LEŚNA KURKA II

Zagroda Leśnika: Nadleśnictwo Rybnik, Wielopolska 6, Rybnik, Polska
14.10.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Bagniewski Michał 1 LK5 / M16 NW-M-S-W
POL Bytom

Zapłacone

Basista Kasia 2 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Pszów

Zapłacone

Benisz Wojciech - LK3 / M16 BG
POL Tarnowskie Góry Srebrne Miasto Tarnowskie Góry

Niezapłacone

Bernat Dawid - LK5 / M16 BG
POL Rybnik

Niezapłacone

Biegonek Aleksander 3 LK5 / M7 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

Biegonek-Otręba Anna - LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Niezapłacone

Bielińska Anna 4 LK5 / K16 BG
POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

Biskupek Grażyna 5 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

Bończyk Zdzisław 6 LK3 / M16 BG
POL Rybnik

Zapłacone

Cieśla Jeremi 7 LK5 / M7 ROR
POL Rybnik MKKS Rybnik

Zapłacone

Cieśla Jonasz 8 LK5 / M7 NW-M-S-W
POL Rybnik MKKS Rybnik

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 9 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Ostrów Wlkp

Zapłacone

Cimprichova Jana - LK5 / K16 BG
CZE Senov

Niezapłacone

Czyrnek Dariusz - LK5 / M16 BG
POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Niezapłacone

Czyrnek Ewa - LK5 / K16 BG
POL Rybnik Decathlon

Niezapłacone

Domagała Jacek 10 LK5 / M16 BG
POL Paniówki Wujek Biega

Zapłacone

Fojcik Asia 11 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Gawenda Józef 12 LK5 / M16 BG
POL Racibórz EKO OKNA RUNNERS

Zapłacone

Gawenda Zuzanna 13 LK3 / K7 BG
POL Raciborz

Zapłacone

Gedowska Weronika 14 LK3 / K7 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

Golonka Igor 15 LK5 / M16 BG
POL Sosnowiec

Zapłacone

Grodzka Gosia 16 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

Grodzka Julia 17 LK5 / K7 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

Grodzki Tymek 18 LK5 / M7 ROR
POL Rybnik

Zapłacone

Gruczelak Seweryn - LK5 / M16 BG
POL Rybnik

Niezapłacone

Gwóźdź Jolanta 19 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Nowa Wieś

Zapłacone

Gzuk Joanna 20 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik ACTIVE SILESIA

Zapłacone

Jakubcova Anna - LK3 / K16 NW-M-S-W
CZE Ostrava-Polanka Nad Odrou

Niezapłacone

Jakubiak Arkadiusz 21 LK5 / M16 BG
POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Jakubiak Izabella 22 LK5 / K16 BG
POL Gliwice Slow Jogging Gliwice

Zapłacone

Janik Janusz 23 LK3 / M16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

Janik Krystyna 24 LK3 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

Jarosz Michał 25 LK5 / M16 BG
POL Sosnowiec

Zapłacone

Kaduk-Jasiecka Ala 26 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Przeworsk Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

Kania Grażyna 27 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

Karnia Ewa 28 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

Kawczyńska Wiesława 29 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

Kawczyński Maciej 30 LK5 / M16 NW-M-S-W
Rybnik RKNW

Zapłacone

Kawczyński Piotr 31 LK5 / M16 NW-M-S-W
Rybnik Rknw

Zapłacone

Kawczyński Zbigniew 32 LK5 / M16 NW-M-S-W
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

Kocel Grzegorz 33 LK5 / M16 NW-M-S-W
POL Nowa Wieś

Zapłacone

Kołodziej Lucyna 34 LK3 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

Kubiak Edyta 35 LK5 / K16 BG
POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 36 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Decathlon Rybnik &przyjaciele

Zapłacone

Kwoka Agnieszka 37 LK3 / K16 BG
POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Mandrysz Aleksandra 38 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Lyski

Zapłacone

Mielcarek Leszek - LK5 / M16 NW-M-S-W
ROR
POL Bytom Nierzeszony

Niezapłacone

Mika Łukasz 39 LK5 / M16 POL Rydułtowy Fundacja Myśl Pozytywnie Działaj Odważnie

Zapłacone

Mitura-Zielonka Paweł 40 LK5 / M16 BG
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

Mroczek Urszula 41 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

Nowak Renata 42 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

Oralova Miroslava - LK3 / K16 NW-M-S-W
CZE Ostrava-Polanka Nad Odrou

Niezapłacone

Patyk Adelajda 43 LK3 / K16 BG
POL Rybnik

Zapłacone

Patyk Krzysztof 44 LK3 / M16 BG
POL Rybnik

Zapłacone

Patyk Magdalena 45 LK3 / K7 BG
POL Rybnik

Zapłacone

Patyk Piotr 46 LK3 / M7 BG
POL Rybnik

Zapłacone

Pieńkosz Aleksandra 47 LK3 / K7 BG
POL Rybnik

Zapłacone

Pieńkosz Daniel 48 LK3 / M16 BG
POL Rybnik

Zapłacone

Pieńkosz Liliana 49 LK5 / K16 BG
POL Rybnik

Zapłacone

Pilszak Krystian - LK5 / M16 NW-M-S-W
POL Racibórz Tak dla Transplantacji-Team

Niezapłacone

Pojda Ewa 50 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

Pojda Grzegorz 51 LK5 / M16 BG
POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Pędzimy Razem

Zapłacone

Porębski Piotr - LK5 / M16 BG
POL Rybnik PRG Rybnik

Niezapłacone

Radomski Mariusz - LK5 / M16 BG
NW-M-S-W
POL Jastrzębie Zdrój bZiok

Niezapłacone

Rożdżyńska Maja 52 LK5 / K16 BG
POL Niegowoniczki

Zapłacone

Różewicz Dariusz - LK5 / M16 NW-M-S-W
POL Tychy Pance

Niezapłacone

Różewicz Ewa - LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Tychy Pance

Niezapłacone

Ryszka Krzysztof 53 LK5 / M7 ROR
POL Rybnik

Zapłacone

Ryszka Łukasz - LK5 / M16 ROR
POL Rybnik

Niezapłacone

Ryszka Małgorzata - LK5 / K16 ROR
POL Rybnik

Niezapłacone

Ryzinska Aneta 54 LK5 / K16 BG
POL Rybnik

Zapłacone

Ryzinski Wojciech 55 LK3 / M7 BG
POL Rybnik

Zapłacone

Sandomierska Anita - LK3 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Decathlon Rybnik

Niezapłacone

Sandomierski Filip 56 LK3 / M7 NW-M-S-W
POL Rybnik Decathlon Rybnik

Zapłacone

Serwotka Jan 57 LK5 / M16 NW-M-S-W
POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Serwotka Olga - LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Siemianowska Olga 58 LK5 / K16 BG
POL Rybnik

Zapłacone

Siwczyk Andrzej - LK5 / M16 POL R Chemika Rybnik

Niezapłacone

Stachańczyk Dorotka - LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Jastrzębie-Zdrój

Niezapłacone

Stec Arkadiusz 59 LK5 / M16 BG
POL Rybnik Active Silesia

Zapłacone

Studnik Grzegorz - LK5 / M16 BG
POL Rybnik Global Run

Niezapłacone

Styrc Lidia 60 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

Surman Aleksandra 61 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

Surman Krzysztof 62 LK5 / M16 BG
POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Thomalla Bogdan - LK5 / M16 POL Zabrze Tomchem OBR

Niezapłacone

Tramś Anna 63 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

Ucher Aniela 64 LK3 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

Ucher Henryk 65 LK5 / M16 NW-M-S-W
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

Walendowska Dominika 66 LK5 / K7 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

Walendowska Małgorzata 67 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

Walendowski Piotr 68 LK5 / M16 BG
POL Rybnik

Zapłacone

Worwa Dorota - LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Jawiszowice

Niezapłacone

Zajonc Magdalena 69 LK5 / K16 BG
POL Leszczyny

Zapłacone

Zdziebłowska Natalia 70 LK3 / K7 BG
POL Rybnik

Zapłacone

Zientek Kasia 71 LK5 / K16 NW-M-S-W
POL Zwonowice

Zapłacone

Zientek Patrycja 72 LK5 / K7 NW-M-S-W
POL Rybnik

Zapłacone

Zimoń Dawid - LK5 / M16 BG
POL Rybnik Jadymy Durś

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 73 LK3 / K16 NW-M-S-W
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU