IV Rodzinny Mini Festiwal Biegowy O Złotą Kózkę Biegi dla dzieci

Szkolna 43, Dobczyce, Polska
23.08.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Krzysztof - D5 / M POL Czyżówka

Zapłacone

2. Adamczyk Maja - D12 / K POL Czyżówka KS Victoria Trzebinia

Zapłacone

3. Bączyński Antoni - D7 / M POL Dobczyce

Zapłacone

4. Bączyński Nikodem - D12 / M POL Dobczyce

Zapłacone

5. Bańbuła Bartosz - D9 / M POL Kraków

Niezapłacone

6. Bańbuła Maciej - D7 / M POL Kraków

Niezapłacone

7. Bednarz Tymoteusz - D9 / M POL Dobczyce

Zapłacone

8. Brytan Adam - D8 / M POL Dobczyce

Zapłacone

9. Burkat Aleksandra - D9 / K POL Dobczyce Sp2 Dobczyce

Zapłacone

10. Burkat Emilia - D6 / K POL Dobczyce Sp1 Dobczyce

Zapłacone

11. Burkowicz Jakub - D8 / M POL Dobczyce

Zapłacone

12. Burkowicz Maja - D5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

13. Burliga Gabriela - D5 / K POL Wieliczka

Zapłacone

14. Cabon Jan - D7 / M POL Dobczyce

Zapłacone

15. Cabon Mikolaj - D5 / M POL Dobczyce

Zapłacone

16. Chanek Klara - D5 / K POL Dobczyce #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

17. Chlebda Maksymilian - D7 / M POL Myślenice

Niezapłacone

18. Chlebda Nikola - D8 / K POL Myślenice DIAMENT

Niezapłacone

19. Cholewa Lena - D5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

20. Cudek Tola - D5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

21. Dańda Dominik - D5 / M POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

22. Data Aron - D5 / M POL Dobczyce Przedszkole nr.1

Zapłacone

23. Dębowski Bartosz - D9 / M POL Dobczyce

Zapłacone

24. Dębowski Miłosz - D9 / M POL Dobczyce

Zapłacone

25. Dobrowolska Kornelia - D5 / K POL Kraków

Zapłacone

26. Dominik Bartłomiej - D8 / M POL Brzezowa

Zapłacone

27. Dominik Jakub - D5 / M POL Skrzynka

Zapłacone

28. Dominik Katarzyna - D5 / K POL Skrzynka

Zapłacone

29. Dominik Krzysztof - D8 / M POL Skrzynka

Zapłacone

30. Dominik Mateusz - D9 / M POL Brzezowa

Zapłacone

31. Dominik Michał - D5 / M POL Brzezowa

Zapłacone

32. Dominik Mikołaj - D10 / M POL Brzezowa

Zapłacone

33. Drewnicki Michał - D9 / M POL Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

34. Dudzik Nikollaq - D9 / M POL Lipnik

Zapłacone

35. Duracz Amelia - D9 / K POL Żerosławice

Niezapłacone

36. Dutka-Wołoch Nicola - D9 / K POL Skawina UKS Lider

Niezapłacone

37. Dymek Jagoda - D13 / K POL Niżowa UKS Lider Siercza

Zapłacone

38. Figlewicz Kamil - D7 / M POL Dobczyce

Zapłacone

39. Figlewicz Mikołaj - D5 / M POL Dobczyce

Zapłacone

40. Figlewicz Oliwia - D13 / K POL Dobczyce

Zapłacone

41. Fornalik Katarzyna - D10 / K POL Krzyszkowice

Zapłacone

42. Frączek Hanna - D9 / K POL Borzęta Stajnia Przylesie Borzęta

Niezapłacone

43. Frączek Łucja - D5 / K POL Borzęta Stajnia Przylesie

Niezapłacone

44. Galos Szymon - D9 / M POL Czernichów

Zapłacone

45. Galuba Martyna - D10 / K POL Wieliczka UKS Lider Siercza

Zapłacone

46. Garczyńska Izabela - D5 / K POL Dobczyce rodzinka 2.0

Zapłacone

47. Garczyński Wiktor - D7 / M POL Dobczyce rodzinka 2.0

Zapłacone

48. Gaweł Antonina - D8 / K POL Dobczyce Klub Sportowy TENIS PRO Dobczyce

Zapłacone

49. Glinka Aleksandra - D6 / K POL Rzeszotary

Zapłacone

50. Grabowska Agata - D9 / K POL Dobczyce

Zapłacone

51. Gryglak Aleksandra - D9 / K POL Myślenice

Zapłacone

52. Gryglak Hanna - D5 / K POL Myślenice

Zapłacone

53. Gryglak Zofia - D7 / K POL Myślenice

Zapłacone

54. Grzegorzak Kacper - D10 / M POL Skrzynka

Zapłacone

55. Grzegorzak Mariola - D12 / K POL Skrzynka

Zapłacone

56. Gubała Daria - D9 / K POL Dobczyce

Niezapłacone

57. Hankus Dawid - D13 / M POL Dobczyce

Zapłacone

58. Hankus Zuzanna - D9 / K POL Dobczyce

Zapłacone

59. Hodana Filip - D5 / M POL Jawornik

Zapłacone

60. Hojna Anna - D12 / K POL Dobczyce

Zapłacone

61. Hosaja Pola - D8 / K POL Myślenice

Niezapłacone

62. Hosaja Wiktor - D11 / M POL Myślenice

Niezapłacone

63. Iwańska Marta - D5 / K POL Sieraków

Zapłacone

64. Iwański Piotr - D7 / M POL Sieraków

Zapłacone

65. Jamka Wojciech - D7 / M POL Dobczyce PS nr 1 w Dobczycach

Niezapłacone

66. Janeczek Anna - D8 / K POL Dobczyce

Zapłacone

67. Jurczak Jakub - D9 / M POL Kasina Wielka

Zapłacone

68. Jurek Dawid - D8 / M POL Limanowa KS Florian

Niezapłacone

69. Kachel Maja - D6 / K POL Dobczyce

Zapłacone

70. Kapera Liliana - D7 / K POL Poznachowice Górne

Zapłacone

71. Karłowska Dorota - D11 / K POL Szyce

Niezapłacone

72. Karłowski Dawid - D8 / M POL Szyce

Niezapłacone

73. Kędzior Kacper - D11 / M POL Kraków WKS Wawel

Niezapłacone

74. Kędzior Magdalena - D9 / K POL Kraków WKS Wawel

Niezapłacone

75. Kędzior Magdalena - D8 / K POL Kraków WKS Wawel

Niezapłacone

76. Klemensiewicz Emilia - D5 / K POL Szczyrzyc Brak

Niezapłacone

77. Klemensiewicz Julia - D6 / K POL Szczyrzyc Brak

Niezapłacone

78. Klikuszewska Sylwia - D8 / K POL Kornatka

Zapłacone

79. Klimek Ignacy - D9 / M POL Nowa Wieś

Zapłacone

80. Knapik Igor - D8 / M POL Kraków

Zapłacone

81. Knapik Oliwia - D8 / K POL Dobczyce

Zapłacone

82. Knapik Wiktoria - D7 / K POL Dobczyce

Zapłacone

83. Kobiałka Antoni - D13 / M POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

84. Kobiałka Ignacy - D6 / M POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

85. Kobiałka Malwina - D9 / K POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

86. Kołodziej Lena - D9 / K POL Bieńkowice

Zapłacone

87. Kołodziej Maja - D7 / K POL Bieńkowice

Zapłacone

88. Komisarek Alicja - D6 / K POL Zielonki

Zapłacone

89. Komisarek Wojciech - D13 / M POL Zielonki

Zapłacone

90. Konieczna Magdalena - D7 / K POL Dobczyce Przedszkole nr 1

Niezapłacone

91. Krzewińska Maja - D10 / K POL Nowa Wieś

Zapłacone

92. Krzewińska Nadia - D6 / K POL Nowa Wieś

Zapłacone

93. Krzewiński Igor - D8 / M POL Nowa Wieś

Zapłacone

94. Kuchnia Alicja - D8 / K POL Dobczyce

Zapłacone

95. Kuchnia Dawid - D6 / M POL Dobczyce

Zapłacone

96. Kupiec Anna - D6 / K POL Dziekanowice

Zapłacone

97. Kupiec Wojciech - D8 / M POL Dziekanowice

Zapłacone

98. Kusiak Angelo - D5 / M POL Dobczyce

Niezapłacone

99. Lenart Damian - D7 / M POL Dobczyce KS Raba Dobczyce

Zapłacone

100. Leśniak Basia - D7 / K POL Kraków Trenuj w Krakowie

Niezapłacone

101. Leśniak Magdalena - D10 / K POL Dobczyce Sp2 Dobczyce

Zapłacone

102. Leśniak Natalia - D12 / K POL Dobczyce Sp1 Dobczyce

Zapłacone

103. Leśniak Patrycja - D5 / K POL Myślenice

Zapłacone

104. Lichoń Emilia - D10 / K POL Dobczyce Lichonie

Zapłacone

105. Lichoń Marcelina - D6 / K POL Dobczyce

Zapłacone

106. Lichoń Milena - D9 / K POL Dobczyce

Zapłacone

107. Ładyga Hanna - D5 / K POL Marszowice Rodzinka 2.0

Niezapłacone

108. Ładyga Magdalena - D9 / K POL Marszowice rodzinka 2.0

Niezapłacone

109. Ładyga Milena - D5 / K POL Marszowice Rodzinka 2.0

Niezapłacone

110. Ładyga Weronika - D11 / K POL Marszowice Rodzinka 2.0

Niezapłacone

111. Łaszczyk Mikołaj - D5 / M POL Komorniki Lichonie

Zapłacone

112. Łyżczarz Joanna - D5 / K POL Sieraków

Zapłacone

113. Łyżczarz Mateusz - D8 / M POL Sieraków

Zapłacone

114. Majda Zosia - D9 / K POL Kraków Antigro

Zapłacone

115. Majda Zuzia - D8 / K POL Kraków Antigro

Zapłacone

116. Majerska Urszula - D9 / K POL Wieliczka UKS LIDER Siercza

Zapłacone

117. Majerska Weronika - D12 / K POL Wieliczka UKS LIDER Siercza

Zapłacone

118. Uczestnik anonimowy - D6 / K POL Dobczyce

Zapłacone

119. Matuła Łukasz - D11 / M POL Dobczyce

Zapłacone

120. Matuła Mateusz - D7 / M POL Dobczyce

Zapłacone

121. Matuła Michał - D7 / M POL Sieraków

Zapłacone

122. Mirocha Jakub - D8 / M POL Zarzyce Wielkie

Zapłacone

123. Mirocha Wiktor - D5 / M POL Zarzyce Wielkie

Zapłacone

124. Mistarz Jan - D5 / M POL Kornatka Rodzinka 2.0

Niezapłacone

125. Mistarz Wojciech - D6 / M POL Kornatka Rodzinka 2.0

Niezapłacone

126. Mitan Adrian - D9 / M POL Brzączowice Mitan

Zapłacone

127. Molendys Mateusz - D11 / M POL Sieraków

Zapłacone

128. Molendys Tomasz - D6 / M POL Dobczyce

Zapłacone

129. Molendys Wojciech - D5 / M POL Dobczyce

Zapłacone

130. Mordawska Amelia - D11 / K POL Zabierzów

Zapłacone

131. Murzyn Julia - D5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

132. Murzyn Michał - D8 / M POL Wiśniowa

Zapłacone

133. Murzyn Szymuś - D6 / M POL Wiśniowa

Zapłacone

134. Musiał Leon - D6 / M POL Dziekanowice

Zapłacone

135. Nawara Elena - D5 / K POL Nieznanowice

Zapłacone

136. Nawara Emilka - D7 / K POL Nieznanowice

Zapłacone

137. Nowak Alina - D5 / K POL Węgrzce Wielkie

Niezapłacone

138. Nowak Blanka - D8 / K POL Dobczyce

Zapłacone

139. Nowak Konrad - D8 / M POL Węgrzce Wielkie

Niezapłacone

140. Nowak Sonia - D6 / K POL Dobczyce

Zapłacone

141. Nowakowski Adam - D9 / M POL Brzezowa

Niezapłacone

142. Nowakowski Maksymilian - D11 / M POL Brzezowa

Niezapłacone

143. Obrał Martynka - D5 / K POL Kraków

Niezapłacone

144. Obrał Radek - D5 / M POL Kraków

Niezapłacone

145. Ogonowska Nadia - D8 / K POL Dobczyce

Zapłacone

146. Olesek Magdalena - D8 / K POL Dobczyce

Zapłacone

147. Olesek Natalia - D12 / K POL Dobczyce

Zapłacone

148. Opiela Gabriel - D5 / M POL Mordarka

Zapłacone

149. Opiela Józef - D7 / M POL Mordarka

Zapłacone

150. Opiela Zofia - D10 / K POL Mordarka Limanowa FEREST

Zapłacone

151. Uczestnik anonimowy - D7 / M POL Dobczyce

Zapłacone

152. Paniw Małgosia - D5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

153. Para Mikołaj - D9 / M POL Brzezowa

Zapłacone

154. Pawłowski Filip - D7 / M POL Dobczyce

Zapłacone

155. Pawłowski Kamil - D12 / M POL Dobczyce

Zapłacone

156. Piaskowska Wiktoria - D9 / K POL Nowa Wieś

Zapłacone

157. Pilch Aleksander - D5 / M POL Będzin

Zapłacone

158. Pilch Zuzanna - D5 / K POL Będzin

Zapłacone

159. Piotrowicz Karol - D9 / M POL Kornatka

Zapłacone

160. Piotrowicz Magdalena - D7 / K POL Kornatka

Zapłacone

161. Piwowarczyk Józef - D9 / M POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

162. Piwowarczyk Marysia - D10 / K POL Mogilany Szkółka Piłkarska Borek

Zapłacone

163. Piwowarczyk Teresa - D8 / K POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

164. Policht Michał - D7 / M POL Dobczyce

Niezapłacone

165. Policht Zofia - D10 / K POL Dobczyce

Niezapłacone

166. Polit Antoni - D6 / M POL Kraków

Niezapłacone

167. Polit Helena - D6 / K POL Kraków

Niezapłacone

168. Półtorak Nikodem - D6 / M POL Dobczyce

Zapłacone

169. Półtorak Sebastian - D5 / M POL Dobczyce

Zapłacone

170. Postrzech Wojciech - D9 / M POL Siepraw

Niezapłacone

171. Przebieglec Franciszek - D5 / M POL Kraków

Zapłacone

172. Przebieglec Maria - D5 / K POL Kraków

Zapłacone

173. Pudlik Kuba - D5 / M POL Dobczyce

Niezapłacone

174. Pudlik Mateusz - D6 / M POL Dobczyce

Zapłacone

175. Pudlik Oskar - D8 / M POL Dobczyce

Niezapłacone

176. Pytko Aniela - D12 / K POL Kraków

Zapłacone

177. Pytko Urszula - D5 / K POL Kraków

Zapłacone

178. Rozwadowska Hanna - D5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

179. Rozwadowska Martyna - D9 / K POL Dobczyce

Zapłacone

180. Rozwadowska Milena - D9 / K POL Nowa Wieś

Zapłacone

181. Rudzka Zuzanna - D6 / K POL Dobczyce

Zapłacone

182. Rus Karol - D11 / M POL Pogorzany

Zapłacone

183. Uczestnik anonimowy - D6 / M POL Dobczyce

Zapłacone

184. Uczestnik anonimowy - D11 / M POL Dobczyce

Zapłacone

185. Skiba Milena - D9 / K POL Brzezowa

Niezapłacone

186. Skrzyńska Dorota - D9 / K POL Niepołomice

Zapłacone

187. Skrzyński Cezary - D6 / M POL Niepołomice

Zapłacone

188. Śliwa Jakub - D9 / M POL Dobczyce

Niezapłacone

189. Ślusarczyk Damian - D5 / M POL Dobczyce

Zapłacone

190. Ślusarczyk Mateusz - D9 / M POL Dobczyce

Zapłacone

191. Smulski Antoni - D10 / M POL Dobczyce

Zapłacone

192. Spytek Filip - D8 / M POL Dobczyce

Zapłacone

193. Spytek Igor - D5 / M POL Dobczyce

Zapłacone

194. Sroka Antoni - D5 / M POL Mierzen Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Kraina Kobylec

Niezapłacone

195. Stąporek Lena - D9 / K POL Kraków

Zapłacone

196. Stoch Lena - D6 / K POL Dobczyce

Zapłacone

197. Stós Piotr - D9 / POL Dobczyce

Zapłacone

198. Stós Sandra - D8 / K POL Dobczyce

Zapłacone

199. Strach Franio - D5 / M POL Bochnia

Niezapłacone

200. Świętoń Sebastian - D5 / M POL Dobczyce

Zapłacone

201. Szatkowska Michalina - D8 / K POL Sieraków

Niezapłacone

202. Szczepański Patryk - D8 / M POL Kraków

Zapłacone

203. Szczygieł Dawid - D9 / M POL Dobczyce

Niezapłacone

204. Szczygieł Julia - D7 / K POL Dobczyce

Niezapłacone

205. Szewczyk Gabriela - D6 / K POL Dobczyce

Niezapłacone

206. Szewczyk Maja - D9 / K POL Dobczyce

Niezapłacone

207. Szlachta Karol - D13 / M POL Dziekanowice

Zapłacone

208. Szlachta Zosia - D5 / K POL Dziekanowice

Zapłacone

209. Szlagor Maria - D6 / K POL Kraków

Niezapłacone

210. Szot Karolina - D5 / K POL Stojowice

Niezapłacone

211. Szot Maciej - D9 / M POL Stojowice

Niezapłacone

212. Szot Szymon - D12 / M POL Stojowice

Niezapłacone

213. Szubert Alicja - D5 / K POL Zabierzow

Zapłacone

214. Szymski Alan - D5 / M POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

215. Szymski Dawid - D9 / M POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

216. Tokarz Krzysztof - D5 / M POL Stojowice Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

217. Tomaśko Kacper - D5 / M POL Brzączowice

Niezapłacone

218. Tracz Krzysztof - D11 / M POL Dobczyce ROZBIEGANE Dobczyce

Zapłacone

219. Trzaska Wojciech - D9 / M POL Czechówka

Zapłacone

220. Trzepla Aleksandra - D7 / K POL Myślenice

Zapłacone

221. Trzepla Anna - D10 / K POL Myślenice

Zapłacone

222. Trzepla Antoni - D8 / M POL Myślenice

Zapłacone

223. Turakiewicz Franciszek - D6 / M POL Niegowić

Niezapłacone

224. Turakiewicz Karolina - D5 / K POL Niegowić

Niezapłacone

225. Uba-Maziarka Franciszek - D5 / M POL Czernichów

Zapłacone

226. Urbanczyk Julia - D10 / K POL Tarnów

Niezapłacone

227. Urgacz Karolina - D6 / K POL Zakliczyn

Zapłacone

228. Wachacka Sonia - D8 / K POL Kraków Wachaccy Team

Zapłacone

229. Wardas Filip - D5 / M POL Kraków

Zapłacone

230. Wardyga Karolina - D8 / K POL Niepołomice

Zapłacone

231. Wardyga Macelina - D5 / K POL Niepołomice

Zapłacone

232. Wawrzusiak Karina - D10 / K POL Brzączowice

Niezapłacone

233. Wnuk Adam - D7 / M POL Dobczyce

Zapłacone

234. Wnuk Krzysztof - D9 / M POL Dobczyce

Zapłacone

235. Wojtan Jakub - D11 / M POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

236. Wolak Eliza - D7 / K POL Kraków My

Zapłacone

237. Wolak Kamila - D5 / K POL Kraków My

Zapłacone

238. Wrona Jagoda - D9 / K POL Dobczyce

Niezapłacone

239. Wrona Wiktoria - D7 / K POL Dobczyce

Niezapłacone

240. Zabłocka Agata - D8 / K POL Wisniowa

Zapłacone

241. Zabłocka Daria - D10 / K POL Wisniowa

Zapłacone

242. Zabłocka Lena - D5 / K POL Lipnik

Zapłacone

243. Zabłocka Zuzanna - D12 / K POL Lipnik

Zapłacone

244. Zabłocki Franciszek - D5 / M POL Wisniowa

Zapłacone

245. Zabłocki Wiktor - D9 / M POL Lipnik

Zapłacone

246. Uczestnik anonimowy - D11 / M POL Kraków

Niezapłacone

247. Uczestnik anonimowy - D9 / M POL Kraków

Niezapłacone

248. Zając Daria - D10 / K POL Kraków

Zapłacone

249. Zając Julia - D13 / K POL Winiary

Niezapłacone

250. Zając Leon - D6 / M POL Zakliczyn

Zapłacone

251. Zawadzki Bartosz - D8 / M POL Kraków

Niezapłacone

252. Zawadzki Wojciech - D6 / M POL Kraków

Niezapłacone

253. Zbrożek Laura - D5 / K POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

254. Zimirski Tymon - D7 / M POL Dobczyce

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU