IX Grand Prix Tychów BIEG VI-finalowy

osrodek sportowy ZETKA Tychy ul.Sikorskiego
20.03.2016

Wyniki

mężczyżni 10 km 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
BARTUŚ Adrian
161 Oświęcim 3:29 17.24 00:34:41:50
2
GAJDA Marcin
40-Latek Tychy
12 Tychy 3:41 16.39 00:36:48:05
3
WESOŁOWSKI Maciej
173 Górki Wielkie 3:43 16.13 00:37:05:50
4
MALINA Adam
Niezrzeszony
210 Bojszowy 3:49 15.63 00:38:06:26
5
CIEŚLAK Bartłomiej
Runhogs Tychy
4 Tychy 3:53 15.63 00:38:41:26
6
SZOSTAK Janusz
51 Tychy 3:53 15.38 00:38:47:16
7
STANIECKO Michał
42 Tychy 3:55 15.38 00:39:07:60
8
SAMBAK Tadeusz
Zadyszka Oświęcim / Parkrun Chrzanów
37 Brzeszcze 3:56 15.38 00:39:15:38
9
PYTEL Janusz
Sokół Zakopane-Sosnowiec
30 Sosnowiec 3:56 15.38 00:39:16:33
10
WÓJCIK Paweł
Zadyszka Oświęcim
145 Brzeszcze 3:58 15.15 00:39:37:46
11
STYSŁO Łukasz
Wola
146 3:58 15.15 00:39:37:93
12
KOSIŃSKI Marek
165 Wyry 3:59 15.15 00:39:48:18
13
OPRYSZEK Bogusław
I Ty Możesz Być Wielki Itmbw Kraków
163 Kraków 3:60 14.93 00:39:55:00
14
KUSZKA Michał
Bbl Mikołów
67 Mikołów 4:01 14.93 00:40:04:90
15
LUBOWICKI Łukasz
40-Latek Tychy Spla
22 Tychy 4:02 14.93 00:40:12:30
16
RAKOCZY Rafał
40Latek Tychy
32 Tychy 4:03 14.93 00:40:20:25
17
MYSIAK Arkadiusz
177 4:03 14.93 00:40:21:83
18
KAUF Damian
120 Tychy 4:03 14.93 00:40:26:86
19
BUCHTA Krzysztof
40 Latek Tychy/ Klub Biegacza Kp
3 Tychy 4:04 14.71 00:40:30:40
20
SCIAPI Andrea
Gsd Mombocar Vr
41 Włochy 4:05 14.71 00:40:45:70
21
RAJEK Sebastian
31 Tychy 4:05 14.71 00:40:48:95
22
ADAMCZYK Grzegorz
Mikołów
187 502199723 4:07 14.71 00:41:01:60
23
GÓRAK Henryk
40-Latek Tychy
151 Tychy 4:07 14.71 00:41:03:28
24
SZERSZEŃ Artur
50 Tychy 4:08 14.49 00:41:12:65
25
MACIEJEWSKI Marek
Truchtacz Mysłowice
23 Mysłowice 4:09 14.49 00:41:24:38
26
RYNIAK Mariusz
40-Latek Tychy
34 Tychy 4:09 14.49 00:41:28:58
27
SZCZEPAŃSKI Janusz
47 Myslowice-Morgi 4:10 14.49 00:41:30:98
28
GRABOWSKI Cezary
156 Tychy 4:10 14.49 00:41:33:96
29
DZIUBA Andrzej
Tychy
125 Tychy 4:11 14.29 00:41:46:86
30
PTAK Zdzisław
40-Latek Tychy Spla
128 Tychy 4:11 14.29 00:41:48:16
31
FRANKE Mirosław
108 Mikołów 4:11 14.29 00:41:49:63
32
STĘPNIEWSKI Artur
44 Tychy 4:12 14.29 00:41:58:26
33
PLEWNIAK Jarzy
40-Latek Tychy
114 Tychy 4:13 14.29 00:42:00:26
34
WALUKIEWICZ Przemysław
Brooklyn Fans
175 Tychy 4:13 14.29 00:42:04:55
35
DUDA Krzysztof
Silesia Nordic Team
150 Mikołów 4:14 14.29 00:42:15:96
36
STROIŃSKI Kamil
45 Tychy 4:14 14.08 00:42:18:43
37
SAGANOWSKI Marcin
Ads Masna Krytyczna
36 Tychy 4:18 14.08 00:42:50:88
38
KRZCZUK Benedykt
19 Tychy 4:19 13.89 00:43:00:26
39
GEFERT Mateusz
Real Beast
212 Tychy 4:19 13.89 00:43:08:50
40
NITKA Jacek
40-Latek Tychy
159 Tychy 4:20 13.89 00:43:14:45
41
NOWAKOWSKI Adam
--------
121 Tychy 4:21 13.89 00:43:22:85
42
GROŃSKI Mirosław
164 Łaziska Górne 4:21 13.89 00:43:23:13
43
PILIS Janusz
28 Mikołów 4:23 13.70 00:43:43:60
44
SIEDLACZEK Tomasz
Sgs Team
39 Tychy 4:25 13.70 00:44:00:73
45
KACZOR Sebastian
Runhogs Tychy
14 Tychy 4:25 13.51 00:44:07:00
46
KATOLIK Rafał
Runners Rock
17 Tychy 4:25 13.51 00:44:07:20
47
KOPIEC Piotr
104 Bielsko-Biała 4:26 13.51 00:44:16:13
48
KSIĄŻEK Wiesław
40-Latek Tychy
20 Tychy 4:27 13.51 00:44:25:53
49
CATENA Paolo
157 Katowice 4:28 13.51 00:44:35:60
50
CIEŚLAK Jakub
Runhogs Tychy
141 Tychy 4:29 13.33 00:44:45:05
51
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
43 Tychy 4:32 13.33 00:45:16:68
52
HRYSZKO Kazimierz
40-Latek Tychy Spla
181 Tychy 4:33 13.16 00:45:21:85
53
DAWID Michał
40-Latek Tychy
8 Tychy 4:34 13.16 00:45:32:83
54
CZAPNIK Mateusz
Bieganie-Moj Sposób Na Bycie Lepszym
6 Tychy 4:35 13.16 00:45:46:93
55
TOMASZEWICZ Krzysztof
118 Tychy 4:35 13.16 00:45:47:80
56
FILAK Sławomir
Hrmax Żory
10 Żory 4:35 13.16 00:45:48:03
57
KUDŁA Jarosław
40-Latek Tychy/klub Biegacza Kp
119 Poznań 4:35 13.16 00:45:49:86
58
SZYMUŚ Rafał
52 Bytom 4:36 13.16 00:45:53:60
59
DANEL Błażej
Mosm Tychy
129 Tychy 4:36 13.16 00:45:53:63
60
MARCAK Marcin
112 Tychy 4:37 12.99 00:46:02:68
61
BŁASZCZAK Henryk
40-Latek Tychy Spla
158 Tychy 4:38 12.99 00:46:13:13
62
PŁÓCINICZAK Dominik
Thriatlon Dąbrowa Górnicza
168 Dąbrowa Górnicza 4:38 12.99 00:46:18:78
63
BAUER Artur
Runtek44
1 Bieruń 4:40 12.82 00:46:37:80
64
CISZEWSKI Dawid
148 Tychy 4:41 12.82 00:46:41:90
65
KRZYK Jarosław
160 Tychy 4:41 12.82 00:46:43:16
66
MOJŻYSZAK Mariusz
142 Bronów 4:42 12.82 00:46:58:86
67
STASIAK Marek
136 Tychy 4:43 12.82 00:47:03:17
68
SZOJDA Daniel
113 Tychy 4:44 12.66 00:47:19:85
69
ŁYSKANOWSKI Łukasz
169 Katowice 4:46 12.66 00:47:32:00
70
SCHMIDT Wojciech
38 Tychy 4:46 12.66 00:47:32:25
71
ZIOŁA Sebastian
Nexteer
58 Tychy 4:46 12.66 00:47:38:80
72
ŚWIĘS Piotr
40-Latek Tychy
46 Kobiór 4:49 12.50 00:48:00:10
73
SKOWROŃSKI Mariusz
Spokorun
40 Szczerbice 4:49 12.50 00:48:04:50
74
JANUS Michał
103 Tychy 4:49 12.50 00:48:04:68
75
DOMŻOŁ Marcin
Żuczek Team
9 Pszczyna 4:50 12.50 00:48:12:16
76
MICHURA Daniel
132 Tychy 4:50 12.50 00:48:16:20
77
MUSZER Witold
40-Latek Tychy
26 Tychy 4:50 12.35 00:48:18:98
78
PORĘBSKI Marek
Niezrzeszony
29 Oświęcim 4:52 12.35 00:48:33:06
79
HAŁAS Marcin
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
110 Czechowice-Dziedzice 4:52 12.35 00:48:35:66
80
WILK Damian
Jajosty
176 Tychy 4:52 12.35 00:48:39:46
81
GĄGOL Ireneusz
Run 4 Fun
11 Dąbrowa Górnicza 4:55 12.20 00:49:02:70
82
SOLISZEWSKI Mateusz
Zss B-Biała
162 Bielsko-Biała 4:59 12.05 00:49:47:30
83
WENCEL Zbigniew
Niezrzeszony
116 Świętochłowice 5:01 12.05 00:50:05:90
84
GŁĄB Mariusz
Iron Friends
111 Tychy 5:02 11.90 00:50:12:40
85
PODSIADŁO Jan
Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza
171 Dąbrowa Górnicza 5:06 11.76 00:50:51:88
86
SUFRANOWICZ Jerzy
Triathlon Dąbrowa Górnicza
123 Dąbrowa Górnicza 5:07 11.76 00:51:01:40
87
BOJARSKI Krzysztof
Bbl Mikołów
2 Tychy 5:08 11.76 00:51:12:68
88
WAŃCZYK Grzegorz
55 Tychy 5:10 11.63 00:51:30:30
89
BITTNER Łukasz
152 Tychy 5:11 11.63 00:51:49:98
90
PENDOLSKI Franciszek
Katowice
180 Katowice 5:19 11.36 00:53:03:38
91
ROSKOWSKI Stanisław
40-Latek Tychy Spla
109 Tychy 5:21 11.24 00:53:22:45
92
WERSEL Jerzy
Tychy
155 Tychy 5:24 11.11 00:53:54:68
93
MUCHA Wojciech
134 Tychy 5:26 10.99 00:54:18:88
94
ZIELINSKI Marcin
56 Tychy 5:29 10.99 00:54:44:66
95
SOLARZ Arkadiusz
Tkkf Hades/bbl Mikołów
144 Mikołów 5:35 10.75 00:55:47:48
96
POCZĄTKO Mateusz
Zss Bielsko-Biała
242 Bielsko-Biała 5:40 10.64 00:56:33:65
97
BLIMKE Roman
40-Latek Tychy
170 Tychy 5:43 10.53 00:57:06:97
98
HAWEŁEK Marcin
Zss Bielsko-Biała
247 Bielsko-Biała 5:53 10.20 00:58:49:90
99
MUCHA Kuba
25 Tychy 5:58 10.10 00:59:39:90
100
KARKOSZKA Andrzej
16 Tychy 5:59 10.10 00:59:40:08
101
SAGAN Marian
40 Latek Tychy Spla
35 Tychy 6:02 10.00 01:00:17:25
102
PASZEK Dominik
174 Tychy 6:16 9.62 01:02:37:45
103
STRZYŻ Ryszard
Chorzowska Grupa Begowa
153 Chorzów 6:37 9.09 01:06:01:30
104
KUREK Edward
Mosir Czeladź
21 Katowice 6:39 9.01 01:06:27:18
105
PAŁYS Leszek
102 6:40 9.01 01:06:36:13
106
JANICZEK Tadeusz
167 Bytom 7:04 8.47 01:10:30:97
107
MAKOWSKI Marek
24 Tychy 7:08 8.40 01:11:19:33

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU