Leśnik - Wiosna

Porąbka, Polska
07.04.2018

Wyniki

LEŚNIK

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
PRZYBYŁA Paweł
Szczyrk
304 POL Szczyrk 05:22:47:00
2
CIAPA Mariusz
Wichry Beskidu T.r.
407 POL Babica 05:27:11:00
3
DROZD Michał
368 POL Radzymin 05:44:50:00
4
ZDĄBŁARZ Marcin
384 POL Chrzanów 05:45:24:00
5
ERNE Dominik
Triathlon Club Gva / Tibetcafe.ch
423 FRA Geneva 05:47:05:00
6
PADEWSKI Artur
Trail Runners Jaworzno
401 POL Jaworzno 06:06:57:00
7
FOJT Krzysztof
Apr69
425 POL Orzesze 06:07:16:00
8
KAMIŃSKI Damian
390 POL Jeleśnia 06:23:55:00
9
ZAMOJSKI Robert
443 POL Gliwice 06:28:13:00
10
LESZCZYŃSKI Mariusz
366 POL Gliwice 06:28:56:00
11
KANSY Sebastian
388 POL Katowice 06:34:29:00
12
STREIT Dawid
328 POL Bielsko-Biała 06:34:30:00
13
JAMROŻY Marcin
Magneti Marelli Poland
398 POL Sosnowiec 06:36:00:00
14
JANUS Joanna
Bractwo Biegaczy Zielona Góra
393 POL Zielona Góra 06:37:04:00
15
FALKOWSKI Piotr
Ks Pegaz Piaseczno
460 POL Piaseczno 06:37:05:00
16
MZYK Grzegorz
Adient Team/40-Latek Tychy
405 POL Lędziny 06:37:51:00
17
KOSMĘDA Piotr Michał
386 POL Warszawa 06:40:21:00
18
WÓJCIK Jacek
Szombierki Runners
374 POL Bytom 06:42:46:00
19
NIEDZIELA Marcin
364 POL Wieliczka 06:52:21:00
20
BOCHEŃSKA Aleksandra
465 06:52:45:00
21
SALETRA Grzegorz
429 POL Olkusz 06:52:55:00
22
KONDZIELNIK Magdalena
330 POL Pszczyna 06:53:01:00
23
RÓG Leszek
444 POL Krzeszowice 06:55:30:00
24
JEZIERSKI Marek
1975
367 POL Chrzanow 06:56:09:00
25
SZCZOTKA Katarzyna
327 POL Pszczyna 06:57:37:00
26
GÓRNY Mirosław
Nutrend Team
442 POL Bielsko-Biała 06:58:28:00
27
SZEFER Maciej
Victoria Żytno
363 POL Żytno 06:59:22:00
28
GOŁĘBIOWSKI Robert
Biegacze W Kuradoms
399 POL Radomsko 06:59:24:00
29
WALCZAK Agnieszka
Olkuszbiega.pl
378 POL Bolesław 07:03:28:00
30
DUKATA Grzegorz
Mgw
387 POL Chudów 07:04:58:00
31
GANSEL Patryk
Muflon Team
414 POL Czechowice-Dziedzice 07:05:37:00
32
DZIERŻAWSKI Tomasz
Borsuki Biegają Olkusz
319 POL Olkusz 07:06:31:00
33
MOSTOWIK Marcin
1984
329 POL Brzeszcze 07:06:56:00
34
PIĘTKA Karol
406 POL Olkusz 07:08:03:00
35
SOWA Sebastian
451 POL Kraków 07:08:37:00
36
RUDAWSKI Paweł
415 POL Olkusz 07:08:45:00
37
CZAJKOWSKI Wojtek
440 POL Warszawa 07:15:01:00
38
ŻĄDLO Dominik
394 POL Ropczyce 07:15:35:00
39
PODSTAWSKI Michał
338 POL Katowice 07:16:44:00
40
GÓNICKI Tomasz
360 POL Warszawa 07:17:58:00
41
FILIPCZAK Łukasz
412 POL Kraków 07:18:19:00
42
ULBRICH Paweł
450 POL Chorzów 07:18:34:00
43
OŁOWNIA Łukasz
370 POL Trzebinia 07:18:44:00
44
OŁOWNIA Agnieszka
369 POL Trzebinia 07:18:46:00
45
NATKANIEC Krystian
Janjul
353 POL Złotniki 07:22:11:00
46
KONIK Grzegorz
Zadyszka Oświęcim/ks Kandahar
358 POL Przeciszów 07:25:39:00
47
SZAŁKOWSKI Tomasz
424 POL Libiąż 07:27:16:00
48
BARTULA Arkadiusz
Speed Team Brzeszcze
403 POL Brzeszcze 07:27:28:00
49
RING Rafał
447 POL Porąbka 07:30:32:00
50
SOSNOWSKA Agnieszka
400 POL Sosnowiec 07:32:41:00
51
FELIŃSKI Jarosław
320 POL Łódź 07:33:18:00
52
OLEWICZ Jan
445 POL Olkusz 07:34:44:00
53
PIETRAS Dariusz
Kumple Grzmotka
422 POL Kędzierzyn-Koźle 07:36:55:00
54
FYDA Jerzy
Csc Runners
426 POL Katowice 07:40:54:00
55
SIDZINA Jakub
Storczykowe Ultra
435 POL Brzeszcze 07:41:54:00
56
SKIBE Tomasz
Opel Active Team
459 POL Ruda Śląska 07:43:08:00
57
OPALSKA Karolina
Speed Team Brzeszcze
446 POL Brzeszcze 07:43:27:00
58
REINERT Aleksandra
457 POL Pszczyna 07:44:35:00
59
TOPORCZYK Daniel
Trend Bieruń
397 POL Tychy 07:44:51:00
60
MORCINEK Marcin
Bluszcza
441 POL Katowice 07:47:08:00
61
ŚLEZIAK Tomasz
Tęcza
448 POL Opole 07:47:38:00
62
WALASZCZYK Piotr
Endurance Team
458 POL Siemianowice Śląskie 07:49:45:00
63
NIESPODZIANY Maciej
Extreme Outdoor
410 POL Rogozno 07:49:47:00
64
KORBUT Radosław
Koniuchy Ocr
373 POL Siedlce 07:50:52:00
65
WOŹNIAK Radosław
Skawina Biega
365 POL Skawina 07:51:55:00
66
CIESZKO Marek
Kw Warszawa
371 POL Warszawa 07:52:08:00
67
KOZIEŁ Krzysztof
Ods
453 POL Gliwice 07:54:27:00
68
CIENIUSZEK Izabella
Kamkosport.pl
408 POL Pruszków 07:56:20:00
69
MADEJCZYK Sebastian
Tuchów
362 POL Tuchów 07:59:54:00
70
FIJAŁKOWSKI Krzysztof
Gmina Strzelce Opolskie
350 POL Strzelce Opolskie 08:02:40:00
71
FIJAŁKOWSKI Tomasz
Gmina Strzelce Opolskie
351 POL Strzelce Opolskie 08:02:42:00
72
KASIKOWSKI Tomek
Pędzące Imadła
335 POL Torun 08:02:52:00
73
WARDYŃSKI Jarosław
Świat Maratończyka Kożuchów
404 POL Podbrzezie Dolne 08:03:03:00
74
DĄBROWA Piotr
Decathlon
428 POL Skarżysko-Kamienna 08:03:40:00
75
URBAN Marcin
333 POL Toruń 08:03:45:00
76
KISIEL Łukasz
624 Dąbrowa Górnicza 08:04:48:00
77
KAPUSTA Piotr
1983
395 POL Smolice 08:05:19:00
78
GELETA Marek
356 POL Kraków 08:09:54:00
79
NEPELSKI Krzysztof
385 POL Lublin-Lubaczów 08:09:59:00
80
DUL Marcin
Lublin Biega
418 POL Lublin 08:09:59:00
81
WESOŁOWSKI Marcin
383 POL Bielsko-Biała 08:10:21:00
82
DUDEK Agnieszka
Night Runners
420 POL Ruda Śląska 08:12:00:00
83
MIKLASZ Marcin
Spokojny Dreptacz
396 POL Katowice 08:14:55:00
84
BARAN Zbigniew
(Ob)Leśni Biegacze
677 POL Kraków 08:16:55:00
85
STRZELECKI Dawid
Team Spirit
357 POL Toruń 08:18:32:00
86
PIWISZKIS Barbara
Kobiety Na 5+
354 POL Jastrzębie-Zdrój 08:23:46:00
87
CHORĄŻEWICZ Łukasz
419 POL Bielsko Biała 08:25:10:00
88
KOCH Michał
Warszawa
342 POL Warszawa 08:26:01:00
89
KORPUS-MIELCZARSKA Katarzyna
Sgb Samo Się Nie Przebiegnie
322 POL Sławków 08:27:03:00
90
WĘGOREK Piotr
Btmrunners
427 POL Bytom 08:29:49:00
91
SIKORA Piotr
391 POL Katowice 08:30:49:00
92
SIKORA Tomasz
409 POL Katowice 08:31:03:00
93
JĘDRZEJCZYK Agnieszka
464 08:31:21:00
94
STĘPIEŃ Tomasz
Brygada Świętokrzyska
411 POL Kielce 08:31:42:00
95
WALASEK Jacek
Brygada Świętokrzyska
349 POL Busko-Zdrój 08:31:42:00
96
KONARZEWSKI Jacek
413 POL Olkusz 08:33:35:00
97
WALCZAK Dariusz
Olkuszbiega.pl
379 POL Bolesław 08:33:38:00
98
WÓŁKIEWICZ Paweł
Ox5
436 POL Pruszków 08:34:49:00
99
GINTER Grzegorz
Azs Collegium Medicum Uj
332 POL Kraków 08:39:11:00
100
POLIŃSKA Magdalena
439 POL Katowice 08:43:10:00
101
MICHALSKA Małgorzata
Inżynieria Biegania
462 POL Katowice 08:43:12:00
102
SZATKOWSKI Konrad
Karcia&szato
341 POL Świebodów 08:54:54:00
103
RATYŃSKI Wojciech
343 POL Wrocław 08:55:32:00
104
RYBAK Aneta
344 POL Wrocław 08:55:54:00
105
WIERZBA Grzegorz
W&w Marathon Team
337 POL Toruń 09:02:06:00
106
POLAK Agnieszka
Agireh
346 POL Katowice 09:05:29:00
107
MUCHA Robert
375 POL Jerzmanowice 09:10:15:00
108
PTAK Jarek
455 POL Kedzierzyn-Kozle 09:12:40:00
109
ŻYTNIK Piotr
Button's Team
324 POL Żary 09:13:59:00
110
MONIAKOWSKI Adam
Buttons Team
321 POL Żary 09:14:01:00
111
TYCHOWICZ Robert
Button's Team
325 POL Żary 09:14:01:00
112
NIEMCZOK Izabela
437 POL Imielin 09:15:30:00
113
LIGĘZA Paweł
402 POL Bielsko-Biała 09:15:53:00
114
NIEWIAROWSKI Jarosław
Biegiem Po Piwo
389 POL Łódź 09:20:43:00
115
BALUTA Paweł
Kww
456 POL Warszawa 09:22:22:00
116
DUBIK Marcin
Tktj
431 POL Tarnowskie Góry 09:28:45:00
117
PROŃCZUK Adam
Wehicool
376 POL Czechowice-Dziedzice 09:30:57:00
118
BARAN Jakub
Rogate Torpedy
352 POL Warszawa 09:39:23:00
119
PELA Dariusz
Tmt Torun
347 POL Łubianka 09:39:26:00
120
KASPEREK Ryszard
361 POL Bestwina 09:54:06:00
121
NETOLICKÝ Martin
334 CZE Brno 09:57:32:00
122
LENART Adrian
Btm Runners
417 POL Bytom 10:15:44:00
123
CHOMICZ Łukasz
Klub Biegacza Gls
452 POL Kozy 10:22:24:00
124
ZAJĄC Adam
W Pogoni Za Duchem
331 POL Dąbrowa Górnicza 10:26:47:00
125
ZAJĄC Monika
326 POL Dąbrowa Górnicza 10:26:56:00
126
TLATLIK Michał
432 POL Pyskowice 10:38:13:00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU