IV Rodzinny Mini Festiwal Biegowy O Złotą Kózkę

Szkolna 43, Dobczyce, Polska
23.08.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Bączyński Rafał - BIEG 5 / M30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

2. Baranik Natalia - BIEG 5 / K20-29 POL Zabierzów

Zapłacone

3. Brodzik Maja - BIEG 5 / K20-29 POL Stojowice Królowe

Zapłacone

4. Bubula Iwona - BIEG 5 / K30-39 POL Lipowe 2mums run

Zapłacone

5. Buczek Małgorzata - BIEG 5 / K30-39 POL Zagacie #CałyWyźrałBiega

Zapłacone

6. Budzowski Radosław - BIEG 5 / M20-29 POL Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

7. Bujas Agnieszka - BIEG 5 / K40-49 POL Siepraw Sieprawska 5

Niezapłacone

8. Bulanda Agnieszka - BIEG 5 / K20-29 POL Limanowa

Zapłacone

9. Bystrzycki Piotr - BIEG 5 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

10. Cabon Tomasz - BIEG 5 / M40-49 POL Dobczyce

Zapłacone

11. Chanek Robert - BIEG 5 / M30-39 POL Dobczyce #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

12. Chlebda Edyta - BIEG 5 / K30-39 POL Myślenice

Niezapłacone

13. Cyankiewicz Agnieszka - BIEG 5 / K40-49 POL Kraków Kijanki

Zapłacone

14. Cyankiewicz Anna - BIEG 5 / K60-99 POL Kraków kijanki

Zapłacone

15. Czesak Natalia - BIEG 5 / K20-29 POL Jasień

Niezapłacone

16. Dańda Dominik 1 BIEG 5 / M30-39 POL Stojowice Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

17. Dominik Kacper - BIEG 5 / M12-16 POL Brzezowa

Zapłacone

18. Duda Aleksander - NW5 / M POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Niezapłacone

19. Dudzik Krzysztof - BIEG 5 / M20-29 POL Raciechowice Luzacy

Zapłacone

20. Dudzik Zbigniew - BIEG 5 / M40-49 POL Dobczyce Stowarzyszenie KAT

Zapłacone

21. Dziura Maciej - BIEG 5 / M40-49 POL Dziekanowice

Zapłacone

22. Fikas Krzysztof - BIEG 5 / M60-99 POL Myślenice

Zapłacone

23. Flak Krystian - BIEG 5 / M17-19 POL Dobczyce

Niezapłacone

24. Florek Michał - NW5 / M POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

25. Fornalik Barbara - BIEG 5 / K40-49 POL Krzyszkowice TKKF UKLEJNA

Zapłacone

26. Fraś Natalia - BIEG 5 / K20-29 POL Lubień

Niezapłacone

27. Friedrich Stefanie - BIEG 5 / K30-39 POL Liszki #caływyźrałbiega

Zapłacone

28. Fudala Małgorzata - BIEG 5 / K60-99 POL Brzesko

Zapłacone

29. Galos Danuta - BIEG 5 / K30-39 POL Czernichów

Zapłacone

30. Galos Marcin - BIEG 5 / M40-49 POL Czernichów

Zapłacone

31. Garczyński Marcin - BIEG 5 / M30-39 POL Dobczyce Rodzinka 2.0

Niezapłacone

32. Glinka Joanna - NW5 / K POL Rzeszotary

Zapłacone

33. Glinka Paweł - NW5 / M POL Rzeszotary

Zapłacone

34. Górna-Cichoń Monika - BIEG 5 / K40-49 POL Zabierzów Bocheński Niepolomice Biegają

Zapłacone

35. Grabowski Marcin - BIEG 5 / M40-49 POL Dobczyce

Zapłacone

36. Grochot Edyta - BIEG 5 / K40-49 POL Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam

Niezapłacone

37. Grzegorzak Lidia - BIEG 5 / K40-49 POL Skrzynka

Zapłacone

38. Grzybek Dawid - BIEG 5 / M20-29 POL Czasław luzacy

Zapłacone

39. Halota Izabella - BIEG 5 / K60-99 POL Kraków

Zapłacone

40. Hodurek Stanisław - BIEG 5 / M50-59 POL Myślenice TTKF UKLEINA

Zapłacone

41. Jałocha Grzegorz - BIEG 5 / M50-59 POL Jordanów

Niezapłacone

42. Jałocha Zofia - BIEG 5 / K50-59 POL Jordanów

Niezapłacone

43. Jamka Darek - NW5 / M POL Tarnów

Niezapłacone

44. Jamka Jadwiga - NW5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

45. Janczak Małgorzata - NW5 / K POL Olesno

Niezapłacone

46. Jaskulska Urszula - NW5 / K POL Rybnik Małopolskie Stowarzyszenie Nordic Walking

Niezapłacone

47. Jurczyk Elżbieta - BIEG 5 / K30-39 POL Kraków ITMBW - Krakó

Zapłacone

48. Jurek Jaroslaw - BIEG 5 / M40-49 POL Limanowa KS Florian

Niezapłacone

49. Kącki Bartłomiej - BIEG 5 / M12-16 POL Myślenice

Zapłacone

50. Kaczmarczyk Marta - BIEG 5 / K40-49 POL Kraków

Niezapłacone

51. Kaczor Joanna - NW5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

52. Kaczor Marek - BIEG 5 / M50-59 POL Dobczyce

Zapłacone

53. Karcz Barbara - BIEG 5 / K30-39 POL Dobczyce Dzieło pomocy św. Ojca Pio

Zapłacone

54. Karłowski Wojciech - NW5 / M POL Szyce

Niezapłacone

55. Kasprzyk Dominika - BIEG 5 / K20-29 POL Stojowice

Zapłacone

56. Kasprzyk Dorota - BIEG 5 / K30-39 POL Wieliczka

Zapłacone

57. Kasprzyk Kinga - BIEG 5 / K50-59 POL Stojowice

Zapłacone

58. Kasprzyk Konrad - BIEG 5 / M30-39 POL Kędzierzynka Ko

Zapłacone

59. Kasprzyk Leszek - BIEG 5 / M50-59 POL Stojowice

Zapłacone

60. Kaźmierczak Karolina - BIEG 5 / K30-39 POL Łapanów Wataha

Zapłacone

61. Klemensiewicz Magdalena - NW5 / K POL Szczyrzyc Brak

Niezapłacone

62. Klikuszewski Kamil - BIEG 5 / M20-29 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

63. Kołodziej Robert - BIEG 5 / M40-49 POL Bieńkowice

Niezapłacone

64. Kominiak Agnieszka - BIEG 5 / K40-49 POL Stadniki

Zapłacone

65. Komisarek Paweł - BIEG 5 / M40-49 POL Zielonki

Zapłacone

66. Kostkowski Kazimierz - BIEG 5 / M40-49 POL Dobczyce

Zapłacone

67. Kozień Ewa - BIEG 5 / K50-59 POL Masłomiąca Pysiek

Zapłacone

68. Krawczyk Kamila - BIEG 5 / K30-39 POL Krakow DZIELNE KRAWCZYKI

Niezapłacone

69. Krawczyk Natalia - BIEG 5 / K20-29 POL Krakow KRAKÓW AIRPORT-RUNNING TEAM

Niezapłacone

70. Kurek Ewelina - BIEG 5 / K30-39 POL Dobczyce Kurki na Maśle

Zapłacone

71. Kurek Marcin - BIEG 5 / M30-39 POL Dobczyce Kurki na Maśle

Zapłacone

72. Lach Grzegorz - BIEG 5 / M30-39 POL Myślenice Budowlanka

Zapłacone

73. Lenart Marzena - BIEG 5 / K30-39 POL Łapanów

Zapłacone

74. Lenart Marzena - BIEG 5 / K30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

75. Lichoń Tomasz - BIEG 5 / M40-49 POL Dobczyce Lichonie

Zapłacone

76. Lichoń Zuza - BIEG 5 / K12-16 POL Dobczyce Lichonie

Zapłacone

77. Łabędź Ewa - BIEG 5 / K30-39 POL Kobielnik

Zapłacone

78. Łabędź Halina - BIEG 5 / K20-29 POL Kobielnik

Zapłacone

79. Łaszczyk-Lichoń Marta - BIEG 5 / K30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

80. Magryta-Nowak Magdalena - BIEG 5 / K30-39 POL Węgrzce Wielkie

Niezapłacone

81. Majda Małgorzata - BIEG 5 / K30-39 POL Kraków Antigro

Zapłacone

82. Majda Marcin - BIEG 5 / M40-49 POL Kraków Antigro

Zapłacone

83. Majerski Michał - BIEG 5 / M30-39 POL Wieliczka UKS SMS GALICJA Kraków

Zapłacone

84. Maniecka Gabriela - NW5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

85. Maniecka Katarzyna - NW5 / K POL Stojowice Mama Potrafi

Zapłacone

86. Maniecki Andrzej - BIEG 5 / M40-49 POL Stojowice

Zapłacone

87. Maniecki Kacper - BIEG 5 / M12-16 POL Stojowice

Zapłacone

88. Masełko Mariusz - BIEG 5 / M40-49 POL Stadniki Kurki na Maśle

Zapłacone

89. Mastela Andrzej - BIEG 5 / M40-49 POL Lubień POLPLAST BIEGA

Niezapłacone

90. Mazgaj Paweł - NW5 / M POL Kraków Mama Potrafi

Zapłacone

91. Maziarka Krzysztof - BIEG 5 / M30-39 POL Wołowice Huaraches

Zapłacone

92. Michalec Katarzyna - NW5 / K POL Koźmice Wielkie

Zapłacone

93. Michalec Zuzanna - NW5 / K POL Koźmice Wielkie

Zapłacone

94. Michalec Zuzanna - BIEG 5 / K17-19 POL Dobczyce

Zapłacone

95. Michalik Agnieszka - BIEG 5 / K30-39 POL Dobranowice

Zapłacone

96. Michalska-Mazgaj Monika - NW5 / K POL Kraków Mama Potrafi

Zapłacone

97. Miękina Edward - NW5 / M POL Niezdów

Zapłacone

98. Miękina Zygmunt - NW5 / M POL Niezdów

Zapłacone

99. Mirocha Katarzyna - NW5 / K POL Zarzyce Wielkie

Zapłacone

100. Mistarz Dorota - NW5 / K POL Dobczyce Msnw

Zapłacone

101. Molendys Małgorzata - NW5 / K POL Dobczyce Biblioteka Team

Zapłacone

102. Molendys Natalia - BIEG 5 / K30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

103. Molendys Sandra - BIEG 5 / K20-29 POL Sieraków

Zapłacone

104. Mordawski Łukasz - BIEG 5 / M30-39 POL Zabierzów

Zapłacone

105. Mrozik Marcelina - BIEG 5 / K20-29 POL Węgrzce

Zapłacone

106. Musiał Bartłomiej - BIEG 5 / M30-39 POL Dziekanowice

Zapłacone

107. Musiał Elżbieta - BIEG 5 / K30-39 POL Dziekanowice

Zapłacone

108. Nabielec Joanna - BIEG 5 / K30-39 POL Kraków ITMBW Kraków

Niezapłacone

109. Natorska Beata - NW5 / K POL Kraków

Zapłacone

110. Nawracaj Katarzyna - BIEG 5 / K40-49 POL Dobczyce

Zapłacone

111. Niedbalik Grzegorz - BIEG 5 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

112. Niewiarowska Bogumiła - BIEG 5 / K30-39 POL Gdów Gdów Proud Runners

Zapłacone

113. Nowak Monika - BIEG 5 / K20-29 POL Byszyce Lyzacy

Zapłacone

114. Nowakowski Mariusz - BIEG 5 / M40-49 POL Dobczyce Dobczyce I Okolice W Drodze Na Marsa

Niezapłacone

115. Ogiński Piotr - BIEG 5 / M40-49 POL Bochnia Salt Runners Bochnia

Zapłacone

116. Okrajek Zbigniew - BIEG 5 / M40-49 POL Koniusza

Zapłacone

117. Opałek Anna - NW5 / K POL Dobczyce MSNW

Niezapłacone

118. Opiela Katarzyna - BIEG 5 / K12-16 POL Mordarka Limanowa FOREST

Zapłacone

119. Opiela Mirosław - BIEG 5 / M40-49 POL Liamanowa Limanowa FOREST

Zapłacone

120. Opiela Paweł - BIEG 5 / M17-19 POL Limanowa Limanowa FOREST

Zapłacone

121. Opiela Teresa - NW5 / K POL Mordarka

Zapłacone

122. Opryszek Bogusław - BIEG 5 / M50-59 POL Kraków ITMBW Kraków

Niezapłacone

123. Opyrchał Tomasz - BIEG 5 / M40-49 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

124. Osmęda Izabela - BIEG 5 / K17-19 POL Uniejów Kolonia

Zapłacone

125. Pączek Weronika - BIEG 5 / K20-29 POL Sułkowice Łęg WATAHA - Łączy nas bieganie

Niezapłacone

126. Pasieka Grzegorz - BIEG 5 / M40-49 POL Dobczyce

Zapłacone

127. Paszt Agnieszka - BIEG 5 / K30-39 POL Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

128. Pawłowska-Jurek Paulina - BIEG 5 / K40-49 POL Limanowa KS Florian

Niezapłacone

129. Piątkowska Marta - BIEG 5 / K30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

130. Piechowska Anna - NW5 / K POL Kraków

Niezapłacone

131. Piechowska Martynka - BIEG 5 / K17-19 POL Kraków

Niezapłacone

132. Piwowarczyk Dominik - BIEG 5 / M30-39 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

133. Piwowarczyk Weronika - BIEG 5 / K20-29 POL Czasław

Zapłacone

134. Polit Bernadeta - BIEG 5 / K40-49 POL Kraków

Niezapłacone

135. Popek Dominika - BIEG 5 / K40-49 POL Kraków

Zapłacone

136. Popielak Pablo - BIEG 5 / M30-39 POL Dobczyce KAT Dobczyce

Zapłacone

137. Przebieglec Radosław - BIEG 5 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

138. Pszczółka-Busch Aneta - BIEG 5 / K40-49 POL Tarnawa Górna

Niezapłacone

139. Pytko Emilia - BIEG 5 / K12-16 POL Kraków

Zapłacone

140. Pytko Krzysztof - BIEG 5 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

141. Raczynska Monika - BIEG 5 / K30-39 POL Bochnia

Zapłacone

142. Raś Agnieszka - BIEG 5 / K40-49 POL Kraków HUSARIA RACE TEAM

Niezapłacone

143. Rozwadowska Paulina - BIEG 5 / K30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

144. Rozwadowski Grzegorz - BIEG 5 / M30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

145. Rozwadowski Marcin - BIEG 5 / M40-49 POL Nowa Wieś

Zapłacone

146. Rudzińska Elżbieta - BIEG 5 / K30-39 POL Jaroszówka

Zapłacone

147. Rzadkowska Anna - BIEG 5 / K30-39 POL Kielce

Zapłacone

148. Sacha Małgorzata - BIEG 5 / K30-39 POL Sterkowiec

Zapłacone

149. Sala Andrzej - NW5 / M POL Kojszówka Podbabiogórskie Nordic Walking

Niezapłacone

150. Sawska Maria - BIEG 5 / K50-59 POL Dobczyce

Zapłacone

151. Skóra Małgosia - BIEG 5 / K17-19 POL Chmielów

Zapłacone

152. Skrzyńska Mariola - NW5 / K POL Niepołomice Herbalife Nutrition

Zapłacone

153. Skrzyński Rafał - BIEG 5 / M30-39 POL Niepołomice Runonline

Zapłacone

154. Słonka Ewelina - NW5 / K POL Kraków

Zapłacone

155. Smoroń Barbara - BIEG 5 / K40-49 POL Wieliczka

Zapłacone

156. Smoroń Mateusz - BIEG 5 / M20-29 POL Wieliczka

Niezapłacone

157. Smulski Sławomir - BIEG 5 / M40-49 POL Dobczyce

Zapłacone

158. Stąporek Marta - BIEG 5 / K40-49 POL Kraków

Zapłacone

159. Stoch Iwona - BIEG 5 / K20-29 POL Dobczyce

Zapłacone

160. Stożek Anka - NW5 / K POL Dobczyce Stowarzyszenie KAT

Zapłacone

161. Strzałka Wiktoria - BIEG 5 / K20-29 POL Stojowice Królowe

Zapłacone

162. Suś Tomasz - NW5 / M POL Dobczyce Ugim Dobczyce

Zapłacone

163. Szczepańska Amelka - NW5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

164. Szczepańska Katarzyna - NW5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

165. Szczepański Bartek - BIEG 5 / M12-16 POL Dobczyce

Zapłacone

166. Szczepański Stanisław - BIEG 5 / M40-49 POL Dobczyce

Zapłacone

167. Szlósarczyk Krzysztof - BIEG 5 / M30-39 POL Myślenice

Zapłacone

168. Szot Małgorzata - NW5 / K POL Stojowice

Niezapłacone

169. Szot Piotr - BIEG 5 / M40-49 POL Stojowice

Niezapłacone

170. Szymoniak Wiesław - BIEG 5 / K60-99 POL Dobczyce

Zapłacone

171. Targosz Michał - BIEG 5 / M40-49 POL Kraków Guardians of Asgaard

Niezapłacone

172. Tokarz Wojciech - BIEG 5 / M20-29 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

173. Tracz Dariusz - NW5 / M POL Dobczyce

Zapłacone

174. Trytko Mariusz - BIEG 5 / M40-49 POL Osieczany

Zapłacone

175. Trzaska Basia - BIEG 5 / K30-39 POL Czechówka 2mums run

Zapłacone

176. Uba Anja - BIEG 5 / K30-39 POL Wołowice Huaraches

Zapłacone

177. Urbanik Konrad - BIEG 5 / M30-39 POL Zakliczyn Sieprawska 5

Zapłacone

178. Urgacz Piotr - BIEG 5 / M30-39 POL Zakliczyn K Myslenic Active Academy

Zapłacone

179. Wachacki Michał - BIEG 5 / M30-39 POL Kraków Wachaccy Team

Zapłacone

180. Wardas Łukasz - BIEG 5 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

181. Warmuz Bartłomiej - BIEG 5 / M30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

182. Warmuz Magdalena - BIEG 5 / K30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

183. Wątorek Roman - BIEG 5 / M60-99 POL Dobczyce

Zapłacone

184. Wcisło Katarzyna - NW5 / K POL Leńcze

Zapłacone

185. Wcisło Sławomir - NW5 / M POL Leńcze

Zapłacone

186. Węgrzyn Iwona - BIEG 5 / K30-39 POL Jawornik

Zapłacone

187. Węgrzyn Iwona - BIEG 5 / K30-39 POL Myślenice

Niezapłacone

188. Węgrzyn Jakub - BIEG 5 / M17-19 POL Dobczyce

Zapłacone

189. Wicherek Maciej - BIEG 5 / M40-49 POL Kraków ITMBW

Niezapłacone

190. Wilk Kaśka - BIEG 5 / K20-29 POL Wrocław

Zapłacone

191. Wojciechowska Weronika - BIEG 5 / K30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

192. Wojtan Ireneusz - BIEG 5 / M40-49 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

193. Wojtyca Kinga - BIEG 5 / K20-29 POL Polanka ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

194. Woźniak Elżbieta - NW5 / K POL Koźmice Wielkie

Zapłacone

195. Zabłocka Dorota - BIEG 5 / K30-39 POL Wisniowa

Zapłacone

196. Załęczny Anna - NW5 / K POL Koźmice Wielkie Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

197. Załęczny Jan - NW5 / M POL Koźmice Wielkie Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

198. Zimirski Paweł - BIEG 5 / M30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

199. Znamirowska Magdalena - NW5 / K POL Gruszów

Zapłacone

200. Żuławińska-Czyż Józefa - NW5 / K POL Dobczyce

Zapłacone

201. Zwierniak Aleksander - BIEG 5 / M20-29 POL Bochnia KP PSP Bochnia

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU