IV Bieg Marchewkowy im. Andrzeja Żukowskiego

Słowino
24.11.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamowska Magdalena 133 D10 / K POL Bytów KB GOCH Bytów

Zapłacone

Andrzejczak Sławomir 15 D10 / M POL Ustka GRZESŁAW USTKA

Zapłacone

Antosik Grazyna 69 D10 / K POL Sławsko Ks Olszewski i synowie

Zapłacone

Bagrowski Tomasz 130 D10 / M POL Gdańsk Radość Biegania

Zapłacone

Bajtek Joanna 19 D10 / K POL Sławno Bank Spółdzielczy w Sławnie

Zapłacone

Bajtek Przemysław 24 D10 / M POL Sławno Bank Spółdzielczy w Sławnie

Zapłacone

Bancewicz Radek 35 D10 / M POL Bukówka Salon Kosmetyczny Diament Słupsk

Zapłacone

Bancewicz Tomasz 31 D10 / M POL Swochowo Salon Kosmetyczny Diament Słupsk

Zapłacone

Barańska Kamila 136 D10 / K POL Objazda

Zapłacone

Białas Arkadiusz 9 D10 / M POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

Breszka Monika 3 D10 / K POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Breszka Tomasz 7 D10 / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Broll Mariusz 42 D10 / M POL Jezierzyce

Zapłacone

Brzostowska Ewa 92 D10 / K POL Pieńkowo KB Bryza Postomino

Zapłacone

Budzyńska Elżbieta 145 D10 / K POL Słupsk

Zapłacone

Bukowski Bartosz 45 D10 / M POL Sławno

Zapłacone

Burzyński Aleksander 37 D10 / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Buze Małgorzata 13 D10 / K POL Sławno Olszewski I Synowie

Zapłacone

Chołuj Jarosław 108 D10 / M POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Chudy Henryk 109 D10 / M POL Sławsko K S Olszewski I Synowie

Zapłacone

Czajkowska-Jeżak Agata 56 D10 / K POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Czech Roman 131 D10 / M POL Słupsk GOCH BYTÓW

Zapłacone

Czechowski Marcin - D10 / M POL Koszalin

Brak miejsc

Czerwiński Szczęsny 21 D10 / M POL Białogard

Zapłacone

Domitrz Kasia 71 D10 / K POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Duda Grzegorz 17 D10 / M POL Bukówka METALCORP TEAM

Zapłacone

Duda Róża 5 D10 / K POL Słupsk Metalcorp Team

Zapłacone

Fabiańska Natalia 99 D10 / K KGD
POL Boryszewo

Zapłacone

Gałkowska Patrycja 116 D10 / K POL Sławsko Bryza Postomino

Zapłacone

Gawęda Emil 87 D10 / M MGD
POL Stary Jarosław Darłowskie Charty

Zapłacone

Gawrysiak Przemek 120 D10 / M POL Włodarka

Zapłacone

Gierlach Jacek 67 D10 / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Gliszczyński Łukasz 100 D10 / M POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Golec Anna 32 D10 / K POL Koszalin

Zapłacone

Gołgowska Małgorzata 72 D10 / K POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Gontek Łukasz 61 D10 / M POL Słupsk Łosoś T.E.A.M.

Zapłacone

Gostkowski Łukasz 134 D10 / M POL Bytów KB GOCH Bytów

Zapłacone

Gostomczyk Krzysztof 80 D10 / M POL Sławno KB SPOKO SŁAWNO

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 107 D10 / M POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

Harbutiak Monika 102 D10 / K KGD
POL Cisowo Żyj Z Energią

Zapłacone

Hejza Leszek 119 D10 / M POL Obłęże

Zapłacone

Heller Zdzisław 47 D10 / M POL Koszalin Niezrzeszony

Zapłacone

Iwaniec Dariusz 75 D10 / M POL Sierakowo Sławieńskie TKKF Koszalin

Zapłacone

Jabłoński Tomasz 53 D10 / M POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

Janczewski Jacek 140 D10 / M POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Jankowski Grzegorz 82 D10 / M POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Jasieniecki Piotr 44 D10 / M POL Koszalin KP ZEFIR WYSZEWO

Zapłacone

Jaworski Robert 111 D10 / M POL Pieszcz Bryza Postomino

Zapłacone

Jefimczyk Norbert - D10 / M POL Damno LKS Fenix Słupsk

Brak miejsc

Kaczmarek Krzysztof 77 D10 / M POL Sławno

Zapłacone

Kaczmarek Marta 8 D10 / K POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

Kamelski Piotr 59 D10 / M POL Sławno SPOKO SŁAWNO

Zapłacone

Kania Aleksandra 60 D10 / K POL Pieńkowo

Zapłacone

Kargul Jacek 6 D10 / M POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Kazimierczak Leszek 143 D10 / M POL Niekłonice LoveLasy Dąbki

Zapłacone

Kazimierowicz Radosław 50 D10 / M POL Koszalin VTT KOSZALIN

Zapłacone

Kazusek Jan 96 D10 / M POL Sławno Bryza Postomino

Zapłacone

Kęsik Agnieszka 122 D10 / K POL Słupsk Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Kierszeniewska Agnieszka 20 D10 / K POL Darłowo

Zapłacone

Komar Agnieszka 54 D10 / K POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

Konieczna Anna 41 D10 / K POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Konkel Joanna 49 D10 / K POL Sławno Święc Sławno

Zapłacone

Kowalczyk Krzysztof 66 D10 / M POL Sławno OSiR Sławno

Zapłacone

Kowalczyk Piotr 23 D10 / M POL Koszalin

Zapłacone

Krawczuk Szymon 78 D10 / M MGD
POL Gleźnowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Krukowski Błażej 34 D10 / M POL Sławno

Zapłacone

Krzoska Dorota 38 D10 / K POL Brusy

Zapłacone

Kulczyk Katarzyna 97 D10 / K POL Sławsko Bryza Postomino

Zapłacone

Kurcz Barbara 4 D10 / K POL Koszalin Babeczki Koszalin/Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Kurek Aneta 90 D10 / K POL Manowo

Zapłacone

Kurkul Janek 94 D10 / M POL Pałówko KB Bryza Postomino

Zapłacone

Kurkul Przemek 93 D10 / M POL Pałówko KB Bryza Postomino

Zapłacone

Kwietniewski Daniel 22 D10 / M POL Koszalin

Zapłacone

Laska Agnieszka 40 D10 / K POL Sławno mks swiec slawno

Zapłacone

Lewandowski Adam 79 D10 / M POL Ustka W.p.k Słoń Team Ustka

Zapłacone

Lichacy Marceli 118 D10 / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Lipniewicz Paweł 123 D10 / M POL Koszalin Lipne Mumie

Zapłacone

Lupke Marcin 91 D10 / M MGD
POL Rusko Darłowskie Charty

Zapłacone

Łagutko Kamila 124 D10 / K POL Darłowo Żyj z Energia

Zapłacone

Majkowski Stanisław 132 D10 / M POL Bytów KB GOCH Bytów

Zapłacone

Malinowska-Burda Aleksandra 88 D10 / K POL Koszalin

Zapłacone

Malinowski Adam 113 D10 / M POL Pomiłowo MKS SWIEC SŁAWNO

Zapłacone

Marchewka Emil 57 D10 / M POL Gdańsk

Zapłacone

Marczak Małgorzata 144 D10 / K POL Żelkowo -

Zapłacone

Mazur Emiliusz 104 D10 / M MGD
POL Domasławice Żyj z Energią

Zapłacone

Mazurek Barbara 142 D10 / K POL Koszalin Babeczki Koszalin

Zapłacone

Metera Piotr 86 D10 / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Micerski Tomasz 141 D10 / M POL Koszalin Tkkf Koszalin

Zapłacone

Mierzwa Witold 36 D10 / M POL Darłowo

Zapłacone

Mikinka Magdalena 25 D10 / K POL Sławno

Zapłacone

Minko Bartosz 70 D10 / M POL Słupsk

Zapłacone

Motykowska Ksenia 64 D10 / K POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

Murawski Rafał 30 D10 / M POL Słupsk MY WY ONI

Zapłacone

Musić Alicja 121 D10 / K POL Obłęże

Zapłacone

Nieckarz Krzysztof 46 D10 / M POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

Nieckarz Monika 28 D10 / K POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

Nowak Jacek - D10 / M POL Boleszewo

Brak miejsc

Oleszek Jerzy 65 D10 / M POL Grabno Szkoła Podoficerska MW

Zapłacone

Olszar Grzegorz 114 D10 / M MGD
POL Darłowo Mswia

Zapłacone

Ordak Iwona 101 D10 / K KGD
POL Stary Jarosław samasobie

Zapłacone

Ordak Sławomir 76 D10 / M MGD
POL Stary Jarosław samsobie

Zapłacone

Orlowski Maciej 83 D10 / M POL Darlowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Pacan Bartosz 105 D10 / M POL Bytów Świat płytek u Kryspina

Zapłacone

Pękała Piotr 48 D10 / M POL Koszalin

Zapłacone

Pela Hanna 73 D10 / K POL Wodnica Usb Ustka

Zapłacone

Pietrzak Mariola 68 D10 / K POL Koszalin Rozbiegany koszalin

Zapłacone

Pietrzyk Paulina - D10 / K POL Sianów

Brak miejsc

Piotrowski Mirosław - D10 / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Brak miejsc

Płoski Krzysztof 16 D10 / M MGD
POL Bobolin 1Rblog Wałcz/skład Darłowo/ Darłowskie Charty.

Zapłacone

Protasewicz Andrzej 128 D10 / M POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

Protasewicz Renata 129 D10 / K POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

Puścian Krzysztof 63 D10 / M POL Manowo Szkoła Podstawowa W Manowie

Zapłacone

Rakowska Katarzyna 26 D10 / K POL Słupsk W.p.k Słoń Team Ustka

Zapłacone

Rodziński Damian - D10 / M POL Słupsk STOPA Słupsk

Brak miejsc

Rosiak Damian 117 D10 / M POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

Rudnikowski Maciej 14 D10 / M POL Darłowo Darłowski Charty / Bieguzdrowiskowy.pl

Zapłacone

Rychliński Damian 139 D10 / M POL Słupsk Wataha - Łączy Nas Bieganie

Zapłacone

Sajko Bartosz 27 D10 / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Sałaj Angelika 84 D10 / K POL Zbyszewo Metalcorp team

Zapłacone

Sawa Mariusz 62 D10 / M POL Darłowo

Zapłacone

Sawicki Piotr 74 D10 / M POL Darłowo

Zapłacone

Sidor Mariusz 12 D10 / M POL Słupsk ŁOSOŚ T.E.A.M.

Zapłacone

Siecinska Emilia 138 D10 / K POL Ustka USB USTKA

Zapłacone

Siemiątkowski Robert 106 D10 / M POL Darłowo Drogerie Jasmin Darłowo

Zapłacone

Siódmiak Igor - D10 / M POL Szczecinek 7PRO - Siódmiak Triathlon Team / MKP Szczecinek

Brak miejsc

Skoczyńska Renata 55 D10 / K POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Skowronski Tomasz 85 D10 / M POL Chałupy

Zapłacone

Skwarczak Ewelina 18 D10 / K POL Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Zapłacone

Słomski Zenon 2 D10 / M POL Korzybiw Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Stępień Karolina - D10 / K POL Sławno

Brak miejsc

Stępień Paweł - D10 / M POL Sławno

Brak miejsc

Strzelecki Artur 29 D10 / M POL Korzybie KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

Szałacha Norbert 89 D10 / M POL Darłowo

Zapłacone

Szkatulski Tomasz 1 D10 / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Szopiński Tomasz 98 D10 / M POL Darłowo KB Bryza Postomino

Zapłacone

Szyszkowski Tomasz 52 D10 / M POL Koszalin

Zapłacone

Telesiewicz Henryk 115 D10 / M POL Sławno KB Spoko Sławno

Zapłacone

Wachholz Beata 127 D10 / K POL Sławno KB Bryza Postomino

Zapłacone

Weiland Adrian - D10 / M POL Słupsk NOCNE WILKI SLUPSK

Brak miejsc

Wiatrzyk Krzysztof 39 D10 / M POL Darłowo DARŁOWO

Zapłacone

Wielgat Łukasz 95 D10 / M POL Pieńkowo Kb Bryza Postomino

Zapłacone

Wiernicki Remigiusz 112 D10 / M POL Darłowo Darłowo

Zapłacone

Wierzbicki Sylwester 103 D10 / M MGD
POL Domasławice Darłowskie Charty

Zapłacone

Wilczewski Krzysztof 110 D10 / M POL Sławno

Zapłacone

Wilczyński Piotr 81 D10 / M POL Jezierzyce

Zapłacone

Włodarczyk Marta 43 D10 / K POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

Wójcicki Grzegorz 33 D10 / M POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

Wojciechowski Andrzej 137 D10 / M POL Koszalin

Zapłacone

Zarzycki Darek 51 D10 / M POL Ustka W.P.K Słoń Team Ustka

Zapłacone

Zastępska Ewa 126 D10 / K POL Koszalin

Zapłacone

Zastępski Jan 125 D10 / M POL Koszalin

Zapłacone

Zieman Michał 135 D10 / M POL Bytów KB GOCH Bytów

Zapłacone

Żukowski Cezary 11 D10 / M POL Koszalin Migawkowe.pl

Zapłacone

Żurawik Piotr 10 D10 / M POL Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Żylis Katarzyna 58 D10 / K POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU