IV Letni Bieg Hamera

Miastko, Polska
15.07.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Babiarz Piotr 227 10 km / M30 D
POL Ustka Firefighters Redzikowo

Zapłacone

Bagrowski Tomasz 200 10 km / M30 D
POL Gdańsk Lks Zantyr Sztum

Zapłacone

Barszczewski Sebastian 232 10 km / M40 POL Mielenko Błękitny Patrol WWF

Zapłacone

Basiak Krystian 54 10 km / M30 POL Koszalin JW1223

Zapłacone

Błencki Piotr 163 10 km / M30 H-Męzczyzni
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Bogumiłow Marcin 50 10 km / M30 D
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

Bogusz Marietta 148 10 km / K16 D
POL Siemianice NIGHT RUNNERS SŁUPSK

Zapłacone

Borowski Tomasz 137 10 km / M50 D
H-Męzczyzni
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Borzyszkowski Rafał 197 10 km / M16 D
POL Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz

Zapłacone

Boś Grzegorz 46 10 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Budzyńska Elżbieta 108 10 km / K50 POL Słupsk

Zapłacone

Butkiewicz Wojciech 29 10 km / M50 POL Miastko

Zapłacone

Butowicz Adam 179 10 km / M50 POL Szczecinek

Zapłacone

Całka Magdalena 88 10 km / K16 D
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

Chorąży Karolina 82 10 km / K16 POL Koszalin LEO-TEAM

Zapłacone

Chudy Henryk 105 10 km / M60 POL Sławsko K S Olszewski I Synowie

Zapłacone

Cizmowska Barbara 229 10 km / K60 POL Kępice

Zapłacone

Cybulski Robert 10 10 km / M40 D
H-Męzczyzni
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Cyron Bogumił 83 10 km / M50 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

Cywińska Agnieszka 42 10 km / K30 D
H-Kobiety
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Czech Roman 45 10 km / M60 QAT Słupsk Klub Biegacza Goch Bytów

Zapłacone

Czerwiński Waldemar 55 10 km / M30 D
POL Słupsk MARKOS RUNNING TEAM

Zapłacone

Dąbrowska Alicja 85 10 km / K50 D
POL Sianów TKKF Koszalin

Zapłacone

Dąbrowska Karolina 173 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Damps Katarzyna 161 10 km / K40 POL Skrzeszewo

Zapłacone

Damps Martyna 162 10 km / K16 POL Skrzeszewo

Niezapłacone

Deliga Szymon 210 10 km / M30 POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

Domański Andrzej 67 10 km / M40 POL Biały Bór

Niezapłacone

Domaszk Zbigniew 208 10 km / M40 POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Duda Grzegorz 96 10 km / M30 POL Bukówka OSP Bukówka

Zapłacone

Dyjas Marta 123 10 km / K40 POL Słupsk

Zapłacone

Dziemiński Adam 24 10 km / M30 H-Kobiety
POL Trzcinno

Zapłacone

Dziewiatowska Joanna 138 10 km / K40 POL Tuchom Dietetyka-24.pl

Zapłacone

Elendt Tomasz 106 10 km / M16 POL Tuchomie 1990

Zapłacone

Felska Anna 187 10 km / K50 H-Kobiety
Mał
POL Miastko MŻS Wołcza Mała

Niezapłacone

Felski Mariusz 186 10 km / M50 Mał
POL Miastko MŻS Wołcza Mała

Zapłacone

Ferenc Rafał 177 10 km / M30 POL Miastko

Zapłacone

Formella Sławomir 217 10 km / M40 D
H-Męzczyzni
POL Kościerzyna Maratończyk Wielki Klincz

Zapłacone

Furman Milena 195 10 km / K30 POL Miastko

Zapłacone

Furman Tomasz 28 10 km / M30 H-Kobiety
POL Słupsk

Niezapłacone

Gaffke Krzysztof 36 10 km / M30 D
POL Słupsk W.P.K Słoń Team Ustka

Zapłacone

Gajlewicz Dominik 4 10 km / M30 D
H-Męzczyzni
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Niezapłacone

Galicki Robert 159 10 km / M40 POL Bobolice

Zapłacone

Gaweł Zbigniew 11 10 km / M60 POL Słupsk Miasto Słupsk

Zapłacone

Gawin Andrzej 61 10 km / M30 POL Kawcze

Zapłacone

Glazik Dariusz 57 10 km / M40 POL Bytów Zwolak Team

Zapłacone

Gliszczyński Łukasz 3 10 km / M16 D
POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Niezapłacone

Gostomczyk Krzysztof 74 10 km / M30 POL Sławno

Zapłacone

Grabowska Kinga 44 10 km / K30 POL Slupsk

Zapłacone

Grabowska-Lesisz Aneta 21 10 km / K40 POL Koszalin

Zapłacone

Grabowski Andrzej 219 10 km / M40 D
POL Cewice Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Grajczak Dagmara 41 10 km / K40 POL Słupsk

Zapłacone

Grebienik Andrzej 116 10 km / M40 D
POL Słupsk W.P.K Słoń Team Ustka

Zapłacone

Grota Mariusz 100 10 km / M30 POL Słupsk Neonet

Niezapłacone

Grzejda Szymon 118 10 km / M30 POL Miastko

Niezapłacone

Guzowski Dariusz 196 10 km / M40 POL Trzebielino Carry Petfood Trzebielino / Talex Borzytuchom

Zapłacone

Gwóźdź Adam 38 10 km / M16 POL Miastko

Niezapłacone

Hanasz Sebastian 70 10 km / M40 H-Męzczyzni
POL Rosnowo

Niezapłacone

Heller Zdzisław 17 10 km / M60 POL Koszalin Niezrzeszony

Zapłacone

Hendrich Kamil 158 10 km / M30 POL Lębork

Zapłacone

Herman Arkadiusz 58 10 km / M40 Mał
POL Słupsk

Zapłacone

Herman Karina 59 10 km / K40 Mał
POL Słupsk

Zapłacone

Hryciów Paweł 53 10 km / M30 POL Białogard JW1223

Zapłacone

Hubert Łukasz 113 10 km / M30 D
POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

Iwaszko Krzysztof 114 10 km / M30 D
H-Męzczyzni
POL Pasieka Mts Hamer Miastko

Niezapłacone

Jabłoński Krzysztof 34 10 km / M30 D
H-Męzczyzni
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Jabłoński Tomasz 1 10 km / M30 D
POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

Jagieła Adam 133 10 km / M40 POL Siemianowice Śląskie Krs Tkkf Jastrząb Ruda Śląska

Niezapłacone

Jakimiak-Rychlicka Beata 78 10 km / K30 Mał
POL Gdańsk Rychliccy Team

Zapłacone

Jakubek Patryk 40 10 km / M16 D
POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Niezapłacone

Jamniak Bartosz 153 10 km / M30 D
POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

Jankiewicz Helena 62 10 km / K30 D
H-Kobiety
Mał
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Jankiewicz Tomasz 20 10 km / M40 D
Mał
H-Męzczyzni
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Jankowski Grzegorz 115 10 km / M40 D
POL Bytów Świat Płytek u Kryspina

Zapłacone

Jaworski Krzysztof 216 10 km / M30 POL Słupsk

Niezapłacone

Jęcek Krzysztof 193 10 km / M30 D
POL Krępa Słupska Markos Running Team

Zapłacone

Jędraszko Magda 80 10 km / K30 D
H-Kobiety
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Jura Krzysztof 9 10 km / M40 D
H-Męzczyzni
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Jura Michał 192 10 km / M16 POL Miastko

Niezapłacone

Jurczyński Łukasz 97 10 km / M16 D
H-Męzczyzni
POL Miastko TRANSLIDER MIASTKO

Niezapłacone

Kałużny Wojciech 174 10 km / M40 POL Świdnica Biegowa Świdnica

Zapłacone

Kapera Monika 150 10 km / K16 POL Piła azs-awf katowice

Niezapłacone

Kępka Karolina 225 10 km / K40 D
POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

Kęsik Agnieszka 146 10 km / K30 D
POL Słupsk Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Kicerman Krzysztof 168 10 km / M50 POL Grzybowo

Zapłacone

Kicerman Michał 169 10 km / M16 POL Grzybowo

Zapłacone

Kisielewicz Krzysztof 212 10 km / M16 POL Korzybie Korzybskie rekiny

Niezapłacone

Klinkusz Adrian 191 10 km / M40 D
POL Slupsk markos running team

Niezapłacone

Kmiecik Joanna 215 10 km / K40 POL Starkowo

Zapłacone

Kociołek Robert 145 10 km / M50 POL Słupsk

Zapłacone

Kołodziejczyk Danuta 5 10 km / K50 POL Biesowice Prorunning Promotion

Zapłacone

Kordecki Robert 199 10 km / M16 D
POL Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz

Zapłacone

Kordecki Wiesław 228 10 km / M50 D
POL Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz

Niezapłacone

Kordula Grzegorz 93 10 km / M40 POL Miastko

Zapłacone

Kosecka Helena 175 10 km / K30 H-Kobiety
H-Męzczyzni
POL Złocieniec

Niezapłacone

Kowalczyk Krzysztof 101 10 km / M30 POL Miastko

Zapłacone

Kowalski Krzysztof 180 10 km / M60 POL Słupsk Stopa-Słupsk

Zapłacone

Kropidłowski Zdzisław 128 10 km / M50 D
H-Męzczyzni
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Kruk Anna 110 10 km / K30 POL Chojnice

Niezapłacone

Krupka Piotr 151 10 km / M40 D
Mał
H-Męzczyzni
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Kryczka Stanisław 19 10 km / M40 D
H-Męzczyzni
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Kubińska Beata 64 10 km / K50 D
Mał
POL Słupsk NIGHT RUNNERS SŁUPSK

Zapłacone

Kubiński Rafał 63 10 km / M50 D
Mał
POL Słupsk NIGHT RUNNERS SŁUPSK

Zapłacone

Kucharek Marcin 181 10 km / M40 POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

Kucharski Przemysław 95 10 km / M30 POL Wegorzynko TRANSLIDER MIASTKO

Zapłacone

Kuchenbekier Arkadiusz 140 10 km / M40 D
Mał
H-Męzczyzni
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Kuchenbekier Ilona 139 10 km / K30 H-Kobiety
Mał
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Kulczyk Katarzyna 214 10 km / K30 POL Sławsko Bryza Postomino

Niezapłacone

Kułakowski Dawid 31 10 km / M40 D
POL Koszalin Tkkf Koszalin

Niezapłacone

Lesisz Michał 22 10 km / M40 POL Koszalin

Zapłacone

Lewandowska Beata 182 10 km / K40 POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

Lewandowski Adam 32 10 km / M30 D
POL Ustka W.p.k Słoń Team Ustka

Zapłacone

Lewandowski Remigiusz 103 10 km / M50 POL Złotów TSK Orzeł Osiek

Zapłacone

Łakomska Wanda 224 10 km / K60 D
Mał
POL Słupsk Łakomscy na bieganie.

Zapłacone

Łakomski Janusz 223 10 km / M60 D
Mał
POL Słupsk Łakomscy na bieganie.

Zapłacone

Łakomski Wojciech 221 10 km / M30 D
POL Słupsk Łakomscy na bieganie.

Zapłacone

Łubkowska Magdalena 207 10 km / K40 POL Słupsk

Niezapłacone

Maćko Mariusz 16 10 km / M16 POL Miastko

Niezapłacone

Mądrzyk Magda 183 10 km / K16 POL Niesiłowo ...

Zapłacone

Majer Bożena 209 10 km / K40 D
POL Miastko Sport4Life

Zapłacone

Majewski Andrzej 90 10 km / M40 POL Pasieka MTS HAMER MIASTKO

Zapłacone

Marciniak Aneta 222 10 km / K16 D
POL Słupsk Łakomscy na bieganie.

Zapłacone

Marciniak Michał 81 10 km / M16 POL Polanów

Zapłacone

Marcula Agata 136 10 km / K30 POL Miastko

Zapłacone

Marczak Małgorzata 112 10 km / K50 POL Żelkowo -

Zapłacone

Melchert Kamil 185 10 km / M16 POL Słupsk

Zapłacone

Merda Katarzyna 65 10 km / K30 D
H-Kobiety
Mał
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Merda Piotr 66 10 km / M30 D
Mał
H-Męzczyzni
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Micerski Tomasz 2 10 km / M40 D
POL Koszalin Tkkf Koszalin

Niezapłacone

Miłaszewski Przemek 119 10 km / M30 POL Koszalin Team Holiday Sport

Zapłacone

Młodzińska Małgorzata 160 10 km / K40 POL Rumia ASCONI POLSKA

Zapłacone

Mora Mariusz 170 10 km / M40 D
POL Słupsk Firefighters Redzikowo

Zapłacone

Moszyński Jacek 86 10 km / M50 D
POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

Motowidło-Zawadzka Izabella 218 10 km / K40 POL Słupsk

Zapłacone

Mroczek Sylwia 157 10 km / K40 POL Rumia Parkrun Rumia

Zapłacone

Muszak Łukasz 233 10 km / M16 POL Bytów LKB im. Braci Petk Lębork

Zapłacone

Nachyła Piotr 226 10 km / M40 D
POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

Nagórek Krzysztof 76 10 km / M60 POL Słupsk Tupot Ustka

Zapłacone

Nakonieczna Katarzyna 204 10 km / K30 D
Mał
POL Koszalin TKKF Koszalin / GIPO Team

Zapłacone

Nakonieczny Rafał 202 10 km / M30 D
Mał
POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

Nowakowska Anna 131 10 km / K16 POL Inowrocław Alpimade Team

Niezapłacone

Orzechowski Kamil 89 10 km / M30 D
POL Koszalin TKKF KOSZALIN

Zapłacone

Parwanicki Wiktor 30 10 km / M70 POL Wlynkowko "Tupot" Ustka

Zapłacone

Paturej-Krupka Anna 149 10 km / K30 D
H-Kobiety
Mał
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Patyna Paweł 107 10 km / M30 POL Słupsk

Niezapłacone

Pazda-Pozorska Gosiunia 99 10 km / K30 D
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Perlik Tomasz 6 10 km / M16 POL Miastko

Zapłacone

Peta Andrzej 87 10 km / M40 D
H-Męzczyzni
PCN Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Piotrowicz Wojciech 8 10 km / M16 POL Wejherowo

Niezapłacone

Pipiro Grażyna 7 10 km / K60 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Pluto-Prondziński Adam 194 10 km / M30 POL Miastko DLA MAŁGOSI i... ;*

Zapłacone

Prelewski Grzegorz 68 10 km / M16 POL Miastko

Niezapłacone

Protasewicz Andrzej 220 10 km / M40 POL Sławno Sławno

Zapłacone

Puścian Krzysztof 71 10 km / M40 POL Manowo Szkoła Podstawowa W Manowie

Zapłacone

Rak Adam 48 10 km / M40 Mał
POL Barwice

Zapłacone

Rak Anna 47 10 km / K40 Mał
POL Barwice

Zapłacone

Rak Kinga 49 10 km / K16 POL Barwice

Zapłacone

Rakowska Katarzyna 18 10 km / K30 D
POL Słupsk W.P.K Słoń TEAM Ustka

Zapłacone

Rekowski Zbigniew 14 10 km / M40 POL Borowy Młyn Jrg Miastko

Niezapłacone

Rogala Krystian 72 10 km / M30 D
H-Męzczyzni
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Rogoza Mateusz 109 10 km / M16 POL Zielin Niezrzeszony

Zapłacone

Rokuszewski Paweł 13 10 km / M16 POL Kołtki KP PSP Bytów JRG Miastko

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 176 10 km / M30 POL Szczecinek Team Biegowy Szczecinek

Niezapłacone

Rudnik Janina Ewa 122 10 km / K40 Mał
POL Krępa Słupska

Zapłacone

Rudnik Jerzy 33 10 km / M60 POL Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

Rudnik Krzysztof 127 10 km / M30 D
Mał
POL Krępa Słupska Night Runners Słupsk

Zapłacone

Rudnik Tomasz 104 10 km / M30 POL Miastko

Zapłacone

Rybski Mariusz 164 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Rychlicki Paweł 77 10 km / M30 Mał
POL Gdańsk Rychliccy Team

Zapłacone

Rychliński Damian 171 10 km / M30 D
POL Słupsk Firefighters Redzikowo

Zapłacone

Salamonik Piotr 56 10 km / M50 POL Słupsk

Zapłacone

Sałaj Angelika 184 10 km / K30 POL Zbyszewo Starostwo Powiatowe Słupsk

Zapłacone

Siadak Arkadiusz 73 10 km / M30 POL Koszalin

Zapłacone

Sidor Mariusz 91 10 km / M30 POL Słupsk DECATHLON SŁUPSK

Niezapłacone

Skępiec Adam 130 10 km / M40 POL Słupsk Leć Adam, leć... :)

Zapłacone

Słomski Zenon 198 10 km / M70 POL Korzybie Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Sójka Paweł 35 10 km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

Sokołowska Alicja 124 10 km / K30 POL Słupsk Słupskie Towarzystwo Triathlonowe Marlin/NIGHT RUNNERS Słupsk

Zapłacone

Spalik Mariusz 43 10 km / M40 D
H-Męzczyzni
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Niezapłacone

Stachowski Rafał 152 10 km / M16 POL Miasteczko Krajeńskie azs-awf katowice

Niezapłacone

Stankowiak Magdalena 188 10 km / K40 POL Miastko

Zapłacone

Staszyńska Marianna 12 10 km / K60 POL Białogard BTC,,ORZEŁ,BIAŁOGARD

Zapłacone

Stępniewski Marcin 141 10 km / M40 D
POL Siemianice Markos Running Team

Zapłacone

Stoltman Marek 211 10 km / M16 D
POL Miastko Sport4Life

Zapłacone

Stopnicki Ignacy 92 10 km / M70 POL Ustka "Tupot" Ustka

Zapłacone

Storczyk-Rak Agnieszka 111 10 km / K30 POL Szczecinek

Niezapłacone

Sull Agnieszka 231 10 km / K40 POL Wodnica Night Runners Słupsk

Zapłacone

Sull Kacper 230 10 km / M16 POL Wodnica Night Runners Słupsk

Zapłacone

Szczeblewski Józef 213 10 km / M60 POL Koszalin

Niezapłacone

Szkołuda Miłosz 84 10 km / M16 POL Polanów Decathlon Koszalin

Zapłacone

Sznyter Sabina 79 10 km / K16 POL Polanów Decathlon Koszalin

Zapłacone

Szrywer Daniel 156 10 km / M16 H-Męzczyzni
POL Bytów Bytów

Zapłacone

Szumska Monika 147 10 km / K30 H-Kobiety
POL Słupsk Salus

Zapłacone

Szyc Krystyna 37 10 km / K50 POL Miastko

Zapłacone

Szyca Karolina 117 10 km / K16 POL Miastko

Niezapłacone

Szymański Mateusz 51 10 km / M30 D
H-Męzczyzni
POL Miastko Mts Hamer Miastko

Zapłacone

Telesiewicz Henryk 75 10 km / M70 POL Sławno Olszewski i Synowie

Zapłacone

Tereda Andzrzej 135 10 km / M30 POL Pęgów

Zapłacone

Tomczak Dominik 154 10 km / M40 D
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

Tomczak Sebastian 155 10 km / M40 POL Ustka Ustka

Niezapłacone

Treder Paweł 25 10 km / M16 POL Osława Dąbrowa Audiołąka Team

Niezapłacone

Trejder Maria 203 10 km / K40 POL Koszalin Bajaderki Koszalin

Zapłacone

Trun Daniel 142 10 km / M30 Mał
POL Miastko

Zapłacone

Trun Renata 144 10 km / K30 Mał
POL Miastko

Zapłacone

Trusiak Agnieszka 166 10 km / K30 D
Mał
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Trusiak Miłosz 165 10 km / M40 Mał
POL Słupsk

Zapłacone

Turczyn Grzegorz 125 10 km / M40 D
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Tuwalska Elżbieta 143 10 km / K30 D
POL Gdańsk Lks Zantyr Sztum

Zapłacone

Tuwalska Małgorzata 94 10 km / K30 D
POL Gdańsk Lks Zantyr Sztum

Zapłacone

Urbański Tomasz 27 10 km / M40 POL Białogard Karlino Biegaj

Zapłacone

Wegner Przemysław 52 10 km / M40 POL Ustka

Zapłacone

Wegner Stachu 102 10 km / M30 POL Poznań

Zapłacone

Weiland Adrian 39 10 km / M30 POL Slupsk Nocne Wilki

Niezapłacone

Wencławski Michał 126 10 km / M16 POL Słupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Węsierska-Mułyk Marzena 98 10 km / K30 D
POL Słupsk Night Runners SŁUPSK

Zapłacone

Wilusz Krzysztof 129 10 km / M30 POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

Wirkus Antonina 189 10 km / K30 D
Mał
POL Szczecinek Mkl Szczecinek

Niezapłacone

Wirkus Łukasz 190 10 km / M30 D
Mał
POL Lipnica Talex-Borzytuchom

Niezapłacone

Wiśniewski Mieczysław 120 10 km / M60 POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

Wnuk Stanisław 178 10 km / M50 D
POL Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz

Zapłacone

Wrona Robert 134 10 km / M16 H-Męzczyzni
POL Polanów

Niezapłacone

Wybraniec Karolina 60 10 km / K16 POL Słupsk Audiołąka Team

Niezapłacone

Wydrych Mateusz 121 10 km / M30 D
POL Miastko TRANSLIDER MIASTKO

Niezapłacone

Zblewski Patryk 167 10 km / M30 D
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

Zieman Michał 132 10 km / M30 POL Bytów Klub Biegacza Goch Bytów

Zapłacone

Zienowicz Michał 23 10 km / M16 POL Koszalin

Zapłacone

Znajdek Barbara 206 10 km / K30 D
Mał
POL Inowrocław Sport4Life

Zapłacone

Znajdek Tomasz 205 10 km / M30 D
Mał
POL Inowrocław Sport4Life

Zapłacone

Żurawik Piotr 15 10 km / M40 POL Kępice

Niezapłacone

Zwirdowski Andrzej 26 10 km / M30 POL Miastko

Zapłacone

Zwoliński Jan 172 10 km / M50 D
POL Wierciszewo TKKF Koszalin

Niezapłacone

Zwolski Andrzej 69 10 km / M40 POL Bytów Glazio Team

Zapłacone

Żylis Katarzyna 201 10 km / K16 POL Sławno MKS Święc Sławno

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU