ITAKA Tarnowska Dyszka

Gemini Park Tarnów, Nowodąbrowska, Tarnów, Polska
27.10.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Ast Grzegorz - 10 / M0 POL Jedlicze Amstaff Team Jedlicze

Zapłacone

2. Augustyn Sławomir - 10 / M0 POL Tarnów ciaociaosophia.pl

Zapłacone

3. Babło Agnieszka - 10 / K0 POL Radłów

Zapłacone

4. Babło Tomasz - 10 / M0 POL Radłów

Zapłacone

5. Baka Paweł - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów #BaxonMeble

Zapłacone

6. Bal Jakub - 10 / M0 POL Kraków Los Trepos Companieros

Zapłacone

7. Banaś Adrian - 10 / M0 POL Wadowice Adam Czerwiński Team

Zapłacone

8. Barć Katarzyna - 10 / K0 POL Kraków

Zapłacone

9. Barć Tomasz - 10 / M0 POL Kraków

Zapłacone

10. Bartkowska Agnieszka - 10 / K0 POL Skrzyszów

Zapłacone

11. Bartkowski Daniel - 10 / M0 POL Tuchów Krystek team

Zapłacone

12. Bazan Justyna - 10 / K0 POL Kraków NAUKA BIEGA

Zapłacone

13. Bednarenko Wojciech - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów WHBO

Zapłacone

14. Bilski Łukasz - 10 / M0 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

15. Biskupski Marek - 10 / M45 POL Kielce Biegam bo biegam

Zapłacone

16. Bodzek Bartek - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

17. Bogutyn Tomasz - 10 / M45 POL Dąbrowa Tarnowska Biuro MTB

Zapłacone

18. Bojarska Beata - 10 / K0 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

19. Borycki Artur - 10 / M0 POL Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

20. Brodło Zbigniew - 10 / M0 POL Tuchów LKS Burzyn

Zapłacone

21. Brudkiewicz-Paździora Aneta - 10 / K45 POL Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

22. Brzeska Elżbieta - 10 / K0 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

23. Burda Monika - 10 / K45 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

24. Chanek Robert - 10 / M0 POL Dobczyce #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

25. Choiński Michał - 10 / M0 POL Kraków NAUKA BIEGA

Zapłacone

26. Chrząs Paweł - 10 / M45 POL Kraków NAUKA BIEGA

Zapłacone

27. Chyliński Tomasz - 10 / M0 POL Kraków

Zapłacone

28. Ciałowicz Filip - 10 / M0 POL Kraków Kraków Airport Running Team

Zapłacone

29. Cichowska Anna - 10 / K0 POL Biała Gang Ścigaczy

Zapłacone

30. Cierpiałek Jakub - 10 / M0 POL Wadowice UNLIMITED Sport Lifestyle

Zapłacone

31. Cieśla Krzysztof - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów Swimrun Małopolska

Zapłacone

32. Cieśla Łukasz - 10 / M0 POL Chorowice

Zapłacone

33. Ciuła Tomasz - 10 / M0 POL Kraków Rebellion of Free Runners

Zapłacone

34. Cupryś Dariusz - 10 / M0 POL Kraków Night Runners

Zapłacone

35. Cyran Andrzej - 10 / M45 POL Nowy Żmigród Nowy Żmigród biega

Zapłacone

36. Czarnecki Krzysztof - 10 / M0 POL Kraków

Zapłacone

37. Czerwicka Paulina - 10 / K0 POL Kraków ITMBW KRAKÓW

Zapłacone

38. Czosnyka Adrian - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

39. Czyż Grzegorz - 10 / M45 POL Bogumiłowice Grupa Azoty Automatyka Tarnów

Zapłacone

40. Czyż-Cupryś Monika - 10 / K0 POL Kraków

Zapłacone

41. Czyżewska Kasia - 10 / K0 POL Kraków Daleko Jeszcze?

Zapłacone

42. Czyżewski Marcin - 10 / M0 POL Kraków Reventon

Zapłacone

43. Daszyk Konrad - 10 / M0 POL Sanok

Zapłacone

44. Derus Daniel - 10 / M0 POL Wierzchosławice Gang Ścigaczy

Zapłacone

45. Despet Lilianna - 10 / K0 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

46. Długoń Andrzej - 10 / M0 POL Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy

Zapłacone

47. Długoń Justyna - 10 / K0 POL Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy

Zapłacone

48. Drożdżowski Krystian - 10 / M0 POL Luszowice

Zapłacone

49. Duda Waldemar - 10 / M0 POL Tarnów Tarnowski Klub Karate Shinkyokushin

Zapłacone

50. Dudek Adam - 10 / M45 POL Bobrowa SZWADRON WILKÓW ALFA

Zapłacone

51. Dudzik Sebastian - 10 / M0 Tarnów
POL Wieliczka RUNBIKE ACTIVLAB

Zapłacone

52. Dziedzic Joanna - 10 / K0 POL Kraków

Zapłacone

53. Dziedzic Krzysztof - 10 / M0 POL Kraków

Zapłacone

54. Dziedzic Paweł - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

55. Dziedziniewicz Agnieszka - 10 / K45 POL Kraków ITMBW KRAKÓW

Zapłacone

56. Dziedziniewicz Waldemar - 10 / M45 POL Kraków ITMBW KRAKÓW

Zapłacone

57. Dzikowski Jozef - 10 / M45 POL Tymowa KB PERLA

Zapłacone

58. Fijałkowski Filip - 10 / M0 POL Kraków enduhub.com

Zapłacone

59. Firek Rafał - 10 / M45 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

60. Florek Marcin - 10 / M45 POL Pilzno Mężczyźni św. Józefa

Zapłacone

61. Florek Michał - 10 / M0 POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

62. Uczestnik anonimowy - 10 / M0 POL Targowisko Go Aptiv!

Zapłacone

63. Frączek Krzysztof - 10 / M0 POL Borzęta Kraków Airport Running Team

Zapłacone

64. Gaca Anna - 10 / K0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

65. Gaca Dominik - 10 / M0 POL Dopiewiec

Zapłacone

66. Gach-Michalska Justyna - 10 / K0 POL Rzezawa

Zapłacone

67. Gałka Ryszard - 10 / M45 POL Brzesko Barca

Zapłacone

68. Garncarz Lucyna - 10 / K0 POL Pogórska Wola

Zapłacone

69. Gibała Marcin - 10 / M45 POL Mielec Fundacja Auxilium

Zapłacone

70. Giemza Daniel - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów Gahan and Gore Team

Zapłacone

71. Głąbiński Piotr - 10 / M0 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

72. Gniady Jaroslaw - 10 / M0 POL Blonie

Zapłacone

73. Golińska Anna - 10 / K45 POL Trzebinia NAUKA BIEGA

Zapłacone

74. Goliński Jacek - 10 / M0 POL Trzebinia NAUKA BIEGA

Zapłacone

75. Goraj Tomasz - 10 / M0 POL Kraków

Zapłacone

76. Gromadowski Wojciech - 10 / M0 POL Kraków #YoloTeamKrk

Zapłacone

77. Gruszka Monika - 10 / K0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

78. Guśtak Przemysław - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

79. Hajduga Joanna - 10 / K0 Tarnów
POL Tarnów Trekking po górach

Zapłacone

80. Hebda Adrian - 10 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

81. Hlawacz Teresa - 10 / K45 POL Kraków NAUKA BIEGA

Zapłacone

82. Horzela Adam - 10 / M0 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

83. Hyży Piotr - 10 / M0 POL Tarnowiec Bonnie Clyde

Zapłacone

84. Iwańska Diana - 10 / K0 POL Kielce Run N Fun

Zapłacone

85. Iwański Bogusław - 10 / M0 POL Nowy Sącz

Zapłacone

86. Iwański Grzegorz - 10 / M45 POL Kielce Run N Fun

Zapłacone

87. Jachimowicz Jarosław - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów Decathlon Tarnów

Zapłacone

88. Jakubek Hanna - 10 / K45 POL Skawina Skawina Biega

Zapłacone

89. Jamka Darek - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

90. Janik Bogdan - 10 / M45 POL Nowy Targ nowy targ runners

Zapłacone

91. Janik Grzegorz - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

92. Jaszczu Kamil - 10 / M0 POL Świątniki Gorne Androbit

Zapłacone

93. Jaworska Ewa - 10 / K0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

94. Jaworski Grzegorz - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

95. Jończyk Marcin - 10 / M0 POL Kraków HAJIME run team/ESKADRA Kraków

Zapłacone

96. Józefowicz Szymon - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

97. Kądziołka Aneta - 10 / K0 POL Jadowniki

Zapłacone

98. Kądziołka Monika - 10 / K0 POL Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

99. Kaliszka Marcin - 10 / M0 POL Zakrzowiec Zakrzowiec Team Challenge

Zapłacone

100. Kalita Mateusz - 10 / M0 POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Zapłacone

101. Kalman Mateusz - 10 / M0 POL Kraków Daleko jeszcze?

Zapłacone

102. Kaputa Piotr - 10 / M0 POL Kielce

Zapłacone

103. Karcz Barbara - 10 / K0 POL Dobczyce Dzieło Pomocy Św. Ojca Pio

Zapłacone

104. Kargul Grzegorz - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów Husaria Race Team

Zapłacone

105. Karolewski Konrad - 10 / M0 POL Kraków

Zapłacone

106. Kasprzyk Tomasz - 10 / M0 POL Zaczarnie Spartan Training Group Tarnów

Zapłacone

107. Uczestnik anonimowy - 10 / K0 POL Brzostek Drużyna K

Zapłacone

108. Kawik Aneta - 10 / K0 POL Brzozówka TKS Karate

Zapłacone

109. Kawik Łukasz - 10 / M0 POL Brzozówka TKS Karate

Zapłacone

110. Kęder Urszula - 10 / K45 POL Kraków ITMBW

Zapłacone

111. Kęder Włodzimierz - 10 / M45 POL Kraków ITMBW

Zapłacone

112. Kędzior Tomasz - 10 / M45 POL Kraków ONKOLOGIAPRYWATNIE.PL

Zapłacone

113. Kempka Marcela - 10 / K0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

114. Kiwior Kamil - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów LEGALTRANS

Zapłacone

115. Kmiecik Przemysław - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

116. Kobylarz Piotr - 10 / M0 POL Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy

Zapłacone

117. Kofin Maciej - 10 / M0 POL Ochojno #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

118. Kokoszka Tadeusz - 10 / M45 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

119. Kołek Wiesław - 10 / M45 POL Jastew

Zapłacone

120. Konieczny Krzysztof - 10 / M0 POL Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy

Zapłacone

121. Kopta Jerzy - 10 / M45 POL Kraków Cwałujące Dziadki

Zapłacone

122. Kostur Krystian - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów Husaria Race Team

Zapłacone

123. Kotarba Krzysztof - 10 / M0 POL Świątniki Górne Świątniki Górne

Zapłacone

124. Krawczyk Bartłomiej - 10 / M0 POL Bochnia

Zapłacone

125. Krężolek Anna - 10 / K0 POL Kraków

Zapłacone

126. Uczestnik anonimowy - 10 / K45 Tarnów
POL Tarnów Husaria Race Team

Zapłacone

127. Kubala Monika - 10 / K45 POL Bochnia Creative Bochnia Biega Team

Zapłacone

128. Kubas Krystian - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

129. Kubisztal Andrzej - 10 / M45 Tarnów
POL Tarnów Cukiernia Kudelski Tarnów

Zapłacone

130. Kuchta Teresa - 10 / K0 POL Wilczkowice Dzieło pomocy św Ojca Pio

Zapłacone

131. Kukla Janusz - 10 / M0 POL Bochnia Creative Bochnia Biega team

Zapłacone

132. Kukliński Jakub - 10 / M0 POL Kraków Irun Maiden Team

Zapłacone

133. Kukulski Szymon - 10 / M0 POL Kraków #najgorzej

Zapłacone

134. Kukułka Mariusz - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów acmarian

Zapłacone

135. Kupiec Piotr - 10 / M0 POL Ryglice

Zapłacone

136. Kural Agata - 10 / K0 POL Bochnia Creative Bochnia Biega team

Zapłacone

137. Kural Mariusz - 10 / M45 POL Bochnia Creative Bochnia Biega Team

Zapłacone

138. Kusion Anna - 10 / K45 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

139. Kutyła Adam - 10 / M45 POL Wadowice Ponar Wadowice

Zapłacone

140. Kwasek Kazek - 10 / M0 POL Bibice Eskadra Kraków

Zapłacone

141. Kwiatkowski Jakub - 10 / M0 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

142. Kwiecień Justyna - 10 / K0 POL Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

143. Kwiecień Marcin - 10 / M0 POL Kraków Mam Na To Wybiegane

Zapłacone

144. Kwiek Tomasz - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

145. Leszczyński Michał - 10 / M0 POL Kraków Zakrzowiec Team Challenge

Zapłacone

146. Lipińska Marta - 10 / K45 POL Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

147. Lipiński Robert - 10 / M45 Tarnów
POL Tarnów BOPKDMW

Zapłacone

148. Lisak Tomasz - 10 / M0 POL Ryglice KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA

Zapłacone

149. Lizak Adam - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

150. Lowe Kinga - 10 / K0 POL Tarnow

Zapłacone

151. Łabno Mateusz - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

152. Łoboda Daniel - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów Industria Polska

Zapłacone

153. Łukajczyk Kamil - 10 / M0 POL Jaworzno Kprm_infrastruktura.

Zapłacone

154. Uczestnik anonimowy - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

155. Machowski Bartłomiej - 10 / M0 POL Szczepańcowa Machoney Team

Zapłacone

156. Machowski Karol - 10 / M0 POL Krosno

Zapłacone

157. Majcher Piotr - 10 / M45 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

158. Majtyka Tomasz - 10 / M45 POL Kraków Los Trepos Companieros

Zapłacone

159. Majtyka-Nieznańska Monika - 10 / K0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

160. Malina Piotr - 10 / M0 POL Kraków

Zapłacone

161. Malina Tomasz - 10 / M0 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

162. Mamcarz Szymon - 10 / M0 POL Sucha Beskidzka SuskiBiegacz

Zapłacone

163. Mamica Andrzej - 10 / M0 POL Kraków NAUKA BIEGA

Zapłacone

164. Marcinkiewicz Paweł - 10 / M0 POL Mogilany

Zapłacone

165. Marszałek Ewelina - 10 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

166. Marzec Artur - 10 / M45 POL Wieliczka

Zapłacone

167. Marzec Paweł - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów Ksiądz

Zapłacone

168. Maślanka Andrzej - 10 / M45 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

169. Matejski Paweł - 10 / M0 POL Kraków Wybierz87

Zapłacone

170. Matyaszek Waldemar - 10 / M0 POL Jasień Klub Biegowy Perła

Zapłacone

171. Mazur Oskar - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów SP nr 9

Zapłacone

172. Metzler Władysław - 10 / M45 POL Kraków

Zapłacone

173. Michalski Andrzej - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów Bike Brothers Tarnów

Zapłacone

174. Michałowski Robert - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

175. Miklusiak Iwona - 10 / K0 POL Stryszawa Suskibiegacz

Zapłacone

176. Mikrut Andrzej - 10 / M45 POL Ryglice

Zapłacone

177. Mikulec Janina - 10 / K45 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

178. Miller Monika - 10 / K0 POL Kraków #Yoloteamkrk

Zapłacone

179. Miłkowski Jakub - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

180. Mleko Roman - 10 / M45 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

181. Molczyk Paweł - 10 / M45 POL Niwka

Zapłacone

182. Mosio Grzegorz - 10 / M0 POL Żelichów

Zapłacone

183. Moździerz Piotr - 10 / M0 POL Tuchów Lks Burzyn

Zapłacone

184. Mróz Paweł - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów #najgorzej

Zapłacone

185. Mucha Dariusz - 10 / M45 POL Bochnia

Zapłacone

186. Mularz Angelika - 10 / K0 POL Siedlec

Zapłacone

187. Myć Jacek - 10 / M45 POL Kraków NAUKA BIEGA

Zapłacone

188. Nabielec Magdalena - 10 / K0 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

189. Nabywaniec Mateusz - 10 / M0 POL Czaszyn

Zapłacone

190. Nadolna Aneta - 10 / K0 Tarnów
POL Tarnow

Zapłacone

191. Nalepa Paweł - 10 / M0 POL Biała Niżna Chillout Crew

Zapłacone

192. Nowak Arkadiusz - 10 / M0 POL Wola Rzędzińska

Zapłacone

193. Nowak Natalia - 10 / K0 Tarnów
POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

194. Nowakowski Izydor - 10 / M0 POL Wieliczka Runonline.pl

Zapłacone

195. Obal Anna - 10 / K0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

196. Obal Paweł - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

197. Oberwan Marek - 10 / M0 POL Kraków www.panfotograf.eu

Zapłacone

198. Ojrzyński Jakub - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

199. Olearczyk Bartłomiej - 10 / M0 POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

200. Olearska Ewelina - 10 / K0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

201. Olearski Krzysztof - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

202. Oleś Marcin - 10 / M0 POL Kraków

Zapłacone

203. Oliwa Edward - 10 / M45 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

204. Opryszek Bogusław - 10 / M45 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

205. Opyrchał Tomasz - 10 / M0 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

206. Pagacz Krzysztof - 10 / M0 POL Bielcza

Zapłacone

207. Pajura Magda - 10 / K0 POL Kraków Nessi Team

Zapłacone

208. Paluch Tobiasz - 10 / M0 POL Ryglice KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA

Zapłacone

209. Pałka Renata - 10 / K0 POL Kraków PRO 366

Zapłacone

210. Pamuła Krystian - 10 / M0 POL Niepołomice SRTG Niepołomice

Zapłacone

211. Pamuła Wojtek - 10 / M45 POL Brzesko Woodward Runners

Zapłacone

212. Panek Piotr - 10 / M0 POL Kraków Kraków Airport Running Team

Zapłacone

213. Panek Przemysław - 10 / M0 POL Żabno OSP Żabno

Zapłacone

214. Panek Radosław - 10 / M0 POL Żabno

Zapłacone

215. Uczestnik anonimowy - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

216. Pasieka Grzegorz - 10 / M0 POL Dobczyce

Zapłacone

217. Pawłowski Sylwester - 10 / M0 POL Będzieszyna

Zapłacone

218. Pazderska-Kipiel Agnieszka - 10 / K0 POL Myślenice Evil Team

Zapłacone

219. Uczestnik anonimowy - 10 / K0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

220. Piekarska-Najbart Alicja - 10 / K45 POL Kraków NAUKA BIEGA

Zapłacone

221. Pieszczyński Norbert - 10 / M0 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

222. Pisz Robert - 10 / M45 POL Jasło

Zapłacone

223. Piwowarczyk Paweł - 10 / M0 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

224. Płyś Paulina - 10 / K0 POL Skrzydlna Padre Team

Zapłacone

225. Podgórski Jerzy - 10 / M45 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

226. Polański Grzegorz - 10 / M0 POL Pleśna

Zapłacone

227. Porębski Jakub - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów PERUN ENERGY

Zapłacone

228. Porosło Paweł - 10 / M45 Tarnów
POL Tarnów Creative Bochnia Biega Team

Zapłacone

229. Pośnik Karolina - 10 / K0 POL Baranówka

Zapłacone

230. Poźniak-Styczyńska Maja - 10 / K0 POL Puławy DDC

Zapłacone

231. Pradel Grzegorz - 10 / M45 POL Kraków Wojsko polskie

Zapłacone

232. Prażmowski Daniel - 10 / M0 POL Głowaczowa Dzikie Mustangi

Zapłacone

233. Prymula Stanisław - 10 / M0 POL Krościenko Nd

Zapłacone

234. Przespolewska Klaudia - 10 / K0 POL Kraków Real Passion

Zapłacone

235. Ptak Krzysztof - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

236. Pyc Witold - 10 / M0 POL Kowalowa Ks Ryglice

Zapłacone

237. Rado Katarzyna - 10 / K0 POL Krakow

Zapłacone

238. Radosz-Kwasek Agata - 10 / K0 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

239. Radzicki Andrzej - 10 / M0 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

240. Raś Agnieszka - 10 / K0 POL Kraków HUSARIA RACE TEAM

Zapłacone

241. Rospond Grzegorz - 10 / M0 POL Kraków CLICO

Zapłacone

242. Rozwadowski Michał - 10 / M0 POL Kraków NAUKA BIEGA

Zapłacone

243. Różycka Agnieszka - 10 / K45 POL Kraków NAUKA BIEGA

Zapłacone

244. Rusnarczyk Aneta - 10 / K0 POL Śmigno

Zapłacone

245. Rybiec Mateusz - 10 / M0 POL Dobczyce Emi Runners

Zapłacone

246. Ryński Piotr - 10 / M0 POL Szczucin Po Zdrowie

Zapłacone

247. Rzepka Grzegorz - 10 / M0 POL Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

248. Rzepka Janusz - 10 / M45 POL Tarnów

Zapłacone

249. Rzepka Weronika - 10 / K0 Tarnów
POL Łękawica

Zapłacone

250. Sak Andrzej - 10 / M45 Tarnów
POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

251. Samborska Weronika - 10 / K0 POL Brzyska Nowy Styl Group Running Team

Zapłacone

252. Sarlej Piotr - 10 / M0 POL Szczepanów Mężczyźni św. Józefa

Zapłacone

253. Sedlak Karolina - 10 / K0 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

254. Seremet Piotr - 10 / M0 POL Wierzchosławice

Zapłacone

255. Serwan Piotr - 10 / M0 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

256. Skóra Marcin - 10 / M45 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

257. Skorupa Asia - 10 / K0 POL Kraków Daleko jeszcze?

Zapłacone

258. Skowron Mariusz - 10 / M0 POL Tarnów EVERTON

Zapłacone

259. Uczestnik anonimowy - 10 / M0 POL Niepołomice RUNONLINE

Zapłacone

260. Słomka Kevin - 10 / M0 POL Tarnobrzeg True Blues Poland

Zapłacone

261. Słowik Daniel - 10 / M0 POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Zapłacone

262. Słowik Łukasz - 10 / M0 POL Kraków Zajezdnia Autobusowa Wola Duchacka

Zapłacone

263. Słowikowski Paweł - 10 / M0 POL Kraków KOSOVO

Zapłacone

264. Uczestnik anonimowy - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

265. Soja Elżbieta - 10 / K0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

266. Sroka Dariusz - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

267. Sroka Wojciech - 10 / M45 POL Kraków Wiolinka i Bemol

Zapłacone

268. Stańczyk Marek - 10 / M45 Tarnów
POL Ryglice K.S. Ryglice

Zapłacone

269. Starzec Mariusz - 10 / M45 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

270. Stefan Aleksander - 10 / M45 POL Rudawa NAUKA BIEGA

Zapłacone

271. Stefan Edyta - 10 / K45 POL Rudawa NAUKA BIEGA

Zapłacone

272. Stefańczyk Joanna - 10 / K0 POL Chmielnik

Zapłacone

273. Stempak Nikodem - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

274. Strzesak Patrycja - 10 / K0 POL Szczepanowice

Zapłacone

275. Sułkowski Rafał - 10 / M0 POL Limanowa

Zapłacone

276. Sułkowski Wojciech - 10 / M45 POL Limanowa Limanowa biega

Zapłacone

277. Surówka Maciej - 10 / M0 POL Wilków Sura Team

Zapłacone

278. Sutkowski Sebastian - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów Wątok TEAM

Zapłacone

279. Syrek Magdalena - 10 / K0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

280. Szczepocki Andrzej - 10 / M45 POL Niepołomice Niepołomice Biegają

Zapłacone

281. Szczurek Joanna - 10 / K0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

282. Szczypka Edyta - 10 / K0 POL Kasinka Mała

Zapłacone

283. Szopa Marcin - 10 / M0 POL Kraków Sura Team

Zapłacone

284. Szopa Piotr - 10 / M0 POL Częstochowa

Zapłacone

285. Uczestnik anonimowy - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów Noga Podaje

Zapłacone

286. Szymeczko Jola - 10 / K45 POL Zaborze

Zapłacone

287. Tarczoń Antoni - 10 / M45 Tarnów
POL Tarnów AMATOR BIEGANIA

Zapłacone

288. Tarnowska Alina - 10 / K0 Tarnów
POL Krakow

Zapłacone

289. Tarnowski Maciej - 10 / M0 POL Kraków MM Power / Koliber Team

Zapłacone

290. Tokarz Marcin - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

291. Tokarz Robert - 10 / M45 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

292. Tokarz Tomasz - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

293. Tokarz Wojciech - 10 / M0 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

294. Trzepacz Wojciech - 10 / M0 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

295. Trzyna Klaudyna - 10 / K0 POL Kraków REAL PASSION KRAKÓW

Zapłacone

296. Tylek Agata - 10 / K0 POL Brzyczyna Skawina Biega

Zapłacone

297. Uczestnik anonimowy - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

298. Urgacz Piotr - 10 / M0 POL Zakliczyn

Zapłacone

299. Walczak Tomasz - 10 / M0 POL Kraków Wisła Kraków

Zapłacone

300. Wąsik Rafał - 10 / M0 POL Kraków #WąsikiTeam

Zapłacone

301. Wasko Danuta - 10 / K45 Tarnów
POL Czarna

Zapłacone

302. Wątroba Konrad - 10 / M0 POL Chojnik

Zapłacone

303. Wcisło Mateusz - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

304. Wiatr Irena - 10 / K45 POL Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

305. Wicherek Maciej - 10 / M45 POL Kraków ITMBW

Zapłacone

306. Więch Kinga - 10 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

307. Wiktor Wiesław - 10 / M45 POL Straszęcin Dębickie Gepardy

Zapłacone

308. Wiktorowska Łucja - 10 / K0 POL Kraków PasjaJestWażna

Zapłacone

309. Witek Wojciech - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

310. Wojas Marcin - 10 / M0 POL Kraków SAINT-GOBAIN SQUAD

Zapłacone

311. Wojciechowska Małgosia - 10 / K0 POL Krakow PlaceToTri

Zapłacone

312. Wojciechowski Marcin - 10 / M0 POL Kraków PlaceToTri

Zapłacone

313. Wójcik Marek - 10 / M45 POL Opatów

Zapłacone

314. Wójcio Hubert - 10 / M0 POL Szczawnica runonline.pl

Zapłacone

315. Wojnarowicz Iza - 10 / K0 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

316. Wolny Łukasz - 10 / M45 Tarnów
POL Tarnów

Zapłacone

317. Wolska Anna - 10 / K0 POL Klikuszowa Policja Nowy Targ

Zapłacone

318. Wolski Bartłomiej - 10 / M0 POL Nowy Targ VollCAR Run

Zapłacone

319. Woźniak Marcin - 10 / M0 Tarnów
POL Tarnów CENTER POŻ

Zapłacone

320. Woźny Paweł - 10 / M0 POL Niepołomice LPP TEAM

Zapłacone

321. Wróbel Agnieszka - 10 / K0 POL Łowczówek Fi10co20

Zapłacone

322. Wróbel Tomasz - 10 / M0 POL Łowczówek fi10co20

Zapłacone

323. Wrona Daniel - 10 / M0 POL Kraków

Zapłacone

324. Wrzeszcz Kamil - 10 / M0 Tarnów
POL Ilkowice TRI ILKOWICE

Zapłacone

325. Wypych Agnieszka - 10 / K0 POL Kraków

Zapłacone

326. Wypych Urszula - 10 / K0 POL Kraków

Zapłacone

327. Zajac Andrzej - 10 / M0 POL Kraków

Zapłacone

328. Zamojski Bogumił - 10 / M0 POL Kraków

Zapłacone

329. Żarska Ilona - 10 / K0 POL Kraków NAUKA BIEGA

Zapłacone

330. Zasiura Władysława - 10 / K45 POL Prusy FSP Roma

Zapłacone

331. Zaucha Mateusz - 10 / M0 POL Burzyn Lks Burzyn

Zapłacone

332. Żołądź Janusz - 10 / M0 POL Ilkowice Gang Ścigaczy

Zapłacone

333. Zychal Marek - 10 / M0 POL Wola Zabierzowska Zakrzowiec Team Challenge

Zapłacone

334. Zygucki Jacek - 10 / M45 Tarnów
POL Tarnów #biegamzzyguckim

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU