LEŚNA KURKA III

Zagroda Leśnika: Nadleśnictwo Rybnik, Wielopolska 6, Rybnik, Polska
17.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamus Aneta 1 LK III / K16-99 NW
POL Chorzów Ekipa Na Kijach

Zapłacone

2. Adamus Czesław 2 LK III / M7-15 NW
POL Chorzów Ekipa Na Kijach

Zapłacone

3. Arbaszewska Agnieszka - LK III / K16-99 NW
POL Gliwice Gliwicka Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych pod skrzydłami

Niezapłacone

4. Basista Kamila 3 LK III / K16-99 NW
POL Pszów

Zapłacone

5. Basista Kasia 4 LK III / K16-99 NW
POL Pszów Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

6. Bednarz Marcin - LK III / M16-99 BG
POL Radlin Runpatola

Niezapłacone

7. Bednarz Mikołaj 5 LK III / M7-15 BG
POL Radlin

Niezapłacone

8. Bednarz Tymoteusz 6 LK III / M7-15 BG
POL Radlin

Niezapłacone

9. Biela Lucyna - LK III / K16-99 NW
POL Czerwionka

Niezapłacone

10. Bielich Adrian 107 LK III / M16-99 BG
POL Rybnik Alko team Rybnik

Zapłacone

11. Bielińska Anna 7 LK III / K16-99 BG
POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

12. Bończyk Zdzisław 8 LK III / M16-99 BG ZWIERZ
POL Rybnik

Zapłacone

13. Bralich Brygida 9 LK III / K16-99 NW
POL Stanowice

Zapłacone

14. Bralich Justyna 10 LK III / K16-99 NW
POL Stanowice

Zapłacone

15. Buczak Łukasz 11 LK III / M16-99 BG
POL Rybnik Alko Team Rybnik

Zapłacone

16. Czakiert Marek 12 LK III / M16-99 NW
POL Częstochowa Nordic team Częstochowa

Zapłacone

17. Czub Jarosław 13 LK III / M16-99 NW
POL Sosnowiec

Zapłacone

18. Czyrnek Dariusz - LK III / M16-99 BG
POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Niezapłacone

19. Czyrnek Ewa - LK III / K16-99 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Niezapłacone

20. Drozd Krystyna 14 LK III / K16-99 NW
POL Bytom Cidry Lotajom

Zapłacone

21. Drozd Stanisław 15 LK III / M16-99 NW
POL Bytom Cidry Lotajom

Zapłacone

22. Dudzik Grzegorz 16 LK III / M16-99 NW
POL

Zapłacone

23. Dudzik Maria 17 LK III / K16-99 NW
POL

Zapłacone

24. Dusza Jolka - LK III / K16-99 BG
POL Rybnik Decathlon i Przyjaciele

Niezapłacone

25. Filipiak Ewelina 18 LK III / K16-99 MSW
POL Orzesze

Niezapłacone

26. Firla Wioletta 19 LK III / K16-99 BG
POL Rybnik-Ochojec

Zapłacone

27. Fojcik Andrzej 20 LK III / M16-99 NW
POL Jankowice Jankowice

Zapłacone

28. Gabryel Beata 21 LK III / K16-99 NW
POL Pyskowice

Zapłacone

29. Galińska Sylwia 22 LK III / K16-99 NW
POL Rybnik ACTIVE SILESIA

Zapłacone

30. Gąsewicz-Filipiak Agnieszka 23 LK III / K16-99 NW
POL Tarnowskie Gory NORDICUS - Strzybnica

Zapłacone

31. Gawełczyk Maria - LK III / K16-99 NW
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

32. Gliszczyński Mirosław 24 LK III / M16-99 NW
POL Międzybrodzie Bialskie Tarnogórskie Łazęgi

Zapłacone

33. Gładyś Natalia 25 LK III / K16-99 BG
POL Katowice

Zapłacone

34. Góralski Jarosław - LK III / M16-99 BG
POL Racibórz Smerfy biegają razem po 0.7

Niezapłacone

35. Gwóźdź Jolanta 26 LK III / K16-99 NW
POL Nowa Wieś Nordic Walking Lyski

Zapłacone

36. Gwóźdź Marek 27 LK III / M16-99 MSW
POL Gliwice

Zapłacone

37. Haładus Dominik - LK III / M16-99 BG ZWIERZ
POL Częstochowa Życie Częstochowy Team/Zaraziłem się bieganiem i tri

Niezapłacone

38. Haładus Franciszek - LK III / M7-15 BG ZWIERZ
POL Częstochowa Łaciaty Jack Russell Terrier i Ja

Niezapłacone

39. Hanak Joanna 28 LK III / K16-99 BG
POL Rybnik

Zapłacone

40. Janczyk Grzegorz 30 LK III / M16-99 BG
POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

41. Janczyk Wiktoria 31 LK III / K7-15 BG
POL Rybnik

Zapłacone

42. Jasiński Michał 32 LK III / M16-99 NW
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

43. Jaskulska Urszula 33 LK III / K16-99 NW
POL Rybnik Małopolskie Stowarzyszenie Nordic Walking

Zapłacone

44. Jaskulski Tomasz 34 LK III / M16-99 NW
POL Rybnik

Zapłacone

45. Karnia Ewa 35 LK III / K16-99 NW
POL Rybnik

Niezapłacone

46. Karnia Zuzanna 36 LK III / K7-15 BG
POL Rybnik

Niezapłacone

47. Kłyś Ryszard 37 LK III / M16-99 NW
POL Gliwice Błyskawica

Zapłacone

48. Kocel Grzegorz 38 LK III / M16-99 NW
POL Nowa Wieś NWL

Zapłacone

49. Kołodziej Joanna - LK III / K16-99 NW
POL Ruda Śląski STADION ŚLĄSKI

Niezapłacone

50. Konopko Krzysztof 39 LK III / M16-99 BG
POL Mikołów

Zapłacone

51. Kozok Małgorzata - LK III / K16-99 BG
POL Łaziska Górne

Niezapłacone

52. Krzemińska Dorota 40 LK III / K16-99 NW
POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

53. Krzemiński Jarosław 41 LK III / M16-99 NW
POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

54. Kucypera Teresa 42 LK III / K16-99 NW
POL Tarnowskie Góry Tarnogórskie Łazęgi

Zapłacone

55. Kunicka Renata 43 LK III / K16-99 NW
POL Ostrołęka Nordic Team Częstochowa

Zapłacone

56. Kwiatkowska Elżbieta 44 LK III / K16-99 BG
POL Zabrze

Zapłacone

57. Libardi-Kłyś Sylwia 45 LK III / K16-99 NW
POL Gliwice Błyskawica

Zapłacone

58. Łopuch Agnieszka 46 LK III / K16-99 BG
POL Pyskowice

Zapłacone

59. Łoszajć Justyna 47 LK III / K16-99 NW
POL Sosnowiec

Zapłacone

60. Makselon Agnieszka 48 LK III / K16-99 MSW
POL Rybnik

Zapłacone

61. Makselon Dagmara 49 LK III / K7-15 MSW
POL Rybnik

Zapłacone

62. Makselon Marcin 50 LK III / M16-99 MSW
POL Rybnik

Zapłacone

63. Makselon Paulina 51 LK III / K7-15 MSW
POL Rybnik

Zapłacone

64. Malec Hanna - LK III / K16-99 BG
POL Rybnik Yno Wytrwej Team

Niezapłacone

65. Mandrysz Aleksandra 52 LK III / K16-99 NW
POL Lyski Nordic Walking Lyski

Zapłacone

66. Morawska Aleksandra 53 LK III / K16-99 BG
POL Sosnowiec Pogoria Morsuje

Zapłacone

67. Niewiadomska Kornelia 54 LK III / K16-99 BG ZWIERZ
POL Gliwice Błyskawica

Zapłacone

68. Niewiadomski Marek 55 LK III / M16-99 BG
POL Gliwice Błyskawica

Zapłacone

69. Ogonowska Zofia 56 LK III / K16-99 BG
POL Pyskowice

Zapłacone

70. Orzyszek Roksana - LK III / K16-99 MSW
POL Rydułtowy

Niezapłacone

71. Paprotna Agnieszka 57 LK III / K16-99 BG
POL Częstochowa Nordic Team Częstochowa

Zapłacone

72. Patyk Adelajda 58 LK III / K16-99 BG
POL Rybnik

Zapłacone

73. Patyk Krzysztof 59 LK III / M16-99 BG
POL Rybnik

Zapłacone

74. Patyk Magdalena 60 LK III / K7-15 BG
POL Rybnik

Zapłacone

75. Patyk Piotr 61 LK III / M7-15 BG
POL Rybnik

Zapłacone

76. Petryna Bartosz 62 LK III / M16-99 BG
POL Rybnik Ochajo Run Friends

Zapłacone

77. Petryna Ewa 63 LK III / K16-99 MSW
POL Rybnik

Zapłacone

78. Petryna Maja 64 LK III / K7-15 MSW
POL Rybnik Ochajo Run Friends

Zapłacone

79. Pietrzyk Jarosław 65 LK III / M16-99 BG
POL Częstochowa Jest Lepiej Run Team

Zapłacone

80. Pikunas Anna 66 LK III / K16-99 NW
POL Gliwice

Zapłacone

81. Pisingas Mariusz 67 LK III / M16-99 BG ZWIERZ
POL Gliwice Bieganie to mój trzeźwy wybór

Zapłacone

82. Przeździng Anna 68 LK III / K16-99 NW
POL Knurów

Zapłacone

83. Pukas-Stęclik Karolina - LK III / K16-99 BG
POL Rybnik

Niezapłacone

84. Radomski Mariusz 69 LK III / M16-99 NW
POL Jastrzębie Zdrój bZiok

Zapłacone

85. Ryszka Aleksandra 70 LK III / K16-99 MSW
POL Rybnik

Zapłacone

86. Ryszka Ewa 71 LK III / K7-15 MSW
POL Rybnik

Zapłacone

87. Ryszka Krzysztof 72 LK III / M7-15 MSW
POL Rybnik

Zapłacone

88. Ryszka Łukasz 73 LK III / M16-99 MSW
POL Rybnik

Zapłacone

89. Ryszka Małgorzata 74 LK III / K16-99 MSW
POL Rybnik

Zapłacone

90. Ryzinski Jarosław 75 LK III / M16-99 BG
POL Gliwice Wydawnictwo Helion / RKNW

Niezapłacone

91. Ryzinski Wojciech 76 LK III / M7-15 BG
POL Gliwice Wydawnictwo Helion

Niezapłacone

92. Rzepka Paweł 77 LK III / M16-99 BG
POL Rybnik

Zapłacone

93. Rzewódzki Julian 78 LK III / M16-99 NW
POL Knurów

Zapłacone

94. Sandomierska Anita 79 LK III / K16-99 BG
POL Rybnik Decathlon i Przyjaciele

Zapłacone

95. Sandomierski Filip 80 LK III / M7-15 BG
POL Rybnik Decathlon i Przyjaciele

Zapłacone

96. Siwczyk Andrzej - LK III / M16-99 BG
POL Rybnik Chemika Rybnik

Niezapłacone

97. Siwczyk Grażyna 81 LK III / K16-99 NW
POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

98. Skupień Aniela 82 LK III / K16-99 NW
POL Rybnik

Zapłacone

99. Slisz Maria 83 LK III / K16-99 BG
POL Rybnik Decathlon i Przyjaciele Rybnik

Zapłacone

100. Somiak Marta 84 LK III / K16-99 NW
POL Tarnowskie Góry NORDICUS STRZYBNICA

Zapłacone

101. Somiak Piotr 85 LK III / M16-99 NW
POL Tarnowskie Góry NORDICUS STRZYBNICA

Zapłacone

102. Stachańczyk Dośka 86 LK III / K16-99 NW
POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

103. Stawarczyk Anna 87 LK III / K16-99 BG
POL Rybnik Opel Active Team

Zapłacone

104. Stawarczyk Bartek 88 LK III / M7-15 BG
POL Rybnik Opel Active Team

Zapłacone

105. Stawarczyk Krystian 89 LK III / M16-99 BG
POL Rybnik Opel Active Team

Zapłacone

106. Stawarz Dominika - LK III / K16-99 MSW
POL Rybnik RRRR

Niezapłacone

107. Stochnij Karol 90 LK III / M16-99 BG
POL Chorzów

Zapłacone

108. Stochnij Katarzyna 91 LK III / K16-99 BG
POL Chorzów

Zapłacone

109. Stolarz Ewa 92 LK III / K16-99 NW
POL Pyskowice

Zapłacone

110. Szajer Jadwiga - LK III / K16-99 NW
POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

111. Szczęśniak Zbigniew 93 LK III / M16-99 NW
POL Blachownia Nordic Team Częstochowa

Zapłacone

112. Szebeszczyk Edyta 94 LK III / K16-99 BG
POL Rybnik

Zapłacone

113. Szołtysek Beata 95 LK III / K16-99 BG ZWIERZ
POL Rybnik OchajoRun Friends

Zapłacone

114. Szuszkiewicz Monika 96 LK III / K16-99 MSW
POL Rybnik

Zapłacone

115. Szuszkiewicz Paweł 97 LK III / M16-99 MSW
POL Rybnik

Zapłacone

116. Szuszkiewicz Piotr 98 LK III / M7-15 MSW
POL Rybnik

Zapłacone

117. Thomalla Bogdan 99 LK III / M16-99 BG
POL Zabrze Stadion Śląski

Zapłacone

118. Tomala Adriana 100 LK III / K16-99 BG
POL Świerklany DecathlonPrzyjaciele

Zapłacone

119. Walkiewicz Małgorzata 101 LK III / K16-99 NW
POL Lyski Nordic Walking Lyski

Niezapłacone

120. Walo Halina 102 LK III / K16-99 NW
POL Rybnik

Zapłacone

121. Węglarz Krzysztof - LK III / M16-99 MSW
POL Rybnik

Niezapłacone

122. Węglorz Krzysztof 106 LK III / M16-99 BG
POL

Zapłacone

123. Wegner Jacek - LK III / M16-99 BG ZWIERZ
POL Rybnik Decathlon Przyjaciele

Niezapłacone

124. Wieczorek Bartosz 103 LK III / M7-15 BG
POL Lyski Aktywni Lyski

Zapłacone

125. Wieczorek Bożena 104 LK III / K16-99 NW
POL Lyski Nordic Walking Lyski

Zapłacone

126. Witek Judyta 105 LK III / K16-99 NW
POL Rybnik DecathlonPrzyjaciele

Zapłacone

127. Wojciech Borysewicz 29 LK III / M16-99 BG
POL Rybnik

Zapłacone

128. Wolnik Jolanta - LK III / K16-99 NW
POL Ligota Ksiazeca Smerfy biegają razem po 0.7

Niezapłacone

129. Zbroszczyk Damian - LK III / M16-99 BG
POL Rybnik

Niezapłacone

130. Zimny Celina - LK III / K16-99 BG
POL Rybnik Mam zajawkę

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU