Klątwa Szczytniaka 2020

Nowa Słupia, Polska
01.02.2020

Wyniki

Dystans 21km 21 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
CHOROŚ Piotr
Stay Insane / Marcin Świerc TEAM
232 POL Niemce 01:39:45.84
2
JAŚTAL Piotr
LKB Rudnik / AZS UJK Kielce
278 POL Domaszowice 01:47:17.72
3
CIOCH Cezary
KALLIPSO RUNNERS TEAM
257 POL Skaryszew 01:47:45.71
4
KONTRABACZ Norbullo
Biegam Naturalnie
209 POL Warszawa 01:48:51.34
5
ŚCIUBA Aneta
Stay Insane
247 POL Lublin 01:57:40.67
6
JASŁOWSKA Justyna
216 POL Warszawa 02:07:01.59
7
ŻŁOBECKI Piotr
Daniel Wosik Tervel Team
217 POL Świętomarz 02:07:27.04
8
KAMIŃSKI James
Kingrunner ULTRA
280 POL Garwolin 02:08:21.87
9
POŚNIK Tomek
WorkFit Adventure Team
254 POL Warszawa 02:08:45.04
10
PIWEŃKO Cezariusz
KS Tęcza Włodawa
246 POL Włodawa 02:13:44.63
11
ZAJĄC Paweł
UltraZajonc
265 POL Jedlnia-Letnisko 02:14:19.04
12
LEWANDOWSKA Karolina
Dream Run
283 POL Gamratka 02:18:53.54
13
KOWALSKI Tomasz
WITC (Warsaw International Triathlon Club)
285 POL Koszalin 02:19:13.49
14
JUMA Maciej
KB Lupus Oleśnica
258 POL Oleśnica 02:19:33.62
15
KARASINSKI Michał
Daniel Wosik team /Tervel
271 POL Janowice 02:21:04.49
16
KHAKIMAVA Viktoryia
WITC Warsaw International Triathlon Club
256 BLR Warszawa 02:21:51.04
17
NOCEK Paweł
Gmina Puławy - owocnie nad Wisłą
233 POL Góra Puławska 02:25:04.10
18
KACZMARZYK Karol
Street Run Radom
238 POL Maków 02:26:16.84
19
MARCZYŃSKA Katarzyna
288 POL Warszawa 02:27:24.27
20
GŁADYSZ Lilianna
225 POL Mielec 02:27:25.17
21
SKOWRON Andrzej
76 POL Kolbuszowa 02:29:23.87
22
BERKOVICS Igors
WITC
263 LVA Warszawa 02:30:26.12
23
RĘCZAJSKI Piotr
K.S.Ściek
221 POL Warszawa 02:30:50.47
24
PETEAU Mathieu
WITC
244 POL Warszawa 02:30:57.34
25
Uczestnik anonimowy
282 POL Warszawa 02:32:53.90
26
BIŃKOWSKI Bartek
250 POL Łódź 02:35:15.47
27
WONKO Ewa
HTF Ludwik Sikorski
253 POL Łódź 02:36:11.17
28
STRZAŁKOWSKI Marcin
WKURW_TEAM
273 POL Kielce 02:36:46.14
29
SOBOŃ Krystian
207 POL Garbacz 02:36:51.27
30
GŁADYSZ Jadwiga
AdRhA
224 POL Mielec 02:37:10.34
31
KUCHARSKA Aleksandra
Team Kopeć
255 POL Warszawa 02:39:32.64
32
ZAJĄC Dawid
268 POL Warszawa 02:40:13.14
33
MATŁASZEK Radek
235 POL Brzeszcze 02:42:05.11
34
SZWAGIERCZAK Przemysław
223 POL Kielce 02:42:05.11
35
KRZESIMOWSKI Damian
251 POL Kielce 02:43:13.44
36
LEDWOLORZ Anna
Vege Runners
259 POL Warszawa 02:43:18.34
37
BARANOWSKI Michal
CTS
219 POL Warszawa 02:43:27.69
38
ŚLUSARSKI Włodzimierz
Obozybiegowe.pl
236 POL Warszawa 02:45:46.22
39
MALISZEWSKI Jakub
Microstrategy
276 POL Warszawa 02:47:22.94
40
SZCZEPANSKI Piotr
KingRunner
281 POL Józefów 02:48:31.54
41
MOSKWA Katarzyna
STREET RUN RADOM
211 POL Radom 02:48:33.12
42
JANASZEK Izabela
208 POL Kraków 02:49:08.94
43
NOWAK Marek
277 POL Warszawa 02:52:35.71
44
SUDAKOWSKI Tomasz
Rawa Tim Zawsze Slim
7 POL Rawa Mazowiecka 02:53:03.74
45
KALINOWSKI Bartlomiej
Sciek
220 POL Warsaw 02:54:08.12
46
CIOSEK Robert
Dobreelektryki.pl
213 POL Warszawa 02:55:03.47
47
NOWAKOWSKI Sławomir
227 POL Hipolitów 02:56:18.71
48
GAWEŁ Marcin
Fit Wataha
269 POL Kielce 02:56:30.54
49
UBYSZ Marek
JacekBiega Running Team
214 POL Warszawa 02:58:21.14
50
SAMOJLUK-ŚLUSARSKA Bożena
Drużyna TVN
239 POL Warszawa 02:59:03.34
51
SOCIŃSKI Artur
237 POL Warszawa 03:02:01.82
52
PIĘTKA Dariusz
Brak
234 POL Ćmielów 03:02:13.04
53
PIOTROWSKA Anna
Spartanie dzieciom
206 POL Nadarzyn 03:02:37.04
54
WASZKUĆ Gosia
242 POL Kielce 03:02:51.24
55
STAŃCZUK Wojciech
Grupa Biegowa CHTMO
205 POL Warszawa 03:04:46.54
56
BIELUŃ Adrian
Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
275 POL Rudki 03:05:17.61
57
CIURA Rafał
245 POL Warszawa 03:05:19.31
58
PAWEŁAS Marta
279 POL Warszawa 03:05:38.84
59
TATARZYŃSKI Krzysztof
261 POL Warszawa 03:06:06.79
60
BANAŚ Kamil
EGIS
274 POL Kielce 03:06:21.84
61
RAKOWSKA Anna
202 POL Lublin 03:07:40.23
62
MARCIŃSKI Kuba
252 POL Warszawa 03:08:19.64
63
STOLARCZYK Daniel
ZABIEGANY SKARYSZEW
249 POL Skaryszew 03:08:55.02
64
KRUK Paweł
270 POL Warszawa 03:08:59.42
65
BURNICKI Tomasz
260 POL Warszawa 03:08:59.71
66
NOWAKOWSKA Beata
Racefighter GOSIR Dębe Wielkie
226 POL Hipolitów 03:09:44.34
67
SPÓLNY Robert
210 POL Grójec 03:11:21.24
68
SITAREK Iwona
PKO Bank Polski
215 POL Grójec 03:11:21.24
69
KARBOWSKI Maciek
262 POL Gdynia 03:12:28.62
70
KARBOWSKI Marek
SSW
266 POL Iława 03:12:28.94
71
USZYŃSKI Zbigniew
284 POL Warszawa 03:13:51.67
72
KRAWCZYK Sławomir
222 POL Tomaszów Mazowiecki 03:16:08.74
73
Uczestnik anonimowy
wkurw_team
241 POL Warszawa 03:19:24.14
74
BRODAWKA Olga
231 POL Warszawa 03:19:47.44
75
ZGODA Kasia
Kuźnia Triathlonu
212 POL Czubajowizna 03:22:16.40
76
KALINCA Amalia
WITC
230 POL Warsaw 03:23:35.11
77
THOMAS Nicola Danielle
WITC
248 GBR Warszawa 03:25:57.02
78
SURDACKA Edyta
Monkeys’team
264 POL Kraśnik 03:39:27.14
79
PĘCAK Agnieszka
Monkeys’Team
286 POL Wyżnica 03:39:27.41
80
CURRIT Travis
WITC
228 USA Warszawa 03:56:34.59

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU