IV Uliczna Międzyrzecka Dycha

Międzyrzec Podlaski, Polska ul. Zarówie 86
28.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abramowski Mateusz 1 Bieg 10 KM / M20 POL Kałuszyn Miasto Kałuszyn

Zapłacone

2. Adamczyk Ilona 2 Bieg 10 KM / K40 POL Biala Podlaska Klub Biegacza Biala Biega

Zapłacone

3. Adamczyk Maciej 265 NW 5 KM / M POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

4. Adamczyk Mariusz - Bieg 10 KM / M40 POL Borzechow

Niezapłacone

5. Afaltowski Grzegorz 3 Bieg 10 KM / M30 POL Kąkolewnica Międzyrzecka Grupa Biegowa

Zapłacone

6. Afaltowski Oliwier 1001 100m / M POL Kąkolewnica

Bezpłatne

7. Antosik Mirosław 4 Bieg 10 KM / M40 POL Siedlce

Zapłacone

8. Araszkiewicz Tomasz 5 Bieg 10 KM / M50 POL Siedlce YULO RUN TEAM SIEDLCE

Zapłacone

9. Arseniuk Marek 6 Bieg 10 KM / M40 POL Wisznice

Zapłacone

10. Augustyniak Mariusz 7 Bieg 10 KM / M40 POL Marki

Zapłacone

11. Augustyniak Natalia 1036 300m / K POL Warszawa

Bezpłatne

12. Bąk Mikołaj 12 Bieg 10 KM / M16 POL Warszawa XL LO Żeromski

Zapłacone

13. Bąk Rafał - Bieg 10 KM / M20 POL Miedzyrzec Podlaski Red Lion

Niezapłacone

14. Bąk Tomasz 13 Bieg 10 KM / M40 POL Warszawa

Zapłacone

15. Bakalarska Mariola 8 Bieg 10 KM / K50 POL Warszawa WARSAW RUN CLUB

Zapłacone

16. Banaszczyk Arkadiusz 9 Bieg 10 KM / M40 POL Ożarów Mazowiecki #runmen

Zapłacone

17. Banaszczyk Max 1002 100m / M POL Ożarów Mazowiecki AZS AWF Warszawa

Bezpłatne

18. Banaszczyk Olivier 1003 100m / M POL Ożarów Mazowiecki

Bezpłatne

19. Banaszczyk Robert 10 Bieg 10 KM / M50 DEU Heilbronn ULG/TV

Zapłacone

20. Bańkowski Arkadiusz 11 Bieg 10 KM / M40 POL Siedlce

Zapłacone

21. Barszcz-Winnicka Grażyna - Bieg 10 KM / K50 POL Warszawa

Niezapłacone

22. Bartosik Urszula - NW 5 KM / K POL Niemce

Niezapłacone

23. Bechta Damian 14 Bieg 10 KM / M20 POL Biała Podlaska Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

24. Bednarz Agnieszka 15 Bieg 10 KM / K30 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

25. Bednarzak Tadeusz 16 Bieg 10 KM / M60 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

26. Belniak Mirosława - Bieg 10 KM / K60 POL Łuków

Niezapłacone

27. Biernacka Agnieszka 17 Bieg 10 KM / K30 POL Siedlce

Zapłacone

28. Biernacka Alicja 1004 100m / K POL Siedlce

Bezpłatne

29. Biernacka Hanna 1005 100m / K POL Siedlce

Bezpłatne

30. Biernacki Łukasz 18 Bieg 10 KM / M20 POL Żurawlówka

Zapłacone

31. Biernat Katarzyna 19 Bieg 10 KM / K30 POL Janów Podlaski Janów Podlaski team

Zapłacone

32. Bocian Damian 20 Bieg 10 KM / M20 POL Radzyń Podlaski Bociany

Zapłacone

33. Borkowski Leszek 266 NW 5 KM / M POL Grabianów NoWi Siedlce - NW Wschód

Zapłacone

34. Brodawka Edyta - NW 5 KM / K POL Rzeczyca

Niezapłacone

35. Brodecki Adam 21 Bieg 10 KM / M20 POL Radzyń Podlaski WATAHA łączy nas bieganie

Zapłacone

36. Burdach Adam 22 Bieg 10 KM / M40 POL Łuków V-Max Adamów, Jack Team

Zapłacone

37. Burdach Anna 23 Bieg 10 KM / K40 POL Łuków Jack Team, V-Max Adamów

Zapłacone

38. Chełstowska Małgorzata - Bieg 10 KM / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

39. Chilicka Marta 24 Bieg 10 KM / K30 POL Międzyrzec Podlaski Red Lion Club

Zapłacone

40. Chmielewski Antoni 25 Bieg 10 KM / M60 POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka grupa biegowa M.O.S.i R.

Zapłacone

41. Chodowiec Emil 26 Bieg 10 KM / M30 POL Nurzec-Stacja

Zapłacone

42. Chojnacki Tomasz 27 Bieg 10 KM / M40 POL Wilcza Góra

Zapłacone

43. Choma Marek 28 Bieg 10 KM / M40 POL Skrzeszew Pędzące Leniwce/Skrzeszew Running Team

Zapłacone

44. Chomiuk Adrian 29 Bieg 10 KM / M30 POL Biała Podlaska

Zapłacone

45. Chrobak Adam 1006 100m / M POL Miedzyrzec Podlaski

Bezpłatne

46. Chrobak Agnieszka 30 Bieg 10 KM / K30 POL Miedzyrzec Podlaski

Zapłacone

47. Chrobak Kornelia 1007 100m / K POL Miedzyrzec Podlaski

Bezpłatne

48. Chrusciel Beata 31 Bieg 10 KM / K30 POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka Grupa Biegowa/Red Lion Club

Zapłacone

49. Chruściel Jacek 32 Bieg 10 KM / M30 POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka Grupa Biegowa

Zapłacone

50. Chryścienko Piotr 33 Bieg 10 KM / M50 POL Piszczac Piszczac Biega

Zapłacone

51. Chustecka Anna 34 Bieg 10 KM / K30 POL Wisznice NZOZ Wisznice

Zapłacone

52. Chustecki Grzegorz 35 Bieg 10 KM / M30 POL Wisznice NZOZ Wisznice

Zapłacone

53. Chwedyna Tomasz 36 Bieg 10 KM / M40 POL Radzyń Podlaski LKS Milanów

Zapłacone

54. Cymborska Jolanta 37 Bieg 10 KM / K30 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

55. Czajkowski Marcin 38 Bieg 10 KM / M20 POL Nowe Osiny

Zapłacone

56. Czebreszuk Łukasz 39 Bieg 10 KM / M20 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

57. Czyhin Igor 40 Bieg 10 KM / M30 POL Lębork Dzikie Koty Running Team

Zapłacone

58. Czyż Sylwester - Bieg 10 KM / M40 POL Mińsk Mazowiecki

Niezapłacone

59. Czyżowski Marek 41 Bieg 10 KM / M40 POL Huta Mińska RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.

Zapłacone

60. Dąbrowska Beata 42 Bieg 10 KM / K30 POL Siedlce Fundacja Ultramaraton Nadbużanski

Zapłacone

61. Daniluk Jakub - Bieg 10 KM / M20 POL Międzyrzec Podlaski

Niezapłacone

62. Dębski Artur 43 Bieg 10 KM / M40 POL Jakubów

Zapłacone

63. Dedyk Piotr 1008 100m / M POL Międzyrzec Podlaski

Bezpłatne

64. Deleżuch Wojciech - Bieg 10 KM / M40 POL Niemce Nie Ma Letko

Niezapłacone

65. Drozdowski Marcin 44 Bieg 10 KM / M30 POL Siemiatycze

Zapłacone

66. Dziadzishchau Aliaksei 45 Bieg 10 KM / M20 BLR Brest Brest Runners

Zapłacone

67. Dziadzishchau Kiryl 1009 100m / M BLR Brest Brest Runners

Bezpłatne

68. Dzięcielska Urszula 47 Bieg 10 KM / K40 POL Mińsk Mazowiecki DTZ

Zapłacone

69. Dzięcielski Łukasz 48 Bieg 10 KM / M40 POL Mińsk Mazowiecki DTZ

Zapłacone

70. Dziekoński Tadeusz 46 Bieg 10 KM / M60 POL Białystok Juvenia Białystok

Zapłacone

71. Dziuban Jacek 49 Bieg 10 KM / M30 POL Siedlce

Zapłacone

72. Falek Mariusz 50 Bieg 10 KM / M40 GBR Watford Watford Joggers

Zapłacone

73. Ferens Mariusz 51 Bieg 10 KM / M40 POL Międzyrzec Podlaski MTB Team Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

74. Ficoń Monika 52 Bieg 10 KM / K40 POL Warszawa

Zapłacone

75. Filipczyńska Jolanta 53 Bieg 10 KM / K30 POL Siedlce

Zapłacone

76. Giereło Jacek - Bieg 10 KM / M40 POL Siedlce Klub Aktywnych parkrun Skórzec

Niezapłacone

77. Golbiak Wojciech - Bieg 10 KM / M40 POL Międzyrzec Podlaski

Niezapłacone

78. Górka Radosław - Bieg 10 KM / M30 POL Milanówek Warchoły Łajld Tim Ranning Krew

Niezapłacone

79. Grelewski Krzysztof 54 Bieg 10 KM / M40 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

80. Grondzik Tomasz - Bieg 10 KM / M30 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Niezapłacone

81. Gryciuk Walenty 55 Bieg 10 KM / M50 POL Nurzec-Stacja

Zapłacone

82. Hajduk Tomek 56 Bieg 10 KM / M40 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

83. Hałka Arkadiusz - Bieg 10 KM / M40 POL Łobez Trucht Łobez

Niezapłacone

84. Hałka Justyna - Bieg 10 KM / K30 POL Łobez Trucht Łobez

Niezapłacone

85. Hapunowicz Anna 1052 600m / K POL Tęczki

Bezpłatne

86. Hapunowicz Joanna 57 Bieg 10 KM / K16 POL Tęczki -

Zapłacone

87. Hołubiec Agnieszka 58 Bieg 10 KM / K40 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

88. Hołubiec Paweł 59 Bieg 10 KM / M40 POL Siedlce

Zapłacone

89. Hordejuk-Gryczka Aleksandra 60 Bieg 10 KM / K40 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

90. Hryciuk Waldemar - NW 5 KM / M POL Biała Podlaska TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA

Niezapłacone

91. Ilyuchyk Natallia - Bieg 10 KM / K30 BLR Brest Run4fun

Niezapłacone

92. Izdebski Kazimierz 61 Bieg 10 KM / M60 POL Łuków Biegacze Pomagacze

Zapłacone

93. Jabłoński Marek - Bieg 10 KM / M30 GBR Edinburgh

Niezapłacone

94. Jarzynka Krzysztof 62 Bieg 10 KM / M50 POL Lublin Lublin

Zapłacone

95. Jaszczuk Marian 63 Bieg 10 KM / M60 POL Siedlce Hadynowiak

Zapłacone

96. Jendruchniewicz Katarzyna 267 NW 5 KM / K POL Międzyrzec Podlaski Fundacja W te pędy

Zapłacone

97. Juszczak Marcin 64 Bieg 10 KM / M30 POL Cegłów RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie

Zapłacone

98. Kąkol Michał 74 Bieg 10 KM / M30 POL Mińsk Mazowiecki RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie

Zapłacone

99. Kalicka Anna 65 Bieg 10 KM / K50 POL Siedlce

Zapłacone

100. Kaliński Daniel 66 Bieg 10 KM / M20 POL Brzozowica Duża

Zapłacone

101. Kalista Beata - Bieg 10 KM / K50 POL Duchnów Team Zabieganedni

Niezapłacone

102. Kalista Paweł - Bieg 10 KM / M50 POL Duchnów Team Zabieganedni

Niezapłacone

103. Kaliszuk Janusz - NW 5 KM / M POL Biała Podlaska

Niezapłacone

104. Kałabun Grzegorz 67 Bieg 10 KM / M40 POL Siedlce PAKMAN TEAM SIEDLCE

Zapłacone

105. Kamiński Wiesław 68 Bieg 10 KM / M50 POL Warszawa NASIELSK BASZTA TEAM

Zapłacone

106. Kamut Hubert 69 Bieg 10 KM / M40 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

107. Kania Norbert 70 Bieg 10 KM / M30 POL Dęblin

Zapłacone

108. Kaniewski Tomasz 71 Bieg 10 KM / M30 POL Siedlce Vito Extream

Zapłacone

109. Karwowska Zofia 1037 300m / K POL Międzyrzec Podlaski

Bezpłatne

110. Karwowski Paweł 72 Bieg 10 KM / M20 POL Celiny Grupa Biegowa TABUN

Zapłacone

111. Karwowski Stanislaw 1038 300m / M POL Międzyrzec Podlaski

Bezpłatne

112. Kasprzuk Maria - Bieg 10 KM / K20 POL Żurawlówka

Niezapłacone

113. Kaszyńska Olga 73 Bieg 10 KM / K20 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

114. Kępa Krzysztof 75 Bieg 10 KM / M30 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

115. Khomich Barys 76 Bieg 10 KM / M30 BLR Brest BrestRun

Zapłacone

116. Kieruczenko Daniel 1053 600m / M POL Miedzyrzec Podlaski

Bezpłatne

117. Kłodowski Jacek 77 Bieg 10 KM / M40 POL Otwock Otwock Biega

Zapłacone

118. Kłosiński Rafał 78 Bieg 10 KM / M40 POL Dębe Wielkie RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.

Zapłacone

119. Kochalski Wiesław - Bieg 10 KM / M60 POL Lubartów

Niezapłacone

120. Kochanowski Jerzy 79 Bieg 10 KM / M40 POL Ostrów Mazowiecka

Zapłacone

121. Kochanowski Kacper 1010 100m / M POL Ostrów Mazowiecka

Bezpłatne

122. Kociuk Marysia 80 Bieg 10 KM / K20 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

123. Koksa Łukasz 81 Bieg 10 KM / M30 POL Siedlce Koksa Family Team

Zapłacone

124. Komoszyński Marcin 82 Bieg 10 KM / M30 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

125. Konko Tomasz 83 Bieg 10 KM / M40 POL Siedlce ZSP nr 1 w Siedlcach

Zapłacone

126. Konopacki Piotr 84 Bieg 10 KM / M40 POL Emów Emów Team

Zapłacone

127. Korniluk Bogdan 85 Bieg 10 KM / M60 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

128. Korszun Marta 86 Bieg 10 KM / K50 POL Biała Podlaska Biała Biega

Zapłacone

129. Kosieradzka Maja 1054 600m / K POL Sokołow P

Bezpłatne

130. Kosieradzki Aleks 1011 100m / M POL Sokołow P

Bezpłatne

131. Kosmalska Dominika 1012 100m / K POL Siedlce

Bezpłatne

132. Kosmalska Magdalena 87 Bieg 10 KM / K30 POL Siedlce

Zapłacone

133. Kostka Anastazja 1013 100m / K POL Międzyrzec Podlaski

Bezpłatne

134. Kostka Monika 88 Bieg 10 KM / K40 POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka Grupa Biegowa

Zapłacone

135. Kot Marcin 89 Bieg 10 KM / M30 POL Wola Rębkowska Victus Rębków

Zapłacone

136. Kotkowska Jadwiga 268 NW 5 KM / K POL Biała Podlaska

Zapłacone

137. Kotkowski Zbigniew 269 NW 5 KM / M POL Biała Podlaska

Zapłacone

138. Kowalczuk Adam 90 Bieg 10 KM / M50 POL Siedlce

Zapłacone

139. Kowalczyk Bogdan 91 Bieg 10 KM / M50 POL Warszawa

Zapłacone

140. Kowalewski Mariusz 92 Bieg 10 KM / M40 POL Siedlce

Zapłacone

141. Kowerda Sylwia - Bieg 10 KM / K20 POL Biała Podlaska

Niezapłacone

142. Kozak Roman 93 Bieg 10 KM / M60 POL Sławacinek Stary

Zapłacone

143. Koźluk Artur 95 Bieg 10 KM / M40 POL Łosice

Zapłacone

144. Kozłowski Marek 94 Bieg 10 KM / M40 POL Mińsk Mazowiecki Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

145. Krakowiak Elżbieta 96 Bieg 10 KM / K50 POL Kock

Zapłacone

146. Krupa Wojciech 97 Bieg 10 KM / M40 POL Mokobody

Zapłacone

147. Krupniewska Joanna 98 Bieg 10 KM / K40 POL Otwock Otwock Biega

Zapłacone

148. Krupniewski Paweł 99 Bieg 10 KM / M40 POL Otwock OTWOCK BIEGA

Zapłacone

149. Kruszewska Aneta 100 Bieg 10 KM / K30 POL Wyszków KB Wyszków

Zapłacone

150. Krzewska Edyta 101 Bieg 10 KM / K40 POL Dębe Wielkie RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie

Zapłacone

151. Krzyziński Paweł 102 Bieg 10 KM / M30 POL Siedlce

Zapłacone

152. Kubańska Marlena 103 Bieg 10 KM / K30 POL Mińsk Mazowiecki Tarchośfiry

Zapłacone

153. Kuczewski Daniel 104 Bieg 10 KM / M20 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

154. Kulik Adam 270 NW 5 KM / M POL Łuków niezrzeszony

Zapłacone

155. Kunka Piotr 105 Bieg 10 KM / M30 POL Jakubów Team ZabieganeDni

Zapłacone

156. Kuta Aleksandra 1039 300m / K POL Lublin Potrenujemy?

Bezpłatne

157. Kuta Anna 271 NW 5 KM / K POL Pulawy

Zapłacone

158. Kuta Rafał 106 Bieg 10 KM / M40 POL Puławy Potrenujemy?

Zapłacone

159. Kuzmin Vasili 107 Bieg 10 KM / M30 BLR Brest BrestRun

Zapłacone

160. Laskowski Mirosław 272 NW 5 KM / M POL Komarówka Podlaska LKS Milanów

Zapłacone

161. Lecyk Jadwiga - NW 5 KM / K POL Międzyrzec Podlaski CHODZĘ z SERcEM

Niezapłacone

162. Legat Basia 108 Bieg 10 KM / K40 POL Latowicz KS Zielono-czarni

Zapłacone

163. Legat Dorota 109 Bieg 10 KM / K20 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

164. Litwiński Robert 110 Bieg 10 KM / M50 POL Siedlce Niezrzeszony

Zapłacone

165. Lubowiecki Kamil - Bieg 10 KM / M30 POL Piaseczno Kondycja

Niezapłacone

166. Łaziuk Tomasz 111 Bieg 10 KM / M20 POL Międzyrzec Podlaski RED LION CLUB

Zapłacone

167. Łobacz Adam - Bieg 10 KM / M16 POL Przegaliny Duże

Niezapłacone

168. Łukaszuk Izabela 112 Bieg 10 KM / K20 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

169. Łukaszuk Zenon 113 Bieg 10 KM / M60 POL Warszawa

Zapłacone

170. Mądry Paweł 121 Bieg 10 KM / M40 POL Łuków

Zapłacone

171. Madyński Rafał 114 Bieg 10 KM / M40 POL Puławy Żyrzyn 4PROGRESS

Zapłacone

172. Majczyna Nikodem 1014 100m / M POL Międzyrzec Podlaski

Bezpłatne

173. Majczyna Przemysław 115 Bieg 10 KM / M30 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

174. Mandziuk Magdalena - Bieg 10 KM / K16 POL Biała Podlaska TKKF Krzna Biała Podlaska

Niezapłacone

175. Mandziuk Marek - NW 5 KM / M POL Biała Podlaska TKKF Krzna Biała Podlaska

Niezapłacone

176. Mandziuk Marta - NW 5 KM / K POL Biała Podlaska TKKF Krzna Biała Podlaska

Niezapłacone

177. Marciniak Szymon 1040 300m / M POL Siedlce SP 3 Siedlce

Bezpłatne

178. Marciniuk Dariusz 116 Bieg 10 KM / M40 POL Siedlce Biegam bo lubię

Zapłacone

179. Markowski Jarosław 117 Bieg 10 KM / M30 POL Siedlce Spoceni na maksa

Zapłacone

180. Mątewka Przemek 122 Bieg 10 KM / M30 POL Siedlce niezrzeszony

Zapłacone

181. Matuszewicz Arkadiusz 118 Bieg 10 KM / M50 POL Warszawa

Zapłacone

182. Matuszewicz Dorota 119 Bieg 10 KM / K50 POL Warszawa

Zapłacone

183. Mazurek Ilona 120 Bieg 10 KM / K30 POL Golice GOLICE TEAM

Zapłacone

184. Męczyńska Katarzyna 273 NW 5 KM / K POL Misie Fundacja W te pędy

Zapłacone

185. Męczyński Krzysztof 1015 100m / M POL Misie Fundacja W te pędy

Bezpłatne

186. Męczyński Michał 274 NW 5 KM / M POL Misie Fundacja W te pędy

Zapłacone

187. Męczyński Mikołaj 275 NW 5 KM / M POL Misie Fundacja W te pędy

Zapłacone

188. Męczyński Sylwester 276 NW 5 KM / M POL Misie Fundacja W te pędy

Zapłacone

189. Michalik Sławomir 123 Bieg 10 KM / M40 POL Pogorzel -

Zapłacone

190. Michaluk Aleksander 1016 100m / M POL Łosice SHA-LE-NI

Bezpłatne

191. Michaluk Damian 124 Bieg 10 KM / M40 POL Łosice Sha-Le-Ni

Zapłacone

192. Michaluk Kacper 1017 100m / M POL Łosice SHA-LE-NI

Bezpłatne

193. Mikolajczuk Grzegorz 125 Bieg 10 KM / M40 POL Zbuczyn Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

194. Mikołajczuk Jarek 126 Bieg 10 KM / M50 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

195. Mikołajczuk Jarosław 127 Bieg 10 KM / M50 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

196. Mikołajczuk Kamil 128 Bieg 10 KM / M16 POL Gołąbek Grupa Biegaczy Skórzec Biega

Zapłacone

197. Mikucka Aleksandra 129 Bieg 10 KM / K30 POL Janów Podlaski Janów Podlaski team

Zapłacone

198. Milczarski Jakub 130 Bieg 10 KM / M20 POL Czosnówka Stolarnia Milczarski

Zapłacone

199. Milczarski Krzysztof 131 Bieg 10 KM / M60 POL Biała Podlaska Stolarnia Milczarski

Zapłacone

200. Mirończuk Marcin 132 Bieg 10 KM / M40 POL Ogrodniki Lovetti 003

Zapłacone

201. Mironiuk Rafał - Bieg 10 KM / M20 POL Międzyrzec Podlaski KS Narwal Międzyrzec Podlaski

Niezapłacone

202. Miros Edyta 133 Bieg 10 KM / K40 POL Emów Emówe Team

Zapłacone

203. Miszto Arkadiusz 134 Bieg 10 KM / M16 POL Mińsk Mazowiecki ZSZ Nr 2 im. Powstańców Warszawywy Mińsk MAz.

Zapłacone

204. Miszto Marek 135 Bieg 10 KM / M40 POL Mińsk Mazowiecki OSŻW Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

205. Mróz Łukasz 136 Bieg 10 KM / M20 POL Wierzchowiska Piaski

Zapłacone

206. Muszyński Dariusz - Bieg 10 KM / M40 POL Międzyrzec Podlaski MIĘDZYRZECKA GRUPA BIEGOWA

Niezapłacone

207. Myszkiewicz Maciej 137 Bieg 10 KM / M20 POL Siedlce

Zapłacone

208. Najdyhor Marek 138 Bieg 10 KM / M30 POL Biała Podlaska

Zapłacone

209. Naskręt Mariusz 139 Bieg 10 KM / M40 POL Racot

Zapłacone

210. Nestoruk Łukasz - Bieg 10 KM / M30 POL Biała Podlaska

Niezapłacone

211. Niedziółka Anna - NW 5 KM / K POL Siedlce PSSE Siedlce

Niezapłacone

212. Niedziółka Dominik 1018 100m / M POL Siedlce Przedszkole Wesołe Skrzaty w Siedlcach

Bezpłatne

213. Niedziółka Mikołaj 1019 100m / M POL Siedlce SZkoła Podstawowa Nr 11 w Siedlcach

Bezpłatne

214. Niedziółka Wiktoria 1020 100m / K POL Siedlce SZkoła Podstawowa Nr 11 w Siedlcach

Bezpłatne

215. Niedziółka Wojciech - Bieg 10 KM / M30 POL Legionowo Centrum Szkolenia Policji w Legionowie

Niezapłacone

216. Niedźwiedź Tomasz 140 Bieg 10 KM / M30 POL Świdnik

Zapłacone

217. Niewęgłowski Tomek - Bieg 10 KM / M30 POL Krasew Aktywne Borki

Niezapłacone

218. Niewiarowska Anna - Bieg 10 KM / K40 POL Ciechanowiec Ciechanowiec biega

Niezapłacone

219. Nowakowska Beata 141 Bieg 10 KM / K40 POL Hipolitów Racefighter-GOSIR Dębe Wielkie

Zapłacone

220. Nowakowski Tobiasz 142 Bieg 10 KM / M30 POL Stanisławów RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.

Zapłacone

221. Nowosielska Wioleta 143 Bieg 10 KM / K30 POL Siedlce Yulo Run Team

Zapłacone

222. Obercich Anna 1055 600m / K POL Siedlce Sp. nr 11 Siedlce

Bezpłatne

223. Oknińska Paulina - Bieg 10 KM / K30 POL Trzebieszow Grupa biegowa Tabun

Niezapłacone

224. Okniński Andrzej - Bieg 10 KM / M50 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Niezapłacone

225. Olech Sylwia 1021 100m / M POL Miedzyrzec Podlaski

Bezpłatne

226. Olech Sylwia 144 Bieg 10 KM / K30 POL Miedzyrzec Podlaski

Zapłacone

227. Olech Tomasz 1022 100m / M POL Międzyrzec Podlaski

Bezpłatne

228. Olszak Zenon 145 Bieg 10 KM / M50 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

229. Osiej Adrian 146 Bieg 10 KM / M20 POL Huszlew

Zapłacone

230. Osińska Monika 147 Bieg 10 KM / K40 POL Łuków Biegacze Pomagacze

Zapłacone

231. Paczuski Mateusz 148 Bieg 10 KM / M20 POL Szachy

Zapłacone

232. Pajdosz Katarzyna - Bieg 10 KM / K30 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Niezapłacone

233. Parapura Krzysztof 149 Bieg 10 KM / M30 POL Emów Emów Team

Zapłacone

234. Pasko Robert 277 NW 5 KM / M POL Miedzyrzec Podlaski

Zapłacone

235. Pauliuchuk Aleh 150 Bieg 10 KM / M50 BLR Brest BrestRun

Zapłacone

236. Pawluczuk Szymon - Bieg 10 KM / M16 POL Biała Podlaska

Niezapłacone

237. Pazuła Ewa 151 Bieg 10 KM / K30 POL Wyszków KB Wyszków

Zapłacone

238. Piekarski Piotr 152 Bieg 10 KM / M30 POL Sedlce SimTel, Serwis Gsm

Zapłacone

239. Pilarska Monika 153 Bieg 10 KM / K40 POL Cisie

Zapłacone

240. Pioro Jadwiga 278 NW 5 KM / K POL Międzyrzec Podlaski fundacja w te pędy

Zapłacone

241. Piotrowicz Agata 1023 100m / K POL Sokołów Podlaski

Bezpłatne

242. Piotrowicz Piotr - Bieg 10 KM / M30 POL Sokołów Podlaski

Niezapłacone

243. Piotrowski Paweł 154 Bieg 10 KM / M20 POL Warszawa

Zapłacone

244. Podgajny Mirosław 155 Bieg 10 KM / M50 POL Jelnica

Zapłacone

245. Prokocki Bartłomiej 156 Bieg 10 KM / M30 POL Mińsk Mazowiecki FARBEN LEHRE

Zapłacone

246. Prokopiuk Grzegorz - Bieg 10 KM / M40 POL Warszawa Szwagry Dwa

Niezapłacone

247. Przesmycki Adam 157 Bieg 10 KM / M50 POL Mokobody BSaC Mokobody

Zapłacone

248. Przestrzelska Iwona 279 NW 5 KM / K POL Wólka Leśna

Zapłacone

249. Przestrzelski Kajetan 158 Bieg 10 KM / M16 POL Wólka Leśna Pogoń Siedlce

Zapłacone

250. Przygodzki Tomasz 159 Bieg 10 KM / M40 POL Suchożebry

Zapłacone

251. Raczyński Ryszard 160 Bieg 10 KM / M40 POL Domanice Biegnące Wieprze

Zapłacone

252. Radzikowska Joanna 161 Bieg 10 KM / K40 POL Siedlce Slow jogging Siedlce

Zapłacone

253. Reszka Igor 1024 100m / M POL Borki

Bezpłatne

254. Reszka Oskar 1025 100m / M POL Borki

Bezpłatne

255. Rosa Jolanta 162 Bieg 10 KM / K20 POL Rosy

Zapłacone

256. Różycki Artur 280 NW 5 KM / M POL Rakowiska KB Biała Biega

Zapłacone

257. Rybicki Karol 163 Bieg 10 KM / M30 POL Łosice

Zapłacone

258. Rychlik Grzegorz 281 NW 5 KM / M POL Halasy

Zapłacone

259. Rzyszkiewicz Tomasz 164 Bieg 10 KM / M40 POL Sokołów Podlaski Pędzące Leniwce

Zapłacone

260. Saczuk Andrzej 165 Bieg 10 KM / M40 POL Biała Podlsaka Błotne Ogry

Zapłacone

261. Sadkowska Magdalena 166 Bieg 10 KM / K30 POL Emów EMÓW TEAM

Zapłacone

262. Salivonchyk Dzmitry 167 Bieg 10 KM / M30 BLR Brześć CAR

Zapłacone

263. Sałamacha Stanisław 168 Bieg 10 KM / M60 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

264. Samulak-Banaszczyk Magdalena 169 Bieg 10 KM / K40 POL Ożarów Mazowiecki

Zapłacone

265. Sapryk Piotr 170 Bieg 10 KM / M40 POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

266. Shaukun Anastasiya 171 Bieg 10 KM / K30 BLR Brest Brest Runners

Zapłacone

267. Shumik Alena 172 Bieg 10 KM / K30 POL Brest -

Zapłacone

268. Siedlanowska Paula - Bieg 10 KM / K20 POL Szóstka

Niezapłacone

269. Sikora Renata 173 Bieg 10 KM / K50 POL Leśna Podlaska ZSCKR w Leśnej Podlaskiej

Zapłacone

270. Sitek Arkadiusz 174 Bieg 10 KM / M40 POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

271. Sitkowska Natalia 1026 100m / K POL Kąkolewnica KĄKOLEWNICA

Bezpłatne

272. Sitkowska Paulina 1027 100m / K POL Kąkolewnica KĄKOLEWNICA

Bezpłatne

273. Sitkowski Paweł 175 Bieg 10 KM / M30 POL Kąkolewnica SPOMLEK

Zapłacone

274. Skorupka Anna 176 Bieg 10 KM / K30 POL Siedlce

Zapłacone

275. Skraburska Maria 1028 100m / K POL Biała Podlaska

Bezpłatne

276. Skraburski Dawid 177 Bieg 10 KM / M30 POL Biała Podlaska KS Styrzyniec

Zapłacone

277. Skraburski Tomasz 178 Bieg 10 KM / M30 POL Styrzyniec KS Styrzyniec

Zapłacone

278. Skup Jakub 1056 600m / M POL Siedlce SP 11 Siedlce

Bezpłatne

279. Skup Maciej 1057 600m / M POL Siedlce SP 11 SIEDLCE

Bezpłatne

280. Skuratowicz Grzegorz 179 Bieg 10 KM / M30 POL Mińsk Mazowiecki Spoceni na maxa

Zapłacone

281. Śledź Michał 196 Bieg 10 KM / M30 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

282. Śledź Natalia 1032 100m / K POL Międzyrzec Podlaski

Bezpłatne

283. Śliwiak Justyna 197 Bieg 10 KM / K30 POL Ciechanów

Zapłacone

284. Smolak Darek 1041 300m / M POL Czarnówka

Bezpłatne

285. Smolak Mirek 1042 300m / M POL Czarnówka

Bezpłatne

286. Soćko Emilia - NW 5 KM / K POL Grabianów

Niezapłacone

287. Soćko Jacek 180 Bieg 10 KM / M40 POL Grabianów 18 Dywizja Zmechanizowana

Zapłacone

288. Sójka Piotr 182 Bieg 10 KM / M40 POL Międzyrzec Podlaski AMR

Zapłacone

289. Sokulska Stanisława 282 NW 5 KM / K POL Międzyrzec Podlaski Fundacja W te pędy

Zapłacone

290. Soszyński Filip 1029 100m / M POL Stara Wieś

Bezpłatne

291. Soszyński Hubert 1043 300m / M POL Stara Wieś

Bezpłatne

292. Sowa Andrzej 181 Bieg 10 KM / M30 POL Garwolin

Zapłacone

293. Stańczuk Leszek - Bieg 10 KM / M50 POL Chodów Yulo Run Team Siedlce

Niezapłacone

294. Stasiewicz Mariola 183 Bieg 10 KM / K20 POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka grupa biegowa

Zapłacone

295. Stefaniuk Roman 184 Bieg 10 KM / M50 POL Siedlce

Zapłacone

296. Stefański Dariusz - Bieg 10 KM / M50 POL Warszawa

Niezapłacone

297. Stokwiszewski Krzysztof 185 Bieg 10 KM / M30 POL Otwock GONG BIEGA

Zapłacone

298. Strukowicz Marcin 186 Bieg 10 KM / M40 POL Siedlce

Zapłacone

299. Stubiński Leszek 187 Bieg 10 KM / M40 POL Piszczac Akademia Sportu Pożarniczego

Zapłacone

300. Surowiec Joanna 188 Bieg 10 KM / K30 POL Warszawa

Zapłacone

301. Świderska Katarzyna - Bieg 10 KM / K20 POL Skórzec Klub Aktywnych parkrun Skórzec

Niezapłacone

302. Święch Kalina 1033 100m / K POL Mińsk Mazowiecki

Bezpłatne

303. Święch Marlena 199 Bieg 10 KM / K30 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

304. Świerczyński Norbert 198 Bieg 10 KM / M16 POL Dębe Wielkie RaceFigher GOSIR Dębe WLK.

Zapłacone

305. Świrszcz Tomasz 284 NW 5 KM / M POL Świdnik

Zapłacone

306. Szałas Andrzej 189 Bieg 10 KM / M50 POL Garwolin

Zapłacone

307. Szczęśniak Kamil 190 Bieg 10 KM / M20 POL Parczew ŁEJNY

Zapłacone

308. Szczęśniak Sebestian 191 Bieg 10 KM / M20 POL Międzyrzec Podlaski Łejny

Zapłacone

309. Szczotka Paweł 192 Bieg 10 KM / M30 POL Kock Kock

Zapłacone

310. Szubartowicz Paweł 193 Bieg 10 KM / M40 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

311. Szubka Krzysztof 194 Bieg 10 KM / M50 POL Wołomin ZABIEGANY WOŁOMIN

Zapłacone

312. Szydłowski Jacek 283 NW 5 KM / M POL Biała-Podlaska niezrzeszony

Zapłacone

313. Szylberg Anna 1044 300m / K POL Mińsk Mazowiecki KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

Bezpłatne

314. Szymanek Tadeusz 195 Bieg 10 KM / M50 POL Kobylany KB Szuracz Terespol

Zapłacone

315. Szymańska Natalia 1030 100m / K POL Międzyrzec Podlaski

Bezpłatne

316. Szymański Jakub 1031 100m / M POL Międzyrzec Podlaski

Bezpłatne

317. Szymański Jarosław - Bieg 10 KM / M30 POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka GB/ Red Lion Club

Niezapłacone

318. Toczyska Anna 200 Bieg 10 KM / K30 POL Niwiski

Zapłacone

319. Tomczyk Marcin 201 Bieg 10 KM / M30 POL Radzyń Podlaski Rezerwowe Psy

Zapłacone

320. Traczyk Jakub 202 Bieg 10 KM / M16 POL Hipolitów TT Traczyk Team

Zapłacone

321. Traczyk Kazimierz 203 Bieg 10 KM / M50 POL Hipolitów TT

Zapłacone

322. Troć Karol 204 Bieg 10 KM / M30 POL Siedlce MKS Pogoń Siedlce

Zapłacone

323. Trykacz Alicja 205 Bieg 10 KM / K40 POL Radzyń Podlaski bociany

Zapłacone

324. Trykacz Maria 1045 300m / K POL Radzyń Podlaski Bociany

Bezpłatne

325. Udowolski Norbert 206 Bieg 10 KM / M40 POL Biała Podlaska

Zapłacone

326. Urban Andrzej 207 Bieg 10 KM / M30 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

327. Usarek Karolina 208 Bieg 10 KM / K30 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

328. Wągrodzka Małgorzata 212 Bieg 10 KM / K30 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

329. Wasiluk Jerzy 209 Bieg 10 KM / M60 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

330. Wasiluk Wiesława 210 Bieg 10 KM / K50 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

331. Waszczuk Wiktor 211 Bieg 10 KM / M30 POL Międzyrzec Podlaski Red Lion

Zapłacone

332. Wieczorek Tomasz 213 Bieg 10 KM / M40 POL Biała Podlaska

Zapłacone

333. Wieczorek Zuzanna 214 Bieg 10 KM / K20 POL Sławacinek Stary

Zapłacone

334. Wietrzycka Monika 215 Bieg 10 KM / K30 POL Warszawa

Zapłacone

335. Wietrzycki Marcin 216 Bieg 10 KM / M30 POL Warszawa Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

336. Winnicka Edyta 217 Bieg 10 KM / K30 POL Warszawa adidas Runners Warsaw

Zapłacone

337. Witkowski Wojciech 218 Bieg 10 KM / M60 POL Siedlce PSZS Siedlce

Zapłacone

338. Włodarczyk Mirosław 219 Bieg 10 KM / M60 POL Terespol Niezrzeszony

Zapłacone

339. Wnuk Dariusz 220 Bieg 10 KM / M50 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

340. Wójcik Barbara 285 NW 5 KM / K POL Krzczonów NWPL/LUKI TEAM SIEDLCE

Zapłacone

341. Wolska Milena 221 Bieg 10 KM / K30 POL Dębe Wielkie RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie

Zapłacone

342. Woźnica Paweł 222 Bieg 10 KM / M30 POL Wyszków KB Wyszków

Zapłacone

343. Wysocki Mateusz 223 Bieg 10 KM / M20 POL Drupia Klub Aktywnych parkrun Skórzec

Zapłacone

344. Wysocki Radosław 224 Bieg 10 KM / M40 POL Siedlce YULO RUN TEAM SIEDLCE

Zapłacone

345. Wytrykus Albert - Bieg 10 KM / M30 POL Walentó

Niezapłacone

346. Zalewski Karol 225 Bieg 10 KM / M30 POL Wiśniew RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.

Zapłacone

347. Zaniewicz Franciszek 1046 300m / M POL Międzyrzec Podlaski

Bezpłatne

348. Zapałowska Jolanta 286 NW 5 KM / K POL Siedlce Slow Jogging Siedlce

Zapłacone

349. Zawadzka Monika 226 Bieg 10 KM / K20 POL Siedlce

Zapłacone

350. Zbieć Angelika 227 Bieg 10 KM / K30 POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

351. Zbieć Arkadiusz 1047 300m / M POL Siedlce DARFIK Team

Bezpłatne

352. Zbieć Bartosz 1034 100m / M POL Siedlce DARFIK Team

Bezpłatne

353. Zbieć Bożena 287 NW 5 KM / K POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

354. Zbieć Dariusz 228 Bieg 10 KM / M30 POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

355. Zbieć Janusz 288 NW 5 KM / M POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

356. Zbieć Kamil 1035 100m / M POL Siedlce DARFIK Team

Bezpłatne

357. Zdrojewski Andrzej 229 Bieg 10 KM / M40 POL Białystok Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

358. Żebrowska Grażyna 233 Bieg 10 KM / K30 POL Trzebieszów

Zapłacone

359. Żebrowska Jolanta 234 Bieg 10 KM / K50 POL Puławy Potrenujemy? / Chemik Noxy Puławy / UMCS Biega

Zapłacone

360. Żebrowska Justyna 235 Bieg 10 KM / K30 POL Janów Podlaski Janów Podlaski team

Zapłacone

361. Żebrowski Konrad 1048 300m / M POL Trzebieszów

Bezpłatne

362. Zhasko Anton 230 Bieg 10 KM / M30 BLR Brest BrestKidsRun

Zapłacone

363. Zielińska Marlena 231 Bieg 10 KM / K20 POL Krepiec Biegajacy Świdnik

Zapłacone

364. Ziemska Małgorzata 289 NW 5 KM / K POL Sokołów Podlaski Laski z Lipowej

Zapłacone

365. Ziółkowski Juliusz 232 Bieg 10 KM / M50 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

366. Żytkowski Andrzej - NW 5 KM / M POL Biała Podlaska

Niezapłacone

367. Żywek Teresa 236 Bieg 10 KM / K60 POL Warszawa Tripower

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU