III Biegowe Grand Prix Mikołajek Biegam Bo Lubię Polską Wieś

Prawdowo k/ Mikołajek
20.05.2017

Wyniki

Open 5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
WRONOWSKI Rafał
65 POL Banie Mazurskie 2:60 20.00 00:14:57:24
2
DRAŻBA Dominik
Serduszko Team Ełk
47 POL Ełk 3:04 20.00 00:15:17:53
3
MENZIŃSKI Przemysław
Bsb Barczewo Biega
21 POL Barczewo 3:07 19.23 00:15:31:83
4
SIEMIĄTKOWSKI Tomasz
31 POL Olsztyn 3:10 19.23 00:15:49:40
5
STELWACH Leszek
Mat-Poż/ Oddział Łomża/
116 POL Pisz 3:12 18.52 00:15:58:19
6
AMBROZIAK Marcin
Pasir-Dąbrowskiteam
120 POL Ryn 3:18 18.52 00:16:25:36
7
DŁUGOSZ Marek
Klub Biegacza Mrągowo
33 POL Mrągowo 3:22 17.86 00:16:45:65
8
JĘDRZEJCZYK Łukasz
Klub Biegacza Mrągowo
88 POL Mrągowo 3:24 17.86 00:16:59:28
9
FIEODOROW Tomasz
Bsb Barczewo Biega
71 POL Barczewo 3:28 17.24 00:17:18:96
10
PLONA Jacek
101 POL Lubiewo 3:36 16.67 00:17:56:64
11
ROGIŃSKI Łukasz
102 Mrągowo 3:38 16.67 00:18:09:52
12
LENART Miłosz
Runners Team Kętrzyn
86 POL Kętrzyn 3:39 16.67 00:18:12:01
13
LIS Sebastian
50 POL Mrągowo 3:41 16.13 00:18:21:88
14
ROGIŃSKI Marek
Msr Mrągowo
74 POL Mrągowo 3:41 16.13 00:18:23:63
15
KIŚLUK Adam
Pszczolkowski Team
68 POL Faszcze 3:43 16.13 00:18:33:50
16
ALICKA Katarzyna
Pasir Pisz
63 POL Pisz 3:46 16.13 00:18:46:05
17
RODZIEWICZ Marek
Kaliniak Team
112 Mrągowo 3:51 15.63 00:19:11:37
18
LIMBERGER Janusz
Serduszko Team Ełk
24 POL Ełk 3:51 15.63 00:19:12:86
19
DEPTUŁA Marek
Morsy Szczytno #reset
46 POL Szczytno 3:51 15.63 00:19:14:02
20
STERNICKI Tomasz
Kaliniak Team
127 Mrągowo 3:52 15.63 00:19:17:05
21
REMISZEWSKI Zbigniew
80 POL Baranowo 3:52 15.63 00:19:17:44
22
OBORSKI Ryszard
123 Mrągowo 3:53 15.63 00:19:23:35
23
ALICKI Marcin
61 POL Pisz 3:54 15.63 00:19:27:49
24
SILSKI Marek
Bsb Barczewo Biega
36 POL Barczewo 3:56 15.15 00:19:35:39
25
SIESTRZYKOWSKI Jan
Pasir
119 POL Prawdowo 3:57 15.15 00:19:41:73
26
RUSZCZYK Łukasz
Powiatowa Akademia Sportu I Rekreacji W Piszu
122 POL Ryn 4:02 15.15 00:20:05:78
27
TRĄBIŃSKI Krzysztof
Barczewo Biega
92 POL 4:07 14.71 00:20:33:58
28
KORDEK Jarosław
Morsy Szczytno#reset
25 POL Szczytno 4:08 14.71 00:20:38:17
29
WOJCIECHOWSKA Urszula
49 POL Szczytno 4:09 14.71 00:20:40:46
30
WEJKUĆ Dawid
107 POL Mrągowo 4:09 14.29 00:20:42:35
31
DĘBOWSKI Ryszard
Bbl Mikołajki
51 POL Woźnice 4:10 14.29 00:20:46:65
32
MURACH Daniel
Bbl Mikołajki
29 POL Lubiewo 4:10 14.29 00:20:47:74
33
MURACH Sylwia
Bbl Mikołajki
30 POL Lubiewo 4:11 14.29 00:20:50:22
34
ORZOŁEK Joanna
Biskupiec Biega
64 POL Samławki 4:11 14.29 00:20:52:04
35
BERNAT Adam
Brak
75 POL Wopławki 4:11 14.29 00:20:53:59
36
PUDLIS Marcin
81 POL Inulec 4:15 14.29 00:21:11:89
37
ZADROGA Mariusz
Klub Morsów W Piszu
105 POL Pisz 4:15 14.29 00:21:14:29
38
SYCZEW Rafał
42 POL Mrągowo 4:17 13.89 00:21:21:12
39
ZADROGA Joanna
Klub Morsów W Piszu
106 POL Pisz 4:19 13.89 00:21:32:12
40
DĄBROWSKI Andrzej
Klub Morsów W Piszu
39 POL Dąbrówka 4:19 13.89 00:21:33:72
41
MIKOŁAJCZYK Przemysław
132 POL Lubiewo 4:21 13.89 00:21:40:73
42
LITWINEK Robert
104 POL Mrągowo 4:21 13.89 00:21:42:03
43
KURPIEWSKA Dorota
Klub Morsów W Piszu
35 POL Pisz 4:22 13.89 00:21:49:14
44
OTKIŃSKA Anna
73 POL Mrągowo 4:22 13.89 00:21:49:31
45
FILIPIAK Grzegorz
100 POL Targowo 4:29 13.51 00:22:24:98
46
LIMBERGER Katarzyna
Serduszko Team Ełk
48 POL Ełk 4:32 13.16 00:22:38:28
47
SZRAMOWSKI Łukasz
Bsb Barczewo Biega
94 POL Barczewo 4:33 13.16 00:22:40:06
48
OSTROWSKA Kamila
93 POL Barczewo 4:34 13.16 00:22:48:39
49
SZNAJDER Beata
Powiatowa Akademia Sportu I Rekreacji W Piszu
52 POL Pisz 4:35 13.16 00:22:51:01
50
DĄBROWSKA Danuta
Pasir
121 POL Pisz 4:36 13.16 00:22:55:65
51
SACZUK Małgorzata
Bsb Barczewo Biega
95 Barczewo 4:36 13.16 00:22:56:45
52
WOJCIECHOWSKI Kamil
Morsy Szczytno #reset
44 POL Szczytno 4:39 12.82 00:23:10:12
53
NURCZYK Daniel
Wolność I Niepodległość
72 POL Mrągowo 4:39 12.82 00:23:12:59
54
PLIZGA Jakub
55 POL Olsztyn 4:44 12.82 00:23:35:62
55
PRZYBYŁOWSKI Grzegorz
Morsy Szczytno #reset
41 POL Rozogi 4:48 12.50 00:23:59:98
56
PRZYBYŁOWSKA Renata
Morsy Szczytno #reset
40 POL Rozogi 4:49 12.50 00:24:00:33
57
BIKOWSKA Anna
Łączą Nas Wspólne Pasje
18 POL Szeroki Bór Piski 4:49 12.50 00:24:04:31
58
SUPRUNOWICZ-PLIZGA Katarzyna
59 POL Olsztyn 4:51 12.50 00:24:13:48
59
EJMA Anna
Morsy Szczytno #reset
69 POL Szczytno 4:54 12.20 00:24:28:71
60
SZCZERBO Andrzej
Morsy Szczytno #reset
27 POL Szczytno 4:54 12.20 00:24:28:86
61
WYSZYŃSKA Malwina
Morsy Szczytno
28 POL Miętkie 4:56 12.20 00:24:35:10
62
WEJKUĆ Iza
54 POL Mrągowo 4:58 12.20 00:24:48:38
63
KUBAS Karolina
Uks Mikołajki
129 POL Mikołajki 4:60 11.90 00:24:55:69
64
DŁUGOSZ Lidia
Klub Biegacza Mrągowo
32 POL Mrągowo 4:60 11.90 00:24:56:67
65
BŁACHNIO Krzysztof
20 POL Mrągowo 4:60 11.90 00:24:56:98
66
FILIPIAK Magdalena
Morsy Szczytno
43 POL Targowo 5:03 11.90 00:25:10:88
67
ROGOWSKI Piotr
Bbl Mikołajki
62 POL Mikołajki 5:07 11.63 00:25:33:23
68
ROGOWSKA Wioletta
Bbl Mikołajki
58 POL Mikołajki 5:07 11.63 00:25:34:24
69
LITWINEK Joanna
67 POL Mrągowo 5:08 11.63 00:25:38:37
70
KONDRACIUK Sylwia
103 POL Sorkwity 5:09 11.63 00:25:40:67
71
SZAŁTANOWICZ Ryszard
96 5:11 11.63 00:25:51:80
72
SULŻYCKA Wioleta
77 POL Mrągowo 5:11 11.63 00:25:54:24
73
SULŻYCKI Cezary
Cf Mrągowo
76 POL Mrągowo 5:12 11.63 00:25:55:01
74
PSZCZÓŁKOWSKA Iwona
Morsy Reset #szczytno
126 POL Szczytno 5:15 11.36 00:26:11:58
75
KOZŁOWSKA Justyna
90 POL Maradki 27 5:15 11.36 00:26:13:86
76
BUSZYNIEWICZ Alina
Klub Morsów W Piszu
45 POL Pisz 5:21 11.11 00:26:44:61
77
KODŹ-WICHOWSKA Karolina
78 POL Mrągowo 5:27 11.11 00:27:11:91
78
WICHOWSKI Piotr
79 POL Mrągowo 5:27 11.11 00:27:13:02
79
ZAWROTNY Jan
23 POL Mragowo 5:29 10.87 00:27:21:07
80
KORDEK Bogumiła
Morsy Szczytno #reset
26 POL Szczytno 5:29 10.87 00:27:21:07
81
KACZOROWSKA Emilia
Bbl
60 POL Mikołajki 5:31 10.87 00:27:32:28
82
MENZIŃSKA Agnieszka
Barczewskie Stowarzyszenie Biegowe " Barczewo B...
22 POL Barczewo 5:36 10.64 00:27:55:31
83
PRONOBIS Beata Zofia
Barczewo Biega
87 POL 5:36 10.64 00:27:55:94
84
GRINDA Laura
Uks Mikołajki
128 POL Mikołajki 5:49 10.42 00:29:02:44
85
PODBIELSKA Katarzyna
Klub Morsów W Piszu
70 POL Pisz 5:55 10.20 00:29:30:10
86
BAŁDYGA Wiktoria
Uks Mikołajki
131 POL Mikołajki 5:57 10.00 00:29:43:37
87
WYDRA Zuzanna
Uks Mikołajki
130 POL Mikołajki 6:19 9.43 00:31:31:00
88
BIKOWSKI Robert
Łączą Nas Wspólne Pasje
17 POL Szeroki Bór Piski 6:45 8.93 00:33:42:20
89
CHMIELEWSKI Lucjan
99 Mikołajki 6:59 8.62 00:34:53:91

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU