Klątwa Szczytniaka 2019

Nowa Słupia, Polska
16.02.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Albiniak Marcin - D2 / M40 POL Lublin

Niezapłacone

August Ryszard 71 D1 / M50 POL Czeladź Kolega Marka i Kajtka

Zapłacone

Baluta Paweł - D2 / M30 POL Warszawa Bezpieczny Kazbek

Niezapłacone

Ban Art - D1 / M30 POL Warszawa

Niezapłacone

Banasik Karolina 157 D2 / K30 POL Kielce wkurw_team

Zapłacone

Banaszczyk Grzegorz - D1 / M30 POL Szydłowiec Endorfina Szydlowiec

Niezapłacone

Banaszek Adam 19 D1 / M30 POL Warszawa Biegusiem.pl

Zapłacone

Bańka Grzegorz 69 D1 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Barszcz Bartosz - D1 / M30 POL Radom Gamblers Running

Niezapłacone

Bartczak Robert 78 D1 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Basis Marcin 151 D2 / M40 POL Milanówek Kingrunner Ultra

Zapłacone

Bebelski Rafał 22 D1 / M40 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Bednarek Piotr 21 D1 / M18 POL Rawa Mazowiecka

Zapłacone

Bernady Damian 62 D1 / M30 POL Łęki Husaria Race Team

Zapłacone

Bień Magdalena - D1 / K40 POL Poznań sheisultrarunner

Niezapłacone

Bloch Maciej 208 D2 / M30 POL Warszawa Accenture

Zapłacone

Bogdańska Katarzyna 176 D2 / K18 POL Warszawa Fall Into Swimrun

Zapłacone

Boguta Gaweł 8 D1 / M40 POL Warszawa napieraj.pl

Zapłacone

Bohdziewicz Izabela 153 D2 / K18 POL Warszawa wkurw_team

Zapłacone

Borkowska Katarzyna - D2 / K40 POL Złotów

Niezapłacone

Boroń Mateusz 162 D2 / M18 POL Kielce Goswimrun.pl

Zapłacone

Boroń Michał 25 D1 / M30 POL Kielce TriScyzoryCk

Zapłacone

Brener Maciej 179 D2 / M30 POL Warszawa Kuźnia triathlonu

Zapłacone

Brożyna Rafał 50 D1 / M18 POL Huta Stara

Zapłacone

Bubicz Krzysztof 87 D1 / M30 POL Świdnik wkurw_team

Zapłacone

Buchbon Panoramix 190 D2 / M30 POL Włodawa KS Tęcza Włodawa

Zapłacone

Bujalski Szymon 195 D2 / M40 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Burzyński Sebastian 28 D1 / M40 POL Warszawa MPK Wybieganie

Zapłacone

Cegliński Sebastian - D2 / M40 POL Karolina

Niezapłacone

Cioch Cezary 27 D1 / M30 POL Skaryszew KALLIPSO TEAM

Zapłacone

Ciura Rafał 211 D2 / M40 POL Warszawa Agdhome.pl Biegamy

Zapłacone

Cudziło Łukasz - D1 / M30 POL Kielce XMAN TEAM

Niezapłacone

Członkowski Krzysztof - D1 / M40 POL Szczekociny Olimpijczyk Szczekociny

Niezapłacone

Dąbrowski Sławek 38 D1 / M40 POL Wąbrzeźno Doce Pares Team

Zapłacone

Daniel Maria - D1 / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

Domanski Jarek 44 D1 / M30 POL Warszawa gazele na starcie

Zapłacone

Dryja Monika 178 D2 / K40 POL Węgrów Obozybiegowe.pl

Zapłacone

Dubowik Iza 53 D1 / K30 POL Piekoszów

Zapłacone

Duszyński Sebastian 202 D2 / M30 POL Rawa Mazowiecka

Zapłacone

Ewa Sam - D2 / K40 POL Warszawa Power Training

Niezapłacone

Ferenc Elżbieta 175 D2 / K18 POL Częstochowa

Zapłacone

Filipek Paweł 39 D1 / M30 POL Warszawa biegusiem.pl

Zapłacone

Forjasz Przemysław 26 D1 / M30 POL Rzeszów

Zapłacone

Frej Marcin 23 D1 / M30 POL Warszawa Zabiegani.TV

Zapłacone

Gad Szczepan 59 D1 / M40 POL Warszawa KS Staszewscy

Zapłacone

Gajęcka Marta - D2 / K18 POL Radom Street Run Radom

Niezapłacone

Gajek Patrycja 34 D1 / K30 POL Gryfino Kingrunner Ultra

Zapłacone

Gałek Hubert 165 D2 / M30 POL Chęciny

Zapłacone

Gąsiorek Kamila 97 D1 / K30 POL Warszawa Zabiegani. TV

Zapłacone

Gładecki Piotr 92 D1 / M30 POL Otwock

Zapłacone

Goleń Justyna 198 D2 / K30 POL Kraśnik Monkeys Team

Zapłacone

Gomolińska Danuta 197 D2 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Gomoliński Sławomir 196 D2 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Górek Aro 159 D2 / M40 POL Tłuszcz Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony Kobra

Zapłacone

Górka Radosław - D2 / M30 POL Milanówek Warchoły Radom

Niezapłacone

Gos Piotr 37 D1 / M40 POL Poznań Naramowice Biegają

Zapłacone

Graboś Nina - D1 / K40 POL Warszawa

Niezapłacone

Graczak Michał 55 D1 / M40 POL Kielce MIX SPORT TEAM

Zapłacone

Gronczewski Artur 70 D1 / M40 POL Warszawa FMWrunners

Zapłacone

Grudzien Malgorzata - D2 / K30 POL Zabkowice Slaskie

Niezapłacone

Handzel Wiola - D1 / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

Harnik Michal 20 D1 / M30 POL Tarnobrzeg Kopalnia Mocy

Zapłacone

Hejman Maciej 156 D2 / M40 POL Kielce wkurw_team

Zapłacone

Huszcza Paweł 81 D1 / M30 POL Warszawa Więcej Funku!

Zapłacone

Jagieło Michał 102 D1 / M30 POL Lubienia Husaria Race Team

Zapłacone

Jagodzka Magdalena - D2 / K18 POL Kielce Studio331

Niezapłacone

Jakimiuk Marek 93 D1 / M40 POL Malesze PLAN Perfecto

Zapłacone

Jakowicz Agnieszka 206 D2 / K40 POL Otwock Labosport

Zapłacone

Janota Michał 184 D2 / M40 POL Warszawa Kingrunner ULTRA

Zapłacone

Jarosz Grzegorz 172 D2 / M30 POL Warszawa 10. Warszawski Pułk Samochodowy

Zapłacone

Jasnowski Michal 74 D1 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Jaworek Grzegorz 100 D1 / M30 POL Warszawa MiG Team

Zapłacone

Jaworek Marta - D2 / K30 POL Warszawa MiG Team

Niezapłacone

Jędrej Emilia - D2 / K40 POL Warszawa

Niezapłacone

Jędrys Marta 96 D1 / K30 POL Kielce Dark Side Runners

Zapłacone

Jeziorek Adam 189 D2 / M50 POL Pruszków WPRunning Pruszków

Zapłacone

Ju Ma Maciej - D2 / M30 POL Oleśnica KB LUPUS OLEŚNICA

Niezapłacone

Ka Piotr 171 D2 / M40 POL Warszawa Wkurw Team

Zapłacone

Kacprzak Paweł 60 D1 / M30 POL Nowiny

Zapłacone

Kaczmarzyk Karol 160 D2 / M30 POL Maków Street Run Radom

Zapłacone

Kalinca Amalia 203 D2 / K30 POL Warsaw WITC

Zapłacone

Kamiński James 7 D1 / M40 POL Józefów Kingrunner Ultra

Zapłacone

Karasiński Michał - D2 / M18 POL Janowice

Niezapłacone

Karasiński Radosław - D1 / M40 POL Tarnobrzeg KaraśTeam

Niezapłacone

Karpińska Nina - D1 / K30 POL Skarżysko Kamienna Reebok Run Crew

Niezapłacone

Kasiński Marcin 46 D1 / M30 POL Brzeziny

Zapłacone

Kasprzyk Kamil 158 D2 / M30 POL Kielce Hit i Magia

Zapłacone

Kita Ewa - D1 / K50 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Kliglich Paweł - D1 / M40 POL Stare Lipiny Zabiegany Wołomin

Niezapłacone

Kolaj Ewelina 49 D1 / K30 POL Warszawa Mordeczki

Zapłacone

Kontrabacz Norbullo 183 D2 / M40 POL Warszawa Kingrunner ULTRA

Zapłacone

Kosin Paweł 6 D1 / M30 POL Kielce Klub Biegających Leśników

Zapłacone

Kosmęda Piotr Michał 54 D1 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Kotarba Wojciech 76 D1 / M30 POL Kielce Biegnę żeby Bartek mógł biegać

Zapłacone

Kowalczyk Mariusz 84 D1 / M40 POL Żółwin Wolfpack

Zapłacone

Kowalski Tomasz - D1 / M30 POL Koszalin WITC (Warsaw International Triathlon Club)

Niezapłacone

Kozieł Tadeusz 90 D1 / M18 POL Rzeszów wkurw_team

Zapłacone

Kozioł Artur 31 D1 / M40 POL Kraków Koziołki

Zapłacone

Kozioł Ewa 167 D2 / K40 POL Kraków Koziołki

Zapłacone

Krawczak Paulina - D1 / K30 POL Dęblin Biegusiem.pl

Niezapłacone

Kucharska Aleksandra 205 D2 / K30 POL Warszawa Dream Run

Zapłacone

Kuciński Tomasz - D1 / M40 POL Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak

Niezapłacone

Kujawska Anna - D1 / K40 POL Rzy

Niezapłacone

Kundys Karolina 57 D1 / K30 POL Warszawa #WAWRZYNTEAM

Zapłacone

Kurkus Aleksander 13 D1 / M40 POL Warszawa Dogoń Grodzisk Mazowiecki / Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Lasek Leszek - D1 / M50 POL Małęczyn

Niezapłacone

Lepiarz Sylwester 9 D1 / M18 POL Wronów

Zapłacone

Leszczyńska Kamila - D2 / K18 POL Warszawa

Niezapłacone

Lipczynski Olaf 204 D2 / M40 POL Lublin #runFORsmile

Zapłacone

Losor Andrzej 2 D1 / M40 POL Prószków

Zapłacone

Luc Adam - D2 / M40 POL Ryki Biegusiem.pl

Niezapłacone

Łąk Tomek 15 D1 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Majchrzak Sławomir 185 D2 / M50 POL Starachowice UKS Tychów Stary

Zapłacone

Makowska Olga 82 D1 / K30 POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

Maliszewska Marta 56 D1 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Marczyńska Katarzyna 89 D1 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Maszewska Agata 194 D2 / K30 POL Poznań Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Matusiewicz Michał 181 D2 / M30 POL Warszawa #cisnijwieprza

Zapłacone

Matysiak Marcin - D1 / M40 POL Warszawa Gapmont Running Team

Niezapłacone

Matysiak Kwitek Agnieszka 72 D1 / K30 POL Tarnobrzeg Kopalnia Mocy Tarnobrzeg

Zapłacone

Mazurkiewicz Maciek 11 D1 / M30 POL Kielce GoSwimRunBrothers

Zapłacone

Mech Patryk 77 D1 / M40 POL Łochów Łochowska Grupa Biegowa

Zapłacone

Michalak Sławomir 24 D1 / M50 POL Pruszków inzynier.eu nosi trailowe botki

Zapłacone

Michalski Tomek 66 D1 / M40 POL Bolesławiec wkurw_team

Zapłacone

Mielczarski Bartosz - D1 / M30 POL Warszawa Pomijalni

Niezapłacone

Mieloch Tamara 67 D1 / K40 POL Podkowa Leśna Kingrunner Ultra Team

Zapłacone

Mróz Mariusz 79 D1 / M40 POL Wrocław Zakochaj się w bieganiu

Zapłacone

Myalska Ewa 68 D1 / K40 POL Kielce

Zapłacone

Najbert Krystian 16 D1 / M40 POL Warszawa PKO BP

Zapłacone

Nalewajko Joanna 164 D2 / K40 POL Bełżyce Bełżyce I Okolice Biegają

Zapłacone

Naporowska Monika 52 D1 / K40 POL Szewce Naporo Team

Zapłacone

Nowak Jakub 182 D2 / M40 POL Warszawa Kingrunner ULTRA

Zapłacone

Ołub Sławek - D2 / M40 POL Skarżysko Kamienna

Niezapłacone

Ossak Justyna 207 D2 / K30 POL Opatów Biegnę, żeby Bartek mógł biegać

Zapłacone

Pac Marcin 45 D1 / M30 POL Rzeszów Kingrunner ULTRA

Zapłacone

Pałacha Anna - D1 / K40 POL Sandomierz TakLubię Sandomierz/TSA

Niezapłacone

Pasak Piotr 91 D1 / M40 POL Kielce

Zapłacone

Paul Przemek - D1 / M40 POL Sułków 3M# TEAM PAUL

Niezapłacone

Pawełas Marta 180 D2 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Pawłowicz Dorota - D2 / K30 POL Białystok Kuźnia Triathlonu

Niezapłacone

Pięta Marlena 33 D1 / K40 POL Ostrowiec Świętokrzyski Kingrunner ULTRA

Zapłacone

Piotrowska Anna 168 D2 / K40 POL Nadarzyn Nestle Wellnes Runners

Zapłacone

Piweńko Cezariusz 155 D2 / M30 POL Włodawa KS Tęcza Włodawa

Zapłacone

Piwońska Agnieszka 40 D1 / K40 POL Łódź

Zapłacone

Piwoński Adam 88 D1 / M30 POL Góra Kalwaria

Zapłacone

Placha Piotr - D1 / M40 POL Tarnobrzeg Kopalnia Mocy Tarnobrzeg

Niezapłacone

Plewa Tomasz 14 D1 / M40 POL Kielce

Zapłacone

Pocentek Krzysztof 101 D1 / M40 POL Rawa Mazowiecka Triathlon Rawa Maz.

Zapłacone

Pomagruk Katarzyna 75 D1 / K40 POL Kielce Biegnę, Żeby Bartek Mógł Biegać.

Zapłacone

Prucnal Paweł 65 D1 / M40 POL Warszawa Hardy Sztos

Zapłacone

Puścian Mariusz - D1 / M40 POL Rysie SSWiSK

Niezapłacone

Radwan Andrzej 12 D1 / M50 POL Krakow Ochotnicza straż pożarna Przewóz

Zapłacone

Rakowska Magdalena 191 D2 / K40 POL Warszawa Drużyna TVN

Zapłacone

Rams Tadeusz 73 D1 / M50 POL Wolbrom

Zapłacone

Rożniata Iwona 41 D1 / K40 POL Głowno Celironman

Zapłacone

Różycki Marek 29 D1 / M30 POL Kakonin

Zapłacone

Rygiel Aleksandra - D2 / K30 POL Kielce Wkurw_Team

Niezapłacone

Rzeszot Łukasz 213 D2 / M30 POL Ćmińsk Biegnę żeby Bartek mógł biegać

Zapłacone

Sachmata Robert - D2 / M50 POL Warszawa CTS

Niezapłacone

Sady Sebastian 4 D1 / M40 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

Sałas Krzysztof 18 D1 / M40 POL Radom Tiger Faja Faja

Zapłacone

Samojluk-Ślusarska Bożena 192 D2 / K50 POL Warszawa Drużyna TVN

Zapłacone

Skomorucha Paweł 63 D1 / M30 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Skrzypczak Hubert 17 D1 / M40 POL Pruszków RunningPowerPlay

Zapłacone

Ślęzak Paweł 32 D1 / M30 POL Ryki Potrenujemy?

Zapłacone

Ślusarski Włodzimierz 177 D2 / M50 POL Warszawa Obozy biegowe.pl

Zapłacone

Słaboń Mariusz 83 D1 / M40 POL Zarzecze KIWK-a Biega

Zapłacone

Smoliński Rafał 200 D2 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Sobczak Maciej - D2 / M30 POL Łódź Razem Trenujemy Sport

Niezapłacone

Sobczak Tomasz 154 D2 / M40 POL Warszawa Marcin Świerc Team

Zapłacone

Socha Norbert 30 D1 / M30 POL Maków KALLIPSO Team

Zapłacone

Sola Aneta 163 D2 / K40 POL Krężnica Okrągła Bełżyce I Okolice Biegają

Zapłacone

Soszyńska-Pstrokońska Joanna 47 D1 / K30 POL Warszawa Gazele na stracie

Zapłacone

Soszyński Piotr 48 D1 / M40 POL Warszawa gazele na starcie

Zapłacone

Sowik Marcin 86 D1 / M50 POL Tomaszów Mazowiecki TIME4RUNNING

Zapłacone

Sprzęczka Marcin - D1 / M40 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Niezapłacone

Sputowska Joanna - D1 / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

Stajniak Jacek 186 D2 / M50 POL Miejsce Piastowe

Zapłacone

Stajniak Michał 187 D2 / M18 POL Warszawa Fall Into Swimrun/Smashing Pąpkins

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D1 / M50 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Niezapłacone

Stelmacher Dominik 51 D1 / M18 POL Grudziądz

Zapłacone

Strzałkowski Marcin - D2 / M30 POL Kielce WKURW_TEAM

Niezapłacone

Stupińska Monika 170 D2 / K30 POL Sochaczew Wkurw Team

Zapłacone

Stupkiewicz Ewa 169 D2 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Styczeń Piotr 1 D1 / M30 POL Chęciny Ck_Babcie/woźniakrunningteam

Zapłacone

Szabat Wiesław 174 D2 / M50 POL Annopol

Zapłacone

Szabelak Witold 58 D1 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Szaflarska Katarzyna - D2 / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

Szafrańska Aleksandra 42 D1 / K18 POL Piastów Wkurw_team

Zapłacone

Szewczyk Katarzyna 193 D2 / K40 POL Kraśnik Monkeys Team

Zapłacone

Szumna Aleksandra 199 D2 / K30 POL Suchynia Monkeys Team

Zapłacone

Szwagierczak Andrzej - D2 / M40 POL Rudki Biegusiem /Potrenujemy

Niezapłacone

Szymaniak Paweł 95 D1 / M40 POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń / Danfoss

Zapłacone

Szymański Jacek 188 D2 / M40 POL Starachowice

Zapłacone

Tomasz Pośnik 152 D2 / M40 POL Workfit Adventure Team

Zapłacone

Tourdanov Ingrid - D1 / K18 NLD Groningen

Niezapłacone

Trociński Karol 5 D1 / M18 POL Kielce

Zapłacone

Turek Kamil - D2 / M18 POL Kielce Masza i Niedźwiedź

Niezapłacone

Walac Jacek 212 D2 / M30 POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Waldon Krzysztof - D1 / M40 POL Żory Hrmax Żory

Niezapłacone

Wątroba Piotr - D1 / M30 POL Tarnobrzeg Kopalnia Mocy

Niezapłacone

Wawrzeńczyk Tomy 64 D1 / M30 POL Brzeziny Mix Sport Team

Zapłacone

Węcłaś Maciej 85 D1 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Wieczorek Agata - D2 / K30 POL Tarnobrzeg TeBeG Runners Team

Niezapłacone

Wielgosz Maria 201 D2 / K18 POL Lublin 6x6 team

Zapłacone

Wierzbinska Karolina 80 D1 / K30 POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

Wietrzny Kacper 99 D1 / M40 POL Kraków Trailrun

Zapłacone

Wilk Jacek 61 D1 / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Wilk Paweł 94 D1 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D1 / M30 POL Warszawa 1980

Niezapłacone

Wojciechowski Jaroslaw 98 D1 / M50 POL Kielce Czasem Biegam

Zapłacone

Wołk Mariusz 3 D1 / M18 POL Rawa Mazowiecka

Zapłacone

Woźniak Paweł 161 D2 / M40 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

Wsuł Monia - D1 / K40 POL Swarzędz CH10

Niezapłacone

Wypchło Łukasz 166 D2 / M40 POL Kielce

Zapłacone

Wzorek Ewa 43 D1 / K18 POL Wilków wkurw_team

Zapłacone

Zając Paweł 35 D1 / M30 POL Jedlnia-Letnisko Kingrunner Ultra

Zapłacone

Zatorski Andrzej 10 D1 / M50 POL Starachowice

Zapłacone

Zawadzki Maciej - D2 / M40 POL Warszawa Biegamy z Ochotą

Niezapłacone

Zemła Krzysztof 210 D2 / M50 POL Malinowice

Zapłacone

Zgoda Katarzyna 209 D2 / K40 POL Czubojawizna Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Żłobecki Piotr - D2 / M40 POL Starachowice

Niezapłacone

Żochowski Krzysztof 36 D1 / M50 POL Słupno Biegnij Dziadek Biegnij

Zapłacone

Zubowicz Jakub - D1 / M30 POL Warszawa Żwawe Żubry

Niezapłacone

Żurawski Robert - D2 / M40 POL Otwock

Niezapłacone

Zwierzchowski Maciej 173 D2 / M40 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU