IV Bieg Marchewkowy im. Andrzeja Żukowskiego

Słowino
24.11.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamowska Magdalena 133 D10 / K POL Bytów KB GOCH Bytów

Zapłacone

2. Andrzejczak Sławomir 15 D10 / M POL Ustka GRZESŁAW USTKA

Zapłacone

3. Antosik Grazyna 69 D10 / K POL Sławsko Ks Olszewski i synowie

Zapłacone

4. Bagrowski Tomasz 130 D10 / M POL Gdańsk Radość Biegania

Zapłacone

5. Bajtek Joanna 19 D10 / K POL Sławno Bank Spółdzielczy w Sławnie

Zapłacone

6. Bajtek Przemysław 24 D10 / M POL Sławno Bank Spółdzielczy w Sławnie

Zapłacone

7. Bancewicz Radek 35 D10 / M POL Bukówka Salon Kosmetyczny Diament Słupsk

Zapłacone

8. Bancewicz Tomasz 31 D10 / M POL Swochowo Salon Kosmetyczny Diament Słupsk

Zapłacone

9. Barańska Kamila 136 D10 / K POL Objazda

Zapłacone

10. Białas Arkadiusz 9 D10 / M POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

11. Breszka Monika 3 D10 / K POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

12. Breszka Tomasz 7 D10 / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

13. Broll Mariusz 42 D10 / M POL Jezierzyce

Zapłacone

14. Brzostowska Ewa 92 D10 / K POL Pieńkowo KB Bryza Postomino

Zapłacone

15. Budzyńska Elżbieta 145 D10 / K POL Słupsk

Zapłacone

16. Bukowski Bartosz 45 D10 / M POL Sławno

Zapłacone

17. Burzyński Aleksander 37 D10 / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

18. Buze Małgorzata 13 D10 / K POL Sławno Olszewski I Synowie

Zapłacone

19. Chołuj Jarosław 108 D10 / M POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

20. Chudy Henryk 109 D10 / M POL Sławsko K S Olszewski I Synowie

Zapłacone

21. Czech Roman 131 D10 / M POL Słupsk GOCH BYTÓW

Zapłacone

22. Czechowski Marcin - D10 / M POL Koszalin

Niezapłacone

23. Czerwiński Szczęsny 21 D10 / M POL Białogard

Zapłacone

24. Domitrz Kasia 71 D10 / K POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

25. Duda Grzegorz 17 D10 / M POL Bukówka METALCORP TEAM

Zapłacone

26. Duda Róża 5 D10 / K POL Słupsk Metalcorp Team

Zapłacone

27. Fabiańska Natalia 99 D10 / K KGD
POL Boryszewo

Zapłacone

28. Gałkowska Patrycja 116 D10 / K POL Sławsko Bryza Postomino

Zapłacone

29. Gałkowski Dariusz 118 D10 / M POL Sławsko

Zapłacone

30. Gawęda Emil 87 D10 / M MGD
POL Stary Jarosław Darłowskie Charty

Zapłacone

31. Gawrysiak Przemek 120 D10 / M POL Włodarka

Zapłacone

32. Gieresz Agnieszka 60 D10 / K POL Smołdzino

Zapłacone

33. Gierlach Jacek 67 D10 / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

34. Gliszczyński Łukasz 100 D10 / M POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

35. Golec Anna 32 D10 / K POL Koszalin

Zapłacone

36. Gołgowska Małgorzata 72 D10 / K POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

37. Gontek Łukasz 61 D10 / M POL Słupsk Łosoś T.E.A.M.

Zapłacone

38. Gostkowski Łukasz 134 D10 / M POL Bytów KB GOCH Bytów

Zapłacone

39. Gostomczyk Krzysztof 80 D10 / M POL Sławno KB SPOKO SŁAWNO

Zapłacone

40. Uczestnik anonimowy 107 D10 / M POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

41. Harbutiak Monika 102 D10 / K KGD
POL Cisowo Żyj Z Energią

Zapłacone

42. Hejza Leszek 119 D10 / M POL Obłęże

Zapłacone

43. Heller Zdzisław 47 D10 / M POL Koszalin Niezrzeszony

Zapłacone

44. Iwaniec Dariusz 75 D10 / M POL Sierakowo Sławieńskie TKKF Koszalin

Zapłacone

45. Jabłoński Tomasz 53 D10 / M POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

46. Janczewski Jacek 140 D10 / M POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

47. Jankowski Grzegorz 82 D10 / M POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

48. Jasieniecki Piotr 44 D10 / M POL Koszalin KP ZEFIR WYSZEWO

Zapłacone

49. Jaworski Robert 111 D10 / M POL Pieszcz Bryza Postomino

Zapłacone

50. Jefimczyk Norbert - D10 / M POL Damno LKS Fenix Słupsk

Niezapłacone

51. Kaczmarek Krzysztof 77 D10 / M POL Sławno

Zapłacone

52. Kaczmarek Marta 8 D10 / K POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

53. Kamelski Piotr 59 D10 / M POL Sławno SPOKO SŁAWNO

Zapłacone

54. Kargul Jacek 6 D10 / M POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

55. Kazimierczak Leszek 143 D10 / M POL Niekłonice LoveLasy Dąbki

Zapłacone

56. Kazimierowicz Radosław 50 D10 / M POL Koszalin VTT KOSZALIN

Zapłacone

57. Kazusek Jan 96 D10 / M POL Sławno Bryza Postomino

Zapłacone

58. Kęsik Agnieszka 122 D10 / K POL Słupsk Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

59. Kierszeniewska Agnieszka 20 D10 / K POL Darłowo

Zapłacone

60. Komar Agnieszka 54 D10 / K POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

61. Konieczna Anna 41 D10 / K POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

62. Konkel Joanna 49 D10 / K POL Sławno Święc Sławno

Zapłacone

63. Kowalczyk Krzysztof 66 D10 / M POL Sławno OSiR Sławno

Zapłacone

64. Kowalczyk Piotr 23 D10 / M POL Koszalin

Zapłacone

65. Krawczuk Szymon 78 D10 / M MGD
POL Gleźnowo Darłowskie Charty

Zapłacone

66. Krukowski Błażej 34 D10 / M POL Sławno

Zapłacone

67. Krzoska Dorota 38 D10 / K POL Brusy

Zapłacone

68. Kulczyk Katarzyna 97 D10 / K POL Sławsko Bryza Postomino

Zapłacone

69. Kurcz Barbara 4 D10 / K POL Koszalin Babeczki Koszalin/Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

70. Kurek Aneta 90 D10 / K POL Manowo

Zapłacone

71. Kurkul Janek 94 D10 / M POL Pałówko KB Bryza Postomino

Zapłacone

72. Kurkul Przemek 93 D10 / M POL Pałówko KB Bryza Postomino

Zapłacone

73. Kwietniewski Daniel 22 D10 / M POL Koszalin

Zapłacone

74. Laska Agnieszka 40 D10 / K POL Sławno mks swiec slawno

Zapłacone

75. Lewandowski Adam 79 D10 / M POL Ustka W.p.k Słoń Team Ustka

Zapłacone

76. Lipniewicz Paweł 123 D10 / M POL Koszalin Lipne Mumie

Zapłacone

77. Lupke Marcin 91 D10 / M MGD
POL Rusko Darłowskie Charty

Zapłacone

78. Łagutko Kamila 124 D10 / K POL Darłowo Żyj z Energia

Zapłacone

79. Majkowski Stanisław 132 D10 / M POL Bytów KB GOCH Bytów

Zapłacone

80. Malinowska-Burda Aleksandra 88 D10 / K POL Koszalin

Zapłacone

81. Malinowski Adam 113 D10 / M POL Pomiłowo MKS SWIEC SŁAWNO

Zapłacone

82. Marchewka Emil 57 D10 / M POL Gdańsk

Zapłacone

83. Marczak Małgorzata 144 D10 / K POL Żelkowo -

Zapłacone

84. Mazur Emiliusz 104 D10 / M MGD
POL Domasławice Żyj z Energią

Zapłacone

85. Mazurek Barbara 142 D10 / K POL Koszalin Babeczki Koszalin

Zapłacone

86. Metera Piotr 86 D10 / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

87. Micerski Tomasz 141 D10 / M POL Koszalin Tkkf Koszalin

Zapłacone

88. Mierzwa Witold 36 D10 / M POL Darłowo

Zapłacone

89. Mikinka Magdalena 25 D10 / K POL Sławno

Zapłacone

90. Motykowska Ksenia 64 D10 / K POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

91. Murawski Rafał 30 D10 / M POL Słupsk MY WY ONI

Zapłacone

92. Musić Alicja 121 D10 / K POL Obłęże

Zapłacone

93. Nieckarz Krzysztof 46 D10 / M POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

94. Nieckarz Monika 28 D10 / K POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

95. Nowak Jacek - D10 / M POL Boleszewo

Niezapłacone

96. Nowicki Mateusz 73 D10 / M POL

Zapłacone

97. Oleszek Jerzy 65 D10 / M POL Grabno Szkoła Podoficerska MW

Zapłacone

98. Olszar Grzegorz 114 D10 / M POL Darłowo Mswia

Zapłacone

99. Ordak Iwona 101 D10 / K KGD
POL Stary Jarosław samasobie

Zapłacone

100. Ordak Sławomir 76 D10 / M MGD
POL Stary Jarosław samsobie

Zapłacone

101. Orlowski Maciej 83 D10 / M POL Darlowo Darłowskie Charty

Zapłacone

102. Pacan Bartosz 105 D10 / M POL Bytów Świat płytek u Kryspina

Zapłacone

103. Pazda-Pozorska Małgorzata 125 D10 / K POL Kobylnica Night Runners Słupsk

Zapłacone

104. Pękała Piotr 48 D10 / M POL Koszalin

Zapłacone

105. Perlik Tomasz 70 D10 / M POL Miastko

Zapłacone

106. Pietrzak Mariola 68 D10 / K POL Koszalin Rozbiegany koszalin

Zapłacone

107. Pietrzyk Paulina - D10 / K POL Sianów

Niezapłacone

108. Piotrowski Mirosław - D10 / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

109. Płoski Krzysztof 16 D10 / M MGD
POL Bobolin 1Rblog Wałcz/skład Darłowo/ Darłowskie Charty.

Zapłacone

110. Protasewicz Andrzej 128 D10 / M POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

111. Protasewicz Renata 129 D10 / K POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

112. Puścian Krzysztof 63 D10 / M POL Manowo Szkoła Podstawowa W Manowie

Zapłacone

113. Rakowska Katarzyna 26 D10 / K POL Słupsk W.p.k Słoń Team Ustka

Zapłacone

114. Rodziński Damian - D10 / M POL Słupsk STOPA Słupsk

Niezapłacone

115. Rosiak Damian 117 D10 / M POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

116. Rudnikowski Maciej 14 D10 / M POL Darłowo Darłowski Charty / Bieguzdrowiskowy.pl

Zapłacone

117. Rychliński Damian 139 D10 / M POL Słupsk Wataha - Łączy Nas Bieganie

Zapłacone

118. Sajko Bartosz 27 D10 / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

119. Sałaj Angelika 84 D10 / K POL Zbyszewo Metalcorp team

Zapłacone

120. Sawa Mariusz 62 D10 / M POL Darłowo

Zapłacone

121. Sawicki Piotr 74 D10 / M POL Darłowo

Zapłacone

122. Sidor Mariusz 12 D10 / M POL Słupsk ŁOSOŚ T.E.A.M.

Zapłacone

123. Siecinska Emilia 138 D10 / K POL Ustka USB USTKA

Zapłacone

124. Siemiątkowski Robert 106 D10 / M POL Darłowo Drogerie Jasmin Darłowo

Zapłacone

125. Siódmiak Igor - D10 / M POL Szczecinek 7PRO - Siódmiak Triathlon Team / MKP Szczecinek

Niezapłacone

126. Skoczyńska Renata 55 D10 / K POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

127. Skowronski Tomasz 85 D10 / M POL Chałupy

Zapłacone

128. Skwarczak Ewelina 18 D10 / K POL Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Zapłacone

129. Słomski Zenon 2 D10 / M POL Korzybiw Korzybskie Rekiny

Zapłacone

130. Stępień Karolina - D10 / K POL Sławno

Niezapłacone

131. Stępień Paweł - D10 / M POL Sławno

Niezapłacone

132. Strzelecki Artur 29 D10 / M POL Korzybie KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

133. Szałacha Norbert 89 D10 / M POL Darłowo

Zapłacone

134. Szkatulski Tomasz 1 D10 / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

135. Szopiński Tomasz 98 D10 / M POL Darłowo KB Bryza Postomino

Zapłacone

136. Szyszkowski Tomasz 52 D10 / M POL Koszalin

Zapłacone

137. Telesiewicz Henryk 115 D10 / M POL Sławno KB Spoko Sławno

Zapłacone

138. Wachholz Beata 127 D10 / K POL Sławno KB Bryza Postomino

Zapłacone

139. Weiland Adrian - D10 / M POL Słupsk NOCNE WILKI SLUPSK

Niezapłacone

140. Wiatrzyk Krzysztof 39 D10 / M POL Darłowo DARŁOWO

Zapłacone

141. Wielgat Łukasz 95 D10 / M POL Pieńkowo Kb Bryza Postomino

Zapłacone

142. Wiernicki Remigiusz 112 D10 / M POL Darłowo Darłowo

Zapłacone

143. Wierzbicki Sylwester 103 D10 / M MGD
POL Domasławice Darłowskie Charty

Zapłacone

144. Wilczewski Krzysztof 110 D10 / M POL Sławno

Zapłacone

145. Wilczyński Piotr 81 D10 / M POL Jezierzyce

Zapłacone

146. Włodarczyk Marta 43 D10 / K POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

147. Wójcicki Grzegorz 33 D10 / M POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

148. Wojciechowski Andrzej 137 D10 / M POL Koszalin

Zapłacone

149. Zarzycki Darek 51 D10 / M POL Ustka W.P.K Słoń Team Ustka

Zapłacone

150. Zelazek Katarzyna 56 D10 / K POL

Zapłacone

151. Zieman Michał 135 D10 / M POL Bytów KB GOCH Bytów

Zapłacone

152. Żukowski Cezary 11 D10 / M POL Koszalin Migawkowe.pl

Zapłacone

153. Żukowski Łukasz 126 D10 / M POL Koszalin Do odcięcia

Zapłacone

154. Żurawik Piotr 10 D10 / M POL Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

155. Żylis Katarzyna 58 D10 / K POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU