III Bieg Przełajowy na 10 km Potulicka Dycha

Potulice, Polska
09.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Angiel Władysław 100 10 / M50-99 s
POL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

Zapłacone

2. Arach Przemysław 83 10 / M30-39 POL Bydgoszcz

Zapłacone

3. Arseniuk Anna 7 10 / K30-39 POL Górsk T.S. Opatrunki Toruń

Zapłacone

4. Awiżeń Antoni 48 10 / M50-99 s
POL Bydgoszcz

Zapłacone

5. Bąk Dariusz 43 10 / M40-49 POL Osiek Nad Notecią Klub Biegowy Tsk Orzeł Osiek

Zapłacone

6. Bąk Oskar 107 10 / M30-39 s
POL Mąkowarsko

Niezapłacone

7. Bembnista Marcin 81 10 / M30-39 F
s
POL Nakło Nad Notecią Triath1on

Zapłacone

8. Białek Dawid 89 10 / M30-39 s
POL Nakło Nad Notecią 1 Pomorska Brygada Logistyczna

Zapłacone

9. Borowski Krzysztof 31 10 / M30-39 POL Wapno WJS Rosomak

Zapłacone

10. Brzozowska Iwona 50 10 / K50-99 F
s
POL Chełmno Przebiegli Unisław i Okolice

Zapłacone

11. Cholewczyńska Wioletta 79 10 / K40-49 POL Niedola

Zapłacone

12. Chyliński Łukasz 67 10 / M30-39 F
s
POL Grudziądz

Zapłacone

13. Cielasiński Artur 32 10 / M30-39 F
s
POL Bydgoszcz

Zapłacone

14. Ciereszko Paweł 108 10 / M40-49 POL Nakło Nad Notecią

Niezapłacone

15. Cyganek Szymon 28 10 / M18-29 POL Występ

Zapłacone

16. Dańczuk Jerzy 62 10 / M50-99 POL Bydgoszcz

Zapłacone

17. Dankowski Rafał 90 10 / M40-49 F
s
POL Potulice

Zapłacone

18. Deresz Mariusz 21 10 / M40-49 F
s
POL Toruń OZ Toruń

Zapłacone

19. Dobosz Maciej 80 10 / M30-39 F
s
POL Nakło Nad Notecią ZK Potulice

Zapłacone

20. Dobuszyński Paweł 109 10 / M40-49 POL Toruń

Niezapłacone

21. Dominiak Joanna 110 10 / K30-39 POL Łochowo

Zapłacone

22. Domżalska Sławomira 70 10 / K40-49 POL Łochowo

Zapłacone

23. Domżalski Marek 68 10 / M50-99 POL Łochowo

Zapłacone

24. Dorosz Grzegorz 112 10 / M30-39 s
POL Konstantowo

Niezapłacone

25. Drociak Jaroslaw 37 10 / M30-39 POL Bydgoszcz Osova team

Zapłacone

26. Ettinger Paweł 87 10 / M30-39 F
s
POL Bydgoszcz

Zapłacone

27. Filipiak Jakub 92 10 / M18-29 POL Osiek Nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek

Zapłacone

28. Frąckowiak Agata 22 10 / K18-29 POL Nakło Nad Notecią UKW Bydgoszcz

Niezapłacone

29. Frąckowiak Marek 52 10 / M50-99 POL Nakło Nad Notecią Nkb

Niezapłacone

30. Gałuszka Bartłomiej 41 10 / M40-49 POL Grudziądz Biegająca Kluska

Zapłacone

31. Gałuszka Dorota 40 10 / K40-49 F
s
POL Grudziądz Wtorkowy Trening

Zapłacone

32. Gąsiorek Tomasz 134 10 / M50-99 POL Brzoza Brzoza Biega

Niezapłacone

33. Giełażyn Mateusz 26 10 / M18-29 F
s
POL Koronowo ZK Koronowo/CYSTERSI

Zapłacone

34. Gollnik Adam 61 10 / M30-39 s
POL Nowy Dwór Mazowiecki RozbiegaMy Nowy Dwór

Zapłacone

35. Gollnik Daria 60 10 / K30-39 POL Nowy Dwór Mazowiecki RozbiegaMy Nowy Dwór

Zapłacone

36. Gondek Martin 18 10 / M18-29 POL Bydgoszcz

Zapłacone

37. Gondek Rafał 86 10 / M30-39 F
s
POL Występ ZK Potulice

Zapłacone

38. Grabowski Kamil 125 10 / M40-49 F
s
POL Tuchola

Niezapłacone

39. Jabłońska Małgorzata 51 10 / K50-99 POL Grudziądz Wtorkowy Trening

Zapłacone

40. Jabłoński Jakub 20 10 / M18-29 POL Grudziądz Wtorkowy Trening

Zapłacone

41. Jarząb Piotr 33 10 / M30-39 s
POL Solec Kujawski KWP BYDGOSZCZ

Zapłacone

42. Jędrzejczyk Marzenna 53 10 / K50-99 F
s
POL Potulice

Zapłacone

43. Jeleń-Kotlarek Agnieszka 132 10 / K30-39 POL Bydgoszcz Vege Runners

Zapłacone

44. Joszko Mateusz 130 10 / M30-39 POL Wyrzysk

Zapłacone

45. Kaczanowska Magdalena 34 10 / K30-39 F
s
POL Lipniki

Zapłacone

46. Kaczmarek Jarek 115 10 / M50-99 POL Szczutki

Zapłacone

47. Kaczmarek Zofia 114 10 / K50-99 POL Szczutki

Zapłacone

48. Kąkol Patrycja 91 10 / K18-29 POL Potulice

Niezapłacone

49. Kamiński Paweł 126 10 / M40-49 POL Murowaniec

Niezapłacone

50. Kawałek Karolina 99 10 / K30-39 PCN Bydgoszcz

Zapłacone

51. Kitzermann Adam 113 10 / M30-39 F
POL Grudziądz

Niezapłacone

52. Klimczyk Marcin 75 10 / M40-49 F
s
POL Bydgoszcz

Zapłacone

53. Uczestnik anonimowy 116 10 / M40-49 POL Solec Kujawski

Zapłacone

54. Kozakiewicz Marcin 16 10 / M40-49 POL Nakło Nad Notecią

Zapłacone

55. Krajewski Adam 14 10 / M50-99 POL Bydgoszcz

Zapłacone

56. Kruczkowski Piotr 65 10 / M50-99 POL Bydgoszcz KRYSPORT TEAM

Zapłacone

57. Kruk Anna 3 10 / K30-39 F
s
POL Chojnice Funkcjonariusz

Zapłacone

58. Krystek Agata 8 10 / K18-29 F
s
POL Wronki ZK Wronki

Zapłacone

59. Lenc Janusz 1 10 / M50-99 POL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

Zapłacone

60. Leszczyńska Kasia 24 10 / K18-29 POL Bydgoszcz

Zapłacone

61. Lewandowski Andrzej 58 10 / M50-99 F
POL Potulice

Zapłacone

62. Lewandowski Bartłomiej 117 10 / M18-29 POL Wyrzysk TSK Orzeł Osiek

Zapłacone

63. Lewandowski Rafał 111 10 / M30-39 F
POL Potulice

Zapłacone

64. Lewicki Maciej 6 10 / M40-49 F
POL Bydgoszcz AŚ Bydgoszcz - emeryt

Zapłacone

65. Luzak Mirosław 118 10 / M50-99 POL Bydgoszcz Mwik Bydgoszcz

Niezapłacone

66. Łobocki Krzysztof 88 10 / M30-39 POL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

Zapłacone

67. Maczyński Grzegorz 12 10 / M50-99 POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

68. Makowski Bartosz 95 10 / M18-29 POL Zamość

Zapłacone

69. Małkiewicz Jacek 101 10 / M50-99 POL Solec Kujawski TBKM WILK Solec Kujawski

Zapłacone

70. Małkowski Sebastian 84 10 / M30-39 F
s
POL Potulice

Zapłacone

71. Manowski Jarosław 102 10 / M40-49 s
POL Lipniki

Zapłacone

72. Marzyńska Ilona 98 10 / K30-39 POL Potulice

Zapłacone

73. Maśliński Mirosław 15 10 / M50-99 POL Szubin

Zapłacone

74. Mazerski Jarosław 94 10 / M30-39 s
POL Toruń

Zapłacone

75. Młynarek Mirosław 105 10 / M30-39 POL Paterek

Zapłacone

76. Młynarek Piotr 104 10 / M40-49 POL Nakło

Zapłacone

77. Moroszczak Bogumił 129 10 / M40-49 POL Bydgoszcz Sekcja Lekkoatletyczna Polonia Bydgoszcz

Zapłacone

78. Nalewalska Justyna 56 10 / K30-39 POL Bydgoszcz Serce Tyberu

Zapłacone

79. Nitka Ireneusz 73 10 / M40-49 F
s
POL Nakło Luks start Nakło

Zapłacone

80. Nowak Łukasz 23 10 / M30-39 POL Kcynia #Biegacze

Zapłacone

81. Nurkiewicz Jarosław 71 10 / M40-49 F
s
POL Bydgoszcz Kung fu Pandy 3

Zapłacone

82. Okraszewski Michał 106 10 / M18-29 POL Nakło Nad Notecią

Zapłacone

83. Olczak Andrzej 25 10 / M30-39 s
POL Tur

Zapłacone

84. Ornowski Zbigniew 57 10 / M50-99 POL Grudziądz Wtorkowy Trening

Zapłacone

85. Paczkowski Mirosław 49 10 / M40-49 POL Bydgoszcz CB163

Zapłacone

86. Partyka Rafał 10 10 / M40-49 F
POL Bydgoszcz OZ Bydgoszcz

Zapłacone

87. Perlik Grzegorz 55 10 / M50-99 POL Bydgoszcz

Zapłacone

88. Peszyńska Joanna 4 10 / K40-49 POL Bydgoszcz

Zapłacone

89. Pospieszny Piotr 9 10 / M30-39 F
s
POL Wronki ZK Wronki

Zapłacone

90. Poznański Martin 93 10 / M18-29 POL Gołańcz Team Run Gołańcz

Zapłacone

91. Pradelska Monika 27 10 / K18-29 POL Sicienko

Niezapłacone

92. Przybylska Dominika 2 10 / K18-29 POL Stobno Uks Buk

Zapłacone

93. Puchacz Marcin 19 10 / M30-39 POL Bydgoszcz

Zapłacone

94. Quaas Łukasz 131 10 / M40-49 F
s
POL Bydgoszcz

Zapłacone

95. Radtka Tomasz 45 10 / M40-49 POL Łobżenica LZS Jedność Łobżenica

Zapłacone

96. Radziejewski Tomasz 38 10 / M30-39 POL Bydgoszcz

Zapłacone

97. Rataj Maciej 17 10 / M40-49 POL Łochowo

Zapłacone

98. Renc Patryk 30 10 / M30-39 POL Bydgoszcz Serce Tybetu

Zapłacone

99. Repczyński Tomasz 29 10 / M18-29 POL Bydgoszcz TriSpace/Trek

Niezapłacone

100. Różycki Sławomir 59 10 / M50-99 s
POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

101. Rybak Remigiusz 119 10 / M40-49 POL Białe Błota keeeper/Bike U Up

Niezapłacone

102. Rygielski Krzysztof 35 10 / M30-39 F
s
POL Potulice ZK POTULICE

Zapłacone

103. Rygiewicz Wojciech 54 10 / M50-99 s
POL Wolwark BBL Szubin

Zapłacone

104. Schuzl Milena 69 10 / K30-39 F
s
POL Bydgoszcz

Zapłacone

105. Sikora Artur 121 10 / M40-49 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

106. Sobol Magdalena 127 10 / K40-49 POL Nakło Nad Notecią

Zapłacone

107. Sokołowska Hanna 11 10 / K50-99 POL Gorzeń

Zapłacone

108. Sprawa Zbigniew 103 10 / M30-39 POL Bydgoszcz

Zapłacone

109. Stachowicz Wiesław 135 10 / M40-49 s
POL Bydgoszcz Brzoza Biega

Niezapłacone

110. Starszak Marcin 120 10 / M30-39 POL Osiek Nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek

Niezapłacone

111. Stasiewski Mariusz 122 10 / M40-49 POL Bydgoszcz TRISPACE/TREK

Niezapłacone

112. Stępień Monika 78 10 / K40-49 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

113. Swoboda Krzysztof 64 10 / M50-99 F
s
POL Potulice emeryci z Potyulic

Zapłacone

114. Szecówka Marcin 82 10 / M30-39 F
s
POL Bydgoszcz

Zapłacone

115. Szpojda Grzegorz 77 10 / M40-49 F
s
POL Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek

Zapłacone

116. Tarczyńska Marta 123 10 / K30-39 POL Bydgoszcz CookieTeamRunners

Zapłacone

117. Tęcza Damian 97 10 / M30-39 POL Ciężkowo

Zapłacone

118. Tessa Karol 5 10 / M30-39 POL Lisi Ogon Bydgoszcz Fan Maraton

Zapłacone

119. Tobolska Anna 42 10 / K40-49 F
s
POL Grudziądz Florian ochrona ppoż

Zapłacone

120. Tobolska Grażyna 66 10 / K50-99 POL Grudziądz Akademia Biegania

Zapłacone

121. Tobolski Marek 74 10 / M40-49 s
POL Grudziądz Florian ochrona ppoż

Zapłacone

122. Walczyk Sybilla 36 10 / K30-39 POL Toruń

Zapłacone

123. Walda Łukasz 85 10 / M30-39 F
s
POL Bydgoszcz

Zapłacone

124. Warczak Katarzyna 39 10 / K30-39 POL Bydgoszcz teamochal

Zapłacone

125. Warczak Piotr 76 10 / M40-49 POL Bydgoszcz TEAMOCHAL

Zapłacone

126. Węgrzyn Wiktoria 136 10 / K18-29 POL Brzoza

Niezapłacone

127. Węgrzynowski Sławomir 96 10 / M50-99 POL Bydgoszcz

Zapłacone

128. Wicenty Joanna 124 10 / K18-29 F
s
POL Obrzycko Zakład Karny Wronki

Zapłacone

129. Wierzyński Damian 128 10 / M30-39 POL Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz Sekcja Lekkoatletyczna

Zapłacone

130. Wilkowski Antoni 133 10 / M50-99 POL Teresin

Zapłacone

131. Wiśniewski Jarosław 47 10 / M40-49 s
POL Występ NOK Nakło

Zapłacone

132. Wojciechowska Emilia 44 10 / K40-49 s
POL Bydgoszcz KWP Bydgoszcz

Zapłacone

133. Wojciechowski Jarosław 46 10 / M40-49 POL Bydgoszcz

Zapłacone

134. Zaparucha Mikolaj 72 10 / M40-49 POL Rynarzewo ZAPA

Zapłacone

135. Żuchelkowski Rafał 63 10 / M30-39 s
POL Bydgoszcz KP Bydgoszcz-Śródmieście

Zapłacone

136. Żywica Adam 137 10 / M40-49 POL Bydgoszcz Brzoza Biega

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU