IV Bieg Dar Życia

Bajana, Tarnów, Polska
10.08.2019

Wyniki

Dystans 10km 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
CZYŻ Grzegorz
Grupa Azoty Automatyka Tarnów
14 POL Bogumiłowice 3:52 15.63 00:38:40.00
2
KMIECIK Przemysław
PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
35 POL Tarnów 4:02 14.93 00:40:19.00
3
FIJAŁKOWSKI Filip
enduhub.com
20 POL Kraków 4:25 13.51 00:44:08.00
4
JANIK Paweł
29 POL Tarnów 4:28 13.51 00:44:31.00
5
MOŹDZIERZ Paweł
Sokół Tarnów
60 POL Tarnów 4:29 13.33 00:44:47.00
6
GĄCIARZ Maciej
25 POL Tarnów 4:30 13.33 00:44:52.00
7
KMIEĆ Katarzyna
Kb Perła
101 POL Perła 4:31 13.33 00:45:10.00
8
SZYMASZEK Sławomir
Królewskie Pilzno
86 POL Pilzno 4:33 13.16 00:45:22.00
9
ZATOR Janusz
Dębickie Gepardy
98 POL Mokre 4:33 13.16 00:45:28.00
10
KOSMAN Piotr
Ekipa z Tarnowa
38 POL Wierzchosławice 4:33 13.16 00:45:28.00
11
GĄCIARZ Gaciarz
24 POL Tarnów 4:34 13.16 00:45:31.00
12
JASIAK Anna
30 POL Wola Rzędzińska 4:34 13.16 00:45:34.00
13
PUT Grzegorz
Sportgas
73 POL Tarnów 4:35 13.16 00:45:47.00
14
CZOSNYKA Adrian
Ekipa z Tarnowa
12 POL Tarnów 4:35 13.16 00:45:48.00
15
DOBOSZ Piotr
Piter
15 POL Żarówka 4:39 12.99 00:46:27.00
16
FLOREK Marcin
Mężczyźni św. Józefa
22 POL Pilzno 4:40 12.82 00:46:38.00
17
KULAS Marek
Dębicki Klub Kolarski GRYF
42 POL Nagawczyna 4:53 12.35 00:48:49.00
18
MIKRUT Albert
Ekipa zTarnowa
58 POL Tarnów 4:55 12.20 00:49:09.00
19
DULĘBA Grzegorz
19 POL Koszyce Wielkie 4:56 12.20 00:49:14.00
20
BEDNARZ Krzysztof
4K TEAM TARNÓW
6 POL Tarnów 4:56 12.20 00:49:19.00
21
LIPIŃSKI Robert
BOPKDMW
51 POL Tarnów 4:58 12.05 00:49:30.00
22
SZATKO Mariusz
85 POL Brzozówka 4:59 12.05 00:49:49.00
23
DRWAL Jacek
Legiony Pleśnej
16 POL Pleśna 4:59 12.05 00:49:50.00
24
WALASZEK Adrian
90 POL Tarnów 4:60 12.05 00:49:51.00
25
BARAN Lucek
Klub Biegowy Perła
4 POL Wola Dębińska 5:02 11.90 00:50:15.00
26
AUGUSTYN Sławomir
ciaociaosophia.pl
3 POL Tarnów 5:06 11.76 00:50:52.00
27
KLONOWICZ Stanisław
HUSARIA RACE TAM TARNOW
34 POL Tarnów 5:07 11.76 00:51:04.00
28
KOKOSZKA Tadeusz
36 POL Tarnów 5:08 11.76 00:51:12.00
29
OBRZUT Mateusz
Dorzecze Białej
64 POL Tarnów 5:09 11.63 00:51:20.00
30
DRWAL Sara
MLUKS Tarnów
17 POL Pleśna 5:10 11.63 00:51:37.00
31
UL Krzysztof
KW KSIĘŻYCOWY
88 POL Tarnów 5:11 11.63 00:51:46.00
32
KUSION Anna
45 POL Tarnów 5:13 11.49 00:52:01.00
33
WALCZAK Paweł
92 POL Tarnów 5:13 11.49 00:52:05.00
34
SMAGACZ Henryk
Dębickie Gepardy
82 POL Stara Jastrząbka 5:15 11.49 00:52:27.00
35
BEDNARENKO Wojciech
5 POL Tarnów 5:15 11.49 00:52:28.00
36
KOLBUSZ Krzysztof
KS Kyokushin Karate SEIKEN
37 POL Tarnów 5:15 11.49 00:52:28.00
37
GRZEGÓRZEK Anna
PTG sokół świat pracy
27 POL Tarnów 5:15 11.49 00:52:28.00
38
DUDZIK Sebastian
RUNBIKE ACTIVLAB
18 POL Tarnów 5:20 11.24 00:53:18.00
39
PRAŻMOWSKI Daniel
Dzikie Mustangi
71 POL Głowaczowa 5:22 11.24 00:53:40.00
40
STOŚ Krzysztof
84 POL Dębica 5:25 11.11 00:54:08.00
41
WRÓBEL Tomasz
fi10co20
97 POL Łowczówek 5:30 10.87 00:54:59.00
42
BUDZYŃ Paweł
Decathlon Tarnów
9 POL Tarnów 5:31 10.87 00:55:04.00
43
CICHOWSKI Mieczysław
KRÓLEWSKIE PILZNO
11 POL Pilzno 5:31 10.87 00:55:06.00
44
MATYJEWICZ Ewelina
Królewskie Pilzno
56 POL Pilzno 5:31 10.87 00:55:07.00
45
LIPIŃSKA Marta
50 POL Zbylitowska Góra 5:31 10.87 00:55:08.00
46
SŁOWIK Daniel
Gang Zakręconych Mastersów
81 POL Żabno 5:33 10.87 00:55:23.00
47
BÓL Dawid
7 POL Tarnów 5:33 10.75 00:55:30.00
48
CZUBAN Janusz
13 POL Tarnów 5:40 10.64 00:56:38.00
49
WIŚNIEWSKI Wojciech
PTG Sokół Tarnów Świat Pracy
94 POL Zbylitowska Góra Tarnów 5:40 10.64 00:56:38.00
50
SŁOMSKA Beata
LKS Burzyn
80 POL Jodłówka Tuchowska 5:44 10.53 00:57:16.00
51
MARZEC Marcin
55 POL Ptaszkowa 5:46 10.42 00:57:39.00
52
KĄDZIOŁKA Monika
PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
33 POL Łęg Tarnowski 5:47 10.42 00:57:43.00
53
WALASZEK Marek
91 POL Tarnów 5:49 10.31 00:58:07.00
54
SAK Andrzej
Ekipa z Tarnowa
77 POL Tarnów 5:53 10.20 00:58:46.00
55
PATER Adrian
69 POL Tarnów 5:55 10.10 00:59:09.00
56
LOWE Kinga
52 POL Tarnow 5:59 10.00 00:59:43.00
57
CICHOWSKA Anna
KRÓLEWSKIE PILZNO
10 POL Pilzno 6:01 10.00 01:00:02.00
58
KWIECIEŃ Krzysztof
46 POL Tarnów 6:03 9.90 01:00:28.00
59
RYNKAR Edyta
Królewskie Pilzno
76 POL Pilzno 6:05 9.90 01:00:42.00
60
URIASZ Krzysztof
Królewskie Pilzno
89 POL Pilzno 6:05 9.90 01:00:43.00
61
NAJDAŁA Paulina
61 POL Łętowice 6:09 9.80 01:01:20.00
62
KUBISZTAL Andrzej
41 POL Tarnów 6:10 9.71 01:01:32.00
63
MICHALSKI Henryk
Ekipa z Tarnowa
57 POL Tarnów 6:13 9.71 01:02:02.00
64
KRAWCZYK Karolina
39 POL Tarnow 6:14 9.62 01:02:17.00
65
LALEWICZ Michał
EAS Racing Team
47 POL Tarnów 6:14 9.62 01:02:18.00
66
ŁOBODA Daniel
Industria Polska
53 POL Tarnów 6:15 9.62 01:02:29.00
67
ZATOR Kinga
Dębickie Gepardy
99 POL Mokre 6:21 9.43 01:03:29.00
68
KUBAS Katarzyna
Królewskie Pilzno
40 POL Pilzno 6:24 9.43 01:03:51.00
69
PANOCHA Daniel
68 POL Tarnów 6:32 9.17 01:05:15.00
70
WRÓBEL Agnieszka
Fi10co20
96 POL Łowczówek 6:32 9.17 01:05:15.00
71
FIOŁEK Mateusz
Królewskie Pilzno
21 POL Strzegocice 7:02 8.55 01:10:17.00
72
GAJDA Mateusz
23 POL Tarnów 7:06 8.47 01:10:55.00
73
SKOWRON Dariusz
do6ciu / Fat Fighters
79 POL Wojnicz 7:07 8.47 01:11:02.00
74
JAWORSKA Ewa
31 POL Tarnów 7:13 8.33 01:12:06.00
75
MAJ Monika
VEGE RUNNERS
54 POL Krynica-Zdrój 7:30 8.00 01:14:50.00
76
BICZAK Magdalena
102 POL Tarnów 7:51 7.63 01:18:23.00
77
PIĘKOSZ Magdalena
70 POL Tarnów 7:51 7.63 01:18:24.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU