IV Kuźniański Półmaraton Leśny 2019

Kuźnia Raciborska, Polska
06.04.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Anioła Przemek 1 Open / M40 POL Glogowek

Zapłacone

2. Auguścik Bogdan 2 Open / M50 POL Rydułtowy Aktywni Lyski

Zapłacone

3. Banaś Marta 3 Open / K30 POL Będzin

Zapłacone

4. Baranowski Marcin 4 Open / M40 POL Katowice

Zapłacone

5. Barański Adam 236 Open / M40 POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

6. Bartoszuk Jarosław 5 Open / M18 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

7. Basta Adrian 6 Open / M30 POL Gliwice

Zapłacone

8. Bernacki Piotr 7 Open / M50 POL Myszków

Zapłacone

9. Biela Grzegorz 8 Open / M30 POL Zawada Gibke Gizdy

Zapłacone

10. Bończyk Zdzisław 9 Open / M50 POL Rybnik

Zapłacone

11. Bracik Jarosław 10 Open / M50 POL Pilchowice

Zapłacone

12. Brauner Wojciech - Open / M30 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

13. Bulenda Grzegorz 11 Open / M50 POL Racibórz Rafako S.A.

Zapłacone

14. Burczyk Klaudiusz 12 Open / M30 POL Urbanowice

Zapłacone

15. Cholewiński Tomek 45 Open / M40 POL Kędzierzyn-Koźle parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

16. Uczestnik anonimowy 14 Open / K40 POL Ujazd

Zapłacone

17. Ciemiega Adam 15 Open / M40 POL Świerklany Decathlon i Przyjaciele

Zapłacone

18. Ćwik Tomasz 111 Open / M30 POL Racibórz

Zapłacone

19. Czech Andrzej 16 Open / M30 MGKR
POL Kuźnia Raciborska VAST.Rehab

Zapłacone

20. Czeka Rudolf 17 Open / M50 POL Mysłowice

Zapłacone

21. Czekaj Justyna - Open / K18 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek

Niezapłacone

22. Czernicki Marek - Open / M30 POL Zwonowice

Niezapłacone

23. Czogała Krzysztof 18 Open / M40 POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

24. Dancewicz Tomasz 19 Open / M30 POL Nędza EasyRun Racibórz

Zapłacone

25. Demidowicz Dawid 20 Open / M40 POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

26. Dziadura Żaneta 21 Open / K30 MGKR
POL Kuźnia Raciborska Kuźniański Klub Biegacza Daleko jeszcze...

Zapłacone

27. Dzida Janusz 235 Open / M30 POL Żory

Zapłacone

28. Dziułka Violetta 22 Open / K50 MGKR
POL Kuźnia Raciborska kuźnianski klub biegacza-daleko jeszcze...

Zapłacone

29. Ferdynandzka Aleksandra 23 Open / K30 POL Zbrosławice

Zapłacone

30. Ferdynandzki Dominik 24 Open / M30 POL Zbrosławice

Zapłacone

31. Ficek Hanna 234 Open / K40 POL Jejkowice

Zapłacone

32. Flegel Marek 25 Open / M40 POL Pietrowice Wielkie Gs Team

Zapłacone

33. Franek Marcin 26 Open / M40 POL Cieszyn AMDG

Zapłacone

34. Franica Jan 27 Open / M50 RAFAMET
POL Kornowac Niezrzeszony

Zapłacone

35. Fros Aneta 28 Open / K30 MGKR
POL Kuznia Raciborska Daleko jeszcze Kuznianski klub biegacza

Zapłacone

36. Furman Dawid 29 Open / M30 POL Błażejowice Dla Milusi

Zapłacone

37. Gitner Piotr 30 Open / M30 POL Rybnik Aa

Zapłacone

38. Gontarek Mirosław 31 Open / M30 POL Katowice Kuźniański Klub Biegacza Daleko jeszcze...

Zapłacone

39. Grabowska Aleksandra 32 Open / K30 MGKR
POL Rudy

Zapłacone

40. Gradzińska Agnieszka 33 Open / K30 MGKR
POL Kuźnia Raciborska Kuźniański Klub Biegacza Daleko Jeszcze?

Zapłacone

41. Grela Piotr - Open / M40 POL Racibórz Sulis Hoko Team

Niezapłacone

42. Gryczka Artur 34 Open / M40 MGKR
POL Rudy Opel Active Team

Zapłacone

43. Grzesik Andrzej 35 Open / M50 MGKR
RAFAMET
POL Kuźnia Raciborska Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

44. Hajda Justyna 36 Open / K18 POL Radzionków Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry

Zapłacone

45. Hefko Marek 37 Open / M40 POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

46. Holona Maciek 38 Open / M50 POL Rydultowy forma wodzisław

Zapłacone

47. Ignacy Denis 39 Open / M18 POL Renska Wieś

Zapłacone

48. Jabłoński Tomasz 40 Open / M40 POL Marklowice IBteam Inżynieria Biegania

Zapłacone

49. Jadach Oleksandra 41 Open / K40 POL Racibórz BBL RACIBÓRZ

Zapłacone

50. Jahn Grzegorz 42 Open / M30 POL Raszowa OSP Raszowa

Zapłacone

51. Janiec Witold 43 Open / M40 POL Zwonowice

Zapłacone

52. Jarzabek Monika 44 Open / K40 POL Rybnik Decathlon Rybnik przyjaciele

Zapłacone

53. Jeremicz Krzysztof 13 Open / M40 POL Racibórz Rafako S.a.

Zapłacone

54. Jochimczyk Witek 46 Open / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

55. Kajzar Ewa 47 Open / K30 POL Rybnik Decathlonprzyjaciele

Zapłacone

56. Kalbarczyk Arkadiusz 48 Open / M30 POL Racibórz Easyrun Racibórz

Zapłacone

57. Kamiński Marcin 49 Open / M30 POL Zabrze

Zapłacone

58. Kanzi Eugen 50 Open / M50 DEU Monachium Forstenrieder

Zapłacone

59. Kionka Katarzyna 51 Open / K18 POL Gliwice

Zapłacone

60. Klichta Tomasz - Open / M30 MGKR
POL Kuźnia Raciborska Kuźniański Klub Biegacza Daleko jeszcze...

Niezapłacone

61. Klinik Paweł 52 Open / M30 POL Racibórz Rafako S.A

Zapłacone

62. Kłoda Dorota 53 Open / K18 MGKR
POL Jankowice

Zapłacone

63. Kobierska Agnieszka 54 Open / K30 POL Gliwice SPLA TYCHY

Zapłacone

64. Koenig Patryk - Open / M30 POL Raciborz Ekookna Runners

Niezapłacone

65. Kołodziejczyk Damian - Open / M30 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

66. Uczestnik anonimowy 55 Open / M18 POL Zdzieszowice

Zapłacone

67. Korus Adam 56 Open / M40 POL Rybnik Porsche Rybnik

Zapłacone

68. Kosek Paweł - Open / M18 POL Tychy Www.kosekpawel.pl

Niezapłacone

69. Kot Mateusz 57 Open / M30 MGKR
POL Kuznia Raciborska Kuźniański Klub Biegacza

Zapłacone

70. Koterba Sebastian 58 Open / M40 POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

71. Kowalska Kinga 59 Open / K40 POL Pogwizdów Olza Cieszyn

Zapłacone

72. Kowalski Janusz 60 Open / M40 POL Pogwizdów Olza Cieszyn

Zapłacone

73. Kowoll Bronisław 61 Open / M30 POL Turze

Zapłacone

74. Kozioł Tomasz 233 Open / M40 POL Tychy Slowflakes Team

Zapłacone

75. Kozłowski Zbigniew 62 Open / M40 POL Kamieniec Ofiary Kamieńca

Zapłacone

76. Krawczyk Rafał 63 Open / M40 MGKR
POL Kuźnia Raciborska Kuźniański Klub Biegacza Daleko jeszcze...

Zapłacone

77. Kręcichwost Kamil - Open / M18 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

78. Kręcisz Krzysztof 64 Open / M40 POL Racibórz Rafako Run Team

Zapłacone

79. Kretek Łukasz 65 Open / M18 POL Lyski Aktywni Lyski

Zapłacone

80. Krótki Janina 66 Open / K30 POL Łęg Easy Run Racibórz

Zapłacone

81. Kruszelnicki Janusz 67 Open / M30 MGKR
POL Kuźnia Raciborska

Zapłacone

82. Kuliga Ewa 68 Open / K40 POL Racibórz EasyRun Racibórz

Zapłacone

83. Kwiatek Jacek - Open / M40 POL Opole

Niezapłacone

84. Lajtner Miroslaw 69 Open / M30 POL Raciborz

Zapłacone

85. Laskowski Marcin 70 Open / M30 POL Nowa Ruda Aktywna Nowa Ruda

Zapłacone

86. Lech Judyta - Open / K18 POL Kraków ITMBW Kraków

Niezapłacone

87. Leleniewski Jacek 71 Open / M30 POL Rybnik Brak

Zapłacone

88. Uczestnik anonimowy 72 Open / M30 POL Racibórz

Zapłacone

89. Lis Grzegorz 73 Open / M40 POL Racibórz

Zapłacone

90. Uczestnik anonimowy 74 Open / K30 MGKR
POL Rudy

Zapłacone

91. Łożyński Kamil 75 Open / M30 POL Paniówki KW Gliwice

Zapłacone

92. Małka Bartosz 76 Open / M30 PSL
POL Knurów Nadleśnictwo Rudy Raciborskie

Zapłacone

93. Mandrysz Grzegorz 77 Open / M40 POL Lyski Aktywni Lyski

Zapłacone

94. Marcol Sebastian 78 Open / M30 POL Gaszowice Aktywni Lyski

Zapłacone

95. Marek Agnieszka 79 Open / K40 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

96. Marek-Wróbel Edyta 80 Open / K50 POL Rybnik

Zapłacone

97. Martyniuk Ryszard 81 Open / M30 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

98. Masłowska Katarzyna 82 Open / K40 POL Lyski Aktywni Lyski

Zapłacone

99. Uczestnik anonimowy 83 Open / M50 MGKR
POL Rudy Amator

Zapłacone

100. Mierzwa Aleksander 84 Open / M40 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

101. Migdoł Adam 85 Open / M40 POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

102. Mika Damian 86 Open / M50 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

103. Mirek Waldemar 87 Open / M50 MGKR
POL Kuźnia Raciborska EasyRun

Zapłacone

104. Mon Adrian 88 Open / M40 POL Będzin

Zapłacone

105. Moneta Mateusz 89 Open / M18 POL Racibórz

Zapłacone

106. Mrozek Mariusz 90 Open / M30 POL Racibórz

Zapłacone

107. Nadziałek Jacek 91 Open / M40 POL Sieroniowice

Zapłacone

108. Niemira-Adamczyk Tomasz 92 Open / M40 POL Racibórz Rafako S.A

Zapłacone

109. Niesler Magdalena 93 Open / K30 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

110. Niesler Michał 94 Open / M30 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

111. Noga Krystian - Open / M30 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

112. Nosal Adam 95 Open / M40 POL Kietrz Ks Gryf Kietrz-Rydz Team

Zapłacone

113. Nowak Rafał 96 Open / M50 POL Cieszyn

Zapłacone

114. Uczestnik anonimowy - Open / M50 POL Gliwice

Niezapłacone

115. Odoszewski Roman 232 Open / M40 POL Gliwice Oasis SPORT TEAM

Zapłacone

116. Olbrich Artur 97 Open / M30 POL Tworków

Zapłacone

117. Olszyna Mirosław 98 Open / M40 POL Racibórz

Zapłacone

118. Paletta Norbert 99 Open / M50 POL Pietrowice Wielkie

Zapłacone

119. Paszek Rafał 100 Open / M30 POL Rybnik

Zapłacone

120. Pełka Urszula 101 Open / K40 POL Świerklany Decathlon przyjaciele

Zapłacone

121. Pendzich Małgorzata 102 Open / K40 POL Racibórz Speedy Gosiaczek

Zapłacone

122. Pielczyk Rafał 103 Open / M40 POL Nędza

Zapłacone

123. Pilch-Nanowska Agnieszka 104 Open / K40 POL Gliwice

Zapłacone

124. Piwowar Grzegorz 105 Open / M40 POL Racibórz Easyrun Racibórz

Zapłacone

125. Ploch Adam 106 Open / M40 POL Pyskowice

Zapłacone

126. Ploch Karolina 107 Open / K40 POL Pyskowice

Zapłacone

127. Pluciński Grzegorz 108 Open / M40 POL Rydułtowy Inżynieria Biegania

Zapłacone

128. Polak Adam 109 Open / M40 POL Racibórz

Zapłacone

129. Poloczek Marcin 110 Open / M30 MGKR
POL Kuznia Raciborska

Zapłacone

130. Przybyła Edyta 112 Open / K30 POL Babice MP FITNESS

Zapłacone

131. Przybyła Marcin 113 Open / M30 POL Babice MP FITNESS

Zapłacone

132. Raszczyk Szymon 114 Open / M40 POL Lyski Aktywni Lyski

Zapłacone

133. Reclik Jacek 115 Open / M40 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

134. Romanek Kamil 999 Open / POLSKA Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

135. Uczestnik anonimowy 116 Open / M18 POL Pietrowice Wielkie OSP

Zapłacone

136. Ryś Dariusz 117 Open / M30 POL Wodzisław K.S M.E.T.A.

Zapłacone

137. Rytwiński Tomasz 118 Open / M30 POL Wrocław

Zapłacone

138. Rzeszowski Paweł 119 Open / M40 POL Bargłówka

Zapłacone

139. Sadło Sebastian 120 Open / M18 MGKR
POL Rudy

Zapłacone

140. Uczestnik anonimowy - Open / M18 POL Tworków EasyRun Racibórz

Niezapłacone

141. Schwan Rafał 121 Open / M40 POL Ciechowice

Zapłacone

142. Sekuła Mateusz 122 Open / M18 POL Nędza EKO-OKNA RUNNERS

Zapłacone

143. Semenovych Nataliia - Open / K18 UKR Kyiv

Niezapłacone

144. Serocki Michał 123 Open / M30 POL Gliwice

Zapłacone

145. Siegmund Łukasz 124 Open / M30 POL Pstrążna Aktywni Lyski

Zapłacone

146. Siekierka Karolina 125 Open / K30 POL Słupsko

Zapłacone

147. Sindut Łukasz 126 Open / M30 POL Gliwice

Zapłacone

148. Skalska Anna 127 Open / K30 POL Bytom Festiwal Biegowy Krynica Zdrój Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

149. Skorupa Janisiewicz Iwona - Open / K30 POL Czerwionka Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Niezapłacone

150. Słowiak Józef 231 Open / M50 MGKR
POL Kuźnia Raciborska

Zapłacone

151. Słupik Tomasz 128 Open / M40 POL Bełk Eltoms - Bełk

Zapłacone

152. Śmietana Grzegorz 129 Open / M40 POL Racibórz EasyRun Racibórz

Zapłacone

153. Sobczyk Gabriela 130 Open / K50 POL Racibórz Rafako Run Team

Zapłacone

154. Sobieraj Andrzej 131 Open / M40 MGKR
POL Kuźnia Raciborska Opel Activ Team

Zapłacone

155. Solich Ola 132 Open / K30 POL Raciborz Sulis Hoko Team

Zapłacone

156. Spandel-Piwowar Izabela 133 Open / K40 POL Racibórz Easyrun Racibórz

Zapłacone

157. Stańczyk Andrzej 134 Open / M50 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

158. Stencel Zbigniew 135 Open / M50 POL Marklowice

Zapłacone

159. Stoecker Doris 136 Open / K50 DEU Issigau VfL Issigau

Zapłacone

160. Strzała Grzegorz 137 Open / M40 POL Rybnik 3DVSN Triathlon Team

Zapłacone

161. Strzedulla Andrzej 138 Open / M30 POL Krzanowice

Zapłacone

162. Studnik Grzegorz 139 Open / M30 POL Rybnik Global Run

Zapłacone

163. Sulin Marek 140 Open / M40 POL Gliwice Spartanie Dzieciom

Zapłacone

164. Surman Krzysztof 141 Open / M50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

165. Świętochowska Wioletta 142 Open / K30 POL Knurów

Zapłacone

166. Swinarska Sabina - Open / K30 POL Wrocław

Niezapłacone

167. Szczypka Krzysztof 143 Open / M40 POL Cieszyn AMDG Cieszyn

Zapłacone

168. Szendzielorz Adam 230 Open / M50 POL Żory

Zapłacone

169. Szewczyk Damian 144 Open / M40 POL Jejkowice

Zapłacone

170. Szołtysek Piotr 145 Open / M40 POL Pyskowice Socios Górnik

Zapłacone

171. Szołtysek-Grzesikiewicz Anna 146 Open / K30 POL Gliwice Torcida Gliwice

Zapłacone

172. Szymura Grzegorz 147 Open / M40 POL Leszczyny Leszczyny

Zapłacone

173. Szyszko Robert 148 Open / M40 POL Głogówek

Zapłacone

174. Targowski Arkadiusz 149 Open / M40 MGKR
POL Kuźnia Raciborska Kuźniański Klub Biegacza Daleko Jeszcze

Zapłacone

175. Tokaj Piotr 150 Open / M40 POL Gliwice

Zapłacone

176. Toman Andrzej 151 Open / M50 POL Stanowice lLUXTORPEDA Czerwionka

Zapłacone

177. Turkiewicz Ireneusz 152 Open / M50 MGKR
RAFAMET
POL Kuźnia Raciborska Niezrzeszony

Zapłacone

178. Turniak Dariusz 153 Open / M40 POL Świerklany

Zapłacone

179. Urbisz Robert 154 Open / M30 POL Nędza

Zapłacone

180. Walczyk Adam - Open / M50 POL Januszkowice

Niezapłacone

181. Wawryk-Bizoń Żaneta 155 Open / K30 POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

182. Widenka Robert 156 Open / M30 POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

183. Widuch Karina 157 Open / K18 MGKR
RAFAMET
POL Kuźnia Raciborska Kuźniański Klub Biegacza - Daleko jeszcze...

Zapłacone

184. Wilczek Jan 158 Open / M50 POL Gamów RAFAKO S.A

Zapłacone

185. Wiliger Henryk 159 Open / M50 POL Racibórz RAFAKO S.A.

Zapłacone

186. Wilk Dariusz 160 Open / M40 POL Miejsce Kłodnickie Miejsce Kłodnickie

Zapłacone

187. Wilk Marek 161 Open / M30 POL Racibórz EasyRun Racibórz

Zapłacone

188. Winkler Antoni 162 Open / M50 POL Marklowice

Zapłacone

189. Wojtaszewska Sabina 163 Open / K30 POL Racibórz Bbl Racibórz

Zapłacone

190. Wolek Szymon 229 Open / M30 POL Tychy Slowflakes Team

Zapłacone

191. Wollny Kamil 164 Open / M18 POL Kornice Eko-Okna Runners

Zapłacone

192. Wolnik Mateusz 165 Open / M18 POL Lyski Aktywni Lyski

Zapłacone

193. Wroza Michał 166 Open / M30 POL Nędza

Zapłacone

194. Wuwer Adrian 167 Open / M30 POL Rybnik Klub Biegacza Euro RTV AGD

Zapłacone

195. Wyleżoł Piotr 168 Open / M40 POL Kędzierzyn-Koźle www.projektory.katowice.pl

Zapłacone

196. Wypchoł Piotr 169 Open / M50 POL Bargłówka biegaj z trenerami

Zapłacone

197. Yurchuk Oksana - Open / K30 PSL
UKR Ivano-Frankivsk

Niezapłacone

198. Zębala Bartłomiej 170 Open / M30 POL Katowice

Zapłacone

199. Zieliński Andrzej 171 Open / M30 POL Adamowice Eko-Okna Runners

Zapłacone

200. Ziemkiewicz Justyna 172 Open / K40 POL Racibórz EasyRun Racibórz

Zapłacone

201. Ziemkiewicz Paweł 173 Open / M40 POL Racibórz Easyrun Racibórz

Zapłacone

202. Zientek Aleksander 174 Open / M40 POL Czernica

Zapłacone

203. Zimny Ireneusz 175 Open / M40 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

204. Ziółkowska Julia 176 Open / K30 POL Zabrze

Zapłacone

205. Zwierzyński Piotr 177 Open / M50 POL Rybnik Unatco

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU