IX BIEG IM. PAWŁA LORENSA Otwarte Mistrzostwa Tychów w biegu na 10 km

Paprocany, Tychy, Polska
17.03.2019

Wyniki

Bieg 10km 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
TOPOLNICKI Szymon
AZS-AWF Katowice
271 POL Tychy 3:14 18.52 00:32:11.46
2
WYDRA Jan
MOK Mszana Dolna
292 POL Mszana Dolna 3:24 17.86 00:33:53.94
3
WÓJCIK Tomasz
288 POL Rudze 3:25 17.54 00:34:08.53
4
TALAGA Michał
MOK Mszana Dolna
266 POL Raba Wyżna 3:26 17.54 00:34:14.18
5
DRABIK Emil
MOK Mszana Dolna
111 POL Mszana Dolna 3:27 17.54 00:34:28.33
6
MIŚKOWIEC Tomasz
Kkl kielce
177 POL Maków Podhalański 3:28 17.24 00:34:35.88
7
TRESKA Piotr
Runhogs Tychy
274 POL Tychy 3:32 16.95 00:35:15.06
8
ZIĘBA Aleksander
167 POL Strzyżowice 3:35 16.67 00:35:49.68
9
UCHACZ Kacper
Azs Awf Kraków
276 POL Brzegi 3:37 16.67 00:36:07.83
10
JARZĘBOWICZ Paweł
Zadyszka Oświęcim
90 POL Oświęcim 3:39 16.39 00:36:28.41
11
HATALA Paweł
77 POL Bielsko-Biała 3:40 16.39 00:36:35.58
12
JAGIEŁA Adam
Krs Tkkf Jastrząb Ruda Śląska
87 POL Siemianowice Śląskie 3:41 16.39 00:36:40.16
13
WÓJCIK Janusz
MOK Mszana Dolna
286 POL Raba Wyżna 3:41 16.39 00:36:41.58
14
BARTOSIK Sebastian
Forma Wodzisław Śląski
9 POL Wodzisław Śląski 3:42 16.13 00:36:54.23
15
KRZEMIEŃ Krzysztof
127 POL Maków 3:44 16.13 00:37:11.58
16
GROŃ Krystian
69 POL Zabrze 3:44 16.13 00:37:19.58
17
CEREMUGA Mateusz
KIA ETRANS - STS Biegaton Mikołów
30 POL Orzesze 3:45 16.13 00:37:26.24
18
DEJAS Tomasz
38 POL Mysłowice 3:46 15.87 00:37:30.13
19
SKORUPA Paweł
Skorupa Triathlon
238 POL Tychy 3:47 15.87 00:37:45.34
20
PRZYBYŁA Przemek
MDM NT TEAM
307 POL Cieszyn 3:47 15.87 00:37:49.08
21
MALINA Adam
Świerczyniec Running
163 POL Bojszowy 3:49 15.87 00:38:03.48
22
STOPA Michał
Runhogs Tychy
316 POL Tychy 3:49 15.87 00:38:05.46
23
PIETRZYK Wojciech
Lacho Team
209 POL Kraków 3:49 15.63 00:38:07.61
24
OSMAN Artur
Przyjaciele Pawła
303 POL Skarżysko-Kamienna 3:49 15.63 00:38:09.28
25
LASEK Dariusz
Byledobiec Anin
143 POL Kozy 3:51 15.63 00:38:21.08
26
WÓJCIK Wiesław
289 POL Rudze 3:52 15.63 00:38:32.18
27
BOGUNIA Grzegorz
IMPERIUM SPORTU TEAM
308 POL Bielsko-Biała 3:52 15.63 00:38:38.28
28
PETKIEWICZ Tomasz
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
206 POL Mikołów 3:53 15.38 00:38:45.93
29
SŁUPIK Tomasz
Eltoms - Bełk
245 POL Bełk 3:54 15.38 00:38:59.14
30
KASTELIK Szymon
Grzmot Gilowice
107 POL Gilowice 3:55 15.38 00:39:04.33
31
NALEPKA Paweł
Forma Wodzisław Śląski
184 POL Wodzisław Śląski 3:56 15.38 00:39:11.28
32
PYKA Arkadiusz
223 POL Paniówki 3:56 15.38 00:39:13.58
33
SIEKAN Grzegorz
235 POL Tychy 3:56 15.38 00:39:16.94
34
LIPA Mateusz
147 POL Rzeszów 3:57 15.15 00:39:23.38
35
DŁUGOSZ Agata
Spla Tychy/Lake Runners
39 POL Tychy 3:57 15.15 00:39:25.08
36
WALTER Łukasz
Km Psp Tychy
279 POL Tychy 3:58 15.15 00:39:33.48
37
DORIGHI Wojciech
Hrmax Żory
42 POL Żory 3:58 15.15 00:39:34.74
38
IGNAC Paweł
Heavy Runs Light
83 POL Racibórz 3:58 15.15 00:39:37.23
39
KNOPEK Bartłomiej
116 POL Bieruń 3:60 15.15 00:39:52.51
40
BIEGUN Marcin
mistrz amator
15 POL Bielsko-Biala 4:02 14.93 00:40:11.11
41
SARNICKI Janusz
Przyjaciele Pawła
234 POL Mszana Dolna 4:02 14.93 00:40:13.46
42
TEPLICKI Andrzej
Rozbbiegane Komorowce
269 POL Bielsko-Biała 4:02 14.93 00:40:18.36
43
TARGIEL Lukasz
Bumerang Team
267 POL Tychy 4:05 14.71 00:40:41.18
44
HASIK Zbigniew
1969
76 POL Sosnowiec 4:05 14.71 00:40:41.68
45
PUDZISZ Ryszard
MOK Mszana Dolna
221 POL Ludźmierz 4:05 14.71 00:40:43.94
46
PIETYRA Grzegorz
210 POL Tychy 4:07 14.49 00:41:09.38
47
SIELSKI Jarosław
Opel Active Team
237 POL Gliwice 4:10 14.49 00:41:30.61
48
Uczestnik anonimowy
281 POL Mikołów 4:10 14.49 00:41:32.38
49
PALT Tomasz
199 POL Katowice 4:10 14.49 00:41:38.08
50
MICHALCZYK Wojciech
EasyRun Racibórz
173 POL Racibórz 4:11 14.29 00:41:45.58
51
JÓSKOWSKI Rafał
KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
94 POL Ruda Śląska 4:12 14.29 00:41:52.51
52
KLYSZCZ Paweł
ZERO32 ARCHITEKCI
115 POL Łaziska Górne 4:12 14.29 00:41:59.31
53
KIECOŃ Michał
Ustroń Mountain Team
110 POL Ustroń 4:13 14.29 00:42:02.64
54
CUPIAŁ Jacek
32 POL Imielin 4:13 14.29 00:42:04.78
55
SOKOLOWSKI Karol
249 POL Tychy 4:14 14.29 00:42:16.54
56
MAJ Witold
Oldboys Truskolasy
161 POL Wręczyca Wielka 4:15 14.08 00:42:21.26
57
SZCZEPAŃSKI Janusz
niezrzeszony
259 POL Mysłowice-Morgi 4:16 14.08 00:42:31.44
58
STOLECKI Grzegorz
TRUCHTACZ MYSŁOWICE
256 POL Chełm Śląski 4:17 14.08 00:42:40.41
59
GÓRAK Henryk
40-latek Tychy
65 POL Tychy 4:18 13.89 00:42:55.03
60
FIDOR Damian
Runhogs Tychy
49 POL Tychy 4:19 13.89 00:43:02.31
61
KOSTKA Sebastian
1983
120 POL Myslowice 4:21 13.89 00:43:23.24
62
SZOŁTYSEK Adrian
262 POL Paniówki 4:22 13.70 00:43:32.65
63
POTEMPA Jonasz
4MOVE TEAM
217 POL Andrychów 4:22 13.70 00:43:36.53
64
PIETRZYKOWSKI Michał
304 POL Jaworze 4:23 13.70 00:43:45.28
65
HAUFA Dariusz
78 POL Katowice 4:24 13.70 00:43:50.88
66
KAŁUŻA Arkadiusz
Inżynieria Biegania Team
99 POL Bieruń Stary 4:24 13.70 00:43:51.58
67
NOWAKOWSKI Piotr
Wolny Strzelec
195 POL Czerwionka-Leszczyny 4:24 13.70 00:43:57.03
68
ZORAN Henryk
Ads Masna
299 POL Ruda Śląska 4:25 13.70 00:44:00.63
69
GOS Barbara
Przyjaciele Pawła
311 POL Mysłowice 4:25 13.70 00:44:00.96
70
CZARNOŻYŃSKI Aleksander
GTT INTER PROJEKT
35 POL Gliwice 4:26 13.51 00:44:17.28
71
MUCHA Mateusz
17.12.1992
179 POL Siemianowice Śląskie 4:27 13.51 00:44:23.63
72
JANECZEK Marcin
89 POL Katowice 4:29 13.33 00:44:44.06
73
RAJDA Aneta
KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
226 POL Katowice 4:29 13.33 00:44:44.76
74
JAKUBIK August
KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
88 POL Ruda Śląska 4:29 13.33 00:44:45.48
75
LIPA Ewelina
146 POL Rzeszów 4:29 13.33 00:44:48.28
76
KARPIŃSKI Robert
FC Barcelona Team
105 POL Bielsko-Biała 4:32 13.33 00:45:10.31
77
SZCZEPANEK Asia
Olkuszbiega.pl
258 POL Olkusz 4:33 13.16 00:45:26.41
78
JURECKI Adrian
95 POL Tychy 4:34 13.16 00:45:32.98
79
KASTELIK Dariusz
Sprintex Team
106 POL Pietrzykowice 4:34 13.16 00:45:35.14
80
TRĄBA Piotr
ASC TEAM
273 POL Bielsko-Biała 4:34 13.16 00:45:35.63
81
KULPA Marek
4qm
135 POL Międzyrzecze Górne 4:35 13.16 00:45:42.46
82
LOSKA Tomasz
151 POL Łaziska Górne 4:35 13.16 00:45:45.66
83
LORENS Piotr
2 POL Tychy 4:35 13.16 00:45:46.54
84
FIDOR Michał
Runhogs Tychy
51 POL Tychy 4:36 13.16 00:45:50.86
85
RACZEK Robert
224 POL Czerwionka-Leszczyny 4:36 12.99 00:45:55.28
86
RAFALSKI Adam
225 POL Bieruń 4:36 12.99 00:45:57.48
87
GAWRON Marek
57 POL Brzeszcze 4:36 12.99 00:45:59.16
88
PASIERBEK Przemysław
Imperium Sportu Team
309 POL Bielsko-Biała 4:37 12.99 00:46:02.96
89
TARGOSZ Piotr
Hardriver Team
268 POL Twardorzeczka 4:37 12.99 00:46:06.36
90
JENDRYSIK Bogdan
TKKFHades Mikołów
92 POL Zabrze 4:38 12.99 00:46:13.63
91
FOLTYN Marcin
Hilton Foods Poland
53 POL 4:38 12.99 00:46:16.13
92
SKUBIS Grzegorz
239 POL Tychy 4:38 12.99 00:46:18.46
93
STUDZIŻBA Michał
257 POL Katowice 4:39 12.99 00:46:20.93
94
URBAŃSKI Dawid
CSC Adventure Academy
278 POL Chorzów 4:40 12.82 00:46:30.51
95
FIJAŁKOWSKI Zbigniew
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
52 POL Orzesze 4:40 12.82 00:46:32.34
96
PROKOPCZUK Wiktor
Magna Formpol Running Team
218 POL Tychy 4:40 12.82 00:46:38.81
97
NASKRĘCKI Tomasz
185 POL Tychy 4:41 12.82 00:46:42.63
98
CZAPKIEWICZ Gosia
#czeladzbiega
34 POL Rogoźnik 4:41 12.82 00:46:44.01
99
MICHALIK Piotr
TOP-THIMM
174 POL Tychy 4:42 12.82 00:46:50.34
100
SŁOMKA Andrzej
tkkf hades
244 POL Mikołów 4:42 12.82 00:46:51.33
101
JABŁONKA Zbigniew
amator
86 POL Szczejkowice 4:42 12.82 00:46:52.48
102
MAREK Patryk
Beskid Runners Team
166 POL Górki Wielkie 4:42 12.82 00:46:54.56
103
WYLECIAŁ Dorota
Truchtacz Mysłowice
294 POL Katowice 4:42 12.82 00:46:55.45
104
PODOWSKI Jan
Przyjaciele Pawła
187 POL Tychy 4:43 12.66 00:47:08.66
105
PLEWNIAK Jerzy
40-latek Tychy
211 POL Tychy 4:44 12.66 00:47:11.93
106
IZYDORCZYK Robert
84 POL Tychy 4:44 12.66 00:47:15.08
107
KUDLIŃSKI Leszek
132 POL Lubliniec 4:44 12.66 00:47:19.73
108
SIELSKA Joanna
Opel Active Team
236 POL Gliwice 4:45 12.66 00:47:25.88
109
KOWALSKI Marcin
Warsztat Formy
122 POL Tychy 4:46 12.66 00:47:36.01
110
KAJTOCH Jolanta
BIE-RUN
96 POL Bieruń 4:47 12.50 00:47:43.96
111
HYRNIK Wojciech
40-latek Tychy
81 POL Tychy 4:47 12.50 00:47:47.44
112
ŁUKASZEWSKI Marcin
155 POL Dąbrowa Górnicza 4:47 12.50 00:47:49.28
113
PODLEŚNY Paweł
213 POL Bieruń 4:48 12.50 00:47:52.06
114
SAPA Grzegorz
Saper
233 POL Tychy 4:48 12.50 00:47:57.18
115
BELOWSKI Dariusz
12 POL Tychy 4:48 12.50 00:47:58.84
116
STANICKA Monika
Runhogs Tychy
252 POL Tychy 4:49 12.50 00:48:02.98
117
KUBICA Krzysztof
UM Bieruń
129 POL Bieruń 4:49 12.50 00:48:08.24
118
CZYŻYKOWSKI Marcin
SW
36 POL Świętochłowice 4:50 12.50 00:48:10.93
119
MUSZYŃSKI Piotr
TEAM- PAPRY
182 POL Bieruń 4:50 12.50 00:48:16.03
120
CHRAPKIEWICZ Marek
Szwagry Team Pszczyna/ Pszczyna Biega
31 POL Pszczyna 4:51 12.35 00:48:23.66
121
BORKOWSKI Andrzej
18 POL Orzesze 4:51 12.35 00:48:28.08
122
WÓJCIK Zbigniew
290 POL Tarnowskie Góry 4:52 12.35 00:48:30.83
123
DUDA Tomasz
46 POL Gostyń 4:53 12.35 00:48:40.92
124
LIPA Waldemar
148 POL Rzeszów 4:53 12.35 00:48:49.88
125
MERCHUT Wojtek
Bez klubu
172 POL Tychy 4:54 12.35 00:48:50.74
126
Uczestnik anonimowy
301 POL Katowice 4:54 12.20 00:48:54.61
127
NOGA Łukasz
Zdzieraj Kapcie
315 POL Sosnowiec 4:54 12.20 00:48:57.06
128
SZYMAŃSKI Piotr
263 POL Bytom 4:55 12.20 00:49:03.73
129
KOWALCZYK Damian
Octagon Runners Tychy
121 POL Tychy 4:55 12.20 00:49:08.31
130
PAJESTKA Katarzyna
198 POL Ruda Śląska 4:55 12.20 00:49:09.83
131
BRANDYS Adam
23 POL Pawłowice 4:56 12.20 00:49:11.88
132
JUDA Artur
310 POL Radzionków 4:56 12.20 00:49:14.51
133
RUDY Malwina
Hilton Foods Poland
230 POL 4:56 12.20 00:49:15.31
134
BOROŃ Tomek
Runhogs Tychy
21 POL Tychy 4:57 12.20 00:49:22.86
135
KUBICA Mateusz
Hilton Foods Poland
130 POL 4:57 12.20 00:49:24.46
136
ZIĘBA Łukasz
Runhogs Tychy
305 POL Tychy 4:57 12.20 00:49:27.06
137
KAPTUR Wojciech
KRS TKKF RELAKS Wodzisław Śląski
103 POL Wodzisław Śląski 4:57 12.20 00:49:28.11
138
JABŁONKA Kacper
85 POL Szczejkowice 4:58 12.05 00:49:34.71
139
GOŁAWSKA SITEK Ewa
61 POL Ornontowice 4:59 12.05 00:49:47.58
140
STACEWICZ Przemysław
251 POL Studzienice 4:60 12.05 00:49:59.58
141
PAWŁOWSKI Witold
204 POL Tychy 5:01 12.05 00:50:03.78
142
PŁONKA Paweł
Stajnia Komarów
212 POL Nowa Wieś 5:02 11.90 00:50:11.48
143
KAJTOCH Roman
BIE-RUN
97 POL Bieruń 5:02 11.90 00:50:12.83
144
KLIMOWICZ Sylwester
Amator
113 POL Tychy 5:02 11.90 00:50:16.58
145
BURDZY Szymon
Hilton Foods Poland
27 POL 5:02 11.90 00:50:17.04
146
KRYWULT Mirosław
JKS KOMOROWICE
126 POL Bielsko-Biała 5:03 11.90 00:50:21.38
147
ŁUGOWSKA Marzena
Kieta
153 POL Tychy 5:03 11.90 00:50:22.01
148
ŻYLAK Magdalena
Harpagan Sosnowiec
302 POL Sosnowiec 5:03 11.90 00:50:23.51
149
KURZELA CUBE Kuba
Koneserzy Dźwięków
136 POL Świętochłowice 5:04 11.90 00:50:37.24
150
SMUDA Ryszard
246 POL Tychy 5:04 11.90 00:50:39.91
151
WÓJCIK Jerzy
287 POL Rudze 5:06 11.76 00:50:51.08
152
NOWAK Klaudia
191 POL Tychy 5:06 11.76 00:50:51.38
153
KWAK Łukasz
138 POL Bielsko Biała 5:06 11.76 00:50:52.28
154
CAPIK Piotr
Rozbiegamy to miasto Czechowice-Dziedzice
29 POL Czechowice-Dziedzice 5:06 11.76 00:50:57.16
155
BUGAŃSKI Damian
Carbon OCR Racing Team
25 POL Dąbrowa Górnicza 5:07 11.76 00:51:07.83
156
KARLIK Paweł
104 POL Kobiór 5:08 11.63 00:51:18.16
157
ADAMCZYK Kazimierz
SPLA TYCHY / 40-latek Tychy
317 POL Tychy 5:09 11.63 00:51:28.66
158
PAWLAK Marek
Klub Biegowy 40-Latek Tychy
202 POL Tychy 5:09 11.63 00:51:28.91
159
WITRYK Lesław
284 POL Tychy 5:10 11.63 00:51:34.46
160
PERZ Agata
Banana Team
205 POL Tychy 5:10 11.63 00:51:35.68
161
GĄSOWSKI Szymon
58 POL Bielsko-Biała 5:11 11.63 00:51:43.53
162
KULIŃSKI Grzegorz
134 POL Bydgoszcz 5:11 11.63 00:51:49.01
163
MAICHER Robert
160 POL Orzesze 5:12 11.63 00:51:51.98
164
ŁUKASZEWSKA Agnieszka
154 POL Dąbrowa Górnicza 5:12 11.49 00:51:54.98
165
DROZD Daniel
TOP-THIMM
44 POL Dabrowa Górnicza 5:12 11.49 00:51:55.84
166
FIDOR Marzena
Runhogs Tychy
50 POL Tychy 5:12 11.49 00:51:56.51
167
WTOREK Ilona
Carbon OCR Racing Team
291 POL Będzin 5:13 11.49 00:52:02.73
168
GOLBA Ryszard
Vikingi Training Center
60 POL Tychy 5:13 11.49 00:52:04.43
169
KRZYWICKI Jan
128 POL Gliwice 5:14 11.49 00:52:10.83
170
TRĄBA Tomasz
208 POL Bielsko-Biała 5:14 11.49 00:52:12.54
171
LITWIŃSKI Sławomir
Hilton Foods Poland
150 POL Tychy 5:14 11.49 00:52:14.36
172
WYDUCH Jan
tkkf hades
293 POL Mikołów 5:14 11.49 00:52:17.46
173
HAJDUK Monika
75 POL Mikolow 5:15 11.49 00:52:21.88
174
LENART Sylwia
144 POL Tychy 5:15 11.49 00:52:28.31
175
BAŁAZIŃSKI Paweł
Mors Hubertus Mysłowice
7 POL Mysłowice 5:16 11.36 00:52:38.88
176
LABIAK Krystian
142 POL Katowice 5:17 11.36 00:52:41.46
177
SZYMCZAK Rafał
264 POL Chorzów 5:18 11.36 00:52:50.68
178
ADAMOWSKI Zbigniew
Start Bielsko-Biała
5 POL Myszków 5:18 11.36 00:52:54.08
179
ADAMCZYK Tomasz
318 POL Tychy 5:18 11.36 00:52:58.18
180
GÓRLIŃSKI Stanisław
Przyjaciele Pawła
67 POL Tymbark 5:19 11.36 00:53:05.78
181
MACURA Ewa
HRmax Żory
158 POL Żory 5:21 11.24 00:53:20.34
182
MICHAŁEK Jarosław
One Way Ticket
176 POL Kraków 5:21 11.24 00:53:27.84
183
JOB Katarzyna
93 POL Tychy 5:24 11.11 00:53:52.68
184
FICEK Krzysztof
Zieltrans
48 POL Piasek 5:25 11.11 00:54:01.58
185
STOLARSKI Paweł
255 POL Czechowice-Dziedzice 5:25 11.11 00:54:01.88
186
STANICZEK Adam
Amator
253 POL Tychy 5:26 11.11 00:54:10.68
187
TRZCIONKA Dawid
275 POL Tychy 5:27 10.99 00:54:23.08
188
KOCIOŁEK Piotr
Szwagry team
117 POL Czechowice-Dziedzice 5:27 10.99 00:54:24.68
189
GÓRAK Jarosław
66 POL Grodków 5:28 10.99 00:54:35.81
190
STEJZYGIER Aneta
Fuchs Oil Team
254 POL Tychy 5:29 10.99 00:54:40.41
191
NORAS Maria
188 POL Tychy 5:30 10.99 00:54:50.48
192
NORAS Piotr
189 POL Tychy 5:30 10.99 00:54:51.18
193
NORAS Piotr
Mosir Tychy
190 POL Tychy 5:30 10.99 00:54:51.78
194
GRUCHAŁA Anna
Mk Team
70 POL Siemianowice Śląskie 5:30 10.99 00:54:53.28
195
CYGANIK Piotr
Fc Cwaniaki
33 POL Chorzów 5:30 10.87 00:54:56.51
196
DOMAN Łukasz
Socios Silesia
41 POL Ruda Śląska 5:31 10.87 00:55:00.38
197
KALFA Roman
Hilton Foods Poland
98 POL 5:32 10.87 00:55:14.23
198
KWAK Tomasz
140 POL Bielsko Biała 5:33 10.87 00:55:22.38
199
KOMOROWSKA Żaneta
118 POL Lędziny 5:34 10.75 00:55:31.98
200
BARON Aniela
8 POL Gostyn 5:34 10.75 00:55:34.56
201
HEROK Renata
Runhogs Tychy
79 POL Tychy 5:36 10.75 00:55:55.54
202
PRZYBOREK Bartosz
220 POL Katowice 5:37 10.75 00:56:00.33
203
PODRAZA Marek
Gorlicka Grupa Biegowa
214 POL Gorlice 5:37 10.75 00:56:00.56
204
PRUKOP Anna
219 POL Katowice 5:37 10.64 00:56:06.73
205
SOBCZYK Sławomir
nie zrzeszony
248 POL Tychy 5:37 10.64 00:56:07.18
206
KAPŁON Marek
102 POL Tychy 5:37 10.64 00:56:08.08
207
SKUDLIK Marta
Hilton Foods Poland
240 POL 5:38 10.64 00:56:10.24
208
SKUDLIK Tomasz
Hilton Foods Poland
241 POL 5:38 10.64 00:56:10.63
209
ŚWIĘS Piotr
40-Latek Tychy
265 POL Kobiór 5:38 10.64 00:56:19.34
210
MAICHER Raimund
159 POL Orzesze 5:40 10.64 00:56:32.33
211
MAJCHERCZYK-PSIUCH Patrycja
TOP-THIMM
162 POL Tychy 5:40 10.64 00:56:38.23
212
WIĄZANIA Marek
283 POL Gliwice 5:41 10.64 00:56:40.94
213
NOWAKOWSKI Aleksander
194 POL Katowice 5:42 10.53 00:56:53.06
214
BROŃCZYK Ariel
RozBBiegane Komorowice
24 POL Bielsko-Biała 5:42 10.53 00:56:57.48
215
ALBIŃSKI Mateusz
6 POL Tychy 5:46 10.42 00:57:35.08
216
CZERMAK Damian
FUCHS OIL TEAM
312 POL Górki Wielkie 5:47 10.42 00:57:43.08
217
ZAREMBA Tadeusz
Stary Hangar Fitnes Klub Gliwice
296 POL Gliwice 5:47 10.42 00:57:47.61
218
BIAŁECKI Jan
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
14 POL Rybnik 5:47 10.42 00:57:49.28
219
ROSA Arkadiusz
Srtg Katowice
227 POL Katowice 5:48 10.42 00:57:52.88
220
KEMPA Adam
109 POL Mikołów 5:49 10.31 00:58:02.34
221
WANDEL Ewa
280 POL Wilkasy 5:49 10.31 00:58:03.14
222
SZCZEPAŃSKI Krzysztof
Niezrzeszony
260 POL Będzin 5:49 10.31 00:58:04.91
223
Uczestnik anonimowy
101 POL Tychy 5:49 10.31 00:58:05.48
224
PASTERCZYK Grzegorz
201 POL Katowice 5:49 10.31 00:58:06.18
225
KWAK Paweł
139 POL Czechowice-Dziedzice 5:50 10.31 00:58:11.21
226
GAJEWSKI Jarosław
Fuchs Oil Team
55 POL Tychy 5:50 10.31 00:58:13.18
227
ZEMŁA Jan
40-latek Tychy
297 POL Tychy 5:50 10.31 00:58:18.26
228
PUSTELNIK Ewa
HRmax
222 POL Żory 5:52 10.20 00:58:30.43
229
KULIŃSKA Bożena
133 POL Lędziny 5:55 10.20 00:59:05.13
230
MAŁEK Marzena
Team Papry
165 POL Tychy 5:55 10.10 00:59:06.63
231
LITWIŃSKA Bożena
Hilton Foods Poland
149 POL Tychy 5:55 10.10 00:59:07.88
232
POMPA Dariusz
BIEGNĘ BYLE DOBIEC
216 POL Tychy 5:55 10.10 00:59:08.08
233
SLADECZEK Jarek
243 POL Pawłowice 5:56 10.10 00:59:16.48
234
ADAMEK Katarzyna
TOP-THIMM
4 POL Mikołów 5:57 10.10 00:59:27.76
235
KOZYRA Grzegorz
TOP-THIMM
125 POL Tychy 5:57 10.10 00:59:27.98
236
BUGIEL Roman
Ran Tychy
26 POL Tychy 5:58 10.10 00:59:30.31
237
MACIĄŻEK Dawid
157 POL Tychy 5:58 10.10 00:59:34.28
238
ELWICKI Adam
313 POL 5:58 10.10 00:59:35.81
239
MUSZYŃSKA Bożena
TEAM-PAPRY
181 POL Bieruń 5:58 10.10 00:59:38.21
240
WYSZKOWSKA Marzena
Banana Team
295 POL Tychy 5:58 10.10 00:59:39.36
241
MARONKA Agnieszka
168 POL Kraków 5:59 10.00 00:59:43.64
242
KUBICA Tadeusz
Bwm
131 POL Żory 5:59 10.00 00:59:49.36
243
NOWAK Magdalena
Bwm
192 POL Żory 5:59 10.00 00:59:49.76
244
ŚLEZIONA Piotr
Runhogs Tychy
3 POL Tychy 6:01 10.00 01:00:08.96
245
KLIMKIEWICZ Jakub
Banana Team
112 POL Katowice 6:03 9.90 01:00:21.74
246
Uczestnik anonimowy
Swierczyniecki Running
108 POL Bojszowy Nowe 6:03 9.90 01:00:22.76
247
KWAŚNY Ewa
Amator
141 POL Bielsko-Biała 6:04 9.90 01:00:34.84
248
BEDNORZ Grzegorz
Hilton Foods Poland
10 POL 6:05 9.90 01:00:45.54
249
ŁYCZAK Agnieszka
156 POL Knurów 6:05 9.90 01:00:45.88
250
SOKÓŁ Adam
Fuchs Oil Team
250 POL Katowice 6:07 9.80 01:01:02.18
251
DWORACZEK Nina
47 POL Ruda Śląska 6:07 9.80 01:01:07.93
252
TRĄBA Ania
ASC TEAM
272 POL Bielsko-Biała 6:11 9.71 01:01:41.58
253
OSIECKA Iwona
197 POL Oświęcim 6:11 9.71 01:01:48.16
254
BURZYŃSKA Beata
28 POL Katowice 6:15 9.62 01:02:25.23
255
Uczestnik anonimowy
3DVSN
186 POL Katowice 6:16 9.62 01:02:32.01
256
DRAŻYK Andrzej
43 POL Orzesze 6:16 9.62 01:02:37.18
257
ROSKOWSKI Stanisław
40-latek Tychy
228 POL Tychy 6:18 9.52 01:02:51.43
258
GRZESIAK Agnieszka
71 POL Tychy 6:18 9.52 01:02:51.73
259
GUT Gabriela
72 POL Tuchów 6:18 9.52 01:02:52.11
260
WODNIAK Angela
PoWoli do celu
285 POL Wola 6:18 9.52 01:02:54.63
261
BORYCZKA Szymon
PoWoli do celu
22 POL Miedzyrzecze 6:18 9.52 01:02:56.36
262
MAŁEK Franciszek
Team Papry
164 POL Tychy 6:18 9.52 01:02:57.58
263
BELOWSKA Anna
11 POL Tychy 6:19 9.52 01:03:00.46
264
KOZUBSKA-BRYŚ Anna
Runhogs Tychy
124 POL Tychy 6:19 9.52 01:03:01.93
265
LESZCZYŃSKA Małgorzata
145 POL Gliwice 6:21 9.43 01:03:22.16
266
MULARCZYK Agnieszka
1978
180 POL Zawiercie 6:21 9.43 01:03:22.41
267
GONDZIK Dominik
64 POL Mysłowice 6:23 9.43 01:03:42.34
268
UHORCZAK Jakub
277 POL Bedzin 6:25 9.35 01:04:02.93
269
WERSEL Jerzy
40-latek Tychy
282 POL Tychy 6:27 9.35 01:04:20.63
270
NOWAK Tadeusz
Runanywhere
193 POL Katowice 6:30 9.26 01:04:53.38
271
ROST Adam
229 POL Świętochłowice 6:32 9.17 01:05:13.66
272
OKOŃ Dariusz
Hilton Foods Poland
196 POL 6:34 9.17 01:05:36.56
273
MICHALSKA Ewa
Mela team
175 POL Tychy 6:35 9.09 01:05:42.88
274
HADAM Przemek
Mela team
74 POL Tychy 6:35 9.09 01:05:43.08
275
ĆWIKLIK Agnieszka
37 POL Tychy 6:37 9.09 01:06:06.06
276
GOŁOTA Jarosław
TOP-THIMM
63 POL Tychy 6:37 9.09 01:06:06.54
277
KOZŁOWSKA Bożena
123 POL Świętochłowice 6:37 9.09 01:06:07.96
278
SZENDZIELORZ Patryk
Szwagry Team
261 POL Czechowice-Dziedzice 6:38 9.09 01:06:10.68
279
MASZCZYŃSKA-SKALIK Ania
170 POL Tychy 6:39 9.01 01:06:21.41
280
IGLIKOWSKA-PLEWNIAK Grażyna
40-latek Tychy
82 POL Tychy 6:40 9.01 01:06:34.83
281
FUKS Barbara
Runhogs Tychy
54 POL Tychy 6:41 9.01 01:06:45.64
282
GODYLA Sebastian
TOP-THIMM
59 POL Tychy 6:42 8.93 01:06:58.74
283
BOJARSKI Tomasz
306 POL Tychy 6:44 8.93 01:07:11.83
284
PAWŁOWSKA Beata
TOP-THIMM
203 POL Tychy 6:44 8.93 01:07:14.41
285
HŁADKI Tadeusz
FUCHS OIL TEAM
80 POL Czerwionka-Leszczyny 6:50 8.77 01:08:17.81
286
PODSKOCZUK Mateusz
Hilton Foods Poland
215 POL 6:55 8.70 01:09:06.66
287
Uczestnik anonimowy
100 POL Mysłowice 6:57 8.62 01:09:20.96
288
KUŚ Justyna
TOP-THIMM
137 POL Pszczyna 6:58 8.62 01:09:37.58
289
DOKTÓR Edward
Hilton Foods Poland
40 POL 6:60 8.55 01:09:57.94
290
PIASKOWSKA Anna Świderska
PoWoli do Celu
207 POL Wola 7:05 8.47 01:10:42.08
291
Uczestnik anonimowy
szwagry team
231 POL Ligota 7:06 8.47 01:10:53.76
292
SAGAN Irena
40-latek Tychy
232 POL Tychy 8:26 7.09 01:24:19.78

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU