III Ostrowiecki Półmaraton Leśny

Gościniec 27, Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
04.10.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Rafał - D21 / M30-39 POL Rataje

Zapłacone

2. Adamowicz Agnieszka - D21 / K40-49 POL Stary Ciepielow Stowarzyszenie Biegowe ZWOLEŃnicy BIEGAnia

Zapłacone

3. Adamska Paulina - D21 / K18-29 POL Ćmielów

Zapłacone

4. Artykiewicz Adrian - D21 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

5. Artykiewicz Anna - D21 / K30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

6. Artykiewicz Halina - NW / K POL Ostrowiec Świętokrzyski #SZANSATEAM

Zapłacone

7. Artykiewicz-Woźniak Anita - NW / K POL Ostrowiec Świętokrzyski #SZANSATEAM

Zapłacone

8. Banaczek Sebastian - D21 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

9. Banaś Kamil - D21 / M30-39 POL Kielce EGIS

Zapłacone

10. Banasik Paweł - D21 / M50-99 POL Radom Enduhub.com

Zapłacone

11. Barański Rafał - D21 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski SMS Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

12. Bartos Ewa - NW / K POL Ostrowiec Świętokrzyski #SZANSATEAM

Zapłacone

13. Bator Marzena - D21 / K40-49 POL Opatów

Zapłacone

14. Bedla Karol - D21 / M30-39 POL Ćmielów

Zapłacone

15. Biegaj Arkadiusz - D21 / M40-49 POL Skarżysko-Kamienna

Zapłacone

16. Biskupski Tomasz - D21 / M40-49 POL Ostrowiec OstroBiec

Zapłacone

17. Bogusz Paweł - D21 / M30-39 POL Lublin Santander Runners Team

Zapłacone

18. Borkowski Sebastian - D21 / M30-39 POL Radom

Zapłacone

19. Borycki Łukasz - D21 / M30-39 POL Kielce Biegające Włóczykije

Zapłacone

20. Brola Krzysztof - D21 / M18-29 POL Opoczno

Zapłacone

21. Bruszewska Daria - NW / K POL Ostrowiec Świętokrzyski #SZANSATEAM

Zapłacone

22. Bruszewska Pamela - NW / K POL Ostrowiec Świętokrzyski #SZANSATEAM

Zapłacone

23. Bubicz Krzysztof - D21 / M40-49 POL Świdnik wkurw_team

Zapłacone

24. Capała Michał - D7 / M40-49 POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

25. Chodakowski Rafał - D21 / M40-49 POL Ćmielów OstroBiec

Zapłacone

26. Chojnacki Maciej - D21 / M40-49 POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

27. Chrzanowska Małgorzata - NW / K POL Ostrowiec Swietokrzyski #SZANSATEAM

Zapłacone

28. Uczestnik anonimowy - NW / K POL Warszawa #SZANSATEAM

Zapłacone

29. Chudyba Monika - D7 / K40-49 POL Pakosław Iłża Pędzi

Zapłacone

30. Cybulski Grzegorz - D21 / M40-49 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

31. Cymerys Grzegorz - D7 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

32. Czubak Piotr - D21 / M30-39 POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

33. Czupryn Paweł - D7 / M15-29 POL Podgórki Team Zalesice

Zapłacone

34. Dąbrowski Łukasz - D21 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski Kwadrans team

Zapłacone

35. Dębniak Konrad - NW / M POL Ostrowiec Świętokrzyski #SZANSATEAM

Zapłacone

36. Delegiewicz Olga - D7 / K40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

37. Dereń Aneta - D7 / K40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

38. Dereń Wojtek - D21 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

39. Deska Michał - D21 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski Kwadrans Team

Zapłacone

40. Długosz Przemysław - D7 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

41. Dorosz Mariusz - D7 / M40-49 POL Ostrowiec Sw

Zapłacone

42. Driański Marcin - D7 / M40-49 POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

43. Dryka Emil - D21 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

44. Ekiert Basia - D7 / K30-39 POL Iłża

Zapłacone

45. Fałdrowicz Waldemar - NW / M POL Ostrowiec Świętokrzyski SARON Team

Zapłacone

46. Fałek Karolina - D7 / K30-39 POL Lipsko Pazerni na sport Lipsko

Zapłacone

47. Florys Jakub - D21 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski Morski Koń

Zapłacone

48. Florys Lukasz - D21 / M40-49 POL Starachowice

Zapłacone

49. Fotyga Agnieszka - D7 / K50-99 POL Ostrowiec Św OstroBiec

Zapłacone

50. Frejlich Dawid - D21 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

51. Gagat Mateusz - D7 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

52. Gajęcka Marta - D7 / K15-29 POL Radom

Zapłacone

53. Gałka Joanna - D7 / K50-99 POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

54. Gawlak Łukasz - D7 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec / 10ŚBOT

Zapłacone

55. Gębka Karol - D21 / M30-39 POL Ostrowiec

Zapłacone

56. Głodek Mateusz - D21 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

57. Głuszak Katarzyna - D21 / K30-39 POL Lublin #BarbaraPudłoTeam

Zapłacone

58. Gołębiowska Marta - NW / K POL Miłków OstroBiec

Zapłacone

59. Gołębiowski Paweł - NW / M POL Ostrowiec

Zapłacone

60. Gontarczyk Rafał - D7 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski TEAM Never Give Up

Zapłacone

61. Górczyński Damian - D7 / M15-29 POL Ostrowiec Świętokrzyski BBL OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Zapłacone

62. Grabda Karol - D21 / M40-49 POL Mirów Biegiem Radom!

Zapłacone

63. Gregorek Edyta - D21 / K50-99 POL 26-700 Zwoleń ZWOLEŃnicy BIEGAnia

Zapłacone

64. Gruszka Marcin - D21 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski Goździelin Biega

Zapłacone

65. Hamera Sylwia - D7 / K30-39 POL Ostrowiec BBL Ostrowiec Św./Kwadrans Team

Zapłacone

66. Heda Paweł - D7 / M40-49 POL Nietulisko Duże

Zapłacone

67. Holc Katarzyna - D21 / K18-29 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

68. Isser-Dryka Agnieszka - D21 / K30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

69. Jagieło Michał - D21 / M30-39 POL Lubienia Iłża Pędzi

Zapłacone

70. Jańczak Filip - D7 / M30-39 POL Środa Wielkopolska

Zapłacone

71. Jężak Maciej - D7 / M40-49 POL Lipsko Pazerni na sport Lipsko

Zapłacone

72. Jop Przemysław - D7 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski Kwadrans Team

Zapłacone

73. Jurek Zbigniew - D21 / M50-99 POL Zwoleń ZWOLEŃ nicy BIEGA nia

Zapłacone

74. Juśko Elwira - D7 / K30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski Kwadrans Team

Zapłacone

75. Juśko Rafał - D21 / M40-49 POL Ostrowiec Ostrobiec

Zapłacone

76. Kaczor Karol - D7 / M15-29 POL Szewna

Zapłacone

77. Kalita Jakub - D21 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

78. Kania Damian - D7 / M15-29 POL Styków DB-TRANS STARACHOWICE

Zapłacone

79. Kaptur Edyta - NW / K POL Ostrowiec Świętokrzyski #SZANSATEAM

Zapłacone

80. Klepacz Hubert - D21 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

81. Kojder-Malicka Olga - D7 / K40-49 POL Ostrowiec Sw

Zapłacone

82. Kolaszt Michał - D21 / M30-39 POL Iłża Iłża Pędzi
83. Kopciał Jarosław - D21 / M30-39 POL Radom

Zapłacone

84. Kosior Paweł - D21 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

85. Kowalczyk Krzysztof - D21 / M40-49 POL Stąporków

Zapłacone

86. Kowalczyk Małgorzata - D7 / K40-49 POL Stąporków

Zapłacone

87. Kowalik Monika - D7 / K30-39 POL Skarżysko Kościelne Kowalik TEAM

Zapłacone

88. Kowalik Przemysław - D7 / M30-39 POL Skarzysko Kościelne Kowalik TEAM

Zapłacone

89. Kozakiewicz Aneta - D21 / K40-49 POL Zwoleń ZWOLEŃnicy BIEGAania

Zapłacone

90. Krawczyk Łukasz - D21 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

91. Krawczyński Janusz - D21 / M50-99 POL Gromadzice Ostrobiec

Zapłacone

92. Król Robert - D21 / M50-99 POL Kielce Skrzydlaci Dzieciom

Zapłacone

93. Kruk Łukasz - NW / M POL Ostrowiec Świętokrzyski #SZANSATEAM

Zapłacone

94. Kucharska Agnieszka - D7 / K30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski Kwadrans Team

Zapłacone

95. Kucharski Sławomir - D7 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski Kwadrnas Team

Zapłacone

96. Kuśmierczyk Miłosz - D7 / M15-29 POL Obrazów

Zapłacone

97. Kwiatkowski Michał - D21 / M40-49 POL Kraków BBL Kraków

Zapłacone

98. Kwiecień Kacper - D21 / M18-29 POL Kraków Team Mountain Fuel Polska

Zapłacone

99. Kwiecień Konrad - D7 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski Kwadrans team/BBL

Zapłacone

100. Lebioda Tomasz - D21 / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

101. Lenart Marcin - D7 / M40-49 POL Lipsko Pazerni na sport Lipsko

Zapłacone

102. Lesniak Michal - D21 / M30-39 POL Ostrowiec Swietokrzyski Team Mountain Fuel Polska

Zapłacone

103. Lipa Zbigniew - D7 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski 4x4

Zapłacone

104. Lis Leszek - D21 / M50-99 POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

105. Lis-Piskorz Monika - D7 / K40-49 POL Wierzbica Team Zalesice

Zapłacone

106. Loranty Przemysław - D21 / M40-49 POL Ostrowiec Św Architekci

Zapłacone

107. Lukasiewicz Dominika - D7 / K15-29 POL Ostrowiec Sw Orto-optymist
108. Ładniak Anna - NW / K POL Ostrowiec Świętokrzyski Team Amazonki/SARON Team

Zapłacone

109. Łojek Norbert - D7 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

110. Machnicka Magda - D7 / K30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

111. Maciejko Magdalena - D21 / K30-39 POL Denkowek OstroBiec

Zapłacone

112. Madejska Beata - D7 / K40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

113. Majewska Monika - D7 / K40-49 POL Ostrowiec Sw OstroBiec

Zapłacone

114. Makowska-Drwal Agnieszka - D21 / K18-29 POL Starachowice

Zapłacone

115. Makowski Tomasz - D21 / M40-49 POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

116. Masłoń Anna - NW / K POL Ostrowiec Szansa

Zapłacone

117. Masłoń Ewa - NW / K POL Ostrowiec Szansa

Zapłacone

118. Matracki Sebastian - D21 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

119. Matysiak Karolina - D7 / K30-39 POL Janów ZWOLEŃnicy BIEGAnia

Zapłacone

120. Matysiak Marcin - D21 / M40-49 POL Warszawa Ultrawyrypa.pl

Zapłacone

121. Mazur Łukasz - D21 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

122. Miller Renata - NW / K POL Ostrowiec Świętokrzyski #SZANSATEAM

Zapłacone

123. Minda Anna - D7 / K40-49 POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

124. Minda Michał - D21 / M40-49 POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

125. Mirosz Artur - D21 / M40-49 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

126. Młudzinski Piotr - D21 / M40-49 POL Mirzec Zabiegane Starachowice

Zapłacone

127. Moczyński Paweł - D21 / M30-39 POL Chmielów

Zapłacone

128. Motyka Ernest - D21 / M40-49 POL Radom

Zapłacone

129. Myśliwska Kinga - D7 / K30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski Bbl Ostrowiec Świętokrzyski/ BlackWhite

Zapłacone

130. Niemiec Ryszard - NW / M POL Suchedniów Morsy z Madagaskaru

Zapłacone

131. Nowak Katarzyna - D21 / K40-49 POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

132. Nowak Marcin - D21 / M40-49 POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

133. Ogórek Elżbieta - NW / K POL Ostrowiec Świętokrzyski Team Amazonki

Zapłacone

134. Ogorzałek Grzegorz - D21 / M30-39 POL Wierzbica Team Zalesice

Zapłacone

135. Olszewski Sławek - D21 / M40-49 POL Denkówek

Zapłacone

136. Ołub Sławomir - D21 / M40-49 POL Skarżysko Kamienna

Zapłacone

137. Ostrowski Arkadiusz - D21 / M40-49 POL Ostrowiec Św

Zapłacone

138. Pająk Kacper - D21 / M18-29 POL Chomentów Socha Team Zalesice

Zapłacone

139. Parasiak Kamil - D21 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

140. Pasek Ewelina - D7 / K30-39 POL Janów

Zapłacone

141. Pasternak Łukasz - NW / M POL Janik #SZANSATEAM

Zapłacone

142. Pastuszka Ewelina - D7 / K30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski Kwadrans Team

Zapłacone

143. Pastuszka Łukasz - D7 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

144. Pastuszka-Rzepka Agnieszka - D7 / K40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

145. Perłowska Katarzyna - D7 / K15-29 POL Łączany Team Zalesice

Zapłacone

146. Piętka Dariusz - D21 / M50-99 POL Ćmielów Centrum-Sport Ostrowiec

Zapłacone

147. Pietrzyk Izabela - D7 / K15-29 POL Ostrowiec Św Biegam Bo Lubię

Zapłacone

148. Piskorz Robert - D21 / M40-49 POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

149. Podsiadlo Kamil - NW / M POL Ostrowiec Świętokrzyski PATYCZAKI

Zapłacone

150. Pronobis Przemysław - D21 / M30-39 POL Ostrowiec Św.

Zapłacone

151. Przybyciński Łukasz - D21 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

152. Pszonak Michał - D21 / M18-29 POL Janik

Zapłacone

153. Pudło Sebastian - D21 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

154. Pyszkowska Urszula - D7 / K40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

155. Rdzanek Małgorzata - D7 / K30-39 POL Kunów Kwadrans Team

Zapłacone

156. Religa Zbigniew - D21 / M40-49 POL Ciosowa

Zapłacone

157. Renee Renata - D21 / K40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

158. Reszczyk Pawel - D21 / M40-49 POL Ostrowiec

Zapłacone

159. Rola Iwona - D7 / K40-49 POL Wierzbica

Zapłacone

160. Różalski Łukasz - D21 / M40-49 POL Wola Grójecka

Zapłacone

161. Rożek Krzysztof - D21 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

162. Rusinowicz Iwona - NW / K POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

163. Rycąbel Sylwester - D21 / M30-39 POL Kobylany

Zapłacone

164. Rychlicki Waldemar - D21 / M50-99 POL Augustów

Zapłacone

165. Sady Sebastian - D21 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

166. Sejmicka Ilona - NW / K POL Ostrowiec

Zapłacone

167. Sejmicki Stanisław - NW / M POL Ostrowiec

Zapłacone

168. Serafin Dariusz - D21 / M50-99 POL Starachowice ZABIEGANE STARACHOWICE

Zapłacone

169. Seremak Aleksandra - D21 / K18-29 POL Kunów

Zapłacone

170. Seremak Martyna - NW / K POL Kunów PATYCZAKI

Zapłacone

171. Sionek Korneliusz - D21 / M40-49 POL Garwolin Towarzystwo Biesiadno Sportowe

Zapłacone

172. Skórska Sodel Iwona - D21 / K30-39 POL Gierczyce Wataha łączy nas bieganie

Zapłacone

173. Skowroń Izabela - D21 / K30-39 POL Ożarów Wkurw_team

Zapłacone

174. Skowroń Jakub - D21 / M30-39 POL Ożarów Wkurw_team

Zapłacone

175. Skrobisz Maciej - D7 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski #SZANSATEAM

Zapłacone

176. Skrzątek Lucyna - NW / K POL Tarnowskie Góry Chyże Jyże and Rącze Łanie

Zapłacone

177. Skrzatek Piotr - NW / M POL Tarnowskie Gory Chyże Jyże and Rącze Łanie

Zapłacone

178. Słodkiewicz Jarosław - D21 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski Biegam Bo Lubię OstroBiec

Zapłacone

179. Słota Mariusz - D7 / M40-49 POL Kielce Media Efekt

Zapłacone

180. Słowińska Jolanta - NW / K POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

181. Śmiech Marcin - D21 / M18-29 POL Cząstków

Zapłacone

182. Sobieszek Sylwia - D21 / K30-39 POL Niwki ZWOLEŃnicy BIEGAnia

Zapłacone

183. Sprawka Anna - D7 / K40-49 POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

184. Stachera Ola - D21 / K18-29 POL Krynki

Zapłacone

185. Stalowski Paweł - D21 / M30-39 POL Gromadzice

Zapłacone

186. Stańczak Lidia - D21 / K40-49 POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

187. Stańczak Marcin - D21 / M18-29 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

188. Starachowski Łukasz - D7 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

189. Stępień Iwona - D7 / K40-49 POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

190. Stępień-Wątła Paulina - D7 / K30-39 POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

191. Stokowski Marcin - D21 / M18-29 POL Pobiedziska Stokowski Projekt Maraton

Zapłacone

192. Styczeń Grzegorz - D7 / M50-99 POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrowiec Św.

Zapłacone

193. Suchorab Marzena - D21 / K50-99 POL Włoszczowice

Zapłacone

194. Sułecki Kamil - D7 / M40-49 POL Starachowice

Zapłacone

195. Świercz Anna - D7 / K40-49 POL

Zapłacone

196. Świercz Dawid - D21 / M18-29 POL Janik

Zapłacone

197. Świercz Jacek - D21 / M40-49 POL Janik OstroBiec

Zapłacone

198. Szcześniak Dariusz - D21 / M50-99 POL Stróża

Zapłacone

199. Szklarczyk Anna - D7 / K30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski BBL

Zapłacone

200. Szmit Krzysztof - D21 / M50-99 POL Kozów ImperActive Kozów

Zapłacone

201. Szostak Sylwester - D7 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

202. Szpernal Anna - NW / K POL Opatów

Zapłacone

203. Szwagierczak Milena - NW / K POL Ostrowiec Świętokrzyski #SZANSATEAM

Zapłacone

204. Tłuścik Adrian - D21 / M18-29 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

205. Tokarska Donata - D7 / K15-29 POL Nietulisko Duże OstroBiec

Zapłacone

206. Tomanek Renata - D21 / K40-49 POL Starachowice

Zapłacone

207. Trzmielewski Sebastian - D21 / M40-49 POL Garwolin

Zapłacone

208. Tusiński Seweryn - D21 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

209. Tyrała Edyta - NW / K POL Ostrowiec Św #SZANSATEAM

Zapłacone

210. Tyrała Łukasz - NW / M POL Ostrowiec Św #SZANSATEAM

Zapłacone

211. Walczyk Marta - NW / K POL Ostrowiec Świętokrzyski #SZANSATEAM

Zapłacone

212. Walczyk Przemysław - D7 / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski #SZANSATEAM

Zapłacone

213. Walerowicz Tomasz - D21 / M30-39 POL Niestum

Zapłacone

214. Wasik Przemek - D21 / M18-29 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

215. Wątła Anna - D7 / K40-49 POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

216. Wątły Wojciech - D7 / M40-49 POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

217. Wesołowski Sylwester - D7 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski 4x4

Zapłacone

218. Wieczorek Wioleta - D21 / K30-39 POL Wąchock Zabiegane Starachowice

Zapłacone

219. Wilkiewicz Dariusz - D21 / M40-49 POL Zwoleń ZWOLEŃnicy biegania

Zapłacone

220. Wiśniewski Marcin - NW / M POL Ostrowiec Świętokrzyski JANO SPORT TEAM

Zapłacone

221. Wójcicki Jarosław - D21 / M30-39 POL Łączany Team Zalesice

Zapłacone

222. Wójcik Michał - D7 / M40-49 POL Lipsko Pazerni Na Sport Lipsko

Zapłacone

223. Wosiek Paweł - D21 / M40-49 POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

224. Woźniak Remigiusz - NW / M POL Ostrowiec Świętokrzyski #SZANSATEAM

Zapłacone

225. Wrona Kamil - D21 / M18-29 POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

226. Żabicka Julita - D7 / K30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski OstoBiec

Zapłacone

227. Żaczek Łukasz - D7 / M30-39 POL Ostrowiec Św Jeb z dzidy laserowej

Zapłacone

228. Zaleska-Seremak Monika - D7 / K40-49 POL Kunów

Zapłacone

229. Zgoda Mateusz - D21 / M18-29 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

230. Ziewiec Marcin - NW / M POL Ostrowiec Swietokrzyski #SZANSATEAM

Zapłacone

231. Żłobecki Piotr - D7 / M40-49 POL Świętomarz DANIEL WOSIK TERVEL TEAM

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU