„Królowie u bram Aniołów“

Piasek, Polska
06.01.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adam Grzegorz - BIEG 10 KM / M POL Piasek Królowie Piasek

Zapłacone

Adamaszek Maciej - BIEG 10 KM / M POL Piasek

Zapłacone

Adamiak Edyta - BIEG 5 KM / K POL Skoczów Świry Stela

Zapłacone

Adamus Marian - NW 5 KM / M POL Bytom Silesia Nordic Team

Zapłacone

Anczykowski Nikodem - BIEG 10 KM / M POL Tychy Tyskie Sinive

Zapłacone

Androsz Katarzyna - NW 5 KM / K POL Czyżowice Uks Reflex

Niezapłacone

Arendt Zdzisław - NW 10 KM / M POL Katowice Stowarzyzenie Zakątek Dankowo

Zapłacone

Babij Katarzyna - BIEG 5 KM / K POL Skoczów Świry Stela

Niezapłacone

Baca Szymon - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna Ledovo.pl

Zapłacone

Bąk Alina - NW 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Bąk Bartłomiej - BIEG 10 KM / M POL Radostowice Forgemot-Bartłomiej Bąk

Zapłacone

Bąk Dawid - BIEG 5 KM / M POL Czechowice-Dziedzice Osp Dziedzice

Zapłacone

Bąk-Ścierska Beata - BIEG 5 KM / K POL Radostowice Ścierscy Team

Zapłacone

Banasiak Ewelina - BIEG 5 KM / K POL Imielin

Zapłacone

Baran Dawid - BIEG 10 KM / M POL Ćwiklice Do Porzygu Ocr Team

Zapłacone

Baron Aniela - BIEG 5 KM / K POL Gostyń

Zapłacone

Baron Eugeniusz - BIEG 5 KM / M POL Gostyń Usnb

Zapłacone

Bartas Barbara - BIEG 5 KM / K POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Bartuś Marcin - BIEG 10 KM / M POL Las Speed Team Brzeszcze / Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

Baruch Włodzimierz - NW 5 KM / M POL Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Nordic Team

Zapłacone

Bebek Ewa - BIEG 5 KM / K POL Ligota

Zapłacone

Benisz Wojciech - BIEG 5 KM / M POL Tarnowskie Góry Brt

Niezapłacone

Bereza Marcin - BIEG 5 KM / M POL Bojszowy

Zapłacone

Białas Agnieszka - BIEG 10 KM / K POL Pszczyna 1985

Zapłacone

Białas Dominika - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Białas Joanna - BIEG 5 KM / K POL Radostowice Spot

Zapłacone

Białas Lidia - NW 5 KM / K POL Kobielice

Zapłacone

Biela Mariusz - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Biela Martyna - BIEG 10 KM / K POL Czarków

Zapłacone

Biela Sebastian - BIEG 5 KM / M POL Czarków

Zapłacone

Bielańska Beata - BIEG 10 KM / K POL Katowice

Zapłacone

Bielec Alina - BIEG 5 KM / K POL Bojszowy Skb Tuptaki

Zapłacone

Bielecki Jacek - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna -

Zapłacone

Bielecki Jakub - BIEG 5 KM / M POL Ćwiklice

Zapłacone

Bienioszek Dariusz - BIEG 10 KM / M POL Jankowice Laski, Wino I Kasyno

Zapłacone

Biesek Wojciech - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Błachut Bogdan - NW 5 KM / M POL Goczałkowice-Zdrój

Zapłacone

Błachut Edyta - BIEG 5 KM / K POL Goczałkowice-Zdrój

Zapłacone

Błachut Łucja - NW 5 KM / K POL Goczałkowice-Zdrój

Zapłacone

Bobla Katarzyna - NW 5 KM / K POL Gilowice Szybcy I Wściekli

Zapłacone

Bobrowska Marta - BIEG 5 KM / K POL Tychy

Zapłacone

Bogdanik Dariusz - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna Psp Pszczyna

Zapłacone

Bojczuk Władysław - NW 5 KM / M POL Brzeszcze Speed Team Brzeszcze

Zapłacone

Bołoz Damian - BIEG 10 KM / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Boroń Tomek - BIEG 5 KM / M POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Boryczka Szymon - BIEG 5 KM / M POL Miedzyrzecze Zrirun

Zapłacone

Boryś Adam - BIEG 10 KM / M POL Czarków

Zapłacone

Brandys Aneta - BIEG 5 KM / K POL Tychy Parkrun Tychy

Zapłacone

Bratek Kinga - NW 10 KM / K POL Łąka 1981

Zapłacone

Broda Beata - BIEG 5 KM / K POL Piasek

Niezapłacone

Broda Kamila - BIEG 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Brom Przemysław - BIEG 10 KM / M POL Katowice Ppk

Zapłacone

Buballik Katarzyna - BIEG 5 KM / K DEU Dortmund

Zapłacone

Buballik Wojciech - BIEG 5 KM / M DEU Dortmund

Zapłacone

Buchowicz Agnieszka - BIEG 5 KM / K POL Jaworzno Mk Bike

Zapłacone

Buczek Beata - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Burkert Paulina - BIEG 5 KM / K POL Kobiór

Zapłacone

Buturla Sławomir - BIEG 10 KM / M POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

Caniboł Anna - BIEG 10 KM / K POL Gołkowice

Zapłacone

Chmielewski Artur - BIEG 10 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Chrószcz Klaudia - BIEG 10 KM / K POL Bieruń

Zapłacone

Chrzanowska Bożena - BIEG 10 KM / K POL Studzienice -

Zapłacone

Chwałek Agnieszka - BIEG 5 KM / K POL Bestwina #skazaninasukces

Zapłacone

Cieślik Zosia - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

Ciupka Agata - BIEG 5 KM / K POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Cofała Anna - NW 5 KM / K POL Jankowice

Zapłacone

Colik Przemyslaw - BIEG 5 KM / M POL Tychy

Niezapłacone

Ćwiok Aleksandra - BIEG 5 KM / K POL Łąka

Zapłacone

Cyrus Bogdan - NW 10 KM / M POL Strzebiń Silesia Nordic Team

Zapłacone

Czaplajewicz Marcin - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna

Niezapłacone

Czarnecka Edyta - NW 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Czarnecka Magdalena - NW 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Czarnecki Roman - NW 5 KM / M POL Piasek

Zapłacone

Czech Sylwia - NW 5 KM / K POL Piasek Wild Runners Club

Niezapłacone

Czernecka Justyna - NW 5 KM / K POL Poręba

Zapłacone

Czerwienskaszczotka Agata - BIEG 10 KM / K POL Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

Czmok Paulina - BIEG 5 KM / K POL Tychy

Zapłacone

Dawiec Gabriela - BIEG 10 KM / K POL Frelichów Biegiem Przez Chybie

Zapłacone

Dmochowski Artur - BIEG 5 KM / M POL Bytom

Zapłacone

Dobry Teresa - BIEG 5 KM / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Domżoł Jerzy - BIEG 5 KM / M POL Gilowice

Zapłacone

Domżoł Katarzyna - NW 5 KM / K POL Pszczyna Żuczek Team

Zapłacone

Domżoł Marcin - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna Żuczek Team

Zapłacone

Drogosz Damian - BIEG 5 KM / M POL Czechowice-Dziedzice Aktywna Pszczyna Runners Team

Zapłacone

Duda Agnieszka - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Duda Julia - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Duda Przemysław - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna

Niezapłacone

Duńka Joanna - 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Durczok Kamil - BIEG 10 KM / M Tychy Silesion

Zapłacone

Durok Wojciech - BIEG 10 KM / M POL Jankowice Kac Runners

Zapłacone

Duży Monika - BIEG 5 KM / K POL Bieruń Chwalisz Czy Nie Chwalisz-Lotej Z Nami

Zapłacone

Dyjas Michał - BIEG 5 KM / M POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

Dziedzioch Sandra - BIEG 10 KM / K POL Tychy T3M4T

Zapłacone

Eisler Andrzej - NW 5 KM / M POL Węgierska Górka Gemini I Niziołek Nw Team

Zapłacone

Eisler Anna - BIEG 5 KM / K POL Cięcina Skirent Szczyrk

Zapłacone

Eisler Grazyna - NW 5 KM / K POL Węgierska Górka Gemini I Niziołek N W Team

Zapłacone

Eisler Grażyna - NW 5 KM / K POL Węgierska Górka Gemini I Niziołek Nw Team

Niezapłacone

Eisler Tomasz - BIEG 5 KM / M POL Cięcina Skirent Szczyrk

Zapłacone

Falewicz Witold - BIEG 5 KM / M POL Piasek

Zapłacone

Falkiewicz Aldona - BIEG 10 KM / K POL Tychy Team Papry 20

Zapłacone

Faltyczko Grzegorz - NW 5 KM / M POL Skoczów Świry Stela

Zapłacone

Faron Aleksandra - NW 5 KM / K POL Czarków

Zapłacone

Faron Marcin - BIEG 5 KM / M POL Czarków

Zapłacone

Faruga Angelina - 5 KM / K POL Ćwiklice

Zapłacone

Faruga Lesław - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna Pszczyna Biega/nasfol

Zapłacone

Faruga Szymon - BIEG 5 KM / M POL Czarków Kasztan

Zapłacone

Ferfecka Barbara - BIEG 5 KM / K POL Kozakowice Górne Świry Stela

Zapłacone

Ficek Krzysztof - BIEG 10 KM / M POL Piasek Zieltrans

Zapłacone

Ficek Paulina - NW 5 KM / K POL Piasek

Niezapłacone

Ficek Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Wieprz Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

Figołuszka Dawid - BIEG 10 KM / M POL Jankowice

Zapłacone

Fojcik Tomasz - BIEG 5 KM / M POL Palowice Rodzinka

Zapłacone

Folek Andrzej - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Folek Jarosław - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Fudala Andrzej - BIEG 10 KM / M POL Pisarzowice Carpe Diem

Zapłacone

Furman Sylwia - BIEG 5 KM / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

Gabor Katarzyna - BIEG 5 KM / K POL Łaziska Górne Niezrzeszona

Zapłacone

Gadomski Kamil - BIEG 10 KM / M POL Katowice Golden State Katowice

Zapłacone

Galbierz Agnieszka - BIEG 10 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Gawęda Agata - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Gawrońska Dorota - BIEG 10 KM / K POL Katowice Trenuj Triathlon

Zapłacone

Gaża Grażyna - NW 5 KM / K POL Radostowice

Zapłacone

Gaża Hanna - NW 5 KM / K POL Radostowice

Zapłacone

Gaża Krzysztof - BIEG 10 KM / M POL Radostowice

Zapłacone

Gaża Oliwia - BIEG 5 KM / K POL Radostowice

Zapłacone

Giedwiłło Marta - BIEG 5 KM / K POL Tychy Parkrun Tychy

Zapłacone

Glińska Michalina - NW 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Gładki Magdalena - NW 5 KM / K POL Pszczyna Włóczy-Kijki

Zapłacone

Głombek Edyta - NW 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Gocałek Wiesław - NW 10 KM / M POL Tychy Drużyna Piaskowe Centrum Ubezpieczeń

Zapłacone

Godzic Dariusz - BIEG 10 KM / M POL Frydek A.d.m

Zapłacone

Godzic Magdalena - BIEG 5 KM / K POL Frydek A.d.m

Zapłacone

Golba Ryszard - BIEG 10 KM / M POL Tychy Vikingi Treining Center

Zapłacone

Gonska Łukasz - BIEG 10 KM / M POL Łąka Ks Łąka

Zapłacone

Gotz Anna - BIEG 5 KM / K POL Jankowice Jankowice

Zapłacone

Grabiańska Katarzyna - BIEG 5 KM / K POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

Granatyr Magdalena - BIEG 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Grudzień Krzysztof - BIEG 10 KM / M POL Ustroń

Zapłacone

Grudzień Michał - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Grudzień Monika - BIEG 10 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Grund Marek - BIEG 5 KM / M POL Strzebiń Mafia Team Lubliniec

Zapłacone

Grygierzec Radosław - BIEG 10 KM / M POL Piasek

Zapłacone

Grzebniewska Judyta - BIEG 10 KM / K POL Tychy Team Papry 20

Zapłacone

Grzechnik Mateusz - BIEG 5 KM / M POL Studzienice Anchois Au Carpe

Zapłacone

Grzegorzek Kamil - BIEG 5 KM / M POL Palowice Rodzinka

Zapłacone

Grzelak Rozalia - NW 10 KM / K POL Kobiór Kobiór Aktywni

Zapłacone

Grzyb Leszek - BIEG 10 KM / M POL Łąka Kac Runners

Zapłacone

Grzywa Bogumiła - BIEG 5 KM / K POL Czarków

Zapłacone

Grzywa Rafał - BIEG 5 KM / M POL Czarków

Zapłacone

Grzywacz Marcela - BIEG 5 KM / K POL Studzienice

Zapłacone

Gwóźdź Andrzej - BIEG 10 KM / M POL Wola Powoli Do Celu

Zapłacone

Habelski Robert - BIEG 5 KM / M POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

Hajto Dominik - BIEG 10 KM / M POL Mnich Biegiem Przez Chybie

Zapłacone

Halejcio Krzysztof - BIEG 10 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Hanf Anna - BIEG 10 KM / K POL Bieruń 1987

Zapłacone

Hanf Anna - BIEG 5 KM / K POL Bieruń Chwalisz Czy Nie Chwalisz Lotej Z Nami

Niezapłacone

Hristova-Kosobudzka Daria - BIEG 10 KM / K POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

Imielski Paweł - BIEG 10 KM / M POL Piasek

Zapłacone

Indeka Jacek - BIEG 10 KM / M POL Studzionka Rodzinka

Zapłacone

Indeka Joanna - BIEG 5 KM / K POL Studzionka Rodzinka

Zapłacone

Indeka Wojciech - BIEG 10 KM / M POL Rudołtowice Azyl

Zapłacone

Iwan Piotr - BIEG 5 KM / M POL Rybnik

Niezapłacone

Jabłoński Bartosz - BIEG 5 KM / M POL Piasek Czarni Piasek

Zapłacone

Jachimski Piotr - BIEG 10 KM / M POL Orzesze Orzesze Też Biega

Zapłacone

Jagieła Adam - BIEG 10 KM / M POL Siemianowice Śląskie Krs Tkkf Jastrząb Ruda Śląska

Niezapłacone

Janczyk Sylwiaszanowna - NW 10 KM / K POL Kobiór Kobiór Aktywni

Zapłacone

Janik Ilona - BIEG 5 KM / K POL Chybie Świry Stela

Zapłacone

Jankowska Becia - BIEG 5 KM / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

Jankowska Katarzyna - BIEG 5 KM / K POL Tychy

Niezapłacone

Jankowska Wioletta - NW 10 KM / K POL Katowice Poszli W Las

Zapłacone

Jankowski Andrzej - NW 5 KM / M POL Katowice Poszli W Las

Zapłacone

Janosz Natalia - BIEG 5 KM / K POL Cwiklice Spot Pszczyna

Zapłacone

Janowska Bożena - NW 5 KM / K POL Tychy Drużyna Piaskowe Centrum Ubezpieczeń

Zapłacone

Janowski Artur - BIEG 10 KM / M POL Tychy Drużyna Piaskowe Centrum Ubezpieczeń

Zapłacone

Janusz Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Kaniów Azs Awf Katowice / #skazaninasukces

Zapłacone

Janz Anna - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Jarczok Zdzichu - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna Viking Trening Center

Zapłacone

Jarmuł Wojciech - BIEG 5 KM / M POL Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem

Zapłacone

Jaromin Błazej - BIEG 10 KM / M POL Rudołtowice Spot Pszczyna

Zapłacone

Jaromin Sabina - 5 KM / K POL Ćwiklice

Zapłacone

Jasnoch Bogumiła - BIEG 5 KM / K POL Mikołow

Zapłacone

Jaworska Ewa - NW 5 KM / K POL Mikołow

Zapłacone

Jaworska Magdalena - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

Jaworski Joanna - NW 5 KM / K POL Pszczyna

Niezapłacone

Jokiel Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Świerczyniec Świerczyniec Running

Zapłacone

Jonkisz Dorota - BIEG 10 KM / K POL Czechowice Dziedzice Rytm Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Jucha Basia - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Jurczyga Joanna - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Jurczyga Marek - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Kacewicz Eliasz - BIEG 5 KM / M POL Piasek

Zapłacone

Kacewicz Jonatan - BIEG 5 KM / M POL Piasek

Zapłacone

Kachel Mateusz - BIEG 10 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Kajstura Filip - 5 KM / M POL Pszczyna

Niezapłacone

Kajstura Zuzanna - 5 KM / K POL Pszczyna

Niezapłacone

Kalemba Magdalena - BIEG 5 KM / K POL Bielsko-Biala

Zapłacone

Kaleta Agnieszka - BIEG 10 KM / K POL Tychy 40 Latek Tychy

Zapłacone

Kaleta Karol - BIEG 10 KM / M POL Tychy 40 Latek Tychy

Zapłacone

Kania Natalia - BIEG 5 KM / K POL Dębowiec Świry Stela

Niezapłacone

Kania Paulina - BIEG 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Kania Paulina - BIEG 5 KM / K POL Piasek

Niezapłacone

Kania Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Piasek

Zapłacone

Kantorowska Anna - BIEG 10 KM / K POL Wola Powoli Do Celu

Zapłacone

Kapica Ewa - NW 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Kapica Hanna - NW 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Kapica Kacper - NW 5 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Kapica Lucjan - NW 5 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Kapica Marta - NW 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Kapica Szymon - NW 5 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Kapuścik Beata - BIEG 5 KM / K POL Katowice

Niezapłacone

Karpuk Natalia - BIEG 10 KM / K POL Tychy Team Papry 20

Zapłacone

Karpuk Zofia - BIEG 10 KM / K POL Tychy Team Papry 20

Zapłacone

Kata Magdalena - BIEG 5 KM / K POL Czerńczyce Jawor

Zapłacone

Kątny Monika - BIEG 10 KM / K POL Bieruń

Zapłacone

Kawa Joanna - NW 10 KM / K POL Mysłowice

Niezapłacone

Kawalec Grzegorz - BIEG 10 KM / M POL Orzesze

Zapłacone

Kawulak Kazimierz - BIEG 5 KM / M POL Jaworzno Jaworzno Runners

Zapłacone

Kaźmierczak Monika - 5 KM / K POL Tychy

Niezapłacone

Kempny Paweł - BIEG 10 KM / M POL Mikołów

Zapłacone

Kiełbasiński Andrzej - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna Spot

Zapłacone

Kiełbasiński Arkadiusz - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna Pszczyna Biega

Niezapłacone

Kijak Olimpia - NW 10 KM / K POL Kobiór Kobiór Aktywni

Zapłacone

Kijok Marek - BIEG 5 KM / M POL Piasek

Zapłacone

Klamka Robert - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna 1973

Niezapłacone

Klima Adam - BIEG 10 KM / M POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Klose Marek - BIEG 10 KM / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Klose Zuzanna - BIEG 10 KM / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kłonica Klaudia - 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Kłoska Martyna - BIEG 5 KM / K Piasek

Zapłacone

Knapik Agnieszka - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Kobiela Jacek - BIEG 10 KM / M POL Katowice

Zapłacone

Kobiór Renata - NW 5 KM / K POL Pszczyna Esa Team

Zapłacone

Kokot Paulina - BIEG 5 KM / K POL Radostowice

Zapłacone

Kolarczyk Kamila - BIEG 5 KM / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

Kolon Jacek - BIEG 10 KM / M POL Kobiór 1974

Niezapłacone

Kolon Maciej - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Kolon Marlena - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Kolonko Roksana - BIEG 5 KM / K POL Międzyrzecze Speed Team Brzeszcze

Zapłacone

Komraus Damian - NW 10 KM / M POL Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

Komraus Ewelina - BIEG 5 KM / K POL Piasek Brak

Zapłacone

Komraus Justyna - NW 5 KM / K POL Wola

Zapłacone

Komraus Sławomir - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Kondzielnik Magdalena - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Kondziołka Zbigniew - NW 5 KM / M POL Katowice

Zapłacone

Konsek Paweł - BIEG 10 KM / M POL Żory Żory-Kleszczówka

Zapłacone

Kopcoń Mateusz - BIEG 10 KM / M POL Czechowice-Dziedzice Enigma Czechowice

Niezapłacone

Kopiec Przemyslaw - BIEG 10 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Kornak Monika - BIEG 5 KM / K POL Czechowice-Dziedzice Aktywna Pszczyna Runners Team

Zapłacone

Kościelniak Ewa - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna Queen Drużyna Pszczyna

Zapłacone

Kościelniak Mieczysław - BIEG 5 KM / M POL Jankowice

Zapłacone

Kościelny Piotr - BIEG 10 KM / M POL Wisła Wielka

Niezapłacone

Kosko Dariusz - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Kosko Joanna - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Kosko Krzysztof - BIEG 10 KM / M POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Diedzice

Zapłacone

Kost Aleksandra - BIEG 10 KM / K POL Studzionka Sp 3

Zapłacone

Kotewicz Krzysztof - NW 5 KM / M POL Jankowice

Zapłacone

Kotewicz Liliana - NW 5 KM / K POL Jankowice

Zapłacone

Kotwasińska Marta - BIEG 5 KM / K POL Piasek

Niezapłacone

Kowal Wioletta - BIEG 10 KM / K POL Wisła Wielka

Niezapłacone

Kowalczyk Justyna - BIEG 10 KM / K POL Tychy Team Papry 20

Zapłacone

Kowaliczek Andrzej - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

Kowalski Józef - BIEG 10 KM / M POL Czarków

Zapłacone

Kowarz Mirosław - NW 5 KM / M POL Cieszyn

Zapłacone

Kozik Krzysztof - BIEG 10 KM / M POL Wola Powoli Do Celu

Zapłacone

Kozik Paweł - BIEG 10 KM / M POL Czarków

Zapłacone

Kozok Małgorzata - BIEG 5 KM / K POL Łaziska Górne Sts Biegaton Mikołow

Zapłacone

Krawczyk Bernadeta - BIEG 5 KM / K POL Radostowice Spot Pszczyna

Zapłacone

Krawczyk Jacek - BIEG 10 KM / M POL Radostowice Spot Pszczyna

Zapłacone

Krekora Agnieszka - NW 10 KM / K POL Kobior

Zapłacone

Królikowski Miroslaw - NW 5 KM / M POL Katowice K.b.józefinka

Zapłacone

Krupa Przemysław - BIEG 10 KM / M POL Mnich Biegiem Przez Chybie

Zapłacone

Kruszyński Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

Krużołek Adam - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Krzysteczko Michał - BIEG 10 KM / M POL Studzionka

Zapłacone

Ksel Sebastian - BIEG 5 KM / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Kubacka Patrycja - 5 KM / K POL Piasek Anchois Au Carpe

Zapłacone

Kubis Barbara - BIEG 5 KM / K POL Czarków Spot

Zapłacone

Kubis Witold - BIEG 5 KM / M POL Czarków Rodzina

Niezapłacone

Kuczek Elżbieta - BIEG 5 KM / K POL Międzyrzecze

Zapłacone

Kuder Marek - NW 10 KM / M POL Wodzisław Slaski Ks M.e.t.a.

Niezapłacone

Kukla Piotr - BIEG 10 KM / M POL Piasek Fewe

Zapłacone

Kupibida Boguslawa - NW 10 KM / K POL Katowice Silesia Nordic Team

Zapłacone

Kurcius Darek - BIEG 5 KM / M POL Piasek Ośrodek Nad Dokawą

Zapłacone

Kurcius Grzegorz - BIEG 5 KM / M POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Kurcius Łukasz - BIEG 5 KM / M POL Piasek Ośrodek Nad Dokawą/czarni Piasek

Zapłacone

Kurcius Magdalena - BIEG 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Kurcius Marcin - BIEG 5 KM / M POL Piasek

Zapłacone

Kurek Jacek - BIEG 10 KM / M POL Tychy Świetlikowo

Zapłacone

Kuś Bartłomiej - BIEG 5 KM / M POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

Kuś Paweł - BIEG 5 KM / M POL Simoradz Świry Stela

Zapłacone

Kycia Leszek - BIEG 10 KM / M POL Orzesze Orzesze Też Biega

Zapłacone

Laska Izabela - BIEG 5 KM / K POL Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem

Zapłacone

Laska Rafał - BIEG 10 KM / M POL Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem

Zapłacone

Lasota Rafał - BIEG 10 KM / M POL Tychy Brooklyn Fans

Zapłacone

Leśków Joanna - BIEG 5 KM / K POL Cieszyn Świry Stela

Zapłacone

Listowski Andrzej - BIEG 5 KM / M POL Bielsko-Biała -

Niezapłacone

Loska Anita - BIEG 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Loska Iwona - NW 5 KM / K POL Katowice

Zapłacone

Loska Romuald - NW 10 KM / M POL Katowice

Zapłacone

Loskot Monika - BIEG 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Łagosz Katarzyna - BIEG 10 KM / K POL Tychy Ca Broker/ca Aktywni

Zapłacone

Ławeczko Radosław - BIEG 5 KM / M POL Brzeszcze Zadyszka Oświęcim

Niezapłacone

Łoboda Marcin - BIEG 5 KM / M POL Ustroń Świry Stela

Zapłacone

Łochowska-Piotrowicz Magdalena - BIEG 10 KM / K POL Tychy Team Papry 20

Zapłacone

Łukowicz Piotr - BIEG 10 KM / M POL Dankowice Rozbiegani Pasjonaci

Zapłacone

Łyczko Anna - BIEG 10 KM / K POL Kobielice

Niezapłacone

Łyczko Barbara - NW 5 KM / K POL Mysłowice

Niezapłacone

Macholc Piotr - NW 10 KM / M POL Dąbrowa Górnicza Żółwik

Zapłacone

Machoń Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna Kac Runners

Zapłacone

Madej Anna - BIEG 5 KM / K POL Bojszowy Nowe Świerczyniec Running

Zapłacone

Madej Michał - BIEG 10 KM / M POL Bojszowy Nowe Świerczyniec Running

Zapłacone

Magiera Adam - BIEG 5 KM / M POL Imielin

Zapłacone

Makowski Marek - NW 10 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Maksym Michał - BIEG 5 KM / M POL Piasek

Zapłacone

Malina Adam - BIEG 10 KM / M POL Bojszowy Świerczyniec Running

Zapłacone

Malina Michalina - BIEG 5 KM / K POL Bojszowy Gts Bojszowy

Zapłacone

Malinowska Małgorzata - BIEG 10 KM / K POL Gilowice Powoli Do Celu

Zapłacone

Malinowski Krzysztof - BIEG 10 KM / M POL Gilowice Powoli Do Celu

Zapłacone

Marcińczyk-Jarek Katarzyna - BIEG 10 KM / K POL Brzeszcze

Zapłacone

Mardzyńska Magdalena - BIEG 10 KM / K POL Gilowice Klub Biegających Leśników

Zapłacone

Mardzyński Dariusz - BIEG 10 KM / M POL Gilowice Opel Active Team

Zapłacone

Marek Rafał - BIEG 10 KM / M POL Goczałkowice-Zdrój Kac Runners

Zapłacone

Marondel Jan - NW 5 KM / M POL Bytom

Zapłacone

Marondel Katarzyna - NW 5 KM / K POL Bytom Silesia Nordic Team

Zapłacone

Maroszek Jakub - BIEG 5 KM / M POL Miedźna

Zapłacone

Maroszek Maciej - BIEG 5 KM / M POL Miedźna

Zapłacone

Maszczyńska-Skalik Ania - BIEG 5 KM / K POL Tychy

Zapłacone

Matuszak Jarosław - BIEG 10 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Mazur Bernadeta - BIEG 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Mazur Paulina - BIEG 5 KM / K Piasek

Zapłacone

Mendrok Anna - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Mielcarek Leszek - NW 5 KM / M POL Bytom Nierzeszony

Zapłacone

Mika Piotr - BIEG 10 KM / M POL Kraków Ppk

Zapłacone

Milewska Beata - BIEG 10 KM / K POL Chorzów

Zapłacone

Młocek Ignacy - NW 10 KM / M POL Rzyki

Niezapłacone

Młocek Krystyna - NW 10 KM / K POL Rzyki

Zapłacone

Młodzik Marcin - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna

Niezapłacone

Morawski Aleksander - BIEG 10 KM / M POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Morawski Janusz - NW 10 KM / M POL Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

Moric Anna - BIEG 10 KM / K POL Pszczyna Brak

Zapłacone

Mrówczyńska Katarzyna - BIEG 5 KM / K POL Tychy

Niezapłacone

Mrówczyński Marek - BIEG 10 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Mrozik Dariusz - BIEG 5 KM / M POL Bojszowy

Zapłacone

Mucha Mateusz - BIEG 5 KM / M POL Siemianowice Śląskie 17.12.1992

Niezapłacone

Muchowska Maria - NW 5 KM / K POL Gliwice Drużyna Piaskowe Centrum Ubezpieczeń

Zapłacone

Musiał Marek - BIEG 10 KM / M POL Oswiecim

Zapłacone

Musioł Andrzej - NW 10 KM / M POL Tychy Team Papry 20

Zapłacone

Musioł Piotr - BIEG 10 KM / M POL Imielin

Zapłacone

Muskała Mateusz - NW 5 KM / M POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

Mynarska Ligia - BIEG 10 KM / K POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

Mynarski Sylwester - BIEG 10 KM / M POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

Niedbał Adam - NW 10 KM / M POL Siewierz Silesia Nordic Team

Zapłacone

Niedźwiedź Artur - BIEG 5 KM / M POL Kobielice

Zapłacone

Niedźwiedź Sonia - BIEG 5 KM / K POL Jankowice

Zapłacone

Niemczyk Joanna - NW 10 KM / K POL Goczałkowice-Zdrój

Zapłacone

Nir Łukasz - BIEG 10 KM / M POL Tychy Warsztat Formy

Niezapłacone

Nocuń Marta - BIEG 5 KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

Norek Monika - BIEG 10 KM / K POL Wola

Zapłacone

Nowak Grzegorz - BIEG 5 KM / M POL Piasek

Zapłacone

Nowak Grzegorz - NW 10 KM / M POL Czeladz Tkkf Saturn Czeladz

Zapłacone

Nowak Kamil - BIEG 10 KM / M POL Tychy Runhogs Tychy

Niezapłacone

Nowak Paweł - BIEG 5 KM / M POL Studzionka

Zapłacone

Nowok Bogdan - 5 KM / M POL Piasek Lks Czarków

Zapłacone

Nowok Karolina - BIEG 5 KM / K POL Piasek Górole

Zapłacone

Nowok Monika - BIEG 5 KM / K POL Goczałkowice-Zdrój Spot

Zapłacone

Nowok Natalia - BIEG 5 KM / K POL Ćwiklice

Zapłacone

Nowok Paulinka - BIEG 5 KM / K POL Piasek Górole

Zapłacone

Nowok Paweł - 5 KM / M POL Piasek Czarni Piasek

Zapłacone

Olejarczyk Maria - BIEG 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Olejnik Adam - BIEG 10 KM / M POL Sosnowiec Saint-Gobain Squad

Zapłacone

Olejnik Aleksander - BIEG 5 KM / M POL Katowice

Zapłacone

Olesiuk Dorota - 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Opalska Karolina - BIEG 5 KM / K POL Brzeszcze Speed Team Brzeszcze

Niezapłacone

Operchalski Andrzej - BIEG 5 KM / M POL Jankowice

Niezapłacone

Opuchlik Aleksandra - BIEG 5 KM / K POL Studzienice Aktywnapszczyna.pl

Zapłacone

Opuchlik Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Studzienice Aktywnapszczyna.pl

Zapłacone

Orkwiszewska Ola - BIEG 10 KM / K POL Bieruń Tta Bieruń

Zapłacone

Orlicki Stanisław - BIEG 10 KM / M POL Tychy Orzeł-Rudze

Niezapłacone

Pach Jowita - BIEG 5 KM / K POL Kobiór Kobiór Aktywni

Zapłacone

Pachut Justyna - BIEG 5 KM / K POL Tychy

Niezapłacone

Pająk Grażyna - NW 5 KM / K POL Goczałkowice Włóczy-Kijki

Zapłacone

Pala Alojzy - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

Pala Mariusz - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna Koko Dżambo I Do Przodu

Zapłacone

Pałys Leszek - BIEG 5 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Pałys Magdalena - 5 KM / K POL Tychy

Zapłacone

Pander Marek - BIEG 10 KM / M POL Orzesze Orzesze Tez Biega

Zapłacone

Pastuszka Aleksandra - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna Fit Stacja

Zapłacone

Pastuszka Marcin - BIEG 5 KM / M POL Łąka

Zapłacone

Pastuszka Wioleta - BIEG 5 KM / K Piasek

Zapłacone

Pater Wojciech - BIEG 5 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Pawełko Jakub - BIEG 5 KM / M POL Bestwinka

Zapłacone

Pawełko Jarosław - BIEG 5 KM / M POL Bestwinka

Zapłacone

Paździorek Adam - BIEG 10 KM / M POL Mikołów Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

Pecyna Dariusz - BIEG 10 KM / M POL Piasek

Niezapłacone

Pecyna Kasia - BIEG 10 KM / K POL Piasek

Niezapłacone

Pękała Basia - 5 KM / K POL Ćwiklice

Zapłacone

Pęszor Adrianna - BIEG 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Petkiewicz Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Mikołów Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów

Niezapłacone

Piech Michał - BIEG 10 KM / M POL Studzienice Alustal

Zapłacone

Piechaczek Izabela - BIEG 5 KM / K POL Goczałkowice-Zdrój Rodzinka

Zapłacone

Pietroszek Rafał - BIEG 10 KM / M POL Strumień Aktywna Pszczyna

Zapłacone

Pietryja Mateusz - BIEG 5 KM / M POL Jankowice Jankowice

Zapłacone

Piłot Aneta - BIEG 5 KM / K POL Piasek Akm

Zapłacone

Piłot Piotr - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna Nasfol

Zapłacone

Piwowarska Anna - BIEG 5 KM / K POL Jawor Jawor

Zapłacone

Piwowarski Paweł - BIEG 10 KM / M POL Jawor

Zapłacone

Plewa Remigiusz - BIEG 10 KM / M POL Gostyń

Zapłacone

Pławecki Mateusz - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna Czarni Piasek

Zapłacone

Płóciennik Aleksandra - BIEG 5 KM / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Płóciennik Aleksandra - BIEG 5 KM / K POL Bielsko-Biala

Niezapłacone

Płoska Monika - BIEG 5 KM / K POL Łazy Galen Team

Zapłacone

Pniok Adam - BIEG 5 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Pniok Michał - BIEG 5 KM / M POL Jankowice

Zapłacone

Pniok Tadeusz - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Podbioł Dorota - BIEG 10 KM / K POL Jankowice Pędzim I Pierdzim

Zapłacone

Podbioł Zbigniew - BIEG 10 KM / M POL Jankowice Pędzim I Pierdzim

Zapłacone

Podeszwa Marek - BIEG 10 KM / M POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Poloczek Jarosław - BIEG 10 KM / M POL Wisła Wielka

Zapłacone

Porczyńska Patrycja - BIEG 10 KM / K POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

Porębski Marek - BIEG 5 KM / M POL Oświęcim Speed Team Brzeszcze

Zapłacone

Porwit Aleksandra - BIEG 5 KM / K POL Goczałkowice Zdrój

Zapłacone

Posełkiewicz Krzysztof - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna Nasfol

Zapłacone

Posłuszna Monika - BIEG 5 KM / K POL Bielsko-Biała Spot Pszczyna

Zapłacone

Prasałek Aleksandra - NW 5 KM / K POL Tychy Drużyna Piaskowe Centrum Ubezpieczeń

Zapłacone

Prasałek Dorota - NW 5 KM / K POL Tychy Drużyna Piaskowe Centrum Ubezpieczeń

Zapłacone

Prasałek Patryk - NW 5 KM / M POL Tychy Drużyna Piaskowe Centrum Ubezpieczeń

Zapłacone

Prasałek Paweł - NW 5 KM / M POL Tychy Drużyna Piaskowe Centrum Ubezpieczeń

Zapłacone

Prasek Renata - NW 5 KM / K POL Rudołtowice Azyl

Zapłacone

Prokopowicz Grzegorz - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Prokopowicz Zofia - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Pryszcz Adrian - BIEG 5 KM / M POL Brzeźce

Zapłacone

Pryszcz Krzysztof - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna Szybcy I Wściekli

Zapłacone

Przybył Patrycja - NW 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Przybyła Violetta - BIEG 5 KM / K POL Tychy Parkrun Tychy

Zapłacone

Psik Barbara - BIEG 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Puchałka Beata - BIEG 10 KM / K POL Łąka

Zapłacone

Puchałka Wiktoria - BIEG 10 KM / K POL Łąka

Zapłacone

Pytel Barbara - BIEG 5 KM / K POL Simoradz Świry Stela

Zapłacone

Rączka Marcin - BIEG 10 KM / M POL Studzionka Szybcy I Wściekli

Zapłacone

Radziewicz Renata - BIEG 10 KM / K POL Wisła Wielka Spot Pszczyna

Niezapłacone

Radziewicz Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Wisła Wielka Tomasz Radziewicz

Niezapłacone

Rakoczy Rafał - BIEG 10 KM / M POL Tychy 40 Latek Tychy

Niezapłacone

Rębisz Dawid - BIEG 5 KM / M POL Piasek Davos

Zapłacone

Rębisz Izabela - BIEG 5 KM / K POL Piasek Davos

Zapłacone

Reclik Łukasz - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna #kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

Reinert Alekskandra - BIEG 10 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Roj Łukasz - BIEG 5 KM / M POL Mikołów Zamel

Niezapłacone

Rojek Joanna - BIEG 10 KM / K POL Tychy Sportowe Tychy

Zapłacone

Rojek Robert - BIEG 10 KM / M POL Tychy Sportowe Tychy

Zapłacone

Rolnik Aleksandra - BIEG 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Rolnik Paweł - BIEG 5 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Rożek Ewa - NW 5 KM / K POL Bestwina

Zapłacone

Różewicz Dariusz - NW 10 KM / M POL Tychy Pance

Zapłacone

Różewicz Ewa - NW 10 KM / K POL Tychy Pance

Zapłacone

Rozmus Szymon - BIEG 10 KM / M POL Gilowice

Niezapłacone

Rybski Jerzy - BIEG 10 KM / M POL Zabrzeg Bestwina Biega

Zapłacone

Ryguła Grzegorz - BIEG 5 KM / M POL Piasek Ośrodek Nad Dokawą-Czarni Piasek

Zapłacone

Ryguła Tomasz - BIEG 5 KM / M POL Piasek

Niezapłacone

Ryłko Ewa - BIEG 5 KM / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

Ryńca Barbara - BIEG 10 KM / K POL Tychy

Zapłacone

Rypiach Michał - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna Czarni Piasek

Niezapłacone

Ryś Dawid - BIEG 5 KM / M POL Czarków Górole

Zapłacone

Sadowska Ewa - BIEG 5 KM / K POL Tychy

Zapłacone

Sadowska Ewa - BIEG 5 KM / K POL Tychy

Niezapłacone

Sajdok Joanna - NW 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Ścierska Karina - NW 5 KM / K POL Radostowice Ścierscy Team

Zapłacone

Ścierska Martyna - NW 5 KM / K POL Radostowice Ścierscy Team

Zapłacone

Ścierski Jacek - NW 5 KM / M POL Radostowice Ścierscy Team

Zapłacone

Ścierski Wojciech - NW 5 KM / M POL Radostowice Ścierscy Team

Zapłacone

Sekta Sławomir - BIEG 5 KM / M POL Kobielice Wkurw-Team

Zapłacone

Sekta Szymon - BIEG 5 KM / M Kobielice Sekretarz Kobielice

Zapłacone

Serwotka Jan - NW 10 KM / M POL Wodzislaw Ślaski Forma Wodzisław Śl

Zapłacone

Sinka Damian - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

Sitko Katarzyna - NW 10 KM / K POL Kobiór

Zapłacone

Skapczyk Robert - BIEG 5 KM / M POL Czarków

Zapłacone

Skaźnik Dominika - BIEG 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Skęczek Arkadiusz - BIEG 10 KM / M POL Gilowice Powoli Do Celu

Zapłacone

Skęczek Marcin - BIEG 10 KM / M POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Skiba Anna - BIEG 5 KM / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Skoczyński Jakub - 5 KM / M POL Pszczyna Anchois Au Carpe

Zapłacone

Skolasiński Bartłomiej - BIEG 5 KM / M POL Goczałkowice-Zdrój

Zapłacone

Skórzewska Barbara - BIEG 5 KM / K POL Ćwiklice 1971

Niezapłacone

Skotnica Karolina - BIEG 10 KM / K POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

Skowroński Szymon - BIEG 5 KM / M POL Tychy Bsfz

Zapłacone

Skrabarczyk Anna - BIEG 5 KM / K POL Wola Powoli Do Celu

Zapłacone

Skrabarczyk Wiesław - BIEG 5 KM / M POL Wola Powoli Do Celu

Zapłacone

Skrobol Anna - BIEG 5 KM / K POL Jankowice

Niezapłacone

Skrobot Justyna - BIEG 10 KM / K POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Skrobot Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Skrzypczyk Joanna - BIEG 10 KM / K POL Rudołtowice

Zapłacone

Skura Bartosz - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna Sp 3

Zapłacone

Śliwka Edward - BIEG 5 KM / M POL Piasek

Zapłacone

Śliwka Edyta - NW 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Śliwka Karolina - BIEG 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Śliwka Oliwia - NW 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Słodczyk Andrzej - NW 5 KM / M POL Piasek Drużyna Piaskowe Centrum Ubezpieczeń

Zapłacone

Słodczyk Jakub - BIEG 10 KM / M POL Piasek Drużyna Piaskowe Centrum Ubezpieczeń

Zapłacone

Słowik Weronika - BIEG 5 KM / K POL Ćwiklice

Zapłacone

Słupik Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Bełk Eltoms

Niezapłacone

Smuda Krzysztof - BIEG 10 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Smyła Ewa - BIEG 5 KM / K POL Łąka

Zapłacone

Smyła Tomasz - NW 5 KM / M POL Łąka

Zapłacone

Soból Krzysztof - BIEG 5 KM / M POL Jawiszowice Patykiem Pisane 505

Zapłacone

Sodzawiczny Bożena - BIEG 10 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Sodzawiczny Bożena - BIEG 10 KM / K POL Czarków Zsp.czarków

Niezapłacone

Sodzawiczny Marta - BIEG 10 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Sodzawiczny Natalia - BIEG 10 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Sodzawiczny Robert - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Soiński Artur - BIEG 10 KM / M POL Tychy Press-Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

Sojka Sławomir - BIEG 10 KM / M POL Tychy Viking Trening Center

Niezapłacone

Sojka Zbigniew - NW 5 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Sokal Aleksander - 5 KM / M POL Piasek Anchois Au Carpe

Zapłacone

Sokołowska Anna - BIEG 10 KM / K POL Meszna Brak

Zapłacone

Sokołowski Piotr - BIEG 10 KM / M POL Meszna Brak

Zapłacone

Solarczyk Maciej - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Spała Aleksandra - BIEG 5 KM / K POL Tychy Parkrun Tychy

Zapłacone

Śpiewak Wojciech - BIEG 10 KM / M POL Wilkowice

Zapłacone

Spyra Zdzisław - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna Śląska Oficyna Drukarska

Zapłacone

Stalmach Sławomir - BIEG 10 KM / M POL Łąka Banana Mix

Niezapłacone

Stania Damian - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Staniszewska-Colik Magdalena - BIEG 5 KM / K POL Tychy

Niezapłacone

Stencel Anna - BIEG 5 KM / K POL Studzienice

Zapłacone

Stencel Krzysztof - BIEG 5 KM / M POL Bytom

Zapłacone

Stencel Mariusz - BIEG 5 KM / M POL Studzienice

Zapłacone

Stolarski Marek - BIEG 5 KM / M POL Ligota

Zapłacone

Stolarski Paweł - BIEG 5 KM / M POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Stolarzewicz Mariusz - BIEG 5 KM / M POL Jawiszowice

Zapłacone

Strzoda Barbara - BIEG 5 KM / K POL Czarków Pszczyna Biega

Niezapłacone

Stuchlik Marek - BIEG 5 KM / M POL Jarząbkowice Aktywnapszczyna.pl

Zapłacone

Suchy Malgorzata - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Sułowski Kacper - BIEG 5 KM / M POL Będzin Sułek Team

Zapłacone

Sułowski Marek - BIEG 10 KM / M POL Będzin Sułek Team

Zapłacone

Suska Łukasz - BIEG 5 KM / M POL Bieruń

Zapłacone

Świątek Marcin - BIEG 10 KM / M POL Bielsko-Biała Virtual Runner Club

Zapłacone

Święcka Ewa - NW 10 KM / K POL Wodzisław Slaski Ks M.e.t.a.

Niezapłacone

Święczyk Krzysztof - BIEG 10 KM / M POL Chybie-Mnich Biegiem Przez Chybie

Zapłacone

Świerkot Aneta - BIEG 5 KM / K POL Ligota Kaj Ta Meta Team

Niezapłacone

Świerkot Przemysław - BIEG 5 KM / M POL Ligota Kaj Ta Meta Team

Zapłacone

Sypuła Danuta - BIEG 5 KM / K POL Mikołów

Zapłacone

Szafron Małgorzata - BIEG 5 KM / K POL Ćwiklice Spot Pszczyna

Zapłacone

Szałaśny Piotr - BIEG 10 KM / M POL Kobiór Testyoutdoorowe.pl

Zapłacone

Szarek Rafał - BIEG 10 KM / M POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Zapłacone

Szczelina Marta - BIEG 5 KM / K POL Brzeszcze Speed Team Brzeszcze

Zapłacone

Szczelina Rafał - BIEG 5 KM / M POL Brzeszcze Jestem Zajebisty

Zapłacone

Szczęsna Edyta - BIEG 10 KM / K POL Czechowice-Dziedzice Rytm Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Szczotka Katarzyna - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Szczotka Mariusz - BIEG 5 KM / M POL Piasek

Zapłacone

Szczotka Rafał - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna Skazany Na Bluesa

Zapłacone

Szczucki Damian - BIEG 10 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Szczypka Piotr - BIEG 10 KM / M POL Chybie Biegiem Przez Chybie

Zapłacone

Szewczyk Aleksandra - BIEG 5 KM / K POL Studzienice

Zapłacone

Szewczyk Karolina - 5 KM / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

Szewczyk Kasia - BIEG 5 KM / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

Szewczyk Paulina - BIEG 5 KM / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

Szklanny-Reclik Elżbieta - BIEG 10 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Szkoda Magda - BIEG 5 KM / K POL Łąka

Zapłacone

Szkuat-Szymańska Dorota - BIEG 5 KM / K POL Tychy

Zapłacone

Szlęk Agata - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Szojda Paulina - BIEG 10 KM / K POL Tychy

Zapłacone

Szukłow Elżbieta - NW 5 KM / K POL Tychy

Zapłacone

Szuplak Michał - BIEG 10 KM / M POL Tychy Apn Gks Tychy

Zapłacone

Szuster Anna - BIEG 10 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Szwed Leszek - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna Super Tata

Zapłacone

Szwed Małgorzata - BIEG 10 KM / K POL Tychy Klub Biegacza Kp

Zapłacone

Szwed Piotr - BIEG 10 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Szweda Grażyna - NW 5 KM / K POL Pszczyna Esa Team

Zapłacone

Szweda Grażyna - NW 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Szweda Krzysztof - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna Esa Team

Zapłacone

Szweda-Kuboszek Katarzyna - BIEG 5 KM / K POL Łąka Spot Pszczyna

Zapłacone

Szymański Wojtek - BIEG 5 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Szymik-Kudłacik Renata - BIEG 10 KM / K POL Roczyny

Zapłacone

Szymura Kazimierz - NW 5 KM / M POL Rybnik

Zapłacone

Szymura Maria - NW 5 KM / K POL Rybnik Rodzina

Zapłacone

Szymura Wojciech - BIEG 5 KM / M POL Piasek

Zapłacone

Szypuła Barbara - BIEG 5 KM / K POL Świerczyniec Świerczyniec Running

Zapłacone

Szypuła Ewa - BIEG 10 KM / K POL Tychy

Zapłacone

Szypuła Krzysztof - BIEG 5 KM / M POL Świerczyniec

Zapłacone

Targiel Ewa - NW 10 KM / K Kobiór Kobiór Aktywni

Zapłacone

Teszner Adrian - BIEG 10 KM / M POL Mizerów RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Tetla Jolanta - NW 5 KM / K POL Goczalkowice-Zdroj

Niezapłacone

Tobiasz Justyna - BIEG 5 KM / K POL Tychy

Zapłacone

Tokarz Agnieszka - BIEG 10 KM / K POL Tychy Team Papry 20

Zapłacone

Tokarz Stanisław - NW 5 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Tomanek Angelika - NW 5 KM / K ALB Kobiór Kobiór Aktywni

Zapłacone

Tomanek Bartłomiej - BIEG 10 KM / M POL Czechowice-Dziedzice Virtual Runners Club

Zapłacone

Tomanek Bogusława - NW 5 KM / K POL Kobiór Kobiór Aktywni

Zapłacone

Tomaszewicz Basia - BIEG 10 KM / K POL Tychy

Zapłacone

Tomaszewicz Krzysztof - BIEG 10 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Tomaszewska Aleksandra - BIEG 5 KM / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Tomczak Jacek - BIEG 5 KM / M POL Katowice Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać

Niezapłacone

Tomczyk Maria - NW 5 KM / K POL Piasek Wild Runners Club

Zapłacone

Tomczyk Piotr Czesław - BIEG 10 KM / M POL Piasek Wild Runners Club

Zapłacone

Trójca Marek - BIEG 10 KM / M POL Kobielice

Zapłacone

Trykacz Marzena - BIEG 10 KM / K POL Tychy Team Papry 20

Zapłacone

Tyc Mikołaj - BIEG 5 KM / M POL Piasek

Zapłacone

Tyczewski Jacek - NW 5 KM / M POL Gliwice

Zapłacone

Tyczyńska Paulina - BIEG 5 KM / K POL Bielsko-Biała Szybkie Żółwie

Zapłacone

Urbańczyk Alicja - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Urbanek Zbyszek - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna Anilewe, Diwad, Limak

Zapłacone

Urdzoń Justyna - NW 5 KM / K POL Rudołtowice Azyl

Zapłacone

Wagstyl Daria - BIEG 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Wajda Piotr - BIEG 10 KM / M POL Orzesze Biegambolubię Mikołów

Zapłacone

Wala Justyna - BIEG 5 KM / K POL Czarków Spot Pszczyna

Zapłacone

Wala Justyna - NW 5 KM / K POL Czarków Spot Pszczyna

Niezapłacone

Waleczek Krzysztof - BIEG 10 KM / M POL Łąka Łąka Biega

Zapłacone

Walerus Adam - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Waliczek Katarzyna - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Waliczek Leszek - NW 5 KM / M POL Rudołtowice Azyl

Zapłacone

Waliczek Marek - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Waniek Małgorzata - BIEG 5 KM / K POL Jankowice Aktywnapszczyna.pl

Zapłacone

Warkocz Robert - BIEG 5 KM / M POL Piasek

Zapłacone

Wawoczny Mateusz - BIEG 5 KM / M POL Bieruń

Zapłacone

Węgrzyn Ewa - BIEG 5 KM / K POL Ćwiklice

Zapłacone

Welm Grzegorz - BIEG 10 KM / M POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

Wiciak Mateusz - BIEG 5 KM / M POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

Wiczok Agata - BIEG 10 KM / K POL Tychy Team Papry 20

Zapłacone

Widera Paweł - BIEG 10 KM / M POL Radostowice

Zapłacone

Wieczorek Faustyna - 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Wieczorek Henryk - BIEG 5 KM / M POL Goczałkowice Hajna Loto

Zapłacone

Wieczorek Karol - BIEG 10 KM / M POL Imielin

Zapłacone

Wieczorek Krzysztof - BIEG 10 KM / M POL Wyry

Zapłacone

Wieczorek Maciej - BIEG 5 KM / M POL Oświęcim Speed Team Brzeszcze / Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

Wiera Aneta - BIEG 5 KM / K POL Jankowice

Zapłacone

Wika Sebastian - BIEG 10 KM / M POL Tychy 40-Latek Tychy / Team Papry 20

Zapłacone

Wilczek Lukasz - BIEG 5 KM / M POL Cieszyn

Zapłacone

Wiśniewski Krzysztof - BIEG 10 KM / M POL Katowice

Zapłacone

Wisniowska Izabela - BIEG 10 KM / K POL Tychy Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

Wisniowska Izabela - BIEG 10 KM / K POL Tychy Press Glass Biegamy I Wspieramy

Niezapłacone

Witala Grzegorz - BIEG 10 KM / M POL Czarków

Zapłacone

Witańska Magdalena - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Witas Agnieszka - BIEG 5 KM / K POL Dębowiec Świry Stela

Zapłacone

Witoszek Helena - NW 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Witulla Jakob - BIEG 5 KM / M POL Piasek

Zapłacone

Wituła Karolina - BIEG 5 KM / K POL Piasek

Zapłacone

Włodarczyk Iwona - NW 10 KM / K POL Goczałkowice Zdrój

Zapłacone

Wnuk Grzegorz - BIEG 10 KM / M POL Niepołomice 100 Marathon Club Polska

Niezapłacone

Wojciechowska Małgorzata - BIEG 10 KM / K POL Gostyń

Zapłacone

Wojciechowski Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Gostyń

Zapłacone

Wojtkowski Przemysław - BIEG 5 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Wróbel Tomasz - BIEG 5 KM / M POL Bestwina Hajna Loto

Niezapłacone

Wróblewski Janmarian - BIEG 5 KM / M POL Bielsko-Biała Ks Sprint Bielsko-Biała

Zapłacone

Wrożyna Mariusz - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna

Niezapłacone

Zabrzecka Maria - BIEG 5 KM / K POL Pszczyna

Zapłacone

Zabrzecki Paweł - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Zagata Natalia - NW 5 KM / K POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Zagata Sylwia - NW 5 KM / K POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Zakrzewska Agnieszka - BIEG 10 KM / K POL Pszczyna

Niezapłacone

Żerdka Michał - BIEG 10 KM / M POL Bieruń Brykająca Grupa Biegowa

Zapłacone

Ziemba Piotr - BIEG 5 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Zienkiewicz Magdalena - BIEG 10 KM / K POL Tychy

Zapłacone

Zienkiewicz Paweł - BIEG 5 KM / M POL Tychy

Zapłacone

Złoty Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

Zontek Sabina - BIEG 10 KM / K POL Bielsko-Biała Virtual Runners Club

Zapłacone

Żuchowicz Elzbieta - NW 10 KM / K POL Dąbrowa Górnicza Dabrowa Nordic Team

Zapłacone

Żuk Michał - BIEG 5 KM / M POL Tychy Viking Traning Center

Zapłacone

Żupa Kacper - BIEG 5 KM / M POL Czarków

Zapłacone

Żur Marek - BIEG 10 KM / M POL Łąka Kac Runners

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU