Jesienne Święto Biegów

Ogonki, Polska
10.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Ambroziak Marcin 1 D5 / M31-40 SM
POL Ryn DąbrowskiTeam

Zapłacone

2. Bąk Paweł 2 D5 / M41-49 POL Sępopol

Zapłacone

3. Bańkowski Bartłomiej 126 D10 / M16-30 SM
POL Orzysz 15 Mazurski Batalion Saperów

Zapłacone

4. Bazan Damian 127 D10 / M16-30 POL Olecko

Zapłacone

5. Bielenica Beata 3 D5 / K31-40 POL Wydminy Bbl Wydminy

Zapłacone

6. Bitowski Wiktor 4 D5 / M14-30 POL Gołdap LA OSiR Gołdap

Zapłacone

7. Błaut Damian 5 D5 / M14-30 SM
POL Ostróda KP PSP Ostróda

Zapłacone

8. Bryl Mirosław 128 D10 / M41-48 SM
POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY

Zapłacone

9. Brynda Marcin 129 D10 / M31-40 SM
POL Olecko Olecko Biega

Zapłacone

10. Brzozowski Radek 130 D10 / M31-40 NW
SM
POL Węgorzewo 11 Mazurski Pułk Artylerii

Zapłacone

11. Bukwaś Tomasz 6 D5 / M31-40 POL Gołdap LA OSiR Gołdap

Zapłacone

12. Charubin Mariusz 131 D10 / M31-40 POL Pisz Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ

Zapłacone

13. Chmielewski Tadeusz 132 D10 / M60-99 POL Wydminy BBL WYDMINY

Zapłacone

14. Chodań Anna 7 D5 / K31-40 NW
SM
POL Wegorzewo 11 Mazurski Pułk Artylerii Węgorzewo

Zapłacone

15. Chodara Roman 8 D5 / M60-99 POL Kętrzyn Runners Team Kętrzyn

Zapłacone

16. Ciborek Patryk 133 D10 / M16-30 POL Kowale Oleckie Olecko Biega

Zapłacone

17. Ciesielczuk Alicja 134 D10 / K16-30 POL Warszawa

Zapłacone

18. Cieślak Katarzyna 135 D10 / K31-40 NW
POL Węgorzewo

Zapłacone

19. Cwaliński Marcin 136 D10 / M41-48 POL Ełk Super Drużyna Ełk

Zapłacone

20. Czaplejewicz Marta 137 D10 / K31-40 POL Ełk Super Drużyna Ełk

Zapłacone

21. Czubak Mariusz 138 D10 / M16-30 SM
POL Częstochowa Gnaszyn Team

Zapłacone

22. Dębowski Ryszard 9 D5 / M60-99 POL Woźnice Bbl Mikołajki

Zapłacone

23. Deptuła Piotr 139 D10 / M41-48 SM
POL Ełk OSPWL Bemowo Piskie

Zapłacone

24. Dimitrow Dimitar 10 D5 / M60-99 NW
POL Węgorzewo

Zapłacone

25. Dlugosz Lucyna 140 D10 / K50-99 POL Ketrzyn Drużyna ML

Zapłacone

26. Dobrzyn Zenon 141 D10 / M60-99 POL Gizycko bbf gizycko

Zapłacone

27. Domański Marcin 11 D5 / M14-30 POL Mieduniszki Małe

Zapłacone

28. Drężek Krzysztof 142 D10 / M49-59 POL Grajewo Maratonka

Zapłacone

29. Duchnowski Łukasz 143 D10 / M31-40 SM
POL Ełk 15Giżycka brygada zmechanizowana

Zapłacone

30. Dudziński Dariusz 12 D5 / M41-49 NW
POL Pozezdrze AMATORS

Zapłacone

31. Dyniszuk Tomasz 13 D5 / M41-49 NW
SM
POL Węgorzewo Sg Węgorzewo

Zapłacone

32. Dziekońska Ania 14 D5 / K14-30 POL Gołdap LA OSIR GOŁDAP

Zapłacone

33. Dziekonska Magdalena 144 D10 / K31-40 SM
POL Giżycko 15 Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

34. Dzirba Wiktoria 145 D10 / K16-30 POL Srokowo Drużyna ML

Zapłacone

35. Famulski Mariusz 146 D10 / M41-48 SM
POL Grabowo 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy

Zapłacone

36. Fiedorczyk Janusz 147 D10 / M60-99 POL Ełk Maratonka--Grajewo--Ełk

Zapłacone

37. Fiedorowicz Piotr 148 D10 / M41-48 POL Gajewo SZPRYCHA GIZYCKO

Zapłacone

38. Fiedorowicz Sebastian 149 D10 / M16-30 POL Gajewo

Zapłacone

39. Figat Alina 15 D5 / K50-99 POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny

Zapłacone

40. Figat Mirosław 16 D5 / M60-99 POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny

Zapłacone

41. Gabruś Darek 150 D10 / M41-48 POL Ełk Super Drużyna Ełk

Zapłacone

42. Gacki Krzysztof 17 D5 / M60-99 POL Pisz biegam bez klubu

Zapłacone

43. Gajewski Andrzej 18 D5 / M50-59 POL Olsztyn Gajówka Gajówka

Zapłacone

44. Gałęziewska Monika 19 D5 / K31-40 NW
SM
POL Węgorzewo

Zapłacone

45. Gąsiorowska Magdalena 151 D10 / K16-30 NW
POL Węgorzewo Węgorzewo

Zapłacone

46. Getek Marcin 152 D10 / M31-40 POL Ełk

Zapłacone

47. Gielata Marlena 20 D5 / K14-30 SM
POL Szczytno KPP Szczytno

Zapłacone

48. Gierdal Grzegorz 153 D10 / M41-48 NW
SM
POL Węgorzewo

Zapłacone

49. Gierszewski Cezary 154 D10 / M49-59 POL Olecko Olecko Biega

Zapłacone

50. Głąb Krzysztof 155 D10 / M16-30 SM
POL Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński

Zapłacone

51. Gobis Robert 21 D5 / M41-49 POL Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński

Zapłacone

52. Gontarski Tomasz 22 D5 / M14-30 SM
POL Ełk 15 Mazurski Batalion Saperow

Zapłacone

53. Grądzki Wojciech 23 D5 / M14-30 SM
POL Giżycko KPP Giżycko

Zapłacone

54. Grześkowicz Dorota 158 D10 / K41-49 POL Wydminy BBL WYDMINY

Zapłacone

55. Grzeszuk Jakub 156 D10 / M31-40 POL Wegorzewo

Zapłacone

56. Grzeszuk Konrad 157 D10 / M31-40 POL Wegorzewo

Zapłacone

57. Gwiazda Artur 159 D10 / M31-40 POL Lidzbark Warminski OSiR Lidzbark Warminski

Zapłacone

58. Habyk Anna 160 D10 / K16-30 NW
POL Węgorzewo

Zapłacone

59. Habyk Kamil 161 D10 / M31-40 NW
SM
POL Węgorzewo 11 MPA

Zapłacone

60. Hałun Łukasz 24 D5 / M31-40 SM
POL Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

61. Herbszt Paulina 25 D5 / K31-40 POL Wydminy BBL WYDMINY

Zapłacone

62. Hyjek Karol 26 D5 / M31-40 SM
POL Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

63. Iwaniak Tomek 162 D10 / M31-40 NW
SM
POL Węgorzewo 11mpa

Zapłacone

64. Iwaszko Urszula 163 D10 / K31-40 SM
POL Wydminy 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

65. Jachimowicz Dorota 164 D10 / K41-49 POL Jeziorany OSiR Lidzbark Warmiński

Zapłacone

66. Jagiełło Paweł 27 D5 / M31-40 SM
POL Zgierz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

67. Jakacki Grzegorz 28 D5 / M50-59 NW
SM
POL Węgorzewo 11MPA

Zapłacone

68. Jakacki Sylwester 29 D5 / M31-40 POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny

Zapłacone

69. Janczewska Aneta 30 D5 / K31-40 SM
POL Orzysz 15 Giżycka Brygada zmechanizowana

Zapłacone

70. Jankowska Małgorzata 165 D10 / K31-40 POL Kętrzyn Drużyna ML

Zapłacone

71. Jaroniec Dariusz 31 D5 / M31-40 SM
POL Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana ,giżycko,

Zapłacone

72. Jaryst Paweł 166 D10 / M41-48 POL Ryn

Zapłacone

73. Jerulank Wiesław 32 D5 / M60-99 POL Grajewo Maratonka Grajewo

Zapłacone

74. Jurek Krystian 167 D10 / M16-30 NW
POL Węgorzewo UKS Sokół Węgorzewo/LO w Węgorzewie im.Mariusza Zaruskiego

Zapłacone

75. Jurewicz Dariusz 33 D5 / M41-49 SM
POL Gołdap JW 4808 Gołdap

Zapłacone

76. Kamiński Krzysztof 168 D10 / M31-40 NW
SM
POL Węgorzewo JW2568

Zapłacone

77. Karniłowicz Dawid 34 D5 / M31-40 POL Gołdap LA OSIR Gołdap

Zapłacone

78. Kasińska Danuta 35 D5 / K50-99 POL Giżycko

Zapłacone

79. Klim Michał 169 D10 / M31-40 SM
POL Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

80. Kołakowski Marek 36 D5 / M31-40 NW
SM
POL Węgorzewo 11MPA

Zapłacone

81. Komorowska Sylwia 37 D5 / K41-49 POL Kętrzyn Drużyna ML

Zapłacone

82. Kończyło Piotr 170 D10 / M49-59 SM
POL Węgorzewo

Zapłacone

83. Kondraciuk Majka 38 D5 / K14-30 POL Gołdap LA OSiR Gołdap

Zapłacone

84. Kościński Patryk 173 D10 / M16-30 NW
SM
POL Pozezdrze Akademia Wojsk Lądowych

Zapłacone

85. Koszycka Małgorzata 171 D10 / K41-49 POL Orzysz Koszykowy Team

Zapłacone

86. Koszycki Zbigniew 172 D10 / M41-48 POL Orzysz Koszykowy Team

Zapłacone

87. Kotarska Katarzyna 39 D5 / K41-49 POL Ełk Super Drużyna Ełk

Zapłacone

88. Kozak Łukasz 40 D5 / M31-40 SM
POL Giżycko 11 pułk artylerii

Zapłacone

89. Kozak Monika 41 D5 / K31-40 SM
POL Giżycko OŻW Elbląg

Zapłacone

90. Kozakiewicz Katarzyna 42 D5 / K14-30 NW
POL Węgorzewo

Zapłacone

91. Kozłowski Karol 174 D10 / M41-48 SM
POL Giżycko 11 pułk artylerii

Zapłacone

92. Krawczyk Adam 175 D10 / M49-59 POL Giżycko

Zapłacone

93. Krawiec Mateusz 176 D10 / M16-30 NW
POL Olecko Skb dzik

Zapłacone

94. Królak Agnieszka 43 D5 / K31-40 NW
POL Węgorzewo Team Kopeć

Zapłacone

95. Królak Aleksandra 44 D5 / K14-30 NW
POL Węgorzewo UKS SOKÓŁ Węgorzewo

Zapłacone

96. Królak Przemysław 45 D5 / M41-49 NW
SM
POL Węgorzewo Team Kopeć (15 Giżycka Brygada Zmechanizowana)

Zapłacone

97. Kruk Wojciech 177 D10 / M31-40 POL Radzieje

Zapłacone

98. Krysiński Jacek 178 D10 / M49-59 POL Ełk Serduszko Team Ełk

Zapłacone

99. Krzyżanowski Karol 179 D10 / M41-48 POL Rajgród Maratonka

Zapłacone

100. Kuczkowski Jerzy 180 D10 / M60-99 POL Ożarów Mazowiecki BIEGNIJ JURAS BIEGNIJ

Zapłacone

101. Kuczkowski Ryszard 46 D5 / M50-59 POL Kieźliny Drużyna Wilka

Zapłacone

102. Kudosz Andrzej 181 D10 / M31-40 POL Gołdap Wital Gołdap

Zapłacone

103. Kuleszka Anna 182 D10 / K16-30 NW
SM
POL Węgorzewo 11 Mazurski Pułk Artylerii/ Kyokushin Węgorzewo

Zapłacone

104. Kuniszyk Piotr 183 D10 / M31-40 SM
POL Gołdap 15 Pułk Przeciwkotniczy

Zapłacone

105. Laszczkowska Joanna 184 D10 / K16-30 SM
POL Ruciane Nida

Zapłacone

106. Laszczkowski Przemysław 185 D10 / M16-30 SM
POL Ruciane Nida

Zapłacone

107. Limberger Katarzyna 47 D5 / K41-49 SM
POL Ełk Serduszko Team Ełk

Zapłacone

108. Lipiński Marcin 186 D10 / M41-48 SM
POL Gołdap 15.pplot

Zapłacone

109. Lisiewski Piotr 187 D10 / M31-40 NW
SM
POL Węgorzewo

Zapłacone

110. Liśkiewicz Beata 189 D10 / K41-49 POL Kętrzyn

Zapłacone

111. Liśkiewicz Roman 190 D10 / M49-59 SM
POL Kętrzyn Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie

Zapłacone

112. Lisowska Ewelina 188 D10 / K16-30 POL Ełk Super Drużyna Ełk

Zapłacone

113. Łaskowska Marzena 191 D10 / K41-49 POL Olecko Wkurw_team

Zapłacone

114. Łaskowski Tomasz 192 D10 / M49-59 SM
POL Olecko Wkurw_team

Zapłacone

115. Łukasik Małgorzata 193 D10 / K41-49 POL Giżycko

Zapłacone

116. Łunio Piotr 48 D5 / M41-49 POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa ,,Endorfiny

Zapłacone

117. Łyczko Sławomir 194 D10 / M49-59 POL Kętrzyn Kętrzyn

Zapłacone

118. Maciejewski Grzegorz 195 D10 / M60-99 POL Giżycko BBL Giżycko

Zapłacone

119. Maciejewski Krzysztof 196 D10 / M41-48 POL Ełk Super Drużyna Ełk

Zapłacone

120. Maciejewski Rafał 49 D5 / M31-40 NW
SM
POL Węgorzewo Sami Swoi

Zapłacone

121. Maciejewski Szczepan 50 D5 / M60-99 NW
POL Węgorzewo Sami Swoi

Zapłacone

122. Makowski Marek 197 D10 / M49-59 NW
SM
POL Węgorzewo Vęgoria Węgorzewo

Zapłacone

123. Marczuk Norbert 198 D10 / M16-30 POL Kowale Oleckie 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy

Zapłacone

124. Masiak Iwona 51 D5 / K41-49 POL Rydzewo Grupa Aktywni Razem Rydzewo

Zapłacone

125. Melnyczok Jan 52 D5 / M60-99 POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny

Zapłacone

126. Merski Karol 199 D10 / M31-40 POL Kętrzyn Drużyna ML

Zapłacone

127. Mickiewicz Grażyna 53 D5 / K41-49 NW
POL Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo

Zapłacone

128. Mickiewicz Paweł 54 D5 / M41-49 NW
SM
POL Węgorzewo KP PSP Węgorzewo

Zapłacone

129. Mierzejewski Krzysztof 55 D5 / M31-40 SM
POL Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

130. Mikajankowska Dorota 200 D10 / K50-99 POL Wydminy BBL WYDMINY

Zapłacone

131. Milewski Rafal 201 D10 / M16-30 SM
POL Orzysz 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW

Zapłacone

132. Moroz Andrzej 56 D5 / M41-49 POL Kętrzyn

Zapłacone

133. Moroz Elżbieta 57 D5 / K41-49 POL Kętrzyn

Zapłacone

134. Motylewska Joanna 58 D5 / K31-40 POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny

Zapłacone

135. Motylewski Dariusz 59 D5 / M31-40 POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny

Zapłacone

136. Mućka Tomasz 60 D5 / M41-49 SM
POL Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

137. Muravev Viktor 202 D10 / M60-99 RUS Oziersk BIEG I ZDROWIE

Zapłacone

138. Nawrocki Sławomir 203 D10 / M49-59 SM
POL Gołdap 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy

Zapłacone

139. Nestorowicz Marek 204 D10 / M41-48 POL Kętrzyn Klub Biegacza JURUND Szczytno

Zapłacone

140. Nestorowicz Monika 205 D10 / K41-49 POL Kętrzyn Klub Biegacza JURUND Szczytno

Zapłacone

141. Niedziółka Marta 206 D10 / K41-49 NW
POL Węgorzewo Sp 1 Węgorzewo

Zapłacone

142. Niedźwiecki Zbigniew 207 D10 / M41-48 NW
POL Węgorzewo ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWO

Zapłacone

143. Norkowska-Paszkowska Izabela 61 D5 / K31-40 POL Giżycko

Zapłacone

144. Ogonowska Agnieszka 208 D10 / K41-49 POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny

Zapłacone

145. Olender Waldemar 209 D10 / M31-40 SM
POL Orzysz 15 Mazurski Batalion Saperów

Zapłacone

146. Olkowski Rafał 210 D10 / M31-40 SM
POL Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński

Zapłacone

147. Olszański Paweł 62 D5 / M14-30 POL Olsztyn Team Kopeć

Zapłacone

148. Piecychna Rafał 63 D5 / M31-40 SM
POL Kętrzyn

Zapłacone

149. Pietnoczko Marek 211 D10 / M41-48 NW
POL Węgorzewo

Zapłacone

150. Pietruczuk Alicja 64 D5 / K14-30 POL Olecko olecko biega

Zapłacone

151. Pietrzyk Mariusz 212 D10 / M41-48 NW
POL Węgorzewo

Zapłacone

152. Piotrowicz Monika 65 D5 / K31-40 POL Giżycko BBL GIŻYCKO

Zapłacone

153. Piwonska Julita 213 D10 / K41-49 POL Ełk Super Drożyna Ełk

Zapłacone

154. Pojawa Piotr 66 D5 / M31-40 NW
POL Suwalki

Zapłacone

155. Popławska Monika 67 D5 / K14-30 POL Węgorzewo

Zapłacone

156. Prawdzik Renata 214 D10 / K41-49 POL Ełk SuperDrużynaEłk

Zapłacone

157. Przemielewska Ewa 215 D10 / K31-40 POL Stożne Olecko Biega

Zapłacone

158. Przemielewski Kamil 216 D10 / M31-40 POL Stożne Olecko Biega

Zapłacone

159. Radomska Janina 68 D5 / K50-99 POL Rydzewo Grupa Aktywni Razem Rydzewo

Zapłacone

160. Rakowski Tomasz 217 D10 / M41-48 SM
POL Lidzbark Warmiński 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy

Zapłacone

161. Rożek Gerard 69 D5 / M41-49 POL Olecko Olecko Biega

Zapłacone

162. Ruszczyk Małgorzata 218 D10 / K31-40 POL Kętrzyn Drużyna ML

Zapłacone

163. Rymszewicz Tomasz 219 D10 / M31-40 NW
SM
POL Węgorzewo 11 Mazurski Pułk Artylerii/ Kyokushin Węgorzewo

Zapłacone

164. Rynkiewicz Jędrzej 70 D5 / M31-40 SM
POL Ketrzyn 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

165. Sadowska Paula 71 D5 / K14-30 POL Lidzbark Warmiński

Zapłacone

166. Samorajczyk Krystyna 220 D10 / K50-99 POL Kętrzyn Kętrzyn

Zapłacone

167. Sawczuk Michał 221 D10 / M31-40 SM
POL Giżycko 11 Mpa

Zapłacone

168. Sawicki Arkadiusz 72 D5 / M41-49 SM
POL Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

169. Seget Edward 73 D5 / M50-59 NW
POL Węgorzewo Vęgoria Węgorzewo

Zapłacone

170. Serwin Andrzej 74 D5 / M41-49 POL Kętrzyn Drużyna ML

Zapłacone

171. Siergiej Elżbieta 222 D10 / K41-49 POL Odoje Mors Orzysz

Zapłacone

172. Siergiej Zbigniew 223 D10 / M49-59 POL Odoje :-)

Zapłacone

173. Ślubecki Tomasz 77 D5 / M41-49 POL Kętrzyn

Zapłacone

174. Sławecki Jerzy 224 D10 / M60-99 POL Kętrzyn Runners Team

Zapłacone

175. Soliwoda Jacek 225 D10 / M41-48 SM
POL Kętrzyn 15 Giżycka Brygada Zmechanizowanych

Zapłacone

176. Stepanik Marta 75 D5 / K14-30 POL Gołdap LA OSiR Gołdap

Zapłacone

177. Suchodolska Edyta 226 D10 / K31-40 POL Olecko Olecko Biega

Zapłacone

178. Suchodolski Paweł 227 D10 / M31-40 POL Olecko Olecko Biega

Zapłacone

179. Szukuc Agnieszka 76 D5 / K31-40 POL Olsztyn

Zapłacone

180. Szymanski Adam 228 D10 / M41-48 NW
SM
POL Kolonia Rybacka 11mpa

Zapłacone

181. Tkacz Łukasz 229 D10 / M16-30 NW
SM
POL Węgorzewo 11Mpa Węgorzewo

Zapłacone

182. Tomkiewicz Maciej 78 D5 / M31-40 NW
POL Suwalki

Zapłacone

183. Trochimowicz Artur 230 D10 / M49-59 POL Szczytno AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM

Zapłacone

184. Trościanko Edyta 79 D5 / K31-40 NW
POL Węgorzewo Węgorzewo

Zapłacone

185. Trościanko Kornelia 80 D5 / K14-30 NW
POL Węgorzewo UKS Sokół Węgorzewo

Zapłacone

186. Trościanko Łukasz 81 D5 / M31-40 NW
POL Węgorzewo Węgorzewo

Zapłacone

187. Truchan Wiesław 231 D10 / M60-99 POL Żytkiejmy

Zapłacone

188. Truszczyńska Edyta 232 D10 / K41-49 POL Olecko Olecko Biega

Zapłacone

189. Truszczyński Grzegorz 233 D10 / M41-48 POL Olecko Olecko Biega

Zapłacone

190. Tyski Piotr 82 D5 / M14-30 NW
SM
POL Węgorzewo Straż Pożarna Węgorzewo

Zapłacone

191. Urbański Paweł 83 D5 / M50-59 POL Lidzbark Welski KERK-PALM IS TEAM

Zapłacone

192. Verkhavodkin Henadz 234 D10 / M31-40 BLR Grodno grodnooblsport

Zapłacone

193. Walendykiewicz Tadeusz 84 D5 / M41-49 SM
POL Suwałki 12BLP Suwłki

Zapłacone

194. Walnicki Bartosz 85 D5 / M14-30 NW
POL Węgorzewo UKS Koszałek Opałek Węgorzewo

Zapłacone

195. Walnicki Mirosław 86 D5 / M50-59 NW
POL Węgorzewo

Zapłacone

196. Wałach Janusz 235 D10 / M41-48 NW
POL Węgorzewo Węgorzewo

Zapłacone

197. Wałdowski Adam 236 D10 / M41-48 SM
POL Węgorzewo

Zapłacone

198. Warykowski Stanisław 237 D10 / M49-59 POL Olecko Olecko Biega

Zapłacone

199. Więcko Jacek 239 D10 / M41-48 SM
POL Talusy 15Giżycka Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

200. Wieczorczuk Mateusz 238 D10 / M16-30 POL Węgorzewo

Zapłacone

201. Witkowska Agnieszka 240 D10 / K41-49 POL Kętrzyn

Zapłacone

202. Wójcik Henryk 243 D10 / M49-59 POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny

Zapłacone

203. Wójcik Marcin 87 D5 / M31-40 SM
POL Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny

Zapłacone

204. Wojnowski Jarosław 241 D10 / M41-48 SM
POL Kętrzyn Drużyna ML

Zapłacone

205. Wołyniec Emilia 242 D10 / K31-40 POL Gołdap TRISWIMRUN GOŁDAP

Zapłacone

206. Wróblewska Sylwia 92 D5 / K41-49 POL Kętrzyn

Zapłacone

207. Wróblewski Tomasz 89 D5 / M31-40 POL Ketrzyn

Zapłacone

208. Wrona Łukasz 244 D10 / M31-40 SM
POL Ełk JW 2098 OSPWL Bemowo Piskie

Zapłacone

209. Wronowski Rafał 88 D5 / M31-40 POL Banie Mazurskie

Zapłacone

210. Zaręba Adam 90 D5 / M41-49 SM
POL Ostróda KP PSP Ostróda

Zapłacone

211. Zdancewicz Julia 91 D5 / K14-30 POL Gołdap LA OSiR Gołdap

Zapłacone

212. Zdunek Józef 245 D10 / M49-59 POL Szczytno Klub Biegacz Jurund Szczytno

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU