IV Bieg Pamięci Dywizjonu 303

Stara Wieś k/Bork
14.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Afaltowski Grzegorz 1 3 km / M30 Powiat
POL Kąkolewnica Międzyrzecka Grupa Biegowa

Zapłacone

2. Uczestnik anonimowy 120 11,303 / M20 POL Lublin

Zapłacone

3. Bastrzyk Tomasz 2 3 km / M40 POL Brzeziny

Zapłacone

4. Belniak Mirosława 3 3 km - zniżka / K50 POL Łuków

Zapłacone

5. Bielak Piotr 4 3 km / M30 POL Tuszów

Zapłacone

6. Bielak Tomasz 121 11,303 / M30 POL Jabłonna

Zapłacone

7. Biernacka Agnieszka 122 11,303 / K30 POL Siedlce

Zapłacone

8. Biernacki Emil 5 3 km / M30 Powiat
POL Wygnanka

Zapłacone

9. Biernacki Patryk 6 3 km / M20 Powiat
POL Paszki Małe Tem zabieganedni

Zapłacone

10. Biernacki Paweł 7 3 km / M30 Powiat
POL Paszki Małe

Zapłacone

11. Bloch Ryszard 123 11,303 / M40 POL Nurzec Stacja

Zapłacone

12. Uczestnik anonimowy 8 3 km / K40 POL Lublin

Zapłacone

13. Bocian Damian 124 11,303 / M20 Powiat
POL Radzyń Podlaski Bociany

Zapłacone

14. Bocian Piotr 125 11,303 / M40 POL Ćmiłów

Zapłacone

15. Bociarn Alicja 9 3 km - zniżka / K13 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

16. Bociarn Piotr 10 3 km - zniżka / M13 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

17. Bociarn Radosław 126 11,303 / M40 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

18. Bojarski Grzegorz 11 3 km / M30 POL Piaski

Zapłacone

19. Brodecki Adam 127 11,303 / M20 Powiat
POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

20. Brzeski Dawid 128 11,303 / M30 POL Radom

Zapłacone

21. Burdach Adam 12 3 km / M40 POL Łuków Jack Team, V-Max Adamó

Zapłacone

22. Burdach Anna 13 3 km / K40 POL Łuków Jack Team, V-Max Adamów

Zapłacone

23. Burdach Bożena 14 3 km / K40 POL Adamów V-MAX ADAMÓW

Zapłacone

24. Burdach Mirosława 15 3 km / K40 POL Adamów V-MAX ADAMÓW

Zapłacone

25. Burgs Aleksander 16 3 km - zniżka / M13 POL Siedlce Crossfit Siedlce

Zapłacone

26. Burgs Edyta 129 11,303 / K40 POL Siedlce Crossfit Siedlce

Zapłacone

27. Burgs Hubert 17 3 km - zniżka / M13 POL Siedlce Crossfit Siedlce

Zapłacone

28. Burgs Michał 130 11,303 / M40 POL Siedlce Crossfit Siedlce

Zapłacone

29. Chełstowska Małgorzata 18 3 km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

30. Chodowiec Emil 131 11,303 / M30 POL Nurzec-Stacja

Zapłacone

31. Chomiuk Adrian 132 11,303 / M30 POL Biała Podlaska

Zapłacone

32. Cichosz Dominika 19 3 km / K20 POL

Zapłacone

33. Cybulski Grzegorz 20 3 km / M40 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

34. Uczestnik anonimowy 21 3 km / K40 POL Puchaczów Wolność Endorfinom

Zapłacone

35. Drozdowska Anna 22 3 km / K20 POL Siedlce

Zapłacone

36. Drozdowski Marcin 23 3 km / M30 POL Siemiatycze

Zapłacone

37. Dudziński Paweł 133 11,303 / M20 POL Zamość

Zapłacone

38. Dumała Kamil 24 3 km / M20 POL Lublin RKS MOTOR

Zapłacone

39. Uczestnik anonimowy 134 11,303 / M16 POL Biała Podlaska

Zapłacone

40. Filipczyńska Jolanta 25 3 km / K30 POL Siedlce

Zapłacone

41. Firysiuk Tomasz 135 11,303 / M40 POL Ząbki Bagstarbiega

Zapłacone

42. Gadamska Joanna 136 11,303 / K40 Powiat
POL Zbulitow Duży Bociany

Zapłacone

43. Gadomski Sebastian 26 3 km / M30 POL Chybów

Zapłacone

44. Gawraczyńska Anna 27 3 km - zniżka / K50 POL Warszawa Wtł Stegny Warszawa

Zapłacone

45. Gawroński Michał 137 11,303 / M30 POL Głowaczów

Zapłacone

46. Geresz Paulina 138 11,303 / K20 POL Łosice

Zapłacone

47. Głodek Marcin 139 11,303 / M30 POL Stężyca Dss Orlęta

Zapłacone

48. Gołacki Piotr 140 11,303 / M40 POL Kielce Klub Modelarstwa Sportowgo w Kielcach

Zapłacone

49. Górna Natalka 28 3 km - Gmina / K13 Gmina
Powiat
POL Stara Wieś Aktywne Borki

Zapłacone

50. Górny Przemysław 142 11 km - Gmina / M30 Gmina
POL Stara Wieś Aktywne Borki

Zapłacone

51. Goździołko Kamil 141 11,303 / M30 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

52. Gruby Emil 29 3 km / M30 POL Lublin

Zapłacone

53. Gruchoła Amelia 30 3 km / K13 POL Bialobrzegi

Zapłacone

54. Gruchoła Marek 31 3 km - zniżka / M13 POL Białobrzegi

Zapłacone

55. Gryciuk Walenty 143 11,303 / M50 POL Nurzec-Stacja

Zapłacone

56. Gryczka Marcin 32 3 km / M40 POL Biała Podlaska

Zapłacone

57. Grzegorczyk-Majcher Edyta 33 3 km / K30 POL Puławy MATE MOUNTAINS

Zapłacone

58. Hawryluk Ireneusz 144 11,303 / M50 POL Krasnystaw Krasnystaw Biega

Zapłacone

59. Hejduk Gabriela 34 3 km - zniżka / K13 POL Lublin

Zapłacone

60. Hejduk Jakub 35 3 km - zniżka / M13 POL Lublin

Zapłacone

61. Hejduk Monika 145 11,303 / K40 POL Lublin Umcs Biega / Lublin Biega

Zapłacone

62. Hordejuk-Gryczka Aleksandra 146 11,303 / K40 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

63. Iwaniuk-Mroczek Katarzyna 147 11,303 / K20 POL Lubartów Upadłe Anioły

Zapłacone

64. Izdebski Kazimierz 148 11 km - zniżka / M50 POL Łuków Biegacze Pomagacze

Zapłacone

65. Jasiul Mariola 36 3 km / K40 POL Legionowo

Zapłacone

66. Jaworska Justyna 37 3 km / K40 POL Puławy

Zapłacone

67. Jaworska Zuzanna 38 3 km - zniżka / K13 POL Puławy

Zapłacone

68. Jonik Marcin 149 11,303 / M40 POL Lublin http://members.upcpoczta.pl/m.tlumaczenkursowiszkolen1

Zapłacone

69. Józefowicz Piotr 39 3 km / M30 POL Ryki biegusiem.pl

Zapłacone

70. Kacała Hubert 40 3 km / M20 Powiat
POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

71. Kaczorowski Krzysztof 150 11,303 / M40 POL Radom

Zapłacone

72. Kalinowska Kamila 41 3 km / K30 POL Puławy

Zapłacone

73. Kania Monika 151 11,303 / K30 POL Dęblin Potrzebujemy?

Zapłacone

74. Kania Norbert 42 3 km / M30 POL Dęblin

Zapłacone

75. Kaniewski Józef 152 11 km - zniżka / M50 POL Lubartów

Zapłacone

76. Kapczyński Tomasz 43 3 km / M40 POL Dęblin

Zapłacone

77. Kapłan Agnieszka 153 11,303 / K40 POL Kraków

Zapłacone

78. Kapłan Piotr 154 11,303 / M40 POL Kraków

Zapłacone

79. Karczmarczyk Mirosław 155 11,303 / M30 POL Zgorzała

Zapłacone

80. Karlikowskid Dawid 156 11,303 / M30 POL Łęczna Łęczna Biega

Zapłacone

81. Karpinski Dariusz 157 11,303 / M30 POL Gliwice 13ŚBOT

Zapłacone

82. Karwowdka Ewelina 158 11 km - Gmina / K Gmina
PCN Tchorzew-Kolonia

Zapłacone

83. Karwowski Paweł 44 3 km / M20 POL Celiny Grupa Biegowa TABUN

Zapłacone

84. Kawka Małgorzata 45 3 km / K30 POL Żyrzyn Gloria Victis

Zapłacone

85. Kielar Dariusz 46 3 km / M40 POL Rzeszow

Zapłacone

86. Kochalski Wiesław 159 11 km - zniżka / M50 POL Lubartów

Zapłacone

87. Kołodziej Mariusz 47 3 km / M40 POL Cyców

Zapłacone

88. Komar Jolanta 160 11,303 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

89. Kondrat Ania 48 3 km / K13 Powiat
POL Czemierniki Aniebiegają

Zapłacone

90. Konopka Piotr 49 3 km / M40 POL Lublin Lubelska Grupa Triathlonu

Zapłacone

91. Korniluk Bogdan 50 3 km - zniżka / M50 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

92. Korniluk Paweł 161 11,303 / M30 POLSKA Warszawa

Zapłacone

93. Korulczyk Łukasz 162 11,303 / M40 POL Lublin

Zapłacone

94. Kowalczuk Dariusz 51 3 km / M30 POL Lublin

Zapłacone

95. Kowalczyk Grzegorz 163 11,303 / M30 POL Pionki YNWA

Zapłacone

96. Kowalczyk Martyna 164 11,303 / K20 POL Pionki YNWA

Zapłacone

97. Kowalik Monika 52 3 km / K20 POL Warszawa Deloitte Adventure Team

Zapłacone

98. Kowalik Paweł 53 3 km / M20 Powiat
POL Komarówka Podlaska Kalenji by Decathlon

Zapłacone

99. Kozłowski Patryk 165 11,303 / M40 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

100. Krakowiak Elżbieta 166 11,303 / K50 POL Kock

Zapłacone

101. Krasowski Artur 167 11,303 / M40 POL Biała Podlaska Kolegium Sędziów BP

Zapłacone

102. Król Ryszard 168 11,303 / M40 Powiat
POL Brzostówiec Stowarzyszenie Zwykłe Kompania Braci

Zapłacone

103. Królikowska Agata 169 11,303 / K30 POL Lublin Lublin Biega

Zapłacone

104. Krupa Anna 54 3 km / K30 Powiat
POL Wygnanów

Zapłacone

105. Krupa Łukasz 170 11,303 / M30 Powiat
POL Czemierniki Bociany

Zapłacone

106. Krupa Sylwia 55 3 km / K30 Powiat
POL Czemierniki Bociany

Zapłacone

107. Kubak Anna 171 11,303 / K30 POL Leopoldów AA

Zapłacone

108. Kucharzak Norbert 172 11,303 / M20 POL Biała Podlaska

Zapłacone

109. Kulik Mariusz 173 11,303 / M40 POL Zofian 4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego

Zapłacone

110. Kupiec Stanisław 174 11,303 / M50 POL Dęblin Dss Orlęta

Zapłacone

111. Kurenda Andrzej 175 11,303 / M30 Powiat
POL Radom 42 Baza Lotnictwa Szkolnego

Zapłacone

112. Kusak Sylwia 56 3 km / K20 POL Skórzec Klub Aktywnych Parkrun Skórzec

Zapłacone

113. Lach Robert 176 11,303 / M40 POL Dęblin

Zapłacone

114. Lech Agnieszka 57 3 km / K30 POL Ryki AA

Zapłacone

115. Lewczuk Norbert 177 11,303 / M30 POL Łosice Biegacze Pomagacze

Zapłacone

116. Lipski Paweł 178 11,303 / M30 POL Zamość

Zapłacone

117. Łopuszyński Robert 58 3 km / M50 POL Puławy

Zapłacone

118. Machnowski Grzegorz 179 11,303 / M30 POL Terespol KB SZURACZ TERESPOL

Zapłacone

119. Maciejuk Monika 59 3 km / K40 POL Sandomierz

Zapłacone

120. Maciejuk Robert 60 3 km / M50 POL Sandomierz

Zapłacone

121. Madejski Artur 180 11,303 / M30 POL Tarnawatka-Tartak Tomaszowska Grupa Biegowa

Zapłacone

122. Majcher Paweł 181 11,303 / M30 POL Lubartów MATE MOUNTAINS

Zapłacone

123. Majewska Patrycja 61 3 km / K20 POL Dęblin

Zapłacone

124. Makarewicz Andrzej 62 3 km / M40 POL Biała Podlaska YNWA

Zapłacone

125. Makosz Marek 182 11,303 / M30 Powiat
POL Radzyń Podlaski Aktywne Borki

Zapłacone

126. Makuch Arkadiusz 63 3 km / M40 POL Bratnik

Zapłacone

127. Mamcarz Bartłomiej 64 3 km - zniżka / M13 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

128. Mamcarz Katarzyna 65 3 km / K40 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

129. Marczak Rafał 66 3 km / M30 POL Kozubszczyzna Największa Armia Świata

Zapłacone

130. Matejek Marcin 67 3 km / M30 POL Biała Podlaska

Zapłacone

131. Mazur Maciej 68 3 km - Gmina / M13 Gmina
Powiat
POL Wrzosów

Zapłacone

132. Mędrek Dariusz 183 11,303 / M40 POL Warszawa Rembertów Team

Zapłacone

133. Michalski Grzegorz 184 11,303 / M30 POL Worsy

Zapłacone

134. Michaluk Damian 185 11,303 / M40 POL Łosice Sha-Le-Ni

Zapłacone

135. Mielcarek Andrzej 69 3 km / M50 POL Ostrów Wielkopolski Tow.Gimn. ,,SOKÓŁ WYSOCKO WIELKIE

Zapłacone

136. Mierzwiński Kamil 70 3 km / M20 POL Wola Okrzejska

Zapłacone

137. Młodzikowski Paweł 186 11,303 / M30 POL Adamów KB V-Max Adamów

Zapłacone

138. Mróz Łukasz 187 11,303 / M20 POL Piaski Piaski

Zapłacone

139. Munik Dorota 188 11,303 / K20 POL Radom

Zapłacone

140. Najdyhor Marek 189 11,303 / M30 POL Biała Podlaska

Zapłacone

141. Naruniec Jacek 71 3 km / M30 POL Radzymin

Zapłacone

142. Naskręt Mariusz 72 3 km / M40 POL Racot

Zapłacone

143. Nestoruk Łukasz 190 11,303 / M30 POL Biała Podlaska

Zapłacone

144. Niemierski Artur 191 11,303 / M40 POL Lublin

Zapłacone

145. Uczestnik anonimowy 73 3 km / M40 POL Lublin

Zapłacone

146. Niewęgłowski Dariusz 74 3 km - Gmina / M50 Gmina
POL Tchórzew-Kolonia

Zapłacone

147. Niewęgłowski Tomek 75 3 km - Gmina / M30 Gmina
Powiat
POL Krasew Aktywne Borki

Zapłacone

148. Niewęgłowski Ziemowit 76 3 km - Gmina / M13 Gmina
POL Tchórzew-Kolonia

Zapłacone

149. Noworolnik Robert 77 3 km / M30 POL Pulawy Potrzebujemy!

Zapłacone

150. Nowosz Marcin 78 3 km / M20 Powiat
POL Wygnanka OSP Wygnanka

Zapłacone

151. Oknińska Paulina 79 3 km / K30 POL Trzebieszów Grupa biegowa TABUN

Zapłacone

152. Oniszczuk Marcin 192 11,303 / M40 POL Kozłówka

Zapłacone

153. Orłowski Andrzej 80 3 km / M20 POL Lubartów MKS LUBARTÓW

Zapłacone

154. Osińska Monika 193 11,303 / K40 POL Łuków Biegacze Pomagacze

Zapłacone

155. Osiński Daniel 194 11,303 / M40 POL Lublin Sędzia

Zapłacone

156. Pacholec Małgorzata 195 11,303 / K30 POL Kielce Kieleckie Dziki

Zapłacone

157. Pacholec Rafał 196 11,303 / M40 POL Kielce Kieleckie Dziki

Zapłacone

158. Pałka Franciszek 81 3 km - zniżka / M13 POL Urszulin Wolność Endorfinom

Zapłacone

159. Pałka Magdalena 197 11,303 / K30 POL Wytyczno Wolność Endorfinom

Zapłacone

160. Pawelec Jarosław 198 11,303 / M40 POL Dęblin Potrenujemy?

Zapłacone

161. Uczestnik anonimowy 199 11,303 / M20 Powiat
POL Wohyń Centrum Medyczne Orto-optymist

Zapłacone

162. Piwowarczyk Marcin 200 11,303 / M40 POL Radom

Zapłacone

163. Płusa Sylwester 82 3 km / M50 POL Leopoldów

Zapłacone

164. Podraza Marek 83 3 km / M50 POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

165. Prokopowicz Magdalena 84 3 km / K30 Powiat
POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

166. Przekaziński Łukasz 85 3 km - Gmina / M13 Gmina
POL Nowiny

Zapłacone

167. Przekaziński Michał 86 3 km - Gmina / M13 Gmina
POL Nowiny

Zapłacone

168. Pycka Sławomir 201 11,303 / M30 POL Świdnik Biegający Świdnik

Zapłacone

169. Radzikowski Jarosław 202 11,303 / M50 POL Mińsk Mazowiecki DOKTORDOKTOR

Zapłacone

170. Redes Sebastian 203 11,303 / M30 POL Łosice Biegacze Pomagacze

Zapłacone

171. Różycki Andrzej 204 11 km - Gmina / M50 Gmina
POL Stara Wieś

Zapłacone

172. Różycki Jakub 87 3 km - zniżka / M13 Gmina
Powiat
POL Stara Wieś Aktywne Borki

Zapłacone

173. Ruciński Robert 205 11,303 / M50 POL Kownacica

Zapłacone

174. Rycak Krzysztof 206 11,303 / M40 POL Cyców

Zapłacone

175. Rychta Anna 88 3 km / K40 POL Łuków Biegacze Pomagacze

Zapłacone

176. Rychta Marcin 207 11,303 / M40 POL Łuków BIEGACZE POMAGACZE

Zapłacone

177. Rzeźnik Jolanta 208 11,303 / K50 POL Puławy 9-tka RUNNING TEAM

Zapłacone

178. Sadowska Edyta 209 11,303 / K20 POL Jelnica

Zapłacone

179. Uczestnik anonimowy 89 3 km / K40 Powiat
POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

180. Sala Kamil Adam 210 11,303 / M30 POL Dęblin Dss Orlęta

Zapłacone

181. Sałata Radosław 90 3 km - Gmina / M30 POL Stara Wieś Aktywne Borki

Zapłacone

182. Sikora Karolina 91 3 km - Gmina / K13 Gmina
POL Stara Wieś Aktywne Borki

Zapłacone

183. Sikorska Wioleta 211 11,303 / K30 POL Aleksandrów

Zapłacone

184. Sitek Izabela 212 11,303 / K20 POL Suwałki

Zapłacone

185. Sitek Jakub 213 11,303 / M20 POL Skwierzyna

Zapłacone

186. Sitkowska Joanna 92 3 km / K30 Powiat
POL Kąkolewnica KĄKOLEWNICA

Zapłacone

187. Sitkowski Paweł 214 11,303 / M30 Powiat
POL Kąkolewnica SPOMLEK

Zapłacone

188. Sklodowski Kamil 93 3 km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

189. Śliwiński Mateusz 104 3 km / M20 POL Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM

Zapłacone

190. Solecki Dariusz 94 3 km / M50 POL Puławy Bo jak nie My, to Kto?

Zapłacone

191. Sołtysiak Sebasyian 95 3 km - zniżka / M13 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

192. Sosnówka Magdalena 96 3 km / K40 POL Wrocław

Zapłacone

193. Stańczuk Bartosz 215 11,303 / M30 POL Siedlce Crossfit Siedlce

Zapłacone

194. Stańska Sylwia 216 11,303 / K30 POL Siedlce CrossFit Siedlce

Zapłacone

195. Stawecki Karol 217 11,303 / M20 POL Lublin Sklep Biegacza Runnig Team

Zapłacone

196. Stecka Ula 97 3 km / K30 Powiat
POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

197. Stefaniuk Roman 218 11,303 / M50 POL Siedlce

Zapłacone

198. Stefaniuk Tomasz 98 3 km / M30 POL Biała Podlaska

Zapłacone

199. Stępnikowska Klaudia 99 3 km / K20 POL Radom

Zapłacone

200. Szalak Andrzej 100 3 km - zniżka / M50 POL Puławy MELLRUNING Puławy

Zapłacone

201. Szczotka Paweł 219 11,303 / M30 POL Jeziorzany Kock

Zapłacone

202. Szkutnik Artur 220 11,303 / M30 POL Ryki

Zapłacone

203. Szopa-Korniluk Karolina 221 11,303 / K30 GBR Londyn

Zapłacone

204. Sztobryn Grzegorz 222 11,303 / M30 POL Puławy Multimedia Runners Puławy

Zapłacone

205. Szychta Mateusz 101 3 km / M20 POL Stężyca

Zapłacone

206. Szymańska Justyna 102 3 km / K40 POL Otwock

Zapłacone

207. Szymański Jarosław 223 11,303 / M30 POL Otwock Otwock biega

Zapłacone

208. Szyszka Miroslaw 103 3 km - zniżka / M50 POL Warszawa SUPER SZYCHA TEAM

Zapłacone

209. Tarka Karol 105 3 km / M20 POL Lublin RKS MOTOR

Zapłacone

210. Tomaszewski Leon 106 3 km - zniżka / M50 POL Cyców

Zapłacone

211. Tomczyk Marcin 224 11,303 / M30 Powiat
POL Radzyń Podlaski Rezerwowe Psy

Zapłacone

212. Toporowski Mariusz 107 3 km / M30 POL Lublin MTeam

Zapłacone

213. Trembecki Piotr 108 3 km / M40 POL Dęblin

Zapłacone

214. Trykacz Alicja 225 11,303 / K40 POL Radzyń Podlaski Bociany

Zapłacone

215. Trykacz Bartosz 226 11 km - zniżka / M16 Powiat
POL Radzyń Podlaski bociany

Zapłacone

216. Wachulak Paweł 227 11,303 / M40 POL Dęblin

Zapłacone

217. Wągrodzka Małgorzata 230 11,303 / K30 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

218. Wajrak Ewa 228 11,303 / K20 POL Jabłonna

Zapłacone

219. Walasek Cezary 109 3 km / M20 POL Kłoczew

Zapłacone

220. Walencik Marek 229 11 km - zniżka / M50 POL Pionki

Zapłacone

221. Walencik Maria 110 3 km - zniżka / K50 POL Pionki

Zapłacone

222. Walkowiak Paweł 111 3 km - Gmina / M20 Gmina
Powiat
POL Wrzosów Aktywne Borki

Zapłacone

223. Wenerski Wojciech 231 11 km - zniżka / M50 POL Lublin Lubelskie stowarzyszenie Biegowe

Zapłacone

224. Weremko Anna 112 3 km / K40 POL Puławy Multimedia Runners Puławy

Zapłacone

225. Weremko Grzegorz 232 11,303 / M40 POL Puławy Multimedia Runners Puławy

Zapłacone

226. Widz Łukasz 233 11,303 / M30 POL Ryki

Zapłacone

227. Więsek Andrzej 234 11,303 / M40 POL Swidnik Biegający Świdnik

Zapłacone

228. Witek-Kondrat Anna 113 3 km / K40 Powiat
POL Czemierniki

Zapłacone

229. Włoszczak-Bociarn Karina 235 11,303 / K40 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

230. Wójcik Sylwia 117 3 km - Gmina / K20 Gmina
POL Stara Wieś

Zapłacone

231. Wolski Ksawery 114 3 km - zniżka / M13 POL Szydłówka Crossfit Siedlce

Zapłacone

232. Wolski Paweł 236 11,303 / M40 POL Szydłówka CFS Siedlce

Zapłacone

233. Wosk Jacek 115 3 km / M50 POL Ryki Lost In Sport/B S W/Potrenujemy

Zapłacone

234. Wosk Joanna 116 3 km / K50 POL Ryki Bo jak nie My, to Kto?

Zapłacone

235. Woźniak Kamil 237 11,303 / M20 POL Firlej

Zapłacone

236. Wróbel Małgorzata 238 11,303 / K20 POL Rawa Mazowiecka

Zapłacone

237. Wysocki Mateusz 239 11,303 / M20 POL Drupia Klub Aktywnych parkrun Skórzec

Zapłacone

238. Zbieć Angelika 118 3 km / K30 POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

239. Zbieć Dariusz 119 3 km / M30 POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

240. Zielińska Marlena 240 11,303 / K20 POL Krepiec Biegajacy Świdnik

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU