IV Bieg Pamięci Dywizjonu 303 - Nordic Walking 5,303 km

Stara Wieś
14.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Ilona 241 NW 5 KM / K40 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

2. Bartosik Urszula 242 NW 5 KM / K40 POL Niemce

Zapłacone

3. Bergiel Agnieszka 243 NW Borki / K40 Gmina
POL Stara Wieś Chodzę z sercem

Zapłacone

4. Bobryk Zenon 244 NW zniżka / M60 POL Łosice

Zapłacone

5. Borkowski Leszek 245 NW 5 KM / M50 POL Grabianów NoWi Siedlce - NW Wschód

Zapłacone

6. Bytniewska Katarzyna 246 NW 5 KM / K40 POL Żelechów

Zapłacone

7. Chmielewski Antoni 247 NW zniżka / M60 POL Międzyrzec Podlaski Fundacja w te pędy

Zapłacone

8. Gil Wojciech 248 NW 5 KM / M40 POL Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM

Zapłacone

9. Gnus Dawid 249 NW zniżka / K20 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

10. Grodzka Ewa 250 NW 5 KM / K40 Powiat
POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

11. Grycko Marta 251 NW 5 KM / K40 POL Warszawa

Zapłacone

12. Grzegorzewska Aneta 252 NW 5 KM / K40 Powiat
POL Branica Radzyńska CHODZĘ Z SERcem

Zapłacone

13. Hajnus Wojciech 253 NW 5 KM / M50 POL Warszawa

Zapłacone

14. Hryciuk Waldemar 254 NW zniżka / M60 POL Biała Podlaska TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA

Zapłacone

15. Ilach Agnieszka 255 NW 5 KM / K30 Powiat
POL Branica Suchowolska

Zapłacone

16. Ilach Milena 256 NW zniżka / K13 Powiat
POL Branica Suchowolska Technic Orion Radzyń Podlaski

Zapłacone

17. Kacprzak Agnieszka - NW 5 KM / K40 POL Radzyń Podlaski Nordic wolking

Niezapłacone

18. Kaliszuk Janusz - NW 5 KM / M40 POL Biała Podlaska

Niezapłacone

19. Kępka Agata 257 NW Borki / K40 Gmina
Powiat
POL Wola Osowińska

Zapłacone

20. Klewek Irena 258 NW 5 KM / K60 Powiat
POL Radzyń Podlaski CHODZĘ Z SERcEM

Zapłacone

21. Korzeniowska Aldona 259 NW 5 KM / K50 Powiat
POL Radzyń Podlaski CHODZĘ z SERcEM

Zapłacone

22. Książek Danutak 260 NW Borki / K60 Gmina
POL Stara Wieś CHodzę z Sercem Radzyń Podlaski

Zapłacone

23. Kulczycki Jan 261 NW zniżka / M60 POL Gdańsk

Zapłacone

24. Kulik Adam 262 NW 5 KM / M50 POL Łuków niezrzeszony

Zapłacone

25. Kwaśna Małgorzata 263 NW Borki / K50 Gmina
Powiat
POL Borki CHODZĘ Z SERcEM

Zapłacone

26. Kwaśny Tomasz 264 NW Borki / M50 Gmina
Powiat
POL Borki CHODZĘ Z SERcEM

Zapłacone

27. Lecyk Jadwiga 265 NW zniżka / K60 POL Międzyrzec Podlaski CHODZĘ z SERcEM

Zapłacone

28. Lecyk Mieczysław 266 NW zniżka / M60 POL Międzyrzec Podlaski CHODZĘ z SERcEM

Zapłacone

29. Mackiewicz Dariusz 267 NW 5 KM / M40 POL Kodeń Aktywny Kodeń

Zapłacone

30. Majak Mirosław 268 NW zniżka / M60 POL Otwock LOST IN SPORT

Zapłacone

31. Mandziuk Magdalena - NW 5 KM / K13 POL Biała Podlaska TKKF Krzna Biała Podlaska

Niezapłacone

32. Mandziuk Marek - NW 5 KM / M40 POL Biała Podlaska TKKF Krzna Biała Podlaska

Niezapłacone

33. Mandziuk Marta - NW 5 KM / K40 POL Biała Podlaska TKKF Krzna Biała Podlaska

Niezapłacone

34. Marciniuk Katarzyna 269 NW 5 KM / K40 PCN Radzyń Podlaski Chodzę z SERcem

Zapłacone

35. Mazur Barbara 270 NW Borki / K60 Gmina
Powiat
POL Stara Wieś Chodzę z sercem

Zapłacone

36. Męczyńska Katarzyna 271 NW 5 KM / K40 POL Misie Fundacja W te pędy

Zapłacone

37. Męczyński Sylwester 272 NW 5 KM / M40 POL Misie Fundacja W te pędy

Zapłacone

38. Michalak Elżbieta 273 NW 5 KM / K50 Powiat
POL Radzyń Podlaski CHODZĘ z SERcEM

Zapłacone

39. Misiak Elżbieta 274 NW 5 KM / K40 POL Pysznica

Zapłacone

40. Naruniec Anna 275 NW 5 KM / K30 POL Radzymin Morsy Radzymin

Zapłacone

41. Olszańska Krystyna 276 NW zniżka / K60 POL Biała Podlaska Biała Biega/NoWiSiedlce

Zapłacone

42. Pasko Robert 277 NW 5 KM / M40 POL Miedzyrzec Podlaski

Zapłacone

43. Pióro Jadwiga 278 NW zniżka / K60 POL Międzyrzec Podlaski W te pędy

Zapłacone

44. Prokopowicz Małgorzata 279 NW 5 KM / K50 Powiat
POL Radzyń Podlaski Chodzę z SERcem

Zapłacone

45. Radomski Marcin - NW 5 KM / M40 POL Płock Biegam W Sfetsze

Niezapłacone

46. Różycka Beata 280 NW Borki / K40 Gmina
Powiat
POL Stara Wieś CHODZĘzSERcEM

Zapłacone

47. Różycki Artur 281 NW 5 KM / M40 POL Rakowiska KB Biała Biega

Zapłacone

48. Sałata Aleksandra 282 NW Borki / K40 Gmina
POL Borki

Zapłacone

49. Sałata Dariusz 283 NW Borki / M40 Gmina
POL Borki

Zapłacone

50. Ścibior Robert 289 NW 5 KM / M40 POL Klementowice

Zapłacone

51. Sobczak Malgorzata 284 NW 5 KM / K40 Powiat
POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

52. Solecka Anna 285 NW 5 KM / K50 POL Puławy Czar BezMiaru

Zapłacone

53. Sołtysiak Sylwia 286 NW 5 KM / K30 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

54. Stefaniuk Paulina 287 NW 5 KM / K30 POL Siedlce

Zapłacone

55. Sułek Sławek 288 NW 5 KM / M20 POL Kielce

Zapłacone

56. Świć Joanna 290 NW Borki / K40 Gmina
POL Borki CHODZĘ Z SERcEM

Zapłacone

57. Świrszcz Tomasz 291 NW zniżka / M60 POL Świdnik

Zapłacone

58. Tuzimek Agata 292 NW 5 KM / K30 POL Kurów

Zapłacone

59. Tuzimek Jakub 293 NW zniżka / M13 POL Kurów

Zapłacone

60. Waloryszak Andrzej 294 NW zniżka / M60 POL Radzymin Morsy Radzymin

Zapłacone

61. Waloryszak Barbara 295 NW zniżka / K60 POL Radzymin Morsy Radzymin

Zapłacone

62. Włodarczyk Joanna 296 NW 5 KM / K40 POL Żelechów LO Żelechów

Zapłacone

63. Wójcik Barbara - NW 5 KM / K60 POL Krzczonów NWPL/LUKI TEAM SIEDLCE

Niezapłacone

64. Zacharczuk Zofia 297 NW zniżka / K60 POL Siedlce NoWi Siedlce

Zapłacone

65. Zbieć Bożena 298 NW 5 KM / K50 POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

66. Zbieć Janusz 299 NW zniżka / M60 POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

67. Żytkowski Andrzej 300 NW 5 KM / M50 POL Biała Podlaska TKKF KRZNA

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU