam 380 5km / M13-29 POL Warszawa

Zapłacone

96. Czerniawski Romuald 381 5km / M50-59 POL Kobyłka Zabiegany Wołomin

Zapłacone

97. Czerwiński Tomasz 382 5km / M30-39 POL Ząbki Kanciak Team

Zapłacone

98. Czyhin Igor 383 5km / M30-39 POL Lębork Dzikie Koty Running Team

Zapłacone

99. Dąbrowski Michał 47 10km / M30-39 POL Pułtusk

Zapłacone

100. Danielski Jacek 46 10km / M40-49 POL Warszawa PZU Sport Team

Zapłacone

101. Dobkowska Anna 384 5km / K60-100 POL Warszawa

Zapłacone

102. Dobosiewicz Nikodem 48 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

103. Dobrowolska Magdalena 49 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

104. Domański Konrad 385 5km / M30-39 POL Górki

Zapłacone

105. Dubacki Michał 386 5km / M30-39 POL Gliwice

Zapłacone

106. Dubaniewicz Jan 387 5km / M40-49 POL

Zapłacone

107. Duda Dariusz 388 5km / M40-49 POL Warszawa Kokoszka Team

Zapłacone

108. Dudek Bartłomiej 50 10km / M30-39 POL Warszawa 12Tri.pl

Zapłacone

109. Dudek Zuzanna 727 Dzieci / K POL Warszawa 12tri.pl

Zapłacone

110. Dudkowski Leonardo 728 Dzieci / M POL Warszawa RADO TRI TEAM/ SZKOŁA PIJARSKA W WARSZAWIE/ KAMYK RADZYMIN MTB TEAM

Zapłacone

111. Dudkowski Tymoteusz 729 Dzieci / M POL Warszawa RADO TRI TEAM/ SZKOŁA PIJARSKA W WARSZAWIE/ KAMYK RADZYMIN MTB TEAM

Zapłacone

112. Durka Dorota 389 5km / K30-39 POL Warszawa pstrokaty pareomaraton

Zapłacone

113. Dymel Andrzej 390 5km / M60-99 POL Warszawa MARKOWI BIEGACZE

Zapłacone

114. Dymel Piotr 391 5km / M60-99 POL Warszawa 12TR.PL

Zapłacone

115. Dzięcioł Artur 52 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

116. Dziedzic Józef 51 10km / M50-59 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

117. Dziepak Ewa 730 Dzieci / K POL Wola Mrokowska 1BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE

Zapłacone

118. Dziepak Piotr 392 5km / M30-39 POL Wola Mrokowska 1Bltr

Zapłacone

119. Dziubak Bartłomiej 53 10km / M14-29 POL Warszawa Żelechów Team

Zapłacone

120. Dżuganowska Agnieszka 393 5km / K40-49 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

121. Ender Małgorzata 54 10km / K30-39 POL Warszawa Biegacze na 5

Zapłacone

122. Ewertowski Piotr 394 5km / M50-59 POL Marki MARKOWI BIEGACZE

Zapłacone

123. Fąfara Andrzej 395 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

124. Fajkowski Piotr 55 10km / M30-39 POL Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW

Zapłacone

125. Fidrych Blanka 731 Dzieci / K POL Warszawa Rembertowska OSM

Zapłacone

126. Fidrych Iwo 732 Dzieci / M POL Warszawa SP 254

Zapłacone

127. Fijałek Kamil 56 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

128. Filc Łukasz 57 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

129. Filipczuk Dariusz 58 10km / M50-59 POL Zielonka

Zapłacone

130. Filipek Mateusz 59 10km / M14-29 POL Warszawa Niewychowani Fizycznie

Zapłacone

131. Firmanty Przemysław 60 10km / M40-49 POL Warszawa Cwałujące żółwie

Zapłacone

132. Flis Artur 61 10km / M30-39 POL Michałowice wkurw_team

Zapłacone

133. Florczyk Łukasz 396 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

134. Florek Zuzanna 733 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

135. Fornalski Andrzej 397 5km / M50-59 POL Warszawa Geocaching

Zapłacone

136. Furman Dorota 398 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

137. Gabarski Waldemar 62 10km / M50-59 POL Warszawa Veolia

Zapłacone

138. Gadomska Anna 63 10km / K30-39 POL Warszawa PZU Sport Team

Zapłacone

139. Gajewski Mariusz 64 10km / M40-49 POL Pułtusk

Zapłacone

140. Galimski Marcin 399 5km / M13-29 POL Ząbki

Zapłacone

141. Galińska Magdalena 400 5km / K30-39 POL Legionowo Warszawski Zaułek

Zapłacone

142. Gałązka Tomasz 65 10km / M40-49 POL Błonie

Zapłacone

143. Gałecki Piotr 401 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

144. Gamski Marcin 66 10km / M40-49 POL Ozarow Mazowiecki

Zapłacone

145. Gasinski Krzysztof 67 10km / M30-39 POL Ozarow Mazowiecki Piekni i Bestie

Zapłacone

146. Gawlak Damian 402 5km / M13-29 POL Warszawa Spectrum Team

Zapłacone

147. Gawryś Marceli 68 10km / M40-49 POL Józefów Cwałujące Żółwie

Zapłacone

148. Gębala Wojtek 403 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

149. Gębala Zuzia 734 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

150. Gierszewski Mariusz 404 5km / M13-29 POL Kałuszyn

Zapłacone

151. Gieruś-Grzybowska Monika 405 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

152. Gil Wojciech 406 5km / M40-49 POL Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM

Zapłacone

153. Girzyńska Katarzyna 69 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

154. Glinka Karol 70 10km / M30-39 POL Pułtusk

Zapłacone

155. Głębocka-Roszczyk Joanna 407 5km / K30-39 POL Warszawa SBRT

Zapłacone

156. Gnatowska Elżbieta 408 5km / K50-59 POL Warszawa Śmigam po 50-tce

Zapłacone

157. Godlewska Marta 409 5km / K30-39 POL Warszaea Love Life

Zapłacone

158. Godlewski Krzysztof 410 5km / M30-39 POL Warszawa Love Life

Zapłacone

159. Godzisz Mariusz 71 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

160. Gogolewski Michał 72 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

161. Górecka Katarzyna 75 10km / K40-49 POL Leszno Leszno Team

Zapłacone

162. Górecka Maria 411 5km / K13-29 POL Leszno Leszno Team

Zapłacone

163. Górecki Konrad 412 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

164. Górecki Rafał 76 10km / M40-49 POL Leszno Leszno Team

Zapłacone

165. Górka Radosław 77 10km / M30-39 POL Milanówek Warchoły Łajld Tim Ranning Krew

Zapłacone

166. Gotowiec Darek 73 10km / M40-49 POL Tłuszcz Bóbr Tłuszcz

Zapłacone

167. Goworek Piotr 74 10km / M40-49 POL Kołobrzeg

Zapłacone

168. Grabowska-Tofel Sara 78 10km / K14-29 POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

169. Grabowski Piotr 79 10km / M50-59 POL Warszawa Rembertów Team

Zapłacone

170. Grabowski Wojciech 735 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

171. Grądzik Marcin 81 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

172. Grajewski Artur 80 10km / M30-39 POL Warszawa Spartanie Dzieciom

Zapłacone

173. Grochowski Michał 413 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

174. Gruba Mateusz 82 10km / M14-29 POL Otwock Otwocks Runners

Zapłacone

175. Gryczka Izabela 414 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

176. Gryz Jacek 83 10km / M40-49 POL Janówek Pierwszy Bravehearts Legionowo

Zapłacone

177. Grządziel Paweł 84 10km / M50-59 POL Warszawa SBRT Warszawa

Zapłacone

178. Grzechnik Renata 415 5km / K40-49 POL Mińsk Mazowiecki SAMOTNA

Zapłacone

179. Grzegrzólka Jolanta 85 10km / K14-29 POL Otwock

Zapłacone

180. Grzegrzółka Kinga 86 10km / K14-29 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

181. Grzywacz Tomasz 87 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

182. Gutkowski Janusz 416 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

183. Gutowski Damian 417 5km / M13-29 POL Warszawa Grzybki Team

Zapłacone

184. Harabin Justyna 418 5km / K30-39 POL Czarnów Run Czarnów

Zapłacone

185. Harabin Kinga 419 5km / K30-39 POL Czarnów Run Czarnów

Zapłacone

186. Harasimiuk Norbert 88 10km / M14-29 POL Słupno

Zapłacone

187. Hayder Pola 736 Dzieci / K POL Warszawa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia

Zapłacone

188. Helman Filip 420 5km / M13-29 POL Warszawa KS KOZAKI

Zapłacone

189. Hermanowski Karol 421 5km / M13-29 POL Warszawa

Zapłacone

190. Hunkiewicz Ewelina 89 10km / K40-49 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

191. Hunkiewicz Wojciech 90 10km / M40-49 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

192. Idzikowska Ilona 422 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

193. Idzikowski Grzegorz 91 10km / M50-59 POL Pruszków Parkrun Pruszków

Zapłacone

194. Iłowiecki Ksawery 737 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

195. Iłowiecki Marcel 738 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

196. Iłowiecki Radek 423 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

197. Imiełowska Anna 92 10km / K30-39 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

198. Isasi-Kuran Agata 93 10km / K40-49 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

199. Iwańczyk Grzegorz 94 10km / M30-39 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

200. Jabłkowski Przemysław 424 5km / M13-29 POL Warszawa

Zapłacone

201. Jabłońska Monika 425 5km / K30-39 POL Warszawa GREEN GOBLINS GOCŁAW

Zapłacone

202. Jabłoński Tomasz 426 5km / M30-39 POL Warszawa GREEN GOBLINS GOCŁAW

Zapłacone

203. Jachowicz Łukasz 427 5km / M30-39 POL Legionowo

Zapłacone

204. Jacygrad Tomasz 95 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

205. Jagieliński Maciej 428 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

206. Jagiełło-Fajkowska Agnieszka 96 10km / K30-39 POL Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW

Zapłacone

207. Jaguś Krzysztof 429 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

208. Jakubowski Rafał 97 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

209. Janczak Wojciech 430 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

210. Janiszewski Andrzej 98 10km / M30-39 POL Warszawa Cwałujące Żółwie

Zapłacone

211. Janiszewski Hubert 431 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

212. Jankowski Igor 739 Dzieci / M POL Warszawa SP 254

Zapłacone

213. Jankowski Jakub 432 5km / M30-39 POL Warszawa Rodzice SP 254

Zapłacone

214. Jankowski Wiktor 740 Dzieci / M POL Warszawa Przedszkole 160

Zapłacone

215. Jaroń Adam 741 Dzieci / K POL Warszawa Rembertowskich OSM

Zapłacone

216. Jaros Arkadiusz 433 5km / M50-59 POL Brwinów Vege runers

Zapłacone

217. Jasinska Patrycja 742 Dzieci / K POL Warszawa SP146

Zapłacone

218. Jask Milena 434 5km / K30-39 POL Warszawa Wygoda

Zapłacone

219. Jastrzebowska Marta 435 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

220. Jaworek Justyna 436 5km / K40-49 POL Trzciany Grupa Biegowa Chtmo

Zapłacone

221. Jaworska Joanna 437 5km / K30-39 POL Marki

Zapłacone

222. Jędruszczak Adam 438 5km / M13-29 POL Warszawa GOGGLE TAE TEAM

Zapłacone

223. Jończyk Ewa 743 Dzieci / K POL

Zapłacone

224. Jończyk Lech 439 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

225. Jończyk Ula 744 Dzieci / K POL

Zapłacone

226. Józwik Robert 99 10km / M40-49 POL Warszawa HARX Team

Zapłacone

227. Jutkiewicz Marcin 100 10km / M30-39 POL Warszawa obieganiu.pl

Zapłacone

228. Kacprzak Paulina 101 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

229. Kacpura Piotr 102 10km / M40-49 POL Stoczek

Zapłacone

230. Kaczmarczyk Paulina 440 5km / K13-29 POL Małopole

Zapłacone

231. Kaczorowska Monika 103 10km / K40-49 POL Ząbki

Zapłacone

232. Kaleta Piotr 441 5km / M40-49 POL Warszawa Dyspozycja Dnia Team

Zapłacone

233. Kaliciński Mateusz 442 5km / M13-29 POL Warszawa

Zapłacone

234. Kalicka Karolina 745 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

235. Kalicki Łukasz 104 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

236. Kalista Beata 443 5km / K50-59 POL Duchnów Team ZabieganeDni

Zapłacone

237. Kalista Paweł 444 5km / M50-59 POL Duchnów Team ZabieganeDni

Zapłacone

238. Kałdowski Łukasz 105 10km / M14-29 POL Grudziądz LOT Runners Club

Zapłacone

239. Kamiński Łukasz 106 10km / M30-39 POL Pruszków

Zapłacone

240. Kamiński Stanisław 107 10km / M60-100 POL Nadarzyn GOS Nadarzyn

Zapłacone

241. Kamiński Wiesław 108 10km / M50-59 POL Warszawa NASIELSK BASZTA TEAM

Zapłacone

242. Kanciała Łukasz 109 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

243. Kania Michał 445 5km / M13-29 POL Kloczew adidas runners warsaw

Zapłacone

244. Kaniewski Paweł 110 10km / M30-39 POL Warszawa Spartanie Dzieciom

Zapłacone

245. Karczewska Nina 746 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

246. Karczewski Aleksander 747 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

247. Karczewski Ireneusz 111 10km / M40-49 POL Puławy

Zapłacone

248. Karłowicz Anna 446 5km / K60-100 POL Warszawa Partia Wolnych Biegaczy

Zapłacone

249. Kasprzak Sebastian 447 5km / M13-29 POL Warszawa Spectrum Team

Zapłacone

250. Kawka Andrzej 112 10km / M60-100 POL Warszawa -

Zapłacone

251. Keeffe Arthur 113 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

252. Kerner Agnieszka 448 5km / K50-59 POL Warszawa Grupa Biegowa Um Warszawa

Zapłacone

253. Kicki Radosław 449 5km / M30-39 POL Olsztyn

Zapłacone

254. Kierzkowska Anna 450 5km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

255. Kijak Bartosz 114 10km / M40-49 POL Sosnowiec

Zapłacone

256. Kisiel Artur 115 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

257. Kiszczyc Artur 116 10km / M40-49 POL Otwock

Zapłacone

258. Klimas Natalia 748 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

259. Klocek Amelia 749 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

260. Klocek Kacper 750 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

261. Kluj Bogusław 117 10km / M60-100 POL Zakręt Biegnę dla Sandry i Roberta

Zapłacone

262. Klusek Jolanta 451 5km / K40-49 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

263. Kmiecik Arkadiusz 118 10km / M40-49 POL Warszawa Alvaro De La Biega

Zapłacone

264. Kobyliński Andrzej 119 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

265. Kochanek Aleksander 751 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

266. Kochanek Jeremi 752 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

267. Kochanek Marta 753 Dzieci / K POL Warszawa Rembertowska OSM

Zapłacone

268. Kocieńska Magdalena 120 10km / K30-39 POL Iława

Zapłacone

269. Kolasa Andrzej 121 10km / M60-100 POL Warszawa-Wesoła Klub J.Słowackiego

Zapłacone

270. Kolasa Barbara 122 10km / K60-100 POL Warszawa-Wesoła Klub J.Słowackiego

Zapłacone

271. Kołacz Karina 452 5km / K30-39 POL Błędów

Zapłacone

272. Kołodziej Tomasz 123 10km / M40-49 POL Warszawa Apostołowie Trx

Zapłacone

273. Kołowiecka-Wilkos Angela 124 10km / K30-39 POL Warszawa Pstrokaty Pareomaraton

Zapłacone

274. Komoń Maciej 453 5km / M30-39 POL Legionowo

Zapłacone

275. Komorzycka Julia 754 Dzieci / K POL Mińsk Mazowiecki Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim

Zapłacone

276. Komorzycka Laura 755 Dzieci / K POL Mińsk Mazowiecki Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim

Zapłacone

277. Komorzycki Janusz 454 5km / M40-49 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

278. Konarski Maciej 455 5km / M30-39 POL Podkowa Leśna Mielony Chrupek

Zapłacone

279. Konefał Włodzimierz 125 10km / M30-39 POL Warszawa Rembertów Team

Zapłacone

280. Konkowska Joanna 126 10km / K50-59 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

281. Konopka Justyna 456 5km / K13-29 POL Warszawa

Zapłacone

282. Konwerski Włodzimierz 457 5km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

283. Kopczyńska Judyta 458 5km / K40-49 POL Marki MARKOWI BIEGACZE

Zapłacone

284. Koper Marek 459 5km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

285. Koper Sebastian 127 10km / M40-49 POL Warszawa Carrefour Running Team

Zapłacone

286. Koper Sylwia 128 10km / K40-49 POL Warszawa Gravitan

Zapłacone

287. Kornacka Agnieszka 460 5km / K13-29 POL Nieporęt

Zapłacone

288. Kornacki Sławomir 461 5km / M50-59 POL Marki

Zapłacone

289. Kos Wojtek 129 10km / M30-39 POL Warszawie

Zapłacone

290. Kosiacki Karol 462 5km / M30-39 POL Warszawa San Escobar

Zapłacone

291. Kosiaty Jarosław 463 5km / M40-49 POL Warszawa Róbmy Swoje

Zapłacone

292. Kosieradzki Eryk 464 5km / M13-29 POL Warszawa Tofinkowo

Zapłacone

293. Kosiński Aleksander 130 10km / M30-39 POL Piaseczno

Zapłacone

294. Kośnik Alicja 467 5km / K13-29 POL Warszawa

Zapłacone

295. Kostrzewa Elwira 131 10km / K40-49 POL Warszawa PZU sport team

Zapłacone

296. Kostrzewska Justyna 465 5km / K30-39 POL Łomianki Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

297. Koszniruk Elżbieta 466 5km / K50-59 POL Chotomow Wybiegaj Siebie

Zapłacone

298. Kot Michał 756 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

299. Kot Natalia 757 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

300. Kotomska Renata 132 10km / K40-49 POL Aleksandrówka

Zapłacone

301. Kowalczyk Gabriela 758 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

302. Kowalczyk Grażyna 133 10km / K40-49 POL Ostrów Mazowiecka Ostrów Biega

Zapłacone

303. Kowalczyk Helena 759 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

304. Kowalczyk Magdalena 134 10km / K40-49 POL Sokołów Podlaski

Zapłacone

305. Kowalczyk Marcin 468 5km / M30-39 POL Raszyn

Zapłacone

306. Kowalczyk Ryszard 135 10km / M60-100 POL Warszawa Apostołowie TRX

Zapłacone

307. Kowalczyk Sławomir 136 10km / M50-59 POL Ostrów Mazowiecka Ostrów Biega

Zapłacone

308. Kowalska Kasia 137 10km / K40-49 POL Warszawa TeamZabieganeDni

Zapłacone

309. Kowalski Daniel 138 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

310. Kowalski Kacper 760 Dzieci / M POL Mińsk Mazowiecki RaceFighter Gosir Dębe Wlk.

Zapłacone

311. Kowalski Krzysztof 139 10km / M30-39 POL Jabłonna

Zapłacone

312. Kowalski Sebastian 140 10km / M30-39 POL Zielonka

Zapłacone

313. Kowalski Tomasz 469 5km / M30-39 POL Mińsk Mazowiecki RaceFighter Gosir Dębe Wlk.

Zapłacone

314. Koziatek Mariusz 470 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

315. Koziński Bartosz 141 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

316. Kozłowski Witold 471 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

317. Kozyrski Maciej 472 5km / M13-29 POL Białystok

Zapłacone

318. Krajciewicz Aleksandra 473 5km / K30-39 POL Warszawa masovia

Zapłacone

319. Krajewski Marek 474 5km / M40-49 POL Warszawa WIP

Zapłacone

320. Krasner Matthew 142 10km / M50-59 USA Potomac

Zapłacone

321. Krasnowska Natalia 475 5km / K30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

322. Krasoń Krzysiek 143 10km / M14-29 POL Pruszków

Zapłacone

323. Krawczykiewicz Magda 476 5km / K40-49 POL Warszawa Żórawski team

Zapłacone

324. Krawiec Rafał 477 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

325. Krekora Oscar 761 Dzieci / M POL Warszawa Grochów Rządzi

Zapłacone

326. Krochmal Andrzej 478 5km / M60-99 POL Warszawa KB ORIENTUZ

Zapłacone

327. Krochmal Paweł 144 10km / M14-29 POL Warszawa Pawko Runner Team

Zapłacone

328. Krochmalska Agnieszka 479 5km / K40-49 POL Warszawa Krochmale

Zapłacone

329. Król Ryszard 480 5km / M50-59 POL Lublin Lublin Biega

Zapłacone

330. Krwaczyk Karolina 481 5km / K30-39 POL

Zapłacone

331. Kryński Piotr 145 10km / M30-39 POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

332. Krzesińska Renata 482 5km / K30-39 POL Wyśmierzyce Rene Biega

Zapłacone

333. Ksyna Bogusław 146 10km / M60-100 POL Kamion OSP Kamion

Zapłacone

334. Kuba Emilia 483 5km / K13-29 POL Warszawa

Zapłacone

335. Kubasiewicz Artur 147 10km / M50-59 POL Warszawa sam

Zapłacone

336. Kubera Piotr 484 5km / M40-49 POL Józefów Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

337. Kuchta Adam 148 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

338. Kuchta Pawel 149 10km / M30-39 POL Maciejowice

Zapłacone

339. Kuciński Łukasz 150 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

340. Kucki Kamil 151 10km / M30-39 POL Narzym Narzym

Zapłacone

341. Kuczmierczyk Justyna 152 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

342. Kudła Renata 485 5km / K13-29 POL Warszawa

Zapłacone

343. Kujawski Kamil 153 10km / M30-39 POL

Zapłacone

344. Kukiełka Marcin 154 10km / M14-29 POL

Zapłacone

345. Kunka Piotr 486 5km / M30-39 POL Jakubów Team ZabieganeDni

Zapłacone

346. Kurek Jarosław 487 5km / M30-39 POL Warszawa WAT

Zapłacone

347. Kurek Wojciech 488 5km / M30-39 POL Kwidzyn 1 Baza Lotnictwa Transportowego

Zapłacone

348. Kurowski Michał 155 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

349. Kusal Lena 762 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

350. Kusal Zuzanna 763 Dzieci / K POL Warszawa KOLIBER WARSZAWA

Zapłacone

351. Kuśpit Przemysław 489 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

352. Kwaśnicki Radosław 490 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

353. Kwiatkowska Maja 491 5km / K13-29 POL Warszawa

Zapłacone

354. Kwiecińska Małgorzata 156 10km / K30-39 POL Legionowo Bravehearts Legionowo

Zapłacone

355. Legat Dorota 157 10km / K14-29 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

356. Leśniewicz Danuta 158 10km / K30-39 POL Warszawa MinionsSpeedTeam

Zapłacone

357. Letkowski Dariusz 159 10km / M40-49 POL Warszawa Gapmont Running Team

Zapłacone

358. Lewandowski Robert 160 10km / M30-39 POL Ząbki My World

Zapłacone

359. Lewicka Amelia 764 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

360. Lewicki Arek 161 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

361. Lewkowicz Franciszek 765 Dzieci / M POL Warszawa Rembertowska OSM

Zapłacone

362. Libold Maciek 162 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

363. Lis Kamil 492 5km / M30-39 POL Radwanków Szlachecki Grupa Biegowa UM W-wa

Zapłacone

364. Lot Natalia 493 5km / K13-29 POL Paprotnia

Zapłacone

365. Lutoborski Tomasz 163 10km / M14-29 POL Otwock

Zapłacone

366. Lutomirska Asia 766 Dzieci / K POL Łomianki Azs Awf Warszawa

Zapłacone

367. Łabędzki Piotr 494 5km / M50-59 POL Piaseczno

Zapłacone

368. Łapot Karol 164 10km / M14-29 POL Lasocin LZS Lasocin

Zapłacone

369. Łowczak Jacek 495 5km / M30-39 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

370. Łucak Marzena 496 5km / K30-39 POL Budziska

Zapłacone

371. Łucak Piotr 165 10km / M30-39 POL Budziska Ostrów Biega

Zapłacone

372. Łukasiak Adam 497 5km / M30-39 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

373. Łukasiewicz Robert 498 5km / M40-49 POL Warszawa KOKOSZKA36TEAM

Zapłacone

374. Łukaszewski Roman 166 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

375. Łupiński Mariusz 499 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

376. Łupński Paweł 767 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

377. Łyjak Tomasz 167 10km / M40-49 POL Puławy Gulogulo

Zapłacone

378. Macander Jakub 168 10km / M14-29 POL Skierniewice

Zapłacone

379. Maciejowicz Michał 169 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

380. Madała Andrzej 500 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

381. Madej Elżbieta 170 10km / K60-100 POL Warszawa

Zapłacone

382. Magda Krzysztof 171 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

383. Magierowska Monika 501 5km / K30-39 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

384. Magierowska Natalia 768 Dzieci / K POL Marki

Zapłacone

385. Maj Łukasz 172 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

386. Maj Piotr 502 5km / M40-49 POL Puławy PGE Energetic Running

Zapłacone

387. Majewski Marek 503 5km / M50-59 POL Warszawa Wilanów-Zawady

Zapłacone

388. Makowska Zofia 504 5km / K60-100 POL Warszawa Grupa Biegowa UM Warszawa

Zapłacone

389. Maksymowicz Katarzyna 505 5km / K30-39 POL Góraszka Team ZabieganeDni

Zapłacone

390. Maksymowicz Marcin 506 5km / M40-49 POL Góraszka Team ZabieganeDni

Zapłacone

391. Maler Władysław 507 5km / M60-99 POL Warszawa Reebok Run Crew

Zapłacone

392. Malinowski Artur 173 10km / M40-49 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

393. Maliszewski Cezary 174 10km / M60-100 POL Warszawa Denat Warszawa

Zapłacone

394. Maluchnik Marek 508 5km / M40-49 POL Nasielsk Blue Runner

Zapłacone

395. Małek Hanna 509 5km / K13-29 POL Warszawa United Runners

Zapłacone

396. Małek Mariusz 175 10km / M40-49 POL Żelechów V Max Adamów

Zapłacone

397. Marciniszyn Hanna 769 Dzieci / K POL Warszawa Rembertowska OSM

Zapłacone

398. Marciniszyn Maria 770 Dzieci / K POL Warszawa Rembertowska OSM

Zapłacone

399. Marczak Przemek 176 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

400. Marek Roman 510 5km / M50-59 POL Warszawa IPN

Zapłacone

401. Maron Agnieszka 511 5km / K40-49 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

402. Maron Jacek 177 10km / M50-59 POL Warszawa Jack Team

Zapłacone

403. Marszal Mariusz 178 10km / M30-39 POL Warszawa Psychopata Biegowy

Zapłacone

404. Mart Olga 512 5km / K40-49 POL Zamienie Łania

Zapłacone

405. Martini Oliwia 513 5km / K13-29 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

406. Matak Cezary 179 10km / M40-49 POL Ząbki

Zapłacone

407. Mateńka Piotr 514 5km / M40-49 POL Warszawa Dyspozycja Dnia Team

Zapłacone

408. Materek Mariusz 515 5km / M13-29 POL Szydłowiec

Zapłacone

409. Matuszewicz Arkadiusz 516 5km / M50-59 POL Warszawa Falenickie Pełzaki

Zapłacone

410. Matuszewicz Dorota 517 5km / K50-59 POL Warszawa Falenickie Pełzaki

Zapłacone

411. Matuszewski Łukasz 180 10km / M30-39 POL Warszawa SBRT Warszawa

Zapłacone

412. Matuszewski Paweł 518 5km / M30-39 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

413. Mazurkiewicz Grzegorz 181 10km / M40-49 POL

Zapłacone

414. Mendrek Anna 519 5km / K30-39 POL Warszawa TurboDziki

Zapłacone

415. Mendrek Ireneusz 182 10km / M30-39 POL Warszawa TurboDziki

Zapłacone

416. Miatkowski Błażej 520 5km / M40-49 POL Warszawa ATMAN RUNNERS

Zapłacone

417. Michalczak Beata 183 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

418. Michalski Adam 521 5km / M30-39 POL Dobre

Zapłacone

419. Mielczarek Krzysztof 522 5km / M40-49 POL Warszawa Rozbiegani-Żychlin

Zapłacone

420. Mielczarek Marek 184 10km / M40-49 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

421. Mielczarski Bartosz 185 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

422. Mierzyński Mateusz 186 10km / M14-29 POL Grądy

Zapłacone

423. Mikina Artur 523 5km / M60-99 POL Warszawa Pwpw Sa

Zapłacone

424. Miklaszewski Daniel 187 10km / M30-39 POL Warszawa Polski Klub MTB

Zapłacone

425. Mikoś Roman 524 5km / M50-59 POL Otwock

Zapłacone

426. Mikoś Teresa 525 5km / K50-59 POL Otwock

Zapłacone

427. Mikulska Ewelina 526 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

428. Miller Dominika 527 5km / K13-29 POL Warszawa Zdrofit Wola Park

Zapłacone

429. Miller Kacper 528 5km / M13-29 POL Leszno AWF Warszawa

Zapłacone

430. Miller Tomek 529 5km / M30-39 POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

431. Miodek Mariusz 188 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

432. Miszczak Maciej 530 5km / M30-39 POL Głosków

Zapłacone

433. Morawski Grzegorz 189 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

434. Mróz Gabriela 531 5km / K13-29 POL Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze

Zapłacone

435. Mulak Michał 532 5km / M40-49 POL Nowa Iwiczna

Zapłacone

436. Murawski Michal 190 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

437. Mystkowski Mieczysław 191 10km / M50-59 POL Warszawa mystek team

Zapłacone

438. Myszkiewicz Agnieszka 533 5km / K30-39 POL Warszawa PZU Sport Team

Zapłacone

439. Nadolny Piotr 192 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

440. Nadzikiewicz Agnieszka 534 5km / K40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski WIP

Zapłacone

441. Naskręt Mariusz 193 10km / M40-49 POL Racot

Zapłacone

442. Naumiuk Mariusz 535 5km / M13-29 POL Siedlce

Zapłacone

443. Nesteruk Julita 194 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

444. Nesteruk Mariusz 195 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

445. Niemiec Wojciech 196 10km / M14-29 POL Katowice

Zapłacone

446. Niemyjski Krzysztof 197 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

447. Nowacki Marek 536 5km / M40-49 POL Catermark

Zapłacone

448. Nowak Ania 537 5km / K30-39 POL Warszawa Dream Run

Zapłacone

449. Nowak Wiktor 538 5km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

450. Nowicka Paulina 539 5km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

451. Nowosielski Grzegorz 198 10km / M14-29 POL Warszawa Żórawski Team

Zapłacone

452. Obłudka Adam 199 10km / M40-49 POL Ząbki O.R.P.P KIEŁ

Zapłacone

453. Ochab Janusz 200 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

454. Odorowicz Katarzyna 540 5km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

455. Ogończyk Donata 541 5km / K13-29 POL Legionowl

Zapłacone

456. Ogrodniczak Marta 542 5km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

457. Oksieniuk Marcin 201 10km / M30-39 POL Wolica TurboDziki

Zapłacone

458. Okulus Jadwiga 771 Dzieci / K POL Rembertow

Zapłacone

459. Okulus Piotr 202 10km / M30-39 POL Warszawa Legion Warszawa

Zapłacone

460. Okuniewski Grzegorz 543 5km / M30-39 POL Mińsk Mazowiecki Spoceni Na Maxa

Zapłacone

461. Olechno Aniela 544 5km / K30-39 POL Warszawa Nationale-Nederlanden

Zapłacone

462. Olechowski Andrzej 203 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

463. Olechowski Franciszek 772 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

464. Olechowski Stanisław 773 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

465. Olkowicz Paulina 204 10km / K14-29 POL Ożarów Mazowiecki

Zapłacone

466. Olszak Zenon 545 5km / M50-59 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

467. Olszewski Mieszko 205 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

468. Olszewski Tomasz 546 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

469. Opioła Dariusz 547 5km / M40-49 POL Warszawa OPIOŁKI

Zapłacone

470. Orłowska Maja 774 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

471. Oskiera Marcin 548 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

472. Ostrowski Marcin 206 10km / M30-39 POL Warszawa PZU Sport Team

Zapłacone

473. Osuch Dorota 549 5km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

474. Osuch Helena 775 Dzieci / K POL Warszawa NWST

Zapłacone

475. Osuchowska Wioletta 550 5km / K40-49 POL Warszawa PKOBP

Zapłacone

476. Owczarek Beata 207 10km / K14-29 POL Warszawa GoSport Runners

Zapłacone

477. Palczewska Milena 208 10km / K30-39 POL Warszawa JacekBiega

Zapłacone

478. Paluch Anna 209 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

479. Paluch Sebastian 210 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

480. Paprocka Mariola 551 5km / K30-39 POL Dębe Wielkie RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie

Zapłacone

481. Paradowski Jakub 552 5km / M40-49 POL Warszawa Geocaching Warszawa

Zapłacone

482. Paraszka Łukasz 211 10km / M30-39 POL Warszawa MinionsSpeedTeam

Zapłacone

483. Pasiński Daniel 212 10km / M30-39 POL Warszawa Grupa Biegowa UM Warszawa

Zapłacone

484. Pasternak Joanna 553 5km / K30-39 POL Warszawa PZU Sport Team

Zapłacone

485. Patelski Paweł 213 10km / M40-49 POL Warszawa Decepticon Gym

Zapłacone

486. Pawelek Krzysiek 554 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

487. Pawlak Bartłomiej 214 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

488. Pawłowicz Maciej 776 Dzieci / M POL Warszawa Rembertowska OSM

Zapłacone

489. Pawłowicz Mikołaj 777 Dzieci / M POL Warszawa Rembertowska OSM

Zapłacone

490. Pawłowska Katarzyna 215 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

491. Paziewski Marcin 555 5km / M30-39 POL Ząbki

Zapłacone

492. Perlan Robert 216 10km / M40-49 POL Leszno Leszno Team

Zapłacone

493. Perzyna Wojciech 217 10km / M30-39 POL Tarczyn OSP KSRG KOTORYDZ

Zapłacone

494. Petaszko Joanna 218 10km / K40-49 POL Mrągowo

Zapłacone

495. Piątek Jakub 556 5km / M13-29 POL Warszawa -

Zapłacone

496. Piech Krzysztof 557 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

497. Pielak Marcin 558 5km / M30-39 POL Piaseczno

Zapłacone

498. Pietruliński Mateusz 219 10km / M40-49 POL Warszawa Spartanie Dzieciom

Zapłacone

499. Pietrzak Karolina 559 5km / K13-29 POL Warszawa

Zapłacone

500. Piguła Krzysztof 560 5km / M50-59 POL Łódź

Zapłacone

501. Pilarska Monika 220 10km / K40-49 POL Cisie

Zapłacone

502. Piotrowska Anna 561 5km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

503. Piotrowski Jan 221 10km / M30-39 POL Warszawa Grupa Biegowa Um W-Wa

Zapłacone

504. Piotrowski Jerzy 562 5km / M60-99 POL Warszawa DZIADY OCRR

Zapłacone

505. Piotrowski Mateusz 563 5km / M13-29 POL Warszawa

Zapłacone

506. Piotrowski Paweł 564 5km / M50-59 POL Warszawa TKKF Syrenka

Zapłacone

507. Piskorska Agnieszka 565 5km / K40-49 POL Warszawa WARSAW RUN CLUB

Zapłacone

508. Płaczkiewicz Robert 566 5km / M30-39 POL Bydgoszcz SOL3|SquadRUN / PB SLA

Zapłacone

509. Podgórski Hubert 567 5km / M13-29 POL Warszawa Hubi2006

Zapłacone

510. Podsiadlik Łukasz 568 5km / M30-39 POL Otwock

Zapłacone

511. Pogroszewski Jan 778 Dzieci / M POL Warszawa -

Zapłacone

512. Pogroszewski Wiesław 569 5km / M60-99 POL Waeszawa -

Zapłacone

513. Pokwap Zuzanna 779 Dzieci / K POL Warszawa REMBERTOWSKA OSM

Zapłacone

514. Polak Michał 222 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

515. Polańska Ewelina 570 5km / K30-39 POL Ząbki

Zapłacone

516. Polińska Anna 571 5km / K50-59 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

517. Polkowska Sylwia 572 5km / K30-39 POL Okuniew

Zapłacone

518. Ponichtera Adam 223 10km / M40-49 POL Warszawa Atman Runners

Zapłacone

519. Poole Zofia 780 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

520. Popławska Agnieszka 573 5km / K30-39 POL Ostrówek

Zapłacone

521. Popławski Adam 781 Dzieci / M POL Ostrówek

Zapłacone

522. Pośnik Sylwia 574 5km / K13-29 POL Żyrardów

Zapłacone

523. Powązka Magdalena 575 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

524. Prachnio Maciej 224 10km / M40-49 POL Długa Szlachecka Swobodna Przestrzeń

Zapłacone

525. Przepióra Jacek 576 5km / M40-49 POL Warszawa Atomowe krasnale

Zapłacone

526. Przetacki Kamil 225 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

527. Przybyła Krzysztof 577 5km / M30-39 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

528. Przyk Krzysztof 578 5km / M60-99 POL Warszawa Run-Log.com

Zapłacone

529. Ptaszyński Michał 226 10km / M40-49 POL

Zapłacone

530. Pyrek Artur 579 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

531. Pyrzak Piotr 580 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

532. Pytlarczyk Maksymilian 782 Dzieci / M POL Warszawa Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego

Zapłacone

533. Pytlarczyk Tomasz 581 5km / M40-49 POL Warszawa Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego

Zapłacone

534. Rąbalski Marcin 229 10km / M30-39 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

535. Rąbek Małgorzata 586 5km / K13-29 POL Wolica

Zapłacone

536. Rączka Sławomir 587 5km / M40-49 POL Pomiechówek

Zapłacone

537. Radomski Artur 227 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

538. Radomski Kazimierz 582 5km / M50-59 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

539. Radwan Aleksander 783 Dzieci / M POL Warszawa Praga Północ

Zapłacone

540. Radwan Nina 784 Dzieci / K POL Warszawa Praga Północ

Zapłacone

541. Radzikowski Karol 583 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

542. Raj-Site Ewelina 584 5km / K40-49 POL Warszawa Bractwo biegowe BGK

Zapłacone

543. Ramus-Kawka Ewa 585 5km / K60-100 POL Warszawa -

Zapłacone

544. Rapacki Piotr 228 10km / M40-49 POL Legionowo

Zapłacone

545. Rewera Robert 230 10km / M40-49 POL Warszawa Pko Bank Polski

Zapłacone

546. Rocka Gosia 231 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

547. Rogiński Artur 232 10km / M40-49 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

548. Rogolski Artur 233 10km / M40-49 POL Warszawa PZU SPORT TEAM

Zapłacone

549. Rogowski Tomasz 588 5km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

550. Romanowska Agata 589 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

551. Rosłon Kinga 234 10km / K30-39 POL Radzymin

Zapłacone

552. Roszczyk Kamila 785 Dzieci / K POL Warszawa Uks G-8 Bielany

Zapłacone

553. Rotblum Kajetan 786 Dzieci / M POL Warszawa REMBERTOWSKA OSM

Zapłacone

554. Różańska Magdalena 592 5km / K40-49 POL Warszswa

Zapłacone

555. Różański Robert 593 5km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

556. Rozbicki Piotr 590 5km / M30-39 POL Warszawa Drestol

Zapłacone

557. Rozwandowicz Maciej 591 5km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

558. Ruciński Dariusz 594 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

559. Ruciński Robert 595 5km / M50-59 POL Kownacica

Zapłacone

560. Ruszczyk Aleksandra 596 5km / K13-29 POL Płońsk

Zapłacone

561. Ruszczyk Mateusz 597 5km / M30-39 POL Warszawa RKS WYGODA

Zapłacone

562. Rutkowska Magdalena 598 5km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

563. Rybałtowski Kuba 599 5km / M13-29 POL Warszawa Tarchośfiry

Zapłacone

564. Rydz Adrian 600 5km / M30-39 POL Piaseczno Dyspozycja Dnia

Zapłacone

565. Rymkiewicz Liliana 787 Dzieci / K POL Ząbki

Zapłacone

566. Rymkiewicz Maksymilian 788 Dzieci / M POL Ząbki

Zapłacone

567. Rymkiewicz Zbigniew 601 5km / M30-39 POL Ząbki

Zapłacone

568. Rzepka Mirosław 602 5km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

569. Sajewska Karolina 603 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

570. Sajnóg Elżbieta 604 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

571. Sałas Krzysztof 235 10km / M40-49 POL Radom Tiger Faja Faja

Zapłacone

572. Sałata Mateusz 605 5km / M13-29 POL Warszawa

Zapłacone

573. Samoraj Paweł 236 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

574. Samul Jan 789 Dzieci / M POL Warszawa UKS La Basket Warszawa

Zapłacone

575. Sas Aldona 606 5km / K50-59 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

576. Sawicki Oskar 237 10km / M14-29 POL Szczecin AZS Uniwersytet Warszawski

Zapłacone

577. Schindler Żaneta 607 5km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

578. Ścibiorek Bartosz 280 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

579. Ściuba Dawid 801 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

580. Serafin Artur 238 10km / M30-39 POL

Zapłacone

581. Sidwiński Marcin 608 5km / M30-39 POL Warszawa Anmar

Zapłacone

582. Siemiński Sławomir 239 10km / M40-49 POL Sieradz

Zapłacone

583. Sienkiewicz Karolina 609 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

584. Sienkiewicz Michał 610 5km / M30-39 POL Warszawa Biegnę Sam

Zapłacone

585. Sierpińska Magdalena 611 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

586. Sierzputowska Ewa 240 10km / K50-59 POL Warszawa Sie_Biega

Zapłacone

587. Sierzputowska Iwona 612 5km / K40-49 POL Warszawa Anin Biega

Zapłacone

588. Siess Jarosław 613 5km / M50-59 POL Pabianice

Zapłacone

589. Sitek Krzysztof 790 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

590. Sitek Wojciech 791 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

591. Siwiak Marcin 241 10km / M30-39 POL Żyrardów PKP Intercity Running Team

Zapłacone

592. Skalska Aga 614 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

593. Skarżycka Anna 615 5km / K30-39 POL

Zapłacone

594. Skarżyński Adam 242 10km / M30-39 POL Warszawa Grupa Biegowa UM W-wa

Zapłacone

595. Skolik Andrzej 243 10km / M50-59 POL Cybulice Małe Fundacja Wojskowości Polskiej

Zapłacone

596. Skrojna Anna 616 5km / K30-39 POL Czarnów Konstancin Jeziorna RUN Czarnów

Zapłacone

597. Skrzypiec Daniel 244 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

598. Skwarek Robert 617 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

599. Śliwa Paulina 281 10km / K14-29 POL Tłuszcz Bóbr Tłuszcz

Zapłacone

600. Slonecka Agnieszka 245 10km / K30-39 POL Warszawa Lemiesz Team

Zapłacone

601. Słowińska Małgorzata 618 5km / K40-49 POL Warszawa Biegacze Specjalnej Troski

Zapłacone

602. Słowiński Marcin 246 10km / M40-49 POL Warszawa Biegacze specjalnej troski

Zapłacone

603. Smoczyk Hubert 619 5km / M30-39 POL Warszawa Warszawski Zaułek

Zapłacone

604. Smolarczyk Aleksander 620 5km / M13-29 POL Warszawa

Zapłacone

605. Smolarczyk Klaudia 621 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

606. Smolarska Zuzanna 792 Dzieci / K POL Warszawa Rembertowska OSM

Zapłacone

607. Smolarski Aleksander 793 Dzieci / M POL Warszawa Rembertowska OSM

Zapłacone

608. Smolarski Juliusz 794 Dzieci / M POL Warszawa Rembertowska OSM

Zapłacone

609. Smułek Rafał 622 5km / M13-29 POL Warszawa

Zapłacone

610. Sobczak Marcin 623 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

611. Sobiczewski Przemysław 795 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

612. Sochański Piotr 247 10km / M30-39 POL Warka KS Start Pułaski Warka

Zapłacone

613. Sochocki Dariusz 624 5km / M50-59 POL Legionowo

Zapłacone

614. Sochocki Wojciech 625 5km / M13-29 POL Warszawa

Zapłacone

615. Sojka Łukasz 248 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

616. Sokołowski Mateusz 626 5km / M13-29 POL Warszawa Złodzieje i Pijacy

Zapłacone

617. Solecki Dariusz 627 5km / M50-59 POL Puławy Bo jak nie My, to Kto?

Zapłacone

618. Solis Tomasz 628 5km / M30-39 POL Bełżyce

Zapłacone

619. Sołowiej Karolina 629 5km / K13-29 POL Warszawa

Zapłacone

620. Soszyńska Dominika 630 5km / K30-39 POL Mokobody

Zapłacone

621. Sowa Andrzej 249 10km / M30-39 POL Garwolin

Zapłacone

622. Sowa-Okrasa Sylwia 250 10km / K40-49 POL Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

623. Spalińska Kamila 251 10km / K40-49 POL Warszawa Spartanie Dzieciom

Zapłacone

624. Spalińska-Pietrulińska Wiktoria 252 10km / K30-39 POL Warszawa Spartanie Dzieciom

Zapłacone

625. Spyra Adam 253 10km / M14-29 POL Siemianowice Śląskie Niewychowani Fizycznie

Zapłacone

626. Stachera Sylwester 631 5km / M50-59 POL Warszawa ZDROFIT

Zapłacone

627. Stachowiak Maciej 632 5km / M40-49 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

628. Stangenberg Paweł 254 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

629. Stanisz Piotr 255 10km / M30-39 POL Warszawa Legion Warszawa

Zapłacone

630. Staniszewska Paulina 633 5km / K13-29 POL Tłuszcz

Zapłacone

631. Staniszewski Damian 634 5km / M13-29 POL Tłuszcz

Zapłacone

632. Staniszewski Mateusz 635 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

633. Stankiewicz Joanna 636 5km / K13-29 POL Warszawa Złodzieje i pijacy

Zapłacone

634. Staruch Andrzej 637 5km / M60-99 POL Cięciwa

Zapłacone

635. Stasiak Łukasz 638 5km / M30-39 POL Szydłowiec Polska Organizacja Wojskowa

Zapłacone

636. Stasiak Marlena 639 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

637. Stasiak Piotr 257 10km / M14-29 POL Otwock

Zapłacone

638. Stasiak Piotr 256 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

639. Stefański Jacek 640 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

640. Stefański Michał 796 Dzieci / M POL Warszawa RK Athletics

Zapłacone

641. Stempel Tomasz 258 10km / M40-49 POL Warszawa Marysin Wawerski Biega

Zapłacone

642. Stempniak Sebastian 259 10km / M30-39 POL Warszawa PKO Bank Polski

Zapłacone

643. Stępień Paulina 260 10km / K30-39 POL Warszawa Husaria Race Team

Zapłacone

644. Stępniak Grzegorz 261 10km / M40-49 POL Słubice Sajbicki Gepard

Zapłacone

645. Stołowska Kinga 797 Dzieci / K POL Małków

Zapłacone

646. Stołowski Marcin 641 5km / M30-39 POL Małków 10psam

Zapłacone

647. Stopa Rafał 262 10km / M40-49 POL Brzeg 1 Pułk Saperów

Zapłacone

648. Stróżewski Maciej 263 10km / M40-49 POL Legionowo 1 Baza Lotnictwa Transportowego

Zapłacone

649. Strupiechowski Piotr 642 5km / M13-29 POL Warszawa

Zapłacone

650. Styńska Aneta 643 5km / K13-29 POL Warszawa

Zapłacone

651. Sucholewski Damian 644 5km / M40-49 POL Warszawa Kondycja

Zapłacone

652. Sudomir Paweł 264 10km / M30-39 POL Warszawa Orange Polska

Zapłacone

653. Surowiecki Marcin 265 10km / M40-49 POL Opoczno

Zapłacone

654. Święch Lidia 658 5km / K30-39 POL Ząbki

Zapłacone

655. Święćkowski Grzech 285 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

656. Świercz Iwona 282 10km / K50-59 POL Warszawa Byledobiec Anin

Zapłacone

657. Świercz Jacek 283 10km / M50-59 POL Warszawa Byledobiec Anin

Zapłacone

658. Świerczek Anna 284 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

659. Świętochowski Mateusz 802 Dzieci / M POL Mińsk Mazowiecki Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim

Zapłacone

660. Świstak Piotr 659 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

661. Sygut Eliasz 645 5km / M13-29 POL Iłża

Zapłacone

662. Sypek Jerzy 266 10km / M40-49 POL Warszawa Siły Zbrojne RP

Zapłacone

663. Syrocki Wojciech 646 5km / M40-49 POL Warszawa ZGRUPOWANIE RADOSŁAW

Zapłacone

664. Syryjczyk-Miller Monika 647 5km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

665. Szczęsny Michał 267 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

666. Szeląg Tomasz 268 10km / M40-49 POL Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak

Zapłacone

667. Szelwachowski Dariusz 648 5km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

668. Szewczyk Marta 269 10km / K14-29 POL Warszawa Grażynki OCR

Zapłacone

669. Szewczyk Mateusz 270 10km / M30-39 POL Sulejówek

Zapłacone

670. Szewczyk Tomasz 649 5km / M13-29 POL Warszawa SBRT Warszawa

Zapłacone

671. Szlanta Grzegorz 650 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

672. Szok Karol 271 10km / M30-39 POL Ryn

Zapłacone

673. Szpanowski Marek 272 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

674. Sztejnert Edyta 651 5km / K40-49 POL Skierdy

Zapłacone

675. Sztejnert Jakub 652 5km / M40-49 POL Skierdy

Zapłacone

676. Szuchnik Sebastian 653 5km / M30-39 POL Kąty TS Meran Otwock

Zapłacone

677. Szulawski Robert 273 10km / M50-59 POL Warszawa GSD ŻOLIBORZ

Zapłacone

678. Szulc Filip 274 10km / M30-39 POL

Zapłacone

679. Szulc Katarzyna 275 10km / K40-49 POL Ząbki

Zapłacone

680. Szwad Martyna 276 10km / K30-39 POL Warszawa Gapmont Running Team

Zapłacone

681. Szymanik Paweł 277 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

682. Szymańska Lilianna 798 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

683. Szymanska Magdalena 654 5km / K30-39 POL Wyszków

Zapłacone

684. Szymańska Maja 278 10km / K14-29 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

685. Szymański Kacper 799 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

686. Szymański Marcin 656 5km / M40-49 POL

Zapłacone

687. Szymański Marcin 655 5km / M30-39 POL Warszawa Rembertowska OSM

Zapłacone

688. Szymański Robert 279 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

689. Szymański Robert 657 5km / M60-99 POL Warszawa Wesoła Cyklon Warszawa

Zapłacone

690. Szymański Tadeusz 800 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

691. Telakowska Anita 660 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

692. Telakowski Marcin 661 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

693. Tesarski Sebastian 662 5km / M30-39 POL Legnica

Zapłacone

694. Thomas Szczepan 286 10km / M50-59 POL Piotrków Trybunalski Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego

Zapłacone

695. Todorski Tomasz 663 5km / M40-49 POL Warszawa SBRT WARSZAWA

Zapłacone

696. Tomaszewska Mariola 664 5km / K50-59 POL Warszawa WATAHA łączy nas bieganie

Zapłacone

697. Tomaszewska Oktawia 665 5km / K30-39 POL Pionki

Zapłacone

698. Tomaszkiewicz Elunia 666 5km / K40-49 POL Ząbki Klub biegacza RTV Euro AGD

Zapłacone

699. Tomaszkiewicz Marek 287 10km / M40-49 POL Ząbki

Zapłacone

700. Tomczyk Dominika 667 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

701. Tomiczak Krzysztof 288 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

702. Tomiczak Marta 668 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

703. Torzewska Agnieszka 289 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

704. Torzewski Janusz 290 10km / M40-49 POL Warszawa WAT

Zapłacone

705. Traczyk Danuta 669 5km / K50-59 POL Hipolitów

Zapłacone

706. Traczyk Jakub 291 10km / M14-29 POL Hipolitów TT Traczyk Team

Zapłacone

707. Traczyk Kazimierz 292 10km / M50-59 POL Hipolitów TT

Zapłacone

708. Traczyk Maciej 670 5km / M13-29 POL Hipolitów

Zapłacone

709. Traczyk Przemek 293 10km / M30-39 POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów

Zapłacone

710. Tronowska Beata 671 5km / K40-49 POL Warszawa Jack Team / Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

711. Tronowska Wiktoria 672 5km / K13-29 POL Warszawa Jack Team / Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

712. Trzaskowska Justyna 294 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

713. Tula Renata 295 10km / K60-100 POL Warszawa Mykmyk

Zapłacone

714. Tulczyński Marcin 296 10km / M50-59 POL Warszawa Cwałujące Żółwie

Zapłacone

715. Turek Łukasz 297 10km / M30-39 POL Warszawa Latające Ho(L)endry

Zapłacone

716. Twardowski Piotr 673 5km / M50-59 POL Zakole Wiktorowo

Zapłacone

717. Urzykowski Artur 674 5km / M13-29 POL Warszawa Spectrum Team

Zapłacone

718. Wagner Jolanta 298 10km / K50-59 POL Warszawa

Zapłacone

719. Walac Jacek 299 10km / M30-39 POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

720. Walczak Anna 300 10km / K40-49 POL Warszawa TurboDziki

Zapłacone

721. Walczak Daniel 301 10km / M40-49 POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

722. Walczak Oliwier 803 Dzieci / M POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM

Zapłacone

723. Walendzik Anna 675 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

724. Warzocha Bartek 676 5km / M30-39 POL Warszawa Warszawska Akademia KARATE TRADYCYJNEGO

Zapłacone

725. Warzocha Filip 804 Dzieci / M POL Warszawa Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego

Zapłacone

726. Warzocha Karol 805 Dzieci / M POL Warszawa Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego

Zapłacone

727. Warzocha Wiktor 806 Dzieci / M POL Warszawa Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego

Zapłacone

728. Wasiak Iwona 677 5km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

729. Wąsowska Anna 680 5km / K30-39 POL Węgrów Grupa biegowa UM W-wa

Zapłacone

730. Wąsowska Justyna 303 10km / K30-39 POL Warszawa IKAK

Zapłacone

731. Wawryniuk Kinga 678 5km / K30-39 POL Warszawa SP254

Zapłacone

732. Wawrzyniak Grzegorz 679 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

733. Wawrzyniak Marek 302 10km / M50-59 POL Warszawa Rembertów Team

Zapłacone

734. Węcławek Andrzej 684 5km / M40-49 POL Warszawa IPN

Zapłacone

735. Welkier Marcin 681 5km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

736. Welkier Monika 682 5km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

737. Wesołowska Monika 683 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

738. Więczkowski Wojciech 306 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

739. Wieczorek Marcin 807 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

740. Wieczorek Michał 685 5km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

741. Wielgos Antoni 808 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

742. Wielgos Julia 809 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

743. Wietrzycki Marcin 304 10km / M30-39 POL Warszawa Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

744. Wietrzyński Maciej 305 10km / M14-29 POL

Zapłacone

745. Wilczyńska Małgorzata 686 5km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

746. Wilkos Nadia 810 Dzieci / K POL Warszawa Zso sto 1

Zapłacone

747. Winiarczyk Bartek 687 5km / M13-29 POL Warszawa

Zapłacone

748. Wiśniewska Kate 688 5km / K40-49 POL Warszawa Indywidualistka

Zapłacone

749. Wiśniewska Róża 811 Dzieci / K POL Warszawa UKL olimpijczyk 112

Zapłacone

750. Wiśniewski Arek 689 5km / M40-49 POL Lesznowola

Zapłacone

751. Wiśniewski Patrycjusz 690 5km / M30-39 POL Baniocha 1. Baza Lotnictwa Transportowego

Zapłacone

752. Wiśniewski Tomek 691 5km / M13-29 POL Warszawa Spectrum Team

Zapłacone

753. Wizert Józef 307 10km / M60-100 POL Warszawa

Zapłacone

754. Wloszczak Anna 308 10km / K40-49 POL Warszawa Wybiegane

Zapłacone

755. Własinowicz Sebastian 692 5km / M13-29 POL Łomianki Obłuski Running Team

Zapłacone

756. Włodarczyk Halina 693 5km / K60-100 POL Warszawa LADIES gym

Zapłacone

757. Włodarczyk Magdalena 694 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

758. Woch Jeremi 812 Dzieci / M POL Ząbki rembertowska OSM

Zapłacone

759. Woch Szymon 813 Dzieci / M POL Ząbki rembertowska OSM

Zapłacone

760. Wojciechowski Ryszard 309 10km / M50-59 POL Józefów Kuźnia Triathlionu

Zapłacone

761. Wójcik Agnieszka 700 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

762. Wójcik Robert 701 5km / M30-39 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

763. Wojdat Damian 695 5km / M13-29 POL Warszawa

Zapłacone

764. Wojtaluk Arkadiusz 696 5km / M30-39 POL Warszawa masovia

Zapłacone

765. Wojtowicz Alex 814 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

766. Wójtowicz Lilly 818 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

767. Wołosiuk Bruno 310 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

768. Wołoszczak Filip 697 5km / M13-29 POL Warszawa

Zapłacone

769. Wosk Joanna 698 5km / K50-59 POL Ryki Bo jak nie My, to Kto?

Zapłacone

770. Woźniak Aleksandra 815 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

771. Woźniak Hanna 816 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

772. Woźniak Julia 817 Dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

773. Woźniak Urszula 311 10km / K30-39 POL Warszawa Pstrokaty Pareomaraton

Zapłacone

774. Woźnica Kamil 699 5km / M30-39 POL Warszawa Green Goblins Gocław

Zapłacone

775. Wróbel Marek 702 5km / M60-99 POL Łask Niezrzeszony-Łask

Zapłacone

776. Wróbel Tomasz 317 10km / M40-49 POL Kobyłka Zabiegany Wołomin

Zapłacone

777. Wroblewska Oliwia 819 Dzieci / K POL Warszaw

Zapłacone

778. Wróblewski Adrian 820 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

779. Wróblewski Piotr 318 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

780. Wróblewski Szymon 821 Dzieci / M POL Warszawa Uczniowie SP 254

Zapłacone

781. Wrona Agnieszka 312 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

782. Wronka Anna 313 10km / K40-49 POL Zielonka

Zapłacone

783. Wronka Mirosław 314 10km / M40-49 POL Warszawa Polska

Zapłacone

784. Wronka Tomasz 315 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

785. Wronka Wojciech 316 10km / M50-59 POL Jadów

Zapłacone

786. Wujec Bartłomiej 703 5km / M40-49 POL Jozefów

Zapłacone

787. Wultańska Monika 704 5km / K30-39 POL Wyszków

Zapłacone

788. Wysocka Karolina 705 5km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

789. Wysocki Mariusz 319 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

790. Zając Dorota 320 10km / K50-59 POL Piaseczno

Zapłacone

791. Zajączkowska Ewelina 321 10km / K30-39 POL Warszawa Grupa biegowa UM W-wa

Zapłacone

792. Zalega Mikołaj 822 Dzieci / M POL

Zapłacone

793. Zaleski-Ejgierd Patryk 706 5km / M30-39 POL Nowy Dwór Mazowiecki SOL3|SquadRUN / PB SLA

Zapłacone

794. Zalewska Ewa 707 5km / K50-59 POL Warszawa MPWIK

Zapłacone

795. Zalewski Karol 322 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

796. Zalewski Tomasz 708 5km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

797. Zarodkiewicz Dawid 323 10km / M30-39 POL Krasne Team ZabieganeDni

Zapłacone

798. Zarzycki Piotr 709 5km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

799. Zasada Joanna 324 10km / K40-49 POL Mosty Wymiatacze

Zapłacone

800. Zawiślak Jola 325 10km / K40-49 POL Warszawa Biegamy z Radością

Zapłacone

801. Zbiciak Magda 710 5km / K13-29 POL Lublin

Zapłacone

802. Zbieć Angelika 326 10km / K30-39 POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

803. Zbieć Dariusz 327 10km / M30-39 POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

804. Zbrzeżny Gustaw 823 Dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

805. Zdunek Edyta 328 10km / K40-49 POL Wołomin BÓBR TŁUSZCZ

Zapłacone

806. Zdunek Waldemar 329 10km / M50-59 POL Wołomin BÓBR TŁUSZCZ

Zapłacone

807. Żebrowski Dariusz 336 10km / M40-49 POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

808. Zgoda Mateusz 711 5km / M13-29 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

809. Zgórzak Adam 330 10km / M30-39 POL Warszawa Go Sport

Zapłacone

810. Ziarko Joanna 331 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

811. Zieliński Jacek 332 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

812. Zimnicka Paulina 712 5km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

813. Zimnicki Szymon 333 10km / M30-39 POL Warszawa Budowlani Z-REM

Zapłacone

814. Ziomka Majkel 334 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

815. Żmijewska Milena 337 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

816. Zmorzyński Jakub 335 10km / M40-49 POL Warszawa Bakalland

Zapłacone

817. Żochowski Jerzy 338 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

818. Żochowski Michał 339 10km / M14-29 POL Ząbki

Zapłacone

819. Żółciński Waldemar 714 5km / M60-99 POL Warszawa Grupa Biegowa UM W-wa

Zapłacone

820. Żółkowski Marek 340 10km / M60-100 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

821. Zwoliński Grzegorz 713 5km / M40-49 POL Warszawa Reebok run Crew

Zapłacone

822. Żychowski Michał 715 5km / M13-29 POL Piaseczno

Zapłacone

823. Żywień Marek 716 5km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU