Leśnik - Wiosna

Porąbka, Polska
07.04.2018

Wyniki

PółLEŚNIK

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
WOLEK Szymon
773 POL Tychy 02:23:04:00
2
PIECZONKA Daniel
628 POL Cieszyn 02:26:17:00
3
NIKIEL Szymon
Nutrend Team/ Aktywne Beskidy
766 POL Godziszka 02:26:51:00
4
KROSNY Sebastian
Bodydry Biegaton Mikołów
708 POL Mikołów 02:31:49:00
5
STOPA Michał
Marcinświercteam
814 POL Tychy 02:33:54:00
6
BROL Marcin
Inżynieria Biegania
724 POL Katowice 02:38:44:00
7
ŚCIESZKA Wojciech
13 Elt Kraków-Balice
731 POL Kraków 02:39:39:00
8
SKWORC Grzegorz
714 POL Siemianowice Śląskie 02:39:45:00
9
KOSICKI Łukasz
810 POL Bielsko-Biała 02:43:31:00
10
PIENIĄŻEK Sławomir
762 POL Kraków 02:45:10:00
11
CAPUTA Szymon
K+S
816 POL Godziszka 02:45:21:00
12
SZCZUREK Marcin
665 POL Dębowiec 02:49:23:00
13
BIJAK Mariusz
Harpagan Sosnowiec
811 POL Sosnowiec 02:52:06:00
14
IWANYSZYN Tomasz
Parkrun Katowice
722 POL Katowice 02:52:06:00
15
HASIK Zbigniew
750 POL Sosnowiec 02:52:12:00
16
KUBASZCZYK Kamil
678 POL Rajcza 02:52:31:00
17
STARZYNSKI Wojciech
Entre.pl Team
744 POL Warszawa 02:53:28:00
18
PĘPEK Łukasz
734 POL Godziszka 02:53:44:00
19
DATA Tomasz
Hrmax Żory
632 POL Żory 02:59:56:00
20
ŻBIK Bartosz
Smart Therapy
634 POL Poznań 03:00:31:00
21
NOSALIK Marek
Mta
802 POL Żywiec 03:01:55:00
22
KOWALCZYK Paweł
Kęckie Harpagany
716 POL Kęty 03:02:28:00
23
KRÓTKI Stanisław
759 POL Kraków 03:05:49:00
24
WIĘCEK Przemysław
1980
662 POL Kęty 03:06:15:00
25
SITAK Adam
721 POL Częstochowa 03:09:17:00
26
KISER Tomasz
808 POL Bielsko-Biała 03:13:52:00
27
BIAŁEK Olaf
Megatel.com.pl
636 POL Kraków 03:14:17:00
28
KOSICKI Rafał
Giro Di Zawada
809 POL Zawada 03:14:38:00
29
DUDA Tomasz
Ks Ścinka
728 POL Tychy 03:17:22:00
30
JAROSZEK Piotr
Rekord Bielsko Biała
812 POL Rychwałd 03:17:22:00
31
DUDA Konrad
1984
751 POL Kraków 03:17:25:00
32
KWAŚNY Marcin
Wild Buchays
672 POL Buczkowice 03:17:55:00
33
KACZOR Łukasz
Wildbuchays
754 POL Buczkowice 03:17:59:00
34
MAGNUCKI Adam
788 POL Mysłowice 03:18:09:00
35
KOWALSKA Kinga
Olza Cieszyn
648 POL Pogwizdów 03:18:11:00
36
KAPAŁKA Adrian
Natalia Tomasiak Górski Styl
706 POL Mikołów 03:19:38:00
37
JUZYK Adam
Biegamy Z Sercem
666 POL Ruda Śląska 03:19:42:00
38
SŁOMKOWSKI Mateusz
752 POL Włocławek 03:21:40:00
39
NAGLIK Andrzej
Kęckie Harpagany
696 POL Nowa Wieś 03:21:56:00
40
ANTONIAK Jan
Kęckie Harpagany
685 POL Kęty 03:21:58:00
41
RUTKOWSKA Edyta
Hrmax Żory
781 POL Żory 03:23:09:00
42
KOWALSKI Janusz
Olza Cieszyn
647 POL Pogwizdów 03:23:20:00
43
TOKARZ Paweł
Być Jak Pantokrator
377 POL Jasienica 03:23:33:00
44
BANASZCZYK Mariusz
Edc Expert
673 POL Kaszewice 03:24:57:00
45
DRÓŻGA Mirosław
713 POL Świętochłowice 03:27:07:00
46
ORKWISZEWSKA Ola
Tta Bieruń
643 POL Bieruń 03:27:30:00
47
SZPILA Marek
Kęckie Harpagany
726 POL Kęty 03:27:32:00
48
KUŹNIK Sylwester
Czechowice
667 POL Czechowice-Dziedzice 03:27:35:00
49
PALIWODA Grzegorz
631 POL Zabrze 03:28:11:00
50
JEREMICZ Krzysztof
Rafako Run Team
760 POL Racibórz 03:29:55:00
51
KASZUBOWSKA Karolina
637 POL Gdynia 03:30:20:00
52
URBANIAK Łukasz
792 POL Olkusz 03:30:20:00
53
ROJEK Robert
Viking Trening Center
642 POL Tychy 03:30:28:00
54
DYDUCH Piotr
787 POL Bielsko-Biała 03:30:51:00
55
KOZIEŁ Grzegorz
Silesia Runners Club
694 POL Chorzów 03:31:00:00
56
KOWALCZYK Rafał
Saint Gobain-Squad
794 POL Klecza Dolna 03:31:37:00
57
WIERNEK Tomek
Lc's
786 POL Katowice 03:31:44:00
58
SOBIECH Albin
789 POL Bielsko-Biała 03:33:06:00
59
ZBIJOWSKA-HATALA Ewelina
Bb Runners
641 POLSKA Bielsko Biała 03:33:16:00
60
BASZCZYŃSKA Kinga
Bb Runners
372 POL Bielsko-Biała 03:33:18:00
61
SKOWRON Grzegorz
670 POL Chorzów 03:33:33:00
62
BYRSKI Henryk
Wildbuchays
732 POL Łodygowice 03:34:50:00
63
PRZELIORZ Andrzej
763 POL Marklowice 03:35:20:00
64
HORAK Roland
Kęckie Harpagany
739 POL Kęty 03:35:36:00
65
MALARZ Jakub
725 POL Bielsko-Biała 03:35:54:00
66
ŻBIK Natalia
Smart Therapy
661 POL Plewiska 03:36:31:00
67
PUCHAŁKA Waldemar
Ubs
699 POL Bielsko-Biała 03:38:48:00
68
FRISZ Jakub
Łódźmy Się
701 POL Łódź 03:39:43:00
69
SZCZYPKA Rafał
658 POL Porąbka 03:40:09:00
70
SZCZYPKA Mateusz
820 POL Bielsko-Biała 03:40:09:00
71
GIBAŁA Marcin
Fundacja Auxilium
626 POL Mielec 03:40:58:00
72
TROĆ Maria
Skawina Biega
679 POL Kraków 03:42:29:00
73
WOJTUKIEWICZ Artur
Dhl Run Club
653 POL Gliwice 03:42:39:00
74
WOŹNIAK Marek
Pogoria Biega
782 POL Wojkowice 03:42:46:00
75
DĄBROWSKI Marek
Biegające Morsy Wydry
740 POL Pierściec 03:43:13:00
76
FEDER Marcin
775 POL Warszawa 03:43:31:00
77
DANEL Adam
640 POL Tychy 03:44:10:00
78
RYMKIEWICZ Bartosz
Hrabia
336 POL Warszawa 03:46:43:00
79
PERYKASZA Paweł
Muay Running Team
729 POL Kraków 03:46:43:00
80
PAWŁOWSKI Jakub
780 POL Kotulin 03:47:15:00
81
GORZELAK Mateusz
Lentex Team
797 POL Katowice 03:47:37:00
82
KRZYŻAK Krzysztof
W Pogoni Za Duchem
657 POL Dąbrowa Górnicza 03:47:50:00
83
MALEŃSKI Maciek
Gang Łysych
764 POL Warszawa 03:48:20:00
84
SYMULA Piotr
Amator
638 POL Bielsko-Biała 03:48:24:00
85
JUNGOWSKI Piotr
730 POL Częstochowa 03:48:41:00
86
ŁĄK Tomasz
654 POL Wroclaw 03:49:07:00
87
GROCHAL Marcin
The Weakest Of Zdąbłarz Team
738 POL Wygiełzów 03:50:09:00
88
LOSKA Michał
Baran Trail Race
697 POL Tychy 03:50:11:00
89
ŁASKI Mikołaj
Husaria Race Team
767 POL Warszawa 03:50:22:00
90
LENART Andrzej
Bym Runners
416 POL Bytom 03:50:34:00
91
ZACNA-LASZCZAK Magdalena
733 POL Bielsko-Biała 03:50:42:00
92
AUGUSTYN Paweł
Obleśnibiegacze
687 POL Kraków 03:50:49:00
93
BUGAJSKA Kinga
772 POL Zywiec-Leeds 03:51:06:00
94
PUSTELNIK Grzesiek
681 POL Bielsko-Biała 03:51:09:00
95
STAJSZCZYK Kasia
680 POL Bielsko-Biała 03:51:09:00
96
KOŚCIÓŁKIEWICZ Piotr
723 POL Katowice 03:51:34:00
97
CHRZANOWSKA Barbara
Zdzieraj Kapcie
807 POL Będzin 03:52:04:00
98
OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara
Night Runners Śląsk Nessi Team
741 POL Katowice 03:52:07:00
99
WIECHETEK Artur
629 POL Warszawa 03:52:26:00
100
LACHOWICZ Przemysław
798 POL Libertów 03:54:01:00
101
KOENIG Krzysztof
Profi Auto Team
709 POL Katowice 03:54:21:00
102
MARKOWICZ Ewelina
Profi Auto Team
710 POL Katowice 03:54:21:00
103
KOPACZ Katarzyna
633 POL Katowice 03:54:30:00
104
WŁODARZ Marek
Oknoplast Running Team
813 POL Krakow 03:55:21:00
105
PRZYBYSZ Łukasz
806 POL Katowice 03:55:25:00
106
FRANKIEWICZ Ryszard
Gmina Strzelce Opolskie
704 POL Strzelce Ololskie 03:55:46:00
107
GOZDAN Dariusz
765 POL Warszawa 03:55:57:00
108
SADOWSKI Mariusz
Edc Expert
682 POL Piotrków Trybunalski 03:56:37:00
109
BOCZKOWSKA Justyna
645 POL Zakopane 03:57:40:00
110
BOTOR Mateusz
800 POL Katowice 03:58:20:00
111
STARZYŃSKI Daniel
Kb Droga
702 POL Jaworze 03:58:23:00
112
SZARAWARA Borys
Amator
639 POL Bielsko-Biala 03:58:36:00
113
KRĘCISZ Krzysztof
Rafako Run Team
727 POL Racibórz 03:58:47:00
114
GRZEGORZEK Katarzyna
Koza Nostra
817 POL Bielsko Biała 03:59:11:00
115
GUNIA Mariusz
Zadyszka Oświęcim
757 POL Oświęcim 03:59:40:00
116
JACOSZEK Rafał
627 POL Siemianowice Śląskie 03:59:50:00
117
KUŁAKOWSKA Monika
W Pogoni Za Duchem
737 POL Dąbrowa Górnicza 04:00:07:00
118
KUŚPIT Przemysław
449 POL Warszawa 04:00:58:00
119
JARECKA Kasia
801 POL Warszawa 04:02:00:00
120
JOPEK Jarosław
D:s
339 POL Tychy 04:03:43:00
121
KORZENIOWSKA Anna
381 POL Łódź 04:04:18:00
122
HYRNIK Wojciech
686 POL Tychy 04:06:39:00
123
ŻABIŃSKI Radosław
Crossfit 43300
669 POL Bielsko-Biała 04:06:51:00
124
GRAJCAREK Robert
Crossfit43300
748 POL Bielsko-Biała 04:08:04:00
125
KIDA Andrzej
Los Trepos Companieros
791 POL Kraków 04:08:13:00
126
DZIUBANY Sebastian
652 POL Katowice 04:10:43:00
127
NAPIERASKA Natalia
Żyglińskie Charty
663 POL Miasteczko Śląskie 04:11:43:00
128
NAPIERALSKI Michał
Żyglińskie Charty
664 POL Miasteczko Śląskie 04:11:46:00
129
FICEK Izabela
705 POL Świnna 04:12:59:00
130
KRÓL Łukasz
675 POL Konstancin-Jeziorna 04:13:07:00
131
WOJDAT Kasia
674 POL Warszawa 04:13:27:00
132
CHWAŁOWSKA Agnieszka
Fudu&co. Sport Team
796 POL Piotrków Trybunalski 04:13:34:00
133
BEŁDOWSKA Beata
1968
795 POL Piotrków Trybunalski 04:13:36:00
134
ZARZYCKA-JASIK Magdalena
454 POL Będzin 04:14:02:00
135
LACHERA Tomasz
W Pogoni Za Duchem
707 POL Zabrze 04:17:36:00
136
WOSKOWSKA Magdalena
Rafako Run Team
719 POL Racibórz 04:18:51:00
137
SZKLARZ Anna
Nie Cierpię Biegać
689 POL Mielec 04:20:22:00
138
ZIĘBA Anna
Poranny Patrol
761 POL Kraków 04:20:43:00
139
KOST Aleksandra
815 POL Studzionka 04:20:50:00
140
KOCIOŁEK Krzysztof
Lubrykant Mafia
382 POL Piotrków Trybunalski 04:21:07:00
141
GARCZYŃSKA Ania
630 POL Katowice 04:21:24:00
142
GÓRECKI Dariusz
Gover Team
438 POL Żabnica 04:21:28:00
143
SZYMELFENIG Gabriela
703 POL Łódź 04:22:34:00
144
MIKOS Marcin
Night Runners
746 POL Bytom 07:04:39:00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU