IV Uliczna Międzyrzecka Dycha

Międzyrzec Podlaski, Polska ul. Zarówie 86
28.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Ilona - Bieg 10 KM / K40 POL Biala Podlaska Klub Biegacza Biala Biega

Niezapłacone

2. Afaltowski Grzegorz - Bieg 10 KM / M30 POL Kąkolewnica Międzyrzecka Grupa Biegowa

Niezapłacone

3. Afaltowski Oliwier - 100m / M POL Kąkolewnica

Bezpłatne

4. Bąk Rafał - Bieg 10 KM / M20 POL Miedzyrzec Podlaski Red Lion

Niezapłacone

5. Bakalarska Mariola - Bieg 10 KM / K50 POL Warszawa WARSAW RUN CLUB

Zapłacone

6. Bartosik Urszula - NW 5 KM / K POL Niemce

Niezapłacone

7. Bechta Damian - Bieg 10 KM / M20 POL Biała Podlaska Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

8. Biernacka Agnieszka - Bieg 10 KM / K30 POL Siedlce

Zapłacone

9. Biernacka Alicja - 100m / K POL Siedlce

Bezpłatne

10. Biernacka Hanna - 100m / K POL Siedlce

Bezpłatne

11. Biernat Katarzyna - Bieg 10 KM / K30 POL Janów Podlaski Janów Podlaski team

Niezapłacone

12. Borkowski Leszek - NW 5 KM / M POL Grabianów NoWi Siedlce - NW Wschód

Zapłacone

13. Chełstowska Małgorzata - Bieg 10 KM / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

14. Chryścienko Piotr - Bieg 10 KM / M50 POL Piszczac Piszczac Biega

Zapłacone

15. Chustecka Anna - Bieg 10 KM / K30 POL Wisznice NZOZ Wisznice

Niezapłacone

16. Chustecki Grzegorz - Bieg 10 KM / M30 POL Wisznice NZOZ Wisznice

Niezapłacone

17. Cymborska Jolanta - Bieg 10 KM / K30 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

18. Czebreszuk Łukasz - Bieg 10 KM / M20 POL Międzyrzec Podlaski

Niezapłacone

19. Czyhin Igor - Bieg 10 KM / M30 POL Lębork Dzikie Koty Running Team

Zapłacone

20. Czyż Sylwester - Bieg 10 KM / M40 POL Mińsk Mazowiecki

Niezapłacone

21. Deleżuch Wojciech - Bieg 10 KM / M40 POL Niemce Nie Ma Letko

Niezapłacone

22. Drozdowski Marcin - Bieg 10 KM / M30 POL Siemiatycze

Niezapłacone

23. Dziadzishchau Aliaksei - Bieg 10 KM / M20 BLR Brest Brest Runners

Niezapłacone

24. Dzięcielska Urszula - Bieg 10 KM / K40 POL Mińsk Mazowiecki DTZ

Zapłacone

25. Dzięcielski Łukasz - Bieg 10 KM / M40 POL Mińsk Mazowiecki DTZ

Zapłacone

26. Górka Radosław - Bieg 10 KM / M30 POL Milanówek Warchoły Łajld Tim Ranning Krew

Niezapłacone

27. Grelewski Krzysztof - Bieg 10 KM / M40 POL Mińsk Mazowiecki

Niezapłacone

28. Grondzik Tomasz - Bieg 10 KM / M30 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Niezapłacone

29. Hordejuk-Gryczka Aleksandra - Bieg 10 KM / K40 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Niezapłacone

30. Hryciuk Waldemar - NW 5 KM / M POL Biała Podlaska TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA

Niezapłacone

31. Izdebski Kazimierz - Bieg 10 KM / M60 POL Łuków Biegacze Pomagacze

Zapłacone

32. Jabłoński Marek - Bieg 10 KM / M30 GBR Edinburgh

Niezapłacone

33. Jarzynka Krzysztof - Bieg 10 KM / M50 POL Lublin Lublin

Niezapłacone

34. Kałabun Grzegorz - Bieg 10 KM / M40 POL Siedlce PAKMAN TEAM SIEDLCE

Niezapłacone

35. Kieruczenko Daniel - 600m / M POL Miedzyrzec Podlaski

Bezpłatne

36. Kłodowski Jacek - Bieg 10 KM / M40 POL Otwock Otwock Biega

Zapłacone

37. Komoszyński Marcin - Bieg 10 KM / M30 POL Międzyrzec Podlaski

Niezapłacone

38. Konopacki Piotr - Bieg 10 KM / M40 POL Emów Emów Team

Zapłacone

39. Korniluk Bogdan - Bieg 10 KM / M60 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

40. Kostka Anastazja - 100m / K POL Międzyrzec Podlaski

Bezpłatne

41. Kostka Monika - Bieg 10 KM / K40 POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka Grupa Biegowa

Niezapłacone

42. Kowalczyk Bogdan - Bieg 10 KM / M50 POL Warszawa

Niezapłacone

43. Kowerda Sylwia - Bieg 10 KM / K20 POL Biała Podlaska

Niezapłacone

44. Krupniewska Joanna - Bieg 10 KM / K40 POL Otwock Otwock Biega

Niezapłacone

45. Krupniewski Paweł - Bieg 10 KM / M40 POL Otwock OTWOCK BIEGA

Niezapłacone

46. Kunka Piotr - Bieg 10 KM / M30 POL Jakubów Team ZabieganeDni

Niezapłacone

47. Kuta Aleksandra - 300m / K POL Lublin Potrenujemy?

Bezpłatne

48. Kuta Anna - NW 5 KM / K POL Pulawy

Zapłacone

49. Kuta Rafał - Bieg 10 KM / M40 POL Puławy Potrenujemy?

Zapłacone

50. Litwiński Robert - Bieg 10 KM / M50 POL Siedlce Niezrzeszony

Zapłacone

51. Łukaszuk Zenon - Bieg 10 KM / M60 POL Warszawa

Zapłacone

52. Mandziuk Magdalena - Bieg 10 KM / K16 POL Biała Podlaska TKKF Krzna Biała Podlaska

Niezapłacone

53. Mandziuk Marek - NW 5 KM / M POL Biała Podlaska TKKF Krzna Biała Podlaska

Niezapłacone

54. Mandziuk Marta - NW 5 KM / K POL Biała Podlaska TKKF Krzna Biała Podlaska

Niezapłacone

55. Markowski Jarosław - Bieg 10 KM / M30 POL Siedlce Spoceni na maksa

Niezapłacone

56. Matuszewicz Arkadiusz - Bieg 10 KM / M50 POL Warszawa

Zapłacone

57. Matuszewicz Dorota - Bieg 10 KM / K50 POL Warszawa

Zapłacone

58. Męczyńska Katarzyna - NW 5 KM / K POL Misie Fundacja W te pędy

Niezapłacone

59. Męczyński Krzysztof - 100m / M POL Misie Fundacja W te pędy

Bezpłatne

60. Męczyński Michał - NW 5 KM / M POL Misie Fundacja W te pędy

Niezapłacone

61. Męczyński Mikołaj - NW 5 KM / M POL Misie Fundacja W te pędy

Niezapłacone

62. Męczyński Sylwester - NW 5 KM / M POL Misie Fundacja W te pędy

Niezapłacone

63. Michaluk Damian - Bieg 10 KM / M40 POL Łosice Sha-Le-Ni

Zapłacone

64. Mikołajczuk Jarek - Bieg 10 KM / M50 POL Międzyrzec Podlaski

Niezapłacone

65. Miros Edyta - Bieg 10 KM / K40 POL Emów Emówe Team

Zapłacone

66. Muszyński Dariusz - Bieg 10 KM / M40 POL Międzyrzec Podlaski MIĘDZYRZECKA GRUPA BIEGOWA

Niezapłacone

67. Naskręt Mariusz - Bieg 10 KM / M40 POL Racot

Zapłacone

68. Niedziółka Anna - NW 5 KM / K POL Siedlce PSSE Siedlce

Niezapłacone

69. Niedziółka Dominik - 100m / M POL Siedlce Przedszkole Wesołe Skrzaty w Siedlcach

Bezpłatne

70. Niedziółka Mikołaj - 100m / M POL Siedlce SZkoła Podstawowa Nr 11 w Siedlcach

Bezpłatne

71. Niedziółka Wiktoria - 100m / K POL Siedlce SZkoła Podstawowa Nr 11 w Siedlcach

Bezpłatne

72. Niedziółka Wojciech - Bieg 10 KM / M30 POL Legionowo Centrum Szkolenia Policji w Legionowie

Niezapłacone

73. Niewiarowska Anna - Bieg 10 KM / K40 POL Ciechanowiec Ciechanowiec biega

Niezapłacone

74. Nowosielskielski Wioleta - Bieg 10 KM / K30 POL Siedlce Yulo Run Team

Niezapłacone

75. Olszak Zenon - Bieg 10 KM / M50 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

76. Pazuła Ewa - Bieg 10 KM / K30 POL Wyszków KB Wyszków

Zapłacone

77. Pilarska Monika - Bieg 10 KM / K40 POL Cisie

Zapłacone

78. Piotrowicz Agata - 100m / K POL Sokołów Podlaski

Bezpłatne

79. Piotrowicz Piotr - Bieg 10 KM / M30 POL Sokołów Podlaski

Niezapłacone

80. Prokopiuk Grzegorz - Bieg 10 KM / M40 POL Warszawa Szwagry Dwa

Niezapłacone

81. Przesmycki Adam - Bieg 10 KM / M50 POL Mokobody BSaC Mokobody

Zapłacone

82. Raczyński Ryszard - Bieg 10 KM / M40 POL Domanice Biegnące Wieprze

Niezapłacone

83. Sadkowska Magdalena - Bieg 10 KM / K30 POL Emów EMÓW TEAM

Zapłacone

84. Sałamacha Stanisław - Bieg 10 KM / M60 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Niezapłacone

85. Sapryk Piotr - Bieg 10 KM / M40 POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

86. Siedlanowska Paula - Bieg 10 KM / K20 POL Szóstka

Niezapłacone

87. Sitek Arkadiusz - Bieg 10 KM / M40 POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

88. Skorupka Anna - Bieg 10 KM / K30 POL Siedlce

Zapłacone

89. Skraburski Tomasz - Bieg 10 KM / M30 POL Styrzyniec KS Styrzyniec

Zapłacone

90. Skup Jakub - 600m / M POL Siedlce SP 11 Siedlce

Bezpłatne

91. Skup Maciej - 600m / M POL Siedlce SP 11 SIEDLCE

Bezpłatne

92. Sowa Andrzej - Bieg 10 KM / M30 POL Garwolin

Zapłacone

93. Strukowicz Marcin - Bieg 10 KM / M40 POL Siedlce

Zapłacone

94. Stubiński Leszek - Bieg 10 KM / M40 POL Piszczac Akademia Sportu Pożarniczego

Zapłacone

95. Świderska Katarzyna - Bieg 10 KM / K20 POL Skórzec Klub Aktywnych parkrun Skórzec

Niezapłacone

96. Szałas Andrzej - Bieg 10 KM / M50 POL Garwolin

Zapłacone

97. Szczęśniak Kamil - Bieg 10 KM / M20 POL Parczew ŁEJNY

Zapłacone

98. Szczęśniak Sebestian - Bieg 10 KM / M20 POL Międzyrzec Podlaski Łejny

Zapłacone

99. Szylberg Anna - 300m / K POL Mińsk Mazowiecki KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

Bezpłatne

100. Szymanek Tadeusz - Bieg 10 KM / M50 POL Kobylany KB Szuracz Terespol

Niezapłacone

101. Szymańska Natalia - 100m / K POL Międzyrzec Podlaski

Bezpłatne

102. Szymański Jakub - 100m / M POL Międzyrzec Podlaski

Bezpłatne

103. Szymański Jarosław - Bieg 10 KM / M30 POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka GB/ Red Lion Club

Niezapłacone

104. Traczyk Kazimierz - Bieg 10 KM / M50 POL Hipolitów TT

Zapłacone

105. Usarek Karolina - Bieg 10 KM / K30 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

106. Wietrzycka Monika - Bieg 10 KM / K30 POL Warszawa

Zapłacone

107. Wietrzycki Marcin - Bieg 10 KM / M30 POL Warszawa Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

108. Winnicka Edyta - Bieg 10 KM / K30 POL Warszawa adidas Runners Warsaw

Niezapłacone

109. Wójcik Barbara - NW 5 KM / K POL Krzczonów NWPL/LUKI TEAM SIEDLCE

Niezapłacone

110. Wolska Milena - Bieg 10 KM / K30 POL Dębe Wielkie RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie

Zapłacone

111. Wysocki Mateusz - Bieg 10 KM / M20 POL Drupia Klub Aktywnych parkrun Skórzec

Zapłacone

112. Zawadzka Monika - Bieg 10 KM / K20 POL Siedlce

Niezapłacone

113. Zbieć Angelika - Bieg 10 KM / K30 POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

114. Zbieć Arkadiusz - 300m / M POL Siedlce DARFIK Team

Bezpłatne

115. Zbieć Bartosz - 100m / M POL Siedlce DARFIK Team

Bezpłatne

116. Zbieć Bożena - NW 5 KM / K POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

117. Zbieć Dariusz - Bieg 10 KM / M30 POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

118. Zbieć Janusz - NW 5 KM / M POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

119. Zbieć Kamil - 100m / M POL Siedlce DARFIK Team

Bezpłatne

120. Zdrojewski Andrzej - Bieg 10 KM / M40 POL Białystok Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

121. Żebrowska Justyna - Bieg 10 KM / K30 POL Janów Podlaski Janów Podlaski team

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU