Leśnik - Zima

Bielsko-Biała, Polska
01.12.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamowska Joanna 522 PółLEŚNIK / K POL Olkusz Team Roxane

Zapłacone

2. Apanov Andrey 523 PółLEŚNIK / M POL Wrocław

Zapłacone

3. Bąk Piotr 21 LEŚNIK / M POL Łodygowice WILD BUCHAYS

Zapłacone

4. Balcerzak Krystyna 800 Speed / K POL Łódź

Zapłacone

5. Balcerzak Mariusz 22 LEŚNIK / M POL Łódź

Zapłacone

6. Balicki Zbigniew - LEŚNIK / M POL Zwierzyniec Forest Carabus Team

Niezapłacone

7. Baluta Paweł - PółLEŚNIK / M POL Warszawa Bezpieczny Kazbek

Niezapłacone

8. Bańbuła Grzegorz 524 PółLEŚNIK / M POL Gliwice

Zapłacone

9. Baran Jakub 525 PółLEŚNIK / M POL Warszawa Rogate Topedy

Zapłacone

10. Baran Zbigniew 526 PółLEŚNIK / M POL Kraków (Ob)Leśni Biegacze

Zapłacone

11. Uczestnik anonimowy - LEŚNIK / M POL Platerów

Niezapłacone

12. Barcik Maciek - PółLEŚNIK / M POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

13. Bartniak Daria - PółLEŚNIK / K POL Warszawa No Limits Trail

Zapłacone

14. Bartniak Daria - LEŚNIK / K POL Warszawa No Limits Trail

Niezapłacone

15. Bartniak Kamil - PółLEŚNIK / M POL Warszawa No Limits Trail

Zapłacone

16. Bartniak Kamil - LEŚNIK / M POL Warszawa No Limits Trail

Niezapłacone

17. Bartula Arkadiusz - LEŚNIK / M POL Brzeszcze Speed Team Brzeszcze

Niezapłacone

18. Barut-Skupień Barbara 527 PółLEŚNIK / K POL Bielsko-Biała Speleo Klub Bielsko-Biała

Zapłacone

19. Batorowicz Dominik - PółLEŚNIK / M POL Węgrów Crossfit Decepticon

Niezapłacone

20. Bębenek Marcin - LEŚNIK / M POL Jaworzno

Zapłacone

21. Bębenek Marcin - LEŚNIK / M POL Jaworzno

Niezapłacone

22. Bednarski Rafał 528 PółLEŚNIK / M POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Zapłacone

23. Bednarz Anna 529 PółLEŚNIK / K POL Krzeszów

Zapłacone

24. Bełdowska Beata - PółLEŚNIK / K POL Piotrków Trybunalski Fudu&Co.Sport.Team

Niezapłacone

25. Bialek Tomasz 530 PółLEŚNIK / M POL Warszawa Crossfit GCW

Zapłacone

26. Bienias Piotr - LEŚNIK / M POL Warszawa

Niezapłacone

27. Bienioszek Dariusz 23 LEŚNIK / M POL Jankowice Laski, Wino I Kasyno

Zapłacone

28. Bigoś Monika 531 PółLEŚNIK / K POL Kraków

Zapłacone

29. Bińczyk Wojciech 532 PółLEŚNIK / M POL Warszawa

Zapłacone

30. Bińkowski Adam - PółLEŚNIK / M POL Warszawa Tnt Motocross

Niezapłacone

31. Blanik Marek - PółLEŚNIK / M POL Radlin Radlinioki w biegu

Niezapłacone

32. Bodanka Piotr 801 Speed / M POL Nieznanice Festiwal Biegowy w Krynicy

Zapłacone

33. Bogacz Dariusz 24 LEŚNIK / M POL Warszawa KW Warszawa

Zapłacone

34. Bogdał Andrzej 25 LEŚNIK / M POL Warszawa No Limits Trail

Zapłacone

35. Borówka Ryszard 26 LEŚNIK / M POL Gdynia

Zapłacone

36. Boryczka Dawid - LEŚNIK / M POL Gliwice Sklep Biegacza Running Team

Niezapłacone

37. Broll Rafał 27 LEŚNIK / M POL Chorzów

Zapłacone

38. Bruliński Adam 533 PółLEŚNIK / M POL Bielsko-Biala

Zapłacone

39. Buczyński Adam 534 PółLEŚNIK / M POL Kraków Non Stop Trail

Zapłacone

40. Całka Bartłomiej 28 LEŚNIK / M POL Warszawa Inobe

Zapłacone

41. Cher-Kożdoń Beata - PółLEŚNIK / K POL Cieszyn Świeżaki z Cieszyna

Niezapłacone

42. Chmiel Przemysław 29 LEŚNIK / M POL Warszawa Albatrosy

Zapłacone

43. Chodowiec Karolina 535 PółLEŚNIK / K POL Gdynia Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

44. Chojnowski Sebastian - Speed / M POL Gliwice Samozwańczy Król Gór

Niezapłacone

45. Chorążewicz Łukasz 30 LEŚNIK / M POL Bielsko Biała

Zapłacone

46. Chuchro Michał 536 PółLEŚNIK / M POL Oświęcim Biegam Wspieram Motywuje Bwm

Zapłacone

47. Chudy Dawid - NadLEŚNIK / M POL Przeciszów

Niezapłacone

48. Chwistek Maciej 31 LEŚNIK / M POL Kraków

Zapłacone

49. Ciećkiewicz Tomasz 32 LEŚNIK / M POL Cieszanów

Zapłacone

50. Ciengiel Hanna 802 Speed / K POL Cieszyn

Zapłacone

51. Cieniawska Ewa - PółLEŚNIK / K POL Bytom

Niezapłacone

52. Cieniawski Piotr - NadLEŚNIK / M POL Bytom Ksrg

Zapłacone

53. Cieślar Urszula - LEŚNIK / K POL Ustroń Biegiem przez Góry

Niezapłacone

54. Ciszewski Krzysztof - Speed / M POL Węgrów

Niezapłacone

55. Copik Wiktoria 803 Speed / K POL Ustroń

Zapłacone

56. Cupiał Dariusz 537 PółLEŚNIK / M POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

57. Cupiał Mariola 538 PółLEŚNIK / K POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

58. Czajkowski Wojtek - LEŚNIK / M POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

59. Czajkowski Wojtek - LEŚNIK / M POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Niezapłacone

60. Czapiewska Monika - Speed / K POL Pawłowice

Zapłacone

61. Czapiewska Monika - Speed / K POL Pawłowice

Niezapłacone

62. Czapiewski Paweł - Speed / M POL Pawłowice

Zapłacone

63. Czapiewski Paweł - Speed / M POL Pawłowice

Niezapłacone

64. Czapla Arkadiusz 539 PółLEŚNIK / M POL Bytom

Zapłacone

65. Czarnecki Jakub 804 Speed / M POL Rokietnica

Zapłacone

66. Czarnik-Peciak Aleksandra 719 PółLEŚNIK / K Przezchlebie

Zapłacone

67. Czosnowski Tomek 33 LEŚNIK / M POL Gliwice Inżynieria Biegania

Zapłacone

68. Czyż Łukasz 34 LEŚNIK / M POL Sosnowiec Sklep Biegacza Running Team

Zapłacone

69. Dąbrowski Dariusz 35 LEŚNIK / M POL Józefosław wodociągi warszawa

Zapłacone

70. Dawiec Gabriela - PółLEŚNIK / K POL Mnich Biegiem Przez Chybie

Niezapłacone

71. Demianiuk Marcin 540 PółLEŚNIK / M POL Skrzeszew Allergan Running Team

Zapłacone

72. Dersley Stephen - LEŚNIK / M GBR Poznan

Niezapłacone

73. Dolny Tomasz - PółLEŚNIK / M POL Więcbork Green Trees

Niezapłacone

74. Drozd Maciej - LEŚNIK / M POL Warszawa Dream Run

Niezapłacone

75. Dubik Marcin 36 LEŚNIK / M POL Tarnowskie Góry Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego

Zapłacone

76. Dubińska Wioletta 805 Speed / K POL Zduńska Wola Bbl Zduńska Wola

Zapłacone

77. Dubiński Jarosław 541 PółLEŚNIK / M POL Zduńska Wola Bbl Zduńska Wola

Zapłacone

78. Duda Tomasz 542 PółLEŚNIK / M POL Tychy KS ŚCINKA

Zapłacone

79. Dudek Agnieszka 543 PółLEŚNIK / K POL Ruda Śląska Night Runners

Zapłacone

80. Dura Piotr 37 LEŚNIK / M POL Raków PKP Endorfina

Zapłacone

81. Dura Tomasz 38 LEŚNIK / M POL Bielsko-Biała Nutrend biega

Zapłacone

82. Dwornik Maciek 544 PółLEŚNIK / M POL Kraków Warczące Szprychy

Zapłacone

83. Dybczak Tomasz 545 PółLEŚNIK / M POL Bestwina

Zapłacone

84. Dziamski Ryszard 546 PółLEŚNIK / M POL Chorzów

Zapłacone

85. Dzieguć Piotr 547 PółLEŚNIK / M POL Czechowice Dziedzice

Zapłacone

86. Dzierżawa Krzysztof 548 PółLEŚNIK / M POL Mizerów Klub miłośników dobrego whisky

Zapłacone

87. Dzierżawski Tomasz 549 PółLEŚNIK / M POL Olkusz Borsuki Biegają Olkusz

Zapłacone

88. Dziwoki Marek - LEŚNIK / M POL Rybnik

Niezapłacone

89. Erenberg Rafał 39 LEŚNIK / M POL Piotrków Trybunalski Fudu&Co. Sport Team

Zapłacone

90. Fabjanczyk Agnieszka 550 PółLEŚNIK / K POL Zawiercie Grupa Jura Pl

Zapłacone

91. Fijałkowski Krzysztof 551 PółLEŚNIK / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

92. Fijałkowski Radosław 40 LEŚNIK / M POL Warszawa CROSSFIT GCW

Zapłacone

93. Fijałkowski Tomasz 552 PółLEŚNIK / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

94. Filipczak Łukasz 41 LEŚNIK / M POL Kraków OKNOPLAST RUNNING TEAM

Zapłacone

95. Florczak Bartosz - PółLEŚNIK / M POL Wrocław

Niezapłacone

96. Florek Paweł 553 PółLEŚNIK / M POL Bydgoszcz #runaddicts

Zapłacone

97. Frankiewicz Ryszard 554 PółLEŚNIK / M POL Strzelce Ololskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

98. Frankowski Dariusz 42 LEŚNIK / M POL Gliwice SZAMANI W TRANSIE

Zapłacone

99. Frej Marcin 43 LEŚNIK / M POL Warszawa Zabiegani.tv

Zapłacone

100. Fryc Anna - LEŚNIK / K POL Spytkowice

Niezapłacone

101. Fryś Piotr - PółLEŚNIK / M POL Leńcze KW Kraków

Niezapłacone

102. Fuczik Maciej 555 PółLEŚNIK / M POL Bielsko-Biała Sklep Biegacza Running Team Bielsko

Zapłacone

103. Gaal Laszlo 556 PółLEŚNIK / M POL Warszawa

Zapłacone

104. Gaczkowski Jacek 557 PółLEŚNIK / M POL Libiąż Wyznawcy Bronka Libiąż

Zapłacone

105. Gadaj Grzegorz 558 PółLEŚNIK / M POL Radlin

Zapłacone

106. Gajewska Isabela 44 LEŚNIK / K POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

107. Garczyński Darek 559 PółLEŚNIK / M POL Katowice

Zapłacone

108. Gąsiorek Kamila 560 PółLEŚNIK / K POL Warszawa ZabieganiTV

Zapłacone

109. Gaur Vineet 806 Speed / M POL Warszawa

Zapłacone

110. Gawlik Adam 45 LEŚNIK / M POL Chorzów run/rock/roll

Zapłacone

111. Gibała Marcin 46 LEŚNIK / M POL Mielec Fundacja Auxilium

Zapłacone

112. Gibaszewska Justyna - LEŚNIK / K POL Chorzów

Niezapłacone

113. Ginter Grzegorz 47 LEŚNIK / M POL Kraków Azs Collegium Medicum Uj

Zapłacone

114. Główka Marcin 561 PółLEŚNIK / M POL Racibórz INSTAL-TECH TEAM

Zapłacone

115. Godlewski Robert 48 LEŚNIK / M POL Warszawa TNT Motocross

Zapłacone

116. Godyń Jan 49 LEŚNIK / M POL Katowice Deloitte Adventure Team

Zapłacone

117. Gołębiowski Robert 50 LEŚNIK / M POL Radomsko Biegacze W Radomsku

Zapłacone

118. Górniak Adam 562 PółLEŚNIK / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

119. Górnicki Wojciech 51 LEŚNIK / M POL Tychy Dalej Biegam

Zapłacone

120. Górny Łukasz 807 Speed / M POL Bytom Bie-Run

Zapłacone

121. Gorocholewski Włodzimierz - PółLEŚNIK / M POL Mysłowice Truchtacz Mysłowice

Niezapłacone

122. Grabowski Daniel 52 LEŚNIK / M POL Warszawa

Zapłacone

123. Grajcarek Robert 563 PółLEŚNIK / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

124. Grech-Baran Marta 564 PółLEŚNIK / K POL Warszawa Rogate Torpedy

Zapłacone

125. Grecki Paweł 53 LEŚNIK / M POL Wrocław RST Software Masters

Zapłacone

126. Grubka Bartosz 565 PółLEŚNIK / M POL Osiek Passionbike Oświęcim

Zapłacone

127. Gruszka Tomasz 566 PółLEŚNIK / M POL Suszec

Zapłacone

128. Grzegorczyk Michał - LEŚNIK / M POL Stalowa Wola

Niezapłacone

129. Grzegorzek Katarzyna 54 LEŚNIK / K POL Bielsko-Biala Koza Nostra

Zapłacone

130. Guzek Agnieszka 55 LEŚNIK / K POL Zielonka Internet Talents

Zapłacone

131. Hajek Jakub - LEŚNIK / M CZE Kromeriz

Zapłacone

132. Hajek Jakub - LEŚNIK / M CZE Kromeriz

Niezapłacone

133. Hauke Irena 567 PółLEŚNIK / K POL Bielsko Biala Bielszczanki Biegają

Zapłacone

134. Herok Joanna - NadLEŚNIK / K POL Bielsko-Biała UBS

Niezapłacone

135. Hoduń Anna - LEŚNIK / K POL Słomniki AZS CM UJ

Niezapłacone

136. Horak Roland 568 PółLEŚNIK / M POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

137. Ibrom-Jasińska Justyna 569 PółLEŚNIK / K POL Tarnowskie Góry Angel Art Studio

Zapłacone

138. Iwanecki Mariusz 808 Speed / M POL Siemianowice Sląskie brak

Zapłacone

139. Iwanowski Wojtek 570 PółLEŚNIK / M POL Opole Opole G.R.U

Zapłacone

140. Uczestnik anonimowy 571 PółLEŚNIK / K POL Krynica

Zapłacone

141. Jachym Arkadiusz - PółLEŚNIK / M POL Gliwice Socios Górnik

Niezapłacone

142. Jamroży Marcin - LEŚNIK / M POL Sosnowiec Magneti Marelli Poland Sosnowiec

Niezapłacone

143. Janik Iro 572 PółLEŚNIK / M POL Suszec

Zapłacone

144. Janik Izabella 573 PółLEŚNIK / K POL Okrajnik

Zapłacone

145. Janik Joanna 56 LEŚNIK / K POL Kraków

Zapłacone

146. Janik Mariusz 57 LEŚNIK / M POL Kraków

Zapłacone

147. Janikowski Sebastian - PółLEŚNIK / M POL Bielsko-Biała BB Runners

Niezapłacone

148. Jankiewicz Katarzyna 809 Speed / K POL Kielce Rysie

Zapłacone

149. Jankiewicz Michał 574 PółLEŚNIK / M POL Kielce Rysie

Zapłacone

150. Jankowski Marcin 58 LEŚNIK / M POL Bielsko Biała

Zapłacone

151. Janus Joanna - LEŚNIK / K POL Zielona Góra Bractwo Biegaczy Zielona Góra

Niezapłacone

152. Jarczok Zdzichu - PółLEŚNIK / M POL Pszczyna Viking Trening Center

Niezapłacone

153. Jarecka Katarzyna 575 PółLEŚNIK / K POL Warszawa Adidas Runners

Zapłacone

154. Jaroszek Piotr - LEŚNIK / M POL Rychwałd Rekord Bielsko Biała

Niezapłacone

155. Jasiński Damian 576 PółLEŚNIK / M POL Tarnowskie Góry Sestal

Zapłacone

156. Jastrzębska Gabriela 577 PółLEŚNIK / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

157. Jastrzębski Jacek 59 LEŚNIK / M POL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola

Zapłacone

158. Jaworska Barbara 578 PółLEŚNIK / K POL Buczkowice Szybkie Żółwie

Zapłacone

159. Jęcek Maciej 60 LEŚNIK / M POL Łódź

Zapłacone

160. Jędral Tomasz 579 PółLEŚNIK / M POL Warszawa

Zapłacone

161. Jędral Wojciech 580 PółLEŚNIK / M POL Warszawa

Zapłacone

162. Jędrzejewska Maria - PółLEŚNIK / K POL Warszawa

Niezapłacone

163. Jeka Mateusz - PółLEŚNIK / M POL Wrocław Jeka Team

Zapłacone

164. Jeka Mateusz - PółLEŚNIK / M POL Wrocław Jeka Team

Niezapłacone

165. Johansson Tobias - LEŚNIK / M SWEDEN Sweden

Niezapłacone

166. Jopek Jarosław 61 LEŚNIK / M POL Tychy D:s

Zapłacone

167. Jóźwik Artur - PółLEŚNIK / M POL Warszawa Biegam, bo biegam :)

Niezapłacone

168. Jungowski Piotr 581 PółLEŚNIK / M POL Częstochowa

Zapłacone

169. Jurczyk Piotr 62 LEŚNIK / M POL Kleszczów SZAMANI W TRANSIE

Zapłacone

170. Juzyk Adam 582 PółLEŚNIK / M POL Ruda Śląska Biegamy Z Sercem

Zapłacone

171. Kaczmarczyk Mariusz 583 PółLEŚNIK / M POL Siemianowice Slaskie Vulcan

Zapłacone

172. Kaczor Karolina 810 Speed / K POL Kraków Allergan Running Team :)

Zapłacone

173. Kaczor Łukasz - PółLEŚNIK / M POL Buczkowice Wildbuchays

Niezapłacone

174. Kadłubicki Marek 63 LEŚNIK / M POL Czaniec #sportowytrybzycia

Zapłacone

175. Kalita Arek 64 LEŚNIK / M POL Jaworze KAMAK

Zapłacone

176. Kałuża Arkadiusz 584 PółLEŚNIK / M POL Bieruń Stary Inżynieria Biegania

Zapłacone

177. Kałuża Basia 585 PółLEŚNIK / K POL Bielsko-Biała Szybkie Żółwie

Zapłacone

178. Kamil Kamil 811 Speed / M POL Warszawa

Zapłacone

179. Kaminski Jacek 65 LEŚNIK / M POL Żarki Letnisko Pimpka Biega

Zapłacone

180. Kania Krzysiek 586 PółLEŚNIK / M POL Węgierska Górka

Zapłacone

181. Kania Wioletta 587 PółLEŚNIK / K POL Trzebinia

Zapłacone

182. Kansy Sebastian 66 LEŚNIK / M POL Katowice

Zapłacone

183. Kantorowicz Karolina 588 PółLEŚNIK / K POL Józefów

Zapłacone

184. Kantorowicz Klara 589 PółLEŚNIK / K POL Józefów

Zapłacone

185. Kantorowicz Marian 590 PółLEŚNIK / M POL Józefów

Zapłacone

186. Kapusta Piotr 67 LEŚNIK / M POL Smolice

Zapłacone

187. Karawacki Grzegorz 591 PółLEŚNIK / M POL Kęty

Zapłacone

188. Kasperek Ryszard 592 PółLEŚNIK / M POL Bestwina

Zapłacone

189. Uczestnik anonimowy 812 Speed / K POL Bielsko Biała Ironia

Zapłacone

190. Kida Andrzej - PółLEŚNIK / M POL Kraków Los Trepos Companieros

Niezapłacone

191. Kidawa Aleksander 593 PółLEŚNIK / M POL Jaworzno

Zapłacone

192. Kirkiewicz Ireneusz 594 PółLEŚNIK / M POL Oława Kolega Maćka Oława

Zapłacone

193. Kisiel Łukasz 595 PółLEŚNIK / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

194. Klimczak Marek - PółLEŚNIK / M POL Oświęcim Rebellion Of Free Runners

Niezapłacone

195. Klimek Beata 596 PółLEŚNIK / K POL Kraków

Zapłacone

196. Klimek Magdalena 68 LEŚNIK / K POL Kraków

Zapłacone

197. Kliś Marcin 597 PółLEŚNIK / M POL Bielsko-Biała Gang Wołowina M3

Zapłacone

198. Kluba Łukasz - LEŚNIK / M POL Wilkowiecko NGB Kłobuck / #klubabiega

Niezapłacone

199. Kluczyński Grzegorz 598 PółLEŚNIK / M POL Warszawa Allergan Running Team

Zapłacone

200. Kochanowski Michał 69 LEŚNIK / M POL Staszów Night Runners

Zapłacone

201. Kociołek Krzysztof 599 PółLEŚNIK / M POL Piotrków Trybunalski Lubrykant Mafia

Zapłacone

202. Kocur Jarosław 600 PółLEŚNIK / M POL Tychy 40-Latek Tychy / KIETA

Zapłacone

203. Kocyła Marzena - PółLEŚNIK / K POL Rudnik KOLOROVE SZPULKI

Niezapłacone

204. Kołaczyńska Agnieszka 601 PółLEŚNIK / K POL Kędzierzyn-Koźle Team Spirit 96

Zapłacone

205. Kołodziej Zbigniew 602 PółLEŚNIK / M POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

206. Kołodziejczyk Małgorzata - LEŚNIK / K POL Łódź

Niezapłacone

207. Kondzielnik Magdalena 603 PółLEŚNIK / K POL Pszczyna

Zapłacone

208. Kopiec Przemysław 604 PółLEŚNIK / M POL Tychy

Zapłacone

209. Korbut Radosław 70 LEŚNIK / M POL Siedlce Koniuchy Ocr

Zapłacone

210. Kosieradzki Tomasz 71 LEŚNIK / M POL Warszawa A&RT

Zapłacone

211. Kosmęda Piotr Michał - PółLEŚNIK / M POL Warszawa

Niezapłacone

212. Kosno Dorota - PółLEŚNIK / K POL Warszawa

Niezapłacone

213. Kot Klaudia - LEŚNIK / K POL Kraków

Niezapłacone

214. Kotkiewicz Hubert 605 PółLEŚNIK / M POL Warszawa Crossfit GCW

Zapłacone

215. Kotlarczyk Bożena 813 Speed / K POL Kobiernice

Zapłacone

216. Kowalczyk Paweł - PółLEŚNIK / M POL Kęty Kęckie Harpagany

Niezapłacone

217. Kowalska-Grzejda Anna 606 PółLEŚNIK / K POL Warszawa

Zapłacone

218. Kowalski Jacek - PółLEŚNIK / M POL Tychy Runhogs Tychy

Niezapłacone

219. Kowalski Łukasz 72 LEŚNIK / M POL Gierałtowice Magneti Marelli Poland

Zapłacone

220. Kożdoń-Cher Jakub - PółLEŚNIK / M POL Cieszyn Świeżaki z Cieszyna

Niezapłacone

221. Krawczyk Marzena - PółLEŚNIK / K POL Piekary Slaskie WOPR Piekary Śląskie

Niezapłacone

222. Kręcisz Krzysztof 607 PółLEŚNIK / M POL Racibórz Rafako Run Team

Zapłacone

223. Kręcisz Zbigniew 608 PółLEŚNIK / M POL Racibórz Amator

Zapłacone

224. Krojec Urszula 609 PółLEŚNIK / K POL Banino

Zapłacone

225. Król Katarzyna 814 Speed / K POL Zawiercie

Zapłacone

226. Krosny Sebastian 610 PółLEŚNIK / M POL Mikołów Biegamyzsercem / Biegaton (Sek. Górska)

Zapłacone

227. Krowicka Agnieszka - PółLEŚNIK / K POL Kraków

Niezapłacone

228. Krupa Przemysław 73 LEŚNIK / M POL Mnich Biegiem Przez Chybie

Zapłacone

229. Krygier Artur - Speed / M POL Krapkowice GarageGym Krapkowice

Niezapłacone

230. Krysta Mariusz 815 Speed / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

231. Kryszk Krzysztof 74 LEŚNIK / M POL Katowice Augusteam

Zapłacone

232. Krzemińska Aleksandra - LEŚNIK / K POL Opole KW OPOLE

Niezapłacone

233. Krzemiński Jacek - LEŚNIK / M POL Opole KW OPOLE

Niezapłacone

234. Krztoń Krzysztof 75 LEŚNIK / M POL Warszawa

Zapłacone

235. Krzywiecki Michał - PółLEŚNIK / M POL Chrzanów Centralna Beczka Śmiechu

Niezapłacone

236. Krzyzanowski Przemyslaw 76 LEŚNIK / M POL Jaworzno Husaria Race Team

Zapłacone

237. Krzyżewski Roger 611 PółLEŚNIK / M POL Kraków

Zapłacone

238. Kubera Dawid 612 PółLEŚNIK / M POL Tychy alwaysinmotion.pl

Zapłacone

239. Kuczborski Jarosław 613 PółLEŚNIK / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

240. Kujawa Agnieszka 614 PółLEŚNIK / K POL Warszawa Tnt Motocross

Zapłacone

241. Kujawa Julia 816 Speed / K POL Warszawa

Zapłacone

242. Kulawik Katarzyna 615 PółLEŚNIK / K POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

243. Kułakowska Monika 77 LEŚNIK / K POL Dąbrowa Górnicza w pogoni za duchem

Zapłacone

244. Kuma Wojciech 817 Speed / M POL Kraków

Zapłacone

245. Kuras Janusz 616 PółLEŚNIK / M POL Chełmek Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

246. Kuśmierski Michał 78 LEŚNIK / M POL Bielsko-Biała Ultra Beskid Sport

Zapłacone

247. Kuszka Michał 617 PółLEŚNIK / M POL Mikołów STS Biegaton Mikołów - Sekcja górska

Zapłacone

248. Kuźmiak Stanisław - LEŚNIK / M POL Żary Żary Runners Team

Niezapłacone

249. Kuźnik Sylwester - PółLEŚNIK / M POL Czechowice-Dziedzice

Niezapłacone

250. Kwaśniewski Mariusz 79 LEŚNIK / M POL Stargard Szwla Stargard

Zapłacone

251. Kwaśniewski Rafał - PółLEŚNIK / M POL Stargard Szwla

Zapłacone

252. Kwaśny Marcin 618 PółLEŚNIK / M POL Buczkowice Wild Buchays

Zapłacone

253. Lachera Kamila 818 Speed / K POL Katowice W pogoni za duchem

Zapłacone

254. Lachera Tomasz 619 PółLEŚNIK / M POL Zabrze W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

255. Lasek Sylwia 620 PółLEŚNIK / K POL Zubrzyca Górna

Zapłacone

256. Lech Agnieszka - LEŚNIK / K POL Świebodzice beZ GRANIc

Niezapłacone

257. Lech Michał - PółLEŚNIK / M POL Świebodzice Kelvion Team

Niezapłacone

258. Lekki Jerzy 80 LEŚNIK / M POL Bielsko-Biała BB Runners

Zapłacone

259. Lenart Adrian 621 PółLEŚNIK / M POL Bytom Btm Runners

Zapłacone

260. Lisowski Maxymilian - PółLEŚNIK / M POL Żory

Niezapłacone

261. Liszka Piotrek 81 LEŚNIK / M POL Bytom

Zapłacone

262. Loranc Paweł 82 LEŚNIK / M POL Kozy WILDBUCHAYS

Zapłacone

263. Loska Michał 622 PółLEŚNIK / M POL Tychy Baran Trail Race

Zapłacone

264. Łąk Tomasz 623 PółLEŚNIK / M POL Wroclaw

Zapłacone

265. Macner Dagmara 819 Speed / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

266. Madej Anna 624 PółLEŚNIK / K POL Katowice Vege runners

Zapłacone

267. Madejski Sławomir 625 PółLEŚNIK / M POL Radkowice Speleoklub Świętokrzyski

Zapłacone

268. Majer Piotr 820 Speed / M POL Kozy Biegowe Kulsony

Zapłacone

269. Makoś Tomek - PółLEŚNIK / M POL Jaworze

Niezapłacone

270. Makowska Agnieszka 626 PółLEŚNIK / K POL Starachowice

Zapłacone

271. Malec Arkadiusz - Speed / M POL Bielsko-Biała Bb Runners

Zapłacone

272. Maleński Maciek - Speed / M POL Warszawa Gang Łysych

Zapłacone

273. Maliszewska Marta 83 LEŚNIK / K POL Warszawa

Zapłacone

274. Mamot-Ścisłowski Marcin - LEŚNIK / M POL Chrzanów Zapierdalacze

Niezapłacone

275. Maniura Adam 821 Speed / M POL Bytom Szombierki Runners

Zapłacone

276. Manjura Tomasz 822 Speed / M POL Chorzów CSC Runners

Zapłacone

277. Marcela Marcin 627 PółLEŚNIK / M Bytom Fat Mama's Sport Club

Zapłacone

278. Marchel Przemek 84 LEŚNIK / M POL Warszawa Judo Lemur

Zapłacone

279. Marchuk Ilya 720 PółLEŚNIK / M POL Warszawa Ultimate Direction

Zapłacone

280. Marczak Natalia 823 Speed / K POL Warszawa Makabi Warszawa

Zapłacone

281. Marczak Sebastian - LEŚNIK / M POL Wola

Niezapłacone

282. Marmurowicz Krystian 628 PółLEŚNIK / M POL Katowice Nessi Team

Zapłacone

283. Maronka Agnieszka 629 PółLEŚNIK / K POL Kraków

Zapłacone

284. Matecki Tomasz 630 PółLEŚNIK / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

285. Matera Kinga 631 PółLEŚNIK / K POL Wysoka

Zapłacone

286. Matyja Adam - NadLEŚNIK / M POL Stara Huta Nr+

Niezapłacone

287. Matyja Krzysztof 632 PółLEŚNIK / M POL Bytom

Zapłacone

288. Michalczewska Marzena - LEŚNIK / K POL Łódź

Niezapłacone

289. Michałek Bartek 633 PółLEŚNIK / M POL Kęty 4fun Kęty

Zapłacone

290. Michałek Jarosław 634 PółLEŚNIK / M POL Kraków One Way Ticket

Zapłacone

291. Miedziejewski Andrzej 635 PółLEŚNIK / M POL Pruszków WPRunning Pruszków

Zapłacone

292. Miejski Andrzej 636 PółLEŚNIK / M POL Kęty

Zapłacone

293. Mielniczek Grzegorz - PółLEŚNIK / M POL Kraków B.RUNNER

Niezapłacone

294. Mieloch Tamara 138 LEŚNIK / K POL Podkowa Leśna

Zapłacone

295. Miętkiewicz Rafał - LEŚNIK / M POL Gdańsk Torus Triathlon Team

Niezapłacone

296. Mikos Marcin 637 PółLEŚNIK / M POL Bytom Night Runners

Zapłacone

297. Mirek Karolina - LEŚNIK / K POL Brzeszcze

Niezapłacone

298. Mirosław Ernest 85 LEŚNIK / M POL Kraków Leśnik Maraton Górski

Zapłacone

299. Miśkiewicz Mariusz 638 PółLEŚNIK / M POL Mnich Biegiem Przez Chybie

Zapłacone

300. Morcinek Marcin 639 PółLEŚNIK / M POL Katowice Bluszcza

Zapłacone

301. Mordarski Tomasz 86 LEŚNIK / M POL Krzywaczka

Zapłacone

302. Mróz Mariusz - PółLEŚNIK / M POL Wrocław Zakochaj się w bieganiu

Niezapłacone

303. Mrozek Krzysztof 640 PółLEŚNIK / M POL Ruda Śląska Centralna Beczka Śmiechu

Zapłacone

304. Nadolski Piotr - LEŚNIK / M POL Warszawa

Niezapłacone

305. Niedziela Marcin 641 PółLEŚNIK / M Bytom Fat Mama's Sport Club

Zapłacone

306. Niegowski Tomasz 87 LEŚNIK / M POL Kraków

Zapłacone

307. Niemczok Daniel - NadLEŚNIK / M POL Imielin Pko Bank Polski

Niezapłacone

308. Niemczok Izabela 642 PółLEŚNIK / K POL Imielin

Zapłacone

309. Niespodziany Maciej 88 LEŚNIK / M POL Rogozno Extreme Outdoor

Zapłacone

310. Nosalik Marek - LEŚNIK / M POL Żywiec Mta

Zapłacone

311. Nowacki Piotr 89 LEŚNIK / M POL Świętochłowice

Zapłacone

312. Nowak Ewa 824 Speed / K POL Gliwice

Zapłacone

313. Nowak-Klimkowska Danuta 643 PółLEŚNIK / K POL Bytom

Zapłacone

314. Nowakowski Sebastian 644 PółLEŚNIK / M POL Łódź Rysie

Zapłacone

315. Nóżka Andrzej - LEŚNIK / M POL Pyrnik

Niezapłacone

316. Ochyra Konrad - LEŚNIK / M POL Lesko

Niezapłacone

317. Oleksiewicz Maurycy 645 PółLEŚNIK / M Łódź Klub Trucht.com

Zapłacone

318. Olschimke-Marmurowicz Barbara 646 PółLEŚNIK / K POL Katowice Night Runners Śląsk Nessi Team

Zapłacone

319. Orkwiszewska Ola 647 PółLEŚNIK / K POL Bieruń Scarpa Team Polska

Zapłacone

320. Osica Łukasz 648 PółLEŚNIK / M POL Świętochłowice

Zapłacone

321. Ostrowski Miroslaw 90 LEŚNIK / M POL Bielsko-Biała Przewodnik Beskidzki

Zapłacone

322. Paluch Marek - PółLEŚNIK / M POL Jaworze Biegiem Przez Góry

Niezapłacone

323. Pancerz Mariusz 825 Speed / M POL Bielsko-Biała Armadillos

Zapłacone

324. Pankiewicz Mariola 649 PółLEŚNIK / K POL Banino Bornholm Runners

Zapłacone

325. Papież Szymon 91 LEŚNIK / M POL Białka Mocni Pomocni

Zapłacone

326. Parzyszek Bogusz 650 PółLEŚNIK / M POL Warsaw Workplace

Zapłacone

327. Pastwa Karol - Speed / M POL Międzybrodzie Żywieckie

Niezapłacone

328. Paterek Ada 651 PółLEŚNIK / K POL Warszawa

Zapłacone

329. Pępek Łukasz 652 PółLEŚNIK / M POL Godziszka

Zapłacone

330. Piątek Waldemar 653 PółLEŚNIK / M POL Kalisz

Zapłacone

331. Pieczonka Daniel 654 PółLEŚNIK / M POL Cieszyn

Zapłacone

332. Piedziuk Radosław 655 PółLEŚNIK / M POL Warszawa Spoko Wodza

Zapłacone

333. Piekarska Anna 826 Speed / K POL Bielsko-Biała IRONIA

Zapłacone

334. Piętka Karol - LEŚNIK / M POL Olkusz

Niezapłacone

335. Pietraszewski Robert 92 LEŚNIK / M POL Tomaszów Mazowiecki Biegam Bo Lubię - Tomaszów Mazowiecki

Zapłacone

336. Pietrzok Wojciech 656 PółLEŚNIK / M POL Zabrze Night Runners Zabrze

Zapłacone

337. Pietrzyk Maciej - LEŚNIK / M POL Wieliczka

Niezapłacone

338. Piskorz Ireneusz 93 LEŚNIK / M POL Kodeń

Zapłacone

339. Ploch Sebastian 94 LEŚNIK / M POL Wrocław

Zapłacone

340. Płuchowska Grazyna - LEŚNIK / K POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

341. Podsadecki Witold 657 PółLEŚNIK / M POL Cięcina JustfeelFIT

Zapłacone

342. Podstawski Michał 95 LEŚNIK / M POL Katowice

Zapłacone

343. Uczestnik anonimowy - LEŚNIK / K POL Katowice AGIREH

Niezapłacone

344. Polak Ewa - LEŚNIK / K POL Tłuszcz Bóbr Tłuszcz

Niezapłacone

345. Polak Krzysztof 658 PółLEŚNIK / M POL Warszawa

Zapłacone

346. Polanowski Jan - LEŚNIK / M POL Warszawa ATM

Niezapłacone

347. Polonis Karolina 659 PółLEŚNIK / K POL Katowice

Zapłacone

348. Półtorak Nicole 96 LEŚNIK / K POL Zduńska Wola

Zapłacone

349. Połubok Kajetan 660 PółLEŚNIK / M POL Tychy KS Ścinka

Zapłacone

350. Porc Damian - LEŚNIK / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

351. Porwisz Tomasz - PółLEŚNIK / M POL Pawłowice

Niezapłacone

352. Prończuk Adam 97 LEŚNIK / M POL Czechowice-Dziedzice Wehicool

Zapłacone

353. Przeliorz Andrzej 661 PółLEŚNIK / M POL Marklowice

Zapłacone

354. Przyłudzki Janusz 662 PółLEŚNIK / M POL Mikołów Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

355. Ptak Jaroslaw 663 PółLEŚNIK / M POL Kedzierzyn-Kozle

Zapłacone

356. Ptak Wojciech - LEŚNIK / M POL Ząbkowice Sląskie Litwin Triathlon Team

Zapłacone

357. Ptak Wojciech - NadLEŚNIK / M POL Ząbkowice Sląskie Litwin Triathlon Team

Zapłacone

358. Puchałka Waldek 98 LEŚNIK / M POL Bielsko-Biała ULTRABESKIDSPORT

Zapłacone

359. Pustelnik Grzesiek 99 LEŚNIK / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

360. Puzoń Robert - PółLEŚNIK / M POL Bielsko-Biała Nutrend Team

Niezapłacone

361. Pyka Tomasz - PółLEŚNIK / M POL Mikołów Proservice Racing Team

Niezapłacone

362. Pyrek Joanna 100 LEŚNIK / K POL Kraków

Zapłacone

363. Rąb Agnieszka 101 LEŚNIK / K POL Warszawa

Zapłacone

364. Rąb Łukasz 102 LEŚNIK / M POL Warszawa

Zapłacone

365. Uczestnik anonimowy 827 Speed / M POL Warszawa

Zapłacone

366. Rączka Jarosław 103 LEŚNIK / M POL Żywiec Pgb Sportowa Paczka

Zapłacone

367. Rakoczy Marcin 664 PółLEŚNIK / M POL Kielce Speleoklub Świętokrzyski

Zapłacone

368. Rakoczy Rafał - PółLEŚNIK / M POL Tychy

Niezapłacone

369. Ratyński Wojciech 104 LEŚNIK / M POL Wrocław

Zapłacone

370. Romanowski Mateusz 665 PółLEŚNIK / M POL Śrem

Zapłacone

371. Rusakowicz Sylwia - Speed / K POL Krapkowice GarageGym Krapkowice

Niezapłacone

372. Ruszczewski Andrzej 105 LEŚNIK / M POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

373. Ruta Tadeusz 106 LEŚNIK / M POL Stryków WKB META Lubliniec

Zapłacone

374. Rybarz Witold 666 PółLEŚNIK / M POL Brzeszcze Oświęcimski Klub Karate

Zapłacone

375. Ryglewicz Tomasz 667 PółLEŚNIK / M POL Katowice Night Runners

Zapłacone

376. Sadowski Mariusz 668 PółLEŚNIK / M POL Piotrków Trybunalski EDC Expert

Zapłacone

377. Ścieszka Marcin 107 LEŚNIK / M POL Kraków dreamcatcher.net.pl

Zapłacone

378. Uczestnik anonimowy 669 PółLEŚNIK / M POL Warszawa Banda Pysia

Zapłacone

379. Seweryn Grzegorz - PółLEŚNIK / M POL Katowice

Niezapłacone

380. Siepietowski Piotr - LEŚNIK / M POL Warszawa ART PROFI

Niezapłacone

381. Sieradzki Rafał 108 LEŚNIK / M POL Świnoujście GCW

Zapłacone

382. Sierakowski Michał 670 PółLEŚNIK / M POL Warszawa Zerwany Kask Boernerowo

Zapłacone

383. Sikora Michał 671 PółLEŚNIK / M POL Gliwice BLUSZCZA

Zapłacone

384. Sikora Piotr 109 LEŚNIK / M POL Katowice

Zapłacone

385. Sitnik Krzysztof 672 PółLEŚNIK / M POL Leśnica

Zapłacone

386. Siwa Kinga 110 LEŚNIK / K POL Toruń

Zapłacone

387. Skokowski Stanisław - PółLEŚNIK / M POL Katowice Biegam 60+

Niezapłacone

388. Skowron Rafal - PółLEŚNIK / M POL Katowice skowroniasty.net

Niezapłacone

389. Skrobot Justyna - Speed / K POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice

Niezapłacone

390. Skrobot Tomasz - PółLEŚNIK / M POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

391. Skrobot Tomasz - PółLEŚNIK / M POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice

Niezapłacone

392. Skupiński Grzegorz - Speed / M POL Krzywanice

Niezapłacone

393. Słaboń Mariusz 673 PółLEŚNIK / M POL Wolbrom KIWK-a biega

Zapłacone

394. Słomiany Łukasz - LEŚNIK / M POL Katowice PIANA Z PYSKA

Niezapłacone

395. Słomiany Michał - LEŚNIK / M POL Katowice

Niezapłacone

396. Śmigielska-Stasicka Monika 674 PółLEŚNIK / K POL Oświęcim-Poręba Wielka

Zapłacone

397. Smura Rafał - LEŚNIK / M POL Turek

Niezapłacone

398. Sobczak Tomasz 675 PółLEŚNIK / M POL Warszawa Marcin Świerc Team

Zapłacone

399. Socha Mariola 676 PółLEŚNIK / K POL Stalowa Wola

Zapłacone

400. Socha Sebastian 677 PółLEŚNIK / M POL Stalowa Wola

Zapłacone

401. Sromek Dawid - LEŚNIK / M POL Bystra BB Runners

Niezapłacone

402. Uczestnik anonimowy 678 PółLEŚNIK / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

403. Starowicz Malgorzata - PółLEŚNIK / K POL Milówka

Zapłacone

404. Starowicz Malgorzata - PółLEŚNIK / K POL Milówka

Niezapłacone

405. Starzynski Wojciech 679 PółLEŚNIK / M POL Warszawa Entre.pl Team

Zapłacone

406. Stasik Aleksander - NadLEŚNIK / M POL Glinno

Niezapłacone

407. Stawiński Michał - PółLEŚNIK / M POL Wrocław

Niezapłacone

408. Stawski Dariusz 111 LEŚNIK / M POL Łódz KB Arturówek Łódź

Zapłacone

409. Stawski Michał 680 PółLEŚNIK / M POL Łódź Trucht.com

Zapłacone

410. Stefański Zbyszek 828 Speed / M POL Libiąż HEBEL

Zapłacone

411. Stężycki Mariusz 112 LEŚNIK / M POL Żary Żary Runners Team

Zapłacone

412. Stolarz Piotr - LEŚNIK / M POL Dąbrowa Górnicza Aktywna Dąbriwa

Niezapłacone

413. Stoliński Przemek - LEŚNIK / M POL Ozorków

Niezapłacone

414. Stopka Julian 681 PółLEŚNIK / M POL Racibórz INSTAL-TECH TEAM

Zapłacone

415. Straś Jarek 113 LEŚNIK / M POL Katowice

Zapłacone

416. Strauchold Anna 682 PółLEŚNIK / K POL Kamieniec Wrocławski Pro-Run Wrocław

Zapłacone

417. Streit Dawid 683 PółLEŚNIK / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

418. Strzała Dorota 684 PółLEŚNIK / K POL Brzezinka

Zapłacone

419. Strzała Marcin 685 PółLEŚNIK / M POL Brzezinka

Zapłacone

420. Stych Leszek - PółLEŚNIK / M POL Piekary Śląskie

Niezapłacone

421. Sułkowski Marcin - Speed / M POL Krapkowice Garage Gym Krapkowice

Niezapłacone

422. Suska Łukasz - PółLEŚNIK / M POL Bieruń

Niezapłacone

423. Suter Marzena - PółLEŚNIK / K POL Chrzanów Centralna Beczka Śmiechu

Niezapłacone

424. Symula Piotr 686 PółLEŚNIK / M POL Bielsko-Biala SAN ESCOBAR

Zapłacone

425. Szabelak Witold 114 LEŚNIK / M POL Warszawa

Zapłacone

426. Szarzyńska-Grychnik Jolanta 687 PółLEŚNIK / K POL Zbrosławice

Zapłacone

427. Szczotka Katarzyna 688 PółLEŚNIK / K POL Pszczyna

Zapłacone

428. Szczurek Marcin 689 PółLEŚNIK / M POL Dębowiec

Zapłacone

429. Szefer Maciej 115 LEŚNIK / M POL Żytno Victoria Żytno

Zapłacone

430. Szendzielarz Marcin 116 LEŚNIK / M POL Bielsko-Biała Wyznawcy końca sezonu biegowego

Zapłacone

431. Szewczyk Mariusz 829 Speed / M POL Łodygowice Biegowe Kulsony

Zapłacone

432. Szmaj Michał 117 LEŚNIK / M POL Ostrzeszów AKTYWNY OSTRZESZÓW

Zapłacone

433. Szolc Sebastian 690 PółLEŚNIK / M POL Gliwice

Zapłacone

434. Szukała Damian 118 LEŚNIK / M POL Bieniów Żary Runners Team

Zapłacone

435. Szwarczuk Ewa 119 LEŚNIK / K POL Katowice Gibasówka

Zapłacone

436. Szymański Mariusz - PółLEŚNIK / M POL Rokitno Szlacheckie

Niezapłacone

437. Szypuła Michał - PółLEŚNIK / M POL Cieszyn Rysianka Team

Niezapłacone

438. Talaga Dawid 691 PółLEŚNIK / M POL Olkusz Olkuszbiega.pl

Zapłacone

439. Talanda Mateusz - PółLEŚNIK / M POL Bielsko Biała Prawdziwa Stal

Zapłacone

440. Tamborska Agata 692 PółLEŚNIK / K POL Łódź Dzik Komando

Zapłacone

441. Tepper Marcin 120 LEŚNIK / M POL Kórnik

Zapłacone

442. Titz-Koza Julita - LEŚNIK / K POL Łódź Szakale Bałut Łódź

Niezapłacone

443. Tlatlik Dorota - PółLEŚNIK / K POL Pyskowice

Niezapłacone

444. Tokarz Paweł 121 LEŚNIK / M POL Jasienica Być Jak Pantokrator

Zapłacone

445. Tomaszek Jarosław 693 PółLEŚNIK / M POL Żywiec K T ŻYWIEC

Zapłacone

446. Toporczyk Daniel 122 LEŚNIK / M POL Tychy Trend Bieruń

Zapłacone

447. Trąmpczyński Jakub 694 PółLEŚNIK / M POL Warszawa www.ahojbaby.pl

Zapłacone

448. Trela Grzegorz - LEŚNIK / M POL Bielsko-Biała Nutrend Biega

Niezapłacone

449. Trzcionka Justyna 695 PółLEŚNIK / K POL Kraków Bieganie Góry Las Błoto

Zapłacone

450. Turek Łukasz 696 PółLEŚNIK / M POL Warszawa Latające Ho(L)endry

Zapłacone

451. Turniak Dariusz 697 PółLEŚNIK / M POL Świerklany

Zapłacone

452. Turniak Miłosz - PółLEŚNIK / M POL Gliwice

Niezapłacone

453. Tyrna Gabriela - Speed / K POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

454. Uracz Łukasz - LEŚNIK / M POL Czeladź Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

455. Urbaniak Łukasz 123 LEŚNIK / M POL Olkusz

Zapłacone

456. Urbański Robert 698 PółLEŚNIK / M POL Kocierz Rychwałdzki Nadleśnictwo Jeleśnia

Zapłacone

457. Wachnik Piotr 699 PółLEŚNIK / M POL Warszawa Gcw

Zapłacone

458. Walczak Maciej - LEŚNIK / M POL Poznań QUAY POZNAŃ

Niezapłacone

459. Walecki Michał - LEŚNIK / M POL Czarków

Niezapłacone

460. Walusz Jolanta - PółLEŚNIK / K POL Bytom Szombierki Runners

Niezapłacone

461. Warwas Paweł - PółLEŚNIK / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

462. Warwas Paweł 700 PółLEŚNIK / M POL Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC

Zapłacone

463. Wasiak Grzegorz 124 LEŚNIK / M POL Zielona Góra www.biegam-i-mysle.pl

Zapłacone

464. Wasik Robert - PółLEŚNIK / M POL Wrocław Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy

Niezapłacone

465. Waśko Paweł 701 PółLEŚNIK / M POL Bielsko Biała Centrum Masażu

Zapłacone

466. Wesolowski Maciej 718 PółLEŚNIK / M POL Grodzisk Mazowiecki Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego

Zapłacone

467. Wesołowski Marcin 702 PółLEŚNIK / M POL Bielsko-Biała Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego

Zapłacone

468. Więcek Przemysław 703 PółLEŚNIK / M POL Kęty KĘCKIE HARPAGANY

Zapłacone

469. Wilk Katarzyna - PółLEŚNIK / K POL Tarnów

Zapłacone

470. Wilk Katarzyna - PółLEŚNIK / K POL Tarnów

Niezapłacone

471. Wilk Krzysztof 704 PółLEŚNIK / M POL Katowice

Zapłacone

472. Wilk Łukasz 705 PółLEŚNIK / M POL Bydgoszcz #runaddicts

Zapłacone

473. Uczestnik anonimowy 125 LEŚNIK / M POL Warszawa Judo Lemur

Zapłacone

474. Wiśniewski Radosław 126 LEŚNIK / M POL Lódź

Zapłacone

475. Witkowska Ania 127 LEŚNIK / K POL Katowice Klub Królika Stefana

Zapłacone

476. Witkowska Maria - PółLEŚNIK / K POL Katowice Klub Królika Stefana

Niezapłacone

477. Włodarz Marek - PółLEŚNIK / M POL Krakow Amator

Niezapłacone

478. Wójcik Jacek 706 PółLEŚNIK / M POL Bytom Szombierki Runners

Zapłacone

479. Wójcik Łukasz - PółLEŚNIK / M POL Lublin Cytrynowe Curry???

Niezapłacone

480. Wojtanowicz Marcin 128 LEŚNIK / M POL Zduńska Wola

Zapłacone

481. Wojtkiewicz Jarosław 129 LEŚNIK / M POL Podkowa Leśna Ryś Karpaty

Zapłacone

482. Wolek Szymon 130 LEŚNIK / M POL Tychy

Zapłacone

483. Wolniewicz Katarzyna 131 LEŚNIK / K POL Ruda Śląska Spokey Team

Zapłacone

484. Woźniak Michał 132 LEŚNIK / M POL Podolsze

Zapłacone

485. Woźnicki Dariusz - LEŚNIK / M POL Okrąglik

Niezapłacone

486. Wrzosek Barbara 707 PółLEŚNIK / K POL Warszawa TNT Motocross

Zapłacone

487. Wujda Marta - PółLEŚNIK / K POL Żary Żary RunnersTeam

Niezapłacone

488. Żabiński Radosław 708 PółLEŚNIK / M POL Bielsko-Biała Crossfit 43300

Zapłacone

489. Zaglaniczny Dominik 709 PółLEŚNIK / M POL Gdańsk FizjoTeam

Zapłacone

490. Zahraj Justyna 710 PółLEŚNIK / K POL Katowice Team Spirit 96

Zapłacone

491. Zahraj Marcin 711 PółLEŚNIK / M POL Katowice Team Spirit 96

Zapłacone

492. Żak-Łebek Ewa 712 PółLEŚNIK / K POL Olkusz

Zapłacone

493. Zarczuk Paweł - LEŚNIK / M POL Oława

Niezapłacone

494. Zbijowskahatala Ewelina - PółLEŚNIK / K POL Bielsko-Biała Bbrunners

Niezapłacone

495. Zdąbłarz Marcin 133 LEŚNIK / M POL Chrzanów

Zapłacone

496. Zdunek Józef 134 LEŚNIK / M POL Szczytno Klub Biegacz Jurund Szczytno

Zapłacone

497. Żesławski Łukasz 713 PółLEŚNIK / M POL Bytom

Zapłacone

498. Zięcina Mateusz - PółLEŚNIK / M POL Brzeszcze Speed team Brzeszcze

Niezapłacone

499. Zieleziecki Wojciech 714 PółLEŚNIK / M POL Kraków

Zapłacone

500. Zielińska Kinga - PółLEŚNIK / K POL Kościan Speed Feet 16

Niezapłacone

501. Zieliński Andrzej 135 LEŚNIK / M POL Żory HRMAX

Zapłacone

502. Zieliński Tomasz 715 PółLEŚNIK / M POL Warszawa GCW

Zapłacone

503. Zieliński Tomasz - PółLEŚNIK / M POL Warszawa GCW

Niezapłacone

504. Ziobrowski Kacper 136 LEŚNIK / M POL Węgierska Górka

Zapłacone

505. Uczestnik anonimowy 137 LEŚNIK / M POL Kraków

Zapłacone

506. Żuławski Dariusz 716 PółLEŚNIK / M POL Godziszka

Zapłacone

507. Zwolenkiewicz Sławomir 717 PółLEŚNIK / M POL Leśnica OSP Lesnica

Zapłacone

508. Zysk Dariusz 830 Speed / M POL Katowice

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU