IV Bieg po Zdrowie

Kędzierzyn-Koźle, Polska
27.04.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamska Laura - Bieg / K30 POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

2. Arendt Zdzisław 1 NW / M POL Katowice

Bezpłatne

3. Bachryj Arkadiusz - Bieg / M30 POL Kotlarnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

4. Badura Anna 2 NW / K POL Kędzierzyn-Koźle

Bezpłatne

5. Badura Tomasz 3 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

6. Bajer Ewa 4 Bieg / K30 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

7. Bąk Tymoteusz 5 Bieg / M40 POL Ruda Śląska i-systems.pl

Zapłacone

8. Bańska Kamila 6 Bieg / K20 POL Biestrzynnik

Zapłacone

9. Bartnik Anna 7 Bieg / K30 NP
POL Opole Parkrun Opole

Zapłacone

10. Bartoszuk Jarosław - Bieg / M20 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

11. Basa Joanna 8 Bieg / K50 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

12. Bawoł Adam 9 Bieg / M40 KS
POL Strzelce Opolskie Ks Koziołek Kędzierzyn Kożle

Zapłacone

13. Bęben Jerzy - Bieg / M50 POL Rozwadza Dyczuś Team

Niezapłacone

14. Belkius Anna 10 Bieg / K50 POL Rudy

Zapłacone

15. Bendzinski Mateusz 11 Bieg / M20 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

16. Bengsch Mariusz 12 Bieg / M20 POL Grabówka

Zapłacone

17. Benisz Wojciech - Bieg / M30 POL Tarnowskie Góry Srebrne Miasto Tarnowskie Góry

Niezapłacone

18. Bielawski Grzegorz - Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle 10 BRYGADA LOGISTYCZNA

Niezapłacone

19. Błach Łukasz 13 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

20. Błasiak Iwona - Bieg / K30 POL Kotlarnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

21. Błaszczyk Piotr 14 Bieg / M20 POL Opole

Zapłacone

22. Bober Wojciech 15 Bieg / M30 POL Rogów

Zapłacone

23. Bodnar Izabela 16 Bieg / K50 POL Kędzierzyn-Koźle Amator

Zapłacone

24. Bogacki Rafał - Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Cardio-Sport Scott Mtb Team

Niezapłacone

25. Bonich Magdalena - Bieg / K30 POL Opole

Niezapłacone

26. Bonk Tomasz - Bieg / M40 POL Kedzierzyn-Kozle Napalone dziki

Niezapłacone

27. Borek Jadwiga 17 Bieg / K40 POL Kędzierzyn Koźle Activ Eagles Pro

Zapłacone

28. Born Marcin 18 Bieg / M50 NP
POL Kędzierzyn-Kożle OSP Kłodnica

Zapłacone

29. Bryś Ewa 19 Bieg / K40 POL Kędzierzyn Koźle Napalone Dziki

Zapłacone

30. Bryś Mariusz 20 NW / M POL Kędzierzyn Napalone Dziki

Bezpłatne

31. Budzińska Agnieszka 21 Bieg / K40 POL Ujazd Budziki Ujazd

Zapłacone

32. Budziński Paweł 22 Bieg / M40 POL Ujazd Klub Budziki Ujazd

Zapłacone

33. Bul Dariusz 23 NW / M POL Prudnik Wesoły Borsuk Team

Bezpłatne

34. Buliński Przemysław 24 Bieg / M30 POL Będzin AlchemistRunner

Zapłacone

35. Cebula Dawid 25 Bieg / M30 POL Brożec

Zapłacone

36. Cech Patrycjusz 26 Bieg / M20 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

37. Uczestnik anonimowy 27 Bieg / K40 POL Zdzieszowice

Zapłacone

38. Chachuła Ryszard 28 Bieg / M40 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

39. Chaliński Krzysztof 29 Bieg / M40 POL Łubniany Helix Pomatia

Zapłacone

40. Chałupczak Małgorzata - Bieg / K50 POL Brynica

Niezapłacone

41. Chojnicka Agnieszka 30 Bieg / K30 POL Ruda Śląska WAŻKA TEAM

Zapłacone

42. Ciastko Jarek - Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun

Niezapłacone

43. Ciechomska Iwona - Bieg / K40 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

44. Ciechomski Bogdan 31 Bieg / M50 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

45. Cwynar Rafał 32 Bieg / M40 KS
POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek

Zapłacone

46. Cybulska Dorota - Bieg / K30 POL Kotlarnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

47. Czarnecka Klaudia 33 Bieg / K30 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

48. Czarnecki Przemysław 34 Bieg / M30 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

49. Czekaj Justyna 35 Bieg / K20 KS
POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK

Zapłacone

50. Czerepak Marzena 36 NW / K POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Bezpłatne

51. Czernek Darek 37 Bieg / M40 POL Gogolin Gogolin biega

Zapłacone

52. Czuba Krzysztof 38 Bieg / M3 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

53. Czyżowicz Dorota 39 NW / K POL Namysłów

Bezpłatne

54. Dąbrowska Natalia - Bieg / K30 POL Opole Vege Runners

Niezapłacone

55. Daniluk Grzegorz - Bieg / M30 POL Moszczanka Moszczanka

Niezapłacone

56. Denkiewicz Robert 40 Bieg / M20 POL Gliwice

Zapłacone

57. Drążek Beata - Bieg / K40 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun

Niezapłacone

58. Dyczek Klaudia - Bieg / K30 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Niezapłacone

59. Dygan Henryka 41 NW / K POL Krapkowice

Bezpłatne

60. Dygan Jagoda 42 NW / K POL Krapkowice

Bezpłatne

61. Dziekan Katarzyna 43 Bieg / K20 POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

62. Dziuron Marlena - Bieg / K20 POL Barut Kurła Kaj Ta Meta!?

Niezapłacone

63. Dziwińska Barbara 44 Bieg / K20 POL Bierawa Napalone Dziki

Zapłacone

64. Dziwiński Grzegorz 45 Bieg / M30 POL Bierawa Napalone Dziki

Zapłacone

65. Fiol Tomasz - Bieg / M40 POL Krapkowice VERTICAL MADNESS

Niezapłacone

66. Frank Joachim 46 Bieg / M50 KS
POL Reńska Wieś KS Koziołek Kędzierzyn-Kożle

Zapłacone

67. Gaj Monika 47 Bieg / K30 POL Kietrz Dar-Bud Team

Zapłacone

68. Garbacz Łukasz 48 Bieg / M30 POL Będzin WAŻKA TEAM

Zapłacone

69. Gembala Violetta - Bieg / K50 POL Bełk

Niezapłacone

70. Giet Małgorzata 49 Bieg / K40 POL Kędzierzyn-Koźle parkrun

Zapłacone

71. Gnyla Adam - Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Napalone Dziki

Niezapłacone

72. Golonka Mariusz - Bieg / M30 POL Lubsza

Niezapłacone

73. Uczestnik anonimowy 50 Bieg / K30 POL Zdzieszowice

Zapłacone

74. Górecka Żaneta 51 NW / K POL Sułków

Bezpłatne

75. Grabowska Maria 52 NW / K POL Kędzierzyn-Koźle BVB 09

Bezpłatne

76. Grygiel Boleslaw 53 Bieg / M50 POL Kedzierzyn-Kozle Parkrun Kedzierzyn-Kozle

Zapłacone

77. Grzyb Tymoteusz 54 Bieg / M3 POL Biedrzychowice Anton Team

Zapłacone

78. Uczestnik anonimowy 55 Bieg / K16 ZS1
POL Kędzierzyn-Kozle MMKS Kędzierzyn-Kozle

Zapłacone

79. Grzywna Grzegorz 56 Bieg / M20 POL Wojciechów Wkb Meta Lubliniec

Zapłacone

80. Grzywna Marek 57 Bieg / M50 NP
POL Wojciechów Weterani Mechaniki Odrzutowców

Zapłacone

81. Gumienny Magdalena - Bieg / K40 POL Kotlarnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

82. Uczestnik anonimowy 58 NW / K POL Kędzierzyn-Koźle

Bezpłatne

83. Halek Roksana 59 Bieg / K16 ZS1
POL Kędzierzyn-Koźle ZS1

Zapłacone

84. Halusiak Szymon 60 Bieg / M50 POL Kędzierzyn Koźle Brak

Zapłacone

85. Hańcza Krzysztof 61 Bieg / M30 KS
POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

86. Hańczuk Emilia 62 Bieg / K30 POL Krapkowice

Zapłacone

87. Harnus Damian 63 Bieg / M20 POL Kedzierzyn-Kozle

Zapłacone

88. Harynek Robert 64 Bieg / M30 POL Krapkowice

Zapłacone

89. Haska Kasia 65 Bieg / K40 POL Opole

Zapłacone

90. Uczestnik anonimowy - Bieg / K20 POL Lisięcice

Niezapłacone

91. Hejn Marta 66 Bieg / K20 POL Chróścice

Zapłacone

92. Hellebrandt Justyna 67 NW / K POL Polska Cerekiew

Bezpłatne

93. Herud Magdalena 68 Bieg / K30 POL Pietrowice Wielkie EKO-OKNA RUNNERS

Zapłacone

94. Holeczek Dominika 69 Bieg / K30 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

95. Iwanejko Izabela 70 Bieg / K40 POL Kędzierzyn Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

96. Iwanicka Alina - Bieg / K30 POL Kietrz Ks gryf kietrz

Niezapłacone

97. Jakubiec Roman 71 Bieg / M40 KS
POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zapłacone

98. Janiczek Łukasz 72 Bieg / M20 KS
POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

99. Jankowska Karolina - Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

100. Jarzebska Joanna - Bieg / K30 POL Brzezce

Niezapłacone

101. Jasik Beata 73 NW / K POL Łącznik

Bezpłatne

102. Jaśkowiec Michał 74 Bieg / M20 POL Prudnik

Zapłacone

103. Jędrzejczyk Wojciech 75 Bieg / M20 POL Rożniątów

Zapłacone

104. Jelito Paulina 76 Bieg / K20 POL Jemielnica

Zapłacone

105. Jezusek Piotrek - Bieg / M30 POL Gliwice

Niezapłacone

106. Jochimczyk Witek - Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Niezapłacone

107. Jungiewicz Marta 77 Bieg / K20 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

108. Kałuża Mateusz 78 Bieg / M20 POL Poborszów

Zapłacone

109. Kansy Izabela - Bieg / K40 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

110. Kansy Marcel - Bieg / M3 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

111. Kansy Zygmunt - Bieg / M40 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

112. Kawoń Andrzej 79 Bieg / M50 NP
POL Namysłów

Zapłacone

113. Kawoń Grażyna 80 NW / K POL Namysłów

Bezpłatne

114. Kazimierczuk Monika 81 Bieg / K30 KS
POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

115. Kędziera Krzysztof - Bieg / M30 POL Bierawa Napalone Dziki

Niezapłacone

116. Klonowska Monika 82 Bieg / K30 POL Racibórz WAWRZINEK TEAM

Zapłacone

117. Klonowski Paweł 83 Bieg / M30 POL Racibórz BBL Racibórz

Zapłacone

118. Kluge Damian - Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

119. Kołdyka-Gawron Marzena 84 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

120. Kołodziej Joanna 85 NW / K POL Ruda Śląski Stadion Śląski

Bezpłatne

121. Kołodziej Szymon - Bieg / M20 POL Górażdże

Niezapłacone

122. Konczylo Katarzyna 86 Bieg / K30 POL Raciborz BBL

Zapłacone

123. Kondraciuk Marcin 87 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

124. Kopiec Kamil - Bieg / M20 POL Większyce INTER MECHNICA

Niezapłacone

125. Kopka Arkadiusz 88 Bieg / M30 POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

126. Kosmaty Ewa 89 Bieg / K30 POL Opole

Zapłacone

127. Kosmaty Michał 90 Bieg / M30 POL Opole Antonteam

Zapłacone

128. Kowalski Marek 91 Bieg / M40 POL Tarnów Opolski Kolka Team Opole

Zapłacone

129. Kowynia Grzegorz 92 Bieg / M20 POL Twardawa ANTONTEAM

Zapłacone

130. Uczestnik anonimowy 93 Bieg / M3 POL Kędzierzyn-Kozle

Zapłacone

131. Krasny Szymon 94 Bieg / M20 POL Kędzierzyn-Koźle Weekendzik

Zapłacone

132. Krawczyk Marta 95 Bieg / K40 POL Zawadzkie

Zapłacone

133. Kręcichwost Kamil 96 Bieg / M20 KS
POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

134. Król Katarzyna 97 Bieg / K30 POL Szonów Nessi Team

Zapłacone

135. Krzysztof Zembrzuski - Bieg / M30 POL Brzeźce

Niezapłacone

136. Książek Grzegorz - Bieg / M30 POL Tarnowskie Góry Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe

Niezapłacone

137. Kubień Adam 98 Bieg / M40 KS
POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

138. Kucharek Eliza - Bieg / K20 POL Opole

Niezapłacone

139. Kudlek Krzysztof 99 Bieg / M30 POL Kędzierzyn Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

140. Kupka Jacek 100 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

141. Kusber Marek - Bieg / M30 POL Głogówek

Niezapłacone

142. Lach Alina 101 NW / K POL Przewóz

Bezpłatne

143. Lach Grzegorz 102 Bieg / M30 POL Kietrz Blood Mantra

Zapłacone

144. Latała Eryk 103 Bieg / M40 POL Skoroszyce

Zapłacone

145. Latała Gabriela 104 NW / K POL Skoroszyce

Bezpłatne

146. Lech Maciej - Bieg / M20 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

147. Uczestnik anonimowy 105 Bieg / K40 POL Zdzieszowice

Zapłacone

148. Lepich Tomasz 106 Bieg / M30 POL Zakrzów

Zapłacone

149. Maicher Nicola 107 Bieg / K20 ZS1
POL Reńska Wieś

Zapłacone

150. Uczestnik anonimowy 108 Bieg / M30 POL Zdzieszowice

Zapłacone

151. Maj-Dziubańska Izabela 109 Bieg / K30 POL Pyskowice Inżynieria Biegania Team

Zapłacone

152. Maksim Arek 110 Bieg / M20 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

153. Maksim Kamila 111 Bieg / K20 POL Kędzierzyn Koźle ParkRun Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

154. Malcherek Anna - Bieg / K30 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Niezapłacone

155. Malczewski Daniel - Bieg / M30 POL Opole 10 Opolska Brygada Logistyczna

Niezapłacone

156. Malecha Piotr 112 Bieg / M20 POL Opole

Zapłacone

157. Malinka Przemysław 113 NW / M POL Pawłowiczki

Bezpłatne

158. Malorny Tomasz 114 Bieg / M40 KS
POL K-Kozle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

159. Małas Wojciech 115 Bieg / M30 POL Rybnik

Zapłacone

160. Mańka Piotr 116 Bieg / M50 POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

161. Maroń Paulina 117 Bieg / K16 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

162. Martyniuk Izabela 118 NW / K POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Bezpłatne

163. Martyniuk Ryszard 119 Bieg / M30 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

164. Melich Tomek - Bieg / M20 POL Łany A.Berger Polska

Niezapłacone

165. Mielcarek Leszek 120 NW / M POL Bytom Nierzeszony

Bezpłatne

166. Miera Justyna 121 Bieg / K30 POL Katowice

Zapłacone

167. Mierzejewski Marek 122 Bieg / M50 KS
POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

168. Mikoda Anna 123 NW / K POL Pietrowice Wielkie

Bezpłatne

169. Mirska-Zacharczuk Ewa 124 Bieg / K40 KS
POL Kędzierzyn Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN KOŹLE

Zapłacone

170. Monieta Piotr 125 Bieg / M20 POL Pietna

Zapłacone

171. Mrowiec Bernard - Bieg / M50 POL Tworków Klub BBL Racibórz

Niezapłacone

172. Müller Adrian 126 Bieg / M3 ZS1
POL Twardawa ZS1

Zapłacone

173. Musioł Michał - Bieg / M30 POL Kotlarnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

174. Nawa Waldemar 127 Bieg / M50 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

175. Nawaryńska Ewa 128 Bieg / K40 POL Racibórz Wawrzinek Team

Zapłacone

176. Nawizowska Urszula 129 NW / K POL Skoroszyce

Bezpłatne

177. Niekrawiec Dariusz 130 Bieg / M40 POL Opole

Zapłacone

178. Niemiec Damian 131 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Kożle Kolegium Sędziów Opolski Związek Piłki Nożnej

Zapłacone

179. Niemiec Halina 132 Bieg / K50 POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

180. Nowak Michał 133 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

181. Nowak Rafał - Bieg / M40 POL Zdzieszowice DYCZUŚ TEAM

Niezapłacone

182. Olejnik Danuta 134 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle BVB 09

Zapłacone

183. Olejnik Grażyna 135 NW / K POL Kędzierzyn-Koźle BVB 09

Bezpłatne

184. Olejnik Rafał 136 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle BVB 09

Zapłacone

185. Olejnik Wojciech 137 Bieg / M3 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

186. Osak Małgorzata 138 Bieg / K30 POL Zawadzkie

Zapłacone

187. Uczestnik anonimowy - Bieg / M20 POL Krapkowice

Niezapłacone

188. Oszek Karolina 139 Bieg / K30 POL Racibórz Wawrzinek Team

Zapłacone

189. Oszytko Piotr 140 NW / M POL Kędzierzyn-Koźle Napalone dziki

Bezpłatne

190. Parusel Sonia 141 Bieg / K20 POL Stara Kuźnia

Zapłacone

191. Paszkiewicz Justyna 142 Bieg / K30 POL Kłobuck NGB Kłobuck

Zapłacone

192. Paszkiewicz Leszek 143 Bieg / M30 POL Kłobuck 13.ŚBOT / NGB Kłobuck

Zapłacone

193. Patla Sabina 144 Bieg / K30 POL Zdzieszowice Rebellion of free runners

Zapłacone

194. Patla Sławek 145 Bieg / M30 POL Zdzieszowice Rajsport Active

Zapłacone

195. Pawlicka Aneta 146 NW / K POL Polska Cerekiew

Bezpłatne

196. Pawlik Damian - Bieg / M40 POL Opole

Niezapłacone

197. Pietruszyńska Dorota 147 NW / K POL Prudnik

Bezpłatne

198. Pintak Artur 148 NW / M POL Kolnowice

Bezpłatne

199. Piśniak Agnieszka 149 Bieg / K40 POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

200. Piśniak Joanna 150 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

201. Uczestnik anonimowy 151 NW / K POL Solarnia

Bezpłatne

202. Płoskoński Piotr 152 Bieg / M50 POL Strzałków KBKS-Radomsko

Zapłacone

203. Popów Agnieszka 153 NW / K POL Baborów

Bezpłatne

204. Poślednia Teresa 154 Bieg / K40 POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

205. Pospisil Petr - Bieg / M40 CZE Otice

Niezapłacone

206. Przybyła Kinga 155 Bieg / K30 POL Bierawa Amator

Zapłacone

207. Pustułka Adam 156 Bieg / M40 POL Głogówek

Zapłacone

208. Raczkowski Albert 157 Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Kożle

Zapłacone

209. Rams Elżbieta 158 Bieg / K40 KS
POL Kędzierzyn-Koźle Ks ,,Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

210. Rojek Ewa 159 NW / K POL Głubczyce

Bezpłatne

211. Rudolf Jacek 160 Bieg / M50 NP
POL Krapkowice rudolf med

Zapłacone

212. Ryzner Ireneusz 161 Bieg / M50 POL Polskacerekiew

Zapłacone

213. Sadłowska Agnieszka 162 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

214. Sawecki Grzegorz 163 Bieg / M40 POL Bedzin

Zapłacone

215. Schlee Małgorzata 164 Bieg / K20 POL Krapkowice

Zapłacone

216. Sczęsny Marta 165 Bieg / K30 POL Opole

Zapłacone

217. Sebesta-Jabłońska Karolina 166 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

218. Sestakova Barbora - Bieg / K20 CZE Bruntal SSK Vítkovice

Niezapłacone

219. Sieniawska Janina 167 Bieg / K50 KS
POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

220. Sitnik Tomasz - Bieg / M30 POL Leśnica

Niezapłacone

221. Skalska Anna - Bieg / K30 POL Bytom Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy Krynica Zdrój

Niezapłacone

222. Słotosz Waldemar 168 Bieg / M40 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

223. Solich Ola 169 Bieg / K30 POL Raciborz Sulis Hoko Team

Zapłacone

224. Spychaj Hanna 170 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

225. Stańczyk Agata - Bieg / K30 POL Goszczyce Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

226. Starczewski Wojciech 171 Bieg / M30 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

227. Starostka Andrzej 172 NW / M POL Kędzierzyn-Koźle parkrun Kędzierzyn-Koźle

Bezpłatne

228. Stefanik Wojciech 173 Bieg / M30 POL Strzelce Opolskie GMINA STRZELCE OPOLSKIE

Zapłacone

229. Stelmach-Basa Katarzyna 174 Bieg / K40 ZS1
POL Stare Koźle ZS 1 Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

230. Stępień-Wyrobiec Olga 175 Bieg / K40 POL Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno

Zapłacone

231. Stolarek Ewa 176 Bieg / K40 POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

232. Sutor-Ziemba Marta 177 Bieg / K40 POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

233. Szatkowska Grażyna 178 Bieg / K40 POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

234. Szaton Grzegorz - Bieg / M30 POL Opole

Niezapłacone

235. Szczepaniak Bronisław 179 Bieg / M50 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

236. Szka Agnieszka 180 NW / K POL Opole Namaste

Bezpłatne

237. Szkarłat Anna - Bieg / K30 POL Dąbrowa Górnicza ADS Masna

Niezapłacone

238. Szramiak Katarzyna - Bieg / K50 POL Opole amator

Niezapłacone

239. Szuster Ewelina 181 Bieg / K20 ZS1
POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

240. Szymkowiak Paweł - Bieg / M40 POL Kotlarnia

Niezapłacone

241. Tarabasz Elżbieta 182 NW / K POL Opole

Bezpłatne

242. Tarabasz Łukasz 183 Bieg / M30 POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

243. Tarabasz Michał 184 Bieg / M20 POL Wrocław

Zapłacone

244. Tarasiewicz Iwona 185 Bieg / K30 POL Kędzierzyn Kozle

Zapłacone

245. Trompeta Teresa 186 NW / K POL Pietrowice Wielkie

Bezpłatne

246. Tułnowski Rafał 187 Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun

Zapłacone

247. Uciechowski Piotr 188 Bieg / M50 POL Opole OZPR Opole

Zapłacone

248. Ulfik Łukasz - Bieg / M40 POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

249. Urbanowski Marcin 189 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

250. Uczestnik anonimowy 190 Bieg / M50 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

251. Wacławczyk Rafał 191 Bieg / M30 POL Zakrzów GOGOLIN BIEGA

Zapłacone

252. Waszkielewicz Małgorzata - Bieg / K30 POL Opole

Niezapłacone

253. Wawer Kasia - Bieg / K30 POL Opole

Niezapłacone

254. Wawrzaszek Anna 192 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

255. Wciseł Agnieszka 193 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle Napalone dziki

Zapłacone

256. Wciseł Paweł 194 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Napalone Dziki

Zapłacone

257. Wędzicha Agnieszka 195 Bieg / K30 POL Brzeg

Zapłacone

258. Węglarz Czesław - Bieg / M50 POL Kędzierzyn-Koźle Multi Fit

Niezapłacone

259. Węgrzyk Eugeniusz 196 Bieg / M50 POL Nieznaszyn

Zapłacone

260. Wegrzyk Roman 197 Bieg / M40 POL Ujazd Romus Team Ujazd

Zapłacone

261. Widawska-Głowińska Anna 198 NW / K POL Głubczyce

Bezpłatne

262. Wiercioch Tomasz 199 Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

263. Wilk Sebastian - Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Prywatny Gabinet Masażu Karolina Sebesta -Jabłońska

Niezapłacone

264. Wilpert Beata - Bieg / K50 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

265. Winder Weronika 200 Bieg / K30 POL Boguchwałów

Zapłacone

266. Winkler Justyna 201 Bieg / K30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

267. Witczak Adam 202 Bieg / M30 POL Pyskowice M.A.J. Correre

Zapłacone

268. Włodarczyk Paweł 203 Bieg / M30 POL Prudnik

Zapłacone

269. Wojda Tadeusz 204 Bieg / M50 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

270. Wojtaszewska Sabina 205 Bieg / K30 POL Racibórz Klub Biegam no lubię Raciborz

Zapłacone

271. Wolak Małgorzata 206 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

272. Wołkonowski Krzysztof 207 Bieg / M3 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

273. Wośko Jan 208 Bieg / M50 NP
POL Krapkowice cross

Zapłacone

274. Wreczycki Lukasz - Bieg / M30 POL Lubliniec 5 Pułk Chemiczny Tarnowskie Góry

Niezapłacone

275. Wroński Lucjan - Bieg / M30 POL Kotlarnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

276. Wydmuch Czesław 209 Bieg / M50 POL Herby

Zapłacone

277. Wyleżoł Piotr 210 Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle www.projektory.opole.pl

Zapłacone

278. Wyrobiec Grzegorz 211 Bieg / M40 POL Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno

Zapłacone

279. Wyschka Marta - Bieg / K20 POL Krapkowice

Niezapłacone

280. Wyszynska Karina 212 Bieg / K30 POL Kietrz Dar-Bud Team

Zapłacone

281. Żądło Beata 213 NW / K POL Baborów

Bezpłatne

282. Uczestnik anonimowy 214 Bieg / M40 POL Baborów

Zapłacone

283. Zadrożny Zbigniew 215 Bieg / M40 POL Walce

Zapłacone

284. Żegleń Agnieszka - Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

285. Zembrzuska Patrycja - Bieg / K30 POL Brzeźce

Niezapłacone

286. Zemlak Bartosz 216 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

287. Zimoch Zdzisław - Bieg / M50 POL Wrocław

Niezapłacone

288. Znamirowska Sylwia 217 Bieg / K40 POL Kotórz Mały

Zapłacone

289. Zwierz Krzysztof 218 Bieg / M30 POL Opole

Zapłacone

290. Zwierz Ula 219 Bieg / K20 POL Kędzierzyn-Koźle Weekendzik

Zapłacone

291. Żydek Małgorzata 220 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle ACTIV EAGLES PRO

Zapłacone

292. Żytko Magdalena 221 Bieg / K30 POL Zdzieszoice DYCZUŚ TEAM

Zapłacone

293. Żytko Piotr 222 Bieg / M30 POL Zdzieszowice DYCZUŚ TEAM

Zapłacone

294. Zyzik Rafał 223 Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle NAPALONE DZIKI

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU