III Charytatywny Bieg i Marsz Nordic Walking „Z sercem na dłoni”

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji, Strażacka, Świerklany, Polska
24.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Albrecht Grzegorz 1 Bieg / M MGŚ
POL Świerklany

Zapłacone

2. Auguścik Bogdan 2 Bieg / M POL Rydułtowy Aktywni Lyski

Zapłacone

3. Badora Maciej 3 Bieg / M MGŚ
POL Knurów Decathlon Przyjaciele

Zapłacone

4. Barański Adam 4 Bieg / M POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

5. Basista Kasia 5 NW / K POL Pszów

Zapłacone

6. Biskupek Grażyna 6 NW / K POL Rybnik Rknw Rybnik

Zapłacone

7. Bober Wojciech 7 Bieg / M POL Rogów

Zapłacone

8. Boroń Luiza - NW / K POL Tychy RUNHOGS Tychy

Niezapłacone

9. Boroń Tomek - NW / M POL Tychy Runhogs Tychy

Niezapłacone

10. Brachman Nicola 8 Bieg / K POL Czyżowice

Zapłacone

11. Bućkowski Kamil 9 Bieg / M POL Radlin

Zapłacone

12. Caniboł Anna 10 Bieg / K POL Gołkowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

13. Ciemiega Adam 11 Bieg / M MGŚ
POL Świerklany Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

14. Cofalik Gabriela 12 Bieg / K MGŚ
POL Świerklany Biegamy w Świerklanach

Zapłacone

15. Czyrnek Dariusz 13 Bieg / M POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

16. Czyrnek Ewa 14 NW / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

17. Dąbrowski Krzysztof 15 Bieg / M POL Zabrze SOCIOS SILESIA

Zapłacone

18. Diakonow Grzegorz 16 Bieg / M POL Czerwionka-Leszczyny Pędzący żółwie IMI

Zapłacone

19. Diakonow Mirela 17 Bieg / K POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

20. Durczok Barbara 18 NW / K POL Rydułtowy

Zapłacone

21. Dziendziel Renata 19 Bieg / K POL Gogołowa Fabryka Formy Żory

Zapłacone

22. Dzierzenga Artur 20 Bieg / M POL Jastrzebie Zdrój

Zapłacone

23. Fabrykiewicz Joanna 21 Bieg / K POL Rybnik Zosia i Rafał

Zapłacone

24. Filipowska Dorota 22 Bieg / K POL Świerklany

Zapłacone

25. Fojcik Andrzej 23 NW / M POL Jankowice Jankowice

Zapłacone

26. Fojcik Katarzyna 24 Bieg / K POL Pszów Yno Ultra

Zapłacone

27. Fojcik Piotr 25 Bieg / M POL Gaszowice

Zapłacone

28. Funikowski Michał 26 Bieg / M POL Czyżowice

Zapłacone

29. Gabruś Iwona 27 Bieg / K POL Czerwionka Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

30. Gajda Tomasz 28 Bieg / M POL Wodzisław Śląski Husaria

Zapłacone

31. Gamoń Dorota - Bieg / K POL Żory

Niezapłacone

32. Gamza Barbara 29 Bieg / K POL Czerwonka Leszczyny PĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMI

Zapłacone

33. Gatner Agnieszka 30 Bieg / K POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

34. Gawełczyk Maria 31 NW / K POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

35. Gawenda Józef 32 Bieg / M POL Racibórz Eko-Okna-Runners

Zapłacone

36. Gazda Dorota 33 NW / K POL Katowice Stadion Śląski

Zapłacone

37. Gibas Amanda - Bieg / K POL Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek

Niezapłacone

38. Gitner Anna 34 Bieg / K POL Rybnik

Zapłacone

39. Gitner Piotr 35 Bieg / M POL Rybnik Aa

Zapłacone

40. Gogolin Jerzy 36 Bieg / M POL Zabrze

Zapłacone

41. Gorol Ewa 37 Bieg / K POL Rybnik Radlinioki

Zapłacone

42. Gorzawski Andrzej 38 Bieg / M POL Rybnik SPARTANIE DZIECIOM

Zapłacone

43. Hajzyk Eveline 39 Bieg / K MGŚ
POL Świerklany Decathlon Rybnik I Przyjaciele

Zapłacone

44. Hanak Joanna 40 Bieg / K POL Rybnik

Zapłacone

45. Hejna Izabela 41 Bieg / K POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

46. Jachymek Marcin 42 Bieg / M POL Żory

Zapłacone

47. Jagieła Marcin 43 Bieg / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

48. Janczyk Grzegorz 44 Bieg / M POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

49. Janeta Dawid 45 Bieg / M POL Skrzyszów KM PSP Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

50. Janiak Łukasz 46 Bieg / M POL Bełsznica KS M. E. T. A

Zapłacone

51. Jankowski Jarosław 47 Bieg / M POL Zabrze DECATHLON RYBNIK PRZYJACIELE

Zapłacone

52. Jarzabek Monika 48 Bieg / K POL Rybnik Decatchlon Rybnik przyjaciele

Zapłacone

53. Jaskóła Dominika - Bieg / K POL Pszów

Niezapłacone

54. Jeszka Artur 49 Bieg / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

55. Jordan Monika 50 Bieg / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

56. Kabut Gosia 51 Bieg / K POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

57. Kajtoch Ewa 52 Bieg / K MGŚ
POL Swierklany Akademia Biegania W Świerklanach

Zapłacone

58. Kajzar Ewa 53 Bieg / K POL Rybnik Decathlon Rybnik przyjaciele

Zapłacone

59. Kała Stanisław 54 Bieg / M POL Pielgrzymowice RUNTEAM PAWŁOWICE

Zapłacone

60. Kamycki Piotr 55 Bieg / M POL Żory Exodus

Zapłacone

61. Karwot Maciej 56 Bieg / M MGŚ
POL Jankowice Decathlon Rybnik @ Przyjaciele

Zapłacone

62. Uczestnik anonimowy 57 Bieg / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

63. Klepczyńska Sabina 58 Bieg / K POL Rybnik

Zapłacone

64. Klinger Alan 59 Bieg / M POL Żory ZAZ Wspólna Pasja Żory

Zapłacone

65. Knura Aleksander 60 Bieg / M POL Połomia Kw Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

66. Kocula Tadusz 61 NW / M POL Świerklany Bractwo Kurkowe Miasta Rybnika

Zapłacone

67. Kolarczyk Dorota 62 Bieg / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

68. Kolarczyk Paweł 63 Bieg / M POL Jastrzebie Zdroj

Zapłacone

69. Kolorz Blanka 64 Bieg / K POL Czerwionka Leszczyny Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

70. Kolorz Jarosław 65 Bieg / M POL Czerwionka Leszczyny Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

71. Konsek Paweł 66 Bieg / M POL Żory Żory-Kleszczówka

Zapłacone

72. Kopciński Michał 67 Bieg / M POL Rybnik Laserhouse

Zapłacone

73. Kopiec Arkadiusz 68 Bieg / M POL Skrzyszów

Zapłacone

74. Kopiec ( Pluta) Izabela 69 Bieg / K POL Skrzyszów Inter Rope Team

Zapłacone

75. Korus Mateusz 70 Bieg / M POL Rydułtowy KM PSP jastrzębie Zdrój

Zapłacone

76. Kościelna-Wita Paulina 71 NW / K POL Turza Śląska Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

77. Kotula Witold 72 Bieg / M MGŚ
POL Świerklany

Zapłacone

78. Kowal Łukasz 73 Bieg / M POL Rybnik

Zapłacone

79. Kowalska Dorota 74 Bieg / K POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

80. Kowalski Robert 75 Bieg / M POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

81. Krakowczyk Janina - Bieg / K POL Gaszowice

Niezapłacone

82. Krakowczyk Janka 76 Bieg / K POL Gaszowice

Zapłacone

83. Krause Dariusz 77 Bieg / M POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

84. Krause Sylwia 78 Bieg / K POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

85. Kroczek Przemysław 79 Bieg / M POL Zebrzydowice

Zapłacone

86. Krótki Krzysztof - Bieg / M MGŚ
POL Świerklany

Niezapłacone

87. Krzaczek Aleksandra 80 Bieg / K POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

88. Krzempek Paulina - Bieg / K POL Mnich

Niezapłacone

89. Kubica Monika 81 Bieg / K POL Radlin Radlinioki

Zapłacone

90. Kubica-Badora Rozalia 82 Bieg / K POL Knurów Decathlon Przyjaciele

Zapłacone

91. Kubiciel Danuta 83 Bieg / K MGŚ
POL Świerklany Stowarzyszenie Masonów Świerklanskich

Zapłacone

92. Kuczera Łukasz 84 Bieg / M POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

93. Kufieta Damian 85 Bieg / M POL Połomia

Zapłacone

94. Kufka Judyta 86 Bieg / K MGŚ
POL Świerklany

Zapłacone

95. Kurpet Bogusława - NW / K POL Jastrzębie-Zdrój wolny strzelec

Niezapłacone

96. Lachowicz Izabela 87 Bieg / K POL Rybnik-Boguszowice Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

97. Lampart Marta 88 Bieg / K POL Kraków Biegam z Dianą

Zapłacone

98. Lapman Anna 89 Bieg / K POL Rydułtowy

Zapłacone

99. Lazar Damian 90 Bieg / M POL Żory Żorskie Szwadrony

Zapłacone

100. Liszka Ania 91 NW / K MGŚ
POL Świerklany

Zapłacone

101. Lubszczyk Adrian 92 Bieg / M MGŚ
POL Świerklany Biegamy w Świerklanach

Zapłacone

102. Łazarczyk Kamila 93 NW / K POL Pszów

Zapłacone

103. Machulik Marek 94 Bieg / M POL Rybnik Decathlon RybnikPrzyjaciele

Zapłacone

104. Magoń Grzegorz 95 Bieg / M POL Jankowice radliniokiwbiegu / wqrw_team

Zapłacone

105. Maja Madzia 96 Bieg / K POL Rybnik Decathlon RybnikPrzyjaciele

Zapłacone

106. Malinowski Adam 97 Bieg / M POL Rybnik

Zapłacone

107. Małas Wojciech 98 Bieg / M POL Rybnik

Zapłacone

108. Małka Irena 99 NW / K POL Gliwice

Zapłacone

109. Małka Marian 100 NW / M POL Gliwice

Zapłacone

110. Micek Sabina 101 Bieg / K POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

111. Mielcarek Leszek - NW / M POL Bytom Nierzeszony

Niezapłacone

112. Milert Jolanta 102 NW / K POL Gaszowice

Zapłacone

113. Mroczek Urszula 103 NW / K POL Rybnik RKNW Rybnik

Zapłacone

114. Myszka Krzysztof 104 Bieg / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

115. Niebrzydowski Łukasz 105 Bieg / M POL Rybnik

Zapłacone

116. Niedzwiecki Zenon 106 Bieg / M POL Rybnik Radlinioki W Biegu

Zapłacone

117. Nowak Małgorzata 107 Bieg / K POL Czeladź Czeladź Biega

Zapłacone

118. Olma Ewa 108 Bieg / K POL Świerklany

Zapłacone

119. Orkwiszewska Ola - Bieg / K POL Bieruń Scarpa Team Polska

Niezapłacone

120. Orzyszek Roksana 109 NW / K POL Rydułtowy

Zapłacone

121. Osetek Paweł 110 Bieg / M POL Pszów Radlinioki w biegu

Zapłacone

122. Pacyna-Przybylak Agnieszka 111 Bieg / K POL Myszkowice

Zapłacone

123. Paszenda Sławomir 112 Bieg / M MGŚ
POL Świerklany

Zapłacone

124. Patyk Adelajda 113 Bieg / K POL Rybnik

Zapłacone

125. Pawłowska Beata 114 Bieg / K POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

126. Pełka Karolina 115 Bieg / K MGŚ
PCN Świerklany Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

127. Piecha Anna 116 Bieg / K POL Gaszowice

Zapłacone

128. Piecha Sylwia 117 Bieg / K MGŚ
POL Świerklany

Zapłacone

129. Piechaczek Jacek 118 Bieg / M POL Jastrzębie-Zdrój Inżynieria Biegania Team

Zapłacone

130. Pieczka Monika 119 Bieg / K POL Rybnik decathlon rybnik przyjaciele

Zapłacone

131. Pilszak Krystian 120 NW / M POL Racibórz Podaj Rękę-Team

Zapłacone

132. Pingielska Małgorzata 121 Bieg / K POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

133. Pingielski Sławomir 122 Bieg / M POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

134. Piwiszkis Barbara 123 Bieg / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

135. Piwońska Adriana 124 Bieg / K POL Podbucze #InterAktywni Krostoszowice

Zapłacone

136. Pniak Grażyna 125 NW / K POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

137. Podraza Marek 126 Bieg / M POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

138. Pogorzelska Wiesława 127 NW / K POL Gorzyce Forma

Zapłacone

139. Pokrzywnicki Marcin 128 Bieg / M POL Rybnik

Zapłacone

140. Postupalski Marcin 129 Bieg / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

141. Ptaś Jolanta 130 NW / K POL Czeladź Mosir tkkf saturn czeladz

Zapłacone

142. Rajwa Jan 131 Bieg / M POL Jastrzębie-Zdrój Bziegacz

Zapłacone

143. Rajwa Roman 132 Bieg / M POL Chybie KB MOSiR Jastrzębie

Zapłacone

144. Rduch Grzegorz 133 Bieg / M MGŚ
POL Świerklany

Zapłacone

145. Rek Katarzyna 134 Bieg / K POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

146. Romanowski Daniel 135 NW / M POL Rybnik

Zapłacone

147. Salamon Izabela 136 Bieg / K POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

148. Seiffert Markus 137 Bieg / M POL Skrzyszów

Zapłacone

149. Serwotka Jan 138 NW / M POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

150. Serwotka Olga 139 NW / K POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

151. Sich-Świtała Małgorzata 140 Bieg / K POL Krostoszowice InterAktywni

Zapłacone

152. Slisz Maria 141 NW / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

153. Słomka Hanna 142 NW / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

154. Słowik Marcin - Bieg / M POL Skołyszyn

Niezapłacone

155. Sobczak Magdalena 143 Bieg / K MGŚ
POL Jankowice

Zapłacone

156. Solich Ola 144 Bieg / K POL Raciborz Sulis Hoko Team

Zapłacone

157. Sosna Agnieszka 145 Bieg / K POL Łaziska InterAktywni

Zapłacone

158. Stabla Jarosław 146 Bieg / M POL Stanowice Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

159. Stabla Kasia 147 Bieg / K POL Stanowice decathlon Rybnik i przyjaciele

Zapłacone

160. Stępień Robert 148 Bieg / M MGŚ
POL Świerklany

Zapłacone

161. Styrc Bernard 149 NW / M POL Rybnik RKNW

Zapłacone

162. Styrc Lidia 150 NW / K POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

163. Surma Adrianna 151 Bieg / K POL Radlin RADLINIOKI W BIEGU

Zapłacone

164. Sutkowski Marcin 152 Bieg / M MGŚ
POL Świerklany

Zapłacone

165. Świder Ewa 153 Bieg / K POL Rydułtowy

Zapłacone

166. Swistek Marcin 154 Bieg / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

167. Świta Jarosław 155 Bieg / M POL Wodzisław Śląski Ks Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

168. Szajer Jadwiga 156 NW / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

169. Szałek Dawid 157 Bieg / M POL Syrynia KM PSP JASTRZĘBIE

Zapłacone

170. Szewczyk Marcin 158 Bieg / M POL Świerklany

Zapłacone

171. Szymura Izabela 159 Bieg / K POL Rybnik DecathlonPrzyjaciele

Zapłacone

172. Tatarczyk Sylwia - Bieg / K POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

173. Tkocz Irena 160 Bieg / K POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

174. Tomala Adriana 161 Bieg / K POL Świerklany

Zapłacone

175. Trojanowski Wojciech 162 Bieg / M POL Bytom

Zapłacone

176. Trzos Daria 163 Bieg / K POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie Imi

Zapłacone

177. Ucher Aniela 164 NW / K POL Rybnik RKNW Rybnik

Zapłacone

178. Uczestnik anonimowy 165 NW / M POL Rybnik RKNW Rybnik

Zapłacone

179. Wacławczyk Jan 166 Bieg / M POL Żory

Zapłacone

180. Warcholińska Anna 167 NW / K POL Racibórz Eko-okna runners

Zapłacone

181. Wątroba-Pawlus Bogusław 168 Bieg / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

182. Wawro Anna 169 NW / K POL Pawlowice Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

183. Wawrzynkiewicz Kamila 170 Bieg / K POL Zabrze

Zapłacone

184. Wężowicz Ewa 171 NW / K POL Skrzyszów

Zapłacone

185. Wężowicz Rafał - NW / M POL Skrzyszów

Niezapłacone

186. Więcek Jolanta 172 Bieg / K POL Żory

Zapłacone

187. Wiechowska Sabina 173 Bieg / K POL Wodzisław Śląski Monsun Sport

Zapłacone

188. Wieczorek Arkadiusz 174 Bieg / M POL Żory Wieczne Młodzieniaszki

Zapłacone

189. Wierbicki Krystian 175 Bieg / M POL Pszów

Zapłacone

190. Wilczok Daniel 176 Bieg / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

191. Wita Dawid 177 Bieg / M POL Żory

Zapłacone

192. Wita Jolanta 178 Bieg / K MGŚ
POL Świerklany Stowarzyszenie masonów świerklanskich

Zapłacone

193. Witczak Adam 179 Bieg / M POL Pyskowice M.A.J. Correre

Zapłacone

194. Witek Judyta 180 NW / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

195. Witek Paweł 181 Bieg / M POL Tułowice Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

196. Wodecka Aleksandra 182 Bieg / K POL Świerklany

Zapłacone

197. Wojdat Robert 183 Bieg / M POL Żory Drużyna Szpiku

Zapłacone

198. Wojtysiak Łukasz 184 Bieg / M POL Rybnik

Zapłacone

199. Worwa Dorota - NW / K POL Jawiszowice

Niezapłacone

200. Wuwer Adrian 185 Bieg / M POL Rybnik Klub Biegacze Euro Rtv Agd

Zapłacone

201. Zdziebło Stanisław 186 Bieg / M POL Połomia

Zapłacone

202. Zegzuła Robert 187 Bieg / M POL Żory

Zapłacone

203. Zieliński Sebastian 188 Bieg / M POL Zabrze

Zapłacone

204. Zientek Kasia 189 NW / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

205. Zimny Cecylia 190 NW / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

206. Zimny Ireneusz 191 Bieg / M POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

207. Zniszczoł Aleksander 192 Bieg / M POL Marklowice

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU