IV GP Biegatonu - Leśna Szarańcza - bieg I

ul. Leśna, Mikołów i Łaziska Górne, Polska
14.04.2019

Wyniki

Bieg 6km 6 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Lap 1 Lap 2 Lap 3 min/km km/h Czas końcowy
1
KLONOWSKI Kamil
106 POL Mikołów 00:23:55.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:60 15.00 00:23:55.56
2
MUSIOŁ Andrzej
Team Papry
10 POL Tychy 00:24:39.41 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:07 14.63 00:24:39.41
3
BLUS Marcin
47 POL Zabrze 00:25:29.31 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:15 14.29 00:25:29.31
4
DZIUBA Emilian
Sts Biegaton Mikołów
149 POL Mikołów 00:25:50.49 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:19 13.95 00:25:50.49
5
SIWY Sebastian
Centro
145 POL Mikołów 00:26:47.25 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:28 13.33 00:26:47.25
6
FOJT Krzysztof
137 POL Łazy 00:27:50.00 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:39 13.04 00:27:50.00
7
SZOLC Adam
29 POL Łaziska Górne 00:28:01.00 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:41 12.77 00:28:01.00
8
DZIUBLA Bartłomiej
14 POL Śląskie 00:28:31.95 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:46 12.50 00:28:31.95
9
WIDERA Ireneusz
141 POL Łaziska 00:29:04.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:51 12.50 00:29:04.22
10
MAICHER Robert
91 POL Orzesze 00:29:33.33 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:56 12.24 00:29:33.33
11
BOBER Michał
58 POL Chorzów 00:29:33.44 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:56 12.24 00:29:33.44
12
KRAJEWSKI Damian
Śląsk Runners
6 POL Świętochłowice 00:29:37.37 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:57 12.24 00:29:37.37
13
KRAUSE Magdalena
77 POL Mikołów 00:29:51.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:59 12.00 00:29:51.70
14
MENDEL Beata
Studio Fitness Beata Mendel
59 POL Orzesze 00:30:31.85 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:06 11.76 00:30:31.85
15
SĘDKOWSKI Grzegorz
70 POL Katowice 00:30:43.83 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:08 11.76 00:30:43.83
16
SZWAN Grażyna
75 POL Orzesze 00:30:48.98 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:09 11.76 00:30:48.98
17
OPIOŁKA Krzysztof
Lecymy Durś
98 POL Piekary Śląskie 00:30:58.14 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:10 11.54 00:30:58.14
18
WOJTKOWSKA-WITALA Anna
BBL Mikołów
20 POL Mikołów 00:31:18.05 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:14 11.54 00:31:18.05
19
WITALA Tomasz
21 POL Żory 00:31:18.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:14 11.54 00:31:18.66
20
DYLLA Ela
BBL Mikołów
42 POL Mikołów 00:31:27.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:15 11.54 00:31:27.22
21
OLESIAK Franciszek
Miraz Race Team
13 POL Mikołów 00:31:38.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:17 11.32 00:31:38.29
22
SZOLC Piotr
38 POL Łaziska Górne 00:31:44.62 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:18 11.32 00:31:44.62
23
RIM Martyna
41 POL Łaziska Górne 00:32:11.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:22 11.11 00:32:11.17
24
KWOKA Kamil
73 POL Bełk 00:32:34.19 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:26 11.11 00:32:34.19
25
BOJARSKI Krzysztof
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
81 POL Tychy 00:32:38.16 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:27 11.11 00:32:38.16
26
MAICHER Raimund
90 POL Orzesze 00:32:59.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:30 10.91 00:32:59.01
27
SZOLC Leszek
102 POL Łaziska Średnie 00:33:03.38 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:31 10.91 00:33:03.38
28
KWIATKOWSKA Martyna
Śląsk Runners
27 POL Chorzów 00:33:29.31 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:35 10.71 00:33:29.31
29
LABIAK Krystian
32 POL Katowice 00:33:46.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:38 10.71 00:33:46.24
30
BARON Aniela
147 POL Gostyń 00:33:57.16 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:40 10.53 00:33:57.16
31
KAPAŁKA Adrian
Natalia Tomasiak-Górski Styl
144 POL Mikołów 00:34:10.63 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:42 10.53 00:34:10.63
32
KUBALIK Paweł
68 POL Ornontowice 00:34:34.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:46 10.34 00:34:34.45
33
LEMCZAK Grzegorz
124 POL Łaziska Górne 00:34:35.15 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:46 10.34 00:34:35.15
34
POPCZYK Ewelina
ProfiAutoTeam
101 POL Sosnowiec 00:35:06.23 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:52 10.17 00:35:06.23
35
KRZYSZTOWCZYK Joanna
Kiwka biega...
88 POL Sosnowiec 00:35:07.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:52 10.17 00:35:07.34
36
KAPELA Joanna
86 POL Bojszowy Nowe 00:35:13.76 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:53 10.17 00:35:13.76
37
KMIECIK Agata
BBL Mikołów
48 POL Mikołów 00:35:18.94 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:54 10.17 00:35:18.94
38
PIJANOWSKA-MALCHAREK Kamila
100 POL Mikołów 00:35:23.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:54 10.17 00:35:23.29
39
CHUDY Dawid
15 POL Orzesze 00:35:33.44 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:56 10.17 00:35:33.44
40
KOZYRA Grzegorz
Warsztat Formy
60 POL Tychy 00:35:50.15 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:59 10.00 00:35:50.15
41
KOŁADA Magdalena
PrzyGOdowo
9 POL Mikołów 00:36:12.12 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:03 10.00 00:36:12.12
42
LEMCZAK Agnieszka
123 POL Łaziska Górne 00:36:41.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:07 9.84 00:36:41.70
43
MZYK Fabian
122 POL 00:36:47.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:08 9.84 00:36:47.56
44
DUC Julia
131 POL Łaziska Górne 00:37:46.11 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:18 9.52 00:37:46.11
45
TABOR Agata
103 POL Tychy 00:37:53.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:19 9.52 00:37:53.84
46
PAŹDZIOREK Adam
STS BIEGATON MIKOŁÓW
197 POL Mikołów 00:37:55.43 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:20 9.52 00:37:55.43
47
MALCHAREK Adam
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
94 POL Mikołów 00:38:22.15 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:24 9.38 00:38:22.15
48
DUDEK Sandra
Lecimy Durś
19 POL Piekary Śląskie 00:38:43.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:28 9.23 00:38:43.51
49
VITTES Fernando
128 POL Mikołów 00:39:04.07 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:31 9.23 00:39:04.07
50
GROCHECKA Joanna
Obiboki
11 POL Mikołów 00:39:46.23 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:38 9.09 00:39:46.23
51
ZIELOSKO Beata
28 POL Mikołów 00:39:46.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:38 9.09 00:39:46.29
52
GREGORCZYK Magdalena
Bbl Mikołów
51 POL Tychy 00:40:37.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:47 8.82 00:40:37.84
53
PAWLIK Katarzyna
55 POL Zabrze 00:40:43.03 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:48 8.82 00:40:43.03
54
KOWALSKI Krzysztof
STS Biegaton Mikołów - KIA Etrans
45 POL Mikołów 00:40:44.40 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:48 8.82 00:40:44.40
55
WALECKI Filip
65 POL Czarków 00:42:35.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 7:06 8.45 00:42:35.66
56
GROBORZ Karolina
Biegamy z Sercem
54 POL Zabrze 00:44:24.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 7:25 8.11 00:44:24.45
57
KLUSKA Magdalena
107 POL Mikołów 00:45:11.00 --:--:--.-- --:--:--.-- 7:32 8.00 00:45:11.00
58
MILIK Izabela
62 POL Mikołów 00:45:55.61 --:--:--.-- --:--:--.-- 7:40 7.79 00:45:55.61
59
URBANIAK Izabela
35 POL Katowice 00:46:23.31 --:--:--.-- --:--:--.-- 7:44 7.79 00:46:23.31
60
MIŁASZEWSKA Julia
BBL / STS Biegaton
95 POL Mikołów 00:47:23.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 7:54 7.59 00:47:23.99
61
DUC Anna
130 POL Łaziska Górne 00:50:23.78 --:--:--.-- --:--:--.-- 8:24 7.14 00:50:23.78
62
WARZECHA Dominika
146 POL Pyskowice 00:50:38.14 --:--:--.-- --:--:--.-- 8:27 7.14 00:50:38.14
63
SZCZUROWSKA-ROŻEK Joanna
111 POL Mikołów 01:02:03.71 --:--:--.-- --:--:--.-- 10:21 5.83 01:02:03.71
64
ROŻEK Wojciech
112 POLSKA Mikołów 01:02:04.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 10:21 5.83 01:02:04.20
65
SOJKA Szymon
185 POL Łaziska Górne 01:30:54.37 --:--:--.-- --:--:--.-- 15:10 3.95 01:30:54.37

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU