LEŚNA KURKA II

Zagroda Leśnika: Nadleśnictwo Rybnik, Wielopolska 6, Rybnik, Polska
14.10.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Bagniewski Michał 1 LK5 / M16 NW-M-S-W
POL Bytom

Zapłacone

2. Basista Kasia 2 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Pszów

Zapłacone

3. Benisz Wojciech - LK3 / M16 BG
POL Tarnowskie Góry Srebrne Miasto Tarnowskie Góry

Niezapłacone

4. Bernat Dawid - LK5 / M16 BG
POL Rybnik

Niezapłacone

5. Biegonek Aleksander 3 LK5 / M7 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

6. Biegonek-Otręba Anna - LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Niezapłacone

7. Bielińska Anna 4 LK5 / K16 BG
POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

8. Biskupek Grażyna 5 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

9. Bończyk Zdzisław 6 LK3 / M16 BG
POL Rybnik

Zapłacone

10. Cieśla Jeremi 7 LK5 / M7 ROR
POL Rybnik MKKS Rybnik

Zapłacone

11. Cieśla Jonasz 8 LK5 / M7 NW-M-S-W
POL Rybnik MKKS Rybnik

Zapłacone

12. Uczestnik anonimowy 9 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Ostrów Wlkp

Zapłacone

13. Cimprichova Jana - LK5 / K16 BG
CZE Senov

Niezapłacone

14. Czyrnek Dariusz - LK5 / M16 BG
POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Niezapłacone

15. Czyrnek Ewa - LK5 / K16 BG
POL Rybnik Decathlon

Niezapłacone

16. Domagała Jacek 10 LK5 / M16 BG
POL Paniówki Wujek Biega

Zapłacone

17. Fojcik Asia 11 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

18. Gawenda Józef 12 LK5 / M16 BG
POL Racibórz EKO OKNA RUNNERS

Zapłacone

19. Gawenda Zuzanna 13 LK3 / K7 BG
POL Raciborz

Zapłacone

20. Gedowska Weronika 14 LK3 / K7 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

21. Golonka Igor 15 LK5 / M16 BG
POL Sosnowiec

Zapłacone

22. Grodzka Gosia 16 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

23. Grodzka Julia 17 LK5 / K7 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

24. Grodzki Tymek 18 LK5 / M7 ROR
POL Rybnik

Zapłacone

25. Gruczelak Seweryn - LK5 / M16 BG
POL Rybnik

Niezapłacone

26. Gwóźdź Jolanta 19 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Nowa Wieś

Zapłacone

27. Gzuk Joanna 20 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik ACTIVE SILESIA

Zapłacone

28. Jakubcova Anna - LK3 / K16 NW-M-S-W
CZE Ostrava-Polanka Nad Odrou

Niezapłacone

29. Jakubiak Arkadiusz 21 LK5 / M16 BG
POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

30. Jakubiak Izabella 22 LK5 / K16 BG
POL Gliwice Slow Jogging Gliwice

Zapłacone

31. Janik Janusz 23 LK3 / M16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

32. Janik Krystyna 24 LK3 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

33. Jarosz Michał 25 LK5 / M16 BG
POL Sosnowiec

Zapłacone

34. Kaduk-Jasiecka Ala 26 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Przeworsk Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

35. Kania Grażyna 27 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

36. Karnia Ewa 28 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

37. Kawczyńska Wiesława 29 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

38. Kawczyński Maciej 30 LK5 / M16 NW-M-S-W
Rybnik RKNW

Zapłacone

39. Kawczyński Piotr 31 LK5 / M16 NW-M-S-W
Rybnik Rknw

Zapłacone

40. Kawczyński Zbigniew 32 LK5 / M16 NW-M-S-W
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

41. Kocel Grzegorz 33 LK5 / M16 NW-M-S-W
POL Nowa Wieś

Zapłacone

42. Kołodziej Lucyna 34 LK3 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

43. Kubiak Edyta 35 LK5 / K16 BG
POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

44. Uczestnik anonimowy 36 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Decathlon Rybnik &przyjaciele

Zapłacone

45. Kwoka Agnieszka 37 LK3 / K16 BG
POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

46. Mandrysz Aleksandra 38 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Lyski

Zapłacone

47. Mielcarek Leszek - LK5 / M16 NW-M-S-W
ROR
POL Bytom Nierzeszony

Niezapłacone

48. Mika Łukasz 39 LK5 / M16 POL Rydułtowy Fundacja Myśl Pozytywnie Działaj Odważnie

Zapłacone

49. Mitura-Zielonka Paweł 40 LK5 / M16 BG
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

50. Mroczek Urszula 41 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

51. Nowak Renata 42 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

52. Oralova Miroslava - LK3 / K16 NW-M-S-W
CZE Ostrava-Polanka Nad Odrou

Niezapłacone

53. Patyk Adelajda 43 LK3 / K16 BG
POL Rybnik

Zapłacone

54. Patyk Krzysztof 44 LK3 / M16 BG
POL Rybnik

Zapłacone

55. Patyk Magdalena 45 LK3 / K7 BG
POL Rybnik

Zapłacone

56. Patyk Piotr 46 LK3 / M7 BG
POL Rybnik

Zapłacone

57. Pieńkosz Aleksandra 47 LK3 / K7 BG
POL Rybnik

Zapłacone

58. Pieńkosz Daniel 48 LK3 / M16 BG
POL Rybnik

Zapłacone

59. Pieńkosz Liliana 49 LK5 / K16 BG
POL Rybnik

Zapłacone

60. Pilszak Krystian - LK5 / M16 NW-M-S-W
POL Racibórz Tak dla Transplantacji-Team

Niezapłacone

61. Pojda Ewa 50 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

62. Pojda Grzegorz 51 LK5 / M16 BG
POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Pędzimy Razem

Zapłacone

63. Porębski Piotr - LK5 / M16 BG
POL Rybnik PRG Rybnik

Niezapłacone

64. Radomski Mariusz - LK5 / M16 BG
NW-M-S-W
POL Jastrzębie Zdrój bZiok

Niezapłacone

65. Rożdżyńska Maja 52 LK5 / K16 BG
POL Niegowoniczki

Zapłacone

66. Różewicz Dariusz - LK5 / M16 NW-M-S-W
POL Tychy Pance

Niezapłacone

67. Różewicz Ewa - LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Tychy Pance

Niezapłacone

68. Ryszka Krzysztof 53 LK5 / M7 ROR
POL Rybnik

Zapłacone

69. Ryszka Łukasz - LK5 / M16 ROR
POL Rybnik

Niezapłacone

70. Ryszka Małgorzata - LK5 / K16 ROR
POL Rybnik

Niezapłacone

71. Ryzinska Aneta 54 LK5 / K16 BG
POL Rybnik

Zapłacone

72. Ryzinski Wojciech 55 LK3 / M7 BG
POL Rybnik

Zapłacone

73. Sandomierska Anita - LK3 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Decathlon Rybnik

Niezapłacone

74. Sandomierski Filip 56 LK3 / M7 NW-M-S-W
POL Rybnik Decathlon Rybnik

Zapłacone

75. Serwotka Jan 57 LK5 / M16 NW-M-S-W
POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

76. Serwotka Olga - LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

77. Siemianowska Olga 58 LK5 / K16 BG
POL Rybnik

Zapłacone

78. Siwczyk Andrzej - LK5 / M16 POL R Chemika Rybnik

Niezapłacone

79. Stachańczyk Dorotka - LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Jastrzębie-Zdrój

Niezapłacone

80. Stec Arkadiusz 59 LK5 / M16 BG
POL Rybnik Active Silesia

Zapłacone

81. Studnik Grzegorz - LK5 / M16 BG
POL Rybnik Global Run

Niezapłacone

82. Styrc Lidia 60 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

83. Surman Aleksandra 61 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

84. Surman Krzysztof 62 LK5 / M16 BG
POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

85. Thomalla Bogdan - LK5 / M16 POL Zabrze Tomchem OBR

Niezapłacone

86. Tramś Anna 63 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

87. Ucher Aniela 64 LK3 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

88. Ucher Henryk 65 LK5 / M16 NW-M-S-W
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

89. Walendowska Dominika 66 LK5 / K7 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

90. Walendowska Małgorzata 67 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

91. Walendowski Piotr 68 LK5 / M16 BG
POL Rybnik

Zapłacone

92. Worwa Dorota - LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Jawiszowice

Niezapłacone

93. Zajonc Magdalena 69 LK5 / K16 BG
POL Leszczyny

Zapłacone

94. Zdziebłowska Natalia 70 LK3 / K7 BG
POL Rybnik

Zapłacone

95. Zientek Kasia 71 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Zwonowice

Zapłacone

96. Zientek Patrycja 72 LK5 / K7 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

97. Zimoń Dawid - LK5 / M16 BG
POL Rybnik Jadymy Durś

Niezapłacone

98. Uczestnik anonimowy 73 LK3 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU