IV Bieg Tarnowski - Biegi Dzieci i Młodzieży

Tarnów Opolski, Polska
17.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
1. Bahryj Anna - 200 m / K POL Tarnów Opolski
2. Banach Gaja - 100m / K POL Kędzierzyn-Koźle
3. Banach Miłosz - 400m / M7-8 POL Kędzierzyn-Koźle
4. Baron Jan - 400m / M9-10 POL Przywory Cliro
5. Baron Maksymilian - 100m / M POL Przywory Cliro
6. Baron Zosia - 400m / K11-12 POL Przywory Cliro
7. Barska Emilia - 400m / K7-8 POL Gogolin
8. Barski Jakub - 1000m / M15-16 POL Gogolin
9. Bożek Aleksy - 200 m / M POL Prudnik
10. Dziadkowiec Mateusz - 1000m / M13-14 POL Sciborowice Brak
11. Fortuńska Barbara - 200 m / K POL Tarnów Opolski
12. Fortuński Marcin - 400m / M7-8 POL Tarnów Opolski
13. Fortuński Piotr - 400m / M9-10 POL Tarnów Opolski
14. Gebauer Tomasz - 400m / M7-8 POL Kamień Śląski
15. Uczestnik anonimowy - 1000m / K13-14 POL Murów LUKS Podium Kup
16. Hajduga Grzegorz - 400m / M9-10 POL Dębska Kuźnia
17. Hajduga Marta - 200 m / K POL Dębska Kuźnia
18. Kaczyńska Zuzanna - 400m / K9-10 POL Chwałowice
19. Kaczyński Tymon - 400m / M7-8 POL Chwałowice
20. Kalus Florian - 400m / M9-10 POL Kórnica
21. Uczestnik anonimowy - 400m / K9-10 POL Jarczowice
22. Kisielowska Karina - 100m / K POL Kędzierzyn-Koźle PP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE
23. Klag Antoni - 400m / M7-8 POL Tarnów Opolski
24. Knapik Milena - 1000m / K13-14 POL Tarnów Opolski
25. Kochanek Łukasz - 400m / M11-12 POL Walidrogi
26. Korab Jessica - 400m / K11-12 POL Tarnów Opolski Luks podium kup
27. Korab Paulina - 400m / K9-10 POL Tarnów Opolski
28. Krzywicki Tomasz - 400m / M9-10 POL Kędzierzyn-Koźle PSP 5 KĘDZIERZYN-KOŹLE
29. Kubicka Pola - 400m / K7-8 POL Kluczbork OPOLSAR
30. Kubicki Maksymilian - 1000m / M13-14 POL Kluczbork OPOLSAR
31. Mańkiewicz Gabriel - 200 m / M POL Prószków
32. Mańkiewicz Kacper - 400m / M11-12 POL Prószków LUKS PODIUM KUP
33. Mańkiewicz Ksawery - 400m / M7-8 POL Prószków
34. Mrozik Wanessa - 1000m / K13-14 POL Tarnów Opolski
35. Murawska Zofia - 1000m / K13-14 POL Strzelce Opolskie
36. Murawski Leon - 200 m / M POL Strzelce Opolskie
37. Namysło Julia - 400m / K11-12 POL Ściborowice
38. Nowacka Helena - 200 m / K POL Opole
39. Nowacka Janina - 200 m / K POL Opole
40. Ochyra Mikołaj - 400m / M11-12 POL Opole Niezrzeszony
41. Okoń Mateusz - 400m / M9-10 POL Tarnów Opolski
42. Okoń Wiktoria - 400m / K11-12 POL Tarnów Opolski
43. Pałaniuk Dariusz - 400m / M7-8 POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu
44. Pancerz Kamila - 400m / K11-12 POL Tarnów Opolski
45. Pośledni Mateusz - 400m / M11-12 POL Opole
46. Potrykus Szymon - 400m / M9-10 POL Tarnów Opolski
47. Pretor Dawid - 400m / M7-8 POL Kórnica
48. Pretor Kamil - 200 m / M POL Kórnica
49. Rosół Adam - 400m / M7-8 POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu
50. Sałata Marcin - 400m / M9-10 POL Tarnów Opolski
51. Sałata Zuzanna - 400m / K9-10 POL Tarnów Opolski
52. Schlappa Aleksandra - 400m / K9-10 POL Izbicko Izbicko w biegu
53. Sitek Krzysztof - 400m / K9-10 POL Tarnów Opolski
54. Sitek Krzysztof - 400m / M11-12 POL Tarnów Opolski
55. Smaluch Marcin - 200 m / M POL Kosorowice
56. Smaluch Natalia - 200 m / K POL Kosorowice
57. Śmieszek Dawid - 200 m / M POL Tarnów Opolski
58. Śmieszek Filip - 400m / M7-8 POL Tarnów Opolski
59. Śmieszek Karol - 100m / M POL Tarnów Opolski
60. Sobczyk Edyta - 1000m / K13-14 POL Tarnów Opolski
61. Sobczyk Edyta - 400m / M11-12 POL Tarnów Opolski
62. Socha Dominik - 400m / M7-8 POL Krapkowice
63. Socha Kamil - 200 m / M POL Jarczowice
64. Uczestnik anonimowy - 200 m / M POL Opole
65. Stadnik Aniela - 200 m / K POL Kędzierzyn Koźle
66. Stadnik Gabriel - 400m / M9-10 POL Kędzierzyn Koźle
67. Stępień Julia - 400m / K11-12 POL Opole
68. Stępień Martyna - 400m / K7-8 POL Opole
69. Szczepański Bartosz - 400m / M11-12 POL Opole Morsy Opole Aktywni
70. Szywalski Bartosz - 400m / M9-10 POL Dąbrówka Górna Cyklofanek
71. Tuszakowski Jan - 400m / M11-12 POL Opole
72. Tymków Karol - 400m / M7-8 POL Brzeg
73. Tymków Marta - 400m / K9-10 POL Brzeg
74. Wielichowska Milena - 400m / K9-10 POL Opole KB Odra Opole
75. Wiktor Martyna - 400m / K11-12 POL Nakło
76. Wiktor Natalia - 400m / K9-10 POL Nakło
77. Wrzeciono Gracjan - 400m / M9-10 POL Nakło
78. Wrzeciono Jasmine - 400m / K11-12 POL Nakło
79. Wrzeciono Marcel - 200 m / M POL Nakło
80. Zawiślak Izabela - 200 m / K POL Tarnów Opolski
81. Zielaskiewicz Rafał - 400m / M9-10 POL Kędzierzyn-Koźle

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU