Kutnowska Za-Dyszka

Kutno, Polska
06.10.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Piotr 51 D10 / M40 POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

2. Adamowicz Zygmunt 124 D10 / M60 K
POL Kutno

Zapłacone

3. Adrjańczyk Jakub 21 D10 / M30 POL Kutno Biegacz

Zapłacone

4. Ambroziak Sylwia - D10 / K40 POL Łowicz SebaTeam ŁOWICZ
5. Ambroziak Zbigniew - D10 / M40 POL Łowicz SebaTeam ŁOWICZ
6. Banasiak Michał 94 D10 / M19 K
POL Kutno -

Zapłacone

7. Baranowski Krzysztof 22 D10 / M50 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

8. Baranowski Mariusz 23 D10 / M30 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

9. Bińczak Kamil 58 D10 / M30 POL Kutno

Zapłacone

10. Błaszczyk Czesław 85 D10 / M50 K
POL Krośniewice Stowarzyszenie Integracja Krośniewice

Zapłacone

11. Błaszczyk Marcin - D10 / M40 K
POL Kutno
12. Błaszczyk Zbigniew 125 D10 / M60 POL Częstochowa

Zapłacone

13. Boczek Michał 103 D10 / M60 K
POL Łowicz

Zapłacone

14. Borwin Jan 62 D10 / M30 POL Łódź AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź

Zapłacone

15. Bryl Magdalena 33 D10 / K30 POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

16. Chrzanowski Adam 82 D10 / M30 POL Koło Bud-rem Koło

Zapłacone

17. Chrzanowski Krzysztof 86 D10 / M60 POL Koło Bud-rem Koło

Zapłacone

18. Ciechomski Kazimierz 78 D10 / M50 K
POL Kutno

Zapłacone

19. Cieslak Krzysztof 92 D10 / M30 K
POL Kutno Fajnie Czasem Biegać (FCB)

Zapłacone

20. Czarnecka Aleksandra 72 D10 / K19 POL Kutno

Zapłacone

21. Czarnecki Piotr 73 D10 / M30 K
POL Kutno

Zapłacone

22. Dąbrowski Przemysław 102 D10 / M40 K
POL Malina

Zapłacone

23. Durys Jarosław 136 D10 / M40 K
POL Źychlin ROZBIEGANI ŻYCHLIN

Zapłacone

24. Dyszkiewicz Grzegorz - D10 / M30 POL Kutno Kutno Biega
25. Dyszkiewicz Tomasz 76 D10 / M30 POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

26. Firadza Michał 129 D10 / M40 K
POL Krośniewice

Zapłacone

27. Florczak Łukasz 17 D10 / M30 POL Kutno

Zapłacone

28. Frąc Bartłomiej 43 D10 / M30 POL Kutno

Zapłacone

29. Frączyk Szymon 116 D10 / M19 POL Łódź Razem Trenujemy Sport

Zapłacone

30. Frydrysiak Igor 11 D10 / M30 K
POL Kutno

Zapłacone

31. Gapińska Kasia 50 D10 / K30 K
POL Kutno

Zapłacone

32. Gąsiorowska Agnieszka 100 D10 / K30 POL Łódź EVErRUN

Zapłacone

33. Gawryszczak Karolina 135 D10 / K19 K
POL Kutno

Zapłacone

34. Gil Wojciech 101 D10 / M40 POL Warszawa Warszawa

Zapłacone

35. Góralski Jarosław 38 D10 / M50 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

36. Górska Magdalena 29 D10 / K40 K
POL Kutno Kutno biega

Zapłacone

37. Grabowski Mateusz - D10 / M19 K
POL Łódź
38. Graczyk Karolina - D10 / K30 K
POL Kutno
39. Grodomiński Hubert 93 D10 / M40 POL Kłodawa Kłodawa biega

Zapłacone

40. Grzeszczuk Waldemar 115 D10 / M50 K
POL Złotniki-Kolonia

Zapłacone

41. Ignaczak Damian 54 D10 / M30 K
POL Kutno

Zapłacone

42. Ignaczak Monika 55 D10 / K19 K
POL Kutno

Zapłacone

43. Ilkiewicz Michał 120 D10 / M19 K
POL Warszawa

Zapłacone

44. Iwański Maciej 130 D10 / M60 POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

45. Jabłoński Marek 47 D10 / M30 POL Żychlin

Zapłacone

46. Janczura Seweryn 57 D10 / M19 POL Kutno

Zapłacone

47. Janiszewski Sylweriusz 111 D10 / M40 POL Łódź

Zapłacone

48. Jankowska Katarzyna 122 D10 / K19 POL Warszawa

Zapłacone

49. Jankowski Adrian 96 D10 / M30 K
POL Kutno

Zapłacone

50. Jażdżyk Konrad 119 D10 / M19 POL Rachocin TKKF Kubuś Sierpc

Zapłacone

51. Kacprzak Beata 89 D10 / K30 POL Samogoszcz Kutno Biega

Zapłacone

52. Kawiński Michał 80 D10 / M19 K
POL Kutno

Zapłacone

53. Kawka Grzegorz 32 D10 / M50 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

54. Kawka Kamil 113 D10 / M19 POL Witonia Witonianka

Zapłacone

55. Kazimierski Maciej 91 D10 / M40 POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

56. Kaźmierczak Dorota 107 D10 / M30 POL Kutno

Zapłacone

57. Kierniakiewicz Krzysztof 3 D10 / M30 POL Sieradz

Zapłacone

58. Klik Klaudia 77 D10 / K19 POL Łódź

Zapłacone

59. Kludziński Adam 9 D10 / M40 POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

60. Kołowacik Magdalena 59 D10 / K30 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

61. Kontowicz Adrian 106 D10 / M19 POL Aleksandrów Kujawski

Zapłacone

62. Kosecki Konrad - D10 / M40 POL Aleksandrów Łódzki Meble BENY
63. Kossowska-Toć Beata 65 D10 / K40 K
POL Kutno Kutno biega

Zapłacone

64. Kowalczyk Anna 84 D10 / K30 POL Rawa Mazowiecka

Zapłacone

65. Kowalczyk Michał 60 D10 / M40 K
POL Kozia Góra Rozbiegani Żychlin

Zapłacone

66. Kowalska Monika 70 D10 / K30 POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

67. Kowalski Robert 71 D10 / M40 POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

68. Kozielski Vel Koziak Ryszard 126 D10 / M60 POL Łódź ReebokRunCrew LDZ

Zapłacone

69. Królikowski Roman 6 D10 / M40 K
POL Kutno Kutno biega

Zapłacone

70. Krzewicki Kamil 13 D10 / M30 POL Kutno

Zapłacone

71. Kubiak Marta 49 D10 / K30 POL Kutno

Zapłacone

72. Kubiak Piotr 48 D10 / M30 POL Kutno

Zapłacone

73. Kubiak Rafał 52 D10 / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

74. Kukuła Waldemar 109 D10 / M30 POL Czerlejnko StahAla Team

Zapłacone

75. Kuleczka Radosław 133 D10 / M50 POL Łęczyca

Zapłacone

76. Kwasiborski Patryk 99 D10 / M19 POL Nowe Rościszewo TKKF Kubuś Sierpc

Zapłacone

77. Lewicki Tomasz 4 D10 / M40 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

78. Madanowski Konrad 74 D10 / M30 K
POL Kutno

Zapłacone

79. Majchrzak Łukasz 69 D10 / M30 POL Łódź

Zapłacone

80. Majda Maksymilian 25 D10 / M16 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

81. Majda Michał 24 D10 / M30 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

82. Majda Natalia 112 D10 / K19 POL Witonia

Zapłacone

83. Mamczarek Krzysztof 7 D10 / M30 K
POL Kutno Rozbiegani Żychlin

Zapłacone

84. Materka Rafał 46 D10 / M30 POL Kutno

Zapłacone

85. Matusiak Artur 26 D10 / M40 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

86. Matusiak Kacper 27 D10 / M16 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

87. Mazurek Artur 19 D10 / M30 K
POL Kutno

Zapłacone

88. Męczyński Piotr 131 D10 / M50 POL Łęczyca 6 BPD KRAKÓW

Zapłacone

89. Michalski Andrzej 36 D10 / M40 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

90. Mielczarek Michał 137 D10 / M19 POL Babice

Zapłacone

91. Mierzejewska Agnieszka 134 D10 / K30 POL Wolborz

Zapłacone

92. Miler Dawid 10 D10 / M19 K
POL Kutno

Zapłacone

93. Miszczyk Sebastian - D10 / M19 K
POL Łódź
94. Miziołek Michał 66 D10 / M30 POL Kutno

Zapłacone

95. Mordzak Patryk 16 D10 / M19 K
POL Kutno

Zapłacone

96. Nikodemiak Paulina 12 D10 / K30 POL Kutno KUTNO BIEGA

Zapłacone

97. Nowacki Roman 34 D10 / M40 POL Kutno

Zapłacone

98. Olczak Tomasz 45 D10 / M30 K
POL Kutno

Zapłacone

99. Olęncki Krystian 87 D10 / M19 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

100. Olęncki Marek 20 D10 / M50 K
POL Kutno Kutno biega

Zapłacone

101. Pacałowska Agnieszka 110 D10 / K30 POL Kutno

Zapłacone

102. Pakuła Justyna 28 D10 / K30 POL Kutno

Zapłacone

103. Palińska Eliza 42 D10 / K30 POL Kutno Fitness Kutno

Zapłacone

104. Pawlak Kamil 15 D10 / M19 K
POL Kutno

Zapłacone

105. Piasecki Dominik 81 D10 / M30 K
POL Kutno

Zapłacone

106. Pietrzak Darek - D10 / M30 POL Łódź T-mobile sport Team
107. Pietrzak Joanna - D10 / K40 POL Wilkowia
108. Podlasin Aga 127 D10 / K30 K
POL Kutno Fitness Kutno

Zapłacone

109. Pretkiewicz Rafał 61 D10 / M30 POL Krośniewice

Zapłacone

110. Przybysz Rafał - D10 / M60 POL Łódź
111. Ptaszkiewicz Michł 90 D10 / M30 POL Poznań

Zapłacone

112. Ptaszyńska Agnieszka 121 D10 / K40 K
POL Kutno

Zapłacone

113. Rojewski Jarosław 53 D10 / M50 POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

114. Rozpiórski Paweł 108 D10 / M40 K
POL Kutno

Zapłacone

115. Rykowski Arek 14 D10 / M30 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

116. Sadurski Ireneusz - D10 / M30 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw
117. Siemiński Piotr 75 D10 / M30 POL Łódź

Zapłacone

118. Skon Dawid 68 D10 / M30 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

119. Sobczak Krzysztof 18 D10 / M50 K
POL Kutno Kutno biega

Zapłacone

120. Sobierański Krzysztof 123 D10 / M30 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

121. Sowińska Katarzyna 37 D10 / K19 POL Łęczyca

Zapłacone

122. Stachurski Mateusz 1 D10 / M19 K
POL Kutno BMK Kutno

Zapłacone

123. Stempel Tomasz - D10 / M40 K
POL Warszawa Marysin Wawerski Biega
124. Stolinski Lukasz 67 D10 / M19 POL Ktery

Zapłacone

125. Świeżawska Alicja 30 D10 / K30 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

126. Świeżawska-Ambroziak Katarzyna 98 D10 / K40 K
POL Kutno

Zapłacone

127. Syska Iza 8 D10 / K19 K
POL Gawrony

Zapłacone

128. Szczepańska Anna - D10 / K30 K
POL Kutno Kutno Biega
129. Sztejka Joanna 40 D10 / K30 K
POL Kutno

Zapłacone

130. Szymańska Agnieszka 83 D10 / K30 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

131. Szymański Arkadiusz 56 D10 / M30 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

132. Talaga Paweł 5 D10 / M40 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

133. Tomczak Konrad 64 D10 / M40 K
POL Stanisławice

Zapłacone

134. Tomczak Wioleta 63 D10 / K30 POL Stanisławice

Zapłacone

135. Topólniak Natalia 39 D10 / K19 K
POL Kutno Fitness Kutno

Zapłacone

136. Trojanowski Jarosław - D10 / M40 POL Łódź
137. Truściński Mateusz 105 D10 / M30 POL Kutno

Zapłacone

138. Twardowski Piotr 31 D10 / M40 K
POL Kutno KUTNO BIEGA

Zapłacone

139. Urbanek Cezary - D10 / M19 POL Kutno BMK Kutno
140. Urbański Michał 114 D10 / M30 POL Łódź

Zapłacone

141. Wąs Krystyna 128 D10 / K50 POL Kutno

Zapłacone

142. Wesołowski Sylwek 95 D10 / M40 POL Marki Ruch Kluch

Zapłacone

143. Wiciński Piotr - D10 / M30 POL Pabianice
144. Wikiński Daniel 97 D10 / M30 POL Kutno

Zapłacone

145. Wilanowski Błażej 2 D10 / M19 K
POL Kutno UKS Dziewiątka Kutno

Zapłacone

146. Wilkoński Adam 41 D10 / M30 K
POL Kutno

Zapłacone

147. Wiśniewski Daniel 88 D10 / M19 POL Kutno

Zapłacone

148. Wiśniewski Mariusz 79 D10 / M30 K
POL Kutno

Zapłacone

149. Witczak Dariusz 117 D10 / M30 K
POL Krosniewice

Zapłacone

150. Włodarczyk Dawid 104 D10 / M19 K
POL Kutno

Zapłacone

151. Wojnicki Łukasz 132 D10 / M19 K
POL Kutno

Zapłacone

152. Zambrzycka Karolina 35 D10 / K30 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

153. Zambrzycki Bartek 44 D10 / M30 K
POL Kutno Kutno Biega

Zapłacone

154. Zielak Jarosław - D10 / M40 K
POL Kutno
155. Zielak Michał - D10 / M16 K
POL Kutno
156. Кулай Тарас 118 D10 / M19 UKR Lwow

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU