Klątwa Szczytniaka 2020

Nowa Słupia, Polska
01.02.2020

Wyniki

Dystans 33km 33 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
SZUMLIŃSKI Piotr
Attiq TEAM
99 POL Kraków 02:45:55.24
2
SKRZYSIŃSKI Gniewomir
Team Instinct
72 POL Korczyna 02:58:38.84
3
GRUDZIEŃ Krzysztof
53 POL Bładnice Dolne 02:59:55.07
4
MIEDZIEJEWSKI Andrzej
Rate My Trail Team
18 POL Pruszków 03:06:22.52
5
WYSOKIŃSKI Konrad
Mesmerik Runners
46 POL Piaseczno 03:06:50.80
6
SOCHA Norbert
KALLIPSO Runners Team
107 POL Maków 03:08:27.77
7
SZCZEPKOWSKI Bartłomiej
Santander Running Team
103 POL Warszawa 03:09:50.95
8
KARASIŃSKI Radosław
KaraśTeam
79 POL Tarnobrzeg 03:12:33.14
9
BANASZEK Adam
Biegusiem.pl
80 POL Warszawa 03:13:02.46
10
FILIPEK Paweł
biegusiem.pl
108 POL Warszawa 03:14:03.99
11
ŁACIAK Marcin
Mesmerik Runners
19 POL Warszawa 03:25:13.20
12
KASZA Jan
10 Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej
100 POL Chroberz 03:25:51.81
13
KUNCEWICZ Dariusz
Stay Insane
77 POL Lublin 03:27:05.39
14
BRZÓSKA Henryk
TS Akwedukt Kielce
56 POL Kielce 03:35:22.89
15
BUCHBON Panoramix
KS Tęcza Włodawa
67 POL Włodawa 03:37:32.12
16
GRABOŚ Nina
10 POL Warszawa 03:41:01.40
17
ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina
Gemini Polska Team
34 POL Gdańsk 03:43:15.87
18
MATYSIAK Agnieszka
Kopalnia Mocy Tarnobrzeg
92 POL Tarnobrzeg 03:44:08.44
19
MIELCZARSKI Bartosz
Pomijalni
86 POL Warszawa 03:46:32.29
20
KOWALCZYK Aleksander
81 POL Dzierążnia 03:46:49.09
21
WIŚNIEWSKI Michał
Invicta Power Team
74 POL Gdańsk 03:47:26.34
22
WIELGOSZ Maria
6x6 team
70 POL Lublin 03:49:51.54
23
ROMERO GARCIA Juan
WITC
43 POL Warszawa 03:50:03.04
24
DUDEK Gabriel
90 POL Opatów 03:51:30.12
25
SPECHT Mikołaj
29 POL Warszawa 03:52:53.02
26
WILK Paweł
Stacja Grochów Team
24 POL Warszawa 03:54:00.84
27
SURDEL Dawid
Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
75 POL Kielce 03:55:13.72
28
JACHIMOWSKI Jarosław
Pozytywnie Zabiegani Sanok
82 POL Wujskie Sanok 03:57:25.75
29
Uczestnik anonimowy
8 POL Augustów 03:58:16.14
30
SZCZEPANIAK Marcin
gRUNt
48 POL Konin 03:58:52.42
31
SIWCZUK Aleksandra
goswimrun.pl
51 POL Warszawa 03:58:52.72
32
TOMASZEWSKI Seweryn
Vege Runners
62 POL Kielce 04:00:42.48
33
RAMS Tadeusz
Wolbrom
57 POL Wolbrom 04:01:43.42
34
ARAK Tomasz
TriWawa/Mesmerik Runners
14 POL Warszawa 04:03:45.09
35
SADKOWSKI Paweł
Team Kallipso
84 POL Maków 04:04:34.07
36
JAWOREK Grzegorz
MiG
28 POL Warszawa 04:05:56.84
37
GRZESZCZUK Wojciech
Visual Family Collective
98 POL Warszawa 04:07:17.12
38
KRATIUK Karol
Turkuć Podjadek
40 POL Pruszków 04:09:29.12
39
FIGURA Piotr
Wkg
114 POL Pruszków 04:09:29.12
40
LEŚNIAK Piotr
96 POL Warszawa 04:10:01.60
41
BOGDAŃSKA Katarzyna
Smashing Pąpkins
83 POL Warszawa 04:10:14.53
42
KANIA Grzegorz
109 POL Suchedniów 04:10:29.51
43
SAMBORSKI Bartosz
Wkurw_Team
87 POL Warszawa 04:11:51.97
44
MIESZKOWSKI Radoslaw
RM Terra
66 POL Piastów 04:11:56.53
45
SKOMORUCHA Paweł
Kuźnia Triathlonu
20 POL Warszawa 04:14:47.64
46
ZATORSKI Andrzej
94 POL Starachowice 04:17:44.20
47
PIĘTA Marlena
Kingrunner ULTRA
97 POL Ostrowiec Świętokrzyski 04:17:52.27
48
DZIUBECKI Kamil
UltraSznurówka
93 POL Piotrków Trybunalski 04:17:58.94
49
RAJKOWSKI Przemysław
FuduCo Sport team
52 POL Piotrków Trybunalski 04:17:59.47
50
MICHALSKI Mateusz
Street Run Radom
59 POL Radom 04:18:47.15
51
SZARF Paweł
ANTONTEAM
58 POL Kędzierzyn-Koźle 04:20:14.52
52
KUJAWSKA Agnieszka
25 POL Suchedniów 04:21:05.40
53
NOWAK Krzysztof
64 POL Warszawa 04:22:59.22
54
JUCHNIEWICZ Lidia
Trening Czyni Mistrza
55 POL Lidzbark Warmiński 04:24:50.34
55
RUDNIK Jarosław
Zabiegany Wołomin
101 POL Pasek 04:25:13.64
56
SASIN Andrzej
Zabiegany Wołomin
105 POL Wołomin 04:25:16.14
57
RYBARCZYK Ilona
50 POL Koło 04:26:54.90
58
KONDZIELNIK Magdalena
Beskidzka 160
71 POL Pszczyna 04:28:16.32
59
GÓRECKI Krzysztof
112 POL Piaseczbo 04:30:59.24
60
ŻOCHOWSKI Krzysztof
Biegnij Dziadek Biegnij
44 POL Słupno 04:31:25.92
61
MIESZKOWSKI Maciej
49 POL Dziekanów Leśny 04:32:22.85
62
BIAŁEK Marek
Triwawa
35 POL Warszawa 04:33:15.64
63
WOJNAROWICZ Tomasz
Spartanie Dziecią/obozy Biegowe
61 POL Warszawa 04:33:58.79
64
DOLIWKA Paweł
Lubawa Kocha Biegać
54 POL Lubawa 04:36:58.73
65
NOWAK Karol
Weź i ustal
47 POL Kielce 04:38:55.24
66
PRZERWA Mirosław
Rawa Tim Zawsze Slim
95 POL Rawa Mazowiecka 04:40:55.92
67
KSIĄŻYK Paweł
11 POL Warszaawa 04:41:44.24
68
JAGODZIŃSKI Marcin
Grochów
27 POL Warszawa 04:42:30.71
69
RÓŻYCKI Konrad
Biegnij z ProService
32 POL Warszawa 04:42:39.21
70
WIĄZOWSKA Monika
STREET RUN RADOM
102 POL Radom 04:42:40.58
71
CZERWIEC Artur
Street RunRadom
45 POL Radom 04:44:54.59
72
ORZEŁ Wojciech
88 POL Warszawa 04:45:11.40
73
BUJNOWSKI Rafał
KAMIEŃ
85 POL Miedziana Góra 04:45:12.27
74
BALUTA Paweł
Bezpieczny Kazbek
42 POL Warszawa 04:45:33.38
75
MAZURKIEWICZ Maciek
GoSwimRunBrothers
78 POL Kielce 04:45:52.39
76
KORALEWSKI Jakub
23 POL Poznań 04:45:55.14
77
WOJCIECHOWSKI Tomasz
69 POL Brzesko 04:48:28.99
78
SKOWRON Małgorzata
STREET RUN RADOM
3 POL Radom 04:49:02.59
79
WIŚNIEWSKA Barbara
Sparta Runners
60 POL Kazimierz Biskupi 04:50:23.12
80
CIOSEK Malgorzata
13 POL Warszawa 04:52:45.00
81
MASZEWSKA-WACH Mariola
RAWA TIM ZAWSZE SLIM
17 POL Rawa Mazowiecka 04:57:07.92
82
ŚWIRCZ Damian
Vege Runners
5 POL Wielogóra 05:03:04.67
83
FILON Małgorzata
111 POL Warszawa 05:04:10.52
84
SOSZYŃSKI Piotr
Gazele Na Starcie
2 POL Warszawa 05:04:31.30
85
SZABELAK Witold
16 POL Warszawa 05:10:04.06
86
MALISZEWSKA Marta
15 POL Warszawa 05:10:04.59
87
PAWLAK Ewka
VegeRunners, Street Run Radom
104 POL Radom 05:10:15.12
88
JANUSZEWSKI Karol
Biegam U Kolesi
39 POL Grodziczno 05:15:44.64
89
JANUSZEWSKA Izabela
Biegam U Kolesi
38 POL Grodziczno 05:15:44.64
90
BOCHENEK Janusz
Wkurw_Team
30 POL Kielce 05:16:55.67
91
KARCZ Mariusz
106 POL Olszownica 05:16:59.19
92
ŻEBRACKI Wojtek
91 POL Łódź 05:18:33.87
93
DĄBROWSKI Michał
1 POL Kobyłka 05:20:44.14
94
TALAROWSKI Paweł
36 POL Krasnystaw 05:27:59.84
95
TALAROWSKA Agnieszka
37 POL Krasnystaw 05:28:00.39
96
PRUCNAL Paweł
Steppenwolf
9 POL Warszawa 05:28:00.89
97
BATOREK Bogdan
Rawa Tim Zawsze Slim
12 POL Rawa Mazowiecka 05:29:19.10
98
SZEWCZYK Katarzyna
Monkeys Team
4 POL Kraśnik 05:30:18.64
99
GOLEŃ Justyna
MonkeysTeam
89 POL Kraśnik 05:30:19.08
100
RZESZOT Łukasz
Biegnę żeby Bartek mógł biegać /#wkurw_team
41 POL Ćmińsk 05:35:34.93
101
MICHAŁEK Tomasz
10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej
31 POL Wymysłów 05:56:55.18
102
Uczestnik anonimowy
113 POL Bardo 05:58:44.02

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU