Kaszubski Triathlon - VI Mistrzostwa Polski Amatorów

Ciemno, Polska
13.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Andryskowski Marek - TR / M40 POL Lębork Celinka team

Zapłacone

2. Augustyniak Mirosława - TR / K40 POL Gdynia Mamy To

Zapłacone

3. Augustyniak Radosław - TR / M40 POL Gdynia Mamy To

Zapłacone

4. Bargańska Justyna - TR / K40 POL Bytów RUNTaStyczni Team Bytów

Zapłacone

5. Brodzik Ewa - TR / K30 POL Bytów Błotniaki Team Bytów

Zapłacone

6. Brodzik Ireneusz - TR / M40 POL Bytów Błotniaki Team Bytów

Zapłacone

7. Burnicka Zofia - TR / K12 POL Bytów

Zapłacone

8. Burnicki Rafał - TR / M40 POL Bytów

Zapłacone

9. Burzyńska Ola - TR / K18 POL Olsztyn

Zapłacone

10. Burzyński Adam - TR / M18 POL Olsztyn

Zapłacone

11. Cała Bartosz - TR / M40 POL Bytów Świat Płytek u Kryspina

Zapłacone

12. Cała Małgorzata - TR / K40 POL Bytów

Zapłacone

13. Uczestnik anonimowy - TR / M30 POL Lipnica

Zapłacone

14. Cyrson Anna - TR / K50 POL Bytów Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

15. Uczestnik anonimowy - TR / M30 POL Borzytuchom

Zapłacone

16. Czarnecki Jarosław - TR / M50 POL Pyszno

Zapłacone

17. Czyrzniewski Paweł - TR / M18 POL Gdańsk

Zapłacone

18. Uczestnik anonimowy - TR / M40 POL Gdynia

Zapłacone

19. Duda Krystian - TR / M30 POL Gdańsk Cross Elite

Zapłacone

20. Dulko Dorota - TR / K18 POL Lębork

Zapłacone

21. Dunia Wojciech - TR / M40 POL Gdynia MAMY TO

Zapłacone

22. Feckiw Małgorzata - TR / K18 POL Ciemno

Zapłacone

23. Fedro Anna - TR / K30 POL Gdynia

Zapłacone

24. Gierlach Jacek - TR / M30 POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

25. Gierszewski Paweł - TR / M18 POL Lipnica Ja tu też tylko rekreacyjnie

Zapłacone

26. Gniot Jacek - TR / M40 POL Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.

Zapłacone

27. Goluch Adam - TR / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

28. Górnowicz Aron - TR / M18 POL Chojnice FCC Chojnice

Zapłacone

29. Gurski Piotr - TR / M30 POL Rumia

Zapłacone

30. Gzella Sławomir - TR / M30 POL Bytów Błotniaki Team Bytów

Zapłacone

31. Imianowski Łukasz - TR / M30 POL Człuchów

Zapłacone

32. Jagiełka Marcin - TR / M40 POL Przeźmierowo

Zapłacone

33. Jalkiewicz Alek - TR / M50 POL Pogórze MAMY TO

Zapłacone

34. Jantalipinski Mateusz - TR / M18 POL Bytów

Zapłacone

35. Jeleński Patryk - TR / M40 POL Gdynia MAMY TO!

Zapłacone

36. Uczestnik anonimowy - TR / K30 POL Tuchomie Pani

Zapłacone

37. Julke Dorota - TR / K30 POL Tczew Gamma Tczew

Zapłacone

38. Kaminska Justyna - TR / K30 POL Tuchomie

Zapłacone

39. Kaźmierczak Dariusz - TR / M40 POL Chojniczki

Zapłacone

40. Kęsik Mikołaj - TR / M30 POL Tuchola FCC Chojnice

Zapłacone

41. Kiedrowicz Łukasz - TR / M30 POL Chojnice FCC Chojnice

Zapłacone

42. Kiszkiel-Makiewicz Sławomir - TR / M50 POL Bojano -brak-

Zapłacone

43. Kluczewska Emila - TR / K30 POL Bytów Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

44. Knapik Jakub - TR / M30 POL Gdańsk Mamy To!

Zapłacone

45. Kozakowski Jacek - TR / M50 POL Legnica

Zapłacone

46. Krasowska Michalina - TR / K30 POL Przechlewo Fit Fun

Zapłacone

47. Krieger Szymon - TR / M18 POL Nowa Cerkiew

Zapłacone

48. Krutova Nadya - TR / K30 POL Reda RUNEDA

Zapłacone

49. Kulińska Agata - TR / K30 POL Łódź

Zapłacone

50. Kuliński Robert - TR / M30 POL Łódź

Zapłacone

51. Kurp Przemysław - TR / M30 POL Lębork

Zapłacone

52. Kuzio Marcin - TR / M30 POL Tuchomie Myśliwiec Tuchomie

Zapłacone

53. Kwiatkowska Agnieszka - TR / K30 POL Rumia WieWiór Team

Zapłacone

54. Kwiatkowski Grzegorz - TR / M40 POL Rumia WieWiór Team

Zapłacone

55. Leśniowski Mariusz - TR / M40 POL Gdańsk Hapragan

Zapłacone

56. Lew-Kiedrowska Magdalena - TR / K18 POL Ciemno

Zapłacone

57. Lipkowski Dominik - TR / M18 POL Grudziądz

Zapłacone

58. Lipkowski Tomasz - TR / M40 POL Grudziądz

Zapłacone

59. Łyczek Ilona - TR / K50 POL Koczała

Zapłacone

60. Mankiewicz Piotr - TR / M30 POL Chojniczki Florian Chojnice

Zapłacone

61. Marciniak Roman - TR / M50 POL Bytów MART

Zapłacone

62. Metel Izabela - TR / K40 POL Bytów Runtastyczni Team

Zapłacone

63. Mikołajczyk Katarzyna - TR / K30 POL Gdynia Mamy To

Zapłacone

64. Milachowski Aleksander - TR / M18 POL Chojnice

Zapłacone

65. Mroczek Gliszczynski Mateusz - TR / M30 POL Bytów

Zapłacone

66. Narloch Wojciech - TR / M30 POL Pawłówko Florian Chojnice

Zapłacone

67. Nowodworska Justyna - TR / K30 POL Bytow Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

68. Ogiegło Witold - TR / M40 POL Gdynia BST Banach Sport Team

Zapłacone

69. Okopińska Agnieszka - TR / K30 POL Bytów Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

70. Okrój Maksymilian - TR / M12 POL Kościerzyna

Zapłacone

71. Owśnicki Wojciech - TR / M40 POL Lipnica

Zapłacone

72. Pawlak Kamil - TR / M30 POL Słupsk ks skotawia

Zapłacone

73. Pawłowski Marek - TR / M40 POL Wałdowo Szlacheckie

Niezapłacone

74. Pepliński Mariusz - TR / M40 POL Gdynia MAMY TO!

Zapłacone

75. Piechna Mariusz - TR / M30 POL Dębnica Kaszubska Skotawia Dębnica Kaszubska

Zapłacone

76. Piepiurka Wolfgang - TR / M50 POL Hamburg

Zapłacone

77. Pruszak Aneta - TR / K30 POL Bytów Runtastyczni Team

Zapłacone

78. Przybył Tadeusz - TR / M50 POL Koczała Tadeusz Przybył

Zapłacone

79. Przytarski Mateusz - TR / M30 POL Nowa Cerkiew

Zapłacone

80. Radtke Rafał - TR / M40 POL Bytów AR Team

Zapłacone

81. Reca Elżbieta - TR / K40 POL Mądrzechowo Baszta Bytów Masters

Zapłacone

82. Rogowski Jacek - TR / M40 POL Kościerzyna Ksr Kościerzyna

Zapłacone

83. Rosiński Adam - TR / M30 POL Poznań Zakład Budowy Jaskiń s.c.

Zapłacone

84. Rosiński Krzysztof - TR / M30 POL Poznań Ja tu tylko rekreacyjnie

Zapłacone

85. Rozinska Iwona - TR / K30 POL Rokitki CrossElite

Zapłacone

86. Rozinski Przemysław - TR / M30 POL Rokitki Gryf Tczew

Zapłacone

87. Rudźko Wojciech - TR / M50 POL Wejherowo 1968

Zapłacone

88. Rybarczyk Irena - TR / K40 POL Bytów

Zapłacone

89. Rybarczyk Maciej - TR / M40 POL Bytów

Zapłacone

90. Rymon-Lipinski Bogdan - TR / M50 POL Lipnica RYMONY

Zapłacone

91. Rymonlipinska Weronika - TR / K18 POL Lipnica RYMONY

Zapłacone

92. Sabisz Łukasz - TR / M30 POL Bytów Myśliwiec Tuchomie

Zapłacone

93. Sadecki Karol - TR / M30 POL Chełmno CB 163

Zapłacone

94. Smentoch Mariusz - TR / M30 POL Lipusz Akademia Biegowa Kościerzyna

Zapłacone

95. Stacherski Łukasz - TR / M30 POL Przedbórz MAMY TO!

Zapłacone

96. Stacherski Marek - TR / M18 POL Przedborz Cykliczny Bieg Śledzia

Zapłacone

97. Stoltman Danka - TR / K18 POL Małe Zanie TriTur Chojnice

Zapłacone

98. Sułek Patrycja - TR / K18 POL Pruszcz Gdański

Zapłacone

99. Suproń Izabela - TR / K30 POL Biały Bór

Zapłacone

100. Świgoń Daniel - TR / M40 POL Bytów Błotniaki Team Bytów

Zapłacone

101. Syldatk Karol - TR / M30 POL Mściszewice Metrożercy

Zapłacone

102. Syldatk Wioleta - TR / K30 POL Mściszewice Metrożercy

Zapłacone

103. Szczepaniak Maciej - TR / M18 POL Kokoszkowy

Zapłacone

104. Szczepaniak Przemysław - TR / M18 POL Kokoszkowy OlimpSwim

Zapłacone

105. Szrama Justyna - TR / K30 POL Chojnice

Zapłacone

106. Szwankowski Hubert - TR / M40 POL Chojnice H2Oshop.pl / Lange Tri Coach

Zapłacone

107. Szymków Sławek - TR / M40 POL Straszyn BST Banach Sport Team

Zapłacone

108. Trzewikowska Marzena - TR / K40 POL Bytow

Zapłacone

109. Wangler Tomasz - TR / M40 POL Gdynia MAMY TO

Zapłacone

110. Wysocka Natalia - TR / K18 POL Tuchomie

Zapłacone

111. Wysocki Marcin - TR / M40 POL Szymbark de Wysoccy Team

Zapłacone

112. Wysocki Piotr - TR / M30 POL Gdynia

Zapłacone

113. Wysocki Wojciech - TR / M18 POL Szymbark de Wysoccy Team

Zapłacone

114. Zawadzka Paulina - TR / K18 POL Reda RUNEDA

Zapłacone

115. Zawadzki Piotr - TR / M30 POL Reda

Zapłacone

116. Zblewski Tadeusz - TR / M30 POL Bytów LKB im. Braci Petk Lębork

Zapłacone

117. Żychlińska Katarzyna - TR / K18 POL Chojnice

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU