III Bielański Bieg Dzika

Warszawa, Park Młociński
08.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Jacek - 5km / M40 POL Latchorzew

Zapłacone

2. Uczestnik anonimowy - 5km / M30 POL Warszawa Keep On Running

Zapłacone

3. Adamiec Arleta - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

4. Andrzejewska Anna - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

5. Badowski Mateusz - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

6. Bąk Oskar - 10km / M16 POL Otwock Drużyna Szpiku / BBKTS

Zapłacone

7. Bakier-Derda Marta - 5km / K30 POL Warszawa Dzikusie

Zapłacone

8. Bałacka Katarzyna - 5km / K40 POL Warszawa Biegam Bo Lubię Ząbki

Zapłacone

9. Bałacki Jacek - 5km / M40 POL Warszawa Biegam Bo Luubię Ząbki

Zapłacone

10. Banachowicz Milena - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

11. Bany Michał - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

12. Baran Grzegorz - 10km / M40 POL Warszawa Naprzód Mlociny

Zapłacone

13. Bardowski Jarosław - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

14. Bartosik Krystyna - 5km / K60 POL Zgierz

Zapłacone

15. Bartyzel Maja - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

16. Bebelski Rafał - 5km / M40 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

17. Bębenek Kamil - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

18. Bechta Damian - 5km / M16 POL Biała Podlaska Ar Adidas Runners

Zapłacone

19. Bednarczyk Edyta - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

20. Bednarski Paweł - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

21. Bialy Wojciech - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

22. Bielawski Jan - 10km / M16 POL Leszno RENSEI

Zapłacone

23. Bielecki Marcin - 5km / M30 POL Otwock Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

24. Bielska Katarzyna - 10km / K30 POL Skierdy

Zapłacone

25. Bieniewska Agnieszka - 5km / K30 POL Chotomów Wybiegaj Siebie

Zapłacone

26. Bieńkowska Bronisława - 5km / K40 POL Sieraków Izabelin Na Start

Zapłacone

27. Błaszczyk Aleksandra - 5km / K16 POL Kwirynów

Zapłacone

28. Błaszczyk Łukasz - 10km / M30 POL Kwirynów

Zapłacone

29. Bobrowski Marek - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

30. Uczestnik anonimowy - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

31. Bodaszewska Lidia - 5km / K50 POL Warszawa Nessi Team

Zapłacone

32. Bodzan Krzysztof - 5km / M16 POL Warszawa KS Dziki Stanisławów

Zapłacone

33. Bohdanowicz Zbigniew - 10km / M40 POL Wołomin Naprzód Młociny

Zapłacone

34. Bohdziewicz Paweł - 10km / M30 POL Łomianki Bravehearts Legionowo

Zapłacone

35. Borek Magdalena - 5km / K30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

36. Borkowska Patrycja - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

37. Borkowski Jacek - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

38. Borkowski Tomasz - 10km / M30 POL Warszawa Legia

Zapłacone

39. Borkowski Wojciech - 5km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

40. Borowski Mariusz - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

41. Borządek Aleksandra - 5km / K16 POL Grodzisk Mazowiecki Legia Run Club

Zapłacone

42. Bożym Anna - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

43. Brzeska Agata - 10km / K40 PCN Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa

Zapłacone

44. Brzozowska Alicja - 5km / K30 POL Gowarzewo

Zapłacone

45. Brzozowski Tomasz - 5km / M16 POL Czarna Im Szybciej Tym Szybciej yyy

Zapłacone

46. Buczel Anna - 5km / K30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

47. Budnicki Maciej - 10km / M40 POL Łomianki

Zapłacone

48. Bujak Karolina - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

49. Bujański Grzegorz - 10km / M16 POL Kałuszyn

Zapłacone

50. Bytniewski Zdzisław - 5km / M60 POL Warszawa -

Zapłacone

51. Bzura Emilia - 10km / K40 POL Warszawa -

Zapłacone

52. Bzura Jacek - 10km / M40 POL Warszawa Legia Run Club

Zapłacone

53. Cabaj Przemysław - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

54. Cacko Magdalena - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

55. Ceceruk Jarosław - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

56. Chałubiński Piotr - 5km / M30 POL Warszawa Robotnicze Stowarzyszenie Wychowania Fizycznego „Jutrznia”

Zapłacone

57. Chmiel Marek - 5km / M50 POL Ostróda

Zapłacone

58. Chmiel Piotr - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

59. Chotomska Dorota - 5km / K16 POL Legionowo

Zapłacone

60. Chotomski Marcin - 5km / M30 POL Legionowo

Zapłacone

61. Chruścińska Elżbieta - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

62. Chudio Marcin - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

63. Chwastek Michał - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

64. Chwedorczuk Robert - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

65. Ciborska Agnieszka - 5km / K40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

66. Cieplińska Wioletta - 5km / K40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

67. Ciesielski Jakub - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

68. Ciesielski Rafał - 10km / M40 POL Warszawa Wojewódzcy Team

Zapłacone

69. Cimochowski Mieczysław - 5km / M40 POL Warszawa MC Serwis

Zapłacone

70. Cisek Paulina - 5km / K30 POL Sadowa

Zapłacone

71. Cybis Natalia - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

72. Cybulski Mateusz - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

73. Czarnocka Katarzyna - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

74. Czerniawski Romuald - 5km / M50 POL Kobyłka Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka

Zapłacone

75. Czerwoński Artur - 5km / M50 POL Łomianki Widłorogi

Zapłacone

76. Czołnik Paweł - 5km / M16 POL Warszawa Nie tak szybko!

Zapłacone

77. Czop Małgorzata - 5km / K30 POL Warszawa Pędzące Króliki

Zapłacone

78. Dabrowska Katarzyna - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

79. Dąbrowski Piotr - 10km / M50 POL Warszawa Sbbp

Zapłacone

80. Danielek Ewa - 5km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

81. Demczuk Michał - 5km / M30 POL Krasnystaw Zsnr42

Zapłacone

82. Demiańczuk Maciej - 10km / M30 POL Warszawa Mybike.pl

Zapłacone

83. Derbich Marcin - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

84. Derda Wojtek - 5km / M30 POL Warszawa Dzikusie

Zapłacone

85. Dereszewski Piotr - 5km / M30 POL Przedecz

Zapłacone

86. Dermańska Marta - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

87. Dobosz Aneta - 5km / K30 POL Warszawa Wściekłe pięści węża

Zapłacone

88. Dobosz Krzysztof - 5km / M40 POL Skarżysko

Zapłacone

89. Dobosz Piotr - 5km / M30 POL Warszawa Wściekłe pięści węża

Zapłacone

90. Dobrowolski Sławek - 10km / M50 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

91. Dobrzyńska Agnieszka - 5km / K30 POL Truskaw Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

92. Dobrzynska Lidia - 10km / K40 POL Pruszków Rozbiegany Piastów

Zapłacone

93. Dolczewski Dariusz - 5km / M30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

94. Doliński Jacek - 5km / M40 POL Piaseczno Lirene Running Team

Zapłacone

95. Dołęgowska Ewa - 5km / K30 POL Kobyłka Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka

Zapłacone

96. Domagała Mariusz - 5km / M16 POL Warszawa Rbs Running Team

Zapłacone

97. Domińczyk Jakub - 10km / M30 POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

98. Drumlak Agnieszka - 5km / K40 POL Warszawa TRYBEK TEAM

Zapłacone

99. Drygalski Adam - 10km / M30

Zapłacone

100. Duda Karolina - 5km / K30 POL Warszawa Rozbiegany Piastów

Zapłacone

101. Dudek Bartłomiej - 10km / M30 POL Warszawa 12Tri.pl

Zapłacone

102. Dudek Paulina - 5km / K16 POL Józefów

Zapłacone

103. Duma Marcin - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

104. Duraj-Modzelewska Magdalena - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

105. Dworzyńska-Górska Agnieszka - 5km / K30 POL Ożarów Mazowiecki

Zapłacone

106. Dymel Andrzej - 10km / M60 POL Warszawa MARKOWI BIEGACZE

Zapłacone

107. Dzik Konrad - 10km / M30 POL Warszawa Bravehearts Legionowo

Zapłacone

108. Dzik Paweł - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

109. Dziki Marzenna - 5km / K60 POL Warszawa Aletempo

Zapłacone

110. Dzwonkowska Dominika - 10km / K16 POL Wojcieszyn

Zapłacone

111. Dzwonkowska Sylwia - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

112. Eggink Aleksander - 10km / M16 POL Rybie

Zapłacone

113. Eggink Mateusz - 5km / M16 POL Rybie

Zapłacone

114. Fabijański Zbigniew - 10km / M30 POL Warszawa Deloitte

Zapłacone

115. Fabisiak Patryk - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

116. Fiedoruk Tomasz - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

117. Fira Karolina - 5km / K16 POL Otwock

Zapłacone

118. Firysiuk Tomasz - 10km / M40 POL Ząbki Bagstarbiega

Zapłacone

119. Fok Tomasz - 10km / M30 POL Warszawa Podkarpacki Dzik

Zapłacone

120. Fornalski Andrzej - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

121. Foryś Agnieszka - 10km / K40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

122. Franczak Jacek - 10km / M40 POL Czeczotki

Zapłacone

123. Frankel-Dominik Marta - 5km / K16 POL Warszawa Akademia Walki

Zapłacone

124. Furmaniak Joanna - 10km / K16 POL Warszawa RozpędzOne

Zapłacone

125. Gajewski Daniel - 5km / M16 POL Łódź

Zapłacone

126. Gala Kamila - 10km / K30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

127. Gałasiewicz Jakub - 5km / M16 POL Radom RLTL ZTE Radom

Zapłacone

128. Gałczyński Wojciech - 10km / M40 POL Kręczki StarsTroopers

Zapłacone

129. Gałka Tomasz - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

130. Gątarz Janusz - 10km / M30 POL Warszawa J&J

Zapłacone

131. Gawlas Mateusz - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

132. Gawraczyńska Anna - 10km / K60 POL Warszawa Wtł Stegny Warszawa

Zapłacone

133. Gawryluk Eliza - 5km / K30 POL Warszawa Obozybiegowe.pl/po Bieganiu Zawsze Piwo

Zapłacone

134. Gawryś Kasia - 10km / K30 POL Olsztyn Pszczółkowski Team

Zapłacone

135. Gębicka Agata - 10km / K16 POL Stargard Stargard Ja się nie ścigam !

Zapłacone

136. Gęca Piotr - 5km / M40 POL Warszawa ZA MNĄ

Zapłacone

137. Gierałtowski Krzysztof - 5km / M30 POL Warszawa przyjaciół myszki miki

Zapłacone

138. Gil Wojciech - 5km / M40 POL Warszawa Warszawa

Zapłacone

139. Głębocka-Roszczyk Joanna - 5km / K30 POL Warszawa Razem Dla Bielan

Zapłacone

140. Głogowski Marcin - 5km / M30 POL Warszawa Pszczółkowski Team

Zapłacone

141. Głogowski Piotr - 10km / M40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

142. Głuśniewska Iga - 5km / K16 POL Chotomów

Zapłacone

143. Godlewska Marta - 5km / K30 POL Warszaea Love Life

Zapłacone

144. Godlewski Krzysztof - 5km / M30 POL Warszawa Love Life

Zapłacone

145. Gogol Tomasz - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

146. Gogol Urszula - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

147. Gołębiewski Marcin - 10km / M30 POL Warszawa #biegamizbieram

Zapłacone

148. Góralski Marek - 5km / M40 POL Warszawa Rembertów

Zapłacone

149. Górka Krzysztof - 10km / M50 POL Grodzisk Mazowiecki San Escobar

Zapłacone

150. Gorsiak Mateusz - 5km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

151. Gorzelak Aleksander - 5km / M30 POL Warszawa Brigada

Zapłacone

152. Gorzkowski Piotr - 5km / M30 POL Warszawa Pomarańczowa Strzała

Zapłacone

153. Goszczyńska Wioleta - 10km / K16 POL Nowy Dwór Mazowiecki Husaria Race Team

Zapłacone

154. Grabowska-Lepczak Izabella - 5km / K40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

155. Grabowski Leszek - 10km / M50 POL Latchorzew Stare Babice Biegają

Zapłacone

156. Graczyk Mariusz - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

157. Gramburg Magda - 5km / K30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

158. Grela Wojciech - 5km / M16 POL Warszawa Akademiabiegacza.pl S.l. Salos-wodna Łódź

Zapłacone

159. Grzejdziak Igor - 10km / M40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

160. Gujska Marzena - 5km / K30 POL Izabelin Izabelin na start

Zapłacone

161. Gumkowski Andrzej - 10km / M60 POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

162. Gutkowski Janusz - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

163. Guzek Monika - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

164. Guzovskaya Yana - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

165. Hawryluk-Stasiak Ewa - 5km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

166. Hołowacz Tomasz - 10km / M70 POL Warszawa Kondycja

Zapłacone

167. Horbowiec Anna - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

168. Hulanicka Irina - 5km / K60 POL Warszawa Goggle Team

Zapłacone

169. Hulanicki Andrzej - 5km / M60 POL Warszawa Goggle Team

Zapłacone

170. Hutny Ewa - 10km / K50 POL Warszawa Activity. Katarzyna Hutny

Zapłacone

171. Idzikowska-Śledź Marta - 10km / K30 POL Warszawa Naprzód Młociny / T-Mobile Runnig Team

Zapłacone

172. Ilczyszyn Julita - 10km / K30 POL Zgorzała Runcoholics

Zapłacone

173. Iwaszko Paweł - 5km / M30 POL Warszawa Accolade Wines

Zapłacone

174. Izdebski Paweł - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

175. Jablonska Katarzyna - 5km / K30 POL Warszawa Air Force Uganda

Zapłacone

176. Jabłonka Radosław - 10km / M40 POL Wyszków DZIADY OCR

Zapłacone

177. Jabłonowski Andrzej - 10km / M40 Naprzód Młociny

Zapłacone

178. Jagielski Tomasz - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

179. Jakubas Dorota - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

180. Jakubas Pawel - 10km / M40 POL Warszawa WPJ TEAM

Zapłacone

181. Jakubowska Anna - 10km / K30 POL Piaseczno Gang Endorfin

Zapłacone

182. Jakubowska Magda - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

183. Uczestnik anonimowy - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

184. Jakubowski Paweł - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

185. Jamróz Adam - 10km / M40 POL Warszawa Pędząca Mysz

Zapłacone

186. Jamróz Maria - 10km / K50 POL Warszawa Pędząca Mysz

Zapłacone

187. Jancewicz Barbara - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

188. Jańczuk Marcin - 5km / M40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

189. Janik Małgorzata - 10km / K40 POL Legionowo

Zapłacone

190. Januszewski Andrzej - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

191. Jarosz Piotr - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

192. Jaskóła Joanna - 10km / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

193. Jastrzębska-Majak Marta - 10km / K16 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

194. Jaworska Joanna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

195. Jaworski Arkadiusz - 10km / M30 POL Izabelin

Zapłacone

196. Jaworski Robert - 5km / M40 POL Nowa Iwiczna

Zapłacone

197. Jazłocki Łukasz - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

198. Jermakow Mateusz - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

199. Jermakowicz Anna - 10km / K30 POL Piaseczno runcoholics

Zapłacone

200. Jermakowicz Bartlomiej - 10km / M30 POL Piaseczno runcoholics

Zapłacone

201. Jeż Piotr - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

202. Jezierska Karina - 5km / K30 POL Warszawa 1979

Zapłacone

203. Uczestnik anonimowy - 5km / K40 POL Warszawa GUS

Zapłacone

204. Jóźwiak Joanna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

205. Józwik Robert - 10km / M40 POL Warszawa Arsun

Zapłacone

206. Jupa Andrzej - 5km / M30 POL Warszawa Brigada

Zapłacone

207. Juraszewska Izabella - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

208. Juraszewski Sławomir - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

209. Jurczak Anna - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

210. Jurewicz Magdalena - 5km / K30 POL Duchnice

Zapłacone

211. Jurkowska Irena - 10km / K60 POL Warszawa

Zapłacone

212. Juś Paulina - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

213. Justyna Pawel - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

214. Kacprzak Paulina - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

215. Kaczmarek Aleksandra - 10km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

216. Kaczmarzyk Hubert - 10km / M16 POL Warszawa Agape Białołęka

Zapłacone

217. Kaczorowska Martyna - 5km / K30 POL Sochaczew

Zapłacone

218. Kaczyński Marcin - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

219. Kakiet Bartosz - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

220. Kaleta Łukasz - 5km / M30 POL Warszawa Za mną

Zapłacone

221. Kalinowska Małgorzata - 10km / K16 POL Warszawa Husaria Race Team

Zapłacone

222. Kalwarczyk Mariusz - 10km / M30 POL Izabelin C Izabelin Na Start

Zapłacone

223. Kałużny Mikołaj - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

224. Kamińska Anna - 5km / K40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

225. Kamińska Monika - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

226. Kamiński Stanisław - 5km / M60 POL Nadarzyn GOS Nadarzyn

Zapłacone

227. Kamiński Wiesław - 10km / M50 POL Warszawa Grupa Biegowa Park Run Warszawa

Zapłacone

228. Kamionowski Mariusz - 10km / M50 POL Ostrołęka MORSY OSTROŁĘKA

Zapłacone

229. Kapuściarek Ela - 10km / K30 POL Łomianki

Zapłacone

230. Karasińska Elżbieta - 5km / K40 POL Jabłonna Wybiegaj Siebie

Zapłacone

231. Karcz Krzysztof - 10km / M30 POL Borzęcin Duży

Zapłacone

232. Karolina Ostrowska - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

233. Karwowski Wojciech - 5km / M16 POL Łuków

Zapłacone

234. Kasowski Robert - 5km / M40 POL Konstancin-Jeziorna LIRENE RUNNING TEAM

Zapłacone

235. Katana Katarzyna - 10km / K40 POL Pruszków Rozbiegany Piastów

Zapłacone

236. Katner Tomasz - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

237. Kawecka Magdalena - 5km / K30 POL Warszawa Kawa Bez Papierosa

Zapłacone

238. Kaźmierczak Patryk - 5km / M30 POL Warszawa Robotnicze Stowarzyszenie Wychowania Fizycznego „Jutrznia”

Zapłacone

239. Kędziora Jakub - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

240. Kieszek Tadeusz - 10km / M60 POL Leszno Dystans Leszno

Zapłacone

241. Kiljański Kacper - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

242. Kisiel Agnieszka - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

243. Kisiel Beata - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

244. Klimas Anna - 5km / K30 POL Żyrardów

Zapłacone

245. Klimas Edyta - 5km / K30 POL Rawa Mazowiecka

Zapłacone

246. Klimas Piotr - 5km / M30 POL Rawa Mazowiecka

Zapłacone

247. Klimiuk Katarzyna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

248. Knosowska Sylwia - 5km / K40 POL Warszawa HEKI TEAM

Zapłacone

249. Knosowski Sławomir - 10km / M40 POL Warszawa HEKI TEAM

Zapłacone

250. Kobialka Konrad - 5km / M40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

251. Kobiałka Róża - 5km / K30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

252. Kochman Iwona - 10km / K50 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

253. Uczestnik anonimowy - 10km / M30 POL Warszawa Golden Rung Ultra Trila

Zapłacone

254. Kojder Natalia - 5km / K16 POL Przeworsk

Zapłacone

255. Kolibabski Radosław - 10km / M30 POL Warszawa Hardcorowe Wychylylybymy

Zapłacone

256. Kołek Michał - 5km / M30 POL Przyrów

Zapłacone

257. Kołodziej Michał - 10km / M30 POL Warszawa Crosshouse

Zapłacone

258. Konwerski Włodzimierz - 5km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

259. Kopczyńska Judyta - 5km / K40 POL Marki

Zapłacone

260. Kopeć Maria - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

261. Kopytowska Anna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

262. Korcok Robert - 10km / M16 SVK Sahy

Zapłacone

263. Korycki Karol - 10km / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki Vege Runners

Zapłacone

264. Kościk Jakub - 5km / M30 POL Warszawa Królewski Klub Biegacza

Zapłacone

265. Kosiński Cezary - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

266. Kosman Małgorzata - 5km / K50 POL Warszawa Team I-Sport

Zapłacone

267. Kotlarska Patrycja - 5km / K30 POL Piaseczno

Zapłacone

268. Kotlarski Caroline - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

269. Kotlarski Jacek - 5km / M40 POL Piaseczno

Zapłacone

270. Kotnis Bogusław - 10km / M40 POL Sosnowiec RFC Active Team

Zapłacone

271. Kowal Hanna - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

272. Kowalczyk Agnieszka - 10km / K30 POL Leszno adidas Runners Warsaw

Zapłacone

273. Kowalczyk Kamil - 5km / M16 POL Halinów

Zapłacone

274. Kowalczyk Marlena - 5km / K16 POL Sulejówek

Zapłacone

275. Kowalczyk Robert - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

276. Kowalewski Rafał - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

277. Kowalik Marlena - 10km / K16 POL Łowicz

Zapłacone

278. Kowalski Konrad - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

279. Kowalski Marcin - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

280. Kozerski Łukasz - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

281. Kozłowski Roman - 10km / M60 POL Warszawa Warszawiaky

Zapłacone

282. Krajewska-Horosz Anna - 5km / K40 POL Warszawa Lipiec Running Team

Zapłacone

283. Krajewski Przemysław - 10km / M40 POL Warszawa Leczo Team

Zapłacone

284. Krasnodębski Krzysztof - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

285. Krassowska Ewa - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

286. Uczestnik anonimowy - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

287. Krawczyk Tomasz - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

288. Krawczyński Marcin - 10km / M30 POL Warszaww

Zapłacone

289. Król Michał - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

290. Królak Magda - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

291. Królik Anna - 5km / K30 POL Warszawa Pędzące Królik

Zapłacone

292. Krupicki Kamil - 5km / M16 POL Węgrów 1989

Zapłacone

293. Krupińska Wioletta - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

294. Krupiński Cezary - 10km / M16 POL Wólka

Zapłacone

295. Krupiński Przemysław - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

296. Krzemień Liwia - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

297. Krzysztofiak Anna - 5km / K50 POL Warszawa Nie Tak Szybko

Zapłacone

298. Krzysztofiak Katarzyna - 5km / K16 POL Warszawa Nie Tak Szybko!

Zapłacone

299. Krzywodajć Rachela - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

300. Krzyżewska Karolina - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

301. Kubacki Jakub - 5km / M16 POL Warszawa Disco

Zapłacone

302. Kucharczyk Bartosz - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

303. Kucińska Magdalena - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

304. Kuciński Łukasz - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

305. Kucki Kamil - 10km / M30 POL Narzym Biegam Bo Kocham Ten Stan

Zapłacone

306. Kuczyńska Małgorzata - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

307. Uczestnik anonimowy - 10km / M40 POL Warszawa Aptekarz Warszawski

Zapłacone

308. Kudłaczyk Michał - 5km / M30 POL Warszawa Akademia Pana Kettla Biega

Zapłacone

309. Kunc Oliver - 10km / M16 CZE Warsaw We Run Lx

Zapłacone

310. Kunowski Bartosz - 10km / M30 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

311. Kurbiel-Syrocka Aleksandra - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

312. Kurek Marcin - 10km / M40 POL Duczki

Zapłacone

313. Kurek Michał - 5km / M30 POL Warszawa Biegam od 2017

Zapłacone

314. Kurek Wojciech - 5km / M16 POL Kwidzyn 1BLTR

Zapłacone

315. Kurek Wojtek - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

316. Kurzela Mateusz - 5km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

317. Kusy Marcin - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

318. Kwasnicki Konrad - 5km / POL Warszawa

Zapłacone

319. Kwaśnicki Radosław - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

320. Kwiatek Agnieszka - 5km / K30 POL Otwock

Zapłacone

321. Kwiatkowska Renata - 10km / K50 POL Ożarów Mazowiecki Kb Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

322. Lach Marta - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

323. Lange Anna - 10km / K30 Promyk Ciechanów

Zapłacone

324. Larecka Hanna - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

325. Laskowska Aleksandra - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

326. Laskowski Karol - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

327. Lasocka Katarzyna - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

328. Lasota Rafał - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

329. Laszczych Malgorzata - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

330. Leciejewski Łukasz - 10km / M30 POL Warszawa Co Dzieje Się

Zapłacone

331. Lenart Maciej - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

332. Leśnik Kamil - 10km / M16 POL Kobyłka

Zapłacone

333. Leszczyńska Małgorzata - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

334. Leszczyński Michał - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

335. Lewandowska Agata - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

336. Lewandowska Agnieszka - 10km / K30 POL Legionowo Rossbiegani

Zapłacone

337. Lewandowska Anna - 10km / K30 POL Legionowo Wybiegaj Siebie

Zapłacone

338. Lewandowski Bartosz - 10km / M16 POL Elbląg

Zapłacone

339. Lewandowski Marcin - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

340. Uczestnik anonimowy - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

341. Lipiec Tomasz - 10km / M40 POL Warszawa Lipiec Running Team

Zapłacone

342. Lipińska Kamila - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

343. Lipko Adam - 5km / M40 POL Sławatycze Dzik Sławatycze

Zapłacone

344. Liszewska Marta - 5km / K40 POL Izabelin Izabelin Na Start

Zapłacone

345. Uczestnik anonimowy - 5km / K40 POL Łomianki

Zapłacone

346. Łabęda Stanisław - 10km / M40 POL Świercze Nasielsk Baszta Team

Zapłacone

347. Łach Krzysztof - 5km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

348. Łącka Regina - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

349. Łącki Marcin - 5km / M30 POL Warszawa Pędzące Króliki

Zapłacone

350. Ławrynowicz Radosław - 10km / M16 POL Tomaszów Mazowiecki

Zapłacone

351. Łopata Grzegorz - 5km / M30 POL Łomianki

Zapłacone

352. Łuczyk Artur - 10km / M40 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

353. Łukaszewska Anna - 5km / K30 POL Warszawa DAMS TEAM

Zapłacone

354. Łukianow Artur - 5km / M16 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

355. Łyp Monika - 10km / K30 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

356. Mac-Tyszkiewicz Magdalena - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

357. Machnicki Ryszard - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

358. Maciorowska Anna - 10km / K30 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

359. Majcher Izabela - 10km / K30 POL Warszawa Aktywna Warszawa

Zapłacone

360. Makarska Ewelina - 5km / K30 POL Raszyn

Zapłacone

361. Makowski Marcin - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

362. Maksymiuk Paweł - 10km / M30 POL Warszawa BigYellowFoot

Zapłacone

363. Maksymowicz Katarzyna - 10km / K30 POL Góraszka Team Zabiegane Dni

Zapłacone

364. Maksymowicz Marcin - 10km / M40 POL Góraszka Team Zabiegane Dni

Zapłacone

365. Małachowska Izabela - 5km / K30 POL Warszawa Runners Team Quibl

Zapłacone

366. Małachowska-Suchojad Joanna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

367. Małachowski Jan - 5km / M30 POL Warszawa Runners Team Quibl

Zapłacone

368. Małozięć Jacek - 10km / M30 POL Ząbki

Zapłacone

369. Mandes Anna - 10km / K30 POL Laski Izabelin Na Start

Zapłacone

370. Marcinkiewicz Wojciech - 5km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

371. Marczak Grażyna - 10km / K60 POL Warszawa Leczo Team

Zapłacone

372. Marek Adam - 10km / M16 POL Konin

Zapłacone

373. Markowska Dorota - 10km / K40 POL Reguły Rozbiegany Piastów

Zapłacone

374. Marzantowicz Katarzyna - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

375. Uczestnik anonimowy - 5km / M30 POL Piaseczno DREAM RUN

Zapłacone

376. Maślanka Justyna - 5km / K30 POL Milanówek

Zapłacone

377. Maszewska Agnieszka - 5km / K40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

378. Matczak Anna - 5km / K30 POL Kalisz

Zapłacone

379. Matuszewska Karolina - 5km / K30 POL Łomianki Dolne

Zapłacone

380. Maziarz Damian - 10km / M30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

381. Mazurek Aneta - 10km / K30 POL Kałuszyn Oliwia

Zapłacone

382. Mazurkiewicz Aleksandra - 5km / K30 POL Legionowo Ministerstwo Głupich Kroków

Zapłacone

383. Mazurkiewicz Jakub - 10km / M30 POL Legionowo Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo

Zapłacone

384. Mędrzycki Mirosław - 10km / M50 POL Warszawa Parkrun Bródno

Zapłacone

385. Miąsko Renata - 5km / K50 POL Warszawa 12Tri.pl

Zapłacone

386. Michalczuk Karolina - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

387. Michalczyk Anna - 5km / K30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

388. Michalczyk Tomasz - 5km / M30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

389. Michalski Robert - 10km / M30 POL Warszawa Nocne Piłowanie Agrykoli

Zapłacone

390. Mielczarek Krzysztof - 5km / M40 POL Warszawa Rozbiegani-Żychlin

Zapłacone

391. Mielniczuk Mirosław - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

392. Mierzejewksa Malgorzata - 10km / K30 POL Ostroleka Morsy Ostroleka

Zapłacone

393. Milewska Katarzyna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

394. Miszczuk Rafał - 10km / M40 POL Łochów Łochów

Zapłacone

395. Młodzikowski Dawid - 5km / M16 POL Ząbki V-MAX Adamów

Zapłacone

396. Młyński Mariusz - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

397. Morawska Anna - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

398. Moryc Krzysztof - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

399. Motyl Agnieszka - 10km / K30 POL Częstochowa

Zapłacone

400. Mróz Sebastian - 5km / M40 POL Komorów

Zapłacone

401. Mudant-Borowski Adam - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

402. Murillo Xavier - 10km / M40 ESP Barcelona SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha

Zapłacone

403. Myśliwiec Mariusz - 10km / M30 POL Emilianów Fast Furious

Zapłacone

404. Mystkowski Marcin - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

405. Nadulska Sylwia - 10km / K30 POL Warszawa O co biega

Zapłacone

406. Naskręt Mariusz - 10km / M40 POL Racot

Zapłacone

407. Nekresz Basia - 10km / K30 POL Zielonka

Zapłacone

408. Neska Karolina - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

409. Niczke Joanna - 5km / K40 POL Warszawa saturn fitness

Zapłacone

410. Niemiec Oskar - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

411. Niewiadomski Zdzislaw - 5km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

412. Nogaj Mateusz - 5km / M30 POL Ostrowiec Św

Zapłacone

413. Nosek Robert - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

414. Nowak Maciej - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

415. Nowakowska Agnieszka - 10km / K16 POL Warszawa DD Running Team

Zapłacone

416. Nowakowski Czeslaw - 10km / M70 POL Warszawa Klub Biegacza GOCH

Zapłacone

417. Nowowiejski Michał - 5km / M16 POL Bykowizna

Zapłacone

418. Obłudka Adam - 5km / M40 POL Ząbki O.R.P.P "KIEŁ"

Zapłacone

419. Ochab Janusz - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

420. Ogórek Katarzyna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

421. Oleszycka Aneta - 10km / K16 POL Rzeszów

Zapłacone

422. Olszewska Katarzyna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

423. Olszewskanawara Aneta - 5km / K16 POL Legionowo

Zapłacone

424. Uczestnik anonimowy - 5km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

425. Opieka Marcin - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

426. Orlik Katya - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

427. Osińska Sylwia - 10km / K40 POL Warszawa Exatel Running Team

Zapłacone

428. Owczarek Adam - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

429. Ozga Anna - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

430. Ożyńska Katarzyna - 5km / K30 POL Truskaw Izabelin Na Start

Zapłacone

431. Paduch Paulina - 5km / K16 POL Radzymin

Zapłacone

432. Padzik Sylwia - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

433. Paluch Dorota - 5km / K16 POL Warszaw Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

434. Pankiewicz Paulina - 10km / K30 POL Warszawa Krzepcy i Wściekła

Zapłacone

435. Uczestnik anonimowy - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

436. Paszek Krystyna - 5km / K50 POL Grodzisk Maz Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

437. Uczestnik anonimowy - 10km / M30 POL Warszawa bbl

Zapłacone

438. Pawlak Rafał - 10km / M16 POL Soboklęszcz

Zapłacone

439. Pawłowska Agnieszka - 10km / K16 POL Warszawa Runmageddon

Zapłacone

440. Pawłowski Marcin - 5km / M30 POL Jabłonna KS Stara Bida

Zapłacone

441. Pawłowski Piotr - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

442. Paziewski Andrzej - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

443. Pec Arkadiusz - 5km / M50 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

444. Pec Katarzyna - 5km / K16 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

445. Pec Monika - 5km / K40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

446. Perlan Robert - 5km / M40 POL Leszno Dystans Leszno

Zapłacone

447. Pietruczuk Grzegorz - 5km / M40 POL Warszawa Naprzod Mlociny

Zapłacone

448. Pik Rafał - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

449. Pilarska Katarzyna - 5km / K30 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

450. Pinkas Aleksandra - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

451. Piotrowski Tomasz - 5km / M30 POL Warszwa

Zapłacone

452. Pisarczyk Grzegorz - 10km / M30 POL Nowa Sarzyna Najprzód Młociny

Zapłacone

453. Piwko Wiktoria - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

454. Pl Mieczysława - 5km / K30 POL Mościska

Zapłacone

455. Plebanek Karol - 10km / M16 POL Włoszczowa

Zapłacone

456. Pluszka Adam - 10km / M40 POL Warszawa Trzy Koty

Zapłacone

457. Pochmurski Krzysztof - 5km / M40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

458. Podkaminer-Lewandowska Anna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

459. Podobinski Piotr - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

460. Podolak Ewelina - 5km / K30 POL Izabelin Izabelin Na Start

Zapłacone

461. Podolska-Kędziora Marta - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

462. Polak Michał - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

463. Polak Sebastian - 10km / M30 POL Warszawa Zdrofit

Zapłacone

464. Polak Teresa - 5km / K60 POL Warszawa KB ActiveSports Warszawa

Zapłacone

465. Polanowska-Lenart Aleksandra - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

466. Pomiński Romuald - 5km / M30 POL Wołomin Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka

Zapłacone

467. Popławski Michał - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

468. Porowska Agnieszka - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

469. Postupalski Pawel - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

470. Pozoronska Marta - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

471. Prus Małgorzata - 5km / K16 POL Warszawa Stado Dzików

Zapłacone

472. Przepiórka Barbara - 10km / K30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

473. Przybylak Wanda - 5km / K60 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

474. Puchała Mariusz - 10km / M40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

475. Pyc Dagmara - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

476. Pytka Konrad - 10km / M30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

477. Pytka Monika - 5km / K30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

478. Pytlos Marcin - 10km / M30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

479. Rachwał Michał - 10km / M30 12Tri.pl

Zapłacone

480. Rączkowski Adam - 5km / M30 POL Warszawa Mykk

Zapłacone

481. Radkowski Michał - 5km / M30 POL Warszawa Accolade Ines

Zapłacone

482. Radonska Kamila - 10km / K30 POL Pruszków Rozbiegany Piastów

Zapłacone

483. Raducka Mirella - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

484. Radwan-Pytlewski Paweł - 10km / M30 POL Wołomin Stowarzyszenie Morsy Wołomin-Kobyłka

Zapłacone

485. Rafalo Wojciech - 10km / M40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

486. Rawa Katarzyna - 10km / K16 POL Stare Babice

Zapłacone

487. Ręczyn Adam - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

488. Reda Kinga - 5km / K16 POL Wieliszew

Zapłacone

489. Redmerski Pawel - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

490. Rek Iwona - 10km / K30 POL Warszawa AKB MORT!

Zapłacone

491. Romanowski Piotr - 10km / M30 POL Warszawa Działamy Działamy

Zapłacone

492. Ronkiewicz Patrycja - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

493. Uczestnik anonimowy - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

494. Uczestnik anonimowy - 5km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

495. Rucińska-Kiepas Iwona - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

496. Rukat Justyna - 5km / K40 POL Rostki Wielkie

Zapłacone

497. Rulak Jerzy - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

498. Rusin Magdalena - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

499. Rybak Magdalena - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

500. Rybak Paula - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

501. Rynkowska Katarzyna - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

502. Rynkowska Magdalena - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

503. Rzewuski Juliusz - 10km / M30 POL Warszawa Spartan Sgx Warsaw

Zapłacone

504. Rzucidło Kamil - 10km / M30 POL Rzeszów

Zapłacone

505. Rzymowska Krystyna - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

506. Sabodacha Aleksander - 10km / M60 POL Warszawa Biegam dla Marysi i Magdaleny

Zapłacone

507. Saczuk Arkadiusz - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

508. Sadowski Bartłomiej - 10km / M40 POL Legionowo Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej

Zapłacone

509. Sajewska Karolina - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

510. Sajnóg Elżbieta - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

511. Saks Krystian - 5km / M16 POL Warszawa Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie

Zapłacone

512. Uczestnik anonimowy - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

513. Sarna Urszula - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

514. Uczestnik anonimowy - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

515. Scicińska Karina - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

516. Scicińska Olga - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

517. Ściwiarska Małgorzata - 5km / K30 POL Warszawa Pędzące Króliki

Zapłacone

518. Sękala Joanna - 10km / K30 POL Łódź

Zapłacone

519. Senger Robert - 5km / M30 POL Warszawa Trizarza Team

Zapłacone

520. Sielczak Jan - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

521. Siemieniuch Andrzej - 5km / M40 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

522. Siemiński Sławomir - 5km / M40 POL Sieradz

Zapłacone

523. Sienicka Agata - 5km / K30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

524. Sienicki Jerzy - 5km / M50 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

525. Sienkiewicz Robert - 5km / M50 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

526. Siess Jarosław - 10km / M50 POL Pabianice

Zapłacone

527. Sikorska Mariola - 10km / K40 POL Piastów

Zapłacone

528. Siniarska Paulina - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

529. Siok Sebastian - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

530. Siwek Dominik - 5km / M16 POL Garwolin

Zapłacone

531. Siwiński Krzysztof - 5km / M16 POL Gwizdały

Zapłacone

532. Skalski Jakub - 10km / M16 POL Stanisławów

Zapłacone

533. Skibniewski Grzegorz - 5km / M40 POL Legionowo

Zapłacone

534. Skoczewski Marek - 10km / M40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

535. Skolimowski Marek - 5km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

536. Skóra Aleksandra - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

537. Skowron Ewelina - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

538. Skrzypiec Karolina - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

539. Skrzypkowski Tomasz - 10km / M60 POL Otwock

Zapłacone

540. Śliwa Krzysztof - 5km / M30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

541. Śliwiński Kamil - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

542. Słowiński Przemysław - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

543. Smoczyk Mirosława - 5km / K40 POL Warszawa 4 Endorphins

Zapłacone

544. Smogorzewska Marta - 10km / K30 POL Warszawa wkurw_team

Zapłacone

545. Uczestnik anonimowy - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

546. Smolińska Dominika - 10km / K30 POL Izabelin Izabelin Na Start

Zapłacone

547. Snarski Marcin - 5km / M30 POL Warszawa Brigada

Zapłacone

548. Sobocka Monika - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

549. Sobolewski Paweł - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

550. Sokoliński Daniel - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

551. Sokołowski Darek - 10km / M40 POL Warszawa Azs Warszawa

Zapłacone

552. Solecki Dariusz - 5km / M50 POL Puławy Pe.eR.eR

Zapłacone

553. Soliwodzki Jarosław - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

554. Uczestnik anonimowy - 5km / M40 POL Warszawa NAPRZÓD MLOCINY

Zapłacone

555. Śpiewak Krzysztof - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

556. Stachelska Karolina - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

557. Stalmach Rafał - 10km / M40 POL Warszawa run-log.com

Zapłacone

558. Stańczuk Konrad - 10km / M30 POL Wraszawa

Zapłacone

559. Stańczyk Krzysztof - 5km / M70 POL Warszawa KB V-MAX Adamów

Zapłacone

560. Stefaniak Agnieszka - 5km / K30 POL Łomianki

Zapłacone

561. Stefanska Dorota - 10km / K40 POL Warszawa I Started Training Only Yesterday

Zapłacone

562. Stegienko Artur - 5km / M30 POL Wołomin

Zapłacone

563. Stępień Dorota - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

564. Strzeżysz Piotr - 10km / M40 POL Warszawa Kaczuszki

Zapłacone

565. Studniarek Barbara - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

566. Sucharska Martyna - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

567. Suchojad Damian - 10km / M30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

568. Sulej Łukasz - 5km / M16 POL Łuków

Zapłacone

569. Swiderska-Brown Izabela - 10km / K30 POL Warszawa mecha.pl

Zapłacone

570. Świdzikowski Michał - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

571. Świetlik Sonia - 5km / K16 POL Warszawa Disco

Zapłacone

572. Świętoń Grzegorz - 5km / M30 POL Strachów

Zapłacone

573. Świstak Piotr - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

574. Syrocki Michał - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

575. Syrocki Wojciech - 5km / M40 POL Warszawa delta run

Zapłacone

576. Szczepański Łukasz - 10km / M40 POL Warszawa Technicolor

Zapłacone

577. Szczerbińska Izabela - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

578. Szczęśniak Sylwia - 5km / K30 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

579. Szczęsny Paweł - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

580. Szewczak Paweł - 5km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

581. Szewczyk Tomasz - 5km / M16 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

582. Szlachetka-Heftowicz Ewa - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

583. Szlachta Wiesław - 10km / M40 POL Warszawa BÓBR TŁUSZCZ

Zapłacone

584. Szmidt Linda - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

585. Szmigiel Izabela - 10km / K16 POL Warszawa Dąbrowski Team

Zapłacone

586. Szramowski Przemek - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

587. Szwed Michał - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

588. Szydłowski Waldemar - 10km / M50 POL Ożarów Mazowiecki

Zapłacone

589. Szyl Marek - 5km / M40 POL Warszawa Runners Team Quibl

Zapłacone

590. Szylberg Aleksandra - 10km / K30 POL Warszawa Spartan Sgx Warsaw

Zapłacone

591. Szylberg Piotr - 10km / M30 POL Warszawa Spartan Sgx Warsaw

Zapłacone

592. Szymanek Anna - 10km / K30 POL Warszawa Rkathletics/naprzód Młociny

Zapłacone

593. Szymański Michał - 5km / M30 POL Warszawa Ż(L)B

Zapłacone

594. Szymoniak Mariusz - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

595. Uczestnik anonimowy - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

596. Uczestnik anonimowy - 10km / M16 POL Warszawa KONIUCHY OCR

Zapłacone

597. Targońska Dorota - 5km / K30 POL Legionowo Wybiegaj Siebie

Zapłacone

598. Tarkowska Katarzyna - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

599. Tarkowski Aleksander - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

600. Tkaczyk Magdalena - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

601. Tomaszewska Kasia - 5km / K30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

602. Tomaszewski Daniel - 5km / M30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

603. Trawiński Michał - 10km / M30 POL Warszawa Naprzód Młociny/adidasrunnerswarsaw

Zapłacone

604. Trocewicz Andrzej - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

605. Troszyński Jakub - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

606. Trudnowski Maciej - 5km / M40 POL Olsztyn Pszczółkowski Team

Zapłacone

607. Trybuszkiewicz Wojciech - 5km / M40 POL Warszawa TRYBEK TEAM

Zapłacone

608. Trzaskowska Justyna - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

609. Turczyńska Monika - 10km / K40 POL Warszawa Leczo Team

Zapłacone

610. Turek Marzena - 10km / K40 POL Pruszków Rozbiegany Piastów

Zapłacone

611. Turowicz Katarzyna - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

612. Turska Olga - 5km / K16 POL Budy Grzybek TURun

Zapłacone

613. Turski Tomasz - 5km / M30 POL Budy Grzybek TURun

Zapłacone

614. Tylkowska-Kiewra Ewa - 5km / K40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

615. Tymicki Zbigniew - 10km / M40 POL Warszawa Entre.pl Team

Zapłacone

616. Urbańczyk Ewa - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

617. Urbańska Izabela - 5km / K30 POL Kobyłka

Zapłacone

618. Uściłowska Sylwia - 5km / K30 POL Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa

Zapłacone

619. Wachnik Małgosia - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

620. Waglowski Wojciech - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

621. Walczak Kacper - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

622. Wartałowicz Grzegorz - 10km / M16 POL Klaudyn

Zapłacone

623. Warzywoda Katarzyna - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

624. Wasiak Rafał - 10km / M16 POL Legionowo

Zapłacone

625. Wąsik Izabela - 10km / K40 POL Warszaw

Zapłacone

626. Wawrzyniak Marek - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

627. Węcławiak Alina - 5km / K40 POL Piaseczno

Zapłacone

628. Węgrzyniak Monika - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

629. Wesołowska Katarzyna - 10km / K30 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

630. Wesołowski Artur - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

631. Wesołowski Mariusz - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

632. Wieczorek Michał - 5km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

633. Wierz Kasia - 10km / K30 POL Legionowo

Zapłacone

634. Wierzbicki Łukasz - 10km / M30 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

635. Wierzbicki Michał - 5km / M16 POL Warszawa Wojownicy wódy

Zapłacone

636. Wierzchołowski Marcin - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

637. Wierzchowski Radosław - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

638. Wietrzycki Marcin - 10km / M30 POL Warszawa Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

639. Wilczyńska Małgorzata - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

640. Willis Luke - 5km / M30 POL Warszawa Caesar non supra grammaticos

Zapłacone

641. Winczewska Agata - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

642. Winiarczyk Bartłomiej - 5km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

643. Winiarski Hubert - 5km / M16 POL Tarnów ALFA

Zapłacone

644. Wiśniewska Ewelina - 5km / K30 POL Wraszawa Hardcorowe Wychylylybymy

Zapłacone

645. Uczestnik anonimowy - 5km / K30 POL Dziekanow Nowy Łomiankowska Grupa Biegowa

Zapłacone

646. Wiszniewski Rafał - 5km / M16 POL Łomianki Disco

Zapłacone

647. Witon Małgorzata - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

648. Własinowicz Sebastian - 10km / M16 POL Łomianki OSP Łomianki

Zapłacone

649. Wnuk Tomasz - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

650. Wojasiński Michał - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

651. Wojciechowski Ryszard - 5km / M50 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

652. Wójcik Jowita - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

653. Uczestnik anonimowy - 10km / M50 POL Warszawa Warszawiaky

Zapłacone

654. Wójcik Robert - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

655. Wojdaszka Katarzyna - 10km / K30 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

656. Wojdylo Adam - 10km / M50 POL Laski Izabelin na Start

Zapłacone

657. Wojnarowicz Tomasz - 10km / M30 POL Warszawa Spartanie Dziecią/obozy Biegowe

Zapłacone

658. Wolańczuk Marcin - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

659. Uczestnik anonimowy - 5km / K16 POL Warszawa Disco

Zapłacone

660. Wołowski Kamil - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

661. Woźniczka Jolanta - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

662. Wróbel Adrianna - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

663. Wronowski Dariusz - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

664. Wrzosek Konrad - 5km / M30 POL Nieporęt

Zapłacone

665. Wrzosek Mariola - 5km / K30 POL Nieporęt

Zapłacone

666. Uczestnik anonimowy - 5km / M30 POL Warszawa Ks Ursus

Zapłacone

667. Zaborowska Aleksandra - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

668. Zając Adam - 5km / M50 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

669. Zaleska-Rolewicz Iwona - 5km / K40 POL Izabelin

Zapłacone

670. Zalewska Małgorzata - 5km / K16 POL Józefosław

Zapłacone

671. Zalewski Marcin - 5km / M30 POL Warszawa palacz

Zapłacone

672. Zarczuk Dorota - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

673. Zaręba Michał - 5km / M30 POL Warszawa Ż(L)B

Zapłacone

674. Zarodkiewicz Dawid - 10km / M16 POL Krasne Naprzód Młociny

Zapłacone

675. Zarzycki Piotr - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

676. Zasada Katarzyna - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

677. Zasada Maciej - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

678. Zawadzińska Anna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

679. Zdebska Anna - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

680. Zdebska Sylwia - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

681. Zduniak Sylwia - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

682. Zeitz Paweł - 5km / M40 POL Warszawa IQART

Zapłacone

683. Żernaczuk Aneta - 5km / K16 POL Białystok BBKTS

Zapłacone

684. Zgoda Mateusz - 5km / M16 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

685. Ziarko Joanna - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

686. Żmuda Piotr - 10km / M30 POL Radom

Zapłacone

687. Żołnierowicz Hubert - 10km / M30 POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

688. Zorii Kinga - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

689. Żurowska Nina - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

690. Zwoliński Piotr - 5km / M16 POL Zabierzów Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

691. Zych Justyna - 5km / K40 POL Kobyłka Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka

Zapłacone

692. Zygadło Piotr - 10km / M30 POL Warszawa Bielański Słoń

Zapłacone

693. Żywczyk Martyna - 10km / K16 POL Warszawa SGSP

Zapłacone

694. Żywek Teresa - 10km / K70 POL Warszawa Tripower.pl

Zapłacone

695. Żywień Marek - 5km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU